بارگیری وزن در 30 روز – ورزش ، سلامت – numériques ، بهترین کاربردهای برای کاهش وزن.

7 برنامه لاغری رایگان برای کاهش وزن

وعده برنامه های لاغری ? بیش از کاهش وزن ، مهمتر از همه این مسئله است که از خود مراقبت می کنید ، عادات غذایی خوبی ایجاد می کنید بدون اینکه احساس گناه کنید ، نصب یک روال سالم و به دست آوردن استحکام با کمی ورزش. در اینجا انتخاب ما برای بارگیری مستقیم از تلفن هوشمند شما آورده شده است.

در 30 روز وزن کم کنید

کاهش وزن در 30 روز یک برنامه کمک به کاهش وزن است.

شرح

کاهش وزن در 30 روز یک برنامه پشتیبانی از کاهش وزن است.

این عنوان امیدوار کننده است و ادعا می کند که در 30 روز وزن خود را کاهش خواهید داد. این برنامه به شما شرایط می دهد تا در پروژه خود احساس همراهی و مربیگری کنید تا سریع وزن خود را کاهش دهید.

برای شروع ، این یک سوال برای تعیین اهداف است. برای دیدن تکامل و پیشرفت آن ، هر روز داده های منحنی وزن خود را وارد کنید.

این برنامه تمرینات بدنی و یک برنامه غذایی اثبات شده علمی را ارائه می دهد. هر روز از شما دعوت می شود تا تمرینات بدنی را انجام دهید که با پیشرفت در شدت افزایش می یابد. هر سه روز یکبار استراحت کنید ، بدن شما نیز باید استراحت کند !

اگر به شدت به برنامه احترام بگذارید ، مطمئناً به اهداف خود خواهید رسید.

7 برنامه لاغری رایگان برای کاهش وزن

برنامه لاغری وزن کم می کند

وعده برنامه های لاغری ? بیش از کاهش وزن ، مهمتر از همه این مسئله است که از خود مراقبت می کنید ، عادات غذایی خوبی ایجاد می کنید بدون اینکه احساس گناه کنید ، نصب یک روال سالم و به دست آوردن استحکام با کمی ورزش. در اینجا انتخاب ما برای بارگیری مستقیم از تلفن هوشمند شما آورده شده است.

پیش از این ، روند ثبت نام در ورزشگاه برای ورزش و کاهش وزن بود. گران بود ، اما فوق العاده عالی. مشکل این است که ما نتوانستیم نیروی لازم برای رسیدن به آنجا را 3 بار در هفته و ساخت دستگاه بیضوی یا گلوت شکم.

بنابراین برخی به آنها داده اند ” مربی ورزش »». یک مرد یا یک زن ، بدون نیاز به حرکت ، قادر به ایجاد انگیزه در ما است. مربی به سمت ما آمد و ما را وادار کرد که با تهیه قرقره برای ساختن آبشارهای خود ، مستقیماً در خانه ، عرق کنیم ! اما همه اینها گذشته است.

امروز ، برنامه های ما به ما تبدیل شده اند مربیان لاغری 2.0. رایگان (و این یک چیز خوب است) ، این بهترین برنامه خوب برای کاهش وزن در حین هدایت است.

مربی لاغری من: ستاره برنامه ها برای کاهش وزن

وعده مربی لاغری من ? به شما کمک می کند تا انگیزه داخلی خود را برای ایجاد تغییر در سبک زندگی سالم ، مقاومت در برابر هوس ، جلوگیری از تنبلی ورزش و سایر مشکلات در کاهش وزن حفظ کنید.

چگونه ? با برنامه مربی لاغری من, همچنین می توان تکامل منحنی وزن خود را مشاهده کرد ، هشدارهای “انگیزه” دریافت کنید و … هوس هایی برای کمک به ما داشته باشید از شکاف خودداری کنید !

شما می فهمید ، این برنامه برای کاهش وزن یک مربی واقعی است که روزانه به ما انگیزه می دهد.
با تشکر از تطبیق پذیری آن ، هم به عنوان یک رژیم غذایی و هم به عنوان ماشین حساب کالری به ما خدمت می کند.

یک برنامه لاغری بهداشتی که به ما امکان می دهد به اهداف بلند مدت خود برسیم.

برنامه لاغری تناسب اندام من برای شمارش کالری

این برنامه لاغری یک مأموریت اصلی دارد: محاسبه کالری های مصرف شده در 2 یا 3 کلیک.

چگونه ? با تشکر از بانک اطلاعاتی کاملاً مناسب خود ، Stand Well: میلیون ها غذای بین المللی و غذاهای بین المللی.
فقط آن !

فقط غذاهایی را که خورده اید وارد کنید و می دانید تعداد کالری شما فقط بلعیدید. هنوز هم بهتر است ، اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید ، می توانید بارکد آن را نیز اسکن کنید تا آن را راحت تر در پایگاه داده پیدا کنید.

دارایی آن ? علاوه بر سرعت محاسبه ، این امکان وجود دارد که از دوستان خود پیروی کنید که پیروان آنها نیز هستندبرنامه لاغری myfitnesspal و آنها را در آنها تشویق کنید کاهش وزن !

هفت: برنامه برای بازی ورزش و کاهش وزن

با این عنوان همه چیز واضح است: این برنامه مربیگری روزانه ورزشی را 7 دقیقه برای کاهش وزن و داشتن معده صاف ارائه می دهد.

نیازی به تجهیزات نیست ، می توانید تمرینات را در هر کجا و در هر زمان انجام دهید.
برای به دست آوردن مجدد, کاهش وزن یا به دست آوردن عضلات ، اهداف خود را انتخاب کنید و به خودتان اجازه دهید با برنامه ای که به شما می گوید برای تغییر روال و رسیدن به اهداف خود چه کاری انجام دهید هدایت شوید !

از سطح مبتدی تا ورزشکار ، ما تابستان امسال بدن رویایی را در ساحل داریم !

برنامه ای برای کاهش وزن در 30 روز

اگر یک برنامه لاغری وجود داشته باشد که بسیار موفق باشد ، این است !

طراحی شده برای کمک به کاهش وزن در شرایط خوب و در نتیجه از سرریز

پس از دنبال کردن ، برنامه تمرینات بلکه برنامه های غذایی را نیز ارائه می دهد زیرا ورزش کردن خوب است ، اما ورزش در هنگام خوردن متعادل بهتر است !

چرا چنین هوس برای “کاهش وزن در 30 روز” ?

زیرا تمرینات ارائه می شود و با ورزش خانگی تطبیق می یابد ، بلکه به این دلیل که برای همه مناسب هستند.
هرکسی می تواند برای کاهش وزن ، برنامه را دنبال کند ، بلکه برای بهبود شکل جسمی خود.

وزن خود را کنترل کنید: برنامه برای نگه داشتن خط

از آنجا که وقتی می خواهید پوند های اضافی خود را از دست دهید ، باید انگیزه داشته باشید و به یک هدف مشخص برسید ، این برنامه به شما امکان می دهد وزن خود را دنبال کنید ، بنابراین ، پیشرفت آن را دنبال کرده و به هدف نهایی خود برسید ! بزرگ او به علاوه ? بسته به اطلاعاتی که به شما داده اید ، برنامه شما را در مورد وزن ایده آل خود و همچنین زمان لازم برای دستیابی به آن پیشنهاد می دهد.

مجله وزن بدن ، BMI برنامه برای کمک به نظارت بر وزن خود

این روزنامه “بدنی” BRI را محاسبه می کند و اگر اضافه وزن دارید یا برعکس خیلی نازک است.
اما این همه چیز نیست ، به شما امکان می دهد تا با خود پیگیری کنید رژیم غذایی برای اینکه بدانید مؤثر است یا خیر ، و با یک عملکرد فراخوان به ما انگیزه می دهد تا مطمئن شوید که هیچ آموزش را از دست ندهید !

برنامه ژورنال غذا: برای کاهش وزن ضروری است

یک روزنامه غذایی را از طریق یک برنامه نگه دارید ، آنچه برای آن است و مؤثر است ? ما توصیه های ماریون بدین ، ​​متخصص تغذیه و بنیانگذار Monsuidiet را درخواست کردیم.

“نگه داشتن یک روزنامه غذایی به شما امکان می دهد اثری از وعده های غذایی ، میان وعده ها ، میان وعده ها را حفظ کنید ، همچنین از هر چیزی که می تواند در طول روز بر محتوای صفحه ما تأثیر بگذارد: احساسات ، استرس ، خستگی ، گرسنگی یا رضایت ، به شما امکان می دهد انگشت را قرار دهید به راحتی در شرایط مشکل ساز یا مشکلاتی که با آن روبرو می شود ، “متخصص به ما می گوید” ، این اجازه می دهد از رژیم غذایی خود آگاه شوید, از عادت های او ، و نه ماندن در کلیت های نوع “من در روزهای اخیر بیش از حد خوردم” “من صفر هستم ، هر کاری می کنم” “.

وی می افزاید: “اگر علاوه بر این ، این روزنامه مانند برنامه Monsuidiet با متخصص تغذیه خود به اشتراک گذاشته شود ، حرفه ای می تواند جزئیات بیشتری را در مورد رفتار خوردن بیمار خود جمع کند و نظارت بر تغذیه خود را بهینه کند. با مشورت همیشه آسان نیست که به همه جنبه های زندگی روزمره بیمار خود نزدیک شود و شرایط پیچیده را شناسایی کند. روزنامه غذای دیجیتال به شما امکان می دهد در قلب زندگی روزمره بیمار بمانید ، داده های دقیق تری را جمع آوری کرده و بنابراین راه حل های مناسب تر پیدا کنید ” .

اما سوال واقعی این است که آیا یک روزنامه غذایی می تواند به ما در کاهش وزن کمک کند.

و ماریون بدین رسمی است ” یک روزنامه غذایی را تکمیل کنید هنگامی که می خواهید وزن خود را کاهش دهید یک روش مؤثر برای تغییر عادات شماست ! این به شما امکان می دهد ظاهری سازنده تری داشته باشید و به راحتی عواملی را که باعث رفتار مشکل ساز و کسانی که آن را حفظ می کنند ، شناسایی کنید.

در مطالعه ای که در فوریه 2019 در مجله چاقی محققان آمریکایی منتشر شده است نشان داده است که مجله مواد غذایی باعث کاهش وزن افرادی که از چاقی رنج می برند. ژان هاروی ، نویسنده اصلی این مطالعه ، گفت: “کسانی که سه بار در روز یا بیشتر در روزنامه خود می نوشتند ، هر روز بسیار موفق بودند.”.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که مؤثرترین فرآیند توجه به آنچه در زمان غذا خورده می شود ، توجه می کند. و به همین دلیل است کاربرد نظارت بر تغذیه همانطور که Monsuidiet می تواند اجرای و پر کردن یک ژورنال غذایی را بهبود بخشد “.

بنابراین به تلفن های خود ، آماده ، بارگیری !

با تشکر فراوان از ماریون بدین ، ​​متخصص تغذیه متخصص تغذیه و بنیانگذار Monsuidiet بخاطر توضیحات گرانبها.