لیست بانک ها در فرانسه: بیش از 300 بازیکن بانکی | ، لیست بانک ها در فرانسه – فرهنگ بانک

لیست بانک ها در فرانسه

Allianz Bank Axa Banque

لیست بانک ها در فرانسه: بیش از 300 بازیکن بانکی

Boursorama Banque اولین بانک آنلاین فرانسوی است و در سال 2023 تقریباً 5 میلیون مشتری دارد.

نظر ما در مورد بانک آنلاین Fortuneo: ارائه کامل پیشنهادات و قیمت ها. Fortuneo تماس و خدمات به مشتری.

نظر ما در مورد بانک آنلاین Monabanq: ارائه کامل پیشنهادات و قیمت ها. تماس MONABANQ.

N26 یک نئو بانک با پیشنهاد کارت بانکی و حساب جاری بدون شرایط درآمد است. پیشنهاد Neo-Banque را در بیش از 1 میلیون مشتری در فرانسه کشف کنید !

نظر ما در مورد بانک آنلاین سلام بانک! : ارائه کامل پیشنهادات و قیمت ها. سلام تماس با بانک.

Revolut Neobanque و کارت بانکی و حساب فعلی آن را بدون شرایط درآمد کشف کنید. بررسی کامل ، برنامه تلفن همراه ، امنیت: ما همه چیز را در مورد Revolut به شما می گوییم !

نظر ما و توصیه های ما در مورد بانک HSBC: حساب جاری ، اعتبار و خدمات آنلاین

بزرگترین بانک فرانسوی ، BNP Paribas یک پیشنهاد کامل بانکی را در هر دو آژانس و خط ارائه می دهد تا همه نیازها را برآورده کند.

نظر ما و توصیه های ما در مورد بانک دیجیتال بانک فرانسوی من از طریق بانک پستی: حساب + کارت بانکی ، برنامه بانکی ، قیمت ها و غیره.. به سرعت بانک فرانسوی من را کشف کنید !

نظر ما در مورد نیکل: ارائه کامل پیشنهادات نیکل و قیمت ها ، مشاوره و تماس.

بانک نارنجی: ارائه کامل پیشنهادات و قیمت ها. توصیه های ما ، نظر ما و تماس بانک نارنجی.

همه چیز در مورد بانک سنتی Société Générale: نظر متخصص ما ، ارائه کامل پیشنهادات (حساب جاری ، وام ، ثروت و غیره.) و با بانک شبکه Société Générale تماس بگیرید.

نظر ما در مورد بانک آنلاین Bforbank: ارائه کامل پیشنهادات و قیمت ها. تماس Bforbank.

همه چیز در مورد بانک آنلاین ING: نظر متخصص ما ، ارائه کامل پیشنهادات (حساب جاری ، اعتبار و غیره.) و تماس با بانک آنلاین.

کلاه در یادگیری استقلال با نسل جدید بانک نوجوان Xaalys ! بازگشت و نظر در مورد حساب جاری و کارت جزئی Xaalys: برنامه بانکی نوجوانان ، قیمت ها ، تماس ، بیمه و غیره.

همه چیز در مورد Pixpay ، Neobank برای جوانان از 10 تا 18 سال: جزئیات پیشنهاد و قیمت ها ، بررسی مشتری و وسایل تماس.

کارد نوجانک نوجوانان و کل خانواده است: با یک نرخ واحد 4.99 یورو در ماه ، کودکان یک حساب کاربری + یک کارت بانکی + یک برنامه دریافت می کنند ، همه توسط والدین رانده می شوند. جزئیات پیشنهاد را در این راهنما پیدا کنید.

نظر ما در مورد Etoro: ارائه دقیق پیشنهادات و قیمت های کارگزار آنلاین. تمام توصیه ها و توصیه های ما را در مورد Etoro کشف کنید.

همه چیز در مورد NALO ، مشاوران روبو که در بیمه عمر مدیریت زندگی تخصص دارند. تمام توصیه ها و توصیه های ما را در این راهنما کشف کنید.

Degiro: ارائه کامل پیشنهاد و قیمت های کارگزار آنلاین. توصیه های ما ، نظر ما و تماس Degiro را پیدا کنید.

 • برق سبز استاندارد (ضمانت های اصلی)
 • 100 ٪ آنلاین
 • برق سبز استاندارد (ضمانت های اصلی)
 • 100 ٪ آنلاین

امور مالی آزادی ، کارگزار آنلاین که از 2000 دلار دسترسی به IPO را دموکراتیک می کند ! از طریق پلت فرم Freedom24 خود ، +40،000 سهم ، + 1500 ETF ، اوراق قرضه ، گزینه های موجود در دسترس.

Green Got یک Ecobanque فرانسوی است که در سال 2020 توسط Maud Caillaux در مقابل مشکل اکولوژیکی فعلی در مقیاس جهانی و به ویژه در بخش مالی متولد شده است.

لیدیا ایجاد شده در سال 2011 ، به لطف برنامه های خود ، دنیای پرداخت های آنلاین را متحول کرد.

یک بانک یک موسسه مالی است که به طور کلی از طریق افتتاح حساب بانکی و همچنین محصولات اعتباری و پس انداز ، به مدیریت وجوه مالی افراد و متخصصان پیشنهاد می دهد. بخش بانکی در فرانسه شامل تابلویی از بازیگران متنوع – بانکهای سنتی ، نئونک ها یا بانکهای آنلاین – است که خدمات مالی ناهمگن در بازار با سطوح مختلف هزینه های بانکی ارائه می دهد. تمرکز دقیق مقایسه ها در لیست بانکهای فرانسوی.

از 17/08 تا 09/10: حداکثر 180 € از مزایای ارائه شده در سلام One و سلام Prime + 1 €/ماه به مدت 6 ماه در Hello Prime
در اینجا جزئیات ارائه شده است:

 • یک: 80 یورو برای همه 1 باز کردن حساب + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) ارائه شده است
 • حق بیمه: 80 € برای همه باز کردن حساب اول + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) + 1 یورو در هر ماه به مدت 6 ماه ارائه می شود

�� حساب بانکی سلام خود را باز می کنم

�� بانک ها در فرانسه

بانکداری فرانسه

در تعداد بانک ها در فرانسه با گذشت زمان و وضعیت اقتصادی کشور تکامل می یابد. پس از بحران مالی سال 2008 ، چشم انداز بازیگران بانکی با توجه به کاربرد مصرف کنندگان و جنگ قیمت که برای به دست آوردن سهم بازار اعمال می شود ، عمیقاً تغییر کرد. امروز, فرانسه نزدیک به 340 بانک یا موسسه اعتباری دارد : علاوه بر بانک های سنتی ، بانک های جایگزین مانند Neobancs با پیشنهادات بانکی جداگانه با قیمت های شکسته وارد بازار شدند. بازیکنان اصلی در بخش بانکی در فرانسه کدامند ?

بانکهای سنتی و بانکاسور

بانک های سنتی صدرنشین آسفالت در فرانسه را نگه دارید ، زیرا بانک های معمولی چندین میلیون مشتری را در این قلمرو نشان می دهند (80 ٪ سهم بازار). همچنین به نام بانک های خرده فروشی یا بانک های شبکه, بانک های سنتی از آژانس های فیزیکی تشکیل شده اند که مصرف کننده می تواند برای انجام هر نوع عملیات بانکی (از افتتاح حساب بانکی گرفته تا چک) ، اشتراک و مدیریت وام های املاک و مستغلات یا اعتباری به مصرف یا اشتراک A برود. محصول پس انداز (بیمه عمر یا جزوات).

بانک سنتی دارای مزیت غیرقابل انکار استاز حضور فیزیکی از طریق شبکه آژانس خود اطمینان حاصل کنید. همچنین تصویر استحکام مالی را به جمعیت منتقل می کند. با این وجود ، تکامل شیوه ها از طریق فن آوری های جدید (استفاده از اینترنت برای مدیریت از راه دور حساب بانکی خود) تعداد آژانس های بانکی را در سراسر قلمرو فرانسه کاهش داده است.

بنابراین لیست بانکهای سنتی در فرانسه عمدتا از گروه های مختلف بانکی که از حضور ملی اطمینان دارند ، بلکه برای برخی از مکان های بین المللی مهم نیز تشکیل شده است. بین 10 نفر برتر از بزرگترین بانک های جهان, ما پیدا می کنیم :

 • آنجا ژنرال در سال 1894 در طول امپراتوری دوم تأسیس شده است ، اولین بانک در فرانسه است. با داشتن شبکه ای با بیش از 2،000 آژانس در فرانسه ، بانک خرده فروشی یک پیشنهاد کامل خدمات بانکی را برای افراد و متخصصان ارائه می دهد. بنابراین ، پیشنهاد حساب بانکی استاندارد آن ، Sobrio یا 100 ٪ پیشنهاد آنلاین آن ، Kapsul. بانک سنتی همچنین طیف کاملی از محصولات پس انداز را ارائه می دهد (چندین نوع جزوه: A ، LDD ، LEP ، PEL و غیره.) و اعتبار مصرف کننده ؛
 • LCL یا Crédit Lyonnais یک بانک خرده فروشی است که در سال 1863 تأسیس شده است و دو پیشنهاد پرچمدار حساب جاری را برای افراد ارائه می دهد: “lcl à la carte” که در آن مصرف کننده فقط خدمات مورد نیاز خود را انتخاب می کند ، و “LCL Essential” بسته بانکی (حساب جاری + کارت بانکی + دنده) قابل دسترسی است فقط آنلاین. گروه LCL پیشنهاد خود را با محصولات مالی کلاسیک پیرامون پس انداز (جزوه A ، جزوه گیلاس ، جزوه Zebulon و غیره تکمیل می کند.) ، اعتبار (وام مسکن ، اعتبار مصرف کننده) و حتی قرار دادن بازار سهام
 • در گروه BNP Paribas یک کامیون در بخش بانکی در فرانسه است که در سال 1872 متولد شده است. با نزدیک به 6.5 میلیون مشتری و چندین شرکت تابعه بانکی (سلام بانک!, حساب نیکل) ، بانک سنتی خدمات حساب جاری کلاسیک را برای فرد (حساب بانکی à la carte و فرمول روح رایگان بسته بندی شده) ارائه می دهد ، و همچنین مجموعه ای از محصولات مالی از پس انداز (جزوه جوان ، LEP ، پس انداز مسکن ، پس انداز مدت ، بیمه عمر) ، اعتبار و سرمایه گذاری در بورس سهام ؛
 • در اعتبار کشاورزی آیا اولین بانک متقابل در فرانسه است که در سال 1885 تأسیس شده است. بانک خرده فروشی طیف کاملی از محصولات بانکی و مالی ، مانند حساب های جاری مرتبط با کارت بانکی را ارائه می دهد (دو بسته بانکی “EKO توسط CA” و “Globe Trotter” ، و پیشنهاد خیاطی “حساب برای تهیه”) ، پس انداز و اعتبار کلاسیک و همچنین بیمه خانه و مشروط ؛
 • در گروه BPCE متولد نزدیک شدن گروه های بزرگ بانکی “Banque Populaire” و “صندوق پس انداز”. بسته بازارهای بانکی Banque Populaire Network Bank بسته بندی شده در مورد باز کردن حساب جاری (محدوده کریستال ضروری ، کریستال راحتی و کریستال حق بیمه) و همچنین پیشنهادات محصولات مالی (پس انداز ، اعتبار مصرف کننده ، بیمه و پیش بینی) را ارائه می دهد
 • در گروه HSBC تأسیس در سال 1865 یک گروه بین المللی بانکی انگلیس است که از طریق بانک HSBC خود برای افراد (بسته بانکی شش ضلعی) ، پس انداز و راه حل های بیمه زندگی و همچنین املاک و مستغلات ، بیمه و محصولات در بازار سهام ، در فرانسه حضور دارد
 • AXA نتیجه گروه AXA متخصص در بیمه و مشروط. بانک سنتی یک پیشنهاد حساب جاری کلاسیک + یک بسته بانکی Oligo Axa Banque را به بازار عرضه می کند. Axa Banque از یک شرکت بیمه مشهور ، Axa Banque نیز یک بانکدار است و بنابراین محصولات بیمه متنوع را ارائه می دهد.

بزرگترین بانک جهان: آیا فرانسوی است ? نه ، او فرانسوی نیست. بزرگترین بانک در جهان و بزرگترین بانک جهان از نظر ثروت ، بانک صنعتی و تجاری چین (ICBC) است. این دارایی کل 4،322 میلیارد دلار و سرمایه گذاری در بازار 242 میلیارد دلار دارد و متعلق به 70 ٪ به دولت چین است.

بانک های آنلاین

تأسیس بانکی آنلاین

در مواجهه با یک بازار بانکی که به طور مداوم در حال تحول همراه با شیوه های جدید مصرف کننده است ، بانک های سنتی شکل جدیدی از بانک را راه اندازی کرده اند: بانک های آنلاین ، نسخه 100 ٪ دیجیتالی بانک شبکه. به عنوان شرکت های تابعه گروه های بزرگ بانکی ، بانک های آنلاین از محصولات مالی مشابه (به استثنای بیمه برای برخی) تشکیل شده اند ، اما توسط شرکت مادر خود متمایز هستندجذابیت هزینه های بانکی آنها (هزینه های مربوط به عملیات فعلی کم یا حتی رایگان) ، و همچنین کلیه خدمات قابل کنترل آنلاین آنها (مدیریت حساب از راه دور آن به طور مستقل).

به عنوان مثال ، Boursorama Banque که نزدیک به 2 میلیون مشتری در فرانسه دارد ، متعلق به بانک سنتی Société Générale است ، Bforbank یک شرکت تابعه Crédit Agricole است ، یا بانک آنلاین Hello Bank از گروه Crédit Agricole Group تهیه شده است.

بانک های آنلاین شبکه های قیمت گذاری سودمند جدیدی را معرفی کرده اند: برای بهترین بانک های آنلاین رایگان با راهنمای ما مشورت کنید

از 0 € در ماه

 • کارت استقبال : رایگان
 • کارت نهایی : رایگان
 • کارت فلزی : 9.90 یورو در هر ماه
 • حساب جاری
 • حساب جزئی
 • حساب مشترک
 • حساب طرفدار
 • صرفه جویی در
 • املاک و مستغلات و وام اعتباری شخصی
 • مبادله سوتک

از 0 € در ماه

 • کارت فسفو : 0 € در هر ماه
 • مستر کارت CB : 0 € در هر ماه تحت شرایط
 • استاد جهانی CB مستر کارت : 0 € در هر ماه تحت شرایط
 • حساب جاری
 • حساب مشترک
 • صرفه جویی در
 • املاک و مستغلات و وام اعتباری شخصی
 • مبادله سوتک
 • حساب جزئی
 • حساب طرفدار
 • کارت کلاسیک: 0 € در ماه
 • کارت طلایی: 0 € در ماه
 • کارت بی نهایت: 16.67 یورو در هر ماه

✔ حساب جاری
account حساب خردسالان
✔ حساب مشترک
account حساب حرفه ای
✔ پس انداز
✔ املاک و مستغلات و اعتبار شخصی
✔ بورس

از 3 € در ماه

 • کارت ویزا کلاسیک: بین 2 تا 11 یورو در هر ماه
 • اولین کارت ویزا: بین 5 تا 12 یورو در هر ماه
 • کارت پلاتین ویزا: بین 11 تا 18 یورو در ماه
 • قیمت ها با توجه به کارت انتخاب شده
 • حساب جاری
 • حساب جوان
 • حساب مشترک
 • حساب طرفدار
 • صرفه جویی در
 • املاک و مستغلات و وام اعتباری شخصی
 • مبادله سوتک

از 0 € در ماه

 • سلام یک و سلام یک دوتایی: 0 € در ماه
 • سلام PRIME: 5 یورو در هر ماه
 • سلام دوتایی Prime: 8 یورو در هر ماه
 • حساب جاری
 • حساب جزئی
 • حساب مشترک
 • حساب طرفدار
 • صرفه جویی در
 • املاک و مستغلات و وام اعتباری شخصی
 • مبادله سوتک

طبقه بندی با توجه به مجموعه ای از معیارهای تعریف شده توسط مقایسه ها. داده های به روز شده در سپتامبر 2023

بانک های موبایل یا neobank

بانک های سیار

Néobanques یا بانک های تلفن همراه بخشی از آخرین نسل بانکی هستند که به بازار موسسات مالی رسیده اند. پیشنهادات محصولات بانکی Neobanques بسیاری از مصرف کنندگان را به دلیل هزینه های بسیار جذاب خود جذب می کند (رایگان در بیشتر عملیات فعلی و کارت بانکی رایگان).

علاوه بر این ، به عنوانموسسه پرداخت, بانک های تلفن همراه وضعیت ویژه ای دارند – بر خلاف بانک های سنتی یا بانک های آنلاین که به عنوان یک موسسه اعتباری تعیین شده اند – که به آنها اجازه نمی دهد سایر محصولات مالی را به بازار عرضه کنند (بیمه و پس انداز). با این وجود ، برخی از استثنائات وجود دارد ، و برخی از Neobancs مؤسسات بانکی کامل و دارای محدودیت هستند.

پیشنهاد آنها بر روی محصولات ضروری بانکی متمرکز است: حساب بانکی بدون اضافه برداشت مجاز + CB با مجوز سیستماتیک + برنامه تلفن همراه. تهیه دفترچه چک به طور کلی از پیشنهادات Neobanque وجود ندارد.

شیوه ها ، انعطاف پذیر و در دسترس برای بسیاری از افراد (از جمله ممنوعیت های بانکی) ، Neobank از برخی از داستان های موفقیت آمیز مانند نیکل ، N26 ، Revolut یا Orange Bank بهره می برد.

Comparabanques می دهد لیست Neobanques در بین بهترین بانک های موجود در بازار فرانسه ::

 • آنجا Neo-Banque N26 متولد 2013 در برلین. بانک موبایل در سال 2015 وارد بازار می شود و پیشنهادات حساب بانکی Markets 4 (N26 Standard ، N26 Smart ، N26 You و N26 Metal)
 • آنجا گردان متولد 2015 دو پیشنهاد حساب فعلی را ارائه می دهد: Revolut Standard و Revolut Premium ؛
 • بانک نارنجی متولد سال 2017 Markets 3 Bank Account Groducts + CB: کارت استاندارد ، کارت حق بیمه و بسته بانکی حق بیمه ؛
 • نیکل متولد 2014 ، بانک تلفن همراه برای همه در دسترس حتی در مورد ممنوعیت های بانکی است. 2 پیشنهادات حساب جاری در دسترس است: نیکل (حساب جاری + MasterCard Nickel Standard + Application Mobile) و Nickel Chrome (حساب جاری + MasterCard Gold Nickel + Application Mobile).
 • خندق در سال 2018 با چندین پیشنهاد حساب فعلی با توجه به مشخصات کاربر خود وارد بازار فرانسه می شود (Bunq Travel ، Bunq Premium ، Bunq Business ، The Bunq Pack)
 • eko توسط ca یک بانک موبایل فرعی از بانک اعتباری سنتی کشاورزی است. EKO توسط CA متولد سال 2017 ، دو پیشنهاد فعلی حساب فعلی را ارائه می دهد (پیشنهاد کلاسیک EKO و پیشنهاد Eko Globe-Trotter برای مخاطبان جوان بین 18 تا 30 سال).

لیست بانکهای خصوصی

در بانک های خصوصی جایگاه ویژه ای را در دنیای بانک ها برای افراد اشغال کنید. این نوع بانک ها خدمات و محصولات مالی بالا را به مشتریان خود ارائه می دهند ، مانند مدیریت ثروت و مدیریت معتبر سرمایه گذاری مالی. آنجا بانک خصوصی عمدتاً با هدف مشتریان ثروتمند با سرمایه مالی و ثروت و آماده سرمایه گذاری آنها در یک مکان در سبد سهام سهام است.

مقداری بانک های سنتی شامل یک بخش بانکی خصوصی هستند در میان تمام خدمات آنها:

 • بانکداری خصوصی Société Générale ؛
 • بانک خصوصی LCL ؛
 • بانکداری خصوصی HSBC ؛
 • BNP Paribas Bank Private ؛
 • BPE Banque Privée European (گروه بانک پستی).

stusts موسسات اعتباری تخصصی

بانک های اعتباری مصرف کننده

علاوه بر بانکهای متعارف ، بخش بانکی نوع خاصی از تأسیس را دارد: موسسات اعتباری تخصصی یا شرکتهای مالی. موسسات اعتباری به طور کلی اعتبار مصرف کننده را به بازار عرضه می کنند (اعتبار اختصاص داده شده به یک ملک یا خدمات خاص مانند کار یا وام ماشین یا وام شخصی) ، بلکه اعتبار املاک و مستغلات و املاک و مستغلات.

در سازمانهای اصلی اعتباری تخصصی Cofinoga ، Cofidis ، Cetelem ، Oney Bank یا اعتبار جوان در بازار شناخته شده است.

�� بانک ها و سیستم بانکی: چه سازمان ?

بخش بانکی فرانسه تنوع بازیکنان را در مورد جمع آوری کمک های مالی ، پس انداز ، فعالیت های سرمایه گذاری مالی و غیره جمع می کند. رمزگشایی مقایسه.

کلیه بانک ها یا موسسات اعتباری: بانک جهانی ، بانک متقابل ، بانک عمومی

در فرانسه ، سیستم بانکی به انواع مختلفی از موسسات بانکی تقسیم می شود. آنچه معمولاً “بانک ها” نامیده می شود “نیز نامیده می شوند” بانک های خرده فروشی ” یا “موسسه اعتباری“”. بانکها اولین واسطه های افراد در مورد مدیریت وجوه مالی خود هستند. آنها به منظور انجام فعالیت از مقامات ، از مقامات دریافت کردندموسسه اعتباری. مأموریت های آنها بسیار متنوع است: مدیریت پرداخت (CB ، چک ، اسکناس) ، معاملات بانکی ایمن ، وام و اعتبار ، توزیع محصولات پس انداز (جزوه و بیمه عمر) ، انجام عملیات مبادله و اطمینان از نقش مشاوره به افراد/ شرکت. خدمات مالی آنها مربوط به افراد ، مشاغل کوچک و حرفه های لیبرال است.

سه نوع اصلی موسسه اعتباری وجود دارد که عمدتا بر سیستم بانک ها در فرانسه حاکم است:

 1. در بانک های تجاری مانند LCL ، Société Générale ، BNP Paribas و غیره. این مؤسسات بانکی متعلق به گروه های خصوصی (سهامداران) هستند و در بازار سهام ذکر شده اند
 2. در بانک های متقابل مانند Crédit Mutuel ، Crédit Agricole ، Populaires Banks و غیره. این مؤسسات در حالت تعاونی با اعضای (مشتریان) و بزرگ مدیریت می شوند شبکه بانکی منطقه ای در همه جا در فرانسه ؛
 3. در بانک های عمومی مانند بانکداری پستی که بیشتر متعلق به دولت است.

بانکهای تجاری و متقابل به طور کلی به عنوان مشخص می شوند بانک های جهانی, زیرا آنها مجموعه ای از فعالیت های کل شرکت های خرده فروشی ، تأمین مالی و سرمایه گذاری دارایی را متمرکز می کنند. بانک های آنلاین و neobanc وارد این دسته از بانک های خرده فروشی یا بانک های جهانی می شوند.

شرکت های سرمایه گذاری یا کارگزاران بورس اوراق بهادار

جوامع د

در شرکت های سرمایه گذاری دارایی مؤسسات مالی مجاز از طریق تأیید در مدیریت نمونه کارها دارایی هستند (پذیرش و عبور بورس ، مذاکره ، مشاوره سرمایه گذاری و غیره.). تکامل بازار ، ما شرکت های کارگزاری معمولی را متمایز می کنیم ، کارگزاران آنلاین که فعالیت خود را منحصراً از راه دور مانند بانک های آنلاین یا Neobancas انجام می دهند. ما می توانیم Degiro ، Etoro ، Bourse Direct ، Boursorama ، Fortuneo ، Bforbank را نامگذاری کنیم.

�� بانک و نظارت: سازمان های کنترل چیست ?

فعالیت های سیستم بانکی فرانسه توسط سازمان های مختلفی که کیفیت ، پایداری و امنیت مالی را تضمین می کنند ، کنترل می شود ، از این میان باید متمایز شود:

 1. منمرجع کنترل و حل و فصل محتاطانه (ACPR) سازمان اصلی صدور مصوبات مجاز به اعمال مؤسسات ، به عنوان تأسیس اعتباری ، تأسیس پرداخت ، موسسه مالی و شرکتهای سرمایه گذاری دارایی. مأموریت های کنترل وی باعث می شود که وی برای اطمینان از اعمال مقررات مربوط به حمایت از مصرف کننده (مشتریان بانکی ، قراردادهای بیمه و غیره اطمینان حاصل کند.) ؛
 2. منمرجع بازارهای مالی (AMF) یک سازمان عمومی است که صدور مصوبات شرکت های کارگزاری یا کارگزاران آنلاین را کنترل و کنترل می کند. AMF مقررات بازار مالی و حمایت از پس انداز را تضمین می کند
 3. آنجا بانک فرانسه یک بانک مرکزی است که مأموریت های اصلی آن تضمین سیاست های پولی در فرانسه با توجه به آیین نامه های لازم در منطقه یورو است. Banque de France بخشی از Eurosystem است ، موسسه ای که صلاحیت انجام سیاست پولی اتحادیه اروپا ، به ویژه ثبات مالی یورو را دارد. Eurosystem از بانک مرکزی اروپا BCE و بانکهای مرکزی ملی کشور های عضو تشکیل شده است.

لیست بانک ها در فرانسه

لیست بانکها در فرانسه را می توان به چندین دسته تقسیم کرد: بانک های آنلاین ، نئو بانک ها ، بانک های سنتی ، بانک های خارجی در فرانسه.

بانک های آنلاین:

بورسوراما بانکی

فورچون

سلام بانک! بیدربان

بانک نارنجی N26

بانکهای سنتی:

Société Générale Banque Palatine

Banque Populaire la Banque Postale

BNP Paribas Group BPCE

Caisse d’Epargne CIC

اعتبار دریایی شمال کریتیت

Crédit Mutuel Lcl

مستقیم

Milleis HSBC فرانسه

موسسات خارجی در فرانسه:

بانک ساکسو آمریکایی اکسپرس

بیمه گران که به بانک یا “Bancassurance” ارائه می دهند:

Allianz Bank Axa Banque

بانکهای بسته یا دگرگون شده:

BNP بریتانی به زودی

بانک بانکلی

دیوید آدری

مدیر وبلاگ فرهنگ. تجربه حرفه ای در خرده فروشی ، امور مالی شرکت و تجزیه و تحلیل مالی.