اسکوتر برای کمتر از 300 €: پیشنهاد ورود به اسکوتر Xiaomi 3 lite ، 5 اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو برای کریسمس – CleanRide

5 اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو برای کریسمس

بنابراین ، با در نظر گرفتن وزن و ابعاد ، قدرت و حداکثر سرعت ، استقلال و قیمت ، مطمئناً اسکوتر برقی را پیدا می کنید که نیازهای شما را برآورده می کند.

اسکوتر برقی برای کمتر از 300 €: پیشنهاد ورود به اسکوتر Xiaomi 3 lite

اسکوتر برقی شیائومی 3 lite

به عنوان بخشی از ورود سایت Electro Dépôt ، یک اسکوتر برقی که شیائومی را امضا کرد موضوع پیشنهاد خوبی برای ورود برای سال تحصیلی بعدی است.

در واقع ، اسکوتر شیائومی 3 lite موجود در یک رنگ سفید به فروخته می شود 299.98 یورو به جای 349 یورو ؛ یا 50 یورو ارزان تر در مقایسه با قیمت موجود در وب سایت رسمی سازنده. برای کسب اطلاعات ، تحویل اسکوتر برقی شیائومی را می توان به صورت رایگان در فروشگاه Electro ، خانه یا Relay Point انجام داد.

به عنوان یادآوری ، نسخه سبک شده اسکوتر شیائومی 3 دارای قدرت 300 وات ، حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، دامنه 20 کیلومتر پس از زمان شارژ 4 و نیم ساعت و همچنین باتری با ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعت. دستگاه برقی را می توان از طریق فناوری بی سیم بلوتوث و برنامه MI Home از راه دور مدیریت کرد. برنامه مورد نظر باعث می شود تا در زمان واقعی سرعت رانندگی و قدرت باقی مانده از یک تلفن هوشمند سازگار با سیستم عامل های Android یا iOS موبایل را تأیید کنید.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

5 اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو برای کریسمس

5 اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو برای کریسمس

اسکوتر برقی در زندگی روزمره ساکنان شهر (و حتی ساکنان شهر کمتر) به واقعیت تبدیل شده اند. شیوه ها ، سریع و بالاتر از همه اکولوژیکی ، آنها وسیله حمل و نقل مقرون به صرفه و سرگرم کننده را ارائه می دهند.

اگر به دنبال خرید اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو هستید ، ما کار را فریب داده ایم. در این مقاله ، ما سهام را می گیریم 5 بهترین اسکوتر برقی با کمتر از 300 یورو, به طوری که می توانید به راحتی یکی از موارد مناسب خود را پیدا کنید. ما محبوب ترین ، قوی ترین و قابل اعتماد ترین مدل های اسکوتر برقی را با قیمت مناسب انتخاب کرده ایم.

علاوه بر این ، ما چندین معیار را برای تعیین بهترین اسکوتر در نظر گرفته ایم: استقلال آنها ، حداکثر سرعت آنها ، ویژگی های اضافی آنها و ارزش آنها برای پول. بنابراین ما تمام اطلاعات لازم را برای کمک به شما در یافتن اسکوتر برقی مناسب برای شما به شما ارائه می دهیم.

اسکوترهای برقی ارزان قیمت با کیفیت خوب هستند ?

اسکوتر برقی کمتر از 300 یورو می تواند یک دوز شگفت آور از ارزش ، ویژگی ها و لذت ها را ارائه دهد ، حتی اگر آنها جزو ارزانترین اسکوتر برقی باشند. در حقیقت ، 300 یورو کمترین قیمت است که هنوز هم فرصتی برای یافتن یک اسکوتر برقی مناسب دارید.

به نظر می رسد تمام اسکوتر های برقی ارزان قیمت که با آنها روبرو شده ایم به خوبی ساخته شده و جامد هستند و تاکنون ، ما از مشکلات طولانی مدت خاص با سیستم الکتریکی و باتری آگاه نبوده ایم. علاوه بر این ، نویسنده این خطوط هنوز از اولین نسل خود Xiaomi خریداری شده در سال 2017 استفاده می کند ، که همچنان مانند یک ساعت به نوبه خود می شود !

بنابراین ، برای پاسخ به این سؤال که آیا اسکوتر برقی سطح ورودی معتبر است ، بیایید بگوییم که بیشتر آنها بسیار خوب هستند و کار را انجام می دهند. با توجه به قابلیت اطمینان طولانی مدت (12 ماه و بیشتر) ، گفتن آن دشوار است. بیشتر این اسکوتر ها از سلولهای باتری عمومی استفاده می کنند که به دلیل ماندگاری آنها شناخته نشده است و فکر می کنم تا حد زیادی به شانس بستگی دارد.

معیارهایی که باید برای خرید اسکوتر برقی در نظر بگیرید ?

وقتی سعی می کنید یک اسکوتر برقی بخرید ، معیارهای مختلفی برای در نظر گرفتن وجود دارد.

اول ، وزن و ابعاد اسکوتر بسیار مهم است. اگر قصد حمل آن را به طور مکرر در اتوبوس یا قطار دارید ، به یک اسکوتر نیاز خواهید داشت که سبک و آسان باشد. بیایید بگوییم که ما نباید به طور ایده آل از 12/13 کیلوگرم تجاوز کنیم.

سپس ، قدرت موتور و حداکثر سرعت اسکوتر عواملی است که باید در نظر بگیرند ، زیرا آنها بر کار و راحتی رانندگی تأثیر می گذارند. اسکوتر برقی به طور کلی بین 250 تا 500 وات قدرت دارد. حداکثر سرعت معمولاً بین 20 تا 30 کیلومتر در ساعت متغیر است.

یکی دیگر از عوامل مهم در نظر گرفتن استقلال اسکوتر است. بیشتر اسکوتر های برقی از 20 تا 60 کیلومتر استقلال دارند. اطمینان حاصل کنید که استقلال اسکوتر برای نیازهای شما کافی است.

بنابراین ، با در نظر گرفتن وزن و ابعاد ، قدرت و حداکثر سرعت ، استقلال و قیمت ، مطمئناً اسکوتر برقی را پیدا می کنید که نیازهای شما را برآورده می کند.

بنابراین بهترین اسکوتر برقی در 300 یورو چیست ? پاسخ زیر.