در اینجا 31 ایموجی جدید تعبیه شده در iOS 16 وجود دارد.4 ، در اینجا 108 ایموجی جدید وجود دارد که به زودی وارد آیفون می شوند – آیفون بلژیک

در اینجا 108 ایموجی جدید وجود دارد که به زودی به آیفون می رسند

همچنین وجود دارد فعالیت های جدید : افرادی که قدم می زنند ، می دوند ، زانو می زنند (و رنگهای مختلف پوستی). برای دسترسی ، شخصی در نیشکر سفید یا ویلچر (6 نسخه).

در اینجا 31 ایموجی جدید تعبیه شده در iOS 16 وجود دارد.4

خانواده بزرگ ایموجی ها در طول سالها به رشد خود ادامه می دهند ، برای یک انتخاب غرغری ، که شامل بیش از 3600 ایموجی است. در عمل ، ما اغلب از یک سال به سال دیگر همان سر را پیدا می کنیم. در بالای رکورد عاطفی پر کاربرد ، از طرف زرد کوچک ، یک بازیگر استودیویی واقعی که قادر به خنده اشک ، با عشق ترانس ، از یک پیکسل به دیگری است. هر چه باشد ، 31 ایموجی جدید به زودی کلیک می کنند.

قلب ، حیوانات یا سر متزلزل

در این سال 2023 ، 31 ایموجی های جدید از طریق نسل 15 ایموجی روی آیفون و اندروید پشت سر می گذارند. موارد اضافی برای چندین ماه شناخته شده است. علاوه بر این ، نظرسنجی انجام شده در پایان سال گذشته ، سه مدل پیش بینی شده را نشان داده است (دو هسته ، یک قلب صورتی و یک قلب آبی روشن و همچنین سمت زرد متزلزل). با این وجود ، اگر هویت ایموجی ها مدتهاست که شناخته شده است ، با طراحی نهایی آنها اینگونه نبود. در اینجا آخرین مدل ها همانطور که در نسخه بتا iOS 16 ظاهر می شوند وجود دارد.4.

بنابراین ما چهره خود را می یابیم که لرزید ، چندین قلب (قلب آبی روشن ، قلب خاکستری ، قلب صورتی) ، دست هایی که پنج رنگ بلند را با توجه به شش رنگ مختلف پوست ، چندین حیوان کاهش می دهند (یک حرکت ، یک خر ، بال ، یک پرنده سیاه ، غاز ، چتر دریایی) ، یک سنبل ، زنجبیل ، یک غلاف نخود فرنگی ، یک فن ، یک شانه مو ، ماراکاس ، فلوت و در آخر دو نماد ، آن از Khanda و Wi-Fi.

چندین تنظیم زیبایی شناسی

از طرف دیگر ، شما توجه می کنید ، در مقایسه با ظاهر اولیه ایموجی ها 15.0 همانطور که توسط یونیکد پیشنهاد شده است ، برخی از ایموجی ها تغییر کرده اند.

به عنوان مثال چهره لرزان اکنون کمی تعصب است و توسط دو نماد که به ارتعاشات اشاره دارد قاب بندی شده است. سر Caribou همدردی بیشتری می بخشد ، Bourricot Gambettes Frail را نشان می دهد که به آن هوای باریک تری می بخشد ، در حالی که Nestle در نهایت دم در هوا و بیان متمرکز تر از گذشته است.

در اینجا 108 ایموجی جدید وجود دارد که به زودی به آیفون می رسند

امروز روز جهانی ایموجی است. این فرصت مناسب برای ارائه CUVée 2023-2024 جدید است. برای جشن گرفتن این فرصت ، وبلاگ emojipedia به تازگی 108 ایموجی جدید را ارائه داده است. دومی در هفته های آینده کاربران را همراهی می کند. بدیهی است ، iOS 17 این مجموعه از بیش از 100 ایموجی منتشر نشده را به دست خواهد گرفت. و چیزی برای همه وجود خواهد داشت !

بیش از 100 ایموجی جدید

در میان آنها ، لبخند های منحصر به فردی پیدا خواهید کرد که قادر به چرخاندن سر از چپ به راست و از بالا به پایین هستند و لمس پویایی و سرگرمی را به پیام های خود اضافه می کنید. علاوه بر این ، ایموجی ها به نمایندگی از اشیاء مانند زنجیره شکسته ، آهک و یک قارچ قهوه ای پالت عبارات شما را غنی می کنند.

ایموجی برای طرفداران هری پاتر و گریفیندور

برای طرفداران هری پاتر و جهان جادویی هاگوارتز ، iOS 17 یک تعجب دلپذیر را به خود اختصاص می دهد. اکنون می توانید فنس با شکوه را در مکالمات خود وارد کنید ، نمادی از رنسانس و مقاومت. این که آیا شما یک گریفیندور هستید یا به راحتی در مورد جهان فوق العاده پرشور هستید ، این ایموجی های جدید به شما امکان می دهد اشتیاق و جادوی داخلی خود را به اشتراک بگذارید.

فعالیت های جدید برای ارتباطات بصری پویا

iOS 17 همچنین طیف وسیعی از ایموجی ها را به نمایندگی از افرادی که مشغول فعالیت های مختلف هستند ارائه می دهد. خواه ابراز تمایل خود را برای راه رفتن ، دویدن یا زانو زدن داشته باشید ، ایموجی های سازگار با همه این شرایط را پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، برای ترویج شمول ، نسخه هایی با رنگ های مختلف پوستی در دسترس خواهند بود و به همه امکان می دهد احساس نمایندگی کنند.

دسترسی تقویت شده با ایموجی های فراگیر

بروزرسانی بعدی iOS همچنین با ارائه ایموجی ها به نمایندگی از یک عصا سفید یا ویلچر ، بر روی دسترسی تمرکز خواهد کرد. این ایموجی ها در شش تغییر در دسترس خواهند بود ، بنابراین نشان دهنده تنوع تجربیات و نیازهای کاربر است.

نتیجه

iOS 17 بنابراین به لطف معرفی بیش از 100 ایموجی منتشر نشده ، یک تجربه ارتباطی حتی غنی تر و بیانی را نوید می دهد. این که آیا شما پیرو مکالمات سرگرم کننده هستید ، یک طرفدار هری پاتر یا دسترسی. در هر صورت ، این بروزرسانی انتظارات شما را برآورده می کند.

به عنوان یادآوری ، نسخه نهایی iOS 17 در ماه سپتامبر 2023 برای بارگیری در دسترس خواهد بود.

_
بلژیک-Iphone را در فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام دنبال کنید تا هیچ خبری ، آزمایش و معاملات خوب را از دست ندهید.

  • iPhone 15 Pro Max قبلاً به دلیل شکنندگی خود پین شده است
  • اپل می تواند “نوار لمسی” را در برش آیفون ارائه دهد
  • چرا باید آیفون خود را در اسرع وقت به روز کنید

ایموجی های جدید با iOS 17 همراه هستند ?

ایموجی iOS 17 2023

ایموجی های جدید با iOS 17 همراه هستند ?

تا زمانی که iOS 17 ، از ایموجی های جدید در سال 2024 باید در دستگاه های شما استفاده شود. در کل ، ما کمتر از 108 ایموجی های جدید !

در منو ، وجود دارد شکلک های منتشر نشده (که سر را از چپ به راست و از بالا به پایین می چرخاند) ، یک زنجیره شکستن ، آهک یا قارچ قهوه ای. اما طرفداران هری پاتر و گریفیندور باید در آستانه اکستازی باشند (یا خیلی دور از آن نیستند) ، زیرا ققنوس همچنین آنجا خواهد بود !

همچنین وجود دارد فعالیت های جدید : افرادی که قدم می زنند ، می دوند ، زانو می زنند (و رنگهای مختلف پوستی). برای دسترسی ، شخصی در نیشکر سفید یا ویلچر (6 نسخه).

ایموجی های جدید با iOS 17 همراه هستند؟

جدید برای فوریه 2024 ?

شخصیت ها می توانند در مشخصات Emoji 15 گنجانده شوند.1 که کنسرسیوم یونیکد باید سپتامبر. پس از این نهایی ، اپل ، گوگل و سایرین قادر خواهند بود آنها را از طریق به روزرسانی های نرم افزاری آینده اتخاذ کنند.

بطور کلی برای معرفی این موارد در کوپرتینو چند ماه طول می کشد. به عنوان مثال ، کسانی که در سپتامبر 2022 تصویب شدند با iOS 16 به صورت آنلاین قرار گرفتند.4 ، که در فوریه 2023 منتشر شد.

مقالات دیگر ما را در مورد iOS 17 پیدا کنید: