4 برنامه رایگان برای مدیریت بودجه خود ، برنامه هایی برای مدیریت بودجه خانواده خود.

درخواست بودجه خانواده

Contents

اکنون خود را وصل یا ذخیره کنید ، و واضح ترین والدین همه از همه باشید. تمام مزایایی که برای شما در اینجا رزرو می کنیم را کشف کنید (از جمله بسیاری از آدرس های #ParentLy).

4 برنامه رایگان برای مدیریت بودجه خود

مدیریت بودجه یک عنصر اصلی همه خانوارهای فرانسوی است. اسکان ، خودرو ، اعتبار ، غذا ، اوقات فراغت … حرکت کردن آن دشوار است. خوشبختانه ، امروزه بسیاری از ابزارها برای مدیریت بودجه شما وجود دارد.

  • PilotBudget: برنامه توصیه شده توسط Banque de France
  • Bankin ‘: محبوب ترین برنامه برای مدیریت بودجه شما
  • Linxo: حساب های شخصی و حرفه ای خود را مدیریت کنید
  • Tricout: بودجه خود را با دوستان خود مدیریت کنید

PilotBudget: برنامه توصیه شده توسط Banque de France

عملکرد اصلی برنامه خلبان خلبان محاسبه شماست ” برای زندگی باقی مانده است »». پس از پرداخت تمام هزینه های خود ، می توانید به سرعت مبلغی را که برای پایان ماه به پایان رسانده اید ، مشاهده کنید. این برنامه دارای چندین دسته و زیر شاخه است که به شما امکان می دهد هزینه هر عنصر زندگی روزمره خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال می یابیم
– دسته ها: منابع ، هزینه ها ، اعتبار ، پس انداز ..
– زیر شاخه ها: بازنشستگی ، حقوق ، اجاره ، مالیات بر دارایی ، جزوه A ، بیمه ، ماشین ..
تصفیه شده و شهودی ، برنامه جزئیات بودجه شما را در قالب یک نمودار دایره ای و رنگی ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود تمام اطلاعات مهم را با یک نگاه مشاهده کنید.
PiloteBudget یک برنامه کاربردی است که توسط Banque de France توصیه می شود ، بلکه توسط سایر سازمان ها نیز انجام می شود. در میان آنها ، ما به ویژه می توانیم به انجمن خانواده SOS ، انجمن سریز یا Nanterre Emmaüs استناد کنیم. هر دو در آیفون و اندروید در دسترس است و به شما امکان می دهد داده های خود را به جعبه ایمیل خود منتقل کنید.

Bankin ‘: محبوب ترین برنامه برای مدیریت بودجه شما

PiloteBudget تنها برنامه ای برای مدیریت بودجه شما نیست که توسط Banque de France توصیه شده است. این نیز موردی برای برنامه است بانكین “. از طراحی فرانسوی ، دومی محبوب ترین در فرانسه است. این به ویژه توسط ناوبری بسیار ساده آن توضیح داده شده است. این امکان را به شما می دهد تا به جزئیات حساب های شما با یک کلیک.
همچنین برای طبقه بندی هزینه ها دسته های مختلفی دارد. برخی از کارکردها نیز به شما امکان می دهنداز اضافه برداشت خودداری کنید و راحت تر ذخیره کنید. این به ویژه در مورد عملکردهای “پیشرفت من” و “مربی من” اتفاق می افتد.
برنامه همچنین به شما امکان می دهد پس انداز کردن, و این ، از چند طریق:
– برنامه خدمات شما را ارائه می دهد بازپرداخت نقدی برای صرفه جویی در خریدهای آنلاین خود
– شما از مشاوره برای انتخاب بیمه یا کاهش خود بهره مند می شوید هزینه های بانکی
– از وام سریع و سطح پایین در دسترس هستند

Linxo: حساب های شخصی و حرفه ای خود را مدیریت کنید

خط یک برنامه بسیار کاربردی و تصفیه شده برای مدیریت بودجه شماست. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت و دقیق جزئیات هزینه ها و درآمد خود را تجسم کنید. شما همچنین به محاسبه خود دسترسی دارید ظرفیت پس انداز در ماه جاری ، اما همچنین در ماه های گذشته.
مانند برنامه هایی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، بودجه شما بین چند دسته توزیع می شود. اینها به شکل گرافیک های واضح و دقیق هستند که می توانید در آن صادر کنید قالب CSV. نسخه Premium همچنین به شما امکان صادر کردن در QIF یا OFX را می دهد.
Linxo همچنین امکان تهیه بودجه های مختلف خود را با توجه به فعالیت های خود به شما ارائه می دهد. شما به خصوص می توانید اهداف را تعریف کنید برای خرید یا اوقات فراغت خود بیش از. اگر به عنوان مثال از خرید کمی بیش از حد لذت ببرید ، این گزینه می تواند به شما در تسلط بر هزینه های خود کمک کند.
سرانجام ، LINXO به شما امکان می دهد دیدگاه جهانی از حساب های بانکی و همچنین دفترچه چک خود داشته باشید. برنامه در iOS و Android در دسترس است ، اما همچنین با آن سازگار است ساعت مچی.

Tricout: بودجه خود را با دوستان خود مدیریت کنید

ماهی قزل آلا برنامه ای برای مدیریت بودجه گروه شما است. وقتی به عنوان یک زن و شوهر زندگی می کنید ، خانواده یا مسطح, به عنوان مثال ، توزیع هزینه ها ، وام و وام گرفتن مکرر است. Tricout به شما امکان می دهد سریع و به راحتی بدهی ها و وام های خود را تجسم کنید. شما می توانید بنابراین بازپرداخت کردن عزیزانتان یا آنها درخواست بازپرداختدر یک لحظه.
برنامه حتی عملکردی برای گرفتن عکس دارد. مورد دوم می تواند برای ضبط بلیط جعبه به عنوان مثال بسیار عملی باشد.
بسیار آسان برای استفاده ، Tricout آدرس ایمیل یا حساب بانکی را درخواست نمی کند. می توان از آن در آیفون یا اندروید استفاده کرد, با یا بدون اینترنت.

درخواست بودجه خانواده

عکسبرداری

نوجوانان ما را با سری آموزش جنسی Netflix آموزش دهید ? آره یا نه ?

عکسبرداری

ایده های 6x diy با ماکارونی پروانه ای که ما نمی خواهیم دور آن را دور کنیم.

عکسبرداری

د.من.y بیش از حد Choupinou ! کوله پشتی خرگوش برای جمع آوری تخم های عید پاک. (و خود را نیمی بخورید)

مشخصات خود را تکمیل کرده و برای همه اطلاعات #Parentfriend به سطح بالاتر بروید

شما هم دوست دارید بخوانید

عکسبرداری

شخص کوچک شما نمی تواند صفحه ها را ترک کند و شما نمی دانید چه مدت باقی مانده است: پیوند خانواده برای شما وجود دارد !

عکسبرداری

بازی های ویدیویی برای بازی با خانواده ? بیایید پایه ها را مرور کنیم !

عکسبرداری

نویسنده عکس

ناگهان ، در Tiktok ، همه عصبی هستند ، آیا واقعاً ممکن است ? به طور خلاصه ، عصبی بودن ، چیست?

اکنون نمایه خود را ایجاد کنید و سطح بعدی اطلاعات را باز کنید #parentfriendly !

اکنون خود را وصل یا ذخیره کنید ، و واضح ترین والدین همه از همه باشید. تمام مزایایی که برای شما در اینجا رزرو می کنیم را کشف کنید (از جمله بسیاری از آدرس های #ParentLy).

Kindje Lachend

اکنون خود را وصل یا ذخیره کنید ، و واضح ترین والدین همه از همه باشید. تمام مزایایی که برای شما در اینجا رزرو می کنیم را کشف کنید (از جمله بسیاری از آدرس های #ParentLy).