در ایالات متحده ، جعبه جدید اپل … یک حساب بانکی است ، اپل باعث می شود بانک ها با حساب پس انداز “انقلابی” خود با 4.15 ٪ لرزند

اپل باعث می شود بانک ها با حساب پس انداز “انقلابی” خود با 4.15 ٪ لرزند

این محصول جدید کاملاً در اکوسیستم Apple Fintech قرار دارد و به کاربران Apple Card اجازه می دهد جوایز خود را به حساب پس انداز هدایت کنند و به آنها علاقه مند شوند. سادگی استفاده و ادغام با برنامه کیف پول ، جذابیت پیشنهاد کاربران آیفون را تقویت می کند ، که سهم بازار آنها در ایالات متحده از 50 ٪ بیشتر است.

در ایالات متحده ، جعبه جدید اپل … یک حساب بانکی است

در چهار روز ، محصول جدید که توسط اپل راه اندازی شد ، تقریباً یک میلیارد دلار جمع آوری کرد. و هست. از یک حساب پس انداز. این امکان را به ویژه می دهد تا “بازپرداخت” ارائه شده توسط خریدها را با کارت Apple Bank: Apple Card ذخیره کنید.

آخرین تازگی اپل نه یک کامپیوتر است و نه حتی یک برنامه … بلکه یک حساب بانکی است. و به طور خاص حساب پس انداز. این برنامه در 17 آوریل راه اندازی شد و این هفته ، مجله فوربس گفت که حدود 240،000 حساب باز شده و نزدیک به 1 میلیارد دلار توسط مشتریان آمریکایی قرار داده شده است. برای مقایسه ، Boursorama ، بزرگترین بانک آنلاین فرانسوی ، بیش از 50 میلیارد یورو در حساب پس انداز خود دارد.

بنابراین این حساب پس انداز ، آن را به پیشنهاد Apple Card اضافه می کند که از سال 2019 در ایالات متحده وجود داشته است ، یک بانک تلفن همراه برای آیفون ساخته شده است که کمی شبیه به آنچه شرکت هایی مانند Revolut یا N26 ارائه می دهند. با کلید اپل برای نشان دادن ؛ کارت در پلاستیک نیست بلکه در تیتانیوم است. تاکنون این پیشنهادات با مشکل روبرو شده است اما با این حساب پس انداز اپل ضربه بزرگی وارد شد.

یک حساب پرداخت شده ده برابر بیشتر از میانگین آمریکایی

دو عامل شوق این حساب را توضیح می دهند: اولین نرخ بهره این حساب پس انداز است: 4.15 ٪. این ده برابر بیشتر از میانگین ملی نرخ بهره در ایالات متحده است. اما عامل دوم این است که این حساب پس انداز بیش از همه تصور می شود که “بازپرداخت” خود را قرار می دهد ، مکانیسمی که اپل در حساب های خود استفاده می کند.

“”هر وقت با Apple Card پرداخت می کنید ، هر روز سهم پول می گیرید. ما آن را روزانه پول نقد نامیدیم. بنابراین وقتی قهوه صبح خود را خریداری می کنید یا خرید را انجام می دهید ، هر پرداخت با آیفون یا اپل واچ خود ، 2 ٪ از مبلغ خریدهای خود را به صورت نقدی روزانه دریافت می کنید “, هنگامی که اپل کارت جنیفر بیلی راه اندازی شد ، معاون رئیس جمهور مسئول این دستگاه توضیح داد. “و این پول نقد ، پول واقعی است ، می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید.””

گلدمن ساکس توسط پیشنهادات بانکی اپل کاهش یافته است

بخشی از خرید شما مستقیماً به کارت شما اهدا می شود. و 2 ٪ از هر معامله با بیش از 4 ٪ علاقه در حساب کاربری ، شروع به سودمند می کند.

و این خبر خوبی برای اپل و به ویژه برای بانک گلدمن ساکس است که اپل به آن متمایل شد تا حساب های خود را راه اندازی کند. از زمان راه اندازی آن ، Apple Card به دلیل کمبود مشتری و حرکات ، با چهار میلیارد دلار ضرر در دو سال ، به گلدمن ساکس پول ایجاد کرده است. بنابراین این کارت پس انداز تنفس برای اپل و شریک زندگی آن است.

اما شانس کمی که می بینیم این سیستم به فرانسه می رسد: ورود اپل کارت به اروپا از سال 2019 آرلیایی است. از نظر فنی در آیفون ، همه چیز آماده است تا حساب های اپل را در کنار بانکهای سنتی شما قرار دهد ، اما هر شایعه از راه اندازی قریب الوقوع رد شده است.

بازپرداخت پول هنوز در فرانسه گسترده نیست

مهمتر از همه ، اگر چنین محصولی به فرانسه رسید ، باید به خاطر داشته باشید که این بسیار متفاوت خواهد بود: اول اینکه کارت های معمول ما کارت های بدهی هستند ، کارت Apple Card یک کارت اعتباری است ، بر اساس وام که باید بازپرداخت شود با علاقه. در اینجا بسیار محبوب تر از علاوه بر اقیانوس اطلس است. سپس از آنجا که بازپرداخت پول بیش از حد اپل نمی تواند در فرانسه وجود داشته باشد ، در ایالات متحده مجاز است با این واقعیت که کمیسیون های کارت اعتباری بسیار بیشتر است و بنابراین بانک ها می توانند کمی بیشتر پول اهدا کنند.

پیشنهادات Cashback در فرانسه فقط به تعداد محدودی از شرکاء که توافق نامه ها با آنها نتیجه گرفته می شوند و از طریق خدمات خارجی به بانک ها محدود می شوند.

اپل باعث می شود بانک ها با حساب پس انداز “انقلابی” خود با 4.15 ٪ لرزند

چقدر اپل پیش خواهد رفت ? شرکت Cupertino حساب پس انداز خود را ارائه می دهد و شرایط بسیار جذاب را ارائه می دهد. این ابتکار یک چالش واقعی برای بانکهای سنتی است که اکنون باید با رقابت با اندازه روبرو شود.

اگر اخبار را دنبال نکرده اید ، اپل به بخش بانکی نزدیکتر است. در ایالات متحده ، شرکت Cupertino چهار سال پیش Apple Card را راه اندازی کرد و گزینه ای به نام بعداً اپل پرداخت می کند که باعث می شود خریدهای فوری انجام شود و بعداً در چندین مهلت به آنها بپردازید.

یک قدم دیگر به سمت بخش بانکی سنتی

امروز ، اپل با راه اندازی حساب پس انداز اپل یک قدم دیگر به سمت بخش بانکی سنتی برداشته است. در ماه اکتبر اعلام شد ، پیشنهاد پس انداز اپل اکنون به تفصیل فاش شده است. با همکاری گلدمن ساکس ، حساب پس انداز نرخ سود سالانه 4.15 ٪ را برای حداکثر مانده 250،000 دلار ، با نرخ واقعی 4.07 ٪ ارائه می دهد. حساب شامل هیچ کمیسیون نیست و به حداقل سپرده یا حداقل مانده نیاز ندارد.

در مقایسه با بانکهای سنتی آمریکایی ، اپل نرخ بهره رقابتی را ارائه می دهد. اگر برخی از بانک ها حداکثر 5 ٪ را ارائه می دهند ، برخی دیگر ، مانند تعقیب و بانک مرکزی آمریکا, فقط 0.01 ٪ در حساب های پس انداز سنتی خود ارائه دهید. با این حال ، لازم به ذکر است که نرخ بهره حساب پس انداز اپل احتمالاً مانند هر حساب جاری نوسان دارد.

این محصول جدید کاملاً در اکوسیستم Apple Fintech قرار دارد و به کاربران Apple Card اجازه می دهد جوایز خود را به حساب پس انداز هدایت کنند و به آنها علاقه مند شوند. سادگی استفاده و ادغام با برنامه کیف پول ، جذابیت پیشنهاد کاربران آیفون را تقویت می کند ، که سهم بازار آنها در ایالات متحده از 50 ٪ بیشتر است.

تهدیدی برای بانک های سنتی و استارتاپ های Fintech

حساب پس انداز اپل تهدیدی برای بانکهای سنتی و استارتاپ های fintech است که در تلاش برای رقابت با قدرت و منابع اپل هستند. در حال حاضر ، حساب پس انداز اپل فقط برای شهروندان آمریکایی در دسترس است و توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) تضمین می شود.

در مورد در دسترس بودن احتمالی در فرانسه ، برای لحظه ای دشوار به نظر می رسد. اگرچه تیم کوک در سال 2019 ذکر کرد که آرزوی وی برای دیدن Apple Card به سایر کشورها است ، اما هیچ اطلاعاتی حاکی از ورود آینده نیست. همکاری با گلدمن ساکس برای Apple Card و حساب پس انداز یک مانع بزرگ است ، اما توافق نامه با موسسات مالی محلی احتمالاً می تواند گسترش آینده را تسهیل کند.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

موفقیت برای حساب پس انداز اپل ، که بانک ها را رقابت می کند

پس انداز اپل ، که در تاریخ 17 آوریل راه اندازی شد ، پاداش نقدینگی 4.15 ٪ در سال را ارائه می دهد. پیشنهادی که می توانست در یک هفته 240،000 نفر را به دست آورد و به اپل اجازه می دهد تا به میلیارد دلار سپرده نزدیک شود.

02 مه ، 2023 \ 14:20

اخبار من قابل تنظیم

با توجه به علایق خود از اطلاعات کلیدی در هر زمان لذت ببرید.

مضامین مورد علاقه شما را انتخاب کنید:

برچسب برچسب کیفیت برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب برچسب برچسب دقیق برچسب برچسب برچسب برچسب اصلی برچسب برچسب

مضامین مورد علاقه من را مدیریت کنید انتخاب را انتخاب کنید

موفقیت برای حساب پس انداز

اپل در تاریخ 17 آوریل حساب پس انداز کاربران آمریکایی کارت پرداخت Apple Card خود را راه اندازی کرد ، 4.15 ٪ پرداخت کرد. به گزارش فورچون ، یک پیشنهاد مخصوصاً جذاب ، که به او اجازه می داد فقط در چهار روز 990 میلیون دلار سپرده حساب کند. هفته اول 240،000 حساب باز می شد.

پس انداز ، آخرین آجر اکوسیستم پرداخت اپل

با نام “پس انداز” ، این حساب با همکاری بانک آمریکایی Goldman Sachs مدیریت می شود ، که همچنین از حساب های اختصاص داده شده به Apple Card مراقبت می کند ، وسیله ای برای پرداخت در سال 2019. این کشور کاملاً متناسب با اکوسیستم اپل است که برای حفظ کاربران خود با هدایت آنها برای انتخاب سهولت مدیریت امور مالی خود از یک ابزار واحد ، آیفون ، که 2 میلیارد نفر در سراسر جهان مجهز هستند ، طراحی شده است.

پس انداز به طور خودکار توسط مبالغی که توسط برنامه Cashback Apple Card Cashback مشخص شده است ، تغذیه می شود ، که طبق مشاوره Crone ، به نقل از Fortune ، 3.8 میلیارد دلار در سال تولید می کند. حساب پس انداز تمام معاملات موجود در کیف پول ، سبد الکترونیکی روی تخته آیفون را نشان می دهد ، که از سال 2014 به شما امکان می دهد بدون تماس از طریق برنامه Apple Pay پرداخت کنید.

یک رقیب فزاینده تهاجمی برای بانک ها و فن آوری ها

پس انداز آخرین تصویر از استراتژی توسعه اپل در خدمات مالی است (و به طور کلی در خدمات ، یک ماه پس از شروع پرداخت بعداً ، پیشنهاد پرداخت کسری آن.

بانک ها از یک طرف توسط fintechs و از طرف دیگر با تنوع گافم مورد حمله قرار می گیرند. در این زمینه ، ما می توانیم اعلامیه اخیر EPI را مشاهده کنیم ، که در پایان سال 2023 یک روش پرداخت الکترونیکی با استفاده از حساب فوری حساب در حساب ، به عنوان یک استراتژی دفاعی شروع به کار خواهد کرد. این راه حل به بدهکار اجازه می دهد تا به راحتی با تلفن همراه خود ، به سادگی با استفاده از شماره تلفن یا نامه الکترونیکی طلبکار شخصی یا کد QR صادر شده توسط یک حرفه ای ، به راحتی پرداخت کند.

راه اندازی پس انداز همچنین در زمینه ورشکستگی چندین بانک آمریکایی و آزمون اعتماد به نفس مصرف کننده در موسسات مالی آنها مداخله می کند ، آخرین مورد اولین بانک جمهوری که توسط JP Morgan خریداری می شود.

انتخاب شد برای شما