مرسدس گرانترین 4 × 4 در جهان را ایجاد می کند ، خانه – باشگاه 4×4 مرسدس بنز د فرانسه

4 4 مرسدس

راحتی به لطف صندلی های کلاس اول با عملکرد ماساژ گرمایش و قابل تنظیم در بی نهایت امکان پذیر است تا مسافران به دراز کشیدن اجازه دهند.

مرسدس گرانترین 4 × 4 در جهان را ایجاد می کند

مرسدس ارائه می دهد گرانترین قابل تبدیل در جهان در این ماه مارس 2017. 4 × 4 terrain به نام مرسدس G650 Landaulet و فقط در 99 نسخه تولید می شود.

مرسدس G650 Landaulet: بین 4 4 4 و سدان لوکس

مرسدس مرسدس G650 Landaulet را راه اندازی کرد. ترکیبی بین یک همه 4 × 4 × 4 و یک سدان لوکس که نتواند از رویای تولید کننده آلمانی آلمانی بسازد.

گرانترین 4x4 در جهان

این اولین بار در محدوده مایباخ است. این خودرو از آفتابگردان خود در بافت برقی و همچنین راحتی بی نظیر به مسافران در پشت وسیله نقلیه پیشنهاد می شود.

راحتی به لطف صندلی های کلاس اول با عملکرد ماساژ گرمایش و قابل تنظیم در بی نهایت امکان پذیر است تا مسافران به دراز کشیدن اجازه دهند.

گرانترین 4x4 در جهان

از طرف پیشرفته ، مرسدس G650 Landaulet دارای سیستم تهویه مطبوع برای نوشیدن قهوه بسیار داغ یا نوشابه بسیار تازه است. مسافران عقب نیز به لطف دو صفحه 25.4 سانتی متر HD می توانند سرگرم شوند.

یک ترور همه با طراحی لوکس

Mercedes G650 Landaulet مانند سایر وسایل نقلیه در محدوده مایباخ ، عناصر طراحی منحصر به فرد و قابل تنظیم دارد. تشک الماس و گارنیش Designo به عنوان مثال در چهار رنگ رنگ بیرونی موجود است. 5 طراحی نیز برای رینگ های وسیله نقلیه تصور می شد.

گرانترین 4x4 در جهان

برای تسهیل دسترسی به 4 × 4 ، مرسدس کمکهای صعود الکتریکی را قرار داده است. کنترل کامل رانندگی ، حتی در شرایط شدید ، توسط مرسدس مطرح شد.

مرسدس G650

رانندگی در واقع توسط لاستیک هایی با ابعاد 325/55 r 22 تسهیل می شود. مرسدس G650 Landaulet به لطف موتور V12 توربو و 630 اسب بخار آن بسیار قدرتمند است.

این وسیله نقلیه استثنایی از پاییز 2017 برای فروش در دسترس خواهد بود و در نمایشگاه موتور ژنو ارائه می شود. او خود را به عنوان گرانترین 4 4 4 در جهان معرفی خواهد کرد. قیمت فروش آن در واقع بین 400000 تا 500000 یورو نوسان خواهد داشت.

خوش آمدی

باشگاه 4 × 4 مرسدس بنز دی فرانسه ، باشگاه رسمی برند با همین نام است و صاحبان کارگران 4 4 4 را با افتخار ستاره نقره ای جمع می کند ، همه با همان روحیه محرمانه و طنز خوب متحد می شوند.

همه به دنبال لذت های ساده و سرگرم کننده ، در دسترس همه با خانواده ، پیاده روی یکشنبه
یا در 2 یا 3 روز ، فرار و فضاهای بزرگ در هنگام حملات صحرا در دسترس ما است.

300 GD قدیمی اما قابل احترام از دهه 80 شانه ها را با درخشش و اخیر مالش می دهد
G 500 ، ML و GLK نیز در این بازی هستند و از سهولت توهین آمیز خبر می دهند.

این که آیا شما می خواهید مناطق ما یا افق های دور را کشف کنید ، امنیت کالاها و مردم همچنان کلمه کلیدی هستند. معده و بعد فرهنگی ، قانون.

شما صاحب افتخار یک مرسدس G و مشتق ، یک ML ، GL یا حتی 4-Matic هستید. شما تجربه خوبی از همه زمین ندارید ، فاقد ساختار هستید ، به ما بپیوندید ، بیایید و اشتیاق ما را به اشتراک بگذارید ، بیا و از دانش ما در تمام دوستی لذت ببرید.

باشگاه 4×4 MBF یک خانواده بزرگ برای همه است ، اجازه دهید گفته شود !