4 برنامه برای گذراندن وقت در هنگام یادگیری ، 7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری چیز جدید هر روز

7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری چیز جدید هر روز

این که آیا این است که فرهنگ G خود را آزمایش کنید ، یک زبان کار کنید یا خود را با سایر بازیکنان اندازه گیری کنید ، این ابزارها به شما امکان می دهند در حالی که در یک اتاق انتظار ، در یک اسکله ایستگاه یا در هنگام یکشنبه بارانی انتظار دارید ، یاد بگیرید. به برنامه های خود !

4 برنامه کاربردی رایگان برای یادگیری هنگام تفریح

“یادگیری گنجی است که صاحب آن را در همه جا دنبال خواهد کرد”: در دوره تلفن هوشمند ، این ضرب المث. در اینجا 4 برنامه رایگان در Android یا iPhone موجود است تا هنگام تفریح ​​مواد خاکستری خود را قشنگ کنید !

کمتر احمق پایین بروید

یک برنامه مشارکتی و باهوش قبل از اینکه سر خود را روی بالش قرار دهید ، دانش جدیدی را بدست آورید. حکایات ، واژگان واژگان و داده های رمزگذاری شده هر روز در آنجا تقطیر می شوند تا در شرکت یا دستگاه قهوه بدرخشند.

شما می توانید با ارائه اطلاعات جالب که از طرف خود آموخته اید شرکت کنید. بسیار واکنشی ، جامعه برنامه ها تمام اطلاعاتی را که به برنامه بازگردانده شده است ، برای تضمین اطلاعات قابل اعتماد و منبع فیلتر می کند.

غیر ضروری

همه ما آن را تجربه کرده ایم: اطلاعاتی که ما به بهترین وجه در اختیار داریم ، مواردی هستند که بی فایده هستند. دانش غیر ضروری در کانون توجه قرار می گیرد این حکایات خنده دار ، شگفت انگیز یا غیرممکن که شایستگی این را دارند که ما را به طور متفاوتی ببینیم.

صفحه اصلی داده ها را با مضامین مختلف طبقه بندی می کند تا کاربر بتواند به راحتی در برنامه حرکت کند. یک روش جالب برای یادگیری بدون داشتن تصور کار. توجه: نسخه کامل بازی پرداخت می شود.

94 ٪

یک فعالیت حواس پرت و اعتیاد آور: این برنامه شما را به چالش می کشد تا با انتخاب چندین گزینه ، 94 ٪ از کاربران به یک سؤال پاسخ دهند. برخی از نتایج شما را شگفت زده می کند ! تو می توانی سطح دشواری خود را انتخاب کنید و به تعداد محدودی از جوکرها در هر قسمت متوسل شوید.

مربی فرهنگی

این برنامه حافظه و منطق شما را از زاویه تدریس تقویت می کند: 10 درس را انتخاب کنید که شامل 10 دسته (زبان ، موسیقی ، ورزش ، سینما ، جغرافیا است. ).برای کسب امتیاز ، سرعت بازتاب قرار دادن است.

به عنوان یک جایزه: یک متن کوچک توضیحی با هر پاسخ همراه است با برخی از جزئیات در مورد زمینه برای کمک به حفظ. یک پیگیری بی اهمیت واقعی 2.0. خنده دار تر !

این که آیا این است که فرهنگ G خود را آزمایش کنید ، یک زبان کار کنید یا خود را با سایر بازیکنان اندازه گیری کنید ، این ابزارها به شما امکان می دهند در حالی که در یک اتاق انتظار ، در یک اسکله ایستگاه یا در هنگام یکشنبه بارانی انتظار دارید ، یاد بگیرید. به برنامه های خود !

7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری چیز جدید هر روز

ثابت شده است که تلفن های هوشمند ابتکاری ترین اختراع در این عصر دیجیتال هستند.

استفاده از تلفن های هوشمند با گذشت زمان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به همین دلیل بسیاری از ویژگی های جدید در تلفن های هوشمند و اینترنت ظاهر می شوند.

تلفن های هوشمند به شما امکان می دهند همه چیز را در دست داشته باشید. شما فقط باید چیزهای مناسب را پیدا کنید ، و خود را در یک سفر اکتشافی از چندین چیز پیدا خواهید کرد. اما همه چیز کاملاً به نحوه استفاده از تلفن های هوشمند خود بستگی دارد.

ما اغلب می بینیم که مردم شکایت می کنند که تلفن های هوشمند مدت زمان طولانی آنها را می گیرند و به اتلاف وقت تبدیل می شوند. در واقع ، همه چیز به نحوه مشاهده آن و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

برنامه های تلفن های هوشمند در صورت استفاده از موارد مناسب می توانند وقت خود را تلف کنند. از طرف دیگر ، تلفن های هوشمند همچنین می توانند به شما در یادگیری چیز جدید هر روز کمک کنند. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که مجموعه خوبی از برنامه ها را داشته باشید. اگر بیشتر به تناسب اندام علاقه دارید ، می توانید برنامه ای دریافت کنید که به شما در شکل گیری کمک کند. به همین ترتیب ، برنامه های زیادی برای تلفن های هوشمند وجود دارد که به شما امکان می دهد روی خلاقیت خود کار کنید ، به شما الهام بخش ، خود را سرگرم کنید و حتی خود را آموزش دهید.

بنابراین بیایید این سفر خارق العاده را برای کشف چند برنامه خوب که می تواند به شما در یادگیری چیز جدید هر روز کمک کند ، انجام دهیم.

ترک چیز بی اهمیت

حقایق و حکایات شما را متحیر می کنند ?

اگر چنین است ، پس Trivia Crack بهترین کاربردی است که پر از حقایق جالب و حکایات است. شما فقط باید 5 دقیقه از روز خود را به برنامه اختصاص دهید تا در زمینه های مختلف چیز جالبی یاد بگیرید. چیز جدیدی برای کشف این برنامه هر روز ، استانداردهای فرهنگی برای علوم کامپیوتر وجود دارد.

برنامه یک بازی سرگرم کننده است که می توانید به تنهایی بازی کنید یا حتی دوستان خود را برای به چالش کشیدن آنها دعوت کنید. این که آیا شما عاشق مسابقه دانش عمومی و تبلیغات هستید یا نامزد تهیه امتحانات دانش عمومی ، در این برنامه یکی از مواردی را پیدا خواهید کرد که کاملاً مناسب روز برنامه شما باشد.

ویدیو یوتیوب

برای کشف شش گروه مختلف مسابقه پیدا خواهید کرد. از جغرافیای هنری ، می توانید آنچه را که واقعاً مورد علاقه خود هستید پیدا کنید. هزاران سوال هر روز در برنامه ارائه می شود. این برنامه کمی شبیه بازی کلاسیک Trivial Pursuit است که هدف آن جمع آوری یک شخصیت در هر گروه است.

اگر برخی از اطلاعات اساسی مشخص است ، شما در مسیر صحیح قرار دارید که هر روز دانش بیشتری کسب کنید. Trivia Crack را در Google Play Store و App Store پیدا خواهید کرد.

قسمت سر

در سالهای اخیر ، مراقبه برای بهزیستی اهمیت زیادی داشته است. این در واقع یک چیز عالی است که باید به آن علاقه مند باشد. تحقیقات ثابت کرده است که مراقبه راهی عالی برای بهبود توجه ، تقویت غلظت و تسکین علائم درد ، افسردگی و اضطراب است. اگر قصد دارید در مدیتیشن شروع کنید ، باید با استفاده از برنامه مدیتیشن فضای سر شروع کنید.

از فضای Headspace می توان به عنوان راهنمای جیب شما برای مدیتیشن استفاده کرد. این برنامه تمرینات مختلفی را ارائه می دهد که توسط کارشناسان این موضوع توصیه می شود. هر تمرین با صدای تسکین دهنده همراه است که شما را دعوت می کند ذهن خود را آزاد کنید و به چرخه تنفسی خود توجه کنید.

ویدیو یوتیوب

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد بیشتر روی پیشرفت شخصی خود تمرکز کنید. فرض کنید می خواهید روی عصبانیت خود کار کنید ، تغییری در زندگی خود ایجاد کنید ، از اضطراب یا تنهایی محصول خلاص شوید. در این حالت ، می توانید با توصیه های مراقبه ارائه شده توسط Headspace مشورت کنید.

در فروشگاه Google Play و App Store Headspace پیدا خواهید کرد. هنگام بارگیری برنامه ، ابتدا می توانید آن را به صورت رایگان به مدت دو هفته امتحان کنید. پس از اتمام دوره آزمایش ، می توانید برای دسترسی به شیوه های مختلف ، اشتراک 12.99 دلار در ماه یا 69.99 دلار را انتخاب کنید ، یا می توانید دوره ای را طی کنید که به شما در کشف اصول اساسی مراقبه به صورت رایگان کمک می کند.

وابسته به چشمک زن

شناخته شده است که کتاب ها با گذشت زمان بهترین منبع کسب دانش و تکامل هستند. اما خواندن همه کتابهای موجود در لیست کارهایی که باید انجام دهید دشوار است. اینجاست که Blinkist به نجات شما می آید. اگر مجموعه عظیمی از کتاب ها در لیست کارهایی که باید انجام دهید وجود دارد ، پس این برنامه مناسب برای رفع نیازهای شما است.

ویدیو یوتیوب

جالب ترین این برنامه این است که در 15 دقیقه بیش از 4000 پوند ، نمای کلی را ارائه می دهد. قبل از خواندن کل کتاب ، می توانید خلاصه کتاب را گوش دهید یا بخوانید تا موضوع را درک کنید. Blinkist طیف گسترده ای از کتاب ها را ارائه می دهد ، از روانشناسی تا داستان ، از جمله پیشرفت شخصی.

علاوه بر کتاب ، این برنامه همچنین محتوای اصلی را در قالب پادکست ها و دیدگاه های دیگر ارائه می دهد. توصیه های کتاب را بر اساس علایق خود دریافت خواهید کرد. این برنامه به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا یک کتاب سزاوار آن است که شما در آنجا گذرانده اید. می توانید این برنامه را در فروشگاه Google Play و App Store پیدا کنید.

دوولینگو

شما مطمئناً بارها از دوئولینگو شنیده اید که زبان یادگیری می آید. شما می خواهید اسپانیایی ، فرانسوی یا هر زبان خارجی دیگری را یاد بگیرید ? Duolingo شما را پوشش می دهد ، زیرا برای 37 زبان مختلف درسهایی ارائه می دهد.

شما از زبانهای پیشنهادی Duolingo شگفت زده خواهید شد. زبانهای ناپدید شده مانند هاوایی و ناجا با زبانهای ساختگی مانند Haut Valyrien de Game of Thrones و Klingon of Star Trek ، می توانید همه چیز را یاد بگیرید. شما می توانید همه زبانها را از یک برنامه واحد یاد بگیرید.

ویدیو یوتیوب

مزیت Duolingo این است که او یک رویکرد سرگرم کننده برای یادگیری ارائه می دهد. هر پاسخ بد به مسابقه ، کاربر “قلب” را از دست می دهد ، که می تواند با استفاده از قطعات مجازی شارژ کند. کاربران واژگان را با استفاده از تصاویر یاد می گیرند تا بهتر به یاد بیاورید. به همین ترتیب ، گرامر با درخواست از آنها برای ترجمه زبان در قالب یک جمله کامل به کاربران آموزش داده می شود.

می توانید Duolingo را در فروشگاه App ، Microsoft Store و فروشگاه Google Play پیدا کنید. با توجه به محبوبیت روزافزون این برنامه ، توسعه دهندگان آن را در سیستم عامل های مختلف در دسترس قرار دادند. می توانید از تمام ویژگی های Duolingo به صورت رایگان استفاده کنید. اگر می خواهید تبلیغات آزار دهنده را حذف کرده و کارآموزی آنلاین را ادامه دهید ، برای دریافت اشتراک Duolingo Plus باید 9.99 دلار در ماه بپردازید.

تداب

Ted Talks برنامه ای است که به دلیل محتوای با کیفیت آن در قالب فیلم ها در موضوعات مختلف مشهور است. به محض بارگیری برنامه ، یک پایگاه داده کامل ویدیویی دارید که چندین موضوع را پوشش می دهد. مذاکرات تد فیلم های بسیار کوچکی است ، اما ارزش افزوده زیادی دارند. مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که هر روز به شما علاقه مند شود و این به شما کمک می کند هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید.

ویدیو یوتیوب

در مورد مذاکرات TED ، می توانید موضوعی را انتخاب کنید که می خواهید خود را به آن اطلاع دهید. اگر نمی دانید از کدام گروه شروع می شود ، می توانید با 25 ارائه محبوب ترین زمان مشورت کنید. این برنامه گزینه ایده آل برای سفرهای روزانه یا استراحت است ، زیرا بیشتر فیلم ها در مورد مذاکرات TED کمتر از 20 دقیقه طول می کشد.

پس از بارگیری برنامه در دستگاه Android یا iOS خود و شروع به تماشای فیلم ، توصیه های بسیاری را بر اساس علایق و سابقه مشاهده خود دریافت خواهید کرد. برای ذخیره فیلم هایی که بعداً تماشا می کنید می توانید لیست خواندن خود را ایجاد کنید.

یوسیکار

شما سازهای موسیقی را دوست دارید ?

اگر بله ، YouSician یک برنامه عالی است که باید کاملاً روی دستگاه خود نصب کنید. شما قبلاً گیتار زیادی آموخته اید ، اما وقت آن رسیده است که زیاد به دست بیاورید. YouSician می تواند به شما در رسیدن به آنجا کمک کند و یاد بگیرید که یک گیتار واقعی حتی از صفر نیز بازی کنید. علاوه بر گیتار ، می توانید با این برنامه پیانو ، اوکولل ، باس و آهنگ را نیز یاد بگیرید.

برای استفاده بیشتر از این برنامه باید یک ابزار واقعی بدست آورید. هنگامی که آن را در دست دارید ، درس های انیمیشن تعاملی و فیلم های تظاهرات را دنبال خواهید کرد تا یاد بگیرید که این ساز را بازی کنید. همچنین در مورد صدای تولید شده توسط سازهای خود نظرات خود را دریافت خواهید کرد.

ویدیو یوتیوب

نکته شگفت انگیز دیگر این است که می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را با کمک آموزش های مرحله ای -در مرحله بندی یاد بگیرید. با این حال ، ممکن است برای یادگیری آهنگ های خاص به نسخه Premium Plus بروید.

Yousician در فروشگاه Google Play و App Store به صورت رایگان در دسترس است. شما می توانید حدود 10 دقیقه از بازخورد یا یک درس رایگان در روز از برنامه استفاده کنید. برای دسترسی به تعداد نامحدودی از درس و نظرات ، باید با قیمت 14.99 دلار در ماه به نسخه Premium Plus بروید.

طرح

روزهای خوب قدیمی را که از نوت بوک برای نوشتن الفبای در مهد کودک استفاده کرده اید به یاد داشته باشید ?

طرح AR یک مفهوم مشابه است ، اما با رویکردی بسیار باهوش تر و پیشرفته تر. این برنامه به ویژه برای علاقه مندان به طراحی طراحی شده است.

درسهایی که توسط برنامه ارائه شده است می تواند به شما در یادگیری تقریباً هر چیزی کمک کند. اگر می خواهید با اصول اولیه شروع کنید ، می توانید با ترسیم صورت ، بازوها و ارقام شروع کنید. اگر در سطح پیشرفته هستید ، می توانید مستقیماً شروع به ترسیم پرتره ها ، شخصیت های انیمه ، طرح ها و موارد دیگر کنید.

ویدیو یوتیوب

جالب ترین چیز این است که برنامه برای هر درس گام به گام راهنمایی می کند. این که آیا شما یک پرتره کامل ترسیم می کنید یا به سادگی جزئیات را پر می کنید ، در تمام مراحل هدایت می شوید.

می توانید با استفاده از انگشتان دست خود یا استفاده از عملکرد واقعیت افزوده ، مستقیماً روی تلفن همراه خود شروع کنید تا آن را بر روی دیوار ، یک برگه طرح یا یک تکه کاغذ بکشید. شما فقط برای به دست آوردن شکل کامل باید در آثار مجازی دنبال کنید. برای یک تجربه روانتر ، می توانید با این برنامه از عینک واقعیت افزوده استفاده کنید.

طرح AR به صورت رایگان در فروشگاه Google Play ، Microsoft Store و App Store در دسترس است. اما برای دسترسی به همه درس ها گام به گام و چندین ویژگی دیگر ، باید نسخه حرفه ای برنامه را با قیمت 4.99 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال دریافت کنید.

حرف آخر

در صورت دسترسی به برنامه های مناسب ، تلفن های هوشمند می توانند به صورت تولیدی مورد استفاده قرار گیرند. شما فقط باید برنامه هایی را پیدا کنید که واقعاً مورد علاقه شما باشد و ماجراجویی را شروع کنید تا هر روز با نوک انگشتان چیز جدیدی یاد بگیرید. پس برای چی منتظری ? برنامه های ذکر شده در بالا را برای شروع این سفر یادگیری باورنکردنی بارگیری کنید.

Dhruv یک ویراستار ارشد محتوای Geekflare است که در همه سوله ها صلاحیت دارد. او عمدتاً روی فناوری ، انتقاد از محصول ، رمزنگاری ، blockchain و مقالات عملی تمرکز دارد. به غیر از این سوله ها ، او همچنین دوست دارد در مورد آزاد سازی بنویسد. بیشتر بدانید