پرداخت در 4 بار – cdiscount ، floa 4x: راه حل پرداخت ما در 4 بار | بانک

floa 4x: راه حل پرداخت ما در 4 بار بدون هیچ هزینه ای

Floa 4x یک راه حل بهینه پرداخت برای بازرگانان و خریداران است. Floa با تشکر از تجربه طولانی خود در زمینه اعتبار و تأمین اعتبار در زمینه تأمین اعتبار ، با مارک های بسیاری از همه بخش های فعالیت (گردشگری ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، جواهرات ، توزیع بزرگ و غیره همکاری کرده است.).

پرداخت در 4 بار

در زمان پرداخت ، Cdiscount 4 بار پرداخت را ارائه می دهد. کارت بانکی معمول خود را بیاورید و جزئیات بانکی خود را وارد کنید.

حذف مهلت های شما در کارت بانکی شما تقسیم می شود:

مهلت اول: روز سفارش شما

مهلت دوم: در روز سی ام به دنبال سفارش

مهلت سوم: در 60 روز سفارش

مهلت چهارم: در روز 90 سفارش

هیچ فرم تکمیل نشده ، بدون ورود دنده یا شماره سند هویت !

شما بودجه خود را تسلط می دهید و خریدهای خود را در مدت زمان کوتاهی بازپرداخت می کنید.

در صورت لغو سفارش کل یا جزئی ، شما به طور خودکار پرداخت های ماهانه را که قبلاً در حساب بانکی خود تنظیم شده است بازپرداخت می کنید.

حداکثر میزان هزینه های ناچیز قابل اجرا 2.40 ٪ از کل مبلغ سفارش پرداخت شده در 4 بار خواهد بود.

به شرایط 05/01/2023 مراجعه کنید

اطلاع قانونی

این تبلیغات به نمایندگی از Cdiscount منتشر می شود که به عنوان یک واسطه انحصاری در عملیات بانکی و در خدمات پرداخت FloA Bank عمل می کند و بدون اینکه به عنوان وام دهنده عمل کند ، به تحقق عملیات اعتباری مصرف کننده کمک می کند. Cdiscount – SA در سرمایه 6،642،912.78 یورو – دفتر مرکزی: 120-126 Quai de Bacalan 33000 Bordeaux – RCS Bordeaux 424 059 822 Orias N ° 13001927 Bank Casino Financial Partners of Cdiscount: Floa ، SA با سرمایه 55 136،600 € – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Lucien Lucien RCS Bordeaux 434 130 423 Orias N °: 07 028 160 (www.عیاش.FR). شرکت مشمول کنترل مرجع کنترل و حل و فصل محتاطانه ، (ACPR) 4 Place de Budapest ، CS 92459 ، 75436 Paris Cedex 09.

*شرایط پیشنهاد Cdiscount را در اینجا ببینید
(#) در ماده 4 از شرایط عمومی فروش ما به شرایط پرداخت در 4 بار مراجعه کنید. منوط به پذیرش Cdiscount یا Floa Bank
(1) در سرزمین اصلی فرانسه ، شرایط را در اینجا یا در صفحه “حالت ها و هزینه های تحویل” که در پای صفحه قابل دسترسی است مشاهده کنید
(2) ضمانت حقوقی انطباق که از آن طبق مواد L 217-3 و پیروی از کد مصرف کننده بهره مند می شوید
(3) در استفاده از حق برداشتی که طبق ماده l از آن بهره مند می شوید. 221-18 کد مصرف کننده.
قیمت مقایسه: قیمت توصیه شده توسط برند – تولید کننده / قیمت متوسط ​​موجود در بازار ما / میانگین قیمت مشاهده شده در انتخاب حداکثر 37 سایت / قیمت مقایسه ارائه شده توسط فروشنده بازار. جزئیات مربوط به برگه محصول را مشاهده کنید.

floa 4x: راه حل پرداخت ما در 4 بار بدون هیچ هزینه ای

پرداخت 4 برابر رایگان سهولت پرداخت تحسین شده توسط خریداران است. راه اندازی آسان در یک تجارت یا در یک سایت فروش آنلاین ، سود بسیاری را به وجود می آورد. دیگر دریغ نکنید و در 4 FLOA با Floa Bank به پرداخت بروید !

چگونه پرداخت 4 بار بدون هیچ هزینه ای کار می کند ?

همانطور که از نام آن پیداست ، پرداخت در 4 بار این است که هزینه را به 4 پرداخت ماهانه تقسیم کنید. این سهولت پرداخت است که به شما امکان می دهد یک ملک یا یک سرویس را خریداری کنید حتی اگر کل مبلغ لازم را ندارید.

اگر شبیه به اعتبار خرد باشد ، پرداخت در 4 پرداخت ماهانه کمی متفاوت است. واجد شرایط بودن متقاضی بلافاصله در اولین پرداخت هزینه در روز خرید تأیید می شود. نیازی به تکمیل پرونده درخواست وام و پیوستن به اسناد پشتیبانی نیست. از طرف دیگر ، در زمینه پرداخت در چندین بار و بدون هیچ هزینه ای ، خریدار مجبور به پرداخت بهره بانکی نمی شود. هیچ کمیسیونی اعمال نمی شود: قیمت نهایی پرداخت شده همان قیمت نمایش داده شده در فروشگاه یا سایت است.

تقسیم پرداخت در 4 بار و بدون هیچ هزینه یک جایگزین بهینه برای خرید سفر ، مبلمان گران قیمت یا دستگاه پیشرفته است. حتی اگر وقت زیادی برای صرفه جویی در چندین ماه ندارید و اگر می خواهید فوراً از یک تبلیغ جالب استفاده کنید ، حتی مناسب ترین راه حل است.

برای بهره مندی از آن ، به سادگی گزینه “پرداخت در 4 بار” را در ترمینال پرداخت یا صفحه معامله وب سایت انتخاب کنید. مهلت اول (یعنی یک چهارم از مبلغ خرید) بلافاصله کسر می شود. پرداخت ماهانه دیگر هر ماه از کارت بانکی خریدار ، در تاریخ ثابت که در برنامه ظاهر می شود ، انجام می شود.

لطفاً توجه داشته باشید: قبل از انتخاب چندین بار ، اطمینان حاصل کنید که قبل از تاریخ مالیات ، حساب بانکی خود را به اندازه کافی ارائه داده اید. در صورت لزوم ، ممکن است خود را کشف کنید. کارت بانکی شما نیز باید تا تاریخ تعیین شده آخرین مالیات معتبر باشد.

مزایای اجرای سهولت پرداخت در 4 برابر رایگان

به عنوان یک بازرگان ، شما مطمئناً به فروش خود و به میانگین سبد مربوط به مبلغ پرداخت شده توسط خریداران خود توجه می کنید. اگر توجه داشته باشید که نرخ ترک بالایی که به مبلغ بالایی مرتبط است ، می توانید سهولت در راه حل پرداخت را انتخاب کنید. با دادن امکان به مشتریان خود امکان تعدیل خرید یا سفارش آنها در 4 بار بدون هیچ هزینه ای ، می توانید یک هدف بزرگتر دریافت کنید !

پرداخت در 4 بار به طور کامل توسط یک سازمان بانکی خارجی اداره می شود ، به این معنی که شما هیچ رویکردی اضافی برای برنامه ریزی نخواهید داشت. تنظیم کلیه معاملات در همان روز انجام می شود. موسسه مالی سپس از جمع آوری مبلغ مراقبت می کند. بنابراین شما کاملاً از خطر مشکلات پرداخت نشده یا نقدی که به پرداخت کسری پرداخت می شود ، کاملاً رهایی می یابید.

بیشتر بازرگانانی که پرداخت کارت بانکی را ارائه می دهند می توانند شاهد افزایش فروش ، افزایش میزان متوسط ​​سبد و نرخ تبدیل بالاتر باشند. اگر محصولات یا خدمات لوکس را ارائه می دهید ، پیش بینی مشکلات مرتبط با مشکلات مالی خریداران بالقوه شما ضروری است. قیمت خیلی بالا ترمز خرید است ! در صورت لغو سفارش ، بازپرداخت خریدار خودکار است.

پرداخت 4 بار بدون هیچ هزینه ای: Floa 4x را انتخاب کنید

Floa 4x یک راه حل بهینه پرداخت برای بازرگانان و خریداران است. Floa با تشکر از تجربه طولانی خود در زمینه اعتبار و تأمین اعتبار در زمینه تأمین اعتبار ، با مارک های بسیاری از همه بخش های فعالیت (گردشگری ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، جواهرات ، توزیع بزرگ و غیره همکاری کرده است.).

از طرف خریدار ، Floa 4x یک راه حل عملی و انعطاف پذیر است. فقط یک کارت ویزا یا MasterCard داشته باشید تا در 4 پرداخت ماهانه پرداخت را انتخاب کنید. برای باز کردن حساب ، تغییر بانک یا پر کردن فرم ها لازم نیست. کل روش برای راحتی بهینه خودکار است.

از طرف حرفه ای ، FloA Pay راه حل پرداخت یکپارچه است که مدیریت آن کاملاً برون سپاری ، 100 ٪ آنلاین و 100 ٪ ایمن است. تمام استانداردهای تجارت الکترونیکی مورد توجه قرار می گیرند و به ویژه با توجه به محرمانه بودن داده ها مورد احترام قرار می گیرند.

متقاعد ? با ما تماس بگیرید تا در 4 FLOA به پرداخت بروید !