موسیقی آمازون: 4 ماه رایگان با بهره گیری از این نکته (جایگزین Deezer & Spotify) ، موسیقی آمازون: 4 ماه رایگان به مناسبت روز نخست (خداحافظی با Deezer & Spotify! )

موسیقی آمازون: 4 ماه رایگان به مناسبت روز نخست (خداحافظی با Deezer & Spotify! )

در واقع ، پیشنهاد آزمون مربوط به نسخه فردی است که به طور معمول با 9.99 یورو در هر ماه ارائه می شود. در پایان دوره آزمایشی ، در صورت عدم انجام خاتمه در پارامترهای منطقه مشتری ، نرخ ماهانه مورد نظر کسر می شود.

موسیقی آمازون: 4 ماه رایگان با بهره گیری از این نکته (جایگزین Deezer & Spotify)

در طول فروش ، آمازون نه 1 ماه رایگان بلکه 4 ماه رایگان به موسیقی آمازون نامحدود ارائه می دهد.

اگر شما یکی از افرادی هستید که یک روز را بدون گوش دادن به موسیقی نمی گذرانید ، پیشنهاد موسیقی آمازون در طول روز نخست آمازون در دسترس است. در واقع ، برای مدت زمان محدود ، 4 ماه رایگان در Amazon Music Unlimited به اعضای نخست آمازون ارائه می شود.

از پیشنهاد منحصر به فرد آمازون استفاده کنید !

4 ماه رایگان

پس از 4 ماه آزمایش ، اشتراک در Amazon Music Unlimited در هر ماه 9.99 یورو صورتحساب می شود. این سرویس جریان ساخته شده توسط آمازون یک جایگزین جالب برای Deezer یا Spotify است.

از 4 ماه رایگان در موسیقی آمازون نامحدود لذت ببرید

Amazon Music Unlimited سرویس اشتراک موسیقی آمازون Premium است. با دومی ، شما به بیش از 100 میلیون عنوان HD و میلیون ها عنوان فوق العاده HD دسترسی دارید. محتوا به طور مداوم غنی شده است.

شما همچنین به لطف برنامه موسیقی آمازون موجود در Android iOS ، Fire TV ، Smart TV و غیره از محتوای صوتی فضایی در Dolby Atmos و 360 واقعیت صوتی بهره مند می شوید.

با گوش دادن به عناوین مورد علاقه و پادکست های خود با موسیقی آمازون نامحدود ، از گوش دادن بدون تبلیغ لذت می برید. هنگامی که دسترسی به اینترنت ندارید ، می توانید با استفاده از حالت اتصال -ارتباطات به عناوین مورد علاقه خود گوش دهید.

پیشنهاد نامحدود موسیقی آمازون تا پایان روز نخست ، یعنی 12 ژوئیه 2023 ساعت 11:59 بعد از ظهر معتبر است. موسیقی جدید آمازون نامحدود که در فرانسه زندگی می کنند از یک آزمایش 4 ماهه رایگان و نه یک ماهه بهره مند می شوند. در پایان 4 ماه ، اشتراک هر ماه به مبلغ 9.99 یورو گرفته می شود.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

موسیقی آمازون: 4 ماه رایگان به مناسبت روز نخست (خداحافظی با Deezer & Spotify !)

در اینجا پیشنهادی وجود دارد که ممکن است طرفداران موسیقی از همه نوع را مورد علاقه خود قرار دهد ! برای روز نخست ، آمازون به شما امکان می دهد از 4 ماه رایگان در موسیقی نامحدود موسیقی خود برای هر اشتراک جدید در پلت فرم جریان بهره مند شوید.

آمازون از فصل تابستان برای جذب مشتریان جدید به منظور آزمایش آزادانه تست موسیقی پلت فرم پخش موسیقی خود نامحدود استفاده می کند. بنابراین ، تا 12 ژوئیه 2023 ، خدمات نامحدود موسیقی آمازون برای مدت 4 ماه ارائه می شود. این پیشنهاد تبلیغاتی به شما امکان می دهد حدود 40 یورو در اطراف صرفه جویی کنید.

4 ماه با موسیقی آمازون نامحدود ارائه شده است !

در واقع ، پیشنهاد آزمون مربوط به نسخه فردی است که به طور معمول با 9.99 یورو در هر ماه ارائه می شود. در پایان دوره آزمایشی ، در صورت عدم انجام خاتمه در پارامترهای منطقه مشتری ، نرخ ماهانه مورد نظر کسر می شود.

Amazon Music Unlimited: کاتالوگ به اندازه Deezer و Spotify

برای اطلاعات ، این پیشنهاد فقط یک بار برای هر مشتری و از طریق حساب مشتری معتبر است و فقط می تواند برای اشتراک جدید در اشتراک نامحدود موسیقی آمازون استفاده شود.

یک رقیب واقعی Spotify و Deezer ، Amazon Music Unlimited یک پلت فرم پخش موسیقی است که امکان دسترسی نامحدود به میلیون ها عنوان و بدون گوش دادن به تبلیغات را فراهم می کند.

این سرویس همچنین شامل میلیون ها پادکست است و به کاربران خود اجازه می دهد تا عناوین آن را در همه جا و در هر زمان از روز گوش دهند ، به ویژه از حالت آفلاین که بارگیری در نسخه محلی را ارائه می دهد.

سرانجام ، از پلت فرم جریان می توان از رایانه رومیزی ، لپ تاپ ، بلندگوهای سنتی ، تلفن هوشمند ، تبلت یا بلندگوهای نوع آمازون اکو استفاده کرد.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.