تابلوهای گیتار آسان? انتخاب ما را کشف کنید!, 4 قطعه گیتار آسان برای مبتدیان – Hguitare

قطعات گیتار آسان و آسان

شما از کیف پول خود می ترسید ? مطمئن باشید ! انواع سفره گیتار رایگان برای مبتدیان وجود دارد و برای تهیه یک نقشه آسان از یک قطعه گیتار معروف به رنو ، نیازی به خوردن ماکارونی نخواهید داشت. اما قبل از اینکه به دنبال جدول آسان خود در قطعه گیتار مورد علاقه خود باشید ، فراموش نکنید که انگشتان خود را به خوبی گرم کنید زیرا این اولین کاری است که قبل از شروع کار انجام می دهید ، پس از اعطای ابزار خود البته ! سرانجام ، هنگامی که شما آماده شروع کار خود ، سفره ها ، برای چه چیزی است ? انتخاب تابلوها برای یادگیری نحوه نواختن گیتار به جای تئوری موسیقی ، اولویت بندی است بلکه تمرکز انرژی شما بر روی تکنیک دستی است. امروزه ، هیچ قطعه ای وجود ندارد که در لوازم جانبی تولید شود ، که به کسی اجازه می دهد تا با یا بدون پارتیشن بازی کند. تبلت زبان گیتاریست ها است که شما قادر به برش آن نخواهید بود اما نکته مثبت این است که بسیار آسان است !

تابلوهای گیتار آسان ? انتخاب ما را کشف کنید !

با ما تماس بگیرید

تابلوهای گیتار آسان ? انتخاب ما را کشف کنید ! .

وقتی گیتار را شروع می کنید ، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد و غیر طبیعی نیست که بدانید از کجا شروع کنید ! به همین دلیل است که در Allegro Musique ، ما معلمان آماده هستند تا در یادگیری خود ، هر سطح شما به شما کمک کنند. این که آیا شما به دنبال یک معلم موسیقی خانگی هستید یا می خواهید گیتار را به تنهایی شروع کنید ، احتمالاً به دنبال بهترین آموزش ها برای شروع گیتار و یادگیری آهنگ های مورد نظر خود هستید. این مقاله را سریع بخوانید تا آموزش هایی را که توصیه می کنیم کشف کنید !

تابلوهای گیتار آسان و آسان که بیشتر مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته اند چیست؟ ?

مانند بسیاری از افراد ، شما به دنبال یک گیتار گیتار برای مبتدیان یا مبتدیان ، آسان و رایگان هستید و به این ترتیب به این مقاله رسیدید ! اگر تصور کنید که سلیقه های موسیقی شما بی نظیر است ، احتمالاً اشتباه می کنید ! در واقعیت ، بسیاری از افراد دیگر در جهان وجود دارند که به همان چیزی که شما به شما گوش می دهند گوش می دهند و به دنبال یک پارتیشن یا لوازم جانبی برای گیتار آسان برای آموزش یا تحت تأثیر قرار دادن عزیزان خود هستند. همانطور که قبلاً گفته شد ، شما می توانید به طور کامل شروع به شروع گیتار برقی کنید و بسیاری از تابلوهای گیتار راک آسان و آسان را پیدا کنید که کاملاً به سلیقه شما می چسبد. به همین ترتیب ، پیدا کردن خوشبختی خود با رفتن به تابلوهای آسان برای پخش گیتار آهنگهای نیروانا یا پخش ساده یک قطعه گیتار رنو ، بسیار پیچیده نخواهد بود.

بنابراین ، اگر موسیقی را دوست دارید ، با یافتن یک لوپه آسان برای نواختن آن در گیتار با مشکل روبرو نخواهید شد. و برای آسانتر کردن زندگی شما ، ما آموزش های قطعات مورد نظر کاربران اینترنت را انتخاب کرده ایم ! در حال حاضر ممکن است یکی از آهنگ های مورد علاقه شما وجود داشته باشد ، اینطور نیست ?

تولدت مبارک

بدیهی است ، مانند تقریباً همه ، شما ترانه ای را که ما در روز تولد می خوانیم می دانید و احتمالاً دوست دارید بدانید که چگونه آن را روی گیتار بازی کنید تا دوستان یا عزیزان خود را با همراهی با شش رشته آهنگ سایر افراد حاضر شگفت زده کنید. اگر این مورد باشد ، به لطف آموزش زیر که می توانید آکوردهای مختلف و همچنین ساده این آهنگ بسیار شناخته شده را مشاهده کنید ، هیچ مشکلی در یادگیری آن نخواهید داشت.

بلای سیائو

مگر اینکه در خانه بدون صفحه نمایش زندگی کنید و با بسیاری از طرفداران سریال صحبت نکرده اید ، باید سریال La Casa de Papel را بدانید ، که داستان گروهی از سارقان را نشان می دهد که طرحی برای تبدیل یک بانک در حال تهیه هستند. این سریال که در سال 2017 منتشر شد ، یک کارت واقعی ساخت و به روز شد یا این آهنگ را برای دنیای بزرگتر شناخته شد. با این حال ، که در طول جنگ جهانی دوم توسط ایتالیایی ها شناخته شده بود ، برای اولین بار در طول جنگ داخلی توسط مبارزان ضد فاشیستی در سال 1943 خوانده می شد ! اگر می خواهید یاد بگیرید که این ملودی را بازی کنید و حتی ممکن است همزمان بخوانید ، خوشبختی خود را از طریق این آموزش مشاهده می کنید که از 90،000 بار دور نیست !

کم عمق ، لیدی گاگا

همانطور که با آموزش به دنبال ترین پیانو ، آهنگ کم عمق گرفته شده از موسیقی متن فیلم یک ستاره متولد می شود از جمله کاربران اینترنت است که آرزو می کنند چگونه آن را با گیتار پخش کنند ! مقاومت در برابر این آهنگ شیرین و قدرتمند هنگامی که فیلم را دیدیم که آن را نشان داد ، دشوار است. یک داستان عاشقانه ، یک ستاره بی قید و شرط مانند لیدی گاگا در نقش اصلی و موسیقی جذاب ، این دستور العمل برای منفجر کردن گیشه در سینما است ! این آهنگ کم عمق پس از انتشار فیلم توسط بسیاری از تماشاگران خوانده شد. شکی نیست که وقتی می توانید آن را بازی کنید ، حسادت خواهید کرد ، بنابراین به سرعت یاد بگیرید که چگونه این کار را با این آموزش فوق العاده انجام دهید. با کلیک بر روی این لینک ، می توانید یاد بگیرید که این آهنگ را حتی اگر یک گیتاریست مبتدی هستید ، فقط در 10 دقیقه یا تقریباً بازی کنید ! به سرعت این آموزش و تابلوهای آسان را برای بازی کم عمق در گیتار کشف کنید.

هری پاتر

در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده ، حماسه هری پاتر طرفداران زیادی در بین جوانان و بزرگ دارد ! اگر این کتاب ها در خوانندگان برجسته متفق القول بوده اند ، می توان گفت که فیلم های ساخته شده در حماسه اغوا کردن بقیه عموم مردم را به پایان رسانده اند. اینگونه است که موسیقی متن فیلم وارد ذهن مگسهای دنیای ما شده است و این که در بین هزار آهنگ دیگر قابل تشخیص است. بنابراین طبیعی است که موسیقی متن فیلم هری پاتر در بهترین تحقیق در مورد آموزش آسان برای یادگیری نواختن آهنگ با گیتار شمرده می شود. اگر برای بازی هری پاتر نیاز به پیدا کردن یک لوپه آسان دارید ، سریع کلیک کنید تا آموزشی را که انتخاب کرده ایم کشف کنید ! این ممکن است یک سری طولانی از موسیقی فیلم باشد که دوست دارید یاد بگیرید !

همانطور که هستی ، نیروانا

بهترین آهنگ برای شروع گیتار چیست ? اگر مجبور شدیم یکی را انتخاب کنیم ممکن است این یکی باشد ! شما نمی توانید این آهنگ نیروانا را بدانید. مثل ما ، شما لزوماً در دوران نوجوانی بارها به این آهنگ گوش می دهید و می فهمید که چرا خواننده کورت کوبین علی رغم چنین استعدادی بزرگ برای بهره برداری ، اینقدر جوان را ترک کرده است ! خوب ، اگر می تواند شما را کمی راحت کند بدانید که یادگیری پخش این آهنگ بسیار ساده است ، حتی یکی از ترانه هایی است که اغلب توسط گیتاریست های مبتدی یاد می گیرد. بنابراین می توانید به یادگیری این آهنگ بپردازید و حتی ممکن است با آواز خواندن برای تحت تأثیر قرار دادن همه دوستان خود ، بازی خود را همراهی کنید ، می بینید درسهای آواز سعی کنید !

کنار من – بن. پادشاه

قطعه کلاسیک بزرگ برای یادگیری برای گیتاریست های مبتدی که می خواهند یک آهنگ را در بالا بشناسند. با توجه به آن ، هیچ نگرانی ، شما نیازی به یادگیری میلیاردها تکنیک برای دانستن نحوه بازی کردن آن ندارید ، برعکس ! نوشته و تفسیر شده توسط بن e. کینگ در سال 1961 ، این آهنگ حتی امروز بسیار شناخته شده است. از سرگیری چندین بار توسط هنرمندان مختلف ، در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شود و سرعت آن تا زمانی که یک بار آن را می شنوید در صدر جدول باقی می ماند ! اگر شما هم طرفداران این آهنگ هستید ، دریغ نکنید که به این آموزش فوق العاده نگاهی بیندازید تا یاد بگیرید که آن را بازی کنید.

Knockin ‘On Door’s Door – Bob Dylan

عنوان باب دیلن ، که در سطح بین المللی شناخته شده است ، درب Knockin’on بهشت ​​از جمله عناوینی است که بیشتر مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته است که مایل به شروع گیتار با یا بدون p rofessor موسیقی خانگی هستند . این آهنگ در سال 1973 در موسیقی متن فیلم با عنوان پت گرت و بیلی بچه منتشر شد ، این آهنگ نیز بارها توسط سایر نوازندگان و نوازندگان که زیر او افتاده بودند ، بارها گرفته شد. خود باب دیلن تصمیم گرفت آن را بسیار متفاوت از یک بار در دیگری روی صحنه بازی کند. همچنین در بسیاری از فیلم ها مورد استفاده قرار گرفته است که باعث می شود مردم مورد استقبال عموم قرار گیرند. امروز ، اگر می خواهید یاد بگیرید که آن را با یک پارتیشن گیتار آسان یا با لوازم جانبی گیتار بازی کنید ، هیچ مشکلی برای یافتن آن نخواهید داشت ! در ضمن ، از نگاهی به آموزش مورد نظر برای شما دریغ نکنید و چه کسی قدم به قدم به شما یاد می دهد که چگونه این آهنگ را بازی کنید و حتی ممکن است نسخه خود را بسازید ?

خزش – رادیو

آهنگ گروه Radiohead ، Creep در سال 1992 منتشر شد اما واقعاً موفقیت بین المللی خود را در سال 1993 داشت. اگر این آهنگ به ویژه مورد استقبال عموم مردم قرار بگیرد ، خود این گروه به ویژه در قلب خود حمل نمی کند و حتی علی رغم درخواست های عمومی ، چندین سال از پخش آن در تور امتناع ورزید. امروز ، قطعه ای از سنگ مورد علاقه گیتاریست ها و سایر موسیقی دانان و نوازندگان مبتدی ، این یکی از آهنگ هایی است که بیشتر توسط کاربران اینترنت مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته است که می خواهند یاد بگیرند که آن را با گیتار بازی کنند ، به لطف یک آموزش آسان یا تابلوهای مبتدی. بنابراین Allegro Musique یک آموزش عالی را برای شما انتخاب کرده است که با آن می توانید این آهنگ را یاد بگیرید.

من عاشق او هستم که بمیرد ، فرانسیس کابل

آهنگ عاشقانه بین المللی به رسمیت شناخته شده ، من او را دوست دارم که بمیرد بهترین آهنگ شناخته شده حرفه ای فرانسیس کابرل ، خواننده فرانسوی و گیتاریست است. در زمان انتشار آن ، کمتر از 700000 نسخه فروخته نشده و حتی در سطح بین المللی شناخته می شود و به ویژه توسط شکیرا و چند نوازنده دیگر و نوازندگان دیگر گرفته می شود. با این حال ، خواننده همیشه در مقابل موفقیت این آهنگ به این دلیل ساده که آن را در فضای یک ساعت نوشت ، بدون فکر کردن بیش از حد برخلاف تمام آهنگ های دیگر خود که با دقت فکر و نوشته شده اند ، مشکوک خواهد ماند. این یک آهنگ عالی برای کسانی است که می خواهند گیتار را شروع کنند زیرا پخش آن دشوار نیست. بنابراین ما یک آموزش آسان را برای شما انتخاب کرده ایم که به شما امکان می دهد یاد بگیرید که این آهنگ را بازی کنید و چرا آن را به عشق زندگی خود نمی خوانید ?

به محض اینکه باد می وزد ، رنو

نوشته شده توسط خواننده ، آهنگساز و مجری رنو ، این ترانه با عنوان به محض وزش باد در سال 1983 و به موفقیت آلبومی که از آن کشیده شده ، Morgane de Toi ، به بیش از یک میلیون نمونه کمک کرده است. مقوا مقدس ! برای یادگیری نحوه بازی این ملودی ، به محض داشتن یک معلم گیتار خوب و یک آموزش خوب که در آن شما را تحت فشار قرار می دهد ، هیچ چیز ساده تر نخواهد بود. با دومی ، می توانید به سرعت بدانید که چگونه این آهنگ را پخش کنید و چرا با گرفتن دریا اگر یک روز فرصت داشته باشید ? این آهنگ آسان برای یادگیری است و برای پخش این آهنگ فرانسوی با گیتار آسان می یابید.

5 موردی که می دانید برای شروع گیتار

اولین چیزی که باید برای شروع گیتار بدانید نحوه انتخاب ساز موسیقی مناسب است ! طیف گسترده ای از گیتارهای مختلف وجود دارد که شما را جذاب می کنند یا نه. قبل از شروع یادگیری این زبان جدید که موسیقی است ، باید بدانید که کدام گیتار مناسب ترین برای شما ، پروژه و ترجیحات موسیقی شما است. گیتار ایده آل شما لزوماً گیتار ایده آل همسایه شما نیست و خوشبختانه ، تعداد زیادی گیتار برای برآورده کردن همه وجود دارد ! بنابراین چگونه اولین گیتار خود را انتخاب کنید ? برای انجام این انتخاب ، شما باید به چندین معیار توجه کنید اما مهمتر از همه ، شما باید به قلب خود گوش دهید ! بنابراین ، اگر آرزو دارید که گیتار برقی را نواخت کنید ، اجازه ندهید کسی شما را دلسرد کند. شما می توانید این کار را انجام دهید و شروع به گیتار برقی برای پیشرفت خود نسبت به شروع یک گیتار معمولی مفید نخواهد بود. هنگامی که گیتار کامل را برای همراهی شما در این ماجراجویی جدید انتخاب کردید ، می توانید این آموزش فوق العاده را که در آن توضیح داده شده است 5 چیز ابتدایی برای شروع گیتار را مشاهده کنید. شما اهمیت همیشه داشتن گیتار خود را در چشم ، مزایای گرانبها از یک روال نمونه و سایر نکات مهم مهم یاد خواهید گرفت ! دستورالعمل ها را به خوبی دنبال کنید و ممکن است به سرعت گیتاریست خوب یا خوب شوید !

چرا گیتار را با تابلوها شروع کنید ?

اگر گیتار را از طریق مسیر کلاسیک یاد بگیرید ، یعنی با ادغام یک هنرستان ، این یک شرط ایمن است که شما قبلاً سودهای یادگیری موسیقی را برای شما طولانی و گسترده توضیح داده اید. در واقع ، دروس تئوری موسیقی در محافظه کاران اجباری است و به یک دلیل خوب ، زیرا دانستن نحوه خواندن نظریه موسیقی یک صلاحیت واقعی برای یک نوازنده است ، خواندن تئوری موسیقی به شما امکان می دهد موسیقی را بر روی هر ساز موسیقی پخش کنید. اگر از نرسیدن به آنجا می ترسید ، یا قاطعانه مصمم هستید که به هر قیمتی از تئوری موسیقی خودداری کنید ، می دانید که درها را برای خیلی زیاد نمی بندید زیرا بسیاری از تکنیک های فوق العاده برای یادگیری تئوری موسیقی در حین تفریح ​​وجود دارد . با این حال ، شما اولین کسی نخواهید بود که تصمیم بگیرید که آن را نادیده بگیرید و خوشبختانه برای شما ، سفره هایی وجود دارد ! تفاوت بین تابلوها و نظریه موسیقی چیست ? این بسیار ساده است: جایی که تئوری موسیقی به شما امکان می دهد هر ساز را پخش کنید ، از جدول بندی فقط برای گیتار استفاده می شود. یک تابلوی خود را به شرح زیر ارائه می دهد: 6 ویژگی که هر یک از یک طناب گیتار را نشان می دهند ، سپس شکل هایی که هر یک با یک جعبه مطابقت دارند. تابلوهای گیتار به هر کسی اجازه می دهد تا در هر گیتار بازی کند ! درک سریع و آسان برای نمایندگی ، Tablature یک ابزار جایگزینی خوب برای گیتاریست های مبتدی و مبتدی است که با تئوری موسیقی آشنا نیستند. بسیاری از تابلوهای گیتار آسان وجود دارد و لزوماً آن را از موسیقی مورد علاقه خود خواهید یافت. بنابراین ، اگر گیتار خود را دارید ، می توانید به سرعت یک تابلوی آسان را برای نواختن گیتار تولدت مبارک یا یک سفره گیتار آسان دیگر برای مبتدیان و مبتدیان پیدا کنید.

شما از کیف پول خود می ترسید ? مطمئن باشید ! انواع سفره گیتار رایگان برای مبتدیان وجود دارد و برای تهیه یک نقشه آسان از یک قطعه گیتار معروف به رنو ، نیازی به خوردن ماکارونی نخواهید داشت. اما قبل از اینکه به دنبال جدول آسان خود در قطعه گیتار مورد علاقه خود باشید ، فراموش نکنید که انگشتان خود را به خوبی گرم کنید زیرا این اولین کاری است که قبل از شروع کار انجام می دهید ، پس از اعطای ابزار خود البته ! سرانجام ، هنگامی که شما آماده شروع کار خود ، سفره ها ، برای چه چیزی است ? انتخاب تابلوها برای یادگیری نحوه نواختن گیتار به جای تئوری موسیقی ، اولویت بندی است بلکه تمرکز انرژی شما بر روی تکنیک دستی است. امروزه ، هیچ قطعه ای وجود ندارد که در لوازم جانبی تولید شود ، که به کسی اجازه می دهد تا با یا بدون پارتیشن بازی کند. تبلت زبان گیتاریست ها است که شما قادر به برش آن نخواهید بود اما نکته مثبت این است که بسیار آسان است !

سرانجام ، شما آماده و آماده هستید تا با آموزش آهنگ های خوب شناخته شده ، گیتار را یاد بگیرید. با این حال ، شما باید بدانید که حتی اگر امکان یادگیری گیتار در خودآموز باشد ، همیشه بهتر است که بتوانید به عنوان یک معلم گیتار خانگی که به انتظارات شما توجه می کند ، از سلیقه موسیقی خود به یک حرفه ای موسیقی حساب کنید. و آموزش و پرورش که با شما بهتر کار می کند. اگر هنوز شک دارید ، بدانید که ما باید بهترین معلم گیتار را در بخش شما داشته باشیم تا به شما پیشنهاد دهد ، پس از تماس با ما دریغ نکنید. متخصصان استخدام ما با توجه به معیارهای جستجوی و در دسترس بودن شما می دانند که چگونه معلم موسیقی ایده آل را برای شما انتخاب کنند. بر خلاف دروس موسیقی در هنرستان یا مدرسه موسیقی ، دروس موسیقی خانگی به شما امکان می دهد جلسات خود را مطابق برنامه خود برطرف کنید و بنابراین با جلوگیری از خسته کننده زیاد از پشتیبانی در پیله کوچک خود لذت ببرید ! شکی نیست که با داشتن یک یا یک معلم گیتار در خانه ، اگر جدی و به طور مرتب انجام دهید ، سطح شما در جلسه بهترین جلسه خواهد بود. اگر در مورد بودجه خود نگران هستید و از نداشتن پول کافی برای تأمین مالی کارآموزی خود نمی ترسید ، بدانید که با درس های موسیقی خانگی ، می توانید از اعتبار مالیاتی 50 ٪ در پایان سال بهره مند شوید ، که این امر به شما امکان می دهد فقط نیمی از آن را بپردازید دوره ها ! خبر خوب است نه ? دیگر صبر نکنید ، با ما تماس بگیرید !

قطعات گیتار آسان و آسان

قطعات گیتار آسان و آسان

Dev به روز شده: 03/27/23 1

باید یک روز شروع شود ! و در این ایده خوب است که ما برای شروع گیتار آهنگ های ساده ای خواهیم دید. شما همچنین ممکن است تعجب کنید که ترانه هایی که ما انتخاب کرده ایم در گردان ناشناخته نیستند ، کاملاً برعکس. مانند آنچه ، شما لزوماً نباید از آن عمیق تر حفر کنید تا موفقیت داشته باشید !


این قطعات آسان چیست ?

لیست آهنگ گیتار آسان

من برخی از آهنگ های نسبتاً آسان را انتخاب کردم ، خواهیم دید که چگونه آنها را پخش کنیم و مواردی که باید مراقب باشید.
آهنگ ها “همانطور که هستید” ، “دود روی آب” ، “ضربه زدن به درب آسمانه” (نسخه اصلی باب دیلن ، البته) و “بازی های ممنوع” هر قطعه با یک لوازم جانبی به شما همراه خواهد بود. نحوه بازی. برای ادامه توضیحات و همچنین هر یک از این عناوین را نیز عملی کنید ، می توانید یک دوره را به طور خاص به هر آهنگ اختصاص دهید. شما می توانید در پخش ها ورزش کنید و تمام سوالات خود را از معلمان بپرسید.

به یاد داشته باشید که با وجود این واقعیت که این قطعات ساده هستند ، باید قبل از اجرای کامل و بالاتر از همه آنها چندین تکرار شوند: شروع به قرار دادن همه اینها.

بیایید پچ پچ را متوقف کنیم و کار را امتحان کنیم. بیا بریم !

همانطور که هستی بیا: مقدمه گیتار تعالی

ما قصد داریم با این قطعه معروف نیروانا شروع کنیم. و هنگامی که من از یک مقدمه “Par Excellence” صحبت می کنم ، من به سادگی می خواهم این واقعیت را تأکید کنم که حدود 99 ٪ از مبتدیان گیتاریست یک روز در این مقدمه مالیده شده اند. این نوعی گذر اجباری در شروع یادگیری است. اگر شما نیروانا را نمی شناسید ، به عبارت ساده ، این گروه از اوایل دهه 90 با خواننده مشهور Kurt Cobain است که در سال 1994 درگذشت. این گروه همچنین دیو گرول بزرگ را روی طبل ها قرار داد که برای گروه خود Foo Fighters به ​​آواز خواندن و گیتار رفتند ! جزئیات جالب سرگرم کننده کوچک ، پخش کننده باس فلفل قرمز داغ چیلی: کک ، ترومپت را با نیروانا به صورت زنده بازی کرد ، اثبات در پشتیبانی (مراقب باشید اولویت نیروانا در دقت نیست):

آهنگ برگه گیتار آسان همانطور که هستید

نیروانا گروهی از گراند است (حرکت موسیقی که از سیاتل می آید اما می تواند شبیه تکامل پانک (تقریباً صحبت کردن و برای طرح بندی) باشد. این آهنگ به وضوح یکی از شناخته شده ترین آنها است. اگر می خواهید دیگران را کشف کنید ، می توانم به شما مشهور توصیه کنم: بوی روح نوجوان ، لیتیوم ، همه عذرخواهی ، تجاوز به من ، در شکوفه یا پولی. آخرین جزئیات مهم ، در سطح تنظیم. در نسخه استودیو آهنگ ، آنها صدای کمتری اعطا می شود ، یعنی (از جدی ترین تا حاد ترین طناب):
ré sol do fa la ré
با توجه به مورد ما ، و نیازی به واکنش به گیتار توجه داشته باشید ، ما این کار را در تنظیم استاندارد انجام خواهیم داد (بنابراین قطعه لحن بالاتری از اصل خواهد داشت). در حال حاضر نگاهی به جدول بندی آهنگ بیندازید: بنابراین ما باید با 2 اندازه گیری یک ریف انجام دهیم. ما می توانیم ببینیم که یک Anacrose وجود دارد (ریف از پایان یک اندازه گیری شروع می شود ، در اینجا در پایان اولین اندازه است). هیچ توافق نامه ای وجود ندارد و ما فقط به طناب جدی و طناب می خواهیم. برای انگشت توصیه می کنم جعبه را با شاخص و جعبه 2 با انگشت میانی بازی کنید. و برای دست راست ، ما متناوب را منفجر می کنیم و منفجر می کنیم. اگر خیلی پیچیده است می توانید همه چیز را بازی کنید.

آهنگ آسان - همانطور که هستی بیا

برای … بیشتر…
اگر این قطعه را دوست دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، نمرات و برگه عنوان را بارگیری کنید و تمام سوالات خود را به معلمان بپرسید ، با کلیک بر روی دکمه -دوس ، به صورت کامل بروید:

دود روی آب: افسانه ای

یک قطعه مشهور دیگر از یک گروه کمتر مشهور: Deep Purple ! Deep Purple گروهی است که در سال 1968 شکل گرفت و سنگ سخت را “اختراع کرد”. اولین گیتاریست آنها ریچی بلک مور بود و آنها این افتخار را داشتند که جو ساتریانی را در ترکیب خود قرار دهند و در حال حاضر استیو مورس: آن افراد زیبا ! این یک گروه بزرگ از صحنه راک است ، یک ضروری. آهنگی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم ، دود روی آب نامیده می شود. من فکر می کنم این بهترین قطعه شناخته شده آنهاست و ریف که خواهیم دید بدون شک بیشترین خوانده شده ترین ریف ، خفه شدن و تفسیر در این زمین است. ظریف از سادگی ملودیک باورنکردنی ، اما از کارآیی غیرقابل مقایسه ! در غیر این صورت ، شما می توانید گوش را نیز در بزرگراه ستاره ، بوسه کولی یا هوس قرار دهید. برای دانستن یک حکایات زیبا در مورد “چرا نظر” این عنوان ، مسیر کامل دود را روی آب ببینید.

برگه قطعه گیتار آسان روی آب

اکنون نگاهی به جدول نگاهی بیندازید: همه چیز با رشته های Ré و Sol در همان زمان پخش می شود. در سطح دست چپ ، انگشتان دست را خرد خواهیم کرد (می شکند). این فهرست از کادر 3 ، جعبه حلقوی 5 پشتیبانی می کند. برای اندازه گیری دوم می توانیم انجام دهیم: حلقه انگشت حلقه 5 و جعبه شفابخش 6 یا جعبه حلقوی 6 و میانه متناسب با 5 جعبه 5. برای دست راست ، می توانید همانطور که احساس می کنید خراشیده شوید ، یا همه چیز پایین ، یا متناوب منفجر شده و منفجر شوید.
برای کمک به شما ، در اینجا ویدئویی است که مانند پخش آن نشان می دهد:

آهنگ گیتار آسان - دود روی آب

با توجه به سرعت ، می توانید آن را در مورد خواندن (مانند تئوری موسیقی) انجام دهید یا آن را با گوش انجام دهید. من به شما توصیه می کنم که این کار را از طریق گوش انجام دهید زیرا چندان پیچیده نیست و به راحتی اجرا می شود.
برای … بیشتر…
اگر این قطعه را دوست دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، نمرات و برگه عنوان را بارگیری کنید و تمام سوالات خود را به معلمان بپرسید ، با کلیک روی دکمه زیر به دودی در مسیر آب بروید:

Knockin ‘on Heaven’s Door: اولین آهنگ کامل

آهنگ گیتار آسان - ضربه زدن به درب آسمان

من نمی دانم که آیا ارائه این آهنگ معروف لازم است اما در صورت عدم دانستن آن ، هنوز هم این کار را خواهم کرد. توسط باب دیلن ساخته شده است. من شخصاً (و مانند بسیاری از افراد فکر می کنم) من این قطعه را با مشهورترین بارها و بارها آن را می شناختم: آن از Guns N ‘Roses. من اکیداً به شما توصیه می کنم که به این نسخه گوش دهید و در هر صورت ، به 2 تکنوازی که ترکیب شده است ، نگاهی بیندازید ، آنها کلاسیک هستند و چندان پیچیده نیستند. سایر هنرمندان نیز جلد این آهنگ را تهیه کرده اند. من به ویژه در مورد اریک کلپتون ، آئروسمیت ، آوریل لاوین ، غار نیک … فکر می کنم. بیا ، بیایید به قلب موضوع برسیم ! این ممکن است (با Wonderwall) یکی از گسترده ترین مبتدیان باشد. این برای هیچ چیز نیست ، در واقع ، این امکان را به شما می دهد تا یک شبکه کامل از توافق و یک ریتم ساده داشته باشد ، اما کاملاً پر است. از نظر هماهنگی بنابراین این قطعه کاملاً استاندارد است: از 4 توافق نامه تشکیل شده است و نوبت های آنها در 4 اندازه گیری است که تا پایان آهنگ در یک حلقه تکرار می شود. بیایید نگاهی به جدول بندی بیندازیم: همانطور که می بینید ، ریتم کمی تغییر می کند. از طرف دیگر ، این تفسیر کاملاً رایگان است ، یعنی می توان به راحتی آن را پس بگیرید. شما باید به سادگی به مدت زمان توافق نامه ها احترام بگذارید: خاک اصلی و Ré عمده 2 مرحله آخر هر M7 و Madeur 4 مرحله آخر هر کدام (یک اندازه گیری کامل).

در اینجا ویدیو است:

آهنگ گیتار آسان - ضربه زدن به درب Heaves


برای … بیشتر…
اگر این قطعه را دوست دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، نمرات و برگه عنوان را بارگیری کنید و تمام سوالات خود را به معلمان بپرسید ، با کلیک روی دکمه زیر به صفحه دوره Knocking on Heavens بروید:

بازی های ممنوع: مورد علاقه معلمان

یادگیری آسان آهنگ - بازی های ممنوع

و سرانجام ، بیایید “کلاسیک” دیگری را شروع کنیم تا شروع کنیم. اغلب به عنوان یک مورد مطالعه برای یادگیری گیتار استفاده می شود ، به درستی ، خواهید دید که این یک شروع بسیار خوب برای انگشت زدن و به طور کلی ، یک تمرین خوب برای حل کردن انگشتان خود و به دست آوردن در مهارت است. مزیت این که این یک عنوان پیچیده نیست ، بنابراین به شما امکان می دهد از آن نیز استفاده کنید تا سرعت خود را کار کنید. که مزایایی که این عنوان دارد ، اینطور نیست ? این همچنین سوفیان است که در این درس جدید از آموزش شما مراقبت می کند. من امیدوارم که این دوره را دوست داشته باشید و مهمتر از همه ، دریغ نکنید که به طور مکرر به آن بازگردید تا بازی خود را آزمایش کنید و پیشرفت را ببینید ، اغلب بسیار ارزشمند است. در اینجا پارتیشن است: سوفیان همه چیز را در زیر توضیح می دهد:

دوره بازی ممنوع را ببینید

برای … بیشتر… و اگر می خواهید به دوره HGuitare دسترسی پیدا کنید ، سوالات خود را به معلم بپرسید و پارتیشن کامل را بارگیری کنید ، با کلیک روی زیر بروید:
نتیجه گیری
ما توانستیم 4 آهنگ کاملاً مقرون به صرفه را برای مبتدیان ببینیم. نکته اصلی هر تمرین ابزاری به سادگی کار است: آهنگ ها را تکرار کنید ، خطاها را اصلاح کنید ، بنابراین با توجه به خصوصیات و محورهای خود برای تصحیح بسیار مهم باشید اما صادق باشید و به هدف خود خواهید رسید. همچنین ، و همچنین بسیار مهم است ، شما باید یادگیری بخشی را به صورت بخشی شروع کنید. هر یک از قسمت های آن خیلی آهسته بازی کردند. از آنجا که هرچه بیشتر در بازی خود روی یک آهنگ قرار بگیرید و به آرامی مربع باشید ، بیشتر مغز شما مکانیسم های اتخاذ را درک کرده و بعد از آن قادر به سرعت بخشیدن به موثر خواهد بود ! کار خوب و لذت بردن ! ؛-) نویسنده: سوفیان و شما ، کدام آهنگ آسان را توصیه می کنید یا دوست دارید پخش کنید ? پ.S: اگر می خواهید به ما کمک کنید ، hguitarists عزیز ، بسیار جالب خواهد بود که این مقاله را تا حد امکان از طریق دکمه های اشتراک گذاری درست در زیر به اشتراک بگذارید. با تشکر 🙂 صرفه جویی در ذخیره صرفه جویی در ذخیره صرفه جویی در ذخیره