آینده رنو 4: آنچه ما قبلاً در مورد SUV برقی کوچک ، New Electric 4L: اطلاعات و تصاویر اختصاصی ما می دانیم!

New Electric 4L: تصاویر اختصاصی ما و اطلاعات ما در مورد دیگر Revival Renault

به سختی Electric R5 جدید وقت خود را برای یافتن مخاطبان خود نسبت به آنچه که در حال حاضر توسط یک نمایش دیگر توسط یک نمایش دیگر بررسی می شود ، پیدا کرده است. 4L از دوران مدرن ، همچنین “انتشار صفر” و برای رنو مهم نیست.

آینده رنو 4: آنچه ما قبلاً در مورد SUV برقی کوچک می دانیم

این با اتومبیل های قدیمی است که ما بهترین برق را می سازیم ? این آشکارا همان چیزی است که لوکا د میو فکر می کند. مدیرکل رنو واقعاً تصمیم گرفته است دو افتخار الماس قدیمی را زنده کند: 4L و R5. این دو مدل در 100 ٪ برقی زنده می شوند. این 5 نفر اولین کسی خواهند بود که در اوایل سال 2024 به امتیازات بازگشتند. 4 سال بعد می رسند. اما ما در مورد او چیزهای زیادی می دانیم. خودرو-پیشرو سهام را می گیرد !

چه موقعیتی در محدوده ?

این اولین تعجب است که باعث گیج کردن برخی از مشتریان می شود. 4 از 5 بزرگتر خواهد بود ! این 4 در واقع کاهش SUV از 5 خواهد بود ، همانطور که Captur برای Clio است. بنابراین 4L جدید مانند یک ماجراجو شهری به نظر می رسد. برای توجیه این تحول ، رنو سمت همه کاره 4L اول را به یاد می آورد ، که به همان اندازه در قیر شهر مانند حومه شهر راحت بود. این خودرو همچنین با یک تظاهرات تظاهرات برای جوانان ، جایزه 4L همراه است ! مدل سری باید حدود 4.10 متر داشته باشد ، در حالی که آینده 5 کمی زیر 4 متر خواهد بود.

چه ظاهری ?

این به لطف مفهوم Trophy 4 ، که در نمایشگاه موتور در اکتبر 2022 رونمایی شده است ، تا حد زیادی شناخته شده است. ژیل ویدال در آن زمان برای ما توضیح داده بود که نسخه سریال نزدیک به نمونه اولیه خواهد بود. در اصل ، ما می توانیم هر آنچه را که قسمت بالایی است ، که به رنگ خاکستری روشن رنگ شده است ، حفظ کنیم ، قسمت پایین برای طرف مفهومی اغراق می شود.

ژیل ویدال اعتراف کرده بود که تفسیر مجدد نگاه 4L به اندازه R5 ساده نبود ، زیرا 4L به دلیل طراحی خود مشهور نبود ! از این رو شاید والدین کمتر آشکار بین وسیله نقلیه تاریخی و وسیله نقلیه مدرن باشد.

اما ما شبح عمومی را با هود مسطح و عقب به نام “در زاویه” ، پنجره سمت سوم در ذوزنقه ، بالهای جلویی که دور چرخ می پیچند ، می یابیم. قسمت جلوی آن از مشبک افقی که شامل چراغهای جلو گرد است ، تجدید نظر می کند. اینها البته به LED می روند. کپسول های عقب مجدداً مجدداً.

در هیئت مدیره ، هنوز هم رمز و راز عالی است ! هیچ چیز با مفهوم نشان داده نشده است. این قبلاً در مورد R5 اتفاق افتاد. دو مدل سری باید عناصر زیادی را جمع کنند. ما منتظر 4 احساس جنبه عملی هستیم.

چه موتور و استقلال ?

همانطور که در بالا گفته شد ، این 4 کاهش SUV از 5 خواهد بود. بنابراین این دو مدل پایه و اساس یکسان دارند ، یعنی CMF-BEV. این سکوی Clio است که با موتور الکتریکی سازگار است. برای این مدل ها ، رنو یک موتور الکتریکی 100 کیلو وات جدید یا 136 اسب بخار ایجاد می کند. نسخه کمتری در آماده سازی است.

این دو موتور هر یک اندازه باتری دارند. مفهوم Trophy 4 Hever باتری 42 کیلووات ساعت داشت. در سری ، می تواند بیشتر باشد. هدف رنو داشتن خودمختاری 400 کیلومتری در نسخه های فوقانی است.

چه قیمت ?

در آنجا نیز ممکن است مشتریان گیج شوند. برخی ممکن است فکر کنند که Electric 4L سطح ورودی خواهد بود ، همانطور که در زمان خود 4L بود. بنابراین این مورد نخواهد بود ، زیرا بیشتر از R5 خواهد بود (و نقش برق کم هزینه در گروه به بهار داسیا واگذار می شود).

با 4 و 5 مدرن ، رنو قصد دارد ماشین برقی را در دسترس تر کند ، در حالی که یک زهه هنوز از 35 شروع می شود.100 € بدون جایزه. با این حال ، این کار با افزایش مواد ، انرژی و حمل و نقل این زمان را پیچیده کرده است. این 5 در ابتدا با قیمت اصلی 20 وعده داده شد.000 € بدون جایزه. در نهایت باید 25 باشد.000 یورو. بنابراین 4 باید کمی گرانتر باشد ، نزدیک به 30.000 یورو.

چه رقابت ?

4L باید یک الگوی معقول ، در حدود 4.10 متر باشد. بنابراین از مدل هایی مانند Peugeot E-2008 ، Hyundai Kona دور می شود. اما یک وسیله نقلیه به ویژه در منظره یاب به نظر می رسد: Jeep Avenger. همچنین یک الگوی کوچک است ، با ویژگی های نزدیک (موتور 156 اسب بخار ، استقلال 400 کیلومتر). او از 36 شروع می شود.500 €. به نوبه خود ، فیات باید یک SUV برقی شهری حاصل از Avenger را راه اندازی کند ، که از نظر منطقی ارزان تر خواهد بود. علاوه بر این ، Citroën نسخه برقی از AirCross جدید C3 را در سال 2024 راه اندازی می کند. اگر وسیله نقلیه رشد کند ، قیمت آن می تواند پرخاشگر باشد و بنابراین نزدیک به 4L باشد.

چه تاریخ بازاریابی ?

قرن بیست و یکم 4L در سال 2025 راه اندازی می شود. ما می توانیم به مناسبت نمایش حرکتی به پایان سال 2024 امیدوار باشیم. این ماشین در فرانسه ساخته خواهد شد ، از کانال های Maubeuge ، جایی که رنو کنگو را مونتاژ می کند ، بیرون می آید.

و مشتق ابزار ?

این 4L نیست که برگردد ، اما دو ! رنو در واقع راه اندازی نسخه جدید ابزار را تأیید کرده است ، که می تواند 4L وانت نامگذاری شود. یک تیزر نشان داده است که این مدل مانند گذشته دارای یک شبح در حال چرخش است ! نقش آن بازی کردن ابزار دسترسی برقی در رنو ، زیر Kangoo ، بلکه شرط بندی در سمت سرگرم کننده تر خواهد بود.

New Electric 4L: تصاویر اختصاصی ما و اطلاعات ما در مورد دیگر Revival Renault

 • 1/12تصویر استاندارد Renault 4L Future به عنوان استاندارد
 • 2/12تصویر استاندارد Renault 4L Future به عنوان استاندارد
 • 3/12تصویر برقی برقی R5 به عنوان استاندارد
 • 4/12مفهوم برقی R5
 • 5/12مفهوم برقی R5
 • 6/12مفهوم برقی R5
 • 7/12مفهوم برقی R5
 • 8/12مفهوم برقی R5
 • 9/12مفهوم برقی R5
 • 10/12مفهوم برقی R5
 • 11/12مفهوم برقی R5
 • 12/12مفهوم برقی R5

New Electric 4L: تصاویر اختصاصی ما و اطلاعات ما در مورد دیگر Revival Renault

به سختی Electric R5 جدید وقت خود را برای یافتن مخاطبان خود نسبت به آنچه که در حال حاضر توسط یک نمایش دیگر توسط یک نمایش دیگر بررسی می شود ، پیدا کرده است. 4L از دوران مدرن ، همچنین “انتشار صفر” و برای رنو مهم نیست.

در حال حاضر یک جنگ Ego در حال آماده سازی برای رنو است. نمادی از رنکوبیوته ، Electric R5 جدید مدتهاست که تنها “احیای” در محدوده الماس نخواهد بود. در اوایل سال 2025 ، یکی دیگر از مدل های برجسته ای از Regie سابق ما نیز سعی خواهد کرد که طناب نوستالژیک را لرزاند. این 4L است که پس از شایعه چند شایعه ، تابستان گذشته رسمی شد. از او ، ما هنوز چیز زیادی را نمی دانیم ، حتی نام او ، رنو با نام “4thver” در ژانویه 2021 قرار داد.

اما ما در حال حاضر قادر به ارائه اولین تصاویر از این 4L از دوران مدرن هستیم. اگر تصاویر ما تا حد زیادی مبتنی بر سپرده های ثبت اختراع است که قبلاً در وب فاش شده اند ، ما هنوز باید مراقب باشیم ، زیرا این نقاشی هنوز منجمد نشده است. بنابراین ، حتی اگر پروژه 4L از دیروز قرار نگیرد ، ژیل ویدال ، رئیس جدید سبک رنو – همیشه تحت رهبری لورنس ون دن آکر – وقت خود را برای برقراری لمس خود خواهد داشت.

به روح پرماجرا صادق است

تصویر استاندارد Renault 4L Future به عنوان استاندارد

از طرف سبک ، چشمک زدن در 4L سالهای گذشته بیشمار خواهد بود, اما این نوع احیا شده نمی تواند کمک کند اما به چند مورد SUV مانند قوس های چرخ ، پانل های صخره ای و سپرهای پلاستیکی متوسل شود. این به همان اندازه در مورد گشت و گذار در مد است که روح کمی پرماجرا از 4L آن زمان پیدا می کند. از طرف دیگر ، با بیش از سه دهه بین 4L آخر “ساخته شده در بولگن” و اول قرن بیست و یکم ، نیازی به محاسبه میزان خندق در سطح فنی نیست.

مانند R5 ، 4L قصد استفاده از روغن را ندارد ، بلکه فقط به برق است. و برای این کار ، پلت فرم جدید CMF-B/EV را توسط رنو به دست می گیرید. به زبان متداول تر ، به سادگی همان پایه ای است که Clio اصلاح شده برای قرار دادن باتری های موجود در کف است. یک انتخاب منطقی برای کاهش هزینه های تولید. زیرا مانند “5”, 4L جدید در دسترس است ، بین 20،000 تا 25،000 €.

400 کیلومتر استقلال

چنگال ای که عقلانی سازی صنعتی ساده اجازه دستیابی به آن را نمی دهد. به این کار ، 4L باتری های ارزان تری اضافه می کند تا به لطف استفاده از یک شیمی جدید LFP (لیتیوم-تر-فسفات) بسیار ارزان تر از فناوری لیتیوم یون ، تولید شود. با تشکر از این باتری و یک موتور الکتریکی جدید Bobini Rotor نزدیک به Mégane ، New Electric 4L باید استقلال در حدود 400 کیلومتر ارائه دهد. هیچ سرنخی هنوز بر روی قدرت تحویل شده توسط کل فیلتر نشده است ، اما باید انتظار داشته باشیم عملکرد مشابه با آخرین Zoé (110 یا 135 اسب بخار). تولید شده در دوای ، 4L “انتشار صفر” باید کمی بیشتر از R5 سکونت و مدولار را ارائه دهد. یک طرف سودمند تقویت شده توسط ورود ون در حال حاضر اعلام شده است.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

رنو 4 برقی

رنو 4 برقی

وسیله نقلیه الکتریکی Renault 4 خود را پیکربندی کنید یا به صورت رایگان یک آزمایش را بخواهید.

رنسانس دهه 1960 ، برقی جدید Renault 4 یک مدل آینده از اتومبیل برقی کوچک از این برند با الماس یکپارچهسازی با سیستمعامل است ، ارزان تر از Zoe معروف. باید در 14 ژانویه در طول برنامه استراتژیک متولد شده ارائه شود.

Electric Renault 4 یکی از مدل های جدید است که وارد استراتژی جدید گروهی است که در سال 2021 رونمایی شده است. در حرکت نوستالژیک به موازات برقی جدید R5 ، هدف آن احیای یک مدل برجسته است. این مدل بدین ترتیب نام Old Renault 4 را با نام مستعار 4L ، متولد 1961 و به مدت 30 سال با بیش از 8 میلیون نسخه ترسیم می کند.

ابعاد و سبک برقی R4

ابعاد برقی جدید R4 جمع و جور خواهد بود ، یعنی یک ماشین 5 درهای شهری. بدون پیدا کردن 3.60 متر از بزرگان آن ، می تواند در فاصله 4 متر پایین بیاید. رنو باید با استفاده از خطوط مدرن با اپتیک DIADE ، موج یکپارچهسازی با سیستمعامل را سوار کند. جاه طلبی می تواند جایگزینی Twingo Ze باشد.

طراح دیوید اوبندورفر همچنین در طول مسابقه رسمی رنو “4” نمونه ای از سبک را ارائه داد. (عکس بالا را ببینید)

باتری و استقلال برقی رنو 4

در زمانی که این خطوط را می نویسیم ، ویژگی های فنی را نمی دانیم. ما باید منتظر ماهیت پایگاه فنی باشیم ، که می تواند CMF-B حاصل از هیبرید Clio باشد. R4 با این حال می تواند کوچکترین موتور رنو زو را از سر بگیرد و قدرت 80 کیلووات/110 اسب بخار را به نمایش بگذارد.

دو فرضیه هنوز برای باتری امکان پذیر است. R4 برقی می تواند یک بسته 50 کیلووات ساعت در ZOE (400 کیلومتر استقلال) یا 40 کیلووات ساعت جدید که در سکوی CMF-EV از مگا برقی برنامه ریزی شده است ، انتخاب کند. استقلال بین 300 تا 400 کیلومتر پیش بینی می شود.

بازاریابی و قیمت های برقی رنو 4

رنو در آخرین برنامه محصول در دسترس بودن این خودرو را نشان نداد. دومی که سرانجام رنو 5 را در پایان استراتژی اعلام کرد ، با این وجود می توانست برقی رنو 4 به سال 2025 وارد شود. این باید قیمتی را در دسترس برای تصویر اجداد خود ، حدود 20 سال داشته باشد.000 یورو ، به استثنای کمک برای خرید.

رنو 4 4ever مفهوم دیوید اوبندورفر

مفهوم Renault 4 4ever توسط دیوید اوبندورفر

Renault 4 Electric را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه الکتریکی Renault 4 خود را پیکربندی کنید یا به صورت رایگان یک آزمایش را بخواهید.