ماشین جدید: بیش از 40 مارک ارزان برای خرید آن ، ماشین جدید عزیز نیست: همه اتومبیل ها با قیمت پایین با تخفیف تا 44 ٪

تمام وسایل نقلیه جایزه اول جدید

Contents

سرانجام ، داده های Kidioui راهی دیگر برای یافتن ماشین جدید عزیز است. این ابزار امکان پیروی از تکامل قیمت ها را با توجه به اخبار فراهم می کند. هیچ معامله خوبی را از دست ندهید ، مانند این لحظه که نسل جدید ماشین جدید یک ماشین جدید قیمت قدیمی را پایین می آورد ..

لیست مارک ها برای خرید ماشین جدید ارزان تر

در Caroom ، ماشین جدید خود را از بیش از 40 مارک پیدا کنید و به لطف نمایندگان خودکار مصوب ما ، آن را با بهترین قیمت خریداری کنید. که به دنبال یک برند فرانسوی ، آلمانی و ایتالیایی هستید.

ماشین خود را در راهنمای خرید سال 2023 انتخاب کنید

نحوه خرید ماشین جدید عزیز ?

بهترین مارک های جدید وسیله نقلیه

1423 پیشنهادات جدید

842 پیشنهاد جدید

675 پیشنهاد جدید

357 پیشنهاد جدید

352 پیشنهاد جدید

همه مارک های جدید ماشین

17 پیشنهاد جدید

49 پیشنهاد جدید

842 پیشنهاد جدید

2 پیشنهاد جدید

675 پیشنهاد جدید

112 پیشنهاد جدید

164 پیشنهاد جدید

56 پیشنهاد جدید

96 پیشنهاد جدید

330 پیشنهاد جدید

5 پیشنهاد جدید

63 پیشنهاد جدید

6 پیشنهاد جدید

38 پیشنهاد جدید

256 پیشنهاد جدید

11 پیشنهاد جدید

2 پیشنهاد جدید

294 پیشنهاد جدید

18 پیشنهاد جدید

8 پیشنهاد جدید

5 پیشنهاد جدید

211 پیشنهاد جدید

185 پیشنهاد جدید

1423 پیشنهادات جدید

2 پیشنهاد جدید

352 پیشنهاد جدید

130 پیشنهاد جدید

21 پیشنهاد جدید

84 پیشنهاد جدید

4 پیشنهاد جدید

137 پیشنهاد جدید

124 پیشنهاد جدید

357 پیشنهاد جدید

21 پیشنهاد جدید

شماره 1 راهنمای خرید خودرو

+5 میلیون مردم ماشین خود را در Caroom پیدا کرده اند

14 سال تخصص خودرو

4.7/5 طبق بررسی کاربران ما

در غیر این صورت بخرید

و اگر ماشین خود را متفاوت خریداری می کنید ?

دسته جدید ماشین

خدمات برای ماشین جدید شما

بازیابی خودکار ماشین خود را به سرعت بفروشید
ماشین خود را تخمین بزنید
اعتبار اتومبیل +180 مقایسه بانک ها
بیمه اتومبیل ماشین خود را ارزان تر بیمه کنید
بیمه را مقایسه کنید
تمدید گارانتی به پایان رسید اضطراب خرابی ماشین
ضمانت را گسترش دهید

راهنما برای خرید ماشین جدید خود

لیست کمک های خرید یک ماشین جدید

از کمک برای خرید یک ماشین جدید بهره مند شوید ! کمک های دولت ، از منطقه ، پاداش ها ، پاداش زیست محیطی, . راهنما را بخوانید

لیست کمک های خرید یک ماشین جدید

نحوه انتخاب ماشین جدید ?

با توجه به استفاده شما ، بودجه را تعریف کنید ، چه گزینه هایی را تعریف کنید یا چه سوخت را به نفع خود قرار دهید ? تمام نکات ما برای انتخاب صحیح. راهنما را بخوانید

چگونه یک ماشین جدید انتخاب کنیم؟

نحوه بررسی فرم سفارش یک ماشین جدید ?

قبل از سفارش ، باید قرارداد ماشین جدید خود را بررسی کنید. چه اطلاعاتی باید وجود داشته باشد ? ما همه چیز را به شما می گوییم ! راهنما را بخوانید

چگونه می توان فرم سفارش یک ماشین جدید را بررسی کرد؟

ماشین های جدید
بیشتر مورد توجه

وسیله نقلیه Maserati Levante 1 از 105،064 € موجود است
وسیله نقلیه Jaguar I-Pace 1 از 60،492 € موجود است
وسیله نقلیه Maserati Quattroporte 1 از 89،232 € موجود است
Audi R8 Spyder 2 Vehicle S از 148،747 € در دسترس است
Audi R8 2 Vehicle S از 136،507 € موجود است
وسیله نقلیه Audi S8 1 از 137،181 € در دسترس است
وسیله نقلیه Land Rover Discovery Sport 1 از 41.937 یورو در دسترس است
Audi A8 8 Vehicle S از 81،669 یورو موجود است
Audi Rs7 Sportback 2 Vehicle S از 132.950 یورو موجود است
Peugeot E-Traveller 17 Vehicle S از 45،220 یورو موجود است

خرید ماشین جدید خود با Caroom گران نیست !

آرزو می کنی یک ماشین جدید بخر با بهترین قیمت ? برای انجام این کار ، با یک فروشنده نیست که باید بروید ، بلکه با یک نماینده. این متخصص خودرو به لطف حالت کار خود قادر به تخفیف های زیبا در بسیاری از مدل ها است. دقیقاً ، در Caroom ما از معتبرترین و مشهورترین عوامل موجود در بازار پیشنهاداتی را ارائه می دهیم. شما می توانید انتخاب خود را در بین موارد دیگر انجام دهید سی مارک و به لطف مقایسه کننده و نمایندگان ماشین ما ارزانترین پیشنهاد را پیدا خواهید کرد. آنچه را که او دنبال می کند بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید و پس انداز کنید !

از سی مارک خودرو جدید انتخاب کنید

سایت Caroom ما هزاران پیشنهاد از عوامل تا بتوانید خود را خریداری کنید ماشین جدید ارزان تر و پس انداز کنید. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، بسیاری از مارک ها ، بیش از سی ، در Caroom موجود هستند. که می خواستید خود را به سمت سه رنگ یا خارجی, یا یک مارک از ماشین های اسپرت که می تواند احساسات خارق العاده ای داشته باشد ، همه مارک ها در Caroom هستند ! شما هنوز هم بین چندین مارک دریغ می کنید ? خوب ، جای نگرانی نیست ، زیرا ، برای هر یک از آنها ، توضیحات اختصاصی پیدا خواهید کرد تا واضح تر ببینید و انتخاب خود را در بهترین شرایط انجام دهید ! و برای مشاوره بیشتر ، با راهنمای ما اختصاص داده شده به خرید وسیله نقلیه جدید مشورت کنید.

ماشین آینده خود را با مقایسه Caroom پیدا کنید

شما اکنون به خوبی آگاه هستید و می دانید که این برند چیست و الگویی که می خواهید انتخاب کنید چیست؟ ? اکنون زمان استفاده از کاروم مقایسه کننده برای جستجوی ماشین جدید خود. هنگامی که در صفحه مدل مورد نظر خود قرار دارید ، می توانید پیشنهادات را برای یافتن مواردی که مناسب شما باشد ، اصلاح کنید. سوخت ، از جمله تعداد مکان ها ، جعبه دنده ، پایان ، قدرت یا بودجه, خرید ماشین جدید خود گران نیست در Caroom ، تمام انتظارات شما را برآورده می کند ! سپس ، هنگامی که وسیله نقلیه آینده خود را انتخاب کردید ، نمایندگان ما تا زمان پذیرش ماشین شما را همراهی می کنند.

و به یک عامل ماشین اعتماد کنید تا یک ماشین جدید گران قیمت بخرد

همه نمایندگان ارجاع شده به مقایسه ما تأیید شده اند ، یعنی می گویند که آنها کارگزاران جدی ، قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند. شما فقط باید پیشنهادی را انتخاب کنید که بیشترین مورد را برای شما مورد علاقه قرار دهد و نماینده مورد نظر به شما امکان خرید خود را می دهد وسیله نقلیه جدید با قیمت بی نظیر. چگونه ? خوب ، این متخصصان سهام خودروهای جدید خود را از سایر کشورهای اتحادیه اروپا یا گروه های خرید از گاراژها وارد می کنند ! بنابراین ، آنها قادر به ارائه شما هستند تخفیف وت قیمت پایین که پیشنهادات نمایندگی ها و این برای مدل معادل آن است. علاوه بر این ، برای خرید یک ماشین جدید از طریق یک کارگزار یا وارد کننده ، همیشه از همان ضمانت نامه هایی مانند امتیاز مانند مواردی بهره مند می شوید ضمانت سازنده. خرید a ماشین جدید 0 کیلومتر ارزان تر و دستیابی به پس انداز قابل توجهی بدون عبور از یک فروشنده ، با یکی از عوامل خودروسازی خود ممکن است. بنابراین اکنون مقایسه کنید و ماشین جدید بعدی خود را عزیز به Caroom پیدا کنید !

10 ماشین برتر ارزان تر

 1. Dacia Sandero با 10،133 یورو (12 ٪ تخفیف)
 2. تویوتا ایگو با 11804 یورو (-20 ٪ تخفیف)
 3. Citroën C1 با 13،132 یورو (-14 ٪ تخفیف)
 4. صلیب شهر پاندا با 13،581 یورو (-16 ٪ تخفیف)
 5. پژو 108 تا 13،638 یورو (-11 ٪ تخفیف)
 6. کیا ریو با 14،012 یورو (-10 ٪ تخفیف)
 7. فیات پاندا با 14،091 یورو (-15 ٪ تخفیف)
 8. رنو توینگو با 14154 یورو (-18 ٪ تخفیف)
 9. کیا پیکانتو با 14،200 یورو (12 ٪ تخفیف)
 10. فیات 500 تا 14414 € (-23 ٪ تخفیف)

10 بهترین تخفیف برتر ماشین جدید

 1. Kangoo بزرگ با تخفیف -37 ٪ (قیمت 14،831 €)
 2. Volvo S90 با تخفیف -37 ٪ (قیمت 43،341 یورو)
 3. بوکسور پژو با تخفیف -25 ٪ (قیمت 29،186 €)
 4. بلوز سیتروئن با تخفیف -34 ٪ (قیمت 30،495 €)
 5. Opel Insigna با تخفیف -33 ٪ (قیمت 27،138 یورو)
 6. رنو استاد با تخفیف -32 ٪ (قیمت 28،048 یورو)
 7. Volkswagen Crafter با تخفیف -30 ٪ (قیمت 41،038 €)
 8. رنو کادر با تخفیف -29 ٪ (قیمت 26،105 €)
 9. Kia e -niro با تخفیف -28 ٪ (قیمت 32،611 €)
 10. BMW X6 با تخفیف -28 ٪ (قیمت 69،421 یورو)

تمام وسایل نقلیه جایزه اول جدید

ماشین جدید گرامی ندارد

قیمت اتومبیل های جدید مانعی برای بسیاری از خانوارهای فرانسوی است که بودجه خودروهای کمی دارند. و هنگامی که زمان تغییر ماشین شما ، برای تولد ، برای شغل یا هر دلیل دیگر فرا رسیده است ، پیدا کردن یک وسیله نقلیه جدید با قیمت پایین اغلب پیچیده است. اگر در این شرایط هستید ، ما توصیه می کنیم علی رغم خرید ماشین استفاده شده ، از بین نروید. در واقع ، در واقع خرید یک ماشین جدید عزیز ، بین 6000 یورو و 12000 یورو ، به عنوان مثال در رنو ، پژو ، سیتروئن ، فیات ، فورد و بسیاری دیگر از مارک های اتومبیل عمومی امکان پذیر است. بدون حتی از حق بیمه قراضه بهره مند شوید.

چگونه ? با استفاده از تخفیف بزرگ 30 ٪ یا حتی 40 ٪ در نمایندگی چند برند یا نماینده خودرو (Aramis Auto ، Auto IES ، Elite Auto و غیره). همچنین می تواند تخفیف متوسط ​​تری داشته باشد اما در یک ماشین جایزه اول جدید ، مانند یک Dacia به عنوان مثال. قیمت کاتالوگ در حال حاضر در یک تولید کننده ماشین کم هزینه از این نوع بسیار مقرون به صرفه است.

از کجا می توان همه این تبلیغات اتومبیل ذکر شده را گران کرد ? در یک و یک سایت مشابه: Kidioui. می توانید قیمت صدها پیشنهاد در هر منطقه و شهرهای اصلی فرانسه را مقایسه کنید. بسیاری از آنها همچنین با لیزینگ خودکار (اجاره با گزینه خرید) با 100 تا 200 یورو در ماه سازگار هستند. این راه حل جالب است اگر واقعاً سرمایه کوچکی دارید و می خواهید از اعتبار ماشین جلوگیری کنید. حتی بدون پس انداز از طریق LOA بدون کمک اعتبار معتبر است. به طور خلاصه ، شما در حال حاضر در بهترین سایت گشت و گذار می کنید تا نرخ ماشین جدید ارزان قیمت پیدا کنید !

ماشین جدید عزیز براساس گروه

ماشین جدید نیست

شما در مورد مدل خودرو ترجیح می دهید ، به خصوص اندازه و شبح آن ? شما می توانید kidioui یک ماشین جدید را که براساس طبقه بندی گران نیست جستجو کنید. باید بدانید که بازار خودرو بسته به بدن و طول به چندین بخش تقسیم می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک ماشین کوچک با فرمت جمع و جور برای شهر ، اندازه گیری کمتر از 4 متر ، باید خود را به سمت یک شهر جدید شهر گران با موتور بنزینی هدایت کنید: Citroën C1 و Peugeot 108 Puretech ، Renault Twingo TCE ، Kia Picanto MPI ، و غیره.

برعکس ، اگر شما یک مدل جادار تر برای سفر در نظر دارید ، باید با هدف قرار دادن اولین قیمت های رنو کاپور یا رونوت صحنه ، تحت موتور دیزل DCI کمتر از 120 اسب بخار ، به یک متقاطع جدید یا ارزان قیمت بروید و زندگی را به پایان برسانید و زندگی یا ذن را تمام کنید. آنها سکونت بهتری و حجم بیشتر قفسه سینه ارائه می دهند.

SUV ، سدان ، قابل تبدیل ، Ludospace ، Minipace ، ابزار جدید … سایر دسته های خودرو بی شمار هستند و حتی با یک بودجه کوچک اتومبیل می توانید آنها را هدف قرار دهید ، مشروط بر اینکه معامله خوبی داشته باشید. برای مقایسه و پیدا کردن یک وسیله نقلیه جدید ارزان قیمت در هر گروه ، از مشورت با بخش های اختصاصی ما دریغ نکنید.

ماشین جدید با نیاز گران نیست

ماشین جدید عزیز و مورد نیاز نیست

اگر در بخش خودرو استدلال نکنید بلکه با خواسته ها و استفاده ها ، در Kidioui ، مرتب سازی پیشنهادات به روشی شخصی تر نیز امکان پذیر است. ما به ما این امکان را می دهیم که یک ماشین جدید را به طرز عزیز جستجو کنیم ، که وقتی معیارهای بسیار خاصی داشته باشیم می تواند مفید باشد.

به عنوان مثال ، اگر شما یک حرفه ای هستید و برای حمل و نقل و مواد بکسل کاملاً به یک ون یا 4WD نیاز دارید ، ما از شما دعوت می کنیم فقط تمام اتومبیل های جدید را با قیمت های پایین ببینید که به آن اجازه می دهد. به عنوان مثال یک Citroën Berlingo با تخفیف بزرگ.

ditto اگر فردی هستید که 7 مکان برای آن ضروری است: ما نتایج را با اتومبیل های جدید و ارزان قیمت که به طور خاص به این نیاز پاسخ می دهند فیلتر می کنیم. مانند یک Citroën Grand C4 Picasso Live یا Feel (ورود به سطح) در این مورد. این به شما امکان می دهد تا در وقت خود صرفه جویی کنید و از خدمات ماشین جدید خود در هنگام تحویل ناامید نشوید ..

ماشین جدید کم هزینه

ماشین جدید کم هزینه

اگر اولین قیمت خرید خودرو خود را هدف قرار داده اید ، احتمالاً از هزینه کم و به طور خاص تر Dacia شنیده اید که نماینده اصلی آن در فرانسه است. برخلاف آنچه ممکن است فکر کند ، این مارک نیز می تواند با تخفیف سودمند در بازرگان ، وارد کننده یا عامل خودرو پیدا شود.

گسترده ترین مدل ها Dacia Logan ، Sandero Stepway و Duster هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، به پرونده ما در ماشین کم هزینه جدید نگاهی بیندازید. ما به عنوان قیمتی نزدیک به یک ماشین فرصت ، ضمانت سازنده یکسان و سهم بیمه ارزان تر به مزایای آن نزدیک می شویم. بلکه مضرات آن در مورد تجهیزات استاندارد یا طراحی کمتر جذاب: بدون GPS ، دوربین معکوس ، رینگ های آلیاژ ، آفتاب ، انتقال اتوماتیک و غیره.

سرانجام ، ما توضیح می دهیم که پس انداز قیمت در کجا انجام می شود و چرا یک وسیله نقلیه کم هزینه جدید به اندازه یک پزشک عمومی قابل اعتماد است. به طور خلاصه ، شما در مورد همه چیز مربوط به یک ماشین ارزان قیمت از این نوع بی نظیر خواهید بود !

برای بودجه بالاتر ، همچنین:

 • محدوده قیمت اتومبیل های جدید
 • قیمت اتومبیل های جدید در هر مارک
 • قیمت اتومبیل های جدید براساس طبقه بندی
 • قیمت اتومبیل های جدید توسط نیاز
 • قیمت اتومبیل های جدید

یک ماشین جدید از � z

ماشین جدید

هر ساله ، میلیون ها ماشین جدید در سراسر جهان به فروش می رسد. این خودرو پرکاربردترین وسیله حمل و نقل است و مانند سایر محصولات بسیار محبوب ، از این فرهنگ تازگی بهره می برد. در میان همه این چهار چرخ ، از سدان تا ون ، این آخرین مدلهایی هستند که بیشترین جمعیت را به خود جلب می کنند زیرا رانندگان دوست دارند یک وسیله نقلیه اخیر را رانندگی کنند. کسی که این دوربین معکوس پیشرفته را دارد ، این حالت -از صفحه لمسی یا این SUV طراحی شیک. ما می خواهیم با آخرین تجهیزات استاندارد و مصرف سوخت کم در یک ماشین فعلی سوار شویم. ما حتی آرزو داریم موتور دیزل آن را با یک ماشین برقی جایگزین کنیم.

این اشتها برجسته صنعت جدید خودرو را که هزاران بازیگر در آن حضور دارند ، تقویت می کند: تولید کننده ، فروشنده ، نماینده ماشین یا مقایسه ای مانند Kidioui. این علاقه در فرانسه حتی بیشتر توسعه یافته است زیرا ساختن یک وسیله نقلیه جدید یک تخصص محلی با رنو و گروه PSA است. هر یک از مدل های جدید ، ماشین مفهومی و نوآوری تکنولوژیکی می توانند صفحه اول اخبار را بسازند. جای تعجب آور نیست که اگر اولین نمایشگاه اتومبیل روی کره زمین ، Mondial de l’Uto ، در پاریس برگزار شود !

با تشکر از این ، ما در فرانسه از یک بازار بزرگ و اخیر ماشین جدید بهره مند می شویم. خروجی های مدل مکرر هستند و تجدید محدوده (استراحت ، صورت) سریع است. بدیهی است ، این تولید کنندگان فرانسوی هستند که بر فروش خودروهای جدید مسلط هستند ، به خصوص با رنو کلیو یا رقبای آن پژو 208 و سیتروئن C3. با این حال ، تولید کنندگان خارجی نیز با ، به عنوان مثال ، آخرین نسخه های فولکس واگن چوگان ، تویوتا یاریس و داسیا ساندرو گام ، نقش مهمی ایفا می کنند.

اما روند غالب در بین مدلهای اخیر بیش از همه SUV است. آنها در سالهای اخیر در صدر بازار جدید خودرو قرار دارند. صندوق پول نقد ، میله های سقفی ، رینگ های آلیاژ ، محافظت از بدن … این نسل جدید 4x4s – اغلب فقط 4×2 – پرواز می کنند. رانندگان آن را دوست دارند ، حتی اگر این به معنای فراموش کردن کمی از استراحت ها یا مینی بوس ها باشد ، و هر برند خودرو در آن راه اندازی می شود ، چه کم هزینه و چه عمومی مانند Duster جدید و 3008 جدید هر دو در 10 فروش برتر. این ثروت از این پیشنهاد هنگامی جالب است که می خواهید ماشین خود را تغییر دهید اما چیزی برای از دست دادن وجود دارد زیرا همه چیز خیلی سریع در حال تحول است ! این جایی است که Kidioui مداخله می کند: هر چه پروژه شما ، اولین ماشین یا جایگزینی یک ماشین قدیمی ، ما شما را از A تا Z راهنمایی می کنیم ، از تصمیم عزیمت به خرید نهایی.

ماشین جدید یا استفاده شده ?

خود را برای یک ماشین جدید نمایش دهید

اولین تأمل که به دولت نگران شده است. این یک لحظه مهم است زیرا شما ممکن است یکی از رانندگانی باشید که هنوز بین خرید جدید و یک مدل ماشین استفاده شده دریغ می کنید. اگر این مورد است ، از مشورت با بخش ما “تصمیم به یک ماشین جدید” دریغ نکنید. ما جوانب مثبت و منفی را وزن می کنیم و ابزارهای فعلی را که به شما امکان می دهد در مورد این سوال اطلاع دهید شناسایی می کنیم.

به عنوان مثال ، باید درک کرد که خرید یک وسیله نقلیه جدید دارای چندین مزیت از جمله ایمنی و قابلیت اطمینان با ضمانت سازنده تا 7 سال و طول عمر به طور متوسط ​​200000 کیلومتر است. اما این همچنین شامل اشکالاتی که از ماشین استفاده شده مانند راه حل های تأمین مالی محدود و بدون کمک ، همه موارد گران قیمت و تخفیف سریع در سالهای اول وجود ندارد. بسیاری از سایت های خبری اتومبیل نیز راه هایی برای فکر کردن هستند. به منظور دانستن بهترین ماشین جدید لحظه ای ، تست های اتومبیل ، مقایسه و رتبه بندی وجود دارد.

یک ماشین جدید را جستجو کنید

جستجوی ماشین جدید

اگر قطعاً انتخاب خود را در وسیله نقلیه جدید متوقف کنید ، مرحله بعدی یافتن کدام است. یک مدل یا یک مارک اتومبیل با سلیقه خود. تحقیقات جدید اتومبیل باید با توجه به دو محور تأمل انجام شود: انتخاب فروشنده و انتخاب معیارها. هدف این است که به یک لیست خیاطی از پیشنهادات جدید اتومبیل اتومبیل در بخش خود دسترسی پیدا کنید ، از این میان می توانید با آرامش انتخاب خود را انجام دهید.

از آنجا که باید بدانید که دو نوع مکان فروش وجود دارد: فروشگاه فیزیکی مانند امتیاز و سایت فروش اتومبیل آنلاین. سپس چندین ویژگی مهم وجود دارد: مکان ، در دسترس بودن ، نیازها ، دسته ، انرژی ، انتقال خودکار یا دستی و غیره. همه این گزینه ها به فروشندگان و تبلیغات اتومبیل آنها اجازه می دهد تا مرتب شوند.

به عنوان مثال ، اگر در مواقع اضطراری هستید ، فقط باید یک ماشین جدید را با تحویل خانه هدف قرار دهید. برعکس ، اگر وقت دارید ، می توانید دید خود را به همه اتومبیل ها به ترتیب در شهرهای اصلی فرانسه گسترش دهید. ditto برای سوخت یا پایان. اگر ما یک بنزین یا دیزل نیسان قشالی را با اثاثه یا لوازم داخلی چرمی ، تهویه مطبوع و GPS می خواهیم ، این به وضوح تحقیقات را مشخص می کند. در Kidioui ، ما به شما امکان می دهیم پیشنهادات را با معیار با نوار ماشین هوشمند فیلتر کنید.

یک ماشین تقریبا جدید همان است ?

تقریباً ماشین جدید

در حالی که تبلیغات یک فروشنده خودرو را مورد بررسی قرار می دهد ، این اغلب لحظه ای است که ما به ذکر “ماشین تقریبا جدید” می پردازیم. درخشش اشتباه خواهد بود: این یک وسیله نقلیه حادثه جدید یا با رذایل پنهان نیست ! در مقابل ، این یک فرصت واقعی برای تصرف است ، که اغلب با یک تخفیف خوب همراه است. با این حال ، یک ماشین شبه عصبی کاملاً قابل اعتماد است. در واقع ، این عبارت برای توصیف مدلی استفاده می شود که تاریخ آن کاملاً باکره نیست بلکه وضعیت آن عملاً جدید است.

به عنوان مثال ، اگر “رنو کادار تقریباً نه” را می خوانید ، به این دلیل است که او توانست به یک کارمند یک فروشنده خودرو که چند کیلومتر سوار سوار شده بود ، تعلق داشته باشد. سپس در مورد ماشین همکار صحبت می کنیم. اگر در یک نمایشگاه یا نمایشگاه اتومبیل در معرض دید قرار گرفته باشد ، ما در مورد یک ماشین تظاهرات صحبت می کنیم. در هر دو مورد ، کاملاً جدید نیست که گویی از کارخانه خودروساز بیرون آمده اما نزدیک بودن است.

همچنین می توانید از یک ماشین 0 کیلومتری یا 10 کیلومتری عبور کنید. در این حالت ، به طور رسمی ثبت شده است و به طور کلی از یک وارد کننده خودرو تهیه شده است: این فقط آن را هدایت می کند تا آن را به کامیون ترانزیت مانور دهد ! بنابراین ذکر به طور نمادین نشان می دهد که مسافت پیموده شده آن صفر نیست. به عنوان یک مدل قرار گرفتن در معرض در یک فروشگاه ، این نوع وسیله نقلیه تقریباً جدید اغلب موضوع تخفیف سودمند به منظور فروش سریع آن است. شما آنها را در Kidioui پیدا خواهید کرد و ما آنها را توصیه می کنیم زیرا تفاوت های آنها با یک اتومبیل جدید “واقعی” واقعاً حداقل است.

قیمت یک ماشین جدید

قیمت جدید ماشین

بدیهی است ، هنگام انتخاب ماشین خود ، به سرعت به سوال قیمت رسیدید. برای بعضی از افراد مانند رانندگان جوان ، حتی می تواند یک ترمز بزرگ را نشان دهد. با مشاوره با قیمت یک ماشین جدید ، می توانیم هزینه یک وسیله نقلیه خاص جدید را تخمین بزنیم یا ببینیم بودجه خاص ماشین چه چیزی را اجازه می دهد. تصور کنید که می خواهید مقدار یک ماشین کوچک را برای پارک کردن ، یک کراس اوور شهری یا یک ماشین بزرگ خانوادگی 7 نفره بدانید. برای هر یک از نیازها یا دسته بندی ها ، ما به شما می گوییم قیمت LOA یا برش های اجاره ای که باید در نظر گرفته شود. ما حتی به شما نمونه می دهیم ، در این مورد کیا پیکانتو ، رنو کاپور و سیترون گراند C4 پیکاسو !

اگر بیشتر با بودجه استدلال می کنید ، می توانید با مدل های هر محدوده قیمت ، از 6000 یورو تا 10،000 یورو ، 10،000 یورو تا 20،000 یورو و مانند آن تا بیش از 200،000 € مشورت کنید. حتی در صورت قدرت خرید کم ، ما به شما راه حل می دهیم که یک وسیله نقلیه جدید را ارزان تر پیدا کنید: مجموعه ای از جایزه اول برای هر گروه ، مانند Dacia Sandero Stepway در بخش ماشین شهر کوچک.

سرانجام ، داده های Kidioui راهی دیگر برای یافتن ماشین جدید عزیز است. این ابزار امکان پیروی از تکامل قیمت ها را با توجه به اخبار فراهم می کند. هیچ معامله خوبی را از دست ندهید ، مانند این لحظه که نسل جدید ماشین جدید یک ماشین جدید قیمت قدیمی را پایین می آورد ..

ماشین جدید خود را بخرید

خرید ماشین جدید

هنگامی که در مورد یک مدل و قیمت تصمیم گرفتید ، احتمالاً مهمترین مرحله هستید: آن جایی که باید کیف پول خود را باز کنید و به پرداخت هزینه بروید ! در واقع ، خرید یک وسیله نقلیه جدید یک لحظه مهم است و بسیاری از رانندگان از آن می ترسند زیرا این یک سرمایه گذاری بزرگ است. دیگران همچنین از نحوه خرید تعجب می کنند. در پرونده ما که به خرید ماشین جدید اختصاص داده شده است ، ما شما را گام به گام در مورد این موضوع راهنمایی می کنیم: استراتژی های بدست آوردن یک ماشین ارزان تر ، پرداخت به خودی خود ، رویه های اداری پست خرید خودرو ..

حضور شما در Kidioui گواهی ، از قبل می دانید که مقایسه قیمت ها اولین نکته برای تسکین کیف پول شما است. در واقع ، در یک مقایسه کننده ، ما بین همه فروشندگان ، تولید کنندگان ، فروشندگان بلکه مستقل رقابت می کنیم ، که اکنون حتی بدون دانستن آنها به آنها دسترسی داریم. شما می توانید یک ماشین جدید را توسط نماینده ماشین خریداری کنید. این یک بازرگان چند برند است که از طریق Destocking (خرید گروهی) یا به عنوان وارد کننده از اتحادیه اروپا تخفیف بزرگی در جایزه کاتالوگ دریافت می کند. معروف ترین آنها Aramis ، Elite Auto ، Auto IES یا Autodiscount هستند.

نکته دوم برای به دست آوردن تخفیف ماشین جدید ، عملکرد فعلی جایزه خراش و همچنین پاداش های زیست محیطی برای اتومبیل های هیبریدی است. سپس ، هنگامی که شما کار زیادی کردید ، مسیر خرید خودرو در آنجا متوقف نمی شود. هنوز هم باید واقعاً پرداخت شود ، یا با خرید نقدی ، یا با استفاده از اعتبار اتومبیل یا روش تأمین مالی نوع لیزینگ (اجاره با گزینه خرید و اجاره طولانی مدت). سرانجام ، از تحقق مراحل اداری مانند گواهی ثبت نام یا صادرات احتمالی خودرو برای رانندگی در کشور دیگر پیروی می کند. ما همه این عناصر را بدون استثنا سهام می گیریم !