412 کیلومتر در ساعت: Rimac Nevera سریعترین ماشین برقی استاندارد در جهان می شود – دیجیتال ، سریعترین ماشین برقی در جهان در سال 2023 چیست?

در اینجا 10 سریعترین اتومبیل برقی در جهان در سال 2023 آورده شده است

Numerama توانست یک طرح مدل S را برای یک آخر هفته امتحان کند. و ما فرصتی را برای زنجیره ای شتاب های قوی برای آزمایش 1.020 اسب قدرت آن – که بین سه موتور تقسیم شده است – از دست ندادیم. در حالت Dragster (که در همه جا یا هر زمان قابل استفاده نیست) ، سدان تسلا می تواند در 2.1 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد (کوه فضایی در این دامان زمان فقط 70 کیلومتر در ساعت می رسد). این نفس گیر است … و از نظر Hypercars – اتومبیل های گران قیمت روی عملکرد متمرکز شده اند.

412 کیلومتر در ساعت: Rimac Nevera سریعترین ماشین برقی استاندارد در جهان است

RIMAC با تبدیل شدن سریعترین وسیله نقلیه برقی استاندارد در جهان با حداکثر سرعت 412 کیلومتر در ساعت بین تاریخ بین تاریخ نخواهد بود.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

پس از 1.6 میلیون ساعت توسعه و صدها شبیه سازی ساخته شده در آزمایشگاه ، تولید کننده کرواسی RIMAC به تازگی یک رکورد تاریخی برای اتومبیل های برقی منفجر کرده است: رسیدن به حداکثر سرعت 412 کیلومتر در ساعت ، بدون کوچکترین اصلاح یا سایر تنظیمات موجود در آن موجود ماشین وقتی از کارخانه بیرون می آید.

اگر این شاهکار کاملاً بی فایده تلقی شود ، هنوز هم نشان می دهد که اتومبیل های ورزشی برقی چیزی برای برآورده کردن اشتها پرشور ترین و. ثروتمند.

برای پایین آوردن این رکورد ، Rimac Nevera مجهز به چهار موتور برقی ، یک در هر چرخ است و یک قدرت ترکیبی از 1914 اسب بخار و 2360 نانومتر گشتاور را توسعه می دهد. جعبه دنده یک کف چرخ های جلو و عقب را به هم وصل می کند. موتورها از یک باتری لیتیوم-نیکل 730 ولت با ظرفیت 120 کیلووات ساعت بهره می برند که به آن محدوده 550 کیلومتر WLTP اجازه می دهد. Rimac Nevera ظرفیت بار 300 کیلو وات را تحمل می کند و در کمتر از 30 دقیقه از 0 تا 80 ٪ می رود. 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 1.9 ثانیه شلیک می شود.

در پشت فرمان Miro Zrnčević ، رئیس خلبان تست و توسعه RIMAC بود. تیم سازنده به طور خاص به دنبال یک بیضی با خطوط مستقیم به اندازه کافی طولانی برای رسیدن به حداکثر سرعت Nevera بود و در نهایت تصمیم به آزمایش مدار اتومبیل Papenburg در آلمان گرفت ، با دو خط مستقیم 4 کیلومتر. نصب هایی که در آن امکان دستیابی به سرعت بیش از 400 کیلومتر در ساعت وجود دارد بسیار نادر است ، اتومبیل هایی که به چنین سرعت هایی می رسند.

Nevera در حالت حداکثر سرعت خود تنظیم شده است ، و یک پروفایل آیرودینامیکی ایجاد می کند که درگ و نیروی نزولی را متعادل می کند تا از ثبات بالایی برخوردار باشد. مجهز به لاستیک های 2R میشلین جام 2R که برای این جاده تأیید شده است ، و تحت نظارت یک تکنسین میشلین که مسئول تأیید وضعیت آنها است ، مسابقه این رکورد قادر به انجام این کار بود.

با این حال ، باید توجه داشت که این نوع رکورد توسط 150 مشتری که 2 میلیون یورو درخواست شده را خرج کرده اند قابل تکرار نخواهد بود (!) بدون رضایت قبلی سازنده و در یک مسیر خاص مناسب. در هر صورت ، سازنده کرواسی خود تبلیغاتی را ارائه می دهد که تاریخ خواهد بود ، زیرا Nevera با سریعترین شتاب در جهان ، اما همچنین بیشترین وسیله نقلیه برقی ، به یک ماشین استاندارد تبدیل می شود.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

در اینجا 10 سریعترین اتومبیل برقی در جهان در سال 2023 آورده شده است

شما به دنبال سریعترین ماشین برقی هستید ? انتخاب ما چندین وسیله نقلیه آزمایش شده توسط کارمندان تحریریه ما را که قادر به تیراندازی 0 تا 100 کیلومتر در ساعت هستند در اسرع وقت جمع می کند.

سه اتومبیل برقی سریع

پورشه تیکین از Turismo عبور می کند

Taycan Cross Turismo

 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 2.9 ثانیه
 • فن آوری های تعبیه شده
 • بسیار راحت
 • گران ترین

Tesla Model S Plaid (2022)

 • سریعترین 0 تا 100 کیلومتر در ساعت
 • راحتی درونی آن
 • فن آوری های تعبیه شده
 • بسیار گران

Audi RS E-Tron GT (2021)

 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 3.3 ثانیه
 • طراحی ورزشی تابستانی
 • پایان های خوب
 • بسیار بسیار گران

در این انتخاب ، هدف این نیست که شما را ترغیب به تبدیل شدن به یک Sébastien Loeb در قدرت در جاده کنید. اولا به دلیل اینکه برای ایمنی شما و دیگران ممنوع است ، بلکه به این دلیل است که این موضوع انتخاب ما نیست. در اینجا ، این اتومبیل های برقی سریعترین کیلومتر در ساعت را که به ما علاقه مند هستند.

در این گروه دقیق ، مقایسه سریعترین اتومبیل های برقی چیست؟ ? فقط به این دلیل که این استاندارد اکنون به توافق در تست های وسایل نقلیه تبدیل شده است تا ایده ای از قدرت مستقر به شما ارائه دهد. حتی اگر این مقدار برای نئوفیت کمی مبهم باشد ، این امکان را به شما می دهد تا از درک آن لذت ببرید. هرچه کوتاه تر ، قدرتمندتر ، ماشین ،.

اگر قبل از خرید خود ، می خواهید موجودی از بازار را تهیه کنید ، توصیه می کنیم راهنمای ما را برای بهترین اتومبیل های برقی 2023 بخوانید. در مقدمه خرید شما ، کسانی که مایل به تأمین امنیت خود هستند ، ما یک مقاله داریم که بهترین ردیاب های GPS را برای ماشین جمع می کنند. البته ، انتخاب ما شامل اتومبیل هایی است که کارمندان تحریریه ما حتی برای چند لحظه قادر به آزمایش بودند.

سریعترین طبقه بندی اتومبیل برقی

مدل ماشین 0 تا 100 کیلومتر در ساعت
تسکین مدل S Tesla 2.1 ثانیه
عملکرد عالی تور هوایی 2.5 ثانیه
Tesla Model X Plaid 2.6 ثانیه
پورشه Taycan Turbo S 2.8 ثانیه
لوتوس اویا 3 ثانیه
Tesla Model S 3.2 ثانیه
عملکرد Tesla Model 3 3.3 ثانیه
Audi rs e-tron gt 3.3 ثانیه
مرسدس eqe 53 4matic+ 3.3 ثانیه

Tesla Model S Plaid (2022) سریعترین ماشین برقی استاندارد

Tesla Model S Plaid (2022)

 • سریعترین 0 تا 100 کیلومتر در ساعت
 • راحتی درونی آن
 • فن آوری های تعبیه شده
 • بسیار گران

شما با جهان اتومبیل های برقی آشنا هستید ، نمی توانید وسایل نقلیه تسلا را از دست بدهید. سازنده آمریکایی یک مرجع واقعی در این زمینه با فناوری پیشرفته تر است. در میان قدرتمندترین مدل ها ، تخته سنگی مدل تسلا متمایز است. این سدان لوکس با توجه به کاتالوگ است.

از نظر قدرت ، این برند 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 2.1 ثانیه با پیشرفت 1020 اسب بخار به دست می آورد. به طور کلی ، از نظر رانندگی ، Plaid Model بهترین خدمات موجود را ارائه می دهد. شما حتی حق یک استقلال نظری نسبتاً چشمگیر با شکل نمایش داده شده 600 کیلومتر را دارید.

در هیئت مدیره ، سیستم سرگرمی همیشه یکی از موفق ترین در بازار است. که به شما امکان می دهد کارآمدترین برنامه ریز سفر داشته باشید. اگر ماشین فقط برای عموم آمریکا محفوظ بود ، وارد فرانسه می شد. اگر سریعترین تولید شده است ، اکنون قبل از آن توسط Pininfarina Battista پیش می رود.

اتومبیل های برقی 100 ٪ که سریعترین سرعت را دارند ?

Tesla Model S Plaid // منبع: توماس آنچل برای numerama

Plaid مدل Tesla به لطف حالت Dragster خود قادر به تسریع در 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 2.1 ثانیه است. در حال حاضر سریعترین اتومبیل برقی 100 ٪ در جهان است.

Numerama توانست یک طرح مدل S را برای یک آخر هفته امتحان کند. و ما فرصتی را برای زنجیره ای شتاب های قوی برای آزمایش 1.020 اسب قدرت آن – که بین سه موتور تقسیم شده است – از دست ندادیم. در حالت Dragster (که در همه جا یا هر زمان قابل استفاده نیست) ، سدان تسلا می تواند در 2.1 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد (کوه فضایی در این دامان زمان فقط 70 کیلومتر در ساعت می رسد). این نفس گیر است … و از نظر Hypercars – اتومبیل های گران قیمت روی عملکرد متمرکز شده اند.

LA Model S Plaid تنها 100 ٪ اتومبیل برقی نیست که به محض فشار دادن پدال ، شتاب گیج کننده را ارائه می دهد. یک موتور الکتریکی 100 ٪ بر خلاف یک بلوک حرارتی ، این ویژگی را دارد که از ثانیه های اول قادر به ارائه تمام گشتاور – قدرت کشش – است. آنچه BMW کاملاً خلاصه می کند: ” این دقیق تر در دسترس بودن فوری گشتاور موتور الکتریکی هنگام قرار دادن گازها ، یا به اصطلاح هنگام تزریق جریان ، که راندمان موتور الکتریکی را مشخص می کند. »با حداکثر زن و شوهر در Start -up ، بنابراین یک ماشین برقی 100 ٪ می تواند باعث عزیمت خیره کننده شود.

Tesla Model S Plaid // منبع: توماس آنچل برای numerama

ذکرهای محترم ::

 • عملکرد مدل Y: 3.7 ثانیه ؛
 • فورد Mustang Mach-E GT: 3.7 s ؛
 • مرسدس-AMG EQS 53 4Matic+: 3.8 ثانیه ؛
 • BMW IX M60: 3.8 ثانیه ؛
 • Tesla Model X: 3.9 S ؛
 • مدل 3 استقلال بزرگ: 4.4 ثانیه ؛
 • شارژ دوقلوی Volvo C40: 4.7 ثانیه.

توجه داشته باشید که ما تصمیم گرفته ایم 100 ٪ اتومبیل های برقی را که هرگز در مقیاس بزرگ تولید نمی شوند ، حذف کنیم. بنابراین ، اتومبیل های مسابقه ای مانند Aspark Owl (1.69 ثانیه) ، Pininfarina Battista (1.86 ثانیه) ، Rimac Nevera (1.97 ثانیه) یا NIO EP9 (2.7 ثانیه) سریعتر از Plaid Model S Tesla هستند. اما هیچ یک از این اتومبیل ها اتومبیل است که می تواند در جاده ها عبور کند ، با قیمتی که مطمئناً گران است ، اما عموماً عمومی است.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید