47 بهترین برنامه های کاربردی و برنامه های هنری در سال 2023 (رایگان و پرداخت شده) ، بهترین برنامه های طراحی در Android و iOS

بهترین برنامه های طراحی در Android و iOS

Contents

قبلاً IDRAW ، Graphic یک برنامه طراحی بردار کامل برای مک ، آیفون یا آی پد است. این برنامه دارای تمام ویژگی های محبوب ترین رقبای خود است و به ایجاد همه چیز اجازه می دهد ، از پرتره ها گرفته تا چیدمان فنی و نقاشی های سبک CAO.

47 بهترین برنامه های طراحی و برنامه های هنری در سال 2023 (رایگان و پرداخت شده)

در اینجا مروری بر بهترین برنامه های کاربردی طراحی و هنری برای ایجاد آثار عالی دیجیتال هنری در موبایل و رایانه ارائه شده است.

هنرمندان و تصویرگران در زرادخانه خود فوق العاده جدیدی دارند – برنامه های ترسیم. خلاقان علاقه مند به فناوری از کاغذ به دیجیتال هستند و از مزایای ارائه شده توسط نقشه برداری برنامه ها و برنامه های هنری استفاده می کنند: ابزارهای نقاشی قدرتمند ، جلوه های ویژه ، امکان ایجاد بردارها یا تصاویر شطرنجی و حتی مدل های سه بعدی. یک تن از برنامه های کاربردی ، برنامه های هنری ، برنامه های نقاشی و برنامه های طرح در حال حاضر برای خلاقیت ها وجود دارد که هر کدام USP خاص خود را دارند. برخی از آنها در نقاشی های بردار ، برخی دیگر در تصاویر گرافیکی. برنامه های اختصاص داده شده برای دستکاری تصاویر ، طراحی دست تقلید و مدل سازی سه بعدی وجود دارد. اگرچه چندین برنامه فقط در نسخه های پولی موجود است ، بسیاری از برنامه های طراحی رایگان نیز در دسترس هستند. اگر به دنبال طراحی برنامه ها در Google هستید ، لیست طولانی از برنامه های طراحی خوب با قابلیت های محبوب و پیوندهای آنها به وب سایت ها ظاهر می شود. ما لیستی از 47 را تهیه کرده ایم بهترین برنامه های طراحی رایگان و پرداخت شده برای سال 2023 برای بیان ایده های خود در قالب هنر دیجیتال.

در اینجا بهترین گزینه های ما برای بهترین برنامه های کاربردی و برنامه های هنری آورده شده است:

اسیر

  1. فتوشاپ
  2. طرح Adobe Photoshop
  3. Adobe Illustrator
  4. قرعه کشی Adobe Illustrator
  5. کتاب طرح Autodesk
  6. استودیوی آستروپاد
  7. طراح

اگر به دنبال یک برنامه ترسیم هستید که سهولت و سادگی نقاشی را در دستگاه تلفن همراه خود با قدرت Adobe Photoshop ترکیب کند ، به Sketch Photoshop مراجعه کنید. Photoshop Sketch همراه با اشتراک ابر خلاق Adobe خود ، به شما امکان می دهد تصاویر ایجاد شده در رایانه لوحی را بعداً در رایانه خود اصلاح کنید.

فواید ناراحتی
صادرات به 2x برای صفحه نمایش شبکیه بسیار آسان است نمادهای تو در تو می توانند کاربران را گیج کنند
رابط کاربری عالی بدون تصویرگر نفخ به روزرسانی افزونه ها و جستجوی خسته کننده پلیس
طراحی نمای کلی را می توان فوراً در موبایل مشاهده کرد با SVG های پیچیده خوب کار نمی کند
به سرعت شکل های سیمی را به راحتی ایجاد کنید طراحی فقط برای MAC بسیار محدود کننده است.

Adobe Illustrator

دقیقاً همانطور که Photoshop برنامه طراحی استاندارد برای iPad ، PC و MacOS برای Raster است ، Illustrator Images برنامه اصلی هنر دیجیتال برای هنر بردار است. Illustrator برای ایجاد همه چیز ، کارهای اساسی طراحی گرافیک مانند آرم با مناظر و پرتره های دقیق و باشکوه استفاده می شود. با کمی تمرین ، می توانید تقریباً هر چیزی را به یک بردار در تصویرگر تبدیل کنید.

فواید ناراحتی
بهترین اتصال با سایر محصولات Adobe بارگیری و اجرای آن هنوز کند است
تسلط به تایپوگرافی و طراحی شخصی برخی از ویژگی های ابزار گره استفاده از آن دشوار است
برای نقشه های بردار با تغییر رنگ مناسب است مدیریت “تخته های هنری” کمی دست و پا چلفتی است
این می تواند پرونده های شما را بازیابی کند حتی اگر ذخیره نشده باشد عدم آموزش پیشرفته طراحی گرافیک

قرعه کشی Adobe Illustrator

قرعه کشی Adobe Illustrator - بهترین برنامه طراحی برای iOS و Android

شبیه به طرح فتوشاپ ، اما برای نقاشی بردار ، Illustrator Draw ، یک برنامه طراحی عالی برای iPad ، به شما امکان می دهد تا در طول سفرها به راحتی نقشه های بردار ایجاد کنید. سپس می توانید آنها را در حساب ابر خلاق خود ذخیره کرده و بعداً در برنامه کامل آنها را اصلاح کنید. طرح و طراحی تصویرگر Photoshop هر دو به صورت رایگان قابل بارگیری هستند ، اما اگر می خواهید تصاویر را برای نسخه بعدی صادر کنید ، به اشتراک ابر خلاق نیاز دارید.

فواید ناراحتی
به راحتی تصاویر و گرافیک ها را ایجاد کنید این ویژگی ها محدود به ابزارهای نقاشی و ماسک هستند
رابط بصری و نیاز به زمان یادگیری کمتری دارد کاربرد ضعیف تر در مقایسه با تصویرگر
تلاش های دقیق به قالب های مختلف بدون زحمت.

کتاب طرح Autodesk

Sketchbook of Autodesk یکی از قوی ترین برنامه های طراحی شطرنجی است که می توانید پیدا کنید. در مقایسه با فتوشاپ ، Sketk یک سکویی است که مخصوصاً برای هنرمندان مسافرتی طراحی شده است. این برای انتشار عکس یا کارهای دیگر در نظر گرفته نشده است ، بنابراین این برنامه فقط به آنچه شما نیاز دارید برای تهیه رایانه لوحی خود متمرکز است. این برنامه برای دستگاه های Macs ، PCS ، iOS و Android در دسترس است. بر خلاف بسیاری از برنامه های نقاشی که به قالب های اختصاصی یا عمومی می چسبند ، Sketchbook می تواند در قالب Photoshop PSD با لایه های دست نخورده صادر کند. بهترین قسمت? Autodesk اکنون برنامه ترسیم کامل را به صورت رایگان منتشر کرده است. در اینجا بهترین گزینه های کاملاً جایگزین برای فتوشاپ وجود دارد.

فواید ناراحتی
ایجاد هنری دیجیتال برای دانشجویان را تسهیل می کند تعداد محدود پوشک و می تواند کاملاً خسته کننده باشد
اشتراک و دسترسی به همه دستگاه ها برنامه تلفن همراه با نسخه دسک تاپ سازگار نیست
گزینه های بزرگ مداد ، قلم ، برس هوا برای طراحی ابزارهای Lasso و انتخاب می توانند بهبود یابند
این نرم افزار برای همه باز است و استفاده از آن رایگان است ویژگی های خاصی مانند چشم انداز برای بارگیری بیشتر طول می کشد

جنون

ویرایشگر کامل بردار برای مک ، ویندوز و لینوکس. هنر بردار را ایجاد کنید یا از گرافیک های یکپارچه برای ایجاد صحنه های اصلی از عناصر از پیش تعریف شده استفاده کنید. ابزاری مناسب برای کسانی که با تصاویر برای رسانه های اجتماعی ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات و غیره کار می کنند. برنامه 100 ٪ رایگان است. گرافیک یکپارچه برای پیوند رایگان است.

مگا خالق

یک برنامه گرافیکی آنلاین که به همه امکان می دهد بدون هیچ مهارت خاص یا نرم افزار طراحی گران قیمت ، تصاویر چشمگیر ایجاد کنند. از مدل ها استفاده کنید یا تصاویر خود را از عناصر پیش ساخته (از جمله سه بعدی ایجاد کنید !). یا به سرعت عکس های شخصی ایجاد کنید که شبیه واقعی هستند. گالری برنامه شامل هزاران عکس از مردم ، اشیاء و حیوانات مختلف است. آنها را روی بوم قرار دهید ، آنها را با یک پس زمینه مناسب ترکیب کنید و عکس شما از آن آماده است. کار در Mega Creator مانند بازی یک لگو گرافیکی است.

قطعه قطعه

Sketchpad یک برنامه طراحی رایگان است ، برای ایجاد آثار هنری دیجیتالی عالی ، اقتباس با همه سنین. به راحتی می توانید کار خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید و آن را در قالب های مختلف مانند JPEG ، PNG ، SVG و PDF صادر کنید. Sketchpad برای بارگیری در رایانه شخصی و Mac در دسترس است.

استودیوی آستروپاد

Zen Brush 2 - انتخاب ما از

Zen Brush یک کاربرد ساده برس جوهر برای دستگاه های تلفن همراه است. یک برنامه طراحی رایگان بسیار ارزان و سرگرم کننده است ، اما کاملاً محدود است. با این حال ، جوهر و کاغذ نیز محدود هستند ، اما این امر مانع از انجام هزار سال هنرمندان از انجام آثار هنری باورنکردنی با آنها نشده است.

Pixelmator Pro

Pixelmator Pro یک برنامه OS MAC است که بسیاری از ویژگی ها و کارکردهای بهترین برنامه های ویرایش را در یک برنامه مرتب ترکیب می کند. Pixelmator بسیاری از بهترین ویژگی ها را برای طراحی و بهترین برنامه های کاربردی روتوش عکس استاندارد سایر ناشران ارائه می دهد. همچنین دارای یک حالت “طرح” برای کارهای انتشار و طراحی گرافیک است. برنامه iOS آنها برای موبایل بیشتر از یک برنامه هنری ویرایشگر عکس است.

مونتاژ

کسانی که در دنیای گرافیک هستند می دانند که چیزهای بیشتری در ایجاد هنر دیجیتال فراتر از طرح دست وجود دارد. Illustrator و سایر برنامه های بردار از فرم هایی برای جمع آوری برداشت ها استفاده می کنند ، و این ایده فراتر از برنامه عالی است. با ساده کردن این فرآیند ، برنامه به کاربران امکان می دهد آرم ها و عناصر طراحی را به راحتی و سریع ایجاد کنند. مونتاژ برای دستگاه های iOS ساخته شده است.

چارت سازمانی

برنامه طراحی بردار گرافیکی

قبلاً IDRAW ، Graphic یک برنامه طراحی بردار کامل برای مک ، آیفون یا آی پد است. این برنامه دارای تمام ویژگی های محبوب ترین رقبای خود است و به ایجاد همه چیز اجازه می دهد ، از پرتره ها گرفته تا چیدمان فنی و نقاشی های سبک CAO.

برای ارائه کار خود یک وب سایت پرتفوی هنری نفس گیر ایجاد کنید. به صورت آنلاین بفروشید ، وبلاگ نویسی را شروع کنید و تجارت خود را توسعه دهید.

جوهر

Inkist یک برنامه طراحی فوق العاده اساسی است که برای رایانه های MAC و دستگاه های iOS موجود است. برنامه تلفن همراه در حال حاضر رایگان است. چشمک زن نیست ، اما تمام ویژگی های خوب برای ارائه کار هنری شما است.

استودیو هنر

LuckyClan’s Artstudio یک برنامه کامل هنری برای iPad یا iPhone است. این چندین اندازه بوم ، لایه هایی با ماسک ، بیش از 400 برس ، تعداد نامحدود لغو/بازیابی و حتی بیش از 40 فیلتر را ارائه می دهد.

شبح

پیکساکی - انتخاب ما از

Pixaki de Riceer مخاطب کمی محدود دارد ، اما اگر هنر پیکسل را دوست دارید ، آن را دوست خواهید داشت. خلاقیت های خود را به GIF ها و سایر دوره های آموزش انیمیشن ساده صادر کنید. این برنامه می تواند در تمام قالب های محبوب ، از جمله بایگانی ، PNG و بایگانی ZIP باز و ضبط شود. با یک طرح یا یک عکس شروع کنید و به زودی آن را به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند سال 1990 نوک می زنید. در اینجا لیست برخی از بهترین نرم افزارهای انیمیشن موجود در بازار آورده شده است.

نقاش بی نهایت

نقاش در Google Play برای تبلت های Android موجود است ، یک برنامه نقاشی دوستانه است که شما دوست خواهید داشت. گردش کار سازمان یافته ناوبری روی صفحه را تسهیل کرده و اندازه فضای کاری را کاهش می دهد. ابزارهای قدرتمند مانند رندر سه بعدی و بیش از 80 برس ، آن را به یکی از بهترین برنامه های کامل طراحی سه بعدی برای دستگاه های Android تبدیل می کند.

عرفان

اگر به دنبال برنامه های فوق العاده طراحی هستید که تقریباً در تمام رایانه ها یا تبلت ها کار می کنند ، باید با Artration مشورت کنید. Artration در چندین نسخه از جمله برنامه های طراحی رایگان آنها به نام Artration Lite برای ویندوز و رایانه های MAC در دسترس است. این برنامه و مخاطب کاربر وفادار ، با آموزش های فوق العاده و الهام بخش در دسترس سایر هنرمندان.

مفاهیم

برنامه Concepts یک برنامه جالب برای طراحان حرفه ای است که روی دستگاه های اپل ، ویندوز و گوگل کار می کنند. او برای ذخیره ایده ها از یک برنامه ترسیم بردار استفاده می کند. به نظر می رسد بسیار شبیه یک کتاب جیبی است که کاملاً دیجیتالی شده است. از هم زدن تا “اکتشاف حوادث مبارک” ، همانطور که جامعه می گوید ، از جمله ارائه تصاویر جذاب رنگ و اشتراک آنها با حالت ارائه یکپارچه ، مفاهیم مغز خلاق شما را پوشش می دهد.

نقاشی طنز

اگر دوست دارید کمیک بکشید ، طنز قرعه کشی ارزش دفع است. برنامه برای ایجاد کارتون های پانل منحصر به فرد در دستگاه تلفن همراه شما سفارشی است. شما می توانید آن را با کاربرد طنز عمر شرکت رایانه شرکت در ویندوز یا مک مرتبط کنید. فریم های خود را در یک استریپ پر از این برنامه هنری دیجیتال جمع کنید.

مقاله توسط Wetransfer

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی خراش و طرح هستید تا ایده های خود را جمع کنید و خلاقیت خود را به صورت رایگان به شما ارائه دهید ، این برنامه را دوست خواهید داشت. یکی از بهترین برنامه های طراحی رایگان که ما می شناسیم بسیار ساده و در عین حال قدرتمند است. با یک ابزار ساده از ابزارها و یک صفحه خالی ، اجازه دهید خلاقیت شما در کاغذ رایگان باشد.

طرح های Tayasui

در دسترس برای رایانه های دسک تاپ MAC ، دستگاه های تلفن همراه iOS و Android ، برنامه Tayasui Sketches به دلایل بسیاری یکی از موارد مورد علاقه هنرمندان است. رابط کاربری و توابع برنامه از جمله مایعات موجود در لیست است. جنبه براق فضای طرح بی نظیر است. مخلوط رنگ و ابزارهای شیب و همچنین واقع بینانه ترین الگوها و برس هایی که می توانید پیدا کنید ، این برنامه خارق العاده را تکمیل کنید. چند برنامه طراحی رایگان ویژگی های جالب بسیاری را ارائه می دهد. اگر واقعاً آنچه را که در داخل طرح ها مشاهده می کنید دوست دارید ، یک نسخه حرفه ای بهبود یافته با برس و ابزار حتی بیشتر در دسترس است. جامعه منبع عالی مشاوره و نمونه است.

کلوپ طرح

اسیر

همانطور که از نام آن پیداست ، یکی از بهترین قسمت های Sketch Club این باشگاه است. اولین قاعده باشگاه طرح: همه در مورد باشگاه طرح صحبت می کنند. با ترکیب رسانه های اجتماعی در داخل برنامه ، می توانید خلاقیت های خود را به اشتراک بگذارید و در مورد دیگران اظهار نظر کنید. چه کسی دوست ندارد یک گالری هنری را روی رایانه لوحی خود مرور کند ? جامعه چالش های موضوعی روزانه و بسیاری از هنرمندان ستاره را ارائه می دهد که آثار آنها می توانید برای الهام بخشیدن به شما مرور کنید. برنامه Sketch Club برای iOS Apple در فروشگاه App در دسترس است.

جریان هنری

اگر رایانه لوحی اندرویدی شما با همه این برنامه های iPad در حال انجام احساس عشق نمی کند ، شجاعت خود را از دست ندهید. Artflow یک برنامه طراحی زیبا برای Android است که یک رابط کاربری تمیز و بسیاری از ویژگی های حرفه ای مانند لایه های شخصی و برس ارائه می دهد. این کاربرد عالی برای نقاشی و نقاشی برای ایجاد نقاشی رویاهای شما است.

مجموعه هنری 4

برنامه مجموعه هنری برای iPad ابزارهایی را ارائه می دهد که بسیار شبیه به زندگی واقعی است. ART SET 4 نسخه تنظیم مجدد و بهبود یافته با ابزارهای پیشرفته تر برای رنگ دیجیتال است. این برنامه نقاشی هم اکنون دارای یک عملکرد رنگ سه بعدی و همچنین یک فضای کاری است که مطابق نیاز شما تنظیم می شود. اگرچه این یک برنامه طراحی رایگان برای iPad است ، نسخه Pro یک تن از ویژگی های اساسی مانند تعریف اندازه بوم هر وضوح ، پشتیبان گیری اتوماتیک ، لایه ها و 150 برس بیشتر از نسخه رایگان ارائه می دهد.

ایزوسل

طراحی Ipastsfree برای کاربران iOS

این برنامه همچنین ابزارهای پاستلی را ارائه می دهد که احساس پاستیل های واقعی را به شما می دهد. همچنین می توانید با استفاده از انگشتان خود رنگ ها را روی برنامه مخلوط کنید. Ipassels یک برنامه طراحی رایگان است که به ویژه هنگامی که می خواهید مهارت های خود را در اولین مراحل یادگیری خود بهبود بخشید ، بسیار مفید است. این برنامه طراحی iPad Pro دارای ویژگی هایی از قبیل لایه ها ، پشتیبانی از Apple Pencil ، با دقت عالی به لطف “کاما” شناور “دقیق” است. مخلوط پاستیل ها نیز می توانند بدون تلاش بیش از حد در این برنامه طراحی هنری انجام شوند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه طراحی آسان این است که می توانید تصاویر را به شکل کاشی های کنار یکدیگر نمایش دهید. این ویژگی حالت ویرایش الگوی شفاف نامیده می شود. شما iPad ندارید ? نگران نباشید ، Ipassels نیز یک برنامه طراحی برای آیفون است.

برس های Redux

Brushes redux کاربردی از رنگ منبع باز است که هم در iPad و هم در iPhone استفاده می شود و کار بین این دو همزمان می شود. ویژگی های دیگر این برنامه iOS امکان ثبت نام خودکار ، لغو و بازیابی تعداد نامحدود ، اضافه کردن لایه ها ، از جمله موارد دیگر است. این برنامه طراحی دیجیتال با استفاده از موتور رنگ بر اساس OpenGL سریع و آسان است و یک رنگ 64 بیتی ارائه می دهد. در نسخه 3 آنها.2 مورد از برنامه ، آنها اکنون پشتیبانی آزمایشی را برای مداد اپل ارائه می دهند و گزینه اشتراک فایل iTunes را راه اندازی کرده اند.

Clip Studio Paint Ex

اگر به دنبال یک برنامه طراحی iPad هستید که ابزارهایی برای ایجاد مانگا و کمیک اختصاص داده است ، این می تواند برنامه مناسبی برای شما باشد. نه تنها این ، بلکه می توانید در این برنامه هنری نیز تصویربرداری و نقاشی کنید. برای به دست آوردن یک اشتراک شش ماهه رایگان ، کاربر باید برای نسخه برنامه کاربردی ثبت نام کند. این برنامه طراحی آنلاین به طور خاص برای متخصصان طراحی شده است زیرا دارای گزینه صادراتی متفاوتی مانند فیلم یا GIF های متحرک است ، از Apple Pencil و Wacom Bamboo Sketch پشتیبانی می کند. همچنین می توانید تصاویر متحرک را در این برنامه طراحی برای iPad ترسیم کنید.

شما انجام می دهید

یک برنامه برنده جایزه ، Umake یک برنامه طراحی iPad Pro برای طراحی سه بعدی است. وب سایت وی می گوید Umake اولین برنامه طراحی سه بعدی است که برای iPad ایجاد شده است. این برنامه مدل سازی و طراحی سه بعدی عملکردی نرم افزار دسک تاپ را در iPad ارائه می دهد. ابزاری عالی برای کسانی که مدل سازی سه بعدی را یاد می گیرند و امکان انجام آن در iPad باعث می شود در کار خلاقانه تر در حال حرکت باشد. آنها همچنین آموزش های ویدیویی را در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهند تا یادگیری استفاده از برنامه و ایجاد نتایج مطلوب آسان تر باشد. برخی از بهترین ویژگی های آنها ابزارهای سه بعدی برای ترسیم و فشار ، ویژگی های واقعیت افزوده و ایجاد سطوح پیچیده است و آن را به یکی از بهترین برنامه های طراحی برای iPad Pro تبدیل می کند. آنها یک تست 14 روزه ارائه می دهند ، سپس می توانید با توجه به نیاز خود ماهانه ، سه ماهه یا سالانه مشترک شوید.

رنگ کاغذ (کتاب طرح نقاشی نقاشی ، نقاشی نقاشی)

این برنامه طراحی اندرویدی برای کسانی که می خواهند نقاشی یا نقاشی را یاد بگیرند مناسب است. او دارای عملکردی به نام پس زمینه کارت است که به کاربر کمک می کند عکسی را به عنوان شفاف تعریف کند و روی آن بکشد. این برنامه رنگ Android بسیار شبیه به شخصی است که روی کاغذ ردیابی می کند و روی نسخه اصلی ترسیم می کند. این برنامه رایگان برای آماتورهای بیشتر مناسب است و دارای ویژگی های اضافی در نسخه Pro است که می تواند از طریق خریدهای یکپارچه انجام شود.

IBispaint X - بهترین برنامه های طراحی برای Android

Ibis Paint یکی از بهترین برنامه های طراحی برای Android است. این ویژگی های منحصر به فرد مانند ضبط نقاشی شما به صورت ویژگی های ویدیویی و SNS است که در آن می توانید فیلم های ایجاد شده توسط سایر کاربران را ببینید و یاد بگیرید. ویژگی های دیگر مانند فناوری GL با افتتاح سریع ، 142 برس ، 37 فیلتر و 700 فونت آن را برای افرادی که به دنبال یک برنامه طراحی اندرویدی هستند با مزایای بسیاری انتخاب می کند. جدا از آن ، ویژگی های متمایز برای هنرمندانی که مایل به ایجاد مانگا هستند وجود دارد. برای به دست آوردن ویژگی های بیشتر از قبیل تبلیغات کمتر ، قلم و مواد اضافی ، فیلتر کارت درجه بندی و غیره., شما باید از طریق خریدهای یکپارچه خریداری کنید.

ممتاز

برنامه طراحی Dotpict رایگان در Android ، iPhone و iPad در دسترس است. این برنامه طراحی فقط برای ایجاد هنر پیکسل طراحی شده است. برخی از ویژگی های برنامه DOTPICT گزینه های مختلف به اشتراک گذاری و صادرات ، بزرگنمایی بوم برای دیدن جزئیات خوب و نمایش شبکه ها ، از جمله موارد دیگر است.

زبر

همانطور که از نام آن پیداست ، از Roughanimator برای ایجاد انیمیشن استفاده می شود. برنامه طراحی Roughanimator به شما امکان می دهد انیمیشن های تصویر تصویر را ایجاد کنید که در چندین نوع دستگاه مانند Android ، iOS و رایانه های رومیزی کشیده شده است. این برنامه انیمیشن ویژگی های اساسی مانند لایه های نامحدود ، پوست پیاز ، واردات صوتی و تصویری ، پشتیبانی از Apple Pencil و Wacom Stylus و موارد دیگر را ارائه می دهد ، اما با قیمت. چه راهی بهتر برای شروع یادگیری انیمیشن در تلفن همراه خود ?

طرح سونی

Sketch by Sony یک برنامه ساده Android و iOS است که در آن از برس ها و ابزارهای دیگر برای ایجاد هنر دیجیتال استفاده می شود. نقاشی را می توان با استفاده از انگشت یا قلم ساخته شد و کاربر می تواند در این برنامه لایه هایی ایجاد کند. سونی جامعه بزرگی را در این برنامه فراهم کرده است که در آن افراد می توانند آثار دیگر را کشف کنند و کارهای خود را نیز ارائه دهند. همچنین می توانید جریان خود را شخصی سازی کرده و با سایر هنرمندان همکاری کنید تا آثار جدیدی ایجاد کنید. خریدهای یکپارچه می توانند به برخی از ویژگی های اضافی دسترسی پیدا کنند.

رنگدانه

کاربرد رنگ آمیزی رنگدانه برای بزرگسالان

رنگدانه خود را به عنوان یک کاربرد رنگ آمیزی بزرگسالان توصیف می کند ، اما به نظر می رسد که کودکان نیز با آن سرگرم کننده خواهند بود. این یک برنامه برای صفحات رنگی است که قبلاً توسط متخصصان و بسیاری از آنها به طور انحصاری توسط دیزنی تهیه شده است. بیش از 4000 صفحه برای انتخاب وجود دارد و ابزارهای ترسیم آن مانند مداد ، نشانگرها و برس ها باعث می شود تا از رنگ ها و ابزارهای طبیعی استفاده کنید. تعداد نامحدودی از رنگ ها برای انتخاب از چرخ کروماتیک وجود دارد ، به نظر می رسد سرگرم کننده است ، اینطور نیست ? برای به دست آوردن ویژگی هایی مانند برس های پریمیوم و کل کتابخانه ، باید در نسخه Premium مشترک شوید.

شش ضلعی

شش ضلعی نرم افزار ایجاد مدل سه بعدی رایگان است. او تمام ابزارهایی را که یک طراح گرافیک به آن احتیاج دارد دارد. برخی از ویژگی های استثنایی عبارتند از: Bridge Daz Studio Bridge ، برس های مدل سازی دستی ، ابزارهای مدل سازی میکرو توسعه ، ماژول های کامل نقشه برداری UV و غیره. در شش ضلعی ، می توانید سایه ها را در زمان واقعی و انسداد محیط فوری مشاهده کنید. با استفاده از این نرم افزار رایگان مدل سازی سه بعدی ، می توانید مدل های سه بعدی را برای توسعه بازی با کیفیت بالا ایجاد کنید.

اسکولپتریس

یک بستر عالی برای کسی که می خواهد به دنیای نقاشی سه بعدی بپردازد. با استفاده از Sculptris ، می توانید مدل های اساسی ایجاد کنید که در این صورت می توان در نرم افزارهای دیگر مانند Zbrush تصفیه کرد. نرم افزار سه بعدی می تواند ساختار داخلی مدلی را که با آن کار می کنید تعریف کند. Sculptris ابزارهایی دارد که تصور کار با خاک رس واقعی را به شما می دهد. همچنین می توانید با این نرم افزار بافت پیچیده شده روی سطح مش را رنگ کنید. (لطفاً توجه داشته باشید که Sculptris برای آخرین بار در سال 2011 به روز شده است و ممکن است در سیستم های جدید کار نکند)

مخلوط کننده

نرم افزار مخلوط کن منبع باز سه بعدی

مخلوط کن نرم افزار 3D رایگان و منبع باز است ، که از مدل سازی ، تقلب ، انیمیشن ، شبیه سازی ، ارائه ، ترکیب و ردیابی حرکت ، ویرایش فیلم و خط لوله انیمیشن 2D پشتیبانی می کند. مخلوط کن توسط کارشناسان چندین منطقه در سراسر جهان توسعه یافته است ، یک موتور ردیابی جاده ای قدرتمند را ارائه می دهد که نتایج واقعی را ارائه می دهد. این ابزار دارای ابزارهای مجسمه سازی پیشرفته و ابزارهای دیگر به لطف آنها می توانید به راحتی مدل ها را ایجاد و تبدیل کنید. مخلوط کن یک رابط انعطاف پذیر دارد که در آن می توانید طرح ، رنگ ، قلم و غیره را تنظیم کنید. بسیاری از ماژول های اضافی وجود دارد که توسط کاربران ایجاد شده است که می توانند توسط هر کسی که از این نرم افزار استفاده می کنند استفاده شود.

Zbrush

Zbrush یکی از بهترین نرم افزار مجسمه دیجیتال است. با برس های قابل تنظیم ، می توانید شکل ها ، بافت ها را ایجاد کنید و خاک رس مجازی را رنگ کنید. ابزارهای پیشرفته ارائه شده توسط Zbrush همان ابزارهایی است که توسط طراحان و هنرمندان در سراسر جهان استفاده می شود. این نرم افزار دارای یک رندر غیر عکاسی (NPR) است که به شما امکان می دهد کار را به روشی کاملاً جدید مشاهده کنید. می توانید تصویر سه بعدی را به نقاشی 2D تبدیل کرده و تصویر حک شده را در یک کمیک نوار انتقال دهید. با تشکر از Zbrush ، می توانید بافت های تختخوابی را اضافه کنید ، کانتورها را بکشید و جلوه های مختلفی را از پیش تنظیم شده یکپارچه اعمال کنید.

کریتا

Krita یک برنامه نقاشی منبع باز است که توسط هنرمندان برای تهیه ابزارهای هنری مقرون به صرفه طراحی شده است. این برنامه رنگ رایگان می تواند برای ایجاد هنر مفهومی ، بافت و حافظه پنهان ، تصاویر و کمیک ها استفاده شود. Krita ، که برای هر دو آماتور و متخصص طراحی شده است ، رابط بصری ارائه می دهد. این رابط را می توان با توجه به گردش کار شما شخصی سازی کرد. از ابزار برس پویا Krita می توان برای ایجاد درگ و جرم استفاده کرد و می توانید عکس های برس خود را صاف و تثبیت کنید. بیش از نه موتور برس مختلف مانند رنگ لکه های رنگی ، موتور شکل و غیره وجود دارد., با تشکر از آنها می توانید برس های خود را با توجه به نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

به بهترین هنرمندان از سراسر جهان بپیوندید و وب سایت فوق العاده Portfolio Artist خود را با PIXPA ایجاد کنید.

عیاش

aseprite برنامه ای است که با آن می توانید انیمیشن های 2D ایجاد کنید. با تشکر از این برنامه ، شما همچنین می توانید Sprites ، Pixel Art ، Graphics Antro Style و همه چیز مربوط به دوران 8bit و 16 -bit را ایجاد کنید. Aseptrite می تواند بر روی ویندوز ، مک و اوبونتو کار کند. این برنامه می تواند لایه ها را سازماندهی کند ، انیمیشن های شخصی و برس ایجاد کند. کار را می توان با فرمت GIF ، PNG و JSON ضبط کرد.

ouistiti hexels 3

Hexels برنامه ای از نقاشی ، انیمیشن و طراحی بر اساس یک شبکه است. با هگزل ها می توانید برداشت های پیچیده و نقاشی های نفس گیر ایجاد کنید. با ترکیبی از ابزارهای هنری دیجیتال و یک شبکه هندسی ، که از طریق آن می توانید با دقت هنر وکتور به صورت رایگان نقاشی کنید. نرم افزار قدرتمند برای یک هنرمند پیکسل که می تواند رنگ و شیب را با پالت دنبال کند. بوم را می توان به انیمیشن تبدیل کرد و یک برگه اسپریت نیز به راحتی می تواند صادر شود. این برنامه می تواند در دستگاه های ویندوز و MAC استفاده شود.

عناصری که باید هنگام انتخاب برنامه طراحی در نظر بگیرند:

مسائل مربوط به بسترهای نرم افزاری

اگر به طور جدی قصد دارید وارد نقاشی دیجیتالی شوید ، با دقت به انتخاب تجهیزات خود فکر کنید. در حالت ایده آل ، شما می خواهید پیکربندی دقیق رایانه لوحی و رایانه را با قلم مورد نظر خود آزمایش کنید. به طور خلاصه ، برخی از آنها بیشتر از سایرین هستند ، و ایجاد هنر به ظرافت بیشتری نیاز دارد تا برخی از آنها نمی توانند آنها را ارائه دهند.

در صورت امکان ، یک رایانه لوحی را با قلم ساخته شده توسط همان تولید کننده در نظر بگیرید ، به عنوان مثال ، اپل iPad Pro با مداد اپل. این کاملاً دو جفت را برای بیشترین تجربه نقاشی ممکن تضمین می کند.

همچنین به دنبال حساسیت فشار باشید. سبک های مختلف کار را متفاوت مدیریت می کنند. بازده ارائه شده با حساسیت فشار ، رئالیسم اضافی را اضافه می کند که باعث می شود نقاشی روی رایانه لوحی شما به همان اندازه نزدیک باشد که می توانید یک کاغذ مداد و آنالوگ را تصور کنید.

مانند همه برنامه ها ، حتماً سیستم عامل مورد استفاده را با استفاده از انتخاب خود بررسی کنید. محبوب ترین سیستم عامل ها Windows ، MacOS ، Apple iOS و Android هستند و متأسفانه برنامه های بسیار کمی روی همه کار می کنند.

وکتور برنامه های کاربردی Raster vs

در دنیای دیجیتال ، دو نوع تصویر وجود دارد که می توانید ترسیم کنید. تصاویر شطرنجی ، مانند عکسهای JPG یا PNG ، توسط پیکسل پیکسل ترسیم شده اند. اگر تصویر را بزرگ یا بزرگ کنید ، اگر بیش از اندازه در پیکسل های تصویر باشد ، بیشتر و بیشتر مبهم می شود. این را به عنوان نقاشی روی کاغذ در نظر بگیرید و به اندازه کاغذ خود محدود شده اید. شما نمی توانید اندازه کاغذ را گسترش دهید زیرا نمی توانید پیکسل ها را گسترش دهید. با توجه به برنامه ، ترسیم یک تصویر شطرنجی به همان اندازه ساده و منطقی بصری است.

نقشه های بردار این مشکل را حل می کنند اما متأسفانه پیچیدگی بسیار بیشتری را اضافه می کنند. تصاویر وکتور ، مانند قالب های AI یا EPS ، استاندارد جهانی در صنعت چاپ هستند. این تصاویر بیشتر از برنامه ها شبیه به برنامه های IT هستند. در برنامه های نقشه برداری وکتور ، بسیاری از مسیرها (خطوط یا اشکال) ایجاد می کنید که تصویر شما را تشکیل می دهند. به تمرین کمی بیشتر نیاز دارد. برخی از برنامه های بردار این روند را بسیار ساده می کنند ، اما برنامه های حرفه ای با همه زنگ ها و سوت ها کمی زمان برای عادت کردن به آن می پردازند.

برنامه های سه بعدی

هیچ بحثی در مورد برنامه های طراحی آنلاین بدون کلمه در مورد برنامه های نقاشی سه بعدی کامل خواهد بود. اگر به دنبال ایجاد مدل سازی سه بعدی ، ایده های چاپ سه بعدی هستید یا به دنبال این احساس دنیای دیگری هستید که در همه جا وجود دارد ، می خواهید مطمئن شوید بهترین برنامه طراحی را که قادر به تولید تصاویر سه بعدی است نیز انتخاب کنید. و اگر برنامه های نقاشی خود را به صورت رایگان دریافت می کنید ، احساس مستثنی نکنید ، برخی از آنها شامل ارائه سه بعدی نیز هستند !
در اینجا مفیدترین ایده های چاپ سه بعدی است که می توانید الهام بگیرید.

نتیجه

اکنون که شما از تعداد برنامه های طراحی رایگان ، از جمله انتخاب ، ایده ای دارید ، ممکن است کمی احساس تعجب کنید. اما به یاد داشته باشید ، سرگرم کننده ترین بازی برای یافتن بهترین بوم برای پروژه انتخاب شما ، ماجراجویی با امتحان کردن همه آنها است ! به نظر شما ، بهترین برنامه طراحی چیست؟ ?

اطلاعیه عدم مسئولیت: تصاویر ارائه شده فقط برای اهداف تصویرگری است و ممکن است نمایش دقیقی از محصول نهایی نباشد. همه تصاویر متعلق به صاحبان مربوطه است.

بهترین برنامه های طراحی در Android و iOS

در صورت داشتن تلفن هوشمند یا رایانه لوحی دیگر ، کاغذ دیگری برای ترسیم نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک برنامه ترسیم است و می توانید آثاری ایجاد کنید همانطور که می بینید مناسب است. در اینجا انتخاب ما وجود دارد ، با گزینه های دیگری برای پیشرفت در Android.

برنامه نقاشی قرص سامسونگ

سامسونگ // برنامه طراحی منبع: Charli_com_au از طریق Unsplash

اکنون بسیاری از هنرمندان برای طرح های خود کاغذ را رها می کنند و یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را به آنها ترجیح می دهند. اگر بدیهی است که می توانیم iPad Pro را نقل کنیم ، که به ابزار مرجع بسیاری از طراحان حرفه ای تبدیل شده است ، مدل های جالب دیگری نیز وجود دارد ، مانند Galaxy Note Range در Android ، Galaxy Tab یا N ‘No Device همراه با قلم مانند Samsung Galaxy S22 Ultra – حتی اگر دقت کمتر باشد.

در اینجا مجموعه ای از بهترین برنامه های طراحی در Android و iOS آورده شده است.

تولید: شواهد مربوط به iOS

چگونه این انتخاب را با مشهورترین برنامه در این زمینه شروع نکنیم ? اگر فقط باید به خاطر بسپارید ، متأسفانه منحصر به IOS است.

این امکان را فراهم می آورد تا در مناطق بسیار بزرگ (حداکثر 16000 x 4000 پیکسل) نقاشی ایجاد کنید ، تعداد بسیار زیادی برس و برس را ارائه می دهد ، سیستم لایه هایی به اندازه فتوشاپ ، و همچنین یک سیستم بسیار قدردانی به نام Colordrop تا خیلی سریع نقاشی را رنگ کنید.

Procreate همچنین به شما امکان می دهد GIF های متحرک ایجاد کنید یا حتی یک فیلم شتاب از روند ایجاد یک نقاشی ایجاد کنید.

فقط نزولی: درخواست با توجه به قالب مورد نظر ، به نصف پرداخت و تقسیم می شود:

تولید

Adobe Photoshop Sketch: شرط امن

Photoshop ، Lightroom ، Illustrator ، Premiere Pro … شما مطمئناً نام یکی از این نرم افزارها را شنیده اید ، یا حتی قبلاً از آن استفاده کرده اید ، بنابراین Adobe در طول سالها به یک مرجع در رایانه شخصی تبدیل شده است ، هر دو برای بازخوانی عکس فقط برای ویرایش ویدیویی. و البته ، شرکت San José با ارائه چندین برنامه خود در تلفن های هوشمند و تبلت های ما ، نوبت موبایل را از دست نداده است.

اگر به دنبال یک برنامه طراحی رایگان هستید ، می توانید به Adobe Photoshop Sketch ، موجود در Android و iOS مراجعه کنید. بسیار ساده برای رسیدگی ، به شما امکان می دهد تا به راحتی طرح ها یا نقاشی ها را انجام دهید ، همیشه با بسیاری از برس ها و یک سیستم لایه پیشرفته.

برای کسانی که قبلاً به کار با ابزارهای Adobe عادت کرده اند ، شما از هم گسیخته نخواهید شد و همچنین سهام Adobe – اختیاری – Adobe را پیدا خواهید کرد تا به دنبال تصاویر در یک پایگاه داده یا Creative Cloud برای دسترسی به تمام منابع از راه دور خود باشید.

طرح Adobe Photoshop

طرح Adobe Photoshop

این نرم افزار دیگر در دسترس نیست

خلاقیت های به اشتراک گذاری متمرکز تر ، اما در هنگام یادگیری ترسیم جالب تر نیست ، Penup یک برنامه کاملاً اختصاص داده شده به استفاده از قلم است.

قله

برای کسب اطلاعات در مورد این برنامه ، می توانیم از طریق کانال های مختلف عبور کنیم. ترسیم یا رنگ آمیزی رایگان ، بلکه نقاشی بر اساس عکس ها ، یا از طريق چالش ها.

قرعه کشی Adobe Illustrator: همان بردار

Illustrator Draw همان اصل را با طرح فتوشاپ می گیرد ، اما با نقاشی های بردار شده. به طور مشخص ، این بدان معنی است که می توانید در حد لازم نقشه های خود را بزرگنمایی و بزرگ کنید.

خیساندن

طراح عکس و وابستگی: جایگزین iOS موثر است

در برابر شبه انحصاری Adobe و برنامه های جدید آن با اشتراک ، Affinity با ارائه گزینه های موجود با خرید منحصر به فرد افزایش یافته است. بنابراین ما عکس Affinity ، رقیب Photoshop and Affinity Designer ، رقیب Illustrator را پیدا می کنیم. علاوه بر نسخه PC ، نسخه iPad از این دو نرم افزار نیز در دسترس است.

مدیریت صفحه نمایش 120 هرتز ، سازگاری با پرونده های Adobe ، حساس به فشار قلم ، سازگار با iCloud یا حتی کتابخانه برس برای بارگیری … Affinity به وضوح فاقد استدلال برای دوستداران نقشه ها نیست. با این حال ، در هر درخواست 21.99 یورو تعداد.

دفترچه طراحی Autodesk

ویرایشگر Autodesk ، یکی دیگر از Mastodon در بخش نرم افزار Creation ، Sketchbook را در نسخه موبایل ارائه می دهد. این برنامه یکی از کامل ترین در تلفن همراه است ، با برس و مدادهای زیادی و همچنین تعدادی از ابزارها برای مدیریت چشم انداز یا تقارن به عنوان مثال. بسیار کامل و رایگان برنامه مرجعی برای کسانی است که به دنبال یک برنامه طراحی بدون پرداخت کوچکترین پنی هستند.

دفترچه طراحی Autodesk

ibis paint x: برای ترسیم مانگا

IBIS Paint X به صورت رایگان در iOS و Android در دسترس است. علاوه بر این ، می توان آنها را با تغییر به حق بیمه ، یا پرداخت واحد یا پرداخت ماهانه ، بیشتر آنها را گسترش داد. این امکان دسترسی به تعداد بسیار زیادی از برس ها ، سیاست های نوشتن و غیره را فراهم می کند. مانند Procreate ، IBIS Paint X نیز مسئول ایجاد یک فیلم شتاب در حال بازیابی روند خلاقانه نقاشی شما است.

سرانجام ، این برنامه کانال YouTube خود را با آموزش های زیادی برای یادگیری ترسیم ، عمدتا به سبک مانگا دارد.

ibis paint x

Medibang Paint: برای شروع در کمیک ها

به همین سبک ، Medibang Paint ، که به صورت رایگان در iPad و Android در دسترس است ، کامل نیست ، اما شاید یک راه خوب برای برداشتن اولین قدم در دنیای کمیک ها باشد. تصور می شود که در صفحه کوچک تلفن های هوشمند ما کاربردی است ، برنامه یک رابط بصری و منابع زیادی را نشان می دهد ، تا کمیک ها ، جلوه های آنوماتوپیا و غیره. علاوه بر این ، ابزاری به راحتی ورق را به جعبه های مختلف جدا می کند.

کمی بیشتر ، Medibang منابع دیگری غیر از قلم و برس مانند پس زمینه یا وسایل نقلیه را ارائه می دهد.

رنگ Medibang

البته این برنامه ها تمام کارها را به تنهایی انجام نمی دهند. برای رسیدن به یک نتیجه جالب ، شما باید آموزش دهید ، و چرا از برنامه هایی استفاده نمی کنید که به شما در یادگیری ترسیم کمک می کند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.