4G و 4G چیست? Pro Orange ، چه تفاوت هایی بین شبکه های تلفن همراه 3G ، 4G ، 4G و 5G? |

چه تفاوت هایی بین شبکه های تلفن همراه 3G ، 4G ، 4G و 5G

نمادهای دیگر نیز می توانند در تلفن شما نمایش داده شوند.

4G نسل چهارم شبکه های تلفن همراه را تعیین می کند. موفق می شود 3G یک دهه پیش ظاهر شود. هر نسل عملکرد را بهبود می بخشد ، 4 گرم نارنجی به شما امکان می دهد تا 10 برابر سریعتر از 3G گشت و گذار کنید+. شبکه 5G در حال حاضر در راه است و می توانید اطلاعات اضافی موجود در اینجا را پیدا کنید.

شبکه 4G چیست ?
4G+ یک استاندارد شبکه تلفن همراه جدید است که به ما امکان می دهد جریان سریعتر را به شما ارائه دهیم و توسعه کاربردهای اینترنتی را از طریق تلفن همراه برآورده کنیم. این امکان را به شما می دهد تا از پوشش 4G تقویت شده در مراکز شهر با چگالی بالا لذت ببرید.

این فناوری سرعت بالا و بیشتر از ADSL را ارائه می دهد. یک جریان بالاتر به شما امکان می دهد سریعتر صفحات وب را بارگیری کنید اما همچنین از نظر شرایط کار راحتی قابل توجهی را فراهم می کند.
با تشکر از یک تبلت 4G یا تلفن هوشمند ، می توان خیلی سریع به ابزارهای دفتر و حرفه ای خود و همچنین انتقال اطلاعات (اسناد ، فیلم ها ، تصاویر وصل شد. ) در چند ثانیه.

ویژگی های فنی شبکه 4G چیست؟ ?

نارنجی از 5 باند فرکانس برای شبکه 4G استفاده می کند: 700 مگاهرتز ، 800 مگاهرتز ، 1800 مگاهرتز ، 2100 مگاهرتز و 2.6 گیگاهرتز. این امر باعث می شود سرعت بالایی بدست آورید و در نتیجه جریانهای نظری را در 4G+ تا 600 مگابیت در ثانیه بدست آورید که امکان استفاده بهینه از اینترنت را فراهم می آورد.

در سرزمین اصلی فرانسه ، 4G برای 99 ٪ از جمعیت قابل دسترسی است.
چگونه می توان از شبکه 4G بهره مند شد ?

3 شرط برای استفاده از شبکه 4G لازم است. ابتدا باید در منطقه پوشش شبکه نارنجی 4G باشید. پس از آن باید یک موبایل سازگار مانند آخرین آیفون ، سامسونگ یا هواوی داشته باشید.
سرانجام ، شما باید در یک بسته موبایل 4G مانند آنهایی که در فروشگاه Pro Orange فروخته می شوند مشترک شوید.

بروشورهای ارائه محصولات شما ، پیشنهادات تجاری که به مشتریان خطاب شده است ، فیلم های خبری برای مشاوره در حمل و نقل: بارگیری و ارسال این اسناد در شبکه های 4G و 4G تسهیل می شود+.

برای رسیدن به سرعت 4G ، 3 شرط لازم است:

تحت پوشش 4G باشد یک تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا کلید 4G داشته باشید یک پیشنهاد 4G / 4G داشته باشید+
من جریان ها را مقایسه می کنم:
من پیوست یک ایمیل 52 مگابایت را بارگیری می کنم

پیشنهاد Pro Orange

 • اینترنت + ثابت + موبایل
 • سیار
 • اینترنت
 • درست شد
 • خانه و تلفن چند خطی
 • تجهیزات جانبی
 • سازندگان تجاری
 • نقشه سایت

تلفن همراه حرفه ای: پیشنهادات تلفن همراه ، قابل حمل برای متخصصان و مشاغل – Orange Pro
Orange Pro تمام راه حل های حرفه ای تلفن همراه را از نظر اینترنت تلفن همراه ، تلفن های همراه و تلفن های هوشمند – PDA و لنت های لمسی ارائه می دهد.
تمام اشتراک ها و بسته های مناسب تلفن همراه قابل تنظیم را پیدا کنید که یک تجارت یا یک حرفه ای هستید (حرفه لیبرال ، صنعتگران, . ): پیشنهادات تلفن همراه ، اشتراک لپ تاپ یا تبلت یا تمام بسته های فراگیر با تلفن همراه + لپ تاپ یا رایانه لوحی.
بسیاری از لوازم جانبی تلفن همراه نیز از جمله لوازم جانبی بلوتوث ، موارد – پوشش تلفن همراه ، لوازم جانبی USB و باتری / شارژر در دسترس هستند.
بدون فراموش کردن کارت های رایانه شخصی ، کارت 3G/4G ، Domino و Internet Mobile Business در همه جا بسته های حرفه ای را به شما ارائه می دهد تا بتوانید در صورت تمایل بتوانید از طریق رایانه وصل شوید.
بزرگترین مارک ها را در بین انتخاب تلفن های همراه اختصاص داده شده به متخصصان پیدا کنید:
آیفون Apple ، Alcatel ، Asus ، Blackberry ، HTC ، Huawei ، LG ، Motorola ، Nokia ، Orange ، Samsung ، Sony ، Sony Ericsson ، Toshiba

چه تفاوت هایی بین شبکه های تلفن همراه 3G ، 4G ، 4G+ و 5G ?

احتمالاً از 3G ، 4G و 4G شنیده اید+. اینها در واقع متداول ترین مخفف هستند ، که نشان می دهد به کدام شبکه تلفن همراه دسترسی دارید. و با این حال همچنین 2G ، 5G و علائم دیگر وجود دارد که ممکن است شما مانند H نمی دانید+. آنها چه چیزی را نشان می دهند ? و پس از آن ، تفاوت بین شبکه 3G و 4G چیست ? اینها پاسخ به همه این س questions الات است.

شبکه های تلفن همراه

ارسال شده در 06/06/2018 | به روز شده در 05/04/2021 | توسط تیم انتخاب کنید.کم

2G ، 3G ، 4G و 5G: یک سوال از نسل

نمادهایی که می توانید در تلفن هوشمند خود مشاهده کنید در واقع شبکه هایی هستند که دستگاه شما هنگام تبادل اطلاعات به آنها وصل می شود. به طور پیش فرض ، او همیشه به دنبال اتصال به کارآمدترین آنها است.

هر شکل ، مانند 3G ، به عنوان مثال ، تولید شبکه را نشان می دهد: 3G برای “نسل 3 شبکه”. بنابراین :

 • 2G امروز تقریباً منسوخ است, اما تاریخ آن را به عنوان شبکه ای که دموکراتیک سازی تلفن های همراه را به ارمغان می آورد ، حفظ خواهد کرد. جریان آن 9 کیلوبیت در ثانیه است. نسخه اول آن بهتر به عنوان GSM شناخته می شود
 • 3G مشهورترین شبکه با 4G است. شبکه نارنجی این است که با بیشترین پوشش در فرانسه: 99 ٪ از قلمرو به آن وصل شده است. جریان آن بسیار فراتر از 2G است: 1.9 mbits/s ، اجازه ارسال انواع پرونده ها از جمله چندرسانه ای
 • 4G رونق دارد. استقرار آن در فرانسه نیز به طور مرتب در رسانه ها ذکر می شود. امروزه اپراتورهایی مانند نارنجی و SFR تقریباً 90 ٪ از سرزمین ملی را در 4G پوشش می دهند. آنچه آن را از 3G متمایز می کند ، اول از همه ادغام یک استاندارد جدید به نام LTE (تکامل بلند مدت). حداکثر 150 مگابایت در ثانیه را نشان می دهد ، اما این رقم مطابق با اپراتورها بسیار متفاوت است
 • 5G هنوز در مرحله آزمایشی است. کارشناسان انتظار دارند عملکرد 1000 برابر بیشتر از شبکه های فعلی. این باید استقرار خود را در سال 2019 با بازاریابی از سال 2020 آغاز کند.

خدمات رایگان را انتخاب کنید.کم

آیا مطمئناً هزینه برنامه موبایل گران قیمت خود را پرداخت نمی کنید ?

شبیه سازی کردن

و 4G+ ? 3 گرم+ ? نمادهای دیگر ?

نمادهای دیگر نیز می توانند در تلفن شما نمایش داده شوند.

مهمتر از همه ، شما می توانید شبکه های میانی مانند 3G+ ، 4G+ یا 4G را مشاهده کنید++. اینها در واقع شبکه هایی هستند که ویژگی های آنها به شبکه اولیه نزدیک می شود ، در حالی که عملکرد آن را افزایش می دهد.

4G+، که به آن “LTE Advanced” نیز گفته می شود ، یک جریان را دو برابر سریعتر از استاندارد 4G نشان می دهد.4G ++ (یا 4G UHD) ، از طرف دیگر ، سه برابر بیشتر است.همین مورد برای 3G+ (یا H) نیز انجام می شود ، که 7.5 برابر سریعتر از 3G است (اما هنوز 10 برابر کمتر از 4G).

سرانجام ، برخی از نمادهای دیگر اغلب ناشناخته هستند. آن ها اینجا هستند :

 • H+ DC: جریان نظری آن 42 مگابایت در ثانیه است.
 • H+: این مخفف در واقع 3G ++ را تعیین می کند ، که نام آن کمی استفاده می شود. جریان نظری آن 21 مگابایت در ثانیه است.
 • E و G: این دو حرف بدترین دشمنان کسانی هستند که رویای یک شبکه سریع را می بینند. نامه G نسخه دوم شبکه 2G را واجد شرایط می کند و نامه E نسخه سوم آن را تعیین می کند. در هر دو مورد ، کاربر دارای سرعت مبتنی بر چاه زیر 3G است.
 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان