4G نامحدود Bouygues: بهترین بسته های نامحدود Bouygues ، ارائه اینترنت 4G Box Pro | از راه دور Bouygues

4G Bouygues نامحدود

Contents

برای یک پیشنهاد فیبر Bbox (FTTH): شما ابتدا یک شکاف زمانی را انتخاب می کنید که برای نصب خط شما مناسب است. خط شما به طور کلی بلافاصله پس از عبور تکنسین برای اینترنت ، تلویزیون و خدمات تلفنی فعال می شود. خدمات اختیاری ظرف 24 ساعت از وقت ملاقات با تکنسین فعال خواهد بود.

چه برنامه های نامحدود برنامه تلفن همراه برای انتخاب ?

شما به دنبال یک بسته بندی اینترنتی نامحدود هستید ? بیایید با هم بفهمیم که مزایای یک بسته نامحدود Bouygues و بهترین پیشنهاد نامحدود Bouygues 4G از نظر پاکت و قیمت داده چیست.

بهترین بسته های 4G نامحدود Bouygues

اپراتور چهار بسته را به بازار عرضه می کند Bouygues نامحدود 4G و سه بسته اینترنتی بی نام اینترنت بیوگویس از طریق B&Y ، دامنه کم هزینه Bouygues Telecom.

بسته های 4G نامحدود Bouygues

چهار بسته 4G نامحدود ارائه شده توسط Bouygues از آن گسترش می یابد 100 گیگابایت در ماه با 240 گیگابایت در ماه. این بسته ها با شبکه 5G De Bouygues Telecom و همه پاکت داده های تلفن همراه قابل استفاده در خارج از کشور را ارائه می دهند. این بسته ها همچنین شامل a مزیت تلفن هوشمند که به شما امکان می دهد تلفن همراه را با کاهش قیمت ها به دست آورید.

بسته های Bouygues 130 گیگابایتی و موارد دیگر نیز ارائه می دهند گزینه اینترنت چند سیم بر اساس تقاضا. این گزینه به شما امکان می دهد از اشتراک نامحدود Bouygues خود در دستگاه دوم استفاده کنید.

در اینجا یک جدول توصیفی از 4 بسته نامحدود Bouygues آورده شده است:

شما می خواهید پس انداز کنید ? برنامه های مخابراتی Bouygues در دسترس است کاهش قیمت برای مشتریان Bbox. برای کسب اطلاعات بیشتر با صفحه پیشنهادی Box + Mobile Bouygues ما مشورت کنید.

4G نامحدود B & You

Bouygues Telecom همچنین 3 برنامه 4G نامحدود را از طریق محدوده B & You کم هزینه خود ارائه می دهد. این بسته ها شامل پاکت داده های تلفن همراه است 100 گیگابایت ، 130 گیگابایت و 200 گیگابایت, بخشی از آن را می توان در اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه استفاده کرد. اینها پیشنهادات هستند بدون درگیری که شما در هر زمان آزاد هستید.

توجه : برخی از پیشنهادات ارائه شده در جدول زیر بخشی از موارد است سری ویژه B & You. بنابراین آنها هستند زودگذر و احتمالاً با گذشت زمان تغییر می کند.

بسته های بین المللی Bouygues نامحدود

2 پیشنهادی که می توانند به عنوان بسته های بین المللی Bouygues نامحدود در نظر گرفته شوند بسته های 200 گیگابایتی و 240 گیگابایتی.

در واقع ، آنها شامل یک پاکت داده قابل توجه تلفن همراه قابل استفاده در اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل و چین.

این بسته ها نیز ارائه می دهند تماس ها و پیامک های نامحدود از فرانسه تا موبایل سوئیس ، ایالات متحده ، کانادا ، چین و اسرائیل.

نظر متخصص Jechange در مورد بسته های 4G نامحدود Bouygues

بسته های موبایل 4G نامحدود Bouygues دارای چندین مزیت است که در اینجا موارد اصلی وجود دارد:

 • در شبکه مخابراتی Bouygues : Bouygues دارای شبکه گسترده و کیفی 4G که نظرات مثبت بسیاری را برای او به دست آورد. امروز اپراتور پوشش می دهد 99 ٪ از جمعیت فرانسه با تشکر از شبکه 4G خود. Bouygues نیز او را مستقر می کند شبکه 5G و اکنون بیش از 12000 شهرداری, هر یک 6 از 10 نفر از ساکنان. عضویت در بسته تلفن اینترنتی نامحدود Bouygues به شما امکان می دهد در هر کجا که هستید در ارتباط باشید.
 • در خدمات مشتری Bouygues Telecom : Bouygues متعهد می شود در هر شرایطی به مشترکین خود کمک کند: مشکل ، نیاز به اطلاعات ، تمایل به تهیه یک پیشنهاد از راه دور Bouygues. خدمات مشتری Bouygues از طریق کمک های آنلاین یا شبکه های اجتماعی می توانید از طریق تلفن ، نامه یا بصورت آنلاین حاصل شود. همچنین می توانید به یکی از بسیاری از فروشگاه های Bouygues در فرانسه بروید تا از کمک یک مشاور بهره مند شوید.
 • در گزینه ها و خدمات ارائه شده توسط Bouygues: به عنوان یک مشتری Bouygues ، می توانید از گزینه های مختلف موجود برای تکمیل پیشنهاد تلفن همراه خود استفاده کنید (Spotify ، L’Equipe ، Netflix ، Norton ، کنترل والدین ، ​​گزینه های بین المللی یا اینترنتی). برخی نیز بدون تعهد هستند و بنابراین در هر زمان خاتمه می یابند.
 • امکان تهیه یک برنامه موبایل ارزان قیمت Bouyguesبدون درگیری : اگر بیشتر بسته های Bouygues Internet Bouygues نامحدود با تعهد 12 ماهه (یا 24 ماه برای بسته بندی با Bouygues موبایل) وجود دارد ، می توان از یک بسته Bouygues بدون تعهد بهره مند شد و از طریق شرکت تابعه B & You نامحدود آن را نامحدود کرد.

تنها نقطه منفی بسته های اینترنتی نامحدود است قیمت کاربردی. در واقع ، اپراتور پیشنهادات نامحدود Bouygues 4G را به بازار عرضه می کند که کمی گرانتر از سایر تأمین کنندگان مانند SFR ، نارنجی یا رایگان است.

با این حال ، لذت بردن از یک تحویل قیمت ماهانه سال اول اشتراک ، Promo بسته موبایل Bouygues را در طول سال ارائه می دهد و تخفیف های جالب برای مشتریان Bbox.

شما به دنبال یک بسته نامحدود Bouygues هستید ? با یک مشاور Jecchange تماس بگیرید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی که مناسب نیازهای شما است ، استفاده کنید.

چرا یک طرح موبایل 4G نامحدود را انتخاب کنید ?

یک بسته نامحدود اینترنت و موبایل Bouygues به شما امکان می دهد بدون محدودیت از خواست خود استفاده کنید. اگر وجود ندارد بسته های بسته 4G نامحدود به طور دقیق ، بیشتر پیشنهادات اپراتور بسته های موبایل نامحدودی است که شامل تماس ها و همچنین پیامک نامحدود و MMS است.

علاوه بر این ، Bouygues Telecom پیشنهاداتی را ارائه می دهد که شامل می شود بیش از 100 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه ، یک پاکت داده مهم که کاملاً می تواند در نظر گرفته شود بسته های Bouygues نامحدود اینترنتی.

در واقع ، الف بسته های موبایل نامحدود اینترنتی bouygues با ظرفیت داده 100 گیگابایت امکان استفاده از زیر را فراهم می کند:

 • تا 50 A.M. اینترنت گشت و گذار کنید,
 • تماشای جریان تا 50 ساعت در ماه,
 • حداکثر 300 ایمیل در روز ارسال کنید,
 • حداکثر 20 برنامه تلفن همراه در روز بارگیری کنید,
 • تا ساعت 8 بعد از ظهر به پخش موسیقی گوش دهید.

یک بسته نامحدود Bouygues به شما امکان می دهد تا از اینترنت استفاده کنید ، همانطور که می بینید مناسب ، روزانه ، بدون محدود کردن مصرف خود.

شما می خواهید یک بسته نامحدود Bouygues را بیرون بیاورید ?

بسته 4G نامحدود Bouygues: پیشنهادات رقیب چیست ?

اگر بین یک بسته بندی نامحدود 4G Bouygues و یک اپراتور دیگر دریغ کنید ، این جدول دارای چندین پیشنهاد 4G نامحدود از سایر اپراتورها است.

چگونه می توان یک بسته بندی 4G نامحدود بسته بندی را خاتمه داد?

شما دیگر از خود راضی نیستید بسته نامحدود Bouygues ? در اینجا مراحل خاتمه دادن پیشنهاد نامحدود Bouygues 4G با توجه به وضعیت شما آورده شده است.

در مورد پیشنهادات B و شما, آن ها هستند بدون درگیری و می توانید بسته نامحدود B&Y 4G خود را در هر زمان ، بدون اطلاع و رایگان خاتمه دهید.

من می خواهم ضمن نگه داشتن شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهم:

 1. با او تماس بگیرید 3179 اگر می خواهید بسته تلفن همراه نامحدود اینترنت Bouygues خود را با قابلیت حمل شماره تغییر دهید.
 2. اپراتور جدید خود را منتقل کنید کد ریو, انتشار مطبوعات توسط سرور صوتی یا دریافت شده توسط پیام کوتاه.
 3. شما کار دیگری ندارید ، اپراتور جدید شما از تمام مراحل خاتمه با اپراتور سابق خود مراقبت می کند.

من نمی خواهم در یک اپراتور دیگر مشترک شوم یا می خواهم شماره را تغییر دهم:

در این حالت ، شما مجبور هستید یک نامه ثبت شده بنویسید با تأیید دریافت به Bouygues Telecom.
خاتمه شما در مدت دوره ای مؤثر خواهد بود 10 روز از تاریخ دریافت نامه خاتمه شما.

چه هزینه های خاتمه برای بسته نامحدود Bouygues من است ? اگر قبل از 12 ماه تعامل طنین انداز هستید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده سال اول را بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاتمه موبایل Bouygues و هزینه های کاربردی با صفحه اختصاصی ما مشورت کنید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ?

همه چیز در مورد Bouygues Telecom

 • بسته های تلفن همراه Bouygues
 • Bouygues Telecom Fiber ارائه می دهد
 • Bbox + بسته های تلفن همراه در Bouygues
 • بسته های مخابراتی Bouygues در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • پیشنهاد Bouygues را دوباره پر کنید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

با 4G+، اینترنت حتی سریعتر از ADSL است

شما تا 10 برابر سریعتر از ADSL (2) با WiFi گشت و گذار می کنید

نصب ساده نصب شده و استفاده فوری بدون دوره راه اندازی: جعبه را وصل کنید و بلافاصله گشت و گذار کنید.

تصویر همزمان چند صفحه ای

همزمان با استفاده

همه کارمندان شما می توانند از آن بهره مند شوند.
همیشه.
و همه در همان زمان. با یک جریان تقویت شده برای ارسال اسناد یا همگام سازی پرونده های خود. تمام دستگاه های شما (تلفن هوشمند ، رایانه ، رایانه لوحی. ) می تواند در همان زمان و بدون برش یا کند شدن برای بهره وری بهتر متصل شود !

بلکه … مزایای جعبه 4G برای جوانب

بدون محدودیت راضی یا بازپرداخت ! (3) 30 روز فرصت دارید تا پیشنهاد اینترنت جعبه 4G خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. بازگشت رایگان است.

به خوبی همراه با 100 یورو از جمله بازپرداخت مالیات (4) ما هزینه های خاتمه را با اپراتور سابق شما پرداخت می کنیم.

تجهیزات جعبه 4G در یک نگاه

bbox 4g

یک جعبه جمع و جور: 18.1 سانتی متر ارتفاع x 10.5 سانتی متر عرض x 10.5cm در عمق تا 64 کاربر همزمان 4G & 4G+ (CAT6) تا 220 Wi-Fi DBC 802 MBITS 802.11AC فوق العاده سریع (5 گیگاهرتز: حداکثر 866 مگابیت در ثانیه و 2.4 گیگاهرتز: حداکثر 300 مگابیت در ثانیه)

سؤالاتی در مورد جعبه های اینترنتی ما برای جوانب ?

اسناد حامی لازم برای افتتاح یک Bbox به نام شرکت من چیست؟ ?

برای باز کردن خط Bbox ، نماینده حقوقی شرکت شما باید این درخواست را ارائه دهد و اسناد پشتیبانی زیر را ارائه دهد: کارت هویت ، اثبات محل زندگی ، عصاره ای از K-BIS و بیانیه هویت بانکی (RIB)). در صورت ایجاد یک گروه یا دستور استثنایی ، ممکن است پیشروی مصرف نیز درخواست شود.

خدمات موجود در پیشنهادات BBox Pro من چیست؟ ?

شما از خدمات منحصر به فرد موجود در Bbox Pro خود بهره مند می شوید: اینترنت تضمین شده PRO ، مداخله تضمین شده در کمتر از 8 ساعت ، نصب فیبر 100 ٪ کلید در یک (فقط فیبر) ، افزایش فیبر افزایش یافته (فقط فیبر) ، Microsoft 365 (فقط در Bbox Pro+پیشنهاد) و خدمات اختصاصی مشتری Pro.

آیا می توانم شماره تلفن ثابت خود را نگه دارم ?

بله ، صرف نظر از ارائه دهنده دسترسی فعلی اینترنت شما ساده و رایگان است. هنگام سفارش bbox خود ، به سادگی درخواست قابلیت حمل شماره ثابت خود را به اشتراک بگذارید و ما از انتقال خط شما مراقبت می کنیم. درباره حفاظت از شماره ثابت من بیشتر بدانید

نصب اتصال چگونه است ?

به دنبال اعتبار سفارش آنلاین خود برای پیشنهاد فیبر یا در صورت ساخت خط جدید ADSL (یا VDSL) ، در روزهای بعد توسط یکی از مشاوران ما به یاد می آورید تا قرار ملاقات را با یک تکنسین در خود قرار دهید دفتر یا در خانه شما. این نصب رایگان است. تکنسین مراقبت از برقراری ارتباط شما ، ایجاد کلیه اتصالات و در صورت لزوم ، ارائه تجهیزات موجود در پیشنهاد شما (Bbox ، Box TV و غیره خواهد بود.).

آیا تجهیزات فعلی من با bbox کار می کند ?

 • – شما در یک پیشنهاد ADSL یا VDSL BBOX (جزئی یا کل جداگانه) مشترک هستید: اکثریت قریب به اتفاق تجهیزات مدرن (به عنوان مثال نمابر ، نظارت از راه دور) به گونه ای طراحی شده اند که هم بر روی یک فناوری T شکل T (فناوری آنالوگ) و در یک سوکت کار کنند. اترنت (فناوری IP). تجهیزات شما به طور عادی به کار خود ادامه می دهند – Bouygues Telecom نمی تواند سازگاری با 100 ٪ تجهیزات را تضمین کند.
 • – شما در یک پیشنهاد Bbox با فیبر مشترک می شوید: با فیبر ، T -plug در T به نفع یک اتصال مدرن تر و قابل اعتماد تر ناپدید می شود. بیشتر تجهیزات مدرن با فیبر سازگار است ، و اگر تجهیزات کمتری دارید ، که فقط بر اساس سوکت تلفنی مستقر هستند ، راه حل های جایگزین وجود دارد (نمابر از طریق ایمیل ، همسر از طریق ایمیل و غیره.). برای تهیه یک ترمینال سازگار اخیر (بانک شما برای TPE ، تأمین کننده نظارت ویدیویی و غیره ، با تأمین کنندگان معمول خود تماس بگیرید.).

خدمات من (اینترنت یا تلفن) با انتخاب Bouygues Telecom به عنوان اپراتور جدید من قطع می شوند ?

انتقال ارتباط شما از اپراتور سابق شما به Bouygues Telecom گاهی اوقات نیاز به مداخله فنی و عملیات از راه دور دارد و در نتیجه باعث کاهش موقت در خدمات شما می شود. در روز لرزیدن ، بنابراین اتصال تلفنی شما می تواند حداکثر 4 ساعت قطع شود.

چه اطلاعاتی در مورد فاکتورهای صادر شده توسط Bouygues Telecom وجود دارد ?

فاکتورهای صادر شده توسط Bouygues Telecom از همه چندین اطلاعات مهم ذکر شده است: تاریخ فاکتور ، شماره فاکتور ، حساب مشتری و خط شما. شرکت شرکت شما نیز مانند مبالغ و نرخ مالیات بر ارزش افزوده قابل استفاده در محصولات و خدمات شما ، به طوری که در صورت واجد شرایط بودن ، می توانید مالیات بر ارزش افزوده را به خدمات مالیاتی اعلام و کسر کنید.

چگونه می توان پیشنهاد ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی خود را خاتمه داد ?

اگر از قابلیت حمل شماره ثابت موجود خود خواسته اید ، هیچ کاری برای انجام دادن ندارید: درخواست خاتمه به طور خودکار به اپراتور قدیمی شما ارسال می شود.

برای ساخت یک خط جدید ، توصیه می کنیم منتظر بمانید تا پیشنهاد Bbox خود فعال شود. پس از فعال شدن خط Bbox ، می توانید اشتراک ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی خود را خاتمه دهید. برای همراهی شما ، ما یک سرویس ساده و آسان برای ایجاد نامه خاتمه شخصی خود ارائه می دهیم: نامه خاتمه خود را ایجاد کنید

چگونه می توان از پیشنهاد بازپرداخت 100 یورو در مورد هزینه های خاتمه اپراتور سابق من استفاده کرد ?

شما می توانید هنگام عضویت در پیشنهاد Bbox ، از بازپرداخت هزینه های خاتمه برای ISP قدیمی خود تا 100 یورو از جمله مالیات استفاده کنید. این کافی است که این شرکت مشارکت خود را از طریق اینترنت یا از طریق پست برای ما ارسال کند.

زمان فعال سازی برای پیشنهاد Bbox چیست ?

برای یک پیشنهاد فیبر Bbox (FTTH): شما ابتدا یک شکاف زمانی را انتخاب می کنید که برای نصب خط شما مناسب است. خط شما به طور کلی بلافاصله پس از عبور تکنسین برای اینترنت ، تلویزیون و خدمات تلفنی فعال می شود. خدمات اختیاری ظرف 24 ساعت از وقت ملاقات با تکنسین فعال خواهد بود.

برای پیشنهاد Bbox ADSL یا VDSL در یک خط موجود (بدون مداخله تکنسین): خط شما در یک زمان به طور کلی مشاهده شده ، پس از سفارش شما فعال می شود.

برای پیشنهاد Bbox ADSL یا VDSL در یک خط جدید (نیاز به مداخله یک تکنسین): خط شما پس از سفارش شما در مدت زمان 3 هفته مشاهده شده فعال می شود.

پاسخ های کارشناسان Telecom Bouygues را پیدا کنید

شما می خواهید از پیشنهاد روتر نامحدود در شبکه 5G استفاده کنید ?

برای بهره مندی بدون محدودیت شبکه 5G کارآفرینان مخابراتی Bouygues ، ما خودمان را در Espace Exprises می یابیم.