پخش کننده ویدیوی برند برای تجربه مشاهده سیال | ، 4K پخش کننده ویدیوی آنلاین در قالب های HTML5 و MP4

پخش کننده ویدیوی آنلاین

Contents

با موج.ویدیو ، شما نه تنها می توانید فیلم های خود را میزبانی کنید بلکه فیلم های جدیدی نیز ایجاد کنید,
صفحات فرود ویدیویی و موارد دیگر را ایجاد کنید

پخش کننده ویدیوی برند برای تجربه بهتر کاربر

از پخش کننده ویدیوی مارک Wave لذت ببرید.ویدئو. به تماشاگران خود اجازه دهید از بهترین کیفیت فیلم و بهترین تجربه مشاهده لذت ببرند. با یک بازیکن سازگار و کنترل های قابل تنظیم ، موج.ویدیو ادغام فیلم ها را به راحتی 1-2-3 می کند.

بهترین نرم افزار بازاریابی ویدیویی

موج به من اجازه داد تا بدون افزایش هزینه های قابل توجهی ، ایجاد فیلم ها را به تلاش های بازاریابی خود در رسانه های اجتماعی برای مشتریان خود اضافه کنم. آنها هستند و من بسیار خوشحالم.

اندرو م.

مالک ، بازاریابی و تبلیغات

قابل استفاده آسان ، انعطاف پذیر با ویژگی های جدید

Wave به ما اجازه می دهد تا به سرعت فیلم های با کیفیت بالا تولید کنیم تا دوره های آنلاین خود را ترویج کنیم و آموزش هایی را برای زبان آموزان و اعضای کارکنان آموزش تهیه کنیم. تصاویر ، فیلم ها و موسیقی بسیاری از کتابخانه و به طور کلی با کیفیت بالا وجود دارد.

نیکولا د.

هماهنگ کننده بازاریابی ، یادگیری الکترونیکی

ابزار مناسب برای کار مناسب

برای کار خاص فیلم های کوتاه تر برای رسانه های اجتماعی ، این ابزار ویرایش ویدیویی آنلاین صرفه جویی در وقت زیادی است و نتایج بسیار خوبی می دهد. من صدای اصلی را دوست دارم ، من نحوه یادآوری پارامترهایی را که قبلاً به عنوان پیش نمایش تعریف کرده بودم ، دوست دارم. من عاشق صرفه جویی در وقت هستم.

کاربر در زمینه بازاریابی و تبلیغات

چرا پخش کننده ویدیوی مارک موج را انتخاب کنید.ویدئو ?

آسان برای استفاده

فیلم های خود را به راحتی در یک وب سایت یا وبلاگ ، بدون هیچ تجربه برنامه نویسی ادغام کنید. فقط ویدیوی خود را روی سکو بارگیری کنید ، و ما از بقیه مراقبت می کنیم.

بسیار قابل تنظیم

رنگ های پخش کننده ویدیوی برند خود را انتخاب کنید ، یک برچسب شخصی را برای کلیک بیشتر تعریف کنید ، دستوراتی را که می خواهید نمایش دهید و نحوه پایان دادن به ویدیوی خود را انتخاب کنید.

با گذرواژه از فیلم های خود محافظت کنید

محتوای محافظت شده را ایجاد کنید و رمزعبور را برای فیلم های خود تعریف کنید. با پخش کننده ویدیوی برند موج.ویدئو ‘ +’ ، شما کنترل می کنید که فیلم های شما را تماشا می کنند.

نه فقط یک پخش کننده ویدیویی برند.
یک بستر کامل بازاریابی ویدیویی

با موج.ویدیو ، شما نه تنها می توانید فیلم های خود را میزبانی کنید بلکه فیلم های جدیدی نیز ایجاد کنید,
صفحات فرود ویدیویی و موارد دیگر را ایجاد کنید

پخش کننده ویدیوی برند که.

با مخاطبان شما سازگار است

به تماشاگران خود اجازه دهید روشی را که می خواهند فیلم های شما را تماشا کنند انتخاب کنند. آنها می توانند با توجه به محیط خود سرعت خواندن و کیفیت فیلم را تغییر دهند.

انعطاف پذیر است

شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید پخش کننده ویدیوی آنلاین شما اندازه ثابت داشته باشد یا واکنشی باشد. فقط دکمه را فعال کرده و اندازه پخش کننده ویدیو را تعریف کنید.

بازاریابی ویدیویی خود را پیش ببرید

به طور خودکار صفحات فرود را برای فیلم هایی که در موج بارگیری می کنید ایجاد کنید.ویدئو. برای تجزیه و تحلیل تأثیر محتوای خود یک کد ردیابی اضافه کنید. کل قیف بازاریابی را با یک ابزار واحد برنامه ریزی کنید.

تنها پخش کننده ویدیوی مارک
که به شما امکان می دهد فیلم ها را در ایمیل های خود ادغام کنید

با موج.ویدیو ، شما می توانید به راحتی از طریق ایمیل با فیلم ها بازاریابی خود را بهبود بخشید. به طور خودکار یک کد ادغام برای کمپین های بازاریابی ایمیل خود ایجاد کنید. کدهای ردیابی و پیوندها را به جایی که می خواهید مخاطبان خود را اضافه کنید اضافه کنید.

پخش کننده ویدیوی آنلاین

پخش کننده ویدیوی HTML5 ما به صورت آنلاین با سطح دقیق مورد نیاز برای تقویت خلاقیت های شما در هر دستگاه طراحی شده است.

به لطف کیفیت استثنایی ویدیویی ایستادگی کنید

بازیکن را با نام تجاری خود تطبیق دهید

هر قسمت از پخش کننده ویدیو را به گونه ای شخصی کنید که با دید شما مطابقت داشته باشد. رنگ ها ، آرم و برچسب را انتخاب کنید. نوار خواندن ، کنترل سرعت ، چاپتراژ و موارد دیگر را اضافه یا حذف کنید.

کیفیت ویدیویی که می توانید روی آن حساب کنید

پخش کننده ویدیوی MP4 HD ما بدون تبلیغات برای پشتیبانی از فرمت H طراحی شده است.264 و تمام کدک های اصلی برای کدگذاری بالا. ترجمه: سریع است ، قابل اعتماد است و زیبا است.

از فیلم های 4K ، زنده و 360 درجه در همه دستگاه ها پشتیبانی می کند.

هیچ تبلیغی قبل ، حین و بعد از فیلم شما وجود ندارد. هرگز.

مطابق با استانداردهای دسترسی WCAG 2.0 Aa.

جریان تطبیقی ​​بهترین کیفیت را در تمام سرعت های اتصال ارائه می دهد.

در هر جایی به اشتراک بگذارید و چشم انداز کیفیت را به خود جلب کنید

با سهولت ادغام شوید

فیلم های خود را در سایت ، وبلاگ خود یا هر جای دیگر در وب ادغام کنید. پخش کننده ویدیوی 4K دارای یک نمایش باورنکردنی در دستگاه های تلفن همراه ، هرچه بدهی اینترنت شما باشد ، بدون اینکه بخواهید یک خط کد واحد بنویسید.

مشتریان بیشتری را تبدیل کنید

تولید مستقیم از طریق بازیکن از طریق فرم های تماس قابل تنظیم. همگام سازی اطلاعات را با سیستم عامل های اصلی ایمیل بازاریابی همگام سازی کنید. صفحه های انتهایی شخصی ایجاد کنید که تماشاگران را به سایت ، فروشگاه یا حساب های رسانه های اجتماعی شما هدایت می کنند.