چگونه نتفلیکس را به صورت رایگان داشته باشیم?, 5 مرحله برای داشتن 1 ماه رایگان از Netflix در سال 2022

5 مرحله برای 1 ماه رایگان Netflix در سال 2023 – آزمایش رایگان Netflix

اکنون این سکو نشان می دهد که “هر محتوایی که از طریق این سیستم عامل تماشا می شود فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری محفوظ است و نباید با افراد خارج از خانه شما به اشتراک گذاشته شود.”” بنابراین بسیار محتمل است که Netflix ، همانطور که می روید ، به دنبال وسیله ای برای جلوگیری از این روش به روشی مؤثر باشد و در نتیجه از خسارات مالی جلوگیری کند.

چگونه نتفلیکس را به صورت رایگان داشته باشیم ?

Netflix رایگان داشته باشید ? بله امکانش هست ! چندین نکته برای استفاده از این بستر SVOD به صورت رایگان و قانونی وجود دارد. تمام امکاناتی را پیدا کنید که از Netflix به صورت رایگان در مقاله ما بهره مند شوید.

 • ضروری
 • Netflix در پایه یک سرویس پرداخت شده SVOD است.
 • گزینه “Netflix 1 ماه رایگان” دیگر در دسترس نیست.
 • برای استفاده از Netflix با چندین و از راه دور ، می توانید از مهمانی Netflix استفاده کنید.
 • برخی از جعبه های اینترنتی شامل Netflix در اشتراک آنها هستند ، بنابراین می توانید از آن به صورت رایگان لذت ببرید.
 • آ کارت هدیه Netflix به عزیزانتان اجازه می دهد تا از Netflix به صورت رایگان استفاده کنند.

حساب Netflix رایگان: چگونه کار می کند ?

نتفلیکس رهبر جهانی در پخش ویدیو و شماره یک در فرانسه است. این پلت فرم SVOD محتوای بسیار متنوعی را ارائه می دهد و موفقیت آن عمدتاً از تولید اصلی آن ناشی می شود که میلیون ها تماشاگر در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

البته ، این یک است سرویس پرداخت شده. علاوه بر این ، در سال 2021 ، نتفلیکس قیمت جدید را تنظیم کرد. قیمت ها از این طریق تکامل یافته اند:

قیمت اشتراک Netflix – 2 مارس 2023

قیمت Estal با تبلیغات قیمت اساسی نرخ استاندارد قیمت حق بیمه
1 صفحه همزمان 1 صفحه همزمان 2 صفحه همزمان 4 صفحه همزمان
کیفیت SD + میخانه ها کیفیت SD کیفیت HD کیفیت HD و فوق العاده HD
5.99 یورو/ماه 8.99 یورو/ماه 13.49 یورو در ماه 17.99 یورو در ماه

اشتراک های نتفلیکس ، با توجه به قیمت آنها طبقه بندی می شوند. سئو رایگان.

با این حال ، گزینه هایی برای Netflix رایگان داشته باشید ::

 • استفاده از Netflix با اشتراک اینترنتی
 • اشتراک حساب Netflix با خانواده
 • کارت هدیه Netflix

شما می خواهید در یک سرویس SVOD ارزان تر مشترک شوید ? یکی از رقبای Netflix را انتخاب کنید ! این پیشنهاد بزرگ است و می توانید بین Amazon Prime Video ، Disney+، HBO یا پلت فرم Salto فرانسوی انتخاب کنید.

آزمایش رایگان نتفلیکس: تمام شد !

لیوان پاپ کورن و سه بعدی

چگونه نتفلیکس رایگان داشته باشیم ? بیشتر شما باید بلافاصله به دوره آزمایشی ارائه شده توسط اکثر سیستم عامل های SVOD (مانند آمازون نخست آزاد) فکر کرده باشید. اما آیا این گزینه همیشه در Netflix امکان پذیر است ?

به عنوان بخشی از خدمات خود ، Netflix قبلاً به مشتریان خود پیشنهاد می داد دوره آزمایشی رایگان. با تشکر از ماه رایگان نتفلیکس, مشترک می تواند بدون اینکه به مدت 30 روز صورتحساب شود ، از کاتالوگ نامحدود خود استفاده کند. یک دوره به اندازه کافی طولانی برای کشف ملزومات نتفلیکس.

با این حال ، این گزینه دیگر در دسترس نیست. این پلتفرم آن را مستقیماً به سایت شما اعلام می کند: “آزمایشات رایگان در حال حاضر در کشور شما ارائه نشده است.”” نتفلیکس ماه محاکمه رایگان را به پایان رساند فوریه 2020. تصمیم نسبتاً شگفت آور از آنجا که هیچ یک از رقبای وی انتخاب مشابهی را انجام ندادند.

این تغییر در سیاست تجاری کاملاً با احتیاط انجام شد. در بین کشورهای مربوطه ، نه تنها فرانسه بلکه اسپانیا ، ایتالیا و سایر کشورهای غیر اروپایی نیز وجود دارد. برای چه هدفی نتفلیکس تصمیم به پایان دادن به این ارتقاء خوش آمدید ? دلیل این امر می تواند کاملاً آزمایشی باشد: با بیش از 10 میلیون مشترک در فرانسه ، نتفلیکس می تواند بدون ترس این کار را انجام دهد. اثبات این است که حتی افزایش قیمت آن در سال 2022 موقعیت خود را در بازار مختل نکرد.

چگونه نتفلیکس رایگان با اپراتورها داشته باشیم ?

همانطور که احتمالاً از قبل می دانید ، می توان از Netflix نیز از اپراتورهای بزرگ بهره مند شد. آنها آن را در پیشنهاد خود ادغام می کنند تا اشتراک های خود را جذاب تر کنند. برای کاربر ، این یک انتخاب سودمند است زیرا:

 • این پلتفرم به طور مستقیم در تلویزیون خود ادغام شده است,
 • اپراتور باید یک جریان قدرتمند کافی برای عملکرد سیستم عامل را تضمین کند.

بیشتر اپراتورها Netflix را به عنوان یک ارائه می دهند مکمل اشتراک. یعنی اشتراک Netflix به طور مستقیم در بسته اینترنت گنجانده نشده است اما به طور جداگانه صورتحساب می شود. بنابراین ، می توان Netflix را با LiveBox of Orange ، جعبه های اینترنتی SFR و Bbox of Bouygues مشترک کرد. از این رو اشتراک Netflix بدون تعهد در دسترس است ، از 5.99 یورو/ماه.

چگونه می توان نتفلیکس را به صورت رایگان با یک اپراتور انجام داد ? در حال حاضر ، رایگان تنها اپراتوری است که ارائه می دهداشتراک رایگان نتفلیکس. غول جریان مستقیماً در برخی از پیشنهادات اینترنتی خود گنجانده شده است. Netflix با Delta Freebox در دسترس است. هیچ هزینه اضافی درخواست نمی شود. برای استفاده از Netflix با رایگان رایگان ، باید به Freebox Mini 4K ، Freebox Revolution و Freebox Pop مراجعه کنید. در این حالت ، Netflix از 8.99 یورو در ماه در دسترس است.

نتفلیکس با رایگان – 2 مارس 2023

Freebox Mini 4K انقلاب پاپ آزاد دلتا
15.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه 34.99 یورو در ماه 19.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه 44.99 یورو در ماه 29.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه 39.99 یورو در ماه 39.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه 49.99 یورو در ماه
Netflix اختیاری Netflix اختیاری Netflix اختیاری نتفلیکس رایگان

انتخاب پیشنهادات Freebox با Netflix شامل یا اختیاری ، با توجه به قیمت آنها طبقه بندی می شود. سئو رایگان.

حساب Netflix خود را به اشتراک بگذارید تا به صورت رایگان آن را داشته باشید قانونی است ?

اتاق فیلم

شما می خواهید پس انداز کنید یا از Netflix به صورت رایگان استفاده کنید ? به اشتراک گذاری یک حساب می تواند یک گزینه ایده آل باشد. با این حال ، آیا این یک عمل قانونی است ?

یکی از اعضای خانواده یا یک دوست شما از Netflix استفاده می کند و می تواند هر شب از بهترین سریال Netflix استفاده کند. چرا حساب Netflix را با چند مورد به اشتراک نمی گذاریم ? این روش برای هزینه اشتراک Netflix را کاهش دهید کاملاً گسترده است. با این حال ، رسماً ممنوع است ، حتی اگر به نظر می رسد برای لحظه ای ، نتفلیکس آن را تحمل می کند.

اکنون این سکو نشان می دهد که “هر محتوایی که از طریق این سیستم عامل تماشا می شود فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری محفوظ است و نباید با افراد خارج از خانه شما به اشتراک گذاشته شود.”” بنابراین بسیار محتمل است که Netflix ، همانطور که می روید ، به دنبال وسیله ای برای جلوگیری از این روش به روشی مؤثر باشد و در نتیجه از خسارات مالی جلوگیری کند.

جدید در نتفلیکس ! سلسله کولیدوسکوپ زمین 2023 و به طور کامل ژانر را متحول می کند ! در اینجا ، تماشاگر انتخاب هایی را انجام می دهد که در دوره تاریخ تأثیر دارد. علاوه بر این ، اپیزودها می توانند به هر نظمی نگاه کنند ، که دوباره تحول تاریخ را شرط می کند. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم این مفهوم جدید چه خواهد داد !

Netflix را با کارت هدیه به عزیزان خود ارائه دهید

شما به دنبال هدیه ای برای عزیزانتان یا یکی از دوستان خود هستید ? کارتهای هدیه را کشف کرده و پیشنهاد دهید نتفلیکس رایگان ! این همان چیزی است که شما باید در مورد کارت هدیه Netflix بدانید:

 • کارت هدیه Netflix را از کجا بخریم ? کارت هدیه Netflix با یک خرید ساده در اینترنت یا در مکان های اختصاصی مانند FNAC ، Micromania یا Auchan در دسترس است.
 • کارت هدیه Netflix چقدر است ? ارزش کارت هدیه Netflix فقط به انتخاب شما بستگی دارد. مقادیر مختلفی در دسترس است. مبلغ در زمان خرید انتخاب می شود.
 • چگونه از کارت هدیه Netflix استفاده کنیم ? کارت هدیه برای کاربران جدید و همچنین مشتریانی که قبلاً مشترک شده اند در نظر گرفته شده است. بنابراین ، می توان از آن برای اشتراک جدید یا برای گسترش اشتراک Netflix موجود استفاده کرد.

کارت هدیه Netflix تاریخ انقضا ندارد. در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از کارت هدیه برای Netflix رایگان داشته باشید ?

 1. به صفحه Netflix اختصاص داده شده به کارت های هدیه بروید. این سیستم عامل از رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا دستگاه سازگار دیگر در دسترس است.
 2. کد را در کارت هدیه خود معرفی کنید.
 3. انتخاب خود را تأیید کنید.
 4. خود را ایجاد کنید حساب Netflix رایگان.
 5. از Netflix استفاده کنید !

شما می خواهید از یک جعبه اینترنت سازگار با Netflix لذت ببرید ? با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت و نیازهای شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند: 09 71 07 90 68.

 • این پرونده ها می توانند به شما علاقه مند شوند
 • فیبر نوری نصب در خانه خود
 • نحوه تغییر اپراتور اینترنت ?
 • چه زمانی فیبر در خانه است ?

به روز شده در 02/03/2023

پس از استاد 2 در IAE از دیژون ، زوزانا در ژانویه سال 2019 به تیم مخابراتی پیوست. او از نوشتن محتوا مراقبت می کند و مقایسه کننده مخابرات را به روز نگه می دارد.

5 مرحله برای 1 ماه رایگان Netflix در سال 2023 – آزمایش رایگان Netflix

1 ماه رایگان از نتفلیکس داشته باشید

قهوه نتفلیکس

ما 5 مرحله را برای دنبال کردن خواهیم دید 1 ماه رایگان نتفلیکس در سال 2023 – یک حساب Netflix ایجاد کنید و یک آزمایش رایگان انجام دهید.

همه کاربران اینترنت می توانند رایگان دریافت کنند تبلیغ رایگان Netflix 1 ماهه به آسانی.

این پیشنهاد در هر زمان برای همه در دسترس است.

با این آزمایش رایگان Netflix به مدت یک ماه ، می توانید تمام عناوین Netflix را تماشا کنید (بهترین سریال و بهترین فیلم های Netflix).

علاوه بر این ، آزمایش رایگان به شما امکان می دهد 30 روز حساب Netflix داشته باشید.

بنابراین ، در پایان این مقاله ، شما می توانید بدانید که چگونه یک حساب کاربری ایجاد کنید و یک ماه Netflix را داشته باشید.

بیایید برای جزئیات بیشتر برویم.

5 مرحله برای 1 ماه رایگان Netflix در سال 2023 – آزمایش رایگان Netflix

Netflix تمام مشتریان جدید یا آینده را برای تهیه یک حساب Netflix برای آزمایش Netflix به مدت 1 ماه (30 روز) ارائه می دهد.

فقط ثبت نام کنید تا از فرصتی برای نتفلیکس استفاده کنید تا یک ماه آزمایش رایگان داشته باشد.

این ساده است و بدون تعهد ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید.

برای اینکه بتوانید از این دوره رایگان بهره مند شوید ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سایت Netflix مراجعه کنید.کم.
 2. شما باید قسمت آدرس ایمیل را هدف قرار دهید.
 3. برای عضوشدن، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
 4. شما باید مراحل را دنبال کنید.
 5. شما به مدت 30 روز به طور خودکار یک حساب رایگان Netflix ایجاد خواهید کرد.

اگر دوره آزمایشی Netflix مثبت است و می خواهید ادامه دهید ، هیچ کاری نکنید و اشتراک شما به طور خودکار تمدید می شود تا زمانی که می خواهید مشترک شوید.

ممکن است در مورد قیمت اشتراک Netflix ایده ای داشته باشید یا قیمت Netflix را در کشور خود ببینید.

اشتراک Netflix ماهانه است و پس از ثبت نام آغاز می شود.

علاوه بر این ، بدون تعهد ، بدون هزینه های لغو و بدون محدودیت است.

اگر دوره آزمایشی 30 روزه مثبت نیست ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان ، 24 ساعت در روز لغو کنید.

نتیجه

ما 5 مرحله ساده را برای ایجاد یک حساب و داشتن 1 ماه از Netflix و 30 روز آزمایش کردیم.

امیدواریم جواب سوال خود را پیدا کرده باشید.