5 دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو برای پیاده روی بی سر و صدا در تابستان امسال ، NCM C5: این دوچرخه برقی با ارزش کمتر از 1000 یورو ارزش دارد?

NCM C5: این دوچرخه برقی با ارزش کمتر از 1000 یورو ارزش دارد 

Contents

قدرت پدال سازی اضافی که توسط یک دوچرخه برقی تأمین می شود ، بازار را به بخش بزرگی از جمعیت باز می کند که در غیر این صورت هرگز دوچرخه نمی شود. بسیاری از آنها به سادگی از نظر خوب کافی نیستند ، در حالی که برخی دیگر نمی خواهند پس از یک سفر طولانی به کار عرق برسند. با یک دوچرخه برقی ، می توانید تقریباً بدون دردسر به کار خود بروید و بدون تعریق و آماده ترک آن باشید.

5 دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو برای پیاده روی بی سر و صدا در تابستان امسال

دوچرخه برقی به ستاره حمل و نقل شهر تبدیل می شود. آلودگی کمتر ، حرکت تسهیل شده و هزینه کم شارژ باتری دارایی های اصلی آن است. ما 5 دوچرخه برقی را با کمتر از 1000 یورو برای شما انتخاب کرده ایم تا یک تابستان عالی داشته باشیم.

اگر دوچرخه برقی قبلاً برای اکثر آماتورها غیرقابل دسترسی بود ، امروزه مقرون به صرفه تر شده است.

 1. دوچرخه برقی Surpass Suravillegris را کشف کنید
 2. دوچرخه برقی Eleglide M1 را کشف کنید
 3. دوچرخه برقی Survttsemirign Survttsemirigrig را کشف کنید
 4. دوچرخه الکتریکی Vivi را کشف کنید
 5. دوچرخه برقی Eleglide M1 Plus را کشف کنید

این همچنین از کمک به بودجه خود توسط کمک های دولتی که به افراد دارای درآمد مالیاتی مرجع توسط سهم زیر 14،089 یورو اجازه می دهد تا از 300 یورو برای خرید دوچرخه برقی خود بهره مند شود ، سود می برد.

برقی مخلوط 26 اینچی مخلوط برقی Suraevillegris

این دوچرخه Suravillegris با کمک الکتریکی استقلال خوبی از 40 کیلومتر دارد و 6 سرعت دارد. بسیار زیبا و مناسب برای استفاده در شهر ، رنگ خاکستری ماوس زیبا و تجهیزات سبک پرنعمت آن ، آن را به روشی عالی برای حمل و نقل بدون پالس تبدیل می کند.

Suraevillegris از پیشنهاد پیشی می گیرد

قیمتی که در دوچرخه برقی از دست نمی رود !

با داشتن یک دریل از مارک مشهور Shimano ، به شما امکان می دهد به لطف حضور موتور 250 W آن واقع در مرکز عقب ، به محض شروع پدال زدن ، دنده ها را بدون زحمت تنظیم کنید. لازم به ذکر است که به محض رسیدن به سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، مطابق با قانون ، خود را به طور خودکار کاهش می دهد.

جرات دوچرخه کوه Eleglide M1 27.5 اینچ

عاشق کوهنوردی با دوچرخه ، با این دوچرخه با شکوه Eleglide M1 27 متمایز است.5 اینچ. این کمتر از 21 سرعت نیست که به شما امکان می دهد در حالی که از کمک موتور قدرتمند 250 W و باتری 7.5 AH آن بهره مند شوید ، از وحشی ترین دنده ها صعود کنید.

قیمتی که در دوچرخه برقی از دست نمی رود !

در حالت الکتریکی بین 30 کیلومتر مرور کنید یا در صورت انتخاب حالت کمک ، تا 65 کیلومتر فشار دهید. اشتباه نکنید ، دوچرخه برقی Eleglide 27.5 اینچ بهترین گزینه ها از قبیل ترمزهای Double -Disc ، یک Derailleur Shimano ، یک باتری قابل جابجایی و یک کمک فنر هیدرولیک قفل شده را دارد.

Evrttsemirig 27.5 اینچ

بگذارید با این دوچرخه برقی برقی برقی با یک باتری 10 AH ، یک قاب نیمه سفت و 8 سرعت ، لیگ های بزرگ را وارد کنیم. این دوچرخه کوهستانی بالغ که بین 165 تا 185 سانتی متر اندازه گیری می شود کاملاً در همه جا است. دیگر نترسید که وارد مسیرهای توخالی شوید ، استقلال باتری آن تا 60 کیلومتر شما را همراهی می کند.

پیشنهاد Survttsemirign Survtttsemirign

قیمتی که در دوچرخه برقی از دست نمی رود !

مانند هر دوچرخه کوهستانی با احترام به خود ، این مدل را به استاندارد IPX4 مجهز کرده است و باعث افزایش مقاومت در برابر پیش بینی های آب می شود. برای کمک به شما در بادبان ، این دوچرخه کوهستانی کمک برقی دارای صفحه نمایش LED زیبا است که نشان دهنده سطح باتری و همچنین مسافت طی شده است.

دوچرخه سواری Pro Mountain با این Vivi 26 اینچ از 21 کمک برقی

با قاطعیت به عملکرد ورزشی پر زرق و برق تبدیل شد ، دوچرخه کوه برقی 21 -Speed ​​Pro Vivi شما را به شیب دار ترین مسیرها می برد. این مدل آلیاژ آلومینیوم با استفاده از خودمختاری 80 کیلومتر در صورت فعال کردن حالت کمک ، هر دو طراحی دوچرخه را با چرخ های بزرگ سازگار با ارتفاع و دامنه های قوی ، با یک دوچرخه راحت که می داند چگونه در یک محیط شهری خوب رفتار کند ، ترکیب می کند.

پیشنهاد دوچرخه الکتریکی Vivi

قیمت عالی در دوچرخه الکتریکی Vivi !

سیستم انتقال Shimano آن ، ترمز دیسک و چنگال تعلیق مقاومت بالا آن به شما کمک می کند تا بدون تلاش یا تقریبا از موانع عبور کنید. داشبورد هوشمند آن بیش از یک نفر را شگفت زده خواهد کرد زیرا سطح باتری را در زمان واقعی قرار می دهد و دارای دو حالت قابل تنظیم است.

Eleglide M1 Electric Assure Mounty Bike بیش از 27.5 اینچ

انتخاب ما نتوانست این Eleglide M1 Plus Assister Electric Assible Mountain Bike را در نسخه 27.5 اینچی ، بلکه در 29 اینچ برای بیشترین ورزشکاران شما از دست بدهد. با داشتن موتور خود تا 100 کیلومتر استقلال ، 3 حالت دارد: دوچرخه کلاسیک ، دوچرخه برقی یا تمام دوچرخه برقی.

پیشنهاد Eleglide M1 Plus

پیشنهاد فوق العاده در دوچرخه برقی !

ماجراجو واقعی ، ترمزهای دیسک و چنگال تعلیق قفل شده ، لحظه ای شدید را در حالی که ایمن است به شما تضمین می کند. در واقع ، Eleglide M1 Plus شما را به کمک فنرهای شوک قدرتمند شوک ، چرخ های غیر لغزنده و لامپ های LED تطبیقی ​​در همه شرایط تضمین می کند.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

NCM C5: این دوچرخه برقی با ارزش کمتر از 1000 یورو ارزش دارد ?

NCM C5 چرخه لئون

تخصصی Turbo Tero X

آیا واقعاً می توانیم به عملکردهای عالی VA که کمتر از 1000 یورو فروخته می شود امیدوار باشیم ? NCM C5 بدون برخی از خطاها نیست ، اما ارزیابی آن بسیار دلگرم کننده است.

نظر 01Net.کم

Léon Cycle NCM C5

یادداشت نوشتن

برگه فنی

Léon Cycle NCM C5

نوع (ها) شهر
حداکثر سرعت. اعلام شده 90 کیلومتر در ساعت
برنامه همراه هیچ
نیروی موتور 250 وات
قطر چرخ 26 “

پرونده کامل را ببینید

Léon Cycle با توجه به قیمت های تهاجمی خود شناخته شده است ، Léon Cycle عضو آلمانی آلمانی گروه Leisger است. NCM C5 در دسترس ترین VAE آن است. به طور رسمی با 1099 یورو فروخته می شود ، بیشتر اوقات با کمتر از 900 یورو فروخته می شود و آن را به یک دوچرخه برقی مخصوصاً جذاب تبدیل می کند. در هر صورت ، در هر صورت به دلیل داشتن یکی از بهترین مدل های دوچرخه برقی در آمازون.سال گذشته. برای چند ماه در فرانسه فروخته می شود ، هدف آن یکی از بهترین دوچرخه های برقی سطح ورودی است ، بدون اینکه از سبک استفاده کند. این دو دلیل برای خود سزاوار محاکمه شده است.

جاده با قاطعیت تایپ شده

NCM C5 سخت است که الهام بخش خود را پنهان کند. اگر اندازه باتری آن به چنین لوله گسترده ای احتیاج نداشته باشد ، تقریباً می تواند برای دوچرخه جاده ای عبور کند. قاب الماس آن ، چوب لباسی معمولی آن ، اما به خصوص ظرافت لاستیک های آن (استخدام) به طور جبران ناپذیری آن را به ستاره های جاده نزدیک می کند. ایده خوب چرخه لئون این است که چند علامت متمایز را وقف کرده است ، مانند این آویز جاده معکوس ، یک زین سلطنتی زیبا و یک ظاهر کلی کاملاً کار شده ، بر خلاف بسیاری از VA در این محدوده قیمت. بستنی روی کیک برای یک دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو: باتری آن کاملاً در لوله مورب ادغام شده است ، که او عجله دارد با اتخاذ یک سبک دو تنی به آن اطلاع دهد. مسلماً ، تولید کننده می توانست از نظر معابر کابل تلاش کند ، اما نگه داشتن آن در برابر آن دشوار است.
این اولین مشاهده ، بصری ، به همه چیز از یک رویکرد موفق Tinder. آیا مجموعه به C5 اجازه می دهد تا آزمایش را تبدیل کند ?

گزینه های رادیکال … و سوال برانگیز است

بقیه ، دقیقاً ، تجزیه و تحلیل مفصلی از مؤلفه های آن است. موتور توپی عقب ، نسبتاً منطقی با در نظر گرفتن قیمت ، چراغ جلو جلو ، عصای مرکزی … کشف دیگری تا اولین مشکل ، عدم وجود نگهبانان گل و لای بسیار خوب پیش می رود. در 01net.com ، ما می توانیم چشم خود را به چند نقص ببندیم ، اما با بهداشت سازش نمی کنیم.
اما جایی که C5 تمام اعتبار را از نظر امنیت از دست می دهد. چرخه لئون ترمزهای دیسک را نادیده می گیرد تا ترمزهای کابل را با اسکیت های غیرقابل پیش بینی به خصوص در جاده های مرطوب فراهم کند. به نظر ما ، این مشاهدات می تواند برای کسی که از C5 به عنوان بخشی از “Velotaf” استفاده می کند ، ممنوع باشد.

از طرف دیگر ، ما از انتخاب تک سرعت و زنجیره ای بسیار قدردانی می کنیم. در واقع ، C5 تنها یک سرعت دارد ، اما یک دنده نسبتاً طولانی است که هنوز هم به سرعت خوبی می رسد. چرخه Vae de Léon اجازه این کوکت کوچک را می دهد ، اما به طور تصادفی نیست. این امکان را به خود می دهد زیرا این سنسور گشتاور مخصوصاً نادر در این سطح قیمت دارد. ما برخواهیم گشت.

اگر برخی از گزینه ها را می توان با الهام از جاده C5 یا به تمایل به کاهش وزن خود مرتبط کرد ، دیگران و اول از همه آنچه در سیستم ترمز است ، بیش از این سوال برانگیز است.

موتور: ورود به سطح که فرض می شود

با کمتر از 1000 یورو ، توهم می توانست از نظر حرکتی انتظار زیادی داشته باشد. C5 برای پول خود می دهد. هیچ اشتباهی در مورد کالا وجود ندارد ، حتی فریب کمتری ، فقط باید هشدار دهید و انتظار معجزه ندارید. این یک مدل Das-Kit X2 است که توسط شرکت مادر Leder با ارائه 50 نانومتر گشتاور ساخته شده است.
به طور مشخص ، چه چیزی را باید انتظار داشته باشیم ? کمترین و مهمترین کمک الکتریکی کاریکاتور برای گفتن کمترین. فقط پای خود را روی پدال بگذارید تا موتور در حال مسابقه باشد و دوچرخه شروع شود. این رفتار بدون مزایای خاصی پیش نمی رود و از کوچکترین تلاش برای هواداران مناسب خواهد بود ، اما هنوز برخلاف آنچه تولید کنندگان جدی موتور به دنبال VAE ، مترقی و کمک طبیعی هستند. با این حال ، به عنوان بخشی از C5 ، این سکته مغزی پدال تقریباً می تواند با یک ماشه روی دسته های فرمان جایگزین شود.
این واکنش موتور با افزایش سطح کمک بیشتر تأیید شده است. حتی در اول از سه سطح ، شروع خشک باقی می ماند. سطح سوم ، بالاترین ، بدیهی است که این رفتار را به اوج خود سوق می دهد. در مورد سطح میانی … به طور مناسب نامگذاری شده است ، اما این شایستگی این است که احتمالاً لذت بخش ترین است. این عمل “روشن/خاموش” با توجه به قیمت قابل درک است ، اما با این وجود ناامید کننده است ، به خصوص که به سایر گزینه های انجام شده توسط لئون چرخه برای دوچرخه خود نمی چسبد. در عوض سبک و تایپ شده در جاده ، به همان اندازه برای کمک به اولین دور نیازی به کمک نداشت. سرانجام ، ما همچنین می توانیم از تنظیم این کمک که به اندازه آن روی گشتاور عمل نمی کند پشیمان شویم. در حقیقت ، سطح 1 کمک را در 15 کیلومتر در ساعت محدود می کند ، زیر تا 20 کیلومتر در ساعت رشد می کند و تنها سوم دفتر کلاسیک VAE را پر می کند تا به 25 کیلومتر در ساعت برسد.
این موتور Das-Kit X2 با یک جفت با صفحه نمایش بسیار اساسی و صفحه نمایش کار می کند. این یکی از دو دکمه و دو شاخص نور راضی است. دستور اول برای تغییر C5 و چراغ های آن استفاده می شود ، دوم به شما امکان می دهد سطح کمک خود را انتخاب کنید. در مورد LED های کوچک ، آنها سطح باتری باقیمانده و همچنین نحوه کمک انتخاب شده را نشان می دهند.

C5 در جاده ، به چه چیزی می دهد ?

در هنگام راه اندازی ، NCM C5 اغلب در حال رشد است ، اما آنچه اتفاق می افتد یک بار سکته های پدال (واقعی) یک بار داده می شود ? خبر خوب این است که به دلیل سبکی نسبی و چرخ های خوب آن ، چرخه Vae de Léon خیلی سریع با سرعت 25 کیلومتر در ساعت وارد می شود و اگر بخواهید فراتر رفتن بسیار آسان است ، که همیشه در بسیاری از برقی وجود ندارد دوچرخه. مشاهده نسبتاً فوری دیگر ، فشرده بودن کل است ، به ویژه به دلیل این آویز بسیار کاهش یافته 48 سانتی متر ، که به C5 اجازه می دهد تا به راحتی بین اتومبیل ها حرکت کند یا در حالی که شکاف قابل توجهی را در مسیرهای چرخه دو برابر می کند ، دو برابر شود بین آنها و شما.

موقعیت دست روی “شاخهای گاو” به کمترین راحتی که دوچرخه ارائه می دهد تغییر نمی کند. این یکی در جاده تایپ می شود ، از جمله در هندسه آن. دوچرخه سوار در موقعیتی نسبتاً دراز قرار می گیرد که حمله را تسهیل می کند ، اما کمر را پس انداز نمی کند ، به ویژه هنگامی که جاده برخی از گسل ها را نشان می دهد. C5 از نظر راحتی کار زیادی انجام نمی دهد و بهترین چیزی که می توانید به آن امیدوار باشید ، کمی آرامش برای کاهش جزئی لاستیک ها و کاهش خاص در سرعت است. چرخه های Vae de Léon برای رانندگی به خصوص پویا نیست ، اما هنوز هم برای پیاده روی و مسیرهای کمتر از 10 کیلومتر خوشایند است.

ما همچنین بی تاب بودیم که ببینیم یک سنسور زن و شوهر در چنین VA مقرون به صرفه چه می تواند به ارمغان بیاورد. به عنوان یک یادآوری ، وعده این دستگاه بسیار جذاب است: این شدت سکته مغزی پدال کاربر را برای تطبیق کمک ها بر این اساس تجزیه و تحلیل می کند. روی کاغذ ، واقعاً جالب است و برخی از تولید کنندگان دوچرخه متصل ، مانند Cowboy ، آن را تخصص خود کرده اند. در مورد NCM C5 ، ارزیابی منطقی مخلوط است. عملکرد سنسور زوج همیشه قابل درک نیست و ارتباط مداخلات آن ناهموار است. مهمتر از همه ، این یکی هنگام رانندگی با سرعت نزدیک به 25 کیلومتر در ساعت با مشکلات زیادی روبرو می شود. با این سرعت ، ما ضربات زیادی پیدا کردیم ، به کاهش ناگهانی تنش مراجعه کنید. به طور مشخص ، بین 24 تا 26 کیلومتر در ساعت ، دوچرخه دیگر نمی داند که در کدام پا رقصید ، و دوچرخه سوار را مجبور می کند تا بیشتر پدال دهد ، یا سرعت خود را کمی کاهش دهد.
سرانجام ، و این مشکلی است که موتور چرخه لئون با بسیاری از موتورهای سطح ورودی به اشتراک می گذارد ، حالت چرخ رایگان مقاومت قابل توجهی را حفظ می کند. باز هم ، این یک نقص کاملاً قابل قبول است.

استقلال: تعجب خوب

از طرف دیگر ، NCM C5 از آن برتری دارد. با این حال با یک باتری نسبتاً متوسط ​​432 WH ، به شما امکان می دهد صاحب آن را بیش از ده ها کیلومتر بردارید. سازنده طیف وسیعی از 100 کیلومتر در حالت محیط زیست را اعلام می کند. از طرف ما ، ما با نوسان بین حالت میانی (به طور عمده) و حالت توربو توانستیم چهره های به همان اندازه جالب (تقریباً 75 کیلومتر) را رعایت کنیم. به طور مشخص ، این یک عملکرد بسیار خوب است ، بسیار فراتر از آنچه که قیمت C5 پیشنهاد می کند. بنابراین استقلال یکی از دارایی های اصلی آن است.
اگر می خواستیم کاملاً کامل باشیم ، باید این نقاشی خوب از یک نزولی را لکه دار کنیم: شارژ. از یک طرف ، مستلزم آن است که باتری از چارچوب خارج شود. بارگیری مستقیم دوچرخه به طور مستقیم روی یک پریز برق غیرممکن است ، درگاه شارژ در دسترس نیست. باز هم با توجه به قیمت نقص قابل قبول. سرانجام ، شارژ کامل بلوک 432 WH هنوز هم از شما کمی صبر می کند زیرا سوخت گیری کمتر از شش ساعت طول نمی کشد.

NCM C5 در مقابل رقابت

سطح ورود به سطح چرخه لئون ، نوار را به اندازه کافی بالا برای مدلی که با کمتر از 1000 یورو فروخته می شود قرار می دهد. Elops Elops 120 Decathlon حرفی می زد ، اما با باتری آن در قفسه چمدان و استقلال محدود آن ، وزن آن را نمی کند.

در میان تولید کنندگان جدی ، به نظر می رسد که فقط با Nakamura E-Crossover S ، NCM C5 را به چالش می کشد. مجهز بهتر (ترمزهای دیسک و بخش های گل) ، قدرت مشابهی را ارائه می دهد ، اما با سنسور گشتاور فراهم نمی شود. بسته به دیدگاه ، کمتر اصلی یا بیشتر ، یا بیشتر از همه ، این است که Vae of Léon Cycle به نظر ما مرجع این بخش است.

برگه فنی

Léon Cycle NCM C5

نوع (ها) شهر
حداکثر سرعت. اعلام شده 90 کیلومتر در ساعت
برنامه همراه هیچ
نیروی موتور 250 وات
قطر چرخ 26 “

پرونده کامل را ببینید

حکم آزمون

Léon Cycle NCM C5

NCM C5 چرخه لئون ممکن است مرجع مطلق VAE ها با کمتر از 1000 یورو نباشد ، اما این یک تظاهرات جدی برای تریبون است. جهانی ، اجراهای او صادقانه است و او از آن بهره می برد ، این است که از یک طراحی نسبتاً دلپذیر در مقایسه با رقبای خود تأکید کند. اما اگر با توجه به قیمت خود ، او را توبیخ کند ، دشوار است ، ما نمی توانیم از بین برده ترین نقض های خود را از دست بدهیم. دو نکته ای که C5 باید در آن بهتر انجام می داد ، حتی اگر این به معنای لباس پوشیدن در جای دیگر باشد ، در حضور مودگوارد و مهمتر از همه در مورد انتخاب ترمزها است. اولین لوازم جانبی در استفاده شهری ضروری است. در مورد دوم ، این به سادگی ضروری است و به عنوان مثال باید از یک زین پرشور ارزش بیشتری داشته باشد. با این حال ، اگر خرید یک جفت گلدان در دسترس همه باشد ، رفتن به ترمزهای دیسک نیاز به سرمایه گذاری بیشتر دارد. برای بقیه ، و علی رغم بعضی اوقات کمک های کاریکاتور ، NCM C5 ارزش جذاب برای پول را ارائه می دهد.

بهترین دوچرخه های برقی با کمتر از 1000 یورو
2023

دوچرخه های برقی علاقه جدیدی را تجربه کرده اند ، تعداد فزاینده ای از مسافران به وسیله حمل و نقل اقتصادی تر و کارآمدتر روی می آورند. با این حال ، افزودن یک موتور ، باتری و تمام قطعات الکتریکی لازم باعث افزایش قیمت شده و باعث می شود دوچرخه های برقی به طور قابل توجهی گران تر از دوچرخه های سنتی باشند.

دلسرد نشوید ، زیرا چندین تولید کننده اکنون در تلاشند دوچرخه های برقی را با استفاده از قطعات و مواد ارزان قیمت ارزان تر کنند. بدون کاهش کیفیت کلی دوچرخه ، همیشه می توانید پیشنهادات بسیار جذاب را برای کمتر از 1000 یورو پیدا کنید. آنها ممکن است همان سرعت یا همان استقلال را با مدل های گران قیمت نداشته باشند ، اما بیشتر آنها ویژگی هایی را ارائه می دهند که چیزی برای حسادت به مدل های گران قیمت تر ندارند. بنابراین ، در این مقاله بهترین دوچرخه های برقی را با کمتر از 1000 یورو کشف کنید.

دوچرخه برقی کمتر از 1000 یورو

بهترین دوچرخه برقی کمتر از 1000 یورو

Vivi Electric Mountain Bike: انتخاب تیم

این دوچرخه الکتریکی Vivi یکی از بهترین مدل ها در این بخش قیمت است ، زیرا تعداد کمی دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو وجود دارد که قادر به ارائه هستند: سرعت ، راحتی رانندگی و ارگونومی.

 • استقلال خوب
 • مدل کاملاً تاشو
 • باتری قابل جابجایی
 • یک سیستم ترمز بسیار خوب

توجه داشته باشید 4.4/5 با بیش از 110 بررسی در آمازون

5 بهترین دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو

بهترین دوچرخه برقی کمتر از 1000 یورو

Vivi Electric Mountain Bike: بهترین ها در کمتر از 1000 یورو

دوچرخه برقی این برند یکی از مورد قدردانی در محدوده قیمت آن است و به درستی. به لطف موتور الکتریکی 250W خود که در چرخ عقب واقع شده است ، با استفاده از باتری 36 ولت و 8AH آن ، دوچرخه می تواند سرعت 25 کیلومتر در ساعت را تحویل دهد ، این دوچرخه قادر است این سرعت را روی 30 تا 40 کیلومتر نگه دارد. با این حال ، این به حالت عملیاتی که می خواهید انتخاب کنید بستگی دارد ، زیرا با کمک الکتریکی سبک می توانید از این محدوده بهره مند شوید این بار تا 70 کیلومتر. علاوه بر این ، یک عنصر بسیار مهم از یک دوچرخه برقی سیستم ترمز آن است و با توجه به این دوچرخه برقی کوه از Vivi بسیار خوب است. مجهز به ترمز دیسک روی چرخ جلو و چرخ عقب دوچرخه است تا از ترمز قابل اعتماد با ایمنی مضاعف بهره مند شوید.

 • استقلال خوب
 • مدل کاملاً تاشو
 • باتری قابل جابجایی
 • یک سیستم ترمز بسیار خوب

توجه داشته باشید 4.4/5 با بیش از 110 بررسی در آمازون

Eleglide M1

Eleglide M1 Plus

این دوچرخه سواری برند برقی برند Eleglid بخشی از دوچرخه این انتخاب بهترین گزینه ها با کمتر از 1000 یورو است و این به لطف این خصوصیات بسیار جذاب. اول از همه ، طراحی هوشیار و ظریف آن عمدتاً آلومینیوم سبکی و استحکام را به کل دوچرخه اعطا می کند. موتور الکتریکی Shimano -Transmission آن اجازه می دهد تا دوچرخه از طریق کنترل پنل دوچرخه برقی به راحتی قابل تنظیم باشد. از طرف دیگر ، 3 حالت دنده دوچرخه به شما امکان می دهد بین یک کمک الکتریکی که 100 کیلومتر طول خواهد کشید ، یک حالت تمام الکتریکی که 50 کیلومتر طول خواهد کشید و یک حالت کلاسیک SO -Called در جایی که تنها در آن پیشرفت می کنید ، متناوب کنید. قدرت در بدن شما.

 • یک دوچرخه قدرتمند مناسب برای همه زمین ها
 • چرخ های بزرگ مناسب برای همه زمین ها
 • یک استقلال بسیار خوب 100 کیلومتر

با بیش از 240 بررسی دارای 4.5/5 است

دوچرخه برقی

دوچرخه برقی

یک بار سفارشی نیست ، برند ویوی با یک مدل عالی در بخش دوچرخه برقی با کمتر از 1000 یورو باز می گردد. این دوچرخه که برای استفاده در زمین های دشوارتر مانند کوه طراحی شده است دارای یک موتور 250W قدرتمند است که در چرخ عقب دوچرخه واقع شده است تا بتواند یک نیروی بزرگ حرکتی را در پشت بدست آورد که در طول صعود بسیار مفید است. علاوه بر این ، موتور آن به آن اجازه می دهد تا حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت را برای 35 کیلومتر در حالت (ebike) تحویل دهد و بدین ترتیب دوچرخه از موتور دوچرخه برقی کاملاً استفاده می کند. با این حال ، همچنین دارای یک حالت کمک شده است که کمک های الکتریکی جزئی را ارائه می دهد ، به خصوص در صعودها و این برای طیف وسیعی از 70 کیلومتر.

 • یک سیستم زرهی بسیار خوب
 • یک سیستم ترمز خوب
 • یک موتور 250W قابل اعتماد و قدرتمند

با بیش از 120 بررسی رتبه 4.1/5

Eskute Wayfarer

Eskute Wayfarer

یک دوچرخه برقی که توانسته است جای خود را در بین دوچرخه های برقی مورد علاقه عموم مردم با کمتر از 1000 یورو ایجاد کند ، علاوه بر این به وضوح شهرت خود را به سرقت نبرد. برند Eskute در این محدوده قیمت واقعاً ضربه بزرگی را با این مدل نشان داده است. این دوچرخه از Eskute از یک قاب آلومینیومی با کیفیت خوب و اطمینان از استحکام خوب به کل ، دارای یک موتور الکتریکی 250W خوب است که عملکرد خوبی را ارائه می دهد ، یعنی حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت که درست در مقررات است. از طرف دیگر ، با باتری 36 ولت و 10 AH که نیز به عنوان بخشی از دوچرخه پنهان شده است. این دوچرخه برقی را می توان به طور عمده از طریق موتور به مدت 30 کیلومتر در 35 کیلومتر هدایت کرد ، اما با استفاده از حالت کمک برقی ، استقلال تا 65 کیلومتر به دست آمد. از نظر ایمنی ، این دوچرخه از سیستم تعلیق ترمز جلو و دیسک در جلو و عقب بهره می برد.

 • راحتی بسیار خوبی هنگام رانندگی
 • یک دوچرخه برقی قدرتمند و قابل اعتماد
 • یک طراحی هوشیار و زیبا

با بیش از 65 بررسی رتبه 4.1/5

راهرو

Hitway BK2

با ارزش عالی برای پول ، این دوچرخه برقی از Hitway خود را به عنوان سفر روزانه تعداد خوبی از ما تأسیس کرده است. این دوچرخه با ساختاری با آلومینیوم تاشو که هم سبکی ، استحکام و هم سهولت حمل و نقل را ارائه می دهد ، این دوچرخه قادر است تا 25 کیلومتر در ساعت حرکت کند و این بسته به حالت مورد استفاده 70 کیلومتر. حالت کمک برقی تضمین می کند که بزرگترین استقلال 70 کیلومتر است در حالی که حالت فقط بر اساس موتور الکتریکی طیف وسیعی از 35 کیلومتر را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، ایمنی در دوچرخه برقی توسط سیستم ترمز بسیار خوب Double -Disc و ترمز الکترونیکی که موتور دوچرخه را هنگام استفاده از آن کاهش می دهد ، تضمین می شود.

 • یک ارزش بسیار خوب برای پول
 • ارگونومی عالی بسیار آسان برای استفاده
 • یک دوچرخه فوق العاده سبک و تاشو ایده آل برای زندگی روزمره

با بیش از 450 بررسی دارای 4.2/5 است

توصیه ما قبل از خرید

چرا باید یک دوچرخه برقی بخرید

قدرت پدال سازی اضافی که توسط یک دوچرخه برقی تأمین می شود ، بازار را به بخش بزرگی از جمعیت باز می کند که در غیر این صورت هرگز دوچرخه نمی شود. بسیاری از آنها به سادگی از نظر خوب کافی نیستند ، در حالی که برخی دیگر نمی خواهند پس از یک سفر طولانی به کار عرق برسند. با یک دوچرخه برقی ، می توانید تقریباً بدون دردسر به کار خود بروید و بدون تعریق و آماده ترک آن باشید.

حتی دوچرخه سواران باتجربه دریافتند که دوچرخه های برقی به به حداقل رساندن خستگی عضلات و تنش های مفاصل کمک می کنند ، بنابراین خطر آسیب دیدگی را در زندگی کاهش می دهد. سطح شکل و مهارت شما هرچه باشد ، همه می توانند از راحتی یک دوچرخه برقی بهره مند شوند.

دوچرخه های برقی چگونه کار می کنند ?

دوچرخه های برقی از موتورهای واقع در قطب چرخ عقب یا اخیراً بین میل لنگ استفاده می شوند. موتورهای مرکزی غالباً نسبت به موتورهای هاب سنتی برتر تلقی می شوند ، فقط به این دلیل که توزیع وزن 50/50 است و آنها پایین تر قرار می گیرند ، که به ناچار کنترل بهتر دوچرخه را تضمین می کند. علاوه بر مزایای آن از نظر مانور ، موتورهای مرکزی به طور کلی قدرتمندتر هستند زیرا موتور باعث میل لنگ می شود ، که قبل از عقب بودن چرخ عقب ، قدرت را ضرب می کند.

علاوه بر این ، موتور بسته به هندسه مدل ، انرژی خود را از باتری که اغلب در لوله پایین دوچرخه برقی یا روی کراوات زین ذخیره می شود ، دریافت می کند. اگر این اولین دوچرخه برقی شماست ، ممکن است ایده آشنایی با سیستم حرکتی در ابتدا ترسناک به نظر برسد. با این حال ، این مورد نیست زیرا بیشتر دوچرخه های برقی مجهز به صفحه نمایش LCD “آسان -برای خواندن” هستند که به شما امکان می دهد دوچرخه جدید خود را به طور کامل کنترل کنید.

ما توصیه می کنیم که دوچرخه های برقی در معرض نگهداری سالانه باشند که در طی آن دوچرخه به طور کامل از هم جدا شده و بازسازی می شود تا اطمینان حاصل شود که سیستم موتور به همان اندازه کار می کند که شما آن را خریداری کرده اید. تعمیر و نگهداری منظم که شما با یک دوچرخه مکانیکی انجام می دهید نیز در مورد دوچرخه های برقی اعمال می شود تا طول عمر قطعات را تضمین کند.

چگونه دوچرخه برقی خود را انتخاب کنیم

دلیل شما هرچه باشد ، ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب دوچرخه برقی مناسب برای وضعیت خود کمک کنیم. در اینجا چهار ویژگی اصلی که ما به دنبال آن بودیم برای انتخاب بهترین دوچرخه های برقی (و آنچه شما نیز باید جستجو کنید) وجود دارد:

1. قاب
قاب دوچرخه نه تنها مسئله زیبایی شناسی است ، بلکه می تواند در عملکرد نیز تأثیر بگذارد. اگر با دوچرخه برقی در اطراف شهر قدم بزنید ، می خواهید یک قاب کم برای راحتی انتخاب کنید ، اما اغلب می تواند سنگین باشد. از طرف دیگر ، یک دوچرخه تاشو یا ورزشی به نفع سبکی آسایش را قربانی می کند.

دوچرخه چه چیزی شبیه شماست ? آیا دوچرخه با باتری پنهان یا یکپارچه می خواهید ? شما را یک قفسه چمدان می خواهم ? تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهم است.

2. ترمز
دوچرخه های مجهز به ترمزهای دیسک قدرت ترمز برتر و قابل اطمینان تر را نسبت به دوچرخه های مجهز به ترمزهای کشش خطی ، که اغلب به آن گفته می شود “ارائه می دهند . ترمزهای دیسک با دوچرخه کوهستان بزرگتر هستند.

3. موتور
موتور یک سوال از قدرت است. اگر بودجه محدود دارید ، به مکان موتور توجه کنید. برای چی ? زیرا دوچرخه های برقی ارزان تر اغلب موتور را در جلو یا عقب قرار می دهند. برای عملکرد بهتر ، توصیه می کنیم دوچرخه ای را که موتور آن در وسط قرار دارد انتخاب کنید ، زیرا امکان توزیع بهتر وزن را فراهم می کند.

گفته می شود ، تمام دوچرخه های برقی موجود در این لیست دارای موتور در مرکز عقب هستند (زیرا گزینه های دارای موتور مرکزی گران تر هستند). مزیت این ترتیب این است که احتیاط است و باعث ایجاد مشکلات چسبندگی چرخ نمی شود ، این یک مشکل برای دوچرخه های برقی است که در جلو به آن مجهز شده اند.

مشاوره: بدانید که موتورهای واقع در توپی عقب می توانند اثر چرخشی داشته باشند ، یعنی می گویند انرژی الکتریکی که از عقب با توزیع وزن در عقب هدایت می شود منجر به چرخ دستی می شود. درست است که اگر عمداً انجام شود ، می تواند سرگرم کننده باشد ، اما برای کسانی که انتظار ندارند نیز نگران کننده است.

4. خودمانی
شما استقلال بیشتری می خواهید ? شما به یک باتری بزرگتر احتیاج خواهید داشت – و یک باتری بزرگتر به معنای وزن بیشتر است. با استفاده از فناوری باتری های فعلی ، اینگونه کارها کار می کند. برای یک دوچرخه تفریحی استقلال بالا ، وزن اضافی ممکن است مشکلی نداشته باشد ، اما مطمئناً برای یک دوچرخه برقی تاشو. بنابراین کاملاً به نوع دوچرخه برقی مورد نظر شما بستگی دارد.

به یاد داشته باشید که حداکثر استقلال نشان داده شده فقط این است: حداکثر. عمر باتری بسته به تعداد مشخصی از عوامل ، از وزن دوچرخه سوار تا زمین و دما بسیار متفاوت است. به عنوان مثال اگر در ساحل سوار شوید ، غیر معمول نیست که استقلال یک دوچرخه برقی به نصف کاهش یابد.

اکنون که هنگام انتخاب یک دوچرخه برقی ، درک کرده اید که باید به دنبال آن باشید ، وقت آن است که مواردی را که باید خریداری کنید بررسی کنید و چرا.