بسته بین المللی: مقایسه پیشنهادات موبایل برای بسته های خارجی ، بین المللی: 5 بهترین بسته برای سفر

بهترین بسته های بین المللی

Contents

نکته دیگری برای آماده سازی خوب سفر خود: فراموش نکنید بررسی کنید که تلفن همراه شما سازگار است با شبکه کشور مقصد خود. گاهی اوقات اختلاف فرکانس وجود دارد که توسط همه تلفن ها پشتیبانی نمی شود. این به ویژه در مورد کشورهای زیر که از آنها استفاده می کنند اتفاق می افتد فرکانس 1900 مگاهرتز : آرژانتین ، کانادا ، شیلی ، ایالات متحده ، مکزیک ، پرو ، جمهوری دومینیکن. می توانید این کار را در برگه سازنده ارائه شده هنگام خرید لپ تاپ خود بررسی کنید.

بسته بین المللی: مقایسه پیشنهادات موبایل برای خارجی ها

Raudière Maxime

بسته بین المللی

بیشتر و بیشتر اپراتورها ارائه می دهند بسته های تلفن همراه برای سفر به خارج از کشور. امروز ، تماس و دریافت تماس با چهار گوشه جهان بدون شکستن بانک امکان پذیر است. این که آیا شما یک Globetrotter واقعی هستید یا یک مسافر گاه به گاه ، اکنون پیشنهادات متناسب با هر نیاز وجود دارد. راهنمای ما را برای بهترین بسته های موبایل برای سفر به خارج از کشور کشف کنید.

 • ضروری
 • برخی از بسته های اینترنتی بین المللی دارای پاکت داده در خارج از کشور تقریباً یکسان با پاکت خود که برای فرانسه اختصاص داده شده است.
 • در سال 2023 ، فقط چند بسته به طور خودکار شامل تماس یا داده است مقصد خارج از اروپا.
 • خارج از اروپا, نرخ تلفن همراه به کشوری که در آن هستید بستگی دارد و مقصدی که ارتباط برقرار می کنید.
 • اپراتورهای تلفن همراه ارائه می دهند گزینه های بین المللی اجازه دریافت و برقراری تماس از خارج از کشور و/یا استفاده از اینترنت موبایل.

بسته برتر بین المللی در SFR ، نارنجی ، Bouygues و رایگان

بسته های SFR ، Bouygues ، نارنجی یا رایگان برای اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده از اتحادیه اروپا و کشورهای DOM قابل استفاده است. اما در مورد سایر مقصد چه می شود ? در اینجا پیشنهادات اقتباسی برای سفرهای خارج از اروپا در بین 4 اپراتور اصلی آورده شده است.

پیشنهاد بسته بندی بین المللی SFR

جزئیات بسته های بین المللی SFR – سپتامبر 2023

بسته تماس بین المللی تماس/پیام کوتاه/MMS از خارج اینترنت موبایل از خارج از کشور قیمت
بسته 210 گیگابایت 5G SFR
09 71 07 91 59 اشتراک آنلاین
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا و به سمت فرانسه و اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس ، آندورا 100 گیگابایت در ماه از زمان اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس ، آندورا 31.99 یورو/ماه به مدت 1 سال ، سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
بسته 240 گیگابایت 5G SFR
09 71 07 91 59 اشتراک آنلاین
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا و به سمت متروپولیتن فرانسه ، اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، کانادا و چین 100 گیگابایت در ماه از زمان اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس ، آندورا 64.99 یورو در ماه به مدت 1 سال ، سپس 64.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه

برنامه های نامحدود و بین المللی SFR دیگر در دسترس نیست که اپراتور داشته باشد از کاتالوگ خود دو بسته بالا برداشته شده است و چه کسی در خارج از کشور بسیار چرخانده بود. امروز ، دو برنامه عالی اپراتور پیشنهادات 140 و 150 گیگابایتی است که هنوز 100 گیگابایت قابل استفاده در خارج از کشور ارائه می دهد.

در بسته 5G نامحدود از SFR (اکنون بیشتر در دسترس اشتراک است) یکی از کامل ترین ها برای از تلفن خود هم در فرانسه و هم در خارج از کشور استفاده کنید. این پیشنهاد مناسب کسانی بود که اغلب به اروپا یا آمریکای شمالی سفر می کنند و نیاز به برقراری ارتباط و استفاده منظم از اینترنت دارند. این یک بود بسته 5G سازگار, که ارائه می دهد (منوط به داشتن یک تلفن هوشمند سازگار و در یک منطقه تحت پوشش) کیفیت اتصال بهینه. این بسته بدون تعهد یا مشمول تعهد 24 ماهه (با تلفن هوشمند) بود و هنوز هم بودجه 65 یورو در ماه در طول سال اول را نشان می دهد.

دامنه بین المللی SFR نیز بسته بین المللی 5G. این بسته بالاترین بسته اپراتور بود ، که عمدتا مناسب کسانی بود که اغلب به کشورهای خارج از اروپا سفر می کنند ، و آماده هستند تا بودجه قابل توجهی را به پیشنهاد خود اختصاص دهند. این بسته بین المللی SFR بدون تعهد یا مشمول تعهد 24 ماهه با تلفن هوشمند بود.

کاتالوگ بسته بندی بین المللی در نارنجی

جزئیات بسته بین المللی نارنجی – سپتامبر 2023

بسته بندی کردن تماس/پیام کوتاه/MMS از خارج اینترنت موبایل از خارج از کشور قیمت
200 گیگابایت 5 گرم نارنجی
اشتراک در
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا به سمت اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا. 120 گیگابایت از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا 32.99€/ماه به مدت 1 سال ، سپس 44.99 یورو در ماه
بدون درگیری
نارنجی 240 گیگابایتی
اشتراک در
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا به سمت اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا. 140 گیگابایت از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا 64.99€/ماه به مدت 1 سال ، سپس 64.99 یورو در ماه
بدون درگیری

کسانی که به خارج از اروپا سفر می کنند و مایل به عضویت در نارنجی هستند می توانند به این سمت مراجعه کنند بسته نارنجی 240 گیگابایتی 5G. این شامل تماس های نامحدود به موبایل ثابت و موبایل در ایالات متحده و کانادا است اما به شما اجازه نمی دهد از بسته خود استفاده کنید با این حال ، از مقصد خود. این بسته نارنجی همچنین دسترسی به 5G را در یک منطقه تحت پوشش و داشتن یک تلفن هوشمند سازگار ارائه می دهد.

پیشنهاد بسته بین المللی Bouygues Telecom

جزئیات بسته بین المللی Bouygues – سپتامبر 2023

بسته بین المللی تماس/پیام کوتاه/MMS از خارج اینترنت موبایل از خارج از کشور قیمت
بسته 200 گیگابایتی 5G
09 71 07 91 44 اشتراک آنلاین
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا و به سمت متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا 100 گیگابایت از اروپا ، DOM و سوئیس. 31.99€/ماه به مدت 1 سال ، سپس 44.99 یورو در ماه
نامزدی 1 ساله
بسته 240 گیگابایتی 5G
09 71 07 91 44 اشتراک آنلاین
تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms از آنجا که اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، کانادا به سمت متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، دام ، سوئیس ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، برزیل ، کره جنوبی ، آب ، اسرائیل ، ژاپن ، روسیه و ترکیه 130 گیگابایت از اروپا ، DOM ، سوئیس ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، برزیل ، کره جنوبی ، آب ، اسرائیل ، ژاپن ، روسیه و ترکیه و ترکیه 54.99€/ماه به مدت 1 سال ، سپس 69.99 یورو در ماه
نامزدی 1 ساله

اگر به داخل سفر می کنید آمریکای شمالی, در بسته های 200 گیگابایتی و 240 گیگابایتی گزینه های جالب هستند. با استفاده از این بسته ها ، می توان در زمان اشتراک از یک تلفن هوشمند جدید با قیمت سودمند بهره مند شد. این به معنای مدت زمان استتعهد 24 ماهه (12 ماه بدون تلفن هوشمند).

بسته بین المللی رایگان رایگان

بسته رایگان مطمئناً پیشنهاد بین المللی است که بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد. در واقع ، این بسته می تواند برای بسیاری از مقصد (اروپا و خارج از اروپا) استفاده شود ، هزینه کمتر از 20 یورو در هر ماه است و همراه با آن نیستبدون تعهد.

با این وجود توجه داشته باشید که مقدار داده های موجود از خارج از کشور 35 گیگابایت در هر ماه است که متناسب با استفاده روزانه و فشرده از اینترنت نخواهد بود.

بهترین بسته های بین المللی برای اروپا و DOM

با وجود پایان هزینه های رومینگ, استفاده از اینترنت موبایل از اروپا هنوز محدود است. در برخی از اپراتورها ، حجم داده موجود از اتحادیه اروپا از حجم شما موجود در فرانسه کسر می شود ، در حالی که برخی دیگر شامل حجم اضافی از داده های قابل استفاده فقط از اتحادیه اروپا هستند. به هر حال ، هنگامی که حد مجاز در بسته آسیب دیده شما گنجانده شده است, اتصال اینترنتی شما کند خواهد شد, حتی مسدود شده, یا اضافی.

اگر مرتباً به اروپا سفر می کنید و از اینترنت موبایل زیادی استفاده می کنید ، بهتر است پیشنهاد متناسب با نیازهای خود را ارائه دهید. برای مرتب کردن تمام بسته های موبایل موجود در بازار با توجه به ترجیحات خود به مقایسه کننده بسته تلفن همراه ما بروید. در اینجا مجموعه ای از بسته های جالب تلفن بین المللی برای اروپا آورده شده است:

برای حدود یک بیست یورو در ماه, این بسته ها یک پاکت نامه اینترنتی قابل توجهی را به شما ارائه می دهند و به شما امکان می دهند تماس بگیرید و پیامک های نامحدود را به سرزمین اصلی فرانسه و اروپا ارسال کنید. هنوز مشخص است که آیا شما یک فرمول را با تعهد یا بدون تعهد ترجیح می دهید.

بهترین بسته های تلفن همراه را در مورد تمایل Selectra برای تغییر برنامه خود قبل از عزیمت به خارج از کشور پیدا کنید ? مقایسه بهترین پیشنهادات موبایل ما را در SELECTRA کشف کنید.

از بسته بین المللی موبایل خود از خارج استفاده کنید

از خارج از کشور تماس بگیرید یا با اینترنت مشورت کنید می توانید هنگام دریافت فاکتور خود به سرعت شگفت زده کنید. به همین دلیل ، مهم است که بسته خود را انتخاب کرده و در مورد شرایط استفاده از قبل سؤال کنید.

اطلاعاتی که باید قبل از سفر به خارج از کشور در نظر گرفته شود

بسته به اپراتور خود ، ممکن است شما نیاز داشته باشید گزینه بین المللی را فعال کنید قبل از عزیمت از منطقه مشتری خود. اگر می خواهید به برقراری تماس و دریافت تماس ادامه دهید ، این امر ضروری است. در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و DOM ، می توانید مانند فرانسه تماس بگیرید و تماس بگیرید ، پیام کوتاه و MMS را دریافت کنید. شما همچنین این امکان را داریداینترنت موبایل را از خارج فعال یا مسدود کنید. سه گزینه بوجود می آید:

 1. اینترنت موبایل را مسدود کنید.
 2. آن را فعال کنید قادر به استفاده از آن از خارج از کشور است (تحت شرایط تعیین شده توسط اپراتور).
 3. آن را فعال کنید ، اما دسترسی به اینترنت را مسدود کنید از مقدار مشخصی از خارج از شکل.

از طرف دیگر ، برای سفرهای خارج از اروپا ، صورتحساب متفاوت است. برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند ، بنابراین توصیه می شود مشورت کنید شبکه قیمت تماس و اینترنت از خارج در وب سایت اپراتور خود. برای مسافران معمولی ، بسیاری از پیشنهادات موبایل بین المللی با قیمت های سودمند نیز وجود دارد.

شرایط استفاده از یک بسته بین المللی در اروپا

از 15 ژوئن 2017 ، هزینه های رومینگ ، که به آن رومینگ نیز گفته می شود ، در اتحادیه اروپا و DOM حذف شده است. اکنون ، تماس های اضافی ، پیام کوتاه و MMS فقط یک تاریخ باستانی است. تو می توانی از برنامه تلفن همراه خود برای سفر به همه جای اتحادیه اروپا استفاده کنید گویی در سرزمین اصلی فرانسه بودید.

با این حال ، استفاده از خارج از سرزمین اصلی فرانسه حتی در اروپا محدودیت های خود را دارد. در واقع, بنابراین “سوء استفاده” از آنها استفاده می کند برنامه های موبایل از خارج از کشور هستند بار. به محض اینکه استفاده شما در خارج از کشور از استفاده شما از فرانسه ، طی یک دوره 4 ماه متوالی فراتر رفته است ، استفاده از آن سوءاستفاده می شود. فراتر از این حد ، شما باید هزینه های جبران را بپردازید.

برای جلوگیری از هزینه های اضافی در صورت اقامت طولانی در اروپا ، ساده ترین راه این است که یک پیشنهاد موبایل را در کشوری که در آن هستید تهیه کنید.

شرایط استفاده از یک بسته بین المللی در خارج از اروپا

بسته بین المللی

جدا از اروپا ، هزینه های بی خانمان هنوز هم مرتبط است. مسئله و دریافت تماس ها ، و همچنین ارسال پیامک و MMS اضافی است. اگر بسته هایی از جمله مقصد خاصی در خارج از اروپا ، در بیشتر پیشنهادات موبایل وجود داشته باشد ، قیمت های بین المللی به کشوری که در آن اقامت دارید بستگی دارد, اما همچنین مقصدی که با آن ارتباط برقرار می کنید. دریافت پیامک رایگان است.

اینترنت موبایل در خارج از اروپا نیز اضافه است و قیمت ها به راحتی به مقادیر گزاف می رسند. با این حال ، اپراتور شما این وظیفه را دارد که با پیامک به شما اطلاع دهد و بسته خود را فراتر از 60 یورو خارج از فرم مسدود کند. برای جلوگیری از فاکتورهای خوش طعم ، توصیه می شود بلوک به طور پیش فرض اینترنت موبایل از خارج و قبل از عزیمت با شبکه های قیمت گذاری اپراتور خود مشورت کنید.

نکته دیگری برای آماده سازی خوب سفر خود: فراموش نکنید بررسی کنید که تلفن همراه شما سازگار است با شبکه کشور مقصد خود. گاهی اوقات اختلاف فرکانس وجود دارد که توسط همه تلفن ها پشتیبانی نمی شود. این به ویژه در مورد کشورهای زیر که از آنها استفاده می کنند اتفاق می افتد فرکانس 1900 مگاهرتز : آرژانتین ، کانادا ، شیلی ، ایالات متحده ، مکزیک ، پرو ، جمهوری دومینیکن. می توانید این کار را در برگه سازنده ارائه شده هنگام خرید لپ تاپ خود بررسی کنید.

با توجه به یک نیاز هدفمند ، یک برنامه بین المللی تلفن همراه را انتخاب کنید

بسته به نیاز شما ، ممکن است به دنبال یک بسته بین المللی خاص باشید: به سراسر جهان بروید ، فقط به منطقه اروپا سفر کنید ، به یک کشور خاص بروید.

بهترین بسته بین المللی موبایل بدون تعهد

مرد با تلفن هوشمند

شما ترجیح می دهید مشترک شوید پیشنهاد غیر اتصال برای اینکه بتوانید در صورت لزوم بسته را تغییر دهید ، بدون هزینه خاتمه ? اگرچه بسته های غیر اتصال کامل ترین پیشنهادات برای a نیستند از خارج از کشور استفاده کنید, ممکن است خوشبختی خود را پیدا کنید.

 1. در SOSH, همه بسته ها می توانند به طور معمول از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا استفاده شوند (به جز سری ویژه). شما از همان پاکت اینترنتی مانند فرانسه ، و همچنین تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS ، به سرزمین اصلی فرانسه و اروپا/دام/سوئیس/آندورا بهره مند می شوید. فقط روند نزولی ، اگر به یک مقصد دوردست (به استثنای اروپا) بروید ، نمی توانید از طریق SOSH بروید.
 2. در قرمز توسط SFR, این عملیات مشابه است همانطور که می توانید با اس ام اس/MMS نامحدود از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه تماس بگیرید و ارسال کنید (سوئیس و آندورا گنجانده نشده اند) ، در حالی که پاکت اینترنتی در دسترس از خارج از کشور در مقایسه با متروپولیتن فرانسه کاهش می یابد.
 3. در prixtel, همان اصل ، بسته شما به طور معمول می تواند از اروپا و DOM استفاده شود ! فقط تفاوت: قیمت بسته شما بسته به مصرف شما متفاوت است. مقدار داده های قابل دسترسی از خارج نیز متفاوت است.
 4. chez bouygues, محدوده B & You بسته های غیر اتصال دهنده ای را ارائه می دهد که می توانند از اروپا و DOM استفاده شوند. مانند Red و Prixtel ، پاکت اینترنت همان خارج از کشور نیست که در سرزمین اصلی فرانسه وجود دارد.

بهترین بسته جهانی برای تور کره زمین چیست ?

بسته رایگان 19.99 یورو/ماه می تواند برای کسانی که یک تور جهانی را تصور می کنند ایده آل باشد. در واقع ، یک پاکت اینترنتی 35 گیگابایت می تواند از کشورهای 5 قاره استفاده شود (لیست کشورهای معتبر در سپتامبر 2023):

 • اروپا و دام : آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، مالت ، نروژ ، نرولند ، پولاند ، پولاند ، پولاند ، پولاند ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، پولاندز ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Nethands ، Northlands ، Northlands ، Nonthlands ، Nonthrands ، Nonthlands Maltaania پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، انگلستان ، اسلواکی ، اسلوونی و سوئد ، گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، مایوت ، جلسه
 • آفریقا : آفریقای جنوبی ، الجزایر ، تونس
 • آمریکا : آرژانتین ، برزیل ، کانادا ، ایالات متحده ، مکزیک
 • آسیا : ارمنستان ، چین (به استثنای تایوان ، هنگ کنگ ، ماکائو) ، جورجیا ، هند,
  اسرائیل ، مالزی ، قزاقستان ، ازبکستان ، پاکستان ، تایلند ، ترکیه
 • اقیانوسیه : استرالیا ، نیوزیلند

با این وجود ، تماس ها ، پیامک ها و MMS فقط از اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، نیوزیلند ، استرالیا و اسرائیل نامحدود هستند.

آیا بسته بندی بین المللی نامحدودی از خارج وجود دارد ? هیچ, هیچ بسته فرانسوی داده های نامحدودی در خارج از کشور ندارد. بسته بین المللی تلفن همراه با بزرگترین پاکت داده در خارج از کشور ، بسته Bouygues 240 گیگابایتی با 130 گیگابایت در خارج از کشور است. علاوه بر این ، هیچ بسته دیگری داده های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه ارائه نمی دهد.

بسته ایالات متحده: بسته های بین المللی مناسب

اگر همه بسته ها را می توان از کشورهای اتحادیه اروپا و DOM استفاده کرد ، تعداد کمی از آنها وجود دارد که می توان از مقصد دورتر استفاده کرد. با این حال ، برخی از پیشنهادات استفاده می کند از ایالات متحده, این حتی یکی از تنها مقصد های خارج از اروپا است که مورد علاقه برخی از اپراتورها است.

برای یافتن یک بسته بین المللی اقتباس شده برای استفاده در ایالات متحده ، در این مقاله با بسته های خارج از اروپا SFR ، Bouygues و لیست رایگان در بالا مشورت کنید.

از فوریه 2022 ، اپراتورهای آمریکایی شبکه های 3G خود را به پایان رسانده اند. برای مشتریان رایگان با تلفن هوشمند 4G/5G ، بنابراین فقط با استفاده از Imessage در آیفون یا عملکرد چت در Android ، انتشار یا دریافت پیامک امکان پذیر است. برای تماس ، شما باید از یک برنامه تلفن با استفاده از اینترنت مانند WhatsApp ، Messenger یا Skype استفاده کنید.

شما به دنبال بسته ای با خدمات خوب بین المللی هستید ? با یکی از مشاوران SELECTRA ما تماس بگیرید تا به شما در یافتن پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای شما کمک کند و شما را از پرداخت هزینه های خود نجات دهد.

گزینه های پرداخت شده بین المللی برای مسافران

شما قصد سفر به خارج از کشور را دارید اما قصد ندارید یک بسته را تهیه کنید بین المللی ? اپراتورها گزینه های پرداختی مناسب را برای مسافران ارائه می دهند.

بسته های SFR

در بسته های SFR قابل استفاده از خارج از کشور و به مدت 7 روز معتبر است:

جزئیات بسته های اقامت SFR – معتبر در سپتامبر 2023

کشور استفاده محتوای بسته بندی قیمت
آفریقا (آفریقای جنوبی ، کامرون ، ساحل عاج ، کنیا ، ماداگاسکار ، نیجریه ، سنگال) 30 دقیقه + 30 پیام کوتاه + 10MB 25 یورو
60 دقیقه + 60 پیام کوتاه + 20MB 35 €
قاره آمریکا (برزیل ، شیلی ، مکزیک ، پرو ، جمهوری دومینیکن) 30 دقیقه + 30 پیام کوتاه + 10MB 25 یورو
60 دقیقه + 60 پیام کوتاه + 20MB 35 €
آسیا/اقیانوسیه (استرالیا ، چین ، هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، سنگاپور ، تاسمانی ، تایلند ، تبت) 30 دقیقه + 30 پیام کوتاه + 10MB 25 یورو
60 دقیقه + 60 پیام کوتاه + 20MB 35 €
کانادا 1000 دقیقه + 1000 پیام کوتاه + 1 گیگابایت 35 €
امارات متحده عربی 1000 دقیقه + 1000 پیام کوتاه + 1 گیگابایت 30 €
اروپای شرقی (آلبانی ، مقدونیه ، مولداوی ، روسیه ، اوکراین) 30 دقیقه + 30 پیام کوتاه + 10MB 35 €
مغرب (الجزایر ، مراکش ، تونس) 1000 دقیقه + 1000 پیام کوتاه + 1 گیگابایت 25 یورو
خاورمیانه (عربستان سعودی ، اسرائیل ، قطر ، Türkiye) 30 دقیقه + 30 پیام کوتاه + 10MB 25 یورو
60 دقیقه + 60 پیام کوتاه + 20MB 35 €
ایالات متحده آمریکا 30min + 30 پیام کوتاه + 200MB 25 یورو
60 دقیقه + 60 پیام کوتاه + 400MB 35 €

پاس بین المللی نارنجی

نارنجی همچنین فرمول های سازگار را برای کسانی که گاه به گاه سفر می کنند ارائه می دهد. در پاس بین المللی نارنجی 31 یا 7 روز معتبر هستند.

جزئیات گذرگاه نارنجی – معتبر در سپتامبر 2023

کشور استفاده محتویات را تصویب کنید قیمت و اعتبار
فرار 1 2H + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
10 گیگابایت + 30min + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
فرار 2 2H + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
5 گیگابایت + 20min + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
فرار 3 2H + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
1 گیگابایت + 20min + 50 پیامک 29 یورو ، 31 روز
تمام جهان پاس (به جز اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا) 15 دقیقه 15 € ، 7 روز
30 دقیقه 25 € ، 7 روز
50 دقیقه 25 € ، 7 روز
60 دقیقه 45 یورو ، 7 روز
ایالات متحده ، کانادا 60 دقیقه + اس ام اس نامحدود 12 یورو ، 31 روز
10 گیگابایت + تماس های نامحدود + پیامک نامحدود 29 یورو ، 31 روز

جزئیات کشورهای موجود در موارد مختلف را پیدا کنید فرار در وب سایت نارنجی.

Bouygues Voyage Voyage Pass Pass

از طرف خودش ، Bouygues Telecom سفر به اینترنت. یکی شامل 1 گیگابایت اینترنت به مدت 20 € در 110 کشور معتبر است. لیست کشورهایی را که در این پاس در وب سایت اپراتور موجود است پیدا کنید.

گزینه بین المللی برای بسته 2 € رایگان سفر می کند

منگزینه سفر به مشتریان یک بسته 2 یورو رایگان اجازه می دهد تا بتوانند از خارج از کشور ارتباط برقرار کنند (به استثنای اروپا و DOM ، زیرا این مقصد ها قبلاً در این بسته گنجانده شده اند) ، بدون اینکه ارتباطات مسدود شود.

با این حال ، تماس ها ، پیامک ها و MMS با توجه به مقصد مورد نظر شما بر روی پیشخوان صورتحساب می شوند. در زمان فعال سازی گزینه سفر ، پیش پرداخت 10 یورو باید پرداخت شود.

تماس رایگان

شما می خواهید در رویکرد خود هدایت شوید یا مشاوره بگیرید ?

با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند

چه انتخابی برای کارگران متقاطع ? (سوئیس ، آندورا ، لوکزامبورگ. )

اگر احتمال دارد چندین بار در روز یا یک هفته از مرز عبور کنید برای به دست آوردن یا کار در کشوری غیر از فرانسه ، سؤال از برنامه تلفن همراه آن و خدمات شامل بین المللی مهم است. در واقع, پایان هزینه های رومینگ در اروپا این امکان را برای جلوگیری از پرداخت بیش از حد مصرف کنندگان در طی سفرهای خاص فراهم کرد ، اما مقصد خاصی اگرچه در قاره اروپا قرار دارند ، اما در معرض خطرات خارج از کشور قرار دارند.

اقدامات احتیاطی نیز باید مورد توجه قرار گیرد فرانسوی ها که در نزدیکی یک مرز زندگی می کنند. حتی اگر در فرانسه بمانید ، احتمالاً تلفن شما ممکن است به یک آنتن رله متعلق به شبکه تلفن همراه کشور مرزی وصل شوید و به این ترتیب تولید خارج بدون تحقق آن.

بسته های تلفنی بین المللی برای کارگران مرزی فرانسه – سوئیس – آندورا

برای کارگران صلیب فرانسوی با سوئیس یا آندورا, پیشنهادات موبایل برای پاسخگویی به نیازها از نظر تماس ، ارسال پیام کوتاه یا ناوبری اینترنتی به اپراتورها وجود دارد. در اینجا چند پیشنهاد جالب وجود دارد:

بسته های تلفن همراه برای کارگران مرزی فرانسه – موناکو – لوکزامبورگ – بلژیک – آلمان

برای کارگران صلیب فرانسوی با موناکو ، لوکزامبورگ ، آلمان یا بلژیک, مهم است که به این نکته اشاره کنیم این سرزمین ها اعضای توافق نامه تصویب شده در 15 ژوئن 2017 در مورد لغو هزینه های اضافی رومینگ در اروپا هستند. با حرکت بسیار مکرر در این کشورها از فرانسه ، شما در معرض خطر خارج از فرم نیستید (در حد مصرف داده های موجود در پیشنهاد تلفن همراه خود).

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:14 – 1695388470

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

بهترین بسته های بین المللی

سیم کارت روی کره زمین

شما اغلب برای سفرهای تجاری خود یا تعطیلات در خارج از کشور هستید ? شما دیگر نمی خواهید بسته خود را به محض استفاده از اینترنت در خارج از کشور منفجر کنید ?

بهترین پیشنهادات را برای اپراتورها کشف کنید تا از بسته بین المللی موبایل خود با بهترین قیمت استفاده کنند.

به روز شده 31 آگوست 2023

بسته رایگان: یکی با بیشترین مقصد

بسته رایگان با قیمت 19.99 یورو در هر ماه شامل ارتباطات و استفاده از داده های اینترنتی برای بیش از 70 مقصد بدون هزینه اضافی است.

بسته رایگان در خارج از کشور به شما امکان می دهد از 35 گیگابایت داده ، بیش از 1 گیگابایت داده در روز استفاده کنید.

250 گیگابایت 5 گرم 35 گیگابایت در اروپا

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

شامل ایالات متحده ، کانادا ، سوئیس

دسترسی به برنامه لیگ رایگان 1

بسته بندی کردن 9.99 یورو/ماه برای Freebox Pop یا 15.99 یورو در ماه برای سایر مشترکین در یک جعبه آزاد

سیم کارت : 10 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید

در این بسته ، مقصد های بین المللی به دو گروه تقسیم می شوند:

  مقصد اینترنتی فقط شامل می شود

آفریقای جنوبی Åland

کریسمس جزیره چین

جزایر Cocos قبرس

جمهوری کنگو

جمهوری دموکراتیک جزایر کنگو آشپز

امارات متحده عربی

جزایر فری فیجی

جزایر هائیتی هیدر-مكدونالد

هندوراس هنگ کنگ

جزایر جزایر جزایر مجارستان جزایر انگلیس در ایالات متحده

جزایر ماریانای شمالی

جزیره نیجریه نیو نورفولک

جزایر Pitcairn فیلیپین

سنت-مارتین سنت-پیر-میکلون واتیکان واتیکان سنت-وینسنت-اتر-لجنیان

سیرالئون سنگاپور

ویتنام والیس-اتر-فوتونا

اینترنت 35 گیگابایتی شامل (تماس ، پیام کوتاه/mms خاموش -بسته)
فراگیر – عمومی – کلی : 35 گیگابایت اینترنت ، تماس ، پیام کوتاه/mms

در مقصد فقط با اینترنت شامل شما هنوز هم می توانید از طریق برنامه های پیام رسانی اینترنتی مانند What’s App یا Facebook Messenger ارتباط برقرار کنید.

Orange ، SFR و Bouygues: با داده های بین المللی بیشتری ارائه می دهد

اگر موبایل رایگان اپراتوری باشد که بیشترین کشورها را در بسته خود با قیمت 19.99 یورو در هر ماه شامل می شود ، سایر اپراتورها بسته هایی با داده های بیشتری در خارج از کشور ارائه می دهند:

100 گیگابایت 5 گرم فرانسه و اروپا
99 € در ماه
در حین 12 ماه

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

بسته بندی کردن 10.99 یورو/ماه برای مشترکین جعبه SFR

سیم کارت : فقط 1 €

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید
100 گیگ 5 گرم 50 گیگابایت در اروپا
99 € در ماه
در حین 12 ماه

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

گزینه چند سیم در 2 € در ماه

بسته بندی کردن 10.99 یورو/ماه برای مشترکین یک Bbox

سیم کارت : 5 یورو

تعهد در 12 ماه پیشنهاد را ببینید
100 گیگابایت 5 گرم فرانسه و اروپا
16 یورو در ماه
در حین 12 ماه

تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

گزینه چند سیم در 5 € در ماه

بسته بندی کردن 9.99 یورو/ماه برای مشترکین LiveBox

سیم کارت : 10 یورو

بسته غیر اتصال به پیشنهاد مراجعه کنید

پیشنهادات نارنجی و SFR بدون تعهد است و فقط پیشنهاد Bouygues Télécom تعهد 12 ماهه دارد.

برای قیمت حاوی این بسته ها به شما امکان می دهد وقتی در فرانسه و از 50 گیگابایت تا 100 گیگابایت در هنگام حضور در کشوری از اتحادیه اروپا از شبکه تلفن همراه دیگری بهره مند شوید.

همه مانند بسته رایگان این بسته ها همچنین به شما امکان دسترسی به مقصد های دیگر مانند سوئیس ، ایالات متحده و کانادا را می دهند. اگر به یکی از این کشورهای خاص سفر می کنید می توانید با مقایسه کننده های اختصاصی ما مشورت کنید:

 • بسته ای برای سفر به کانادا
 • بسته ای برای سفر به ایالات متحده
 • بسته ای برای سفر به سوئیس
 • بسته ای برای سفر در اتحادیه اروپا
 • بسته ای برای سفر به انگلستان

این مقایسه کننده ها به شما امکان می دهند بسته هایی را با گیگای حتی بیشتر پیدا کنید ، و همچنین گزینه های خاصی مانند بسته های 5G یا دو سیم کارت را انتخاب کنید.