5 گیگابایت اینترنت بسیار زیاد است? مشاغل ، اطلاعات و اخبار ، کدام بسته موبایل اینترنتی را انتخاب کنید تا با تلفن هوشمند خود گشت و گذار کنید? |

کدام بسته موبایل اینترنتی را انتخاب کنید تا با تلفن هوشمند خود گشت و گذار کنید

Contents

سهمیه داده به ارائه دهنده دسترسی شما و بسته ای که انتخاب کرده اید بستگی دارد. بنابراین ضروری است که محدودیت داده های خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که بسته ای را انتخاب کرده اید که متناسب با نیازهای شما باشد. افرادی که از دستگاه خود به شدت استفاده می کنند ، مانند علاقه مندان به بازی آنلاین یا فیلمبرداران ، به داده های بیشتری نسبت به کاربران گاه به گاه نیاز دارند.

5 گیگابایت اینترنت زیاد است ?

بسته به استفاده از آن ، 5 گیگابایت اینترنت قابل توجه است یا کافی نیست. این به میزان داده هایی که در دستگاه شما استفاده می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر از تلفن هوشمند یا رایانه خود برای مرور اینترنت استفاده می کنید ، ایمیل ارسال می کنید و از برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، ممکن است 5 گیگابایت کافی باشد. با این حال ، اگر فیلم های مداوم را پخش می کنید ، پرونده های بزرگ را بارگیری کنید یا به صورت آنلاین بازی کنید ، به احتمال زیاد 5 گیگابایت کافی نخواهد بود.

برای چی ?

بسته به استفاده از آن ، 5 گیگابایت اینترنت قابل توجه یا کم در نظر گرفته می شود. حجم داده هایی که استفاده می کنید به فعالیتهای آنلاین بستگی دارد. اگر یک کاربر گاه به گاه یا متوسط ​​هستید ، 5 گیگابایت کافی خواهد بود. با این حال ، اگر به طور مرتب از برنامه های جریان استفاده می کنید ، مگر اینکه دائماً کمترین کیفیت موجود را انتخاب کنید ، ممکن است 5 گیگابایت برای یک ماه کامل کافی نباشد.

یا ?

استفاده از 5 گیگابایت اینترنت به جایی که از دستگاه خود استفاده می کنید بستگی دارد. اگر از تلفن هوشمند یا رایانه خانگی خود استفاده می کنید ، ممکن است دسترسی به Wi-Fi و همچنین سهمیه داده اختصاص داده شده توسط ارائه دهنده اینترنت خود داشته باشید. اگر در حال حرکت باشید ، احتمالاً از داده های بیشتری استفاده خواهید کرد ، زیرا به Wi-Fi دسترسی نخواهید داشت و مجبور خواهید بود از بسته داده های تلفن همراه خود استفاده کنید.

سازمان بهداشت جهانی ?

سهمیه داده به ارائه دهنده دسترسی شما و بسته ای که انتخاب کرده اید بستگی دارد. بنابراین ضروری است که محدودیت داده های خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که بسته ای را انتخاب کرده اید که متناسب با نیازهای شما باشد. افرادی که از دستگاه خود به شدت استفاده می کنند ، مانند علاقه مندان به بازی آنلاین یا فیلمبرداران ، به داده های بیشتری نسبت به کاربران گاه به گاه نیاز دارند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که ارقام فوق به عنوان یک نشانه ارائه شده است و بسته به کاربران و بسته ها ممکن است متفاوت باشد. در اینجا برخی از ارقام برای کمک به شما در درک بهتر میزان داده هایی که ممکن است استفاده کنید وجود دارد:

– ایمیل های متن ناخالص تقریباً 10 کیلوبایت داده مصرف می کنند
– ایمیل با پیوست ها می تواند از چند ده KO تا چند صد ماه متفاوت باشد
– یک توییت با یک تصویر تقریباً از 3 مگابایت داده استفاده می کند
– یک ساعت پخش ویدیویی با کیفیت بالا در Netflix تقریباً به 3 گیگابایت داده نیاز دارد

سوالات مشابه:

1. چه مدت می توانید با 5 گیگابایت داده اینترنت را مرور کنید ?

این به استفاده از آن بستگی دارد. اگر از اینترنت خود برای مرور صفحات وب ساده استفاده می کنید ، 5 گیگابایت باید مدت زمان طولانی باشد. با این حال ، اگر از دستگاه خود برای پخش فیلم های آنلاین استفاده می کنید ، 5 گیگابایت فقط یک یا دو ساعت می تواند دوام داشته باشد.

2. 5 گیگابایت برای استفاده روزانه کافی است ?

بله ، اگر از دستگاه خود برای فعالیتهای داده لذیذ مانند پخش ویدیو ، بازی های آنلاین یا بارگیری استفاده نمی کنید.

3. چند ساعت پخش ویدیو را می توانم با 5 گیگابایت داده تماشا کنم ?

می توانید با 5 گیگابایت داده حدود 4 ساعت پخش ویدیویی با کیفیت استاندارد تماشا کنید.

4. 5 گیگابایت برای بارگیری پرونده های بزرگ کافی است ?

نه ، اگر به طور مرتب پرونده های بزرگ را بارگیری کنید ، احتمالاً 5 گیگابایت کافی نخواهد بود.

5. چه مدت می توانم با 5 گیگابایت در رسانه های اجتماعی بگذرانم ?

شما می توانید چندین ساعت با 5 گیگابایت از رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، مشروط بر اینکه پرونده های بزرگی را بارگیری نکنید یا فیلم ها را تماشا کنید.

6. چند برنامه را می توان با 5 گیگابایت بارگیری کرد ?

این به اندازه برنامه ها بستگی دارد. برنامه های بزرگتر از داده های بیشتری استفاده می کنند ، در حالی که برنامه های کوچکتر از داده های کمتری استفاده می کنند.

7. چند پیام متنی را می توانم با 5 گیگابایت ارسال کنم ?

می توانید هزاران پیام متنی با 5 گیگابایت داده ارسال کنید.

8. چقدر موسیقی را می توانم با 5 گیگابایت به صورت آنلاین پخش کنم ?

می توانید حدود 60 ساعت موسیقی را با 5 گیگابایت داده پخش کنید.

کدام بسته موبایل اینترنتی را انتخاب کنید تا با تلفن هوشمند خود گشت و گذار کنید ?

شما به دنبال یک بسته موبایل برای گشت و گذار در اینترنت هستید ? اگر فیلم های آنلاین زیادی را تماشا می کنید یا به طور مکرر از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید ، انتخاب یک اشتراک با یک پاکت داده مهم مهم است. قبل از انتخاب خود ، مقایسه ما از بهترین بسته های تلفن همراه اینترنتی را کشف کنید.

بسته تلفن هوشمند برای گشت و گذار

ارسال شده در 02/25/2019 | به روز شده در 09/12/2021 | توسط تیم انتخاب کنید.کم

بهترین بسته های اینترنتی موبایل چیست ?

در سالهای اخیر ، استفاده از تلفن های همراه تکامل یافته است و استفاده از تلفن هوشمند شما برای ارسال ایمیل ، تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی معمول شده است. در مواجهه با این تغییر ، اپراتورها بیشتر و بیشتر ارائه می دهند بسته های داده, یعنی اشتراک های شامل داده های تلفن همراه کافی برای قادر بودن گشت و گذار در اینترنت بدون ایجاد بسته بندی. اگر نمی دانید کدام برنامه تلفن همراه با اینترنت را انتخاب کنید ، ما برای شما توضیح می دهیم بهترین پیشنهادات تلفنی لحظه ای چیست.

خدمات رایگان را انتخاب کنید.کم

آیا مطمئناً هزینه برنامه موبایل گران قیمت خود را پرداخت نمی کنید ?

شبیه سازی کردن

بهترین بسته های اینترنتی موبایل ارزان قیمت

اگر به دنبال یک بسته اینترنت موبایل برای گشت و گذار در وب برای ساعت ها ، انتخاب اشتراک از جمله پاکت داده حداقل 20 گیگابایت مهم است. از جانب بهترین بسته های داده در کمتر از 20 € پیشنهاد شده توسط اپراتورهای مختلف ، ما پیشنهادات زیر را می یابیم:

-19.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 29.99 یورو در ماه

-برای مشترکین Bbox: 14.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 24.99 یورو در ماه

-19.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 34.99 یورو در ماه

-برای مشتریان باز: 9.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 24.99 یورو در ماه

-برای Box la poste مشتریان تلفن همراه: 10 یورو/ماه

تفاوت قیمت بین این اشتراک های تلفنی با اینترنت از نظر حجم داده های تلفن همراه در خارج از کشور پخش می شود. برای صرفه جویی در فاکتور خود ، می توانید یک بسته داده ها در اپراتور جعبه اینترنت خود برای بهره مندی از کاهش جالب.

علاوه بر اینها بسته های تلفن همراه با اینترنت, اپراتورها به طور مرتب سری های محدود را با قیمت های پایین از جمله یک پاکت داده بزرگ ارائه می دهند. برای اینکه این پیشنهادات را از دست ندهید ، مرتباً با تبلیغات مشورت کنید.

بهترین بسته های نامحدود اینترنتی موبایل

در حال حاضر ، Free و SFR تنها اپراتوری هستند که ارائه می دهند بسته های موبایل نامحدود اینترنتی.

برای مشترکین Freebox: 15.99 یورو در ماه

بدون تعهد: 180 € در ماه

با تعهد و بدون موبایل: 160 € در ماه

نامحدود برای مشترکین Freebox

100 گیگابایت برای افراد غیرقانونی

اگرچه بسته SFR کامل ترین است ، اما نرخ آن زیاد است و این اشتراک عمدتاً برای افرادی که بسیار مرتباً به خارج از کشور سفر می کنند در نظر گرفته شده است. با این حال توجه داشته باشید که اگر در SFR اشتراک جعبه داشته باشید ، از a بهره مند می شوید کاهش 15 € در ماه با قیمت بسته خود.

بسته رایگان یکی از بسته های تلفن همراه اینترنتی جالب ترین در بازار. اگر پیشنهاد اینترنتی نامحدود فقط برای مشترکین Freebox در دسترس باشد ، سایر مشتریان قادر خواهند بود از 100 گیگابایت داده در هر ماه بهره مند شوند ، که این بیش از حد کافی است ، حتی برای افرادی که از مقدار زیادی استفاده می کنند.

علاوه بر این ، اگر بسته های نامحدود امروزه هنوز نادر هستند ، بسیاری از اشتراک های اپراتورها از جمله 100 یا 150 گیگابایت داده ها. این خصوصاً در مورد Bouygues ، Orange و SFR اتفاق می افتد. این پیشنهادات موجود از 34.99 یورو در ماه یک سازش خوب برای کسانی است که می خواهند بسته ای با یک پاکت داده بزرگ داشته باشند ، اما نمی خواهند خیلی زیاد هزینه کنند.

چگونه می توان مصرف اینترنت موبایل خود را تخمین زد ?

قبل از عضویت ، مهم است که مصرف داده های تلفن همراه را به درستی تخمین بزنید. این امر به شما امکان می دهد با جلوگیری از پرداخت اشتراک شامل 50 گیگابایت داده ، در صورت استفاده از 15 گیگابایت در هر ماه ، پس انداز کنید.

برای اطلاع از بسته بندی موبایل اینترنتی ، باید با پرسیدن خود از اینترنت ، وقت خود را برای تعیین استفاده خود از اینترنت تعیین کنید:

  • شما فیلم های آنلاین زیادی را تماشا می کنید
  • شما به پخش موسیقی زیادی گوش می دهید
  • اگر ایمیل های زیادی ارسال می کنید ؛
  • اگر وقت زیادی را در برنامه های تلفن همراه می گذرانید.

برای به دست آوردن ایده کمی بیشتر از حجم داده های لازم ، در اینجا چند نمونه وجود دارد که به شما امکان می دهد مصرف اینترنت موبایل خود را به درستی ارزیابی کنید:

گشت و گذار در اینترنت ایمیل پخش موسیقی پخش ویدیو بارگیری برنامه ها پیام رسانی فوری شبکه های اجتماعی
5 گیگابایت 50 ساعت در هر ماه یا تقریباً بین 1 ساعت و 2 ساعت در روز 460 بدون پیوست و 220 با ضمیمه 8 ساعت در ماه 5 ساعت در ماه / HD: 2H در هر ماه 15 در ماه 25 ساعت در ماه 20 در ماه
20 گیگابایت 140 ساعت در ماه ، حدود 4 ساعت و 5 A.M 755 بدون پیوست و 345 با ضمیمه 35 ساعت در ماه 2 بعد از ظهر در هر ماه / HD: 10 ساعت در ماه 45 در ماه 370 ساعت در ماه 120 در ماه

پس از برآورد نیازهای خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیشنهادات موبایل را برای انتخاب بسته مورد نیاز خود مقایسه کنید.

سوالات دیگر در مورد این موضوع ?

  • در مورد انتخاب.کم
  • اطلاع قانونی
  • منشور برای محافظت از داده های شخصی
  • با ما تماس بگیرید
  • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
  • نویسندگان