انتخاب دوچرخه بار – 5 دوچرخه ارزان قیمت ارزان قیمت در کمتر از 2000 € | ورم!, دوچرخه باری Longtail – 43 دوچرخه ، دوچرخه برقی خانوادگی

محموله طولانی ولو

آن را در تمام سادگی راحت کنید

[انتخاب] دوچرخه بار – 5 دوچرخه ارزان قیمت ارزان قیمت با کمتر از 2000 €

[انتخاب] دوچرخه بار - 5 دوچرخه ارزان قیمت ارزان قیمت با کمتر از 2000 €

[انتخاب] دوچرخه بار - 5 دوچرخه ارزان قیمت ارزان قیمت با کمتر از 2000 €

 • ما به اشتراک می گذاریم
 • این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در Pinterest به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در LinkedIn به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در WhatsApp به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در مسنجر به اشتراک بگذارید

دوچرخه Longtail Cargo ستاره جدید پاییز 2022 است. او در آغاز سال تحصیلی 2022 ، در آغاز سال تحصیلی 2021 نیز ستاره ای بود. ما حتی آن را “اسکوتر قاتل” توصیف کردیم (بیایید از کلمات نترسیم). امضا کنید که این بازار بالغ می شود ، برخی از پیشنهادات دوچرخه بلند “ارزان” در کمتر از 2000 € وجود دارد. در اینجا مجموعه ای از پنج مدل آورده شده است. آنها با افزایش قیمت طبقه بندی می شوند. این روز بازار است ، ما قیمت هر کیلو را به شما می دهیم.

Yuba Kombi ، یک دوچرخه عضلانی بلند

Kombi ، این نامی است که توسط Yuba برای تعمید دوچرخه بلند و طولانی مدت خود انتخاب شده است. در یوبا ، ما نمی خواهیم در مورد ورود به سطح صحبت کنیم. زیرا. این یک یوبا است ! او حداکثر 2 کودک را در عقب ، 200 کیلوگرم بار بار می پذیرد. اعلامیه جمع و جور برند. ما به شما اجازه می دهیم قدردانی کنید پایه چرخ آن 191 سانتی متر است. به رنگ آبی یا زرد وجود دارد. با این قیمت ، شما فقط ترمزهای دیسک مکانیکی و یک ترمز عمومی و سیستم Derailleur خواهید داشت (ویرایش: ما به اشتباه “هیدرولیک” بودیم. Ditto Derailleur و ترمزها ما گفتیم Shimano Altus ، به جز اینکه این تجهیزات برای رسیدن به قیمت کف 999 یورو آمده اند) K7 11/40. توسعه بسیار کافی برای سفرهای روزانه شما. مسئول کودکان ، نژادها یا درختان برای کاشت.

قیمت عمومی پیشنهادی آن: از 999 یورو. شما هنوز هم باید لوازم جانبی (یا اگر می خواهید خودتان لوازم جانبی ایجاد کنید) لوازم جانبی ارائه دهید تا از تمام پتانسیل های این دوچرخه بهره برداری کنید. زیرا بله ، در کمتر از 1000 € ، بدون گزینه به شما تحویل داده می شود. در مقیاس ، 34.5 کیلوگرم را نشان می دهد. در هر کیلو ، بنابراین ، yuba kombi غیرقابل تحمل است: 28.95 یورو در کیلوگرم*. برای شستشوی چشم یا بیشتر ، آنجاست.

Gazelle Bloom ، یک دوچرخه برای گل شهر

ما می بینیم که شما را می بینید. بله ، این دوچرخه از نظر فنی یک دوچرخه طولانی نیست. و حق با شماست. با این وجود ، این دوچرخه که به هلندی ها پیکربندی شده است ، یک فرد بالغ و دو کودک را خیلی خوب می پذیرد. ممکن است شما به مرکز بازیافت در جاده مدرسه نروید. با این وجود او فکر می کند وزن -170 کیلوگرم وزن دوچرخه را بپذیرد. این قاب از آلومینیوم ساخته شده است ، ترمزهای دیسک هیدرولیک پیستون دوتایی ، سرعت در مرکز Nexus Shimano است ، 7 قطعه وجود دارد نه توپی-. قفل دوتایی برای ثبات بیشتر. و دفتر مرکزی کودکان روی قفسه بلند در استاندارد Mik HD نیز در آلومینیوم گیره می شود. هر آنچه برای استفاده شهری نیاز دارید استاندارد است. تنظیم و چنگال به مدت ده سال تضمین شده است.

این دوچرخه Gazelle Bloom در نسخه با یا بدون کمک الکتریکی وجود دارد (در عکس ها ، این نسخه AE است). قیمت های عمومی از 1099 یورو توصیه می شود (بدون کمک). شما بودجه ای برای خرید یک دوچرخه خوب از فرزند خود خواهید داشت (دو دوچرخه خوب برای دو کودک ، این نیز می رود). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکوفه ، برو. این دوچرخه با سرعت 20.6 کیلوگرم اعلام شده است. به ازای هر کیلو ، شکوفه گازل 53.6 یورو/کیلوگرم**.

حمل و نقل کوتاه ، این دوچرخه طولانی مدت نه چندان کوتاه

حمل در انگلیسی به معنای حمل و نقل است. در حمل و نقل دریایی ، ما در مورد شورت ، بلند ، عقب ، جلوی حمل و نقل صحبت می کنیم. ما به مناسبت آن را در اطراف یک آبجو ایجاد خواهیم کرد. دوچرخه های Tern با فروتنی روی این دوچرخه می رود و آن را “شورت” تعمید می دهد. شما می فهمید ، این به معنای سفرهای کوچک یا کوتاه است. مجهز به چرخ 20 اینچی ، او رسما 140 کیلوگرم بار را می پذیرد. ترمزهای دیسک هیدرولیک هستند. او نیز مجهز به 8 -speed Shimano Altus است. طراحی آن مدرن است. اگر واقعاً بخواهید کوچک را بهینه کنید ، با مجموعه ای از لوازم جانبی همراه است که باید در لیست خرید شما ادغام شود.

این دوچرخه 16.1 کیلوگرم وزن دارد و باعث می شود روزانه فوق العاده دلپذیر و چابک باشد. مانند yuba kombi در بالا ، اگر می خواهید آن را بایستید ، می توانید. با این وجود می توانیم از ظرفیت حمل آن پشیمان شویم. 140 کیلوگرم ، خیلی بیشتر از هر دوچرخه کلاسیک نیست. قیمت عمومی پیشنهادی آن: 1399 یورو. در هر کیلو ، او را به 87 یورو/کیلو* باز می گرداند. برای سفر به شورت های حمل و نقل ، صفحه وب وجود دارد.

Amsterdamair Twin ، یک دوچرخه بلند با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل

Amsterdamair Twin ، یک دوچرخه بلند با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل خوشمزه

به همان اندازه که حمل و نقل کوتاه Tern که دقیقاً در بالا ارائه شده است می تواند به عنوان یک نقاشی جهانی مدرن توصیف شود ، به همان اندازه که دوقلو آمستردامیر دارای کف دوچرخه Longtail با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل است. ما خوب خواهیم بود ، ما آن را به عنوان کلاسیک تعریف خواهیم کرد ! در نسخه جایزه اول خود ، سه سرعت خواهید داشت ، یک ترمز پشتی همراه با یکی از ترمز درام Roller IM81 Shimano برای جلو. این قاب از آلومینیوم ساخته شده است. یک اندازه 53. بگذارید تشخیص دهیم که این برند صداقت خاصی را با اعلام اینکه این دوچرخه فقط خلبانانی را که بین 1M66 تا 1M83 اندازه گیری می کنند ، مناسب می کند.

هرچه بیشتر به او نگاه کنیم ، بیشتر او را کمی جذابیت می بینیم. این دوچرخه حتی قبل از درک آن می تواند به یک جمع کننده تبدیل شود. قیمت عمومی پیشنهادی: 1499 یورو. و از آنجا که وزن آن حدود 22 کیلوگرم است ، در هر کیلو ، 68 یورو در هر کیلوگرم آموزش می دهد ! در عقب ، او 80 کیلوگرم را در قفسه چمدان خود می پذیرد. در جلو ، 15 کیلوگرم. چه وقت برای بزرگ شدن کودکان وجود دارد. این دوچرخه مدرن پرنعمت شما را مورد علاقه شما قرار می دهد ? بنابراین آنجا اسلاید کنید.

Rad Bikes Radwagon 4 ، تنها دوچرخه برقی در انتخاب

دوچرخه Longtail Radwagon 4 - ماشین ، L

سرانجام یک Bicloune برقی در انتخاب. ما تصمیم می گیریم آن را به شما ارائه دهیم ، حتی اگر دوچرخه های قدرت راد در فرانسه دفاتر یا نمایندگانی نداشته باشند (فروش مستقیم آنلاین). ما در خیابان های پاریس بسیار ملاقات می کنیم (و در جای دیگر ، پاریس فرانسه نیست). به نظر می رسد که با چند صاحبخانه بحث کرده اند ، از این امر بسیار خوشحال هستند. برای آنها ، ثابت است ، نسبت قیمت/خدمات بی نظیر است.

در همان موضوع سبیل دوشنبه 20 – آلن ، عکاس حرفه ای در یک دوچرخه طولانی

آنها برخی از موضوعات دلخوری کوچک را قبول می کنند. بین کسی که خیلی سریع صندلی خود را شکست ، دیگری که پس از دو ماه استفاده مجبور شد چرخ خود را بدرخشد. موتور هاب 250W توسعه می یابد (بدون اطلاعات گشتاور). باتری 672 WH را نشان می دهد. این برند استقلال را تا 72 کیلومتر در بار/بار اعلام می کند. در حقیقت ، تحقیقات کوچک باعث می شود که فکر کنیم بین 40 تا 50 کیلومتر واقع بینانه تر است. بسته به وزن بارگیری شده (158 کیلوگرم حداکثر ، خلبان شامل) و مشخصات سفرها البته. و به طور روزانه چندان بد نیست !

این دوچرخه حدود 40 کیلوگرم وزن دارد. تمام خصوصیات فنی در وب سایت برند قرار دارد. در فرانسه ، توافق نامه تعمیر و نگهداری با تعمیر و اجرا انجام شد. قبل از تصمیم گیری ، اگر شما یک دستی نیستید ، و اگر آنتن تعمیر و تعمیر را در گوشه خود ندارید ، قبل از سفارش آن ، با کارگاه های محلی خود بررسی کنید که آیا آنها دوچرخه خود را حفظ می کنند. این باعث می شود از داشتن یک دوچرخه جبران ناپذیر غافلگیر شوید. عملکرد واقعی این دوچرخه: قیمت آن برای برق ، از 1899 یورو. در هر کیلو ، این دوچرخه 47 یورو در هر کیلوگرم**. به طور متوسط ​​خوب بنابراین. در آخر ، توجه داشته باشید ، وب سایت تبلیغات برند “در دسترس بودن بعدی ژانویه 2023“”. زمان کنار گذاشتن پول ?!

نرخ دوچرخه Longtail (و دیگر) که دوام نخواهد داشت

ترن در تاریخ 13 اکتبر در خبرنامه خود اعلام کرد ، قیمت های خود را در پایان ماه (از اکتبر) افزایش دهید. دیگران ، ما نمی دانیم. هنوز هم دشوار است که باور داشته باشید که آنها تحت تأثیر نرخ ارز یورو/دلار ، قیمت نفت ، انرژی ، قیمت بار ، تورم کلی قرار نمی گیرند. ما از آن می ترسیم ، ما حتی آن را در اینجا اعلام می کنیم بدون اینکه متأسفانه خطرات زیادی را در پیش بگیرد ، همین مقاله در اکتبر 2023 با عنوان “عنوان خواهد شد”انتخاب دوچرخه های طولانی در کمتر از 3000 €“”.

دوچرخه های خوب Longtail با کمتر از 2000 €

برای پیدا کردن 5 دوچرخه Longtail خوب با کمتر از 2000 یورو ، مجبور شدید با ادغام شکوفه Gazelle در حلقه کمی تقلب کنید. ما آن را قبول می کنیم ، از نظر فنی یک دوچرخه بلند نیست. با این حال ، یک دوچرخه ظرفیت وجود دارد. روی کاغذ ، از وزن بیشتری در هیئت مدیره پشتیبانی می کند تا شورت های حمل و نقل شده توسط ترن. این ما را به این سؤال زیر می رساند: آنچه در استاندارد اجازه می دهد یک دوچرخه به عنوان یک لانه بلند (بنابراین دوچرخه باری – در نظر گرفته شود – و بنابراین از یک کمک هزینه برای خرید بهره مند می شود) یا طرف مقابل باشد ? دانستن اینکه با Longtail با Shorttail مخالف هستیم و ما نیز گاهی از Midtail صحبت می کنیم. ما برای بررسی این موضوع می رویم. وقتی پیدا کردیم به شما خواهیم گفت.

سایر دوچرخه های Longtail با کمتر از 2000 € ?

در تحقیقات ما ، محصولات دیگر ظاهر شده اند. ما به نسخه چند دوچرخه ، عضلانی که در 1870 € نمایش داده می شود فکر می کنیم. برای دوچرخه Longtail Mongoose ، با 989 یورو نمایش داده می شود. حتی اگر این مارک ها را می شناسیم ، هرگز ندیده ایم ، هرگز این دوچرخه ها را لمس نکرده ایم. آنها برای ما هیچ شهرتی ندارند (نه خوب و نه بد) مشاوره آنها را به شما دشوار می کند. همچنین ، ما تصمیم گرفته ایم دوچرخه هایی را که در آن سهام وجود دارد ، به شما ارائه دهیم ، یا وقتی می توانیم امیدوار باشیم یکی را دریافت کنیم (تقریباً) می دانیم (به Radwagon مراجعه کنید).

کمتر از 2000 € دوچرخه بلند برهنه ! در مورد هزینه تجهیزات ?

برای به پایان رساندن انتخاب ما از دوچرخه های “ارزان” Longtail ، ما شما را نسبت به این موضوع هشدار می دهیم. یک دوچرخه بلند برهنه علاقه زیادی ندارد (حتی به هیچ یک مراجعه نکنید). هنگامی که آن را به گزینه هایی که متناسب با شما است ، دوچرخه جالب می شود: کیف ، کف پا ، نگه داشتن نوار ، سبد ، صندلی های کودکان ، تسمه ها جالب می شود. یک قیمتی را به طور تصادفی ، 1199 یورو اعلام کنید ، برای یک لانه طولانی مدت با یک سازنده خودرو قابل مقایسه است که می تواند با نیمکت عقب و صندلی مسافر اختیاری ، ماشین کوچک خانوادگی خود ، 4 مکان را به 6،999 یورو بفروشد. اگر لازم است 50 ٪ از قیمت Bicloune را برای استفاده از آن به دلخواه خود اضافه کنید ، قیمت تماس دستگاه از یک وعده گمراه کننده فاصله ندارد.

همه اینها برای گفتن ، قبل از تسویه دیدگاه های خود در یکی از دوچرخه های ارائه شده در این انتخاب ، ارزیابی قیمت لوازم جانبی را فراموش نکنید. ارزان ترین آنها لزوما بهترین معاملات هنگام پایان دادن به پایان نخواهد بود. علاوه بر این ، اگر خودتان لوازم جانبی خود را به هم ریخته اید ، در اظهار نظر در مورد این مقاله ، از به اشتراک گذاشتن استعدادهای DIY خود با ما دریغ نکنید.

² قیمت هر کیلو دوچرخه ، که ما به تازگی اعمال کرده ایم ، هیچ علاقه ای ندارد.

آیا این مقاله را پسندیدید ? از عضویت در خبرنامه ما دریغ نکنید. همچنین می توانید به طور مستقیم در Google News در موارد دلخواه به ما اضافه کنید. و اگر می خواهید دوچرخه فرهنگ خود را عمیق تر کنید ، ما اخبار دوچرخه را در این خبرنامه دیگر ، Weelz جدا می کنیم! رمز. یک سوال ، یک نظر ? با ما تماس بگیرید.

این دوچرخه به طور تصادفی به زندگی جرمه بازگشت و از یک ماشین خارج شد. او نویسنده راهنمای “Vélotaf ، کتابچه راهنمای دوچرخه روزانه” است که توسط گزینه های دیگر منتشر شده است. او در ماجراجویی Weelz به هدیه خاویر پیوست! در سال 2019. Jérôme همچنین میزبان برنامه هفتگی رادیو “پرتوهای رایگان” در Common Cause است (93.1 FM). برای او یک روز بدون پدال زدن یک روز فاسد است. مقالات یکی را بخوانید

 • ما به اشتراک می گذاریم
 • این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در Pinterest به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در LinkedIn به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در WhatsApp به اشتراک بگذارید
 • این مقاله را در مسنجر به اشتراک بگذارید

محموله طولانی ولو

دوچرخه
برای زندگی روزمره .

دوچرخه شما 43 با خانواده خود تحقق می یابد .

دوچرخه 43 کودک Maxy Cosi

Maxicosy Baby Bike43

خانواده خود را به همه جا ببرید

کودکان را در مدرسه قرار دهید یا با دوچرخه 43 به خرید بروید

تعویض

استحکام قاب و قدرت موتور باعث می شود فراموش کنید که به تازگی کودکان را در مدرسه رها کرده اید.

از ترافیک خودداری کنید

چابک و سبک ، از طریق شهر و نیمه شهری حرکت می کند

اکتشاف و ماجراجویی viver

دوچرخه بهترین وسیله حمل و نقل برای سرمایه گذاری است.

لذت ، بازی ، لحظات با کیفیت

پشت دوچرخه یک اتاق بازی های بزرگ است تا اینکه به دشت بازی رسیدید

آن را به همه جا با خود ببرید

به راحتی 43 دوچرخه خود را بر روی یک حامل دوچرخه نصب کنید. با این وجود بهتر است ، شما می توانید آن را به تنهایی بپوشید

آن را در تمام سادگی راحت کنید

دوچرخه شما 43 از هر دری عبور می کند. برای استفاده بهتر از فضا به صورت عمودی پارک کنید.

حمل بار از نوع بار حمل بار

حمل و نقل تا 170 کیلوگرم بار با طیف گسترده ای از لوازم جانبی

جادارترین دوچرخه بلند در بازار.

به لطف “صندوق عقب” ثبت شده ، حداکثر سه کودک می توانند در پشت مستقر شوند. فرزند اول پای خود را زیر زین می گذراند تا فضای بیشتری داشته باشد.

رانندگی ایمن و راحت برای همه.

به لطف موقعیت پایین باتری و چرخ عقب 20 اینچی ، دوچرخه دارای مرکز ثقل عالی است. خطر سقوط کودکان نیز با توجه به قد بسیار محدود است.

یک چارچوب چند حرکتی برای تکامل با نیازهای شما.

شما می توانید قدرت موتور خود و سیستم توپی داخلی را که همراه است انتخاب کنید. دوچرخه تطبیقی ​​است و در آینده می تواند تکامل یابد.

یک دوچرخه نگهداری کم برای ماندگاری.

این دوچرخه مخصوصاً طراحی شده است. با یک قاب فولادی کرومولی بالا ، یک قطب داخلی ، یک عصای خیاطی ساخته شده و یک طرح فریم دو X.

سبک و رنگ

43 دوچرخه برای پاسخگویی به نیازهای شما قابل تنظیم است ، آنها در 4 رنگ و با 5 سیستم مختلف موتور/انتقال در دسترس هستند. چه برای ویژگی ها ، عملکرد یا سبک ، دوچرخه 43 همراه مسافرتی وفادار شماست.

ساخته شده

دوچرخه های ما کاملاً توسط تیم های ما طراحی و فکر می شوند. مدیران ما توسط صنعتگران تخصصی و با تجربه در اروپا ساخته شده اند. دوچرخه های ما سپس با دقت در بروکسل مونتاژ می شوند. تولید محلی امکان محدود کردن تأثیر بر روی کره زمین را فراهم می آورد. ما همچنین به یک رویکرد فراگیر با کار مناسب در زنجیره مونتاژ خود در بروکسل اعتقاد داریم.

دوچرخه خانوادگی برای حمل و نقل روزانه ، در طول سال.

دوچرخه بلند

دوچرخه بلند

به آمستردام ایر ، متخصص دوچرخه سفارشی خوش آمدید !

دوچرخه های Longtail (به معنای واقعی کلمه “دوچرخه های طولانی مدت”) تمایز داشتن یک چمدان عقب طولانی اجازه دادن به نشستن در آنجا 2 کودک از 9 ماه تا 10 سالگی یکی پشت دیگری.

اگر می خواهید روزانه 4 کودک را در حالی که به طور دائم به آنها توجه می کنید ، حمل کنید ، توصیه می کنیم به A مراجعه کنید بوتور یا یک تروتر با یک تنه در جلو.

بسیاری از لوازم جانبی در دسترس هستند تا مسافران بتوانند در عقب بنشینند اما راحتی و ایمنی خود را نیز بهبود بخشند. شما آنها را در پایین برگه های محصول ، در تنظیم کنندگان یا در گروه های Cous با نام تجاری (Kiffy و دوازده چرخه) پیدا خواهید کرد.

دوچرخه Longtail Amsterdam Air Air شما با لوازم جانبی آن به خانه کاملاً نصب شده شما تحویل داده می شود و به اندازه شما تنظیم می شود.

بسیاری از جوامع به شما کمک های مالی ارائه می دهند برای خرید حامل دوچرخه کودکان ، با یا بدون کمک الکتریکی. آنها را در نقشه یارانه 2023 پیدا کنید.
Longtail که بخشی از خانواده دوچرخه Cargos است ، از سال 2021 در جایزه ایالتی واجد شرایط بوده است. میزان کمک می تواند به 40 ٪ قیمت خرید وسیله نقلیه در حد مجاز 2000 € (در شرایط منابع).