5 ماشین جدید با کمتر از 20،000 یورو – | AUTO -ie ، ماشین جدید 16،000 یورو با 20،000 یورو: انتخاب گسترده مدل ها تا -44 ٪

بسیاری از وسایل نقلیه جدید بین 16000 تا 20،000 یورو

در این محدوده قیمت ، این مدل ها در سطح ورودی مانند یک زندگی رنو کادجار ، یک نیسان Qashqai Acenta یا یک Spacetourer Citroën C4 Live خواهند بود. اما موقوفات بسیار صحیح است (تهویه مطبوع ، کمک به پارکینگ ، تنظیم کننده محدود کننده ، MP3 رادیو-CD ، چراغ های روز ، توقف و شروع …) و گاهی اوقات از بیش از حد بهره می برد. با همان قیمت 18،000 یورو یا 19،000 یورو ، شما همچنین یک SUV کم هزینه کم هزینه را در نسخه های سطح بالا مانند Dacia Duster Prestige ، حتی در موتور DCI Diesel و انتقال 4WD دریافت می کنید.

5 ماشین جدید با کمتر از 20،000 یورو

خرید یک ماشین جدید مزایای بسیاری دارد ، به خصوص از نظر ایمنی و راحتی. در مقایسه با یک ماشین استفاده شده ، ماشین جدید با هر استفاده خالی است.

کمتر احتمال دارد نقص های پنهان را ارائه دهد. علاوه بر این ، نگهداری آن به ناچار ارزان تر از نگهداری یک ماشین استفاده شده است. علاوه بر این ، حتی اگر یک ماشین جدید در زمان خرید دیگر گران نباشد ، برای کسانی که نمی خواهند خیلی زیاد هزینه کنند ، مدل های قابل دسترسی وجود دارد.

اما چه انتخابی برای کمتر از 20،000 € ?

بسیاری از مدل ها زیر 20،000 € در دسترس هستند

شما می خواهید یک ماشین جدید بخرید اما بودجه شما برای اختصاص بیش از 20،000 یورو نیست ? وحشت نکنید ، انتخاب وجود دارد. اگرچه عمدتاً در سطح ورودی قرار دارد ، موقوفات به طور کلی سخاوتمندانه است و شما ملزومات و حتی بیشتر را دارید. در زیر مجموعه ای از پنج ستاره وجود دارد اما بسیاری از وسایل نقلیه دیگر وجود دارند و دیگر منتظر شما نیستند !

طبل .

افتخاری برای اولین بار به مدل اتومبیل منتخب سال 2021 ، تویوتا یاریس. وحشتناک تر از همیشه ، این الگویی است که حتی قبل از تاجگذاری اروپایی خود ، هر سال بسیاری از رانندگان را به خود جلب می کرد.

یکی از استدلال های فروش آن قیمت آن است.

از 19،750 یورو در یک نسخه طراحی 5 درهای نمایش داده شده ، ماشین شهر ژاپن مجهز به موتور بنزینی 70 اسب بخار است که برای گردش در جنگل شهری ایده آل است.

در فهرست این پیکربندی ، یک صفحه نمایش چندرسانه ای 8 اینچی ، یک سیستم صوتی تویوتا لمسی ، تهویه مطبوع و حتی ویندوزهای برقی.

علاوه بر این ، این خودروی شهری برای سفرهای ایمن ، چندین کمک رانندگی مانند معکوس کردن دوربین ، کمک شروع تپه ، محدود کننده سرعت و خواندن علائم راهنمایی و رانندگی ارائه می دهد.

در داخل تویوتا ، ما از فضای جدی و با کیفیت آن قدردانی می کنیم. مسافران راحت هستند ، زیرا پایه چرخ آن 2.56 متر است و حجم بوت آن به 286 لیتر می رسد.

اگر می خواهید Toyota Yaris را خریداری کنید ، در Auto-IE ، می توانید از بیش از 1800 یورو اضافه شده در قیمت وسیله نقلیه با مبلغ متوسط ​​21،600 یورو بهره مند شوید.

شما به دنبال مدل آسان تر برای پارک هستید ?

بنابراین چرا مینی هدف افسانه ای گروه Transalpin Fiat را انتخاب نکنید ? 500 موردی که در موتور هیبریدی 70 اسب بخار از 15،760 یورو نیز موجود است.
با استفاده از این مدل ، شما در بین چندین پایان مانند Cult ، Dolce Vita یا Hey Google انتخابی دارید.

پاداش ، ماشین شهر نیز در نسخه قابل تبدیل به نام 500 درجه سانتیگراد با قیمت کانن از 18،590 یورو در دسترس است.

اگر به عنوان مثال برای 500 Dolcevita انتخاب کنید ، حق دارید تهویه مطبوع دستی ، کنترل محدود کننده/کروز ، سیستم شروع و توقف یا حتی صفحه لمسی UConnect 7 اینچی را انجام دهید.

در هیئت مدیره ، چهار نفر در یک فضای هوشیار و شیک برگزار می شوند و می توانند کیف و تجارت خود را در صندوق عقب 185 لیتر قرار دهند. به طور خلاصه ، Fiat 500 کاملاً مناسب برای یک محیط شهر است ، جایی که از اندازه کوچک آن بسیار استقبال می شود.

شما یک مارک فرانسوی را ترجیح می دهید ?

اولین مدل فرانسوی انتخاب ما کسی نیست جز ویروسی پژو 208.

یک ماشین شهری با طراحی ورزشی. علی رغم قیمت بالا و پررنگ (و قیمت های رو به بالا) ، حامل پرچم تجاری Sochaux تنها 16،200 یورو مانند پایان مجهز به موتور بنزینی 75 اسب بخار نمایش داده می شود. این بلوک بسیار اقتصادی است و اگر به خصوص در شهر رانندگی کنید ایده آل است.

از طرف تجهیزات استاندارد ، شما از پژو I-Cockpit و بزرگراه سر آنالوگ آن یا حتی رادیو با صفحه لمسی 5 اینچی بهره مند می شوید.

امنیت همچنین در این نسخه اساسی وجود دارد زیرا از بسته ایمنی با ترمز اضطراری خودکار بهره می برد ، اما همچنین تنظیم کننده محدود کننده سرعت/سرعت.

فضای داخلی این 208 به همان اندازه نمای بیرونی جذاب است و همچنین با چرخ های چرخ 2،54 متر و حجم 311 لیتری آن نیز راحت است.

رقیب ملی او .

Renault Clio دومین اتومبیل برتر در فرانسه در سال گذشته است. او نسل پنجم اوست. همچنین یک بازاریابی خوب را نشان می دهد. در موتورهای دیزل ، بنزین و حتی هیبریدی موجود است.

مدلی که به بهترین شکل با طاقچه تعریف شده مطابقت دارد ، دارای یک موتور بنزینی 3 سیلندر 65 اسب بخار است که مناسب برای سفرهای شهری است.

قیمت آن 18،100 یورو در پایان ذن است. دومی به طور خاص تهویه مطبوع دستی ، داشبورد با صفحه نمایش دیجیتالی 4.2 اینچی و یک صفحه لمسی آسان 7 اینچ 7 اینچ را ارائه می دهد.

به طور خلاصه ، یک ورود سخاوتمندانه در تجهیزات. در مورد قابل سکونت ، پایه چرخ از پژو 208 بیشتر است و به 2.58 متر صعود می کند ، در حالی که تنه حجم 366 لیتر را نشان می دهد.

یا حتی یک سه رنگ دیگر

سومین اتومبیل سیتی فرانسه نیز بخشی از باشگاه “کمتر از 20،000 یورو” است. این Citroën C3 است. ماشین بسیار اصلی ، Citroën C3 را می توان از 15850 یورو در پایان زنده به دست آورد.

اگر در بودجه خود کمی انعطاف پذیری دارید ، می توانید به ترتیب در سال 18150 و 19،350 یورو در وب سایت سازنده به ترتیب نسخه های احساس یا درخشش نگاه کنید.

اینها بدیهی است که از نسخه ورودی Pété PureTech از 83 اسب بخار مجهز شده اند.

این تنها از بالاترین پایان است که هوای معروف هوا ظاهر می شود ، که ظاهری بی نظیر را به خودرو می بخشد. علاوه بر این ، Citadine C3 فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می دهد و دارای حجم تنه 300 لیتری در بخش متوسط ​​، و همچنین یک چرخ دستی 2.54 متر ، یکسان با پژو 208 است.

نتیجه

خرید یک ماشین جدید با قیمت کمتر از 20،000 یورو مطمئناً امکان پذیر است و انتخاب فاقد آن است. علاوه بر مثالهای فوق ، خواه به دنبال یک ماشین شهری ، یک SUV کوچک ، یک سدان جمع و جور در موتور حرارتی ، هیبریدی یا برقی باشید ، طیف گسترده ای از مدل ها در بازار وجود دارد. شما فقط باید انتخاب کنید

شهر کم !

تمام اتومبیل های شهری موجود در آن را کشف کنید ! تحویل سریع و تأمین اعتبار در LOA یا اعتبار

همچنین بخوانید.

مقایسه Audi A1: چه نسخه ای برای شما ساخته شده است ?

از زمان تجدید آن در سال 2019 ، Audi A1 جدید دامنه ای را ارائه می دهد که در حدود دو بدنه ، Audi A1 Sportback و Audi A1 Citycarver بیان شده است.

این دو نوع بر اساس یک پیکربندی 5 دره ساخته شده است. این آئودی کوچک استدلال های بسیاری دارد تا شما را بین موتورهای قدرتمند و چندین سطح پایان برای تطبیق با خواسته ها و بودجه خود اغوا کند.

تست بایون: SUV شهری دیگر هیوندای

تازه وارد Bayon (4.18 متر طول) به هیوندای در سازنده کره جنوبی در بخش SUV شهری در کنار هیوندای کونا (طول 4.20 متر) وارد آرماتور می شود. اما او این آخرین را به ارمغان می آورد ، او که قصد دارد به لطف قیمت های جذاب و ارائه موتورهای ساده ، دسترسی به دامنه را تضمین کند ?

تست سوزوکی Ignis

سوزوکی Ignis مانند سایرین یک SUV شهری نیست.

از نظر موتور کوتاه تر ، ارزان تر و اصیل تر از رقبای خود به لطف سیستم هیبریداسیون سبک خود است. بیایید به کشف او برویم.

آزمون هیوندای توسان 2019

پس از کمی بیش از 3 سال کار ، توسان فعلی ، پرفروش برند هیوندای ، یک استراحت جدید ارائه می دهد. بسیاری از تغییرات خارجی و داخلی بلکه در زیر کاپوت ، با ظاهر میکرو هیبریداسیون.

بسیاری از وسایل نقلیه جدید بین 16000 تا 20،000 یورو

ماشین جدید 16000؟ � 20000؟

در میان محدوده قیمت های مختلف برای اتومبیل های جدید ، ما اغلب در مورد دامنه بین 16000 تا 20،000 یورو صحبت می کنیم. برای چی ? زیرا این بودجه پیش بینی شده توسط بسیاری از خانوارها برای خرید وسیله نقلیه جدید است. اگرچه ما می توانیم هزینه کمتری داشته باشیم – بازار جدید اتومبیل زیر 10،000 یورو شروع می شود – در واقع یک مبلغ راحت است که به طیف گسترده ای از مدل ها دسترسی می دهد.

یک ماشین جدید 16000 یورو یا 17،000 یورو می تواند به شکل یک متقاطع شهری ، یک سدان جمع و جور یا حتی یک استراحت ، ایده آل برای زوجین یا خانواده های کوچک باشد. شما احتمالاً با رنو Captur ، Golf Volkswagen یا Fiat Tipo SW آشنا هستید. سپس با قیمت 18،000 یورو یا 19،000 یورو ، اولین مینی بوس های جمع و جور و SUV مانند Citroen C4 Picasso و Renault Kadjar را پیدا می کنیم. آنها برای خانواده های بزرگی که برای سکونت و حجم تنه ارزش قائل هستند مناسب هستند.

نمونه های دیگر ? در Kidioui.FR ، تمام اتومبیل های جدید بین 16000 یورو و 20،000 یورو را مشاهده خواهید کرد. بدون فراموش کردن این که به عنوان یک مقایسه کننده خودرو ، پیشنهادهایی که ما لیست می کنیم شامل تخفیف نماینده یا فروشنده -20 ٪ ، -30 ٪ یا حتی -40 ٪ است ! که می تواند قیمت کاتالوگ اصلی را حتی بیشتر کند و مانند افق شما مانند قبل هرگز گسترده شود ..

کراس اوور ، سدان و برنج در یک آشفتگی

محبوب ترین بخش خودرو از 16000 یورو ، متقاطع شهری است. برای این مبلغ ، تخفیف درج شده ، می توانید یک SUV کوچک بالا از نوع Allure Peugeot 2008 یا Citroen C3 Aircross Shine را ارائه دهید. مگر اینکه زرق و برق فیات 500X ، استحکام جیپ Renegade یا اصالت نیسان جوک را ترجیح دهید. در هر صورت ، دستور العمل ترکیب 4×4 طراحی (اما 2WD) و لیست طولانی تجهیزات به طرز شگفت انگیزی کار می کند.

با تهویه مطبوع اتوماتیک ، GPS ، دوربین نمای عقب ، صفحه لمسی ، رینگ های آلومینیومی یا فرمان چرمی چند منظوره ، یک SUV شهری در این برش قیمت بسیار راحت است. در زیر کاپوت ، شما از یک موتور بنزینی یا دیزل 90H 90HP ، گیربکس ، دستی یا اتوماتیک بهره مند می شوید.

سپس ، با قیمت 17،000 یورو ، سدان 5 یار یا “هاچ بک” وارد می شود و پس از آن واگن ایستگاه از 18000 یورو. اینها به طور کلی مدل هایی از همان تولید کننده خودرو هستند که اندازه آن را تغییر می دهند ، از نظر بیش از حد عقب. مانند 308 و 308 SW ، Mégane و Mégane Estate یا Focus و Focus SW. اما برخی از مدل ها مانند کاکتوس Citroën C4 بدون کاهش شکست وجود دارد. از طرف برق ، آنها می توانند در این بودجه از 130 اسب بخار فراتر رود ، مشروط بر اینکه موتور بنزینی را انتخاب کنند (Puretech ، TCE ، TSI ، EcoBoost و غیره).

اولین اتومبیل های خانوادگی

Citro�n C4 Spacetourer

با قیمت کمی بالاتر ، نزدیک به 19،000 یورو از 18،000 یورو ، می توانید یک SUV جمع و جور یا یک مینی بوس جدید همراه با تخفیف خوب را هدف قرار دهید. برای سفر در 5 سال ، ما این نوع ماشین خانوادگی را توصیه می کنیم که فضای آن در هیئت مدیره سخاوتمندانه است و تنه از 500 لیتر فراتر می رود.

در این محدوده قیمت ، این مدل ها در سطح ورودی مانند یک زندگی رنو کادجار ، یک نیسان Qashqai Acenta یا یک Spacetourer Citroën C4 Live خواهند بود. اما موقوفات بسیار صحیح است (تهویه مطبوع ، کمک به پارکینگ ، تنظیم کننده محدود کننده ، MP3 رادیو-CD ، چراغ های روز ، توقف و شروع …) و گاهی اوقات از بیش از حد بهره می برد. با همان قیمت 18،000 یورو یا 19،000 یورو ، شما همچنین یک SUV کم هزینه کم هزینه را در نسخه های سطح بالا مانند Dacia Duster Prestige ، حتی در موتور DCI Diesel و انتقال 4WD دریافت می کنید.

سرانجام ، نوع دیگری از وسیله نقلیه خانوادگی در این قیمت گنجانده شده است: Ludospace. مشتق شده از ابزار ، شکل یک ون کوچک را دارد و فضای داخلی را با ذخیره بیشمار ، درهای کشویی و حجم بارگذاری غول پیکر بهینه می کند. Citroën Berlingo ، Renault Kangoo و Peugeot Rifter شناخته شده ترین در فرانسه هستند. انواع ون برای متخصصان (Kangoo Express ، Partner و غیره) نیز در همان محدوده قیمت موجود است.

ترویج لذت یا برقی

DS3

در نزدیکی علامت 20،000 یورو ، شما همچنین می توانید یک ماشین جدید بخرید که به نفع بعد لذت است. سالن Convertible Fiat 500C ، با یک سانروف بوم برقی ، به عنوان مثال در این نرخ از طریق تحویل نماینده خودرو درج می شود. بسته به سلیقه شما ، این مبدل کوچک می تواند به یک ورزشکار کوچک مانند یک آلفا رومئو میتو از 140 اسب بخار یا حتی 170 اسب بخار تبدیل شود. مگر اینکه شما نسبت به طرف مرسوم ، مد روز یک DS3 ، با بدن دو رنگ و رینگ های الماس آن لاغر شوید.

سرانجام ، اگر به انتشار صفر CO2 فکر می کنید ، همچنین از 16000 یورو تا 20،000 یورو است که اولین اتومبیل های برقی را پیدا می کنیم. قیمت تولید کننده آنها به طور معمول فراتر از این است اما با یک جایزه زیست محیطی و ژست یک فروشنده چند مارک ، امکان پذیر است. Renault Zoe Zen یا Intense (300 کیلومتر استقلال WLTP) آن را اثبات می کند.

سایر محدوده قیمت ها برای مشاوره:

  • ماشین جدید بین 6000 تا 10،000 یورو
  • ماشین جدید بین 10،000 تا 13،000 یورو
  • ماشین جدید بین 13،000 تا 16000 یورو
  • ماشین جدید بین 20،000 تا 25،000 یورو
  • ماشین جدید بین 25000 تا 30،000 یورو
  • ماشین جدید بین 30،000 تا 40،000 یورو
  • ماشین جدید بین 40،000 تا 60،000 یورو
  • ماشین جدید بین 60،000 تا 100،000 یورو
  • ماشین جدید بین 100000 تا 200،000 یورو
  • ماشین جدید بالاتر از 200،000 یورو