5 بهترین تبلت برای ترسیم کمیک در سال 2022 – Artlex ، بهترین جدول گرافیک سپتامبر 2023: کدام مدل برای خرید?

لوح Pro Draw

Contents

با این حال ، یک اشکال بزرگ وجود دارد ، به نظر نمی رسد که حالت لمسی تبلت هنگام استفاده از قلم به خوبی کار کند و سازگار بودن با رابط های اداری بهینه نیست.

5 بهترین تبلت برای ترسیم کمیک در سال 2022

بهترین تبلت برای ترسیم کمیک

این روایت بخش مهمی از تاریخ بشریت بوده است ، از همان آغاز این روزها به عنوان انسان تا به امروز. اگرچه دلایل گفتن داستان ها بسیار تغییر کرده است ، که بیشترین تغییر را داشته است ، اما روشی است که امروز انجام می دهیم. چند دهه پیش ، ایجاد کمیک یک فرایند بسیار سنتی بود که فقط بر اساس کاغذ و جوهر مستقر بود ، برخی از شگفت انگیزترین داستانها گفته شد. و از آنجا که هنر بسیار انعطاف پذیر است ، سایر رسانه ها به این فرآیند اضافه شده اند ، مانند آبرنگ ، مدادهای رنگی و نشانگرها ، اما با ورود قرص های گرافیکی ، وضعیت کاملاً تغییر کرده است. تطبیق پذیری نرم افزار نقاشی و رنگ برای تقلید از هر ابزاری متوسط ​​، برای تصحیح آسان و بهینه سازی برای چاپ ، تأثیر زیادی در صنعت طنز داشته است. امروزه تقریباً همه چیز به صورت دیجیتالی انجام می شود. اگرچه هنوز هم طنزهای جوهر سنتی وجود دارد ، اصلاحات ، جلوه ها و دیالوگ ها از طریق نرم افزار رایانه اضافه می شوند و اکثر کمیک ها با رایانه و رایانه لوحی گرافیکی ، با آی پد یا با یک تبلت معمولی ساخته می شوند. و مشکل وجود دارد. با تعداد چشمگیر دستگاه های جدید که می توانند برای ترسیم کمیک استفاده شوند (که هر سال افزایش می یابد) ، انتخاب بسیار دشوار است. هر دستگاه مشابه است اما متفاوت است ، همانطور که می توان کمیک ها را ایجاد کرد. به عنوان مثال ، Clice of Life ، Comics on Networks Social یا Comics Blog با چند صفحه می تواند در یک دستگاه قابل حمل واحد مانند iPad یا رایانه لوحی ایجاد شود. کمیک های غربی همچنین می توانند در یک دستگاه قابل حمل ساخته شوند ، اما از آنجا که پانل های بیشتری وجود دارد و به طور کلی توسط یک تیم ساخته می شوند ، یک لپ تاپ با یک رایانه لوحی گرافیکی یا یک صفحه اصلی قلم بهترین خواهد بود. برای مانگا ، اگرچه مانگاکائی وجود دارد که به روشی کاملاً سنتی کار می کنند ، اما بیشتر آنها ترجیح می دهند از یک رایانه لوحی گرافیکی یا یک صفحه قلم بزرگتر استفاده کنند. اکنون ، برای WebComics یا Webtoons ، ایده آل می تواند یک صفحه بزرگ قلم با یک کامپیوتر قدرتمند باشد ، زیرا بوم بزرگ این کمیک ها در قالب عمودی تمایل به استفاده از RAM و GPU زیادی برای پیش زمینه ها و منابع است. نسل جدید کمیک های انیمیشن که هنوز نیازهای اینترنت را برآورده نکرده است ، علاوه بر رایانه لوحی گرافیکی یا صفحه نمایش قلم ، یک رایانه شخصی بسیار قدرتمند با کارت گرافیک اختصاصی برای مدیریت تصاویر ، بنابراین اگر این همان کاری است که شما قصد دارید انجام دهید ، دریافت کنید. یک iPad یا یک رایانه لوحی اندرویدی از هر نوع استفاده خواهد بود. اما حتی اگر انواع زیادی از تبلت ها وجود داشته باشد که می توانند برای ایجاد کمیک استفاده شوند ، عناصر مشترک خاصی وجود دارد که ما باید قبل از فکر کردن به خرید آنها توجه کنیم.

معیارهای انتخاب قرص گرافیکی

قرص گرافیکی که روی آن کشیده می شود

حساسیت فشار قلم

حساسیت به فشار قلم نه تنها برای تصاویر و نقاشی های دیجیتال ، بلکه برای کمیک ها نیز بسیار مهم است. بررسی فشار و جریان خط تغذیه و جریان به طوری که اگر ما روی کاغذ کار می کنیم برای کار با کیفیت و خطوط تمیز در کمیک های ما بسیار مهم است ، اما بیشتر پیش می رود زیرا می توان از آن برای رنگ آمیزی و سایه زدن کار ما نیز استفاده کرد. جستجوی 4096 در سطح فشار 9،180 ایده آل است. فراموش نکنیم که به جستجوی دستگاههایی که از تمایل و تمایل به استفاده ارگانیک تر از قلم نیز پشتیبانی می کنند ، جستجو کنیم.

منطقه نقاشی فعال

برای برخی از هنرمندان ، داشتن یک منطقه نقاشی بزرگ چندان مهم نیست ، اما داشتن یک منطقه کوچک در بسیاری موارد به یک مشکل تبدیل می شود ، به خصوص برای قرص های گرافیکی وقتی تفاوت قیمت بین قرص های کوچک و متوسط ​​چندان بلند نیست. برای صفحه های قلم ، توصیه می کنیم یک صفحه قلم متوسط ​​و بزرگ را انتخاب کنید ، زیرا دست و بازوی شما بخشی از فضای روی صفحه را می گیرد.

قابلیت حمل

تبلت های گرافیکی برای کار به رایانه و یک مانیتور نیاز دارند زیرا ما باید ببینیم چه چیزی را ترسیم می کنیم ، بنابراین حتی اگر رایانه شما یک لپ تاپ سبک باشد ، ترسیم حرکت آنقدر قابل انجام نیست. برای قرص های گرافیکی ، قابلیت حمل محدود است اما کاملاً غیرممکن نیست. بیشتر قرص ها کوچکتر یا به اندازه یک لپ تاپ متوسط ​​هستند ، بنابراین با آنها سفر کنید یا آنها را برای کار حمل کنید گزینه ای است. با این حال ، صفحه های سبک گزینه ای برای قابلیت حمل بهینه نیستند ، اگرچه دستگاه های خاصی مانند Wacom Mobile Studio وجود دارد ، قیمت برای یک پردازنده قدیمی و یک پردازنده GPU پایین از 3500 دلار فراتر می رود ، بنابراین ارزش ذکر این مشکل را ندارد.

صفحه کلیدی

میانبرها همه چیز هستند ، و اگرچه برخی از ما به یک صفحه کلید عادت داریم ، بسیار مفید است که چند کلید در رایانه لوحی یا صفحه قلم ما داشته باشیم. این نه تنها گردش کار ما را بهینه می کند ، بلکه می توانید آنها را برای هر نرم افزار دیگر شخصی سازی کنید. برخی از تبلت های گرافیکی و صفحه های قلم کلید میانبر ندارند ، اما کسانی که قیمت یکسانی دارند.

معیارهای انتخاب قرص های قلم

تبلت نمایش قلم

معیارهای انتخاب قرص های Stylus شامل تمام عناصر فوق ، به علاوه موارد زیر است:

اندازه و وضوح صفحه نمایش

صفحه های Stylus انتخاب اکثر متخصصان و به یک دلیل خوب است. صفحه های بزرگ با وضوح بالا برای ترسیم و نقاشی به روشی حرفه ای بهینه شده اند. اندازه های زیادی وجود دارد ، اما از آنجا که صفحه نمایش یک صفحه دوم خواهد بود ، انتخاب بیش از 13 اینچ بهترین خواهد بود. اگر دوست دارید منابع و منابع خود را در همان صفحه نمایش داشته باشید ، پس از بزرگترین مدل ها انتخاب کنید که مناسب ترین شما باشد. برای وضوح ، بیشتر قرص ها در 1920x1080px (Full HD) هستند اما توصیه می کنم در صورت امکان QHD (2560x1440px) یا UHD (4K) را انتخاب کنید.

دقت رنگ

این یک مشکل مهم است زیرا برخی از محبوب ترین قرص ها (WACOM) که برای بودجه متوسط ​​در نظر گرفته شده است ، رنگ های کم (72 ٪ تا 80 ٪ SRGB) دارند که مارک های دیگر بسیار بیشتری (100 ٪ تا 120 ٪ SRGB) ارائه می دهند و رنگ های غنی تری دارند و تضاد بهتر در کار ما.

قیمت

برای همه بودجه قرص وجود دارد ، اگر آبها را آزمایش کنید ، یک تبلت گرافیکی بهترین راه حل است. اگر به دنبال یک صفحه قلم هستید ، انتخاب یک صفحه نمایش متوسط ​​به اندازه یک مدل بزرگتر به جیب شما آسیب نمی رساند ، اما اگر آماده سرمایه گذاری در یک ابزار حرفه ای هستید ، از یک صفحه سبک گران تر و بزرگتر خودداری کنید. با ویژگی های مناسب می تواند برای شما و حرفه شما بهترین باشد.

برای قرص های استاندارد

Microsoft Surface Pro 4

سبک

تعداد بسیار کمی از قرص ها از حساسیت به فشار قلم حمایت می کنند ، و کسانی که این کار را انجام می دهند به طور کلی سبک های خود را به طور جداگانه می فروشند. به طور کلی برای قرص های گرافیکی ، قلم گنجانده شده است و بالاترین سطح فشار و بهینه سازی نقاشی را دارد ، اما برای قرص ها ، سطح فشار به طور کلی نیمی است ، سبک ها به همان اندازه برای نقاشی بهینه نشده اند بلکه یادداشت ها را می گیرند و همچنین یادداشت می کنند. باید به طور دائم شارژ شود.

سازگاری نرم افزار

اکنون که ما در مورد رایانه لوحی صحبت می کنیم ، باید بدانید که برخی از نرم افزارها فقط برای ویندوز ، مک ، iOS یا Android در نظر گرفته شده است. بنابراین قبل از عجله برای خرید آخرین iPad یا گرانترین تبلت Android ، یک دقیقه وقت بگذارید تا سازگاری نرم افزاری را که استفاده می کنید بررسی کنید.

باتری

باتری یکی دیگر از سوال های مهم هنگام انتخاب تبلت است. معمولاً قرص ها با هنرمندان به بازار عرضه نمی شوند ، اما با عموم مردم ، علاوه بر ترسیم ، کارهای زیادی وجود دارد که می توان با آنها انجام داد مانند گرفتن ، ایجاد محتوا ، ویرایش ویدیو و غیره. به همین دلیل است که هنگام انتخاب رایانه لوحی که ما از آن برای چیزی غیر از ترسیم یا ساخت کمیک استفاده خواهیم کرد ، به خصوص اگر از آن استفاده کنیم ، سپس یکی از مواردی را دریافت کنید که +6 ساعت طول بکشد بهترین خواهد بود.

انباری

پرونده ها و تصاویر کمیک استریپ سبک نیستند. بیشتر پرونده های کمیک استریپ ایجاد شده در هر نرم افزار بسیار سنگین هستند ، حتی اگر همیشه می توانید از گزینه های دیگری مانند ذخیره سازی خارجی یا ذخیره ابری استفاده کنید ، برای پرونده هایی که باید به طور مکرر و برای نرم افزار فعال مشاهده شوند ، داشتن حداقل 128 گیگابایت ذخیره سازی ضروری است.

رم

آخرین موردی که باید مورد توجه قرار گیرد رم است. هرچه رم بیشتر باشد ، بهتر است ، اما در قرص ها ، کسانی که دارای + 8 گیگابایت رم هستند بسیار گران هستند ، بنابراین انتخاب حداقل 8 گیگابایت بهترین خواهد بود.

بهترین تبلت ها برای ترسیم کمیک امروز در بازار

 • بهترین تبلت برای ترسیم کمیک به طور کلی –Huion Kamvas Pro 16 2.5K
 • بهترین رایانه لوحی برای ترسیم کمیک در حال حرکت – Apple iPad Pro 12.9
 • بهترین رایانه لوحی بزرگ برای وب کمین های حرفه ای – Wacom Cintiq 32
 • صفحه قلم کوچک با بهترین ارزش برای پول برای Comics-XP Pen Pro 12
 • بهترین تبلت گرافیکی اقتصادی برای ترسیم کمیک – Huion HS610

#1 بهترین تبلت برای ترسیم طنز به طور کلی – Huion Kamvas Pro 16 2.5K

2022 Huion Kamvas Pro 16

معیارهای انتخاب:

 • حساسیت به فشار سبک: 8192 سطح فشار
  • یادداشت ما: 10/10
  • یادداشت ما: 10/10
  • یادداشت ما: 8/10
  • یادداشت ما: 10/10
  • یادداشت ما: 10/10
  • یادداشت ما: 9/10
  • یادداشت ما: 9/10

  درباره Huion Kamvas Pro 16 2.5K

  Huion مدتی است که رقیب جدی Wacom بوده است ، اما Kamvas Pro 16 2.5K نه تنها ثابت می کند که داشتن یک دستگاه بالا نیازی به خالی کردن جیب های شما ندارد ، بلکه نشان می دهد که ویژگی های با کیفیت بالا با نام تجاری مرتبط نیست.

  صفحه نمایش 2.5K ، پوشش محدوده 145 ٪ SRGB ، زاویه مشاهده 178 ٪ و صفحه نمایش لمینت ضد انعکاس و همچنین 8 کلید میانبر و قیمت این صفحه را به بهترین تبلت برای ایجاد کمیک تبدیل می کند.

  فواید

  • می تواند بیشتر نرم افزار حرفه ای را اجرا کند
  • قلم حساس به فشار بالا
  • پوشش کامل SRGB دارد

  ناراحتی ها

  • برخی ممکن است به یک منطقه بزرگتر احتیاج داشته باشند

  #2 بهترین تبلت برای ترسیم کمیک در حرکت – iPad Pro 12.9

  2021 اپل 12.9 اینچی iPad Pro برای کمیک ها

  معیارهای انتخاب:

  • حساسیت به فشار سبک: 4096 سطح فشار
   • یادداشت ما: 8/10
   • یادداشت ما: 9/10
   • یادداشت ما: 10/10
   • یادداشت ما: 10/10
   • یادداشت ما: 10/10
   • یادداشت ما: 8/10

   درباره iPad Pro 12.9

   اپل طی سالها دستگاه های باورنکردنی ایجاد کرده است ، اما آخرین iPad Pro اوضاع را تغییر می دهد. بسیاری از سازندگان کمیک ، وب کم و وبسونها برای خرید این دستگاه تصمیم گرفته اند که نه تنها قابلیت حمل ، بلکه یک پردازنده قدرتمند (Chip M1) و RAM کافی (8 گیگابایت تا 16 گیگابایت) را برای مدیریت پرونده ها و منابع بزرگ لازم برای آن ارائه می دهد. ایجاد کمیک. باتری طولانی مدت iPad (10 ساعت) نیز برای دانشجویان و سفرهای حرفه ای طولانی ایده آل است.

   فواید

   • می تواند بیشتر نرم افزار حرفه ای را اجرا کند
   • نمایش وضوح بالا
   • پوشش کامل SRGB دارد

   ناراحتی ها

   • برخی ممکن است به یک منطقه بزرگتر احتیاج داشته باشند
   • مداد سیب به طور جداگانه فروخته می شود.

   #3 بهترین تبلت بزرگ برای وب کمین های حرفه ای – Wacom Cintiq 32

   Wacom Cintiq Pro 32 Creative Pen and Touch Display

   معیارهای انتخاب:

   • حساسیت به فشار سبک: 8192 سطح فشار
    • یادداشت ما: 10/10
    • یادداشت ما: 10/10
    • یادداشت ما: -/-
    • یادداشت ما: 10/10
    • یادداشت ما: 8/10
    • یادداشت ما: 10/10
    • یادداشت ما: 7/10

    درباره Wacom Cintiq Pro 32 Touch

    این صفحه بزرگ قلم ابزاری عالی برای ایجاد کمیک است. به طور خاص وب کم در قالب عمودی ، که به فضای بیشتری نسبت به کمیک در صفحه نیاز دارند. این به لطف منطقه بزرگ طراحی آن بسیار عالی است که نه تنها به شما امکان می دهد روی یک بوم بزرگتر کار کنید بلکه دارای منابع و ابزاری در نزدیکی ما بدون نیاز به یک مربی اضافی یا صفحه دوم است. با Wacom Cintiq Pro 32 ، یک کنترل از راه دور که مخصوص WACOM طراحی شده است می تواند برای هر نوع میانبر برنامه ریزی شود.

    با این حال ، یک اشکال بزرگ وجود دارد ، به نظر نمی رسد که حالت لمسی تبلت هنگام استفاده از قلم به خوبی کار کند و سازگار بودن با رابط های اداری بهینه نیست.

    فواید

    • می تواند بیشتر نرم افزار حرفه ای را اجرا کند
    • صفحه گسترده با وضوح بالا
    • پوشش کامل SRGB دارد

    ناراحتی ها

    • مشکلات مد تبلت گزارش شده است
    • بازوی ارگونومیک به طور جداگانه فروخته می شود.
    • آن خیلی گران بود.

    شماره 4 صفحه قلم کوچک با بهترین ارزش برای پول برای Comics-XP Pen Pro 12

    XP-Pen Artist12 Pro

    معیارهای انتخاب:

    • حساسیت به فشار سبک: 8192 سطح فشار
     • یادداشت ما: 10/10
     • یادداشت ما: 10/10
     • یادداشت ما: 10/10
     • یادداشت ما: 8/10
     • یادداشت ما: 8/10
     • یادداشت ما: 10/10
     • یادداشت ما: 10/10

     درباره XP Pen Pro 12

     این صفحه قلم ممکن است بزرگترین نباشد یا بالاترین وضوح را نداشته باشد ، اما برای مبتدیان ایده آل است ، خیلی گران نیست و همچنین قابل حمل است. ایده آل برای دفاتر کوچک و بهینه سازی برای حمل و نقل زیرا استفاده از پشتیبانی اختیاری است. کلیدهای میانبر و شماره گیری قرمز برای بهبود گردش کار مناسب هستند و اندازه صفحه نمایش نیز برای کار روی کمیک ها ایده آل است.

     فواید

     • می تواند بیشتر نرم افزار حرفه ای را اجرا کند
     • پوشش کامل SRGB دارد
     • بسیار اقتصادی.

     ناراحتی ها

     • برخی ممکن است او را کوچک بدانند

     #5 بهترین تبلت گرافیکی اقتصادی برای ترسیم کمیک – Huion HS610

     قرص نقاشی Huion HS610 Graphics

     معیارهای انتخاب

     • حساسیت به فشار سبک: 8192 سطح فشار
      • یادداشت ما: 10/10
      • یادداشت ما: 10/10
      • یادداشت ما: 10/10
      • یادداشت ما: 8/10
      • یادداشت ما: 10/10

      درباره Huion HS610

      این جدول گرافیکی بسیار بیشتر از قیمت آن است. Huion HS610 نه تنها برای ترسیم کمیک ، بلکه برای تصاویر ، نسخه های عکس و حتی مدل سازی سه بعدی نیز اندازه مناسبی دارد ، اگرچه می تواند کمی برای عادت کردن به آن زمان ببرد ، زیرا قیمت و عملکردهای زیادی که ارائه می دهد باعث می شود بهترین. تبلت اقتصاد برای کمیک ها.

      فواید

      • می تواند بیشتر نرم افزار حرفه ای را اجرا کند
      • بسیار اقتصادی.
      • بسیاری از کلیدهای میانبر و شماره گیری برای بزرگنمایی یا تغییر اندازه Bruh.

      ناراحتی ها

      • برای کار کردن به رایانه شخصی نیاز دارد.

      نتیجه

      طراحی باند کار ساده ای نیست و یادگیری تشخیص و خرید بهترین تبلت برای نیازهای ما یک نکته مهم برای مشاغل ما است. انواع زیادی از تبلت ها وجود دارد که می تواند برای بسیاری از موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین پس از خواندن این مقاله ، امیدوارم اکنون بدانید که چگونه آنها را متمایز کنید و چگونه بهترین دستگاه را برای شما انتخاب کنید.

      با تشکر از شما برای خواندن این مقاله ، مورد بعدی !

      پست های مرتبط:

      • 5 بهترین تبلت برای Adobe Illustrator در سال 2022
      • 5 قرص بهترین فتوشاپ در سال 2022
      • 8 قرص بهترین نقاشی ارزان قیمت در سال 2023
      • 5 چاپگر عالی برای…
      • 5 دستگاه بهترین Cricits برای ..
      • 5 دستگاه بهترین تردید برای مبتدیان در سال 2023

      دنبال کردن

      به Artlex خوش آمدید!

      با تشکر از شما برای بازدید از Artlex ، و لطفاً ظاهر ما را ببخشید! با داستانی که به سال 1999 باز می گردد ، Artlex یکی از اولین فرهنگ لغت های هنری در وب بود. ما سخت تلاش می کنیم تا جلال سالهای گذشته خود را به او برگردانیم ، بنابراین با ما افراط کنید ! بیشتر بدانید: اتفاقی برای Artlex افتاد ?

      افشای

      Artlex در برنامه Amazon Associates و سایر برنامه های بازاریابی وابستگی شرکت می کند. ما در خریدهای واجد شرایط به دست می آوریم. اگر شما از طریق یکی از لینک های ما ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما ، می توانید یک کمیسیون کوچک دریافت کنیم.

      بهترین جدول گرافیک: کدام مدل را در سال 2023 خریداری کنید ?

      تبلت های گرافیکی لوازم جانبی ضروری برای ایجاد دیجیتال هستند. با یا بدون بی سیم ، خودمختار یا متصل به رایانه ، کم و بیش فشرده ، با یا بدون صفحه نمایش … با بسیاری از مدلهایی که در بازار وجود دارد ، روبرو است ، گاهی اوقات دانستن کدام یک دشوار است. در اینجا راهنمای کامل ما در مورد بهترین تبلت های گرافیکی است.

      • انتخاب ما از بهترین تبلت های گرافیکی
      • بهترین تبلت های گرافیکی بدون صفحه نمایش
      • بهترین تبلت های گرافیکی با صفحه نمایش
      • آیا می توانم از iPad Pro به عنوان یک تبلت گرافیکی استفاده کنم ?
      • رایانه لوحی گرافیکی چقدر است ?
      • چه ویژگی هایی برای انتخاب رایانه لوحی گرافیکی من در نظر گرفته شده است ?
      • نظرات

      انتخاب ما از بهترین تبلت های گرافیکی

      وقتی ظاهر شدند ، قفسه های گرافیکی گران و پیچیده برای رسیدگی بودند. بنابراین آنها برای مخاطبان متخصصان باتجربه محفوظ بودند. اما امروزه ، این بازار به طور گسترده دموکراتیک شده است و می توانید مدل هایی از 40 یورو پیدا کنید. این که آیا شما یک دانشجوی هنر ، طراح گرافیک هستید یا یک آماتور ساده که علاقه مند به طراحی رایانه است ، کمبود مدل وجود ندارد و انتخاب مدل کاملاً مناسب برای تمرین و گرافیک توسط رایانه می تواند پیچیده باشد.

      در اینجا انتخاب ما از بهترین تبلت های گرافیکی موجود در سال 2023 با یا بدون صفحه نمایش است. در پایان مقاله ، ما اطلاعات بیشتری را برای شما ارائه می دهیم تا یک انتخاب عاقلانه انجام دهید.

      بهترین تبلت های گرافیکی بدون صفحه نمایش

      وقتی شروع می کنید ، این انتخاب واضح برای محدود کردن قیمت و شروع به دیدن اینکه آیا استفاده از رایانه لوحی گرافیکی را دوست دارید یا اینکه ترجیح می دهید مدادهای سنتی و برگه های کاغذی خود را نگه دارید. با داشتن یک رایانه لوحی گرافیکی بدون صفحه ، لزوماً باید آن را به رایانه وصل کنید تا بکشید. بنابراین این یک انتخاب کمتر قابل حمل است ، اما این امکان را به عنوان یک تبلت با صفحه نمایش حرفه ای می کند. برخی از طراحان حرفه ای یا طراحان گرافیک ترجیح می دهند با نگاه مستقیم به صفحه بزرگ رایانه خود ، از یک رایانه لوحی گرافیکی بدون صفحه استفاده کنند.

      یکی توسط Wacom: کامل در مدارس

      یکی توسط Wacom با بهترین قیمت

      برای شروع با یک تبلت گرافیکی با کیفیت ، نیازی به صرف چند صد یورو نیست. برند Wacom یکی از مشهورترین مارک های این بخش است و یک مدل سطح ورودی را ارائه می دهد ، یکی توسط Wacom.

      برای حدود 40 یورو برای مدل کوچک و بین 60 تا 80 یورو برای مدل متوسط ​​، یک تبلت گرافیکی ساده خواهید داشت اما مؤثر است. ویندوز ، macOS و Chromeos سازگار است, شما فقط باید آن را وصل کنید و درایور را نصب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. فشار و دو کلید قلم با توجه به ترجیحات استفاده شما قابل تنظیم است.

      با 2048 سطح فشار, این تبلت است که به شما امکان می دهد طرح ها را تهیه کنید ، عکس بگیرید یا لمس کنید.

      اگر مدل متوسط ​​راحتی بیشتری را با سطح فعال 21.6 سانتی متر در 13.5 سانتی متر فراهم کند ، مدل کوچک دارای یک سطح کار به اندازه کافی بزرگ برای ترسیم (15.2 سانتی متر در 9.5 سانتی متر) و به دست آوردن در تحرک است. در واقع ، اندازه کوچک و وزن آن به شما امکان می دهد خیلی راحت در هر کیسه برنده شوید.

      در + در –
      ساده و کارآمد فقط در سیمی
      ارزش جالب برای پول درگاه ریز USB
      سبکی که نیازی به شارژ ندارد

      Wacom intuos: برای شروع در ایجاد گرافیک

      wacom intuos با بهترین قیمت

      همیشه در WACOM ، محدوده Intuos همیشه برای افرادی که مایل به تهیه گرافیک رایانه ای با رایانه هستند ، ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. قرص intuos نیز در 2 قالب موجود است: S با سطح فعال 15.2 سانتی متر با 9.5 سانتی متر و M با سطح فعال 21.6 سانتی متر با 13.5 سانتی متر. همچنین می توان بین مدل سیمی یا بلوتوث با قیمت ها انتخاب کرد بین 80 تا 200 یورو.

      با 4096 سطح فشار, شما برای خطوط نقشه های خود دقت می کنید. این مدل ها همچنین با افزودن 4 کلید قابل تنظیم به طور مستقیم در رایانه لوحی گرافیکی ، کمی کاربردی تر هستند.

      اگر می خواهید از هرجای دیگر ترسیم کنید ، Wacom Intuos امکان این امکان را فراهم می کند مستقیماً به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود وصل شوید به جای رایانه.

      سرانجام ، از این پس از این تبلت نیازی به سرمایه گذاری در نرم افزار Creation نخواهید داشت 3 نرم افزار ارائه شده است به شما امکان می دهد مستقیماً شروع کنید.

      در + در –
      امکان اتصال آن به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی نرم افزار ارائه شده به ویژگی های محدود
      مدل بی سیم موجود است درگاه ریز USB
      3 نرم افزار ایجاد ارائه شده است

      Huion H611: بهترین ارزش برای پول

      رایانه لوحی Huion HS611

      اگر Wacom رهبر غیرقابل انکار در این بازار است ، مارک های دیگری مانند Huion سعی می کنند با ارائه ارزش جالب تر برای پول ، از بین بروند. در حال حاضر در دسترس است در حدود 65 یورو, Huion H611 یک منطقه فعال بزرگ 25.8 سانتی متر را با 16.1 سانتی متر ارائه می دهد, 8192 سطح حساسیت و یکی نرخ گزارش 266 pps. این رایانه لوحی هم برای افراد راست و هم برای چپگرها تصور می شود و دارای 10 کلید مطبوعات و یک نوار لمسی قابل برنامه ریزی و همچنین 8 کلید چندرسانه ای است.

      اگر قرص بزرگ باشد ، حمل و نقل در کوله پشتی آسان است زیرا فقط 0.73 میلی متر ضخیم است. می توانید از این رایانه لوحی در ترکیب با ویندوز ، macOS یا با یک استفاده کنید تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی. از طرف دیگر ، اتصال بی سیم را نادیده می گیرد و نیاز به اتصال توسط کابل USB-C دارد.

      در + در –
      ارزش عالی هیچ نرم افزاری ارائه نشده است
      راحتی سطح فعال بزرگ با بسیاری از دکمه های میانبر بدون بلوتوث
      سازگار با اندرویدی

      Wacom Intuos Pro: بهترین تبلت گرافیکی بدون صفحه

      wacom intuos pro با بهترین قیمت

      Wacom intuos Pro در صدر طیف وسیعی از تبلت های گرافیکی بدون صفحه است. در 3 اندازه ارائه می شود: S (سطح فعال: 16 10 10 سانتی متر) ، M (سطح فعال: 22.4 x 14.8 سانتی متر) و L (سطح فعال: 31.1 x 21.6 سانتی متر). می تواند از طریق سیم وصل شود USB-C و در بلوتوث. در حالت بی سیم ، او یک استقلال 15 ساعت.

      با سطح فشار 8192 ، مدیریت تمایل قلم و چند لمسی, این کاملترین تبلت صفحه نمایش در بازار است. برای تسهیل در استفاده از ویژگی های مختلف نرم افزار مورد استفاده ، 8 کلید میانبر قابل برنامه ریزی و یک است حلقه لمسی به شما امکان می دهد پارامترهای اصلی را به سرعت تغییر دهید.

      برای جلب علاقه مندان به کاغذ ، این لوح نیز در آن وجود دارد نسخه کاغذ. با این نسخه ، شما با یک قلم جوهر ارائه شده روی یک ورق کاغذ ترسیم می کنید و نقاشی شما همزمان روی رایانه شما رونویسی می شود.

      در + در –
      اتصال احتمالی در USB-C و بلوتوث قیمت بالا
      امکان استفاده از آن در TrackPad به لطف Multitouch هیچ نرم افزاری ارائه نشده است (فقط دوره های تست)
      در نسخه های S ، M و L و Paper موجود است

      بهترین تبلت های گرافیکی با صفحه نمایش

      اگر گرافیک ، ترسیم یا ویرایش عکس کار شماست یا می خواهید بهترین تجهیزات برای برآورده کردن اشتیاق خود را داشته باشید ، پس به اندازه کافی وسوسه می شوید که بتوانید در یک جدول گرافیکی با صفحه سرمایه گذاری کنید. این مدل ها به یک کار دقیق تر و شهودی تر اجازه می دهند زیرا خود را مستقیماً تحت قلم شما رونویسی می کند.

      در جستجوی خود ، شما باید دو نوع تبلت گرافیکی را با صفحه تشخیص دهید: مدلهایی که باید به یک رایانه و مدل های خودمختار وصل شوند که به تنهایی قابل استفاده هستند ، اما هزینه بسیار گران تر است.

      Wacom Cintiq: مرجع تبلت ها با صفحه نمایش

      wacom cintiq با بهترین قیمت

      برای یک مدل با صفحه نمایش ، اهمیت این است که کالیبراسیون خوبی داشته باشید تا بتوانید یک رنگ وفادار رنگ و تأخیر کم داشته باشید تا خطوط نقاشی شما بدون تأخیر روی صفحه نمایش داده شود. این همان چیزی است که این تبلت Wacom Cintiq در 2 اندازه در دسترس است: 16 اینچ و 22 اینچ. صفحه نمایش کامل HD آن ، آن 8192 سطح فشار و مدیریت آن از تمایل قلم به شما امکان می دهد تا به صورت حرفه ای کار کنید تا نتایج عالی کسب کنید.

      اگر قیمت آن (از 550 یورو) بسیار بالاتر از صفحه نمایش بدون صفحه باشد ، تبلت Wacom Cintiq هنوز هم در مقایسه با سایر مدلهای سطح بالا که می تواند چندین هزار یورو هزینه داشته باشد ، ارزش خوبی برای پول ارائه می دهد.

      این مدل باید توسط HDMI و USB-A به رایانه شما وصل شود. همچنین باید به منبع منبع تغذیه وصل شود. بنابراین یک تبلت گرافیکی برای نصب ثابت در نظر گرفته شده است. سازگار Windows ، MacOS ، Android و iOS, Wacom Cintiq یک شرط امن است که بیشترین تعداد را خواهد داشت.

      در + در –
      تأخیر غیر قابل قبول قدرت لازم برای کار
      صفحه نمایش کامل HD با کیفیت
      تمرین کابل 3 در 1 (HDMI ، USB-A و POWER)

      XP-Pen Artist 13.3 طرفدار: مقرون به صرفه و عشایری

      XP-Pen Artist 13.3 حرفه ای با بهترین قیمت

      بر خلاف Wacom Cintiq ، این جدول گرافیکی با صفحه نیازی به اتصال به منبع تغذیه ثابت ندارد. در واقع ، می توان آن را مستقیماً از طریق اتصال USB با لپ تاپ خود. بدیهی است که استقلال لپ تاپ شما کاهش می یابد.

      صفحه نمایش او از 13.3 اینچ همچنین با استفاده از آن آسانتر از انتقال ، به نفع استفاده از عشایر طراحی شده است. این تبلت برای حدود 300 یورو در دسترس نیست ، از ویژگی های آن شرمنده نیست زیرا دارای یک است صفحه کامل لمینت HD که باعث کاهش اختلاف منظر می شود (تاخیر بین معدن قلم و خط ترسیم روی صفحه) ، یک قلم با سطح فشار 8192 و مدیریت تمایل. در صورت تمایل با پشتیبانی از کج کردن رایانه لوحی تهیه می شود.

      در + در –
      ارزش زیادی برای پول اندازه صفحه نمایش محدود
      صفحه کامل HD Lamina به دو درگاه USB-A و یک درگاه HDMI نیاز دارد
      استفاده احتمالی در حرکت

      Gaomon PD1560: بهترین ارزش برای پول با صفحه

      Gaomon PD1560 با بهترین قیمت

      برای تلاش برای خنثی کردن Wacom ، برند چینی Gaomon غذاهای کوچک را در بزرگان قرار داد. در واقع ، برای کمتر از 300 یورو ، یک تبلت دریافت می کنید که کیفیت زیادی را ارائه می دهد. صفحه نمایش او از 15.6 اینچ روشن و به طور خودکار رنگهای کالیبره. قلم آن اجازه می دهد 8192 سطح فشار. تأخیر با صفحه فقط 25 میلی ثانیه است و هیچ اثر منظر وجود ندارد. پای یکپارچه آن به ویژه عملی است زیرا اجازه می دهد تا صفحه با توجه به راحتی آن از 10 تا 90 درجه کج شود.

      برای این قیمت بسیار جذاب ، مطمئناً باید برخی از امتیازات مانند قلم را که تمایل به تمایل یا صفحه نمایش ندارد که فقط فضای رنگهای SRGB را بازیابی می کند ، ایجاد کند. این نکته ای است که می تواند باشد فلج برای استفاده حرفه ای.

      در + در –
      ارزش بی نظیر برای پول پایان حق بیمه کمتر
      صفحه نمایش HD 15.6 اینچ بازگرداندن رنگ محدود
      تأخیر غیر قابل قبول قلم برای شارژ مجدد و این تمایل را مدیریت نمی کند
      کج کردن پای از 10 تا 90 درجه

      Wacom MobileTudio Pro: راه حل خودمختار بالا

      Wacom Mobilestudio Pro با بهترین قیمت

      اگر می خواهید یک تبلت گرافیکی کاملاً مستقل که بدون رایانه یا دستگاه های تلفن همراه کار می کند ، پس Mobilestudio Pro Wacom راه حلی است که شما را مورد علاقه شما قرار می دهد … مشروط بر اینکه شما وسیله ای داشته باشید !

      این ابزار ، که برای مخاطبان حرفه ای در نظر گرفته شده است ، یک تبلت گرافیکی است ، اما همچنین لپ تاپ واقعی با یک پردازنده Intel Core i7 ، یک کارت گرافیک اختصاصی برای مدل 15.6 اینچی ، 16 گیگابایت حافظه DDR قابل ارتقا ، یک هارد SSD تکاملی 512 گیگابایتی ، 2 دوربین و اتصالات ضروری از جمله درگاه کارت SD. با این حال ، همچنین می توان آن را به رایانه اصلی کار خود وصل کرد تا از آن به عنوان یک تبلت گرافیکی معمولی استفاده کند.

      بدیهی است که صفحه و جدول گرافیکی نباید از آن استفاده کنند. صفحه از وضوح بهره می برد فوق العاده HD. رنگ ها درخشان هستند و بازتاب ها به درستی اداره می شوند. از نظر قلم ، جای تعجب ندارد. این مدل معمول است Wacom Pro Pen 2 که بدون باتری کار می کند و مدیریت می کند 8192 سطح فشار و همچنین تمایل.

      در + در –
      طرح جامد خودمختار اما برای استفاده عشایری بسیار سنگین است
      پیکربندی قدرتمند قیمت ممنوع
      پایان های بالا بدون مورد تحویل داده می شود

      آیا می توانم از iPad Pro به عنوان یک تبلت گرافیکی استفاده کنم ?

      iPad Pro دارای خصوصیات بسیاری از جمله صفحه نمایش عالی و قدرت عالی با تراشه M1. با ظاهرمداد سیب, منطقی است که تعجب کنیم که آیا این یکی از بهترین تبلت های گرافیکی موجود در بازار نخواهد بود. بیشتر و بیشتر خلاقان در واقع از این راه حل استفاده می کنندبرنامه تولید برای ترسیم مستقیم بر روی iPad Pro یا طرح های طرح خود. کاملاً خودمختار و جمع و جور ، این راه حل مناسب برای حرکت در حرکت است.

      استفاده از آن بسیار دلپذیر است و نتایج بسیار خوب است. با این حال ، یک iPad Pro نمی تواند به طور کامل یک تبلت گرافیکی را جایگزین کند ، حداقل برای استفاده گسترده. این در واقع یک ابزار مکمل است. ارگونومی یک رایانه لوحی گرافیکی برای امکان کار دقیق مورد بررسی قرار می گیرد ، که یک iPad Pro اجازه نمی دهد.

      رایانه لوحی گرافیکی چقدر است ?

      پیش از این برای مخاطبان حرفه ای در نظر گرفته شده بود ، تبلت های گرافیکی امروز کاملاً دموکراتیک شده اند و ما آنها را با تمام قیمت ها می یابیم. آ جدول گرافیکی بدون صفحه نمایش با کیفیت در محدوده قیمت بین 40 یورو و 200 یورو. آ جدول گرافیکی با صفحه نمایش می تواند بین 250 یورو و 3600 یورو. بالاترین نرخ قفسه های خودمختار است که حتی بدون رایانه کار می کنند.

      چه ویژگی هایی برای انتخاب رایانه لوحی گرافیکی من در نظر گرفته شده است ?

      نسبتاً ساده ، با این وجود قرص های گرافیکی از فناوری ها متراکم شده و تمام قرص ها برابر نیستند.
      اولین عنصر در نظر گرفتن این است اندازه سطح فعال به جای اندازه رایانه لوحی. در واقع در سطح فعال است که می توانید ترسیم کنید. اگر سطح برای استفاده شما خیلی کوچک باشد ، خیلی سریع ناامید خواهید شد و می خواهید با فرمت دیگری عبور کنید. قبل از خرید یا ردیابی سطح روی ورق ، از امتحان کردن یا ردیابی سطح روی یک ورق دریغ نکنید تا متوجه شوید که آیا قبل از خرید برای شما کافی است یا نه.

      دکمه های قابل تنظیم ممکن است در ابتدا اسباب بازی ها به نظر برسد ، اما این کمکهای گرانبها هستند که اگر مرتباً از تبلت گرافیکی خود استفاده می کنید ، زمان قابل توجهی را صرفه جویی می کند. آنها به شما امکان می دهند بدون نیاز به تصاحب ماوس در دست یا تایپ کردن روی رایانه ، اقداماتی را در نرم افزار ایجاد خود انجام دهید.

      قلم به خودی خود نیز بسیار مهم است. او سطح فشار پشتیبانی شده را تعیین می کند و او ممکن است یا ممکن است مراقبت کندقلم. اگر ممکن است بسیار فنی به نظر برسد ، به این معنی است که قلم شما کم و بیش با وفاداری اثر یک مداد واقعی را بازتولید می کند.

      در نظر گرفتن دو عنصر نیز بسیار مهم است که می تواند تجربه شما را به طور کامل خراب کند و باعث شود خیلی سریع از نقاشی رایانه استفاده کنید: تأخیر و اختلاف منظر. Latence زمان بین عمل شما و نتیجه روی صفحه است. در یک رایانه لوحی با صفحه نمایش ، اختلاف منظر اثری است که معدن را کمی از قلم شما تغییر می دهد و مکانی که واقعاً نقاشی شما ظاهر می شود. اگر تأخیر و/یا اختلاف منظر قابل توجه باشد ، تکنیک ترسیم شما دیگر بصری و بسیار دقیق تر نخواهد بود.

      برای مدل هایی با صفحه نمایش, ما باید نگاه کنیم دقت تصویر, روشنایی و کالیبراسیون رنگی خوب. این عناصری هستند که مشخص می کنند آیا می توانید کار خود را مستقیماً روی رایانه لوحی مشاهده کنید.

      سرانجام به یاد داشته باشید که بررسی کنید سازگاری رایانه لوحی خود را با رایانه یا دستگاه تلفن همراه و همچنین با نرم افزار ایجاد خود.

      • اشتراک اشتراک ->
      • توییتر
      • اشتراک گذاری
      • ارسال به یک دوست