مقایسه ای از اسکوتر برقی مختلف ، اسکوتر برقی سبک: 5 مورد برتر برای شهر در سال 2023

5 برتر: اسکوتر برقی سبک برای شهر

Contents

آخرین بی نظیر با این حال ، شما به شما امکان می دهد به لطف محافظت از آب IP65 از اسکوتر برقی خود در تمام طول سال استفاده کنید. یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده روزانه از آن.

مقایسه ای از اسکوتر های الکتریکی سبک مختلف

سبکی یکی از معیارهای اساسی در انتخاب a است اسکوتر برقی زنان. اکثریت زیادی از مردم می خواهند برای سفرهای روزانه خود یک اسکوتر برقی بخرند. بنابراین این افراد به دنبال یک اسکوتر خودمختار ، اما همچنین سبک هستند.

چرا سبکی یک معیار اساسی است ? اگر مجبور هستید مترو را بگیرید یا حتی اسکوتر خود را در آپارتمان خود با کف ذخیره کنید ، وزن یک معیار مهم است. هنوز اگر مجبور به صعود از پله ها در سفر خود هستید.

بنابراین داشتن یک اسکوتر برقی سبک معیار بسیار خوبی است. اما شما هنوز باید بدانید که از چه KG این اسکوتر “سبک” یا “سنگین” در نظر گرفته می شود. برای انجام این کار ، پرس و جو بهترین راه برای دانستن است. جواب درست در زیر ظاهر می شود.

بدانید چه زمانی اسکوتر برقی شما سبک تلقی می شود

قبل از مقایسه مدل های مختلف اسکوتر برقی سبک ، ابتدا باید بدانید که چگونه آنها را شناسایی کنید.

در دنیای اسکوتر برقی ، اسکوتر برقی سبک در صورت لزوم پوشیدن حداقل 2 بار یا بیشتر در روز مفید است. برای در نظر گرفتن اینکه یک اسکوتر سبک است یا نه ، در اینجا مقیاس های مختلفی وجود دارد:

یک اسکوتر برقی فوق العاده سبک: کمتر از 14 کیلو ، اسکوتر فوق العاده سبک در نظر گرفته می شود. گرفتن با شما آسان است.
یک اسکوتر برقی نسبتاً سبک: بین 14 تا 19 کیلوگرم ، اسکوتر کاملاً سبک است اما نباید آن را زیاد پوشیده شود (بیش از 2 بار در روز و در مسافت های کوتاه). از طرف دیگر ، استقلال یا وزن بیشتر خواهد بود.
یک اسکوتر برقی نسبتاً حجیم: بین 20 تا 30 کیلوگرم ، اسکوتر حجیم است و باید حداکثر 2 تا 3 بار در هفته حمل شود.
یک اسکوتر برقی سنگین: بیش از 30 کیلوگرم ، اسکوتر برقی واقعاً سنگین است و باید حداکثر 1 یا 2 بار در ماه پوشیده شود تا خوب باشد.

در اینجا معیارهای مختلفی برای دریافت ایده از وزن و زمان تعداد وجود دارد. پس از درک اختلافات وزن ، وقت آن است که به قلب موضوع برسیم.

مقایسه اسکوتر برقی سبک

بسیاری از اسکوتر های برقی سبک در بازار وجود دارد. این مدل ها با توجه به برند و نیاز مصرف کنندگان هدفمند متفاوت است. در اینجا مجموعه ای از 3 مدل اسکوتر برقی فوق العاده نور آورده شده است. این سه مورد زیر 14 کیلوگرم زیر است.

قدرتمندترین اسکوتر نیز سبکترین است که به طور مشروعیت آن را در موقعیت اول قرار می دهد. این در مورد E-TWOW BOOSTER S+ PREMIUM V2. این اسکوتر برقی در حالی که کارآمد است ، جمع و جور است. بنابراین بسیار مورد استقبال قرار می گیرد زیرا اثبات این است که شما می توانید یک اسکوتر برقی فوق العاده نور و عصبی همزمان داشته باشید. مکان دوم و سوم برای اختصاص سخت تر است.

نکات مثبت او:

حداکثر سرعت آن تا 35 کیلومتر در ساعت
گواهینامه IPX4 آن که در برابر پیش بینی های قوی آب مقاوم است
استقلال آن تا 35 کیلومتر
حداکثر عبور آن که می تواند با 23 ٪ از دامنه ها صعود کند

نکات منفی آن:

قیمت آن بالاتر از سایر مدل ها است
چرخ های پایین آن (8 اینچ)

2: اسکوتر برقی پابلو

در واقع ، حتی اگر شیائومی قدرتمندتر و خودمختار باشد ، 1.5 کیلوگرم کمتر است. علاوه بر این ، 90 یورو کمتر است. با این حال ، پابلو برای استفاده روزانه جالب تر است. پابلو سریعتر می رود ، بیشتر می شود و دامنه های بیشتر از آن بالا می رود. به همین دلیل است که او در جایگاه دوم باز می گردد.

در حال حاضر بسیار قدردانی می کند ، حتی با اسکوتر برقی Xiaomi M365 مقایسه می شود. برای رقابت با چنین مرجع ، پابلو برای پول ارزش بسیار جذاب دارد.

نکات مثبت او:

چرخ های 10 اینچی و لرزش آن
ترمزهای دیسک آن
باتری 10.4 آه آن
قیمت او

نکات منفی آن:

وزن آن (کمی بزرگتر در مقایسه با سایر مدل ها)

سوم: اسکوتر الکتریکی ضروری شیائومی

شیائومی ضروری خود را در آخرین موقعیت پیدا می کند. با توجه به استقلال کم آن ، استفاده از این اسکوتر برقی برای سفرهای کوچک یا استفاده های گاه به گاه توصیه می شود. این یک اسکوتر کمتر از سایرین برای استفاده روزانه در شهر است.

نکات مثبت او:

قیمت آن (ارزان ترین)
سیستم ترمز مضاعف آن

نکات منفی آن:

سرعت آن (حتی تا 25 کیلومتر در ساعت نمی رود)
موتور 250W آن که به آن اجازه می دهد تا حداکثر 10 ٪ از دامنه ها صعود کند

در اینجا رتبه بندی سبکترین و قدرتمند اسکوترهای برقی در همان زمان است. اما آیا می دانید چرا یک اسکوتر سبک است و چه چیزی آن را سنگین می کند ?

عناصری که وزن اسکوتر برقی شما را افزایش می دهد

داشتن اسکوتر برقی سبک برای هیچ چیز نیست. اما معیارهای زیادی وجود دارد که اسکوتر را سنگین یا سبک می کند. اگر می خواهید یک اسکوتر برقی که وزن آن کم است ، در اینجا معیارهایی وجود دارد که به شما امکان می دهد یکی را برای کمتر از 14 کیلوگرم خریداری کنید:

 • چرخ ها : به طور کلی در آدامس ، آنها سبک تر و کمتری هستند.
 • موتور: او نیز کمتر قدرتمند است و با مواد سبک انجام می شود.
 • باتری: عنصری که بیشترین میزان را بر روی وزن اسکوتر برقی بازی می کند. باتری لیتیوم ممتاز خواهد بود (کمتر از 4 کیلوگرم)
 • مواد ساختار: ساختار فولاد جامد تر اما سنگین تر است. برای یک اسکوتر سبک ، ساختار به طور کلی از کربن ساخته شده است.
 • حضور (یا نه) یک زین: وجود زین باعث افزایش وزن اسکوتر برقی می شود.

در اینجا عناصر مختلفی برای در نظر گرفتن یک اسکوتر برقی سبک وجود دارد. با گذشت زمان ، از این عناصر کمتر و کمتر استفاده می شود زیرا سایر نوآوری ها به وجود می آیند.

با تشکر از مهندسان آینده ، اسکوتر های برقی آینده با عملکرد بیشتر سبک تر خواهند شد. علاوه بر این ، این اسکوتر ها قادر خواهند بود در جاده هایی که به زاویه های بیشتر از 20 ٪ تکیه می دهند رانندگی کنند. این فناوری نباید طولانی باشد.

مضرات اسکوترهای برقی سبک

یک اسکوتر برقی بزرگسالان سبک … همه ما آن را می بینیم ! اما بسیاری از افراد در حالی که آرزو می کنند اسکوتر در 12 کیلوگرم به دنبال ویژگی های “دیوانه” باشند. این نوع اسکوتر برقی هنوز وجود ندارد. با وجود فن آوری های جدید ، مهندسان هنوز نتوانسته اند 12 کیلوگرم اسکوتر با 60 کیلومتر استقلال ایجاد کنند.بنابراین شما باید با واقعیت ها روبرو شوید. یک اسکوتر سبک ویژگی های جذاب کمتری دارد.

برای شروع ویژگی های کارآمد ، باید به یک مدل کمی سنگین تر (بین 14 تا 19 کیلوگرم) روی آورید. بنابراین اسکوتر نور کمتری دارد اما خودمختار تر ، قدرتمندتر و راحت تر است.

همانطور که در بالا دیدیم ، اسکوتر های برقی سبک نقاط منفی زیادی دارند. در اینجا لیستی از موارد برای بهبود با گذشت زمان آورده شده است:

این عناصر به شما امکان می دهد تا راحت تر از زمین شیب یا زمین نامنظم سفر کنید ، از آن دور شوید و تجربه رانندگی بهتری داشته باشید. علاوه بر این ، همه اینها در یک وسیله نقلیه فوق العاده سبک انجام می شود.

سرانجام ، انتخاب اسکوتر برقی سبک خود یک دوره مانع واقعی است. در واقع ، اسکوتر باید با وسایل حمل و نقل و سفرهای روزانه شما سازگار باشد. علاوه بر این ، به کل زمان شارژ نگاه کنید تا ببینید که آیا وقت آن را به طور کامل شارژ نمی کنید. وجود سیستم تعلیق جلو و عقب نیز برای اسکوتر ضروری است ، زیرا برخی از دستگاه های سبک آن را ندارند.

ممکن است متوجه شوید که ویژگی های یک اسکوتر برقی سبک برای استفاده روزانه شما کافی نیست. پس از آن لازم است که یک اسکوتر با وزن 14 تا 19 کیلوگرم انتخاب کنید. هنوز هم کاملاً سبک است ، اما این مدل ها مطمئناً نیازهای شما را برآورده می کنند. از پرسیدن و مراجعه به دستگاه های مشابه دریغ نکنید. ما می توانیم به عنوان مثال ، اسکوتر برقی Speedway Super Mini 4 Pro را ذکر کنیم. این اسکوتر برقی کاملاً سبک است زیرا وزن آن 17 کیلوگرم است و می تواند تا 50 کیلومتر حرکت کند. به لطف موتور 500W خود ، این اسکوتر می تواند تا 45 کیلومتر در ساعت و در دامنه های صعود با 25 ٪ افزایش یابد.

5 برتر: اسکوتر برقی سبک برای شهر

اسکوترهای برقی سبک رو به افزایش هستند. عمل توسط آنها ردپای بسیار کم, حمل آنها علاوه بر مسیری در حمل و نقل عمومی آسان است. بلکه برای ذخیره آنها در خانه ، به خصوص اگر مکان را از دست بدهید.

چه معیارهایی را باید هنگام خرید در نظر گرفت ? چیست بهترین مدل trottinetبرق سبک در سال 2023 ?

پاسخ در مقایسه ما از اسکوتر های برقی سبک.

اسکوتر برقی سرعت نور

راهنمای خرید اسکوتر برقی سبک برای شهر

بیشتر برای نوجوانان یا بزرگسالان ?

همه از آنها استفاده نمی کنند. اگر یک نوجوان ممکن است حساس تر باشد در نگاه اسکوتر برقی. یک بزرگسال بیشتر شرط می بندد ایمنی و حمل و نقل یک اسکوتر برقی سبک. زیرا بله ، اسکوتر برقی وسیله حمل و نقل برای کودکان نیست. در سال 2023 این حتی به معنای شیک بود ، هم در یک رویکرد عملی و هم در محیط زیست.

ما به شما یادآوری می کنیم که طبق قانون ژوئیه 2020 (آخرین آیین نامه تا به امروز) ، لازم است حداقل 12 سال سن داشته باشد تا بتواند از یک اسکوتر برقی در بزرگراه عمومی استفاده کند.

اگر همه (یا تقریبا) اسکوتر برقی معروف Xiaomi M365 را بشناسند ، برخی از مدل ها ظاهری مینیمالیستی و آینده نگر خود را مانند Unai E500 با 12 کیلوگرم در مقیاس برجسته می کنند.

اسکوتر برقی inoe

واقعاً به چه استقلال نیاز دارید ?

در مورد استفاده روزانه, خودمانی می تواند یک عامل تعیین کننده در خرید یک اسکوتر برقی سبک باشد. مهم است که بیش از همه هدف قرار دهید دوره که باید متوجه شوید. لزوماً در یک اسکوتر برقی مانند ماشین یا حمل و نقل عمومی یکسان نیست. یک ساعت متصل نیز وجود دارد به صورت ویژه طراحی شده برای گفتن به شما ، هم از صفحه نمایش آن و هم توسط سیستم ارتعاش مچ دست ، بهترین مسیر برای طی کردن.

در این گروه ، استقلال یک اسکوتر برقی سبک عمدتا است بین 10 تا 40 کیلومتر حداکثر. در واقع ، وزن باتری در سبکی وسیله نقلیه بسیار حساب می شود. این اغلب چیزی است که باعث ایجاد تفاوت بین یک اسکوتر برقی بزرگسالان سبک و سنگین تر می شود که مکمل استقلال را ارائه می دهد.

زمان شارژ همچنین باید کنترل شود. اگر به عنوان مثال امکان شارژ مجدد آن را به کار خود دارید ، ممکن است شارژ نسبتاً سریع برای اطمینان از سفر بازگشت خود در هرگونه آرامش جالب باشد.

لاستیک های سازگار با جاده

اسکوتر های برقی کوچک به طور کلی مجهز به چرخ های بالا هستند 6 و 8 اینچ. لاستیک های هواپیمایی راحتی رانندگی بهتری را ارائه می دهند ، حتی بیشتر در مورد اسکوترهای برقی سبک که به طور کلی تعلیق برای صرفه جویی در وزن ارائه نمی دهند. اما این لاستیک ها نسبت به لاستیک های بدون لوله بدون محفظه هوا یا لاستیک های کامل در برابر سوراخ ها آسیب پذیرتر هستند. آخرین مدل با کاهش راحتی استفاده تا حدودی از سوراخ شدن آن جلوگیری می کند.

بنابراین همه چیز یک سوال از انتخاب و فداکاری ها است !

اسکوتر برقی شهری Legere Week Anoki Pas Cher Beach

سیستم تاشو Sapping

فلپ ساقه روی عرشه یک عنصر مهم برای ذخیره سازی و برای حمل و نقل اسکوتر برقی در مترو ، تراموا یا اتوبوس است. چه با خستگی ، چه کمبود استقلال یا سرعت در مسیر شما ، حمل و نقل عمومی می تواند در استفاده از یک اسکوتر برقی در مقایسه با یک دوچرخه برقی بسیار مفید باشد ، حتی قابل تاشو.

هر تولید کننده دارای سیستم تاشو خیلی خاص. برخی از مدل ها حتی ارائه می دهند یک دسته کاملاً تاشو حتی برای ذخیره سازی ساده تر در خانه. این به شما امکان می دهد اسکوتر برقی خود را در بیرون ترک نکنید و در نتیجه از سرقت و خرابی تجهیزات خودداری کنید.

اسکوتر برقی Dualtron Togo (ترمزهای دوتایی)اسکوتر برقی Dualtron Togo (ترمزهای دوتایی)

اسکوتر برقی Dualtron Togo (ترمزهای دوتایی)

5 اسکوتر برقی سبک برتر

انتخاب ما از اسکوتر برقی سبک را با نقاط قوت و وزن کم آنها کشف کنید.

اسکوتر الکتریکی Weebot Anoki: فوق العاده راحت

به سرعت راحت و سریع و سریع Akotere Legere

مدل جدید در بین بهترین اسکوتر های برقی سبک ، Anoki Weevot برای استفاده روزانه در یک محیط شهری طراحی شده است. قابل دسترسی در 2 مدل باتری, برای حرکت به راحتی ایده آل است.

کمی کم نور (17 کیلوگرم) که سایر مدلهای مقایسه ما ، Anoki Weebot با این حال ارائه می دهد بهترین قدرت, استقلال بهتر و همچنین راحتی رانندگی عالی. با 45 کیلومتر در ساعت حداکثر سرعت در باتری 48 ولت 16AH (40 کیلومتر استقلال) ، عملکرد برای یک مدل از اسکوتر برقی سبک بسیار عالی است.

راحتی توسط تعلیق پنوماتیک جلو و عقب ، و همچنین لاستیک های بادی 8.5 اینچی. این اجازه می دهد تا anoki weevot یکی از بهترین اسکوتر برقی سال باشد. با کنترل کیفیت تولید از ابتدا تا پایان ، برند فرانسوی Webot به مشتریان خود اجازه می دهد تا یک مدل بسیار خوب از اسکوتر برقی ارزان قیمت را با عادلانه ترین قیمت بدست آورند.

هم در حمل و نقل عمومی و هم برای ذخیره آن در خانه ، Anoki است تاشو, در سطح گالوها ، بلکه از دسته برای فشرده سازی بیشتر. ترمز طبل روی چرخ عقب امکان ترمز مؤثر در هر شرایطی را فراهم می کند.

آخر هفته های آنوکی

 • کیفیت تولید بالا
 • بیشترین قدرت این 5 برتر
 • به لطف تعلیق های جلو و عقب آن بسیار راحت است
 • بهترین ارزش برای پول
 • حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت

نقاط ضعف آنوکی

 • یکی از مقایسه ما (16.5 کیلوگرم)

E Twow Booster GT 2020 SE: بهترین قدرت/سبکی سازش

E-TWOW GT Edition Electric Screm Smart Edition

اسکوتر برقی E-Twow Booster GT 2020 مدل پرچمدار جدید برند معروف رومانیایی E-Twow است.

به لطف ساختار سبک آن ، GT 2020 (Smart Edition) حتی از خواهران کوچک خود در محدوده به طور خاص مجهز است صدا بزرگ شده است اجازه می دهد 2 پا خود را به راحتی برای راحتی بیشتر قرار دهید.. سیستم آن تاشو ثبت شده برای فراهم آوردن سهولت بهتر از عقب نشینی فقط در 1 تا 2 ثانیه کاملاً اصلاح شده است.

مجهز به موتور بدون برس 700W رسیدن 40 کیلومتر در ساعت حداکثر سرعت ، تقویت کننده E-TWOW GT 2020 است یکی از سبکترین در بازار قدرت معادل آن با 12.9 کیلوگرم .

باتری لیتیوم سامسونگ 48V 10.5AH آن به شما امکان می دهد یک استقلال داشته باشید 35-40 کیلومتر بستگی به رانندگی شما دارد. این اجراهای فنی با افزودن سیستم KERS برای ترمز انرژی پشتیبانی می شود.

IP54 ، GT 2020 جدید (نسخه هوشمند) در صورت استفاده از اسکوتر برقی خود در باران ریز ، مقاومت نسبتاً خوبی را ارائه می دهد. این نسخه GT توسط این برند مجدداً طراحی شده است و اجزای جدیدی مانند آن را ارائه می دهد ترمز طبل در عقب ، یک عصا یا حتی بازتابنده روی چرخ ها.

لاستیک های 8 اینچی آن در یک آدامس مناقصه از نظر راحتی (با کمک کمک فنرهای جلو و عقب آن) سازش خوبی را ارائه می دهند و سوراخ های مدل ها را با شما ذخیره می کنند. اما با حداکثر سرعت ، کنترل این لاستیک ها می تواند دشوارتر باشد.

این مدل برای سال 2021 پیشرفت کرده است ، که اکنون به آن E-TWOW BOOSTER GT SE (SMART Edition) گفته می شود که یک اتصال بلوتوث را برای مدیریت اسکوتر شما از کاربرد تولید کننده و Wow Connect بدون اضافی اضافه می کند.

بنابراین کنترل امکان پذیر است باتری و دمای موتور از طریق برنامه. راهی آسان برای بررسی عملکرد مناسب دستگاه خود در وسیله نقلیه خود. حداکثر سرعت در این نسخه هوشمند E-TWOW GT اما ویژگی های بسیار خوب جدید.

نقاط قوت تقویت کننده GT 2020 (نسخه هوشمند)

 • موتور قدرتمند 700W و تقریبا ساکت.
 • سیستم تاشو نسل جدید
 • دسته دستی راحت.
 • دکمه های کنترل بصری.
 • عرشه گسترده
 • اتصال بلوتوث برای کنترل وضعیت وسیله نقلیه

نقاط ضعف تقویت کننده GT 2020

 • شارژر کمی حجیم است.
 • چرخ های غیر احتمالی.

اسکوتر برقی شکوفه

اسکوتر الکتریکی سبک نور INO شکوفه IP65

نام تجاری فرانسوی Inöe بیشترین اسکوتر برقی سبک را ایجاد می کند. اگر به دنبال یک اسکوتر برقی ضد آب ارزان, Weebot در مورد خرید اسکوتر Bloomy به شما توصیه می کند.

Inöe Bloomy وزن نسبتاً سبک دارد 16.5 کیلوگرم. کاملاً مناسب برای سفر شهری با مسیر شهری با 30 کیلومتر استقلال, این اسکوتر برقی برخلاف رقبای خود ، بزرگ است لاستیک 10 اینچی تورم با محفظه هوا برای رانندگی ایمن تر با سرعت 25 کیلومتر در ساعت با حداکثر سرعت.

سبک و تاشو با یک فشار واحد ، اسکوتر برقی شکوفه ای inöe مناسب برای نگهداری در یک صندوق عقب ماشین است. با توجه به اندازه کم ، شکوفه علاوه بر یک دوره با حمل و نقل آسان ایده آل است.

این اسکوتر برقی سبک دارای شاخص حفاظت IP65 است. یکی از بیشترین اسکوتر برقی با باران ! یک خرد واقعی در Weebot.

اسکوتر برقی

نقاط قوت شکوفه

 • مقاومت در برابر آب IP65
 • چرخ های بزرگ 10 اینچی
 • دسته دستی راحت.
 • برند فرانسوی با کیفیت

نقاط ضعف این شکوفه

 • حداکثر 25 کیلومتر در ساعت

Inokim Mini Plus: سبکترین اسکوتر سبک !

Inkim Mini Ultra Light Inkim

Inokim Mini Plus یک نسخه سبک از Inokim Light 2 Super است. این سبکترین اسکوتر برقی مقایسه ما است. در نگاه اول ، او با طراحی براق و اندازه بسیار نازک خود تحت تأثیر قرار می گیرد.

با یک وزن فقط 8.5 کیلوگرم, این تقریباً سبکترین اسکوتر برقی در گروه خود است. این حتی سبک تر از شیائومی M365 ، Segway Ninebot ES2 و حداقل به علاوه EVO است که در بین فشرده ترین اسکوتر های جهان در نظر گرفته می شود !

با تشکر از موتور خود که حداکثر توان 250 W را دارد ، Inokim Mini Plus به شما امکان می دهد سرعت 20 کیلومتر در ساعت. بر خلاف مدل های سبک و سریع Inokim ، این اسکوتر از یک دکمه برای تسریع به جای ماشه کلاسیک استفاده می کند.

باتری 5.8 AH که در قاب یکپارچه شده است استقلال 20 کیلومتر در شرایط بهینه. برای بار کامل ، 3 تا 4 ساعت طول می کشد. اگر این مورد دیگر نیست و باتری شما پوشیده شده است ، در Weebot ، ما چندین امکان را برای برآورده کردن نیاز شما در این مورد ارائه می دهیم !
به یک پرسشنامه ساده پاسخ دهید و ما محصولی را ارسال خواهیم کرد که کارشناسان ما مشکل مرتبط با استقلال اسکوتر برقی شما را حل کنند !

سرویس شخصی Weevot باتری داخلی اسکوتر برقی

به لطف یک سیستم تاشو مبتکرانه ، این اسکوتر برقی فوق العاده سبک می تواند در چند ثانیه تاشو شود. دو کاستور کوچک اضافی در زیر سینی قرار می گیرند. آنها امکان نگه داشتن اسکوتر را به صورت عمودی یا کشیدن آن در حالت واگن برقی امکان پذیر می کنند.

inokim mini مجهز به یک چرخ بادی 6 اینچی در قسمت جلو (با محفظه هوا) و یک چرخ کامل 6 اینچی در پشت (در آدامس مناقصه) است. در سمت ترمز ، آن است مجهز به ترمز EABS در جلو و ترمز الکترومغناطیسی در عقب. همچنین دارای درگاه USB (5V 1A) در دسته های نگهدارنده است که به عنوان مثال امکان بارگذاری یک تلفن هوشمند یا یک دوربین را فراهم می کند.

نقاط قوت Inokim Mini Plus

 • ماوراء نور !
 • با یک درگاه USB روی دسته های دسته.
 • بسیار مفید.
 • طراحی جمع و جور و تصفیه شده.
 • ترمزهای قدرتمند (سیستم EABS).

نقاط ضعف جوهر مینی پلاس

 • عدم حضور صفحه نمایش LCD.
 • موتور کمتر قدرتمند.
 • استقلال برای بهبود (فقط 20 کیلومتر)
 • لاستیک های غیر عملی 6 اینچی برای رانندگی

Ninebot توسط Segway E22E: یک ارزش بی نظیر برای پول

اسکوتر برقی Ninebot Segway E22E

با وزن خود 13.5 کیلوگرم, Ninebot توسط Segway E22E یک وسیله نقلیه برقی است که برای استفاده در شهر برای سفرهای روزانه کمتر از آن طراحی شده است 20 کیلومتر.

ساختار آلومینیومی Ninebot E22E برای یک نگاه احتیاط بسیار جامد است. با لاستیک بزرگ شده است 9 اینچ قوی (پنوماتیک دوتایی) ، این یک اسکوتر برقی بسیار چابک به دلیل اندازه و سبکی است.

سینی آن با یک پوشش پوشانده شده است بدون لغزش و این نسخه دارای یک استاندارد ضد آب است IPX4. به راحتی قابل تاشو است ، می تواند شما را در همه جا همراهی کند. چه در یک تنه ماشین و چه حتی در حمل و نقل عمومی برای بهینه سازی زمان سفر خود.

موتور بدون برس 300W می تواند مستقر شود 700W حداکثر توان رانندگی بدون مشکل در 20 کیلومتر در ساعت. برای افزایش استقلال خود می توان یک باتری اختیاری را پیوند داد 45 کیلومتر.

نقاط قوت Ninebot توسط Segway E22E

 • با احتیاط.
 • آسان برای تاشو و حمل و نقل.
 • استقلال خوب.
 • ارزش عالی.

نقاط ضعف Ninebot توسط Segway E22E

 • کمترین قدرت برای وزن خود.
 • کمی زمان شارژ طولانی (3-4 ساعت).
 • بدون تعلیق و بنابراین یک راحتی وحشتناک

جدید: Eroz Kapacity 8 ، اسکوتر ساخته شده در فرانسه

اسکوتر برقی ساخته شده در فرانسه Eroz Eoz8 8 اینچ 400W

نسبتاً کمی که در بازار اسکوتر برقی شناخته شده است ، Eroz یک برند جدید فرانسوی در بازار است.

مواد در اینجا از کیفیت عالی برخوردار هستند ! این Eroz Kapacity 8 یا EK8 به عنوان کم رنگ برای کاربران شهری با لاستیک های بادی 8 اینچی خود در نظر گرفته شده است. این اسکوتر برقی با موتور 400W بدون برس دارای تولید بالایی است که به آن اجازه می دهد ارزش عالی .

نقاط قوت Eraz Ek8

 • موتور 400W در عقب
 • کیفیت پایان خوب.
 • طراحی جذاب با هشدار LED در طرفین
 • پایگاه های عقب برای راحتی بیشتر رانندگی

نقاط ضعف Eroz Ek8

 • سبکترین رتبه ما نیست

نتیجه گیری: اسکوتر برقی سبک 2022

بهترین اسکوتر برقی سبک 2021

برای نتیجه گیری این مقایسه از 5 اسکوتر برقی بهترین نور, BOOSTER E-TWOW GT 2020 (Smart Edition – SE) بهترین سازش قدرت/سبکی را ارائه می دهد. اگر به دنبال یک اسکوتر برقی فوق العاده سبک هستید ، پس Inokim mini plus تقریباً بهترین گزینه در دسترس شماست.

برای کسانی که به دنبال راحتی و قدرت هستند ، به سمت Anoki Weebot که یک سازش عالی و کاملاً همه کاره در جاده است.

آخرین بی نظیر با این حال ، شما به شما امکان می دهد به لطف محافظت از آب IP65 از اسکوتر برقی خود در تمام طول سال استفاده کنید. یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده روزانه از آن.

اگر بودجه شما کمی سفت شده است ، جدید Ninebot توسط Segway E22E یک انتخاب عالی خواهد بود که اختیار شما و کیفیت عمومی خوبی را به شما ارائه می دهد.

سرانجام ، اگر به دنبال یک اسکوتر برقی هستید که در فرانسه طراحی شده است ، به سمت Eroz EZ8 است که حتی اگر سبک ترین نباشد ، باید بپیچید.