چه برنامه موبایل 5 € ارزان برای اشتراک در سپتامبر 2023?, 5 بسته ارزان قیمت برای کمتر از 5 €!

5 بسته برتر تلفن همراه بدون تعهد به کمتر از 5 یورو

اگر به مدت یک ماه ، به داده های بیشتری نیاز دارید ، بدانید که نیازی به خرید شارژ نیست. Prixtel دو سطح دیگر را به بسته تلفن همراه خود ارائه می دهد:

چه برنامه موبایل 5 € ارزان برای اشتراک در سپتامبر 2023 ?

یافتن برنامه تلفن همراه با نیازهای شما همیشه آسان نیست. ما دقیقاً نمی دانیم چقدر می خواهیم داده های تلفن همراه را مصرف کنیم یا اینکه ساعت کافی تماس را در بر می گیریم. بنابراین گاهی اوقات ساده ترین راه این است که بسته خود را در مقایسه با بودجه خود انتخاب کنید و چه چیزی می تواند بهتر از یک بسته موبایل با 5 یورو باشد ? برای کمک به شما در مدیریت هزینه های خود و به شما امکان می دهد پیشنهاد ایده آل را پیدا کنید ، در اینجا انتخاب ما از بهترین بسته ها با 5 یورو است !

 • ضروری
 • هر یک بسته موبایل 5 € یک پاکت نامه کوچک از داده های تلفن همراه ، پیام کوتاه/MMS نامحدود و حجم محدود تماس داشته باشید.
 • در پیشنهادات تبلیغاتی اپراتورها اغلب می توانند به شما اجازه دهند از برنامه های کامل تر تلفن همراه ، با کمتر از 5 یورو در ماه بهره مند شوید.
 • مقداری مزایای جعبه به شما اجازه می دهد تا مشترک شوید یک بسته 5 -euro یا کمتر در اپراتور اینترنت خود.
 • در میان برخی از اپراتورها ، سری محدود (فقط چند روز معتبر) گاهی اوقات زیر 5 € است: این اغلب در مورد Auchan Telecom ، NRJ Mobile ، Cdiscount Mobile یا Syma Mobile اتفاق می افتد.

بهترین بسته ها 5 یورو: 5 نفر برتر ما از لحظه

در بسیاری از اپراتورها ، قیمت پیشنهادات موبایل از 2 یا 3 یورو شروع می شود ، اما یافتن یک دشوار است بسته با 5 یورو این واقعا جالب است. بسته هایی که کمتر از 2 یا 3 یورو در هر ماه هستند ، اغلب در داده ها بسیار محدود هستند: کمتر از 200 مگابایت و بدون تماس نامحدود. ما به شما توصیه می کنیم نظارت بر تبلیغات توسط اپراتورها در بسته های کمتر از 5 یورو اعمال می شود و اتفاقاً برای بررسی بهترین بسته های 10 یورو لحظه.

در بازار پیشنهادهای موبایل ، اپراتورهایی وجود دارند که گاهی اوقات ارائه می دهند سری محدود در بسته های آن ، و این جایی است که می توانید پیدا کنید برنامه موبایل 5 € ایده آل. اینها اغلب اپراتورهای مجازی مانند NRJ Mobile ، Cdiscount Mobile ، Auchan Telecom یا Syma Mobile هستند. از نظارت بر پیشنهادات آنها یا با صفحه تبلیغاتی ما مشورت نکنید تا بهترین برنامه های بسته بندی 5 یورو از لحظه را پیدا کنید.

بسته سیما 40ge ساعت 5,90 یورو ::
از یک بسته استفاده کنید بدون درگیری, در ارتقاء به مدت 12 ماه

1. بسته قرمز 5 یورو: ارزش بسیار خوبی برای پول

در دسترس برای 4.99 یورو در ماه برای زندگی و بدون تعهد, بسته 5 یورو از Red از نظر بسته ارزان قیمت بسیار خوبی است. در مورد پیشنهاد YouPrice ، شما از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، بلکه در اروپا (از طریق بی خانمانی) بهره مند می شوید.

پاکت داده است 5 گیگابایت برای فرانسه ، و برای اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه یکسان است. آ گزینه بین المللی با 5 € در ماه به شما امکان می دهد از 30 گیگابایت داده های تلفن همراه در خارج از کشور (اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا) بهره مند شوید و بنابراین بسته RED SFR را تا 9.99 یورو در ماه حمل می کند.

2. بسته موبایل 5 € B & You: یک جایگزین عالی

تلفن هوشمند SOSH

اگر به دنبال یک پیشنهاد پایدارتر هستید و بسته تلفن همراه 5 یورو برای زندگی در سال 2023, بسته 5 € B & You برای شما ساخته شده است !

درك كردن 5 گیگابایت داده ها در فرانسه و همچنین در اروپا و DOM ، این بسته به شما امکان می دهد تا عزیزان خود را به روشی نامحدود و همچنین ارسال پیامک و MMS و برای جمع 4.99 یورو در ماه, این یک پیشنهاد موبایل 5 € بسیار جالب است.

این بسته 5 -euro نیز یک پیشنهاد است بدون تعهد مدت زمان, که به شما امکان می دهد نظر خود را در صورت تمایل تغییر دهید اگر مناسب شما نباشد و به صورت رایگان خاتمه دهید.

به آنها نوک بزنید بسته های 5 یورو اغلب در داده های تلفن همراه بسیار ارائه نمی شوند ، اما فراموش نکنید که می توانید از شبکه Wi-Fi استفاده کنید از خانه ، رستوران ها یا حتی نقاط مهم عمومی. بنابراین شما هرگز واقعاً از اتصال به اینترنت محروم نخواهید شد.

3. بسته موبایل ارزان قیمت 5 یورو Réglo Mobile

بسته تلفن همراه 5 یورو

بسته Ridlo Mobile 4.95 یورو سزاوار جایگاه خود در این رده بندی است بهترین بسته ها با 5 یورو, زیرا خدمات/قیمت ترازو بسیار خوبی را ارائه می دهد.

با قیمت کمی بالاتر از 5 یورو در ماه ، Reglo Mobile بسته ای را به شما ارائه می دهد که می توانید در اینترنت گشت و گذار کنید بدون ترس از بیش از, تا 3 A.M. تماس بگیرید در هر ماه و ارسال پیام کوتاه و MMS نامحدود. این یک پیشنهاد بیش از حد جالب است ، زیرا قیمت افزایش نمی یابد بعد از سال اول و بسته بندی بدون درگیری.

علاوه بر 5 گیگابایت داده های موجود در این بسته 5 یورو, به یاد داشته باشید که می توانید از آن استفاده کنید wi-fi نامحدود و توسط عزیزانتان فراخوانده شود ، بدون آنکه چیزی برای شما هزینه کند !

4. YouPrice: یک بسته تلفن همراه 5 € بدون تعهد

اقتصاد بسته 5 € bouygues

اگر بسته YouPrice در این رتبه بندی قرار دارد بسته های تلفن همراه 5 €, این امر به این دلیل است که یکی از بهترین گزارش های عملکرد/قیمت بازار را نشان می دهد ، فقط زیر 5 €.

شما به دنبال یک بسته 5 € که کامل و بدون تعهد است ? دیگر حرکت نکنید ، ما بهتر پیدا کردیم ! در واقع ، مینی بسته از YouPrice شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه است ، اما مهمتر از همه انتخاب بین شبکه نارنجی یا SFR ! یک ویژگی خاص برای بسته های YouPrice.

در اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه ، شما پاکت داده 5 گیگابایتی. از گزینه های زیادی برای تقویت این برنامه ارزان قیمت موبایل 5 € در دسترس هستند. این یک بسته قابل تنظیم است که قیمت آن مطابق با داده های مصرفی (حداکثر 30 گیگابایت) تکامل می یابد.

5. پیشنهاد بسته 5 € از SOSH

زن با تلفن هوشمند

SOSH ، اپراتور کم هزینه نارنجی ، 5 یورو در کاتالوگ خود پیشنهاد موبایل دارد. این بسته تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و همچنین در اروپا را ارائه می دهد. پاکت داده 1 گیگابایت در فرانسه مانند اروپا است: از شبکه موبایل نارنجی استفاده می کند ، که در نظر گرفته شده است بهترین شبکه تلفن همراه در سرزمین اصلی فرانسه به دلیل کیفیت پذیرش تلفن همراه.

این بسته موبایل با 5 یورو بدون تعهد مدت زمان است ، بنابراین شما همه آزادی را برای تغییر ذهنیت به شما می دهد.

تمام بسته های تلفن همراه 5 یورو از لحظه

برای کمک به شما در یافتن این پیشنهادات ، در اینجا یک جدول با هر بسته 5 یورو (یا نزدیک قیمت) لحظه ای و همچنین انتخاب تبلیغاتی که در حال حاضر از طرف اپراتورها در حال انجام است ، آورده شده است:

این مهم است که بدانید برخی از این بسته ها فقط در سال اول 5 یورو یا کمتر هستند ، سپس به یک نرخ بالاتر معمول بروید. خوشبختانه ، انتخاب از نظر بسته تلفن همراه 5 یورو برای زندگی در سال 2023 گسترده است.

برخی از این بسته ها از a بهره مند می شوند قیمت سودمند برای مشترکین جعبه: این مورد در مورد SFR ، نارنجی و Bouygues Telecom است. به عنوان مثال ، بسته SFR 2H 100MB سال اول برای مشترکین جعبه SFR رایگان می شود و سپس به 5 یورو در ماه می رود ، تخفیف 3 یورو برای زندگی.

سوالات متداول

آیا یک بسته 5G 5G سازگار وجود دارد؟ ?

برای لحظه ای ، هیچ وجود ندارد بدون بسته تلفن همراه 5 € سازگار با شبکه 5G. ارزانترین برنامه های 5G در اطراف شروع می شود 13-15 € در هر ماه ؛ به عنوان مثال ، بسته Bouygues 100 گیگابایتی در سال اول با 15.99 یورو در ماه یافت شد. برخی از بسته های 4G را می توان از طریق بسته های 5G “تبدیل کرد” گزینه های پرداخت شده با 5 یورو در ماه, که توسط اپراتورهایی مانند موبایل پست ، قرمز یا قیمت ارائه می شود.

یک اپراتور موبایل مجازی (MVNO) چیست ?

یک اپراتور مجازی یک تأمین کننده تلفن همراه است که شبکه سلولی را از یکی از 4 اپراتور بزرگ موجود وام می گیرد در فرانسه (رایگان ، SFR ، Bouygues و نارنجی) به منظور ارائه بسته های خود. در اینجا شبکه هایی که توسط هر یک از اپراتورهای ارائه شده در این مقاله استفاده شده است:

 • Cdiscount Mobile از شبکه Bouygues استفاده می کند.
 • Coriolis از شبکه SFR استفاده می کند.
 • پست تلفن همراه از شبکه SFR استفاده می کند.
 • Lebara Mobile از شبکه نارنجی استفاده می کند.
 • NRJ Mobile از شبکه Bouygues استفاده می کند.
 • prixtel از شبکه SFR استفاده می کند.
 • Réglo Mobile از شبکه SFR استفاده می کند.
 • Syma Mobile از شبکه SFR استفاده می کند.
 • YouPrice از شبکه های نارنجی و SFR استفاده می کند.

بهترین بسته 5 -euros Lifetime در سال 2023 چیست ?

پاسخ به این سوال دشوار است. ما به طور کلی بسته ای را توصیه می کنیم که دارای تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS است (برخی از آنها به 2 یا 3 ساعت تماس در هر ماه محدود می شوند) و مقدار زیادی از داده ها وجود دارد: با این قیمت ، همانطور که دیدیم ، برخی از بسته ها دارند 5 گیگابایت قابل استفاده در فرانسه, بیشتر ببین.

در تاریخ 09/12/2023 به روز شده است

پائولین بین سالهای 2020 تا 2022 در Echos du Net کار کرد و به طور خاص تحت نظارت تیم تحریریه بود.

5 بسته برتر تلفن همراه بدون تعهد به کمتر از 5 یورو !

خود را پرداخت کنید بسته موبایل برای کمتر از 5 € شما پس انداز را تضمین می کنید. چندین اپراتور شروع به ارائه این نوع بسته ارزان قیمت و نیازی به انتخاب بیننامحدود یا داده ها در 4 گرم. ما 5 تبلیغ برتر کمتر از 5 یورو موجود در آن را ارائه می دهیم شبکه های نارنجی ، Bouygues Telecom و SFR. شما فقط باید پیشنهادی را پیدا کنید که مناسب شما باشد و شروع به پس انداز کنید !

NRJ موبایل و بسته ارزان آن با قیمت 2.99 یورو در ماه

NRJ Mobile به ما پیشنهاد می دهد بسته ارزان قیمت با نامحدود و داده تا 12 ژانویه 2021 گنجانده شده است. در واقع ، فقط با 2.99 یورو در ماه ، می توانید در یک بسته 30 گیگابایتی مشترک شوید ! این نرخ در طی 6 ماه اول قرارداد قبل از رفتن به 12.99 یورو در ماه در دسترس است ، که برای یک بسته نامحدود نرخ بسیار مناسب است و بدون درگیری.

با این قیمت ، بنابراین لذت خواهید برد 30 گیگابایت 4 گرم در سرزمین اصلی فرانسه ، 10 گیگابایت از آن می تواند هنگام مسافرت در اتحادیه اروپا و DOM استفاده شود. تماس ها ، پیامک ها و MMS در نامحدود گنجانده شده اند و می توانید از آنها در فرانسه و از اتحادیه اروپا و DOM استفاده کنید.

بسته NRJ موبایل

5 گیگابایت در 5 € در prixtel

اپراتور با بسته های قابل تنظیم ، prixtel ، هنوز هم ما را از مشهور او بهره مند می کند تبلیغ در فرمول آن کامل. فقط با قیمت 4.99 یورو در ماه به مدت یک سال و سپس 9.99 یورو در ماه ، شما قادر خواهید بود بسته ای را بدون تعهد با 5 گیگابایت انتخاب کنید. قدرت این برنامه موبایل تنظیم قیمت آن با داده هایی است که شما استفاده خواهید کرد.

اگر به مدت یک ماه ، به داده های بیشتری نیاز دارید ، بدانید که نیازی به خرید شارژ نیست. Prixtel دو سطح دیگر را به بسته تلفن همراه خود ارائه می دهد:

 • برای استفاده از 5 گیگابایت با سرعت 15 گیگابایت در سال اول 9.99 یورو در ماه پرداخت می کنید و سپس 14.99 یورو در ماه
 • برای استفاده از 15 گیگابایت در 50 گیگابایت 14.99 یورو در ماه سال اول و سپس 19.99 یورو در ماه پرداخت خواهید کرد

در هر صورت می توانید با فرانسه ، اتحادیه اروپا و DOM تماس بگیرید و پیامک و MMS نامحدود ارسال کنید. از آن استفاده کنید تا 12 ژانویه 2021 شامل.

بسته پیشین

بسته موبایل قرمز با 5 یورو

Red by SFR برای بخشی از آن به شما پیشنهاد می دهد بسته تلفن همراه تبلیغاتی در 5 € در ماه تا 11 ژانویه 2021 شامل. این بسته موجود است بی شرط, قیمت آن پس از سال اول اشتراک دو برابر نخواهد شد. با این حال ، از افزایش احتمالی که اپراتور می تواند پس از 2.3 یا 4 سال اشتراک شما را ارسال کند ، مراقب باشید.

در هر صورت همانطور که بسته غیر اتصال, وقتی می خواهید بدون هزینه اضافی می توانید خاتمه دهید. این شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و همچنین یک پاکت اینترنتی 50MB قابل استفاده در فرانسه ، DOM و اتحادیه اروپا است. Red by SFR یک جایزه کوچک به شما ارائه می دهد. منبرنامه تلویزیون قرمز رایگان است برای دسترسی به همه کانال ها به طور مستقیم از تلفن هوشمند خود.

بسته قرمز

بسته نامحدود Auchan Telecom با قیمت 3.99 یورو در ماه

اگر می خواهید یا به داده های بیشتری نیاز دارید ، Auchan Telecom با تبلیغات بسته موبایل 50 گیگابایتی خود در آنجا است. این پیشنهاد موبایل به مدت 6 ماه با قیمت 3.99 یورو در ماه و 16.99 یورو در ماه نمایش داده می شود. شما می توانید از آن در یکی از سه شبکه مهم فرانسه استفاده کنید: از راه دور نارنجی ، SFR یا Bouygues. همانطور که یک است بسته غیر اتصال, شما می توانید در هر زمان قرارداد خود را متوقف کنید.

علاوه بر پاکت 60 گیگابایتی موجود در 4G در سرزمین اصلی فرانسه ، Auchan به شما امکان می دهد تماس بگیرید وبدون شمارش از پیام کوتاه/mms استفاده کنید. اگر در بخش های خارج از کشور فرانسه سفر می کنید یا در اتحادیه اروپا می دانید که این بسته تلفن همراه شما را همراهی می کند ، می توانید از داده های GGO و تماس ها ، پیامک ها و MMS در نامحدود استفاده کنید.

بسته اوچان

از راه دور Bouygues بدون بسته تعهد

آخرین پیشنهاد و جالب تر نیست ، در اینجا Bouygues Telecom بدون بسته تعهد. موجود در ارتقاء تا 12 ژانویه 2021 شامل این است بسته B و شما شما فقط با 4.99 یورو در ماه پیشنهاد می شود. اکنون می توانید در آن مشترک شوید و قیمت آن بدون تغییر تضمین می شود زیرا این یک است بدون مدت زمان ارائه دهید.

Bouygues Telecom 100MB را در بسته ارزان قیمت خود قرار می دهد که می توانید از فرانسه ، اروپا یا DOM به طور نامشخص استفاده کنید ، همه مانند تماس ها ، پیامک ها و MMS نامحدود.