5 بازی موبایل چند نفره با دوستان – Action Truth ، در اینجا 5 بازی آنلاین برای تفریح ​​با دوستان خود در موبایل | CNEWS

در اینجا 5 بازی آنلاین برای تفریح ​​با دوستان خود در تلفن همراه وجود دارد

Contents

موجود در Android و iOS.

5 بازی موبایل چند نفره با دوستان

تصویر بازی های موبایل چند نفره مقاله با عنوان دوستان

اگر عصر با دوستان خود عصر هستید ، اما همه موضوعات مکالمه را خسته کرده اید ، که با چالش های Tiktok برای انجام دادن با دوستان خود گشت و گذار کرده اید ، یا اینکه دیگر نمی دانید چگونه از شما مراقبت کنید. وحشت نکنید ، ما راه حل را پیدا کردیم: بازی های موبایل چند نفره با دوستان. همانطور که این تعیین تعیین می کند ، این بازی ها در چندین مورد است. بله ، ما می دانیم که شما می دانید ، اما این مورد است. مزیت خاصی ، به سختی به تجهیزات نیاز دارد ، در نهایت فقط یک تلفن چه چیزی. کاتالوگ انتخاب بسیار گسترده است ، اما ما سرگرم کننده ترین و با یادگیری سریع را انتخاب کرده ایم. شما می توانید فردا از ما تشکر کنید (خوب نه ، اما شما درک کرده اید). ��

در میان ما ، به دنبال Impostor

شما مطمئناً بازی گرگ-پارو را می شناسید ? اما اگر می دانید ، بازی کارتی که در عصر ساخته اید ، همه در یک دایره نشسته اند … بازی که در آن گرگ ها در بین روستاییان پنهان شده اند ، و هر شب آنها یک جشن از ساکنان روستا می کنند. خوب ، این بازی در میان ما به روز شد ! شما در یک فضاپیما هستید ، فقط همین.از یک طرف خدمه وجود دارند. اینها بی گناهان هستند. آنها باید در وظایف موفق شوند تا در این بازی برنده شوند. این کارها در واقع مینی بازی هستند. برای مخالفت با آنها ، افراد تحریک کننده (افراد تحریک کننده) باید سایر شرکت کنندگان را بدون اینکه از آن استفاده نشوند ، بکشند. اگر تا به حال بدنی پیدا کرده اید ، یک بازیکن می تواند آن را گزارش دهد و به این ترتیب متوقف می شود تا یک جلسه رای گیری را برای از بین بردن یک بازیکن از بین ببرد. این زمانی است که برای متهم کردن شخصی یا دفاع از خود مجبور به بحث و گفتگو هستید ! شما وارد یک پویا از دروغ ها و بازی های دوتایی خواهید شد که بیشترین استراتژیست های شما را خوشحال می کند ! ��
اگر همه افراد محرک در معرض دید قرار بگیرند ، خدمه غالب می شوند. برعکس ، اگر همه خدمه بمیرند ، افراد محرک ضروری هستند. لطفاً توجه داشته باشید ، بازی فقط به زبان انگلیسی موجود است ، اما رسیدگی به آن بسیار آسان است. سرانجام سخت ترین ، مطمئناً حفظ نام محل روی کارت خود خواهد بود. ��

بازی رایگان – از 4 تا 15 بازیکن.

در اینجا 5 بازی آنلاین برای تفریح ​​با دوستان خود در تلفن همراه وجود دارد

در حالی که بازگردد ، استفاده از بازی های آنلاین باید دوباره روی کنسول ها و رایانه های شخصی منفجر شود. با این حال ، صاحبان تلفن های هوشمند فراموش نمی شوند و می توانند به بازی های اجتماعی شناخته شده ای تبدیل شوند تا بازی های آنلاین با دوستان انجام دهند.

یکی

UNO_5E74D0FF550C6.PNG

این یک بازی کارت کلاسیک است. Uno نیز در یک نسخه آنلاین وجود دارد. پس از آن می توانید دوستان خود را برای شرکت در یک بازی دعوت کنید. پیام رسانی داخلی حتی به شما امکان می دهد پیام های صوتی را مبادله یا ارسال کنید. البته ، همیشه می توان فریاد زد “UNO !”وقتی یک بازیکن در شرف برنده شدن است.

Uno ، در iOS و Android.

گرگهای آنلاین

Wolves-garus_5e74d3626d37e.png

یکی دیگر از قسمت های اساسی با دوستان ، Werewolves نیز برای بلعیدن روستائیان حتی از طریق صفحه نمایش تلفن های هوشمند و تبلت های ما آمده است. برنامه آنلاین گرگ از زمان شروع حبس یک جهش واقعی را در سمت بارگیری تجربه کرده است.

این بازی که در iOS و Android موجود است ، امکان شرکت در یک بازی با غریبه های کامل را ارائه می دهد. با این حال ، یک بازیکن می تواند تصمیم به میزبانی یک بازی کند و دوستان خود را در آنجا دعوت کند. پس از آن لازم است که نام مستعار آنها را قبل از دعوت نامه ها جمع آوری کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، بازی های رایگان به شش بازیکن محدود می شوند ، برای فراتر از بازی پیشنهاد می کنند به نسخه VIP بروید ، پرداخت شده (1.09 یورو به مدت 30 روز).

گرگهای آنلاین ، در iOS و Android.

Call of Duty: Mobile

برای کسانی که به دنبال یک تجربه عضلانی تر هستند ، نگاه آنها می تواند به Call of Duty: Mobile تبدیل شود. تنوع حق رای دادن به فعالیت معروف. این بازی به طور خاص اجازه می دهد تا با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید تا در یک نبرد رویال در La Fortnite شرکت کنید و بیش از 100 بازیکن را با هم جمع کنید. از نظر گرافیکی چشمگیر ، این Call of Duty: Mobile (Free) یک فضای نظامی رعد و برق را ارائه می دهد.

Call of Duty: Mobile ، در iOS و Android.

کلوت

یک عمارت ، یک شب تاریک ، میهمان. و قتل. دکوراسیون با Cluedo کاشته می شود. چه کسی از سرهنگ موتارد ، خانم رز ، خانم Pervenche ، دکتر Orchidée ، Pr Purple یا The Reverend Olive نویسنده این جنایت وحشتناک است ، ? کلاسیک از Hasbro ، که خود را در نسخه آنلاین خود نیز مانند انحصار معروف پیدا می کند. مجدداً ، راه اندازی یک بازی خصوصی برای دعوت از دوستان خود برای تحقیق وجود دارد.

Cluedo ، در iOS و Android ، 4.49 یورو.

کرکبلی

skribbl_5e74dd7711948.png

علاقه مندان به پیستیکری و ترسیم آن برنده شده اند از قبل قوانین را بدانید. از طرف دیگر ، Skribbl از هر رایانه یا تلفن هوشمند ، همان مفهوم را به صورت رایگان و آنلاین بازی می کند ، زیرا بازی از طریق یک برنامه کاربردی نمی شود بلکه توسط یک مرورگر انجام می شود. فقط به Skribbl بروید.io برای ایجاد قسمت خصوصی خود با دعوت از 12 دوست. سپس هر بازیکن باید با ترسیم آن با نوک یک کلمه حدس بزند.

Skribbl ، از طریق تلفن هوشمند یا مرورگر وب رایانه.

انتخاب ما از بهترین بازی های موبایل چند نفره Android و iPhone

بهترین بازی های چند نفره آیفون اندرویدی

می خواهید با دوستان خود بازی کنید ? پس چرا آنها را در یکی از موارد به چالش نمی کشیم بهترین بازی های موبایل چند نفره ?

بازی های ویدیویی اولین صنعت فرهنگی است. این جای خود را در بالاترین مرحله تریبون تقویت کرده است ، به ویژه به لطف توسعه بازی های آیفون و اندرویدی. در واقع ، بازی در تلفن هوشمند شما به زندگی روزمره صدها میلیون نفر تبدیل شده است. همچنین ، توسعه دهندگان این موضوع را درک کرده اند و بنابراین همیشه و حتی بازی های بیشتری را به ما ارائه می دهند.

بازی آنلاین با دوستان حتی بهتر است !

اگر بازی در تلفن هوشمند خود خوب است, بازی با دوستان حتی بهتر است. ناشران این موضوع را درک کرده اند و همیشه و حتی بازی های موبایل بیشتری را برای چهره یا همکاری با دوستان ارائه می دهند. این اصل نیز با آن ساده شده است افت قیمت داده ها در تلفن هوشمند, که به همه امکان می دهد بتوانند از طریق تلفن همراه Android یا آیفون به راحتی بازی کنند.

نبرد رویال ، نامه ها ، تأملات ، جامعه یا ورزش ، شما برای انتخاب دو بازی خراب خواهید شد. با قدرت جدیدترین تلفن های هوشمند و جریان سریعتر (به زودی 5 گرم), بازی های موبایل چند نفره اندرویدی و آیفون هیچ محدودیتی ندارند.

همچنین ، همانطور که در وبلاگ-ما علاقه مند به آن هستیم ، انتخاب خود را ارائه می دهیم. این بهترین بازی های برتر برای بازی چندین به طور مرتب به روز می شود زیرا موارد دلخواه خود را در این مورد بدست می آوریم.

اگر ترجیح می دهید یک بازی مرورگر از یک کامپیوتر انجام دهید ، آگاریو یک انتخاب عالی خواهد بود. بازی بسیار ساده و پویا است ، به لطف این خصوصیات است که آگاریو بسیار محبوب شده است.

چه بازی هایی برای بازی آنلاین با دوستان ?

تعداد زیادی از بازی های موبایل چند نفره برای بازی با دوستان در تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی وجود دارد ، خواه در Android یا iOS باشید. همچنین ، برای همه سلیقه ها همانطور که در انتخاب ما مشاهده می شود وجود دارد. در واقع ، خواه شما طرفدار بازی های شرکت ها ، نامه ها و یا حتی بازی های ورزشی باشید ، امروز یک مجموعه کامل از برنامه های موجود در Google Play یا AppStore وجود دارد.

از آنجا که آزمایش همه چیز دشوار است ، برای کمک به شما در انتخاب خود ، ما انتخاب بهترین بازی ها را با دوستان آنلاین ارائه می دهیم.

انتخاب ما از بهترین بازی های موبایل چند نفره

8 استخر توپ – جمعیت بازی با دوستان آنلاین

مطمئناً بهترین بیلیارد چند نفره. شما می توانید دوستان خود را چه در Android یا iPhone ، بلکه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان به چالش بکشید.

چندین حالت بازی از جمله مسابقات موجود است. آنها امکان جمع آوری سود بیشتر را فراهم می کنند و سپس قادر به خرید دمهای جدید با ظرفیت های بیشتر هستند (اثر ، قدرت. ).

این بازی موبایل چند نفره با دوستان یکی از موارد مورد علاقه ما در این لیست است.

موجود در Android و iOS

در بین ما

در میان ما ضروری برای کسانی است که به دنبال بهترین بازی های چند نفره برای بازی با دوستان هستند. موجود در Android و iOS, این بازی شما را به فضایی که بی اعتمادی سلطنت می کند ، منجنیق می کند. این که آیا شما یک هم تیمی کاربردی هستید و چه یک فرد متجاوز ، چالش ها بسیار زیاد است.

گربه یکپارچه بحث ها را نفس می کشد و تعلیق را القا می کند و هر قسمت را منحصر به فرد می کند. گرافیک های قابل دسترسی و گیم پلی بصری آن در میان ما یک انتخاب مناسب برای شبهای سرگرم کننده و آدرنالین با دوستان است.

موجود در Android و iOS

آسفالت 9: افسانه ها

برای علاقه مندان به سرعت و عمل ، آسفالت 9: Legends یک انتخاب غیرقابل مقاومت در زمینه است بازی های چند نفره برای به اشتراک گذاشتن با دوستان.

این بازی مسابقه ای که در Android و iOS موجود است ، شما را در دنیایی غوطه ور می کند اتومبیل های اسپرت لوکس برای رانندگی از طریق مدارهای دیدنی. دوستان خود را در مسابقات نفس گیر به چالش بکشید و از مهارت خود برای رانندگی و رانندگی استفاده کنید تا ابتدا از خط پایان عبور کنید.

Asphalt 9: Legends با گرافیک نفس گیر و گیم پلی تحریک کننده خود ، لحظات سرگرمی شدید و رقابتی را با دوستان تضمین می کند.

موجود در Android و iOS

BF در دریا سوخت گیری شده

نبرد دریایی بازی ای است که همه ما در آن بازی کرده ایم. پس چرا این را بازی نمی کنیم بازی چند نفره اندرویدی آنلاین با دوستان ?

دوستان بمب افکن

شما احتمالاً معروف را می شناسید مرد بمب افکن ? این ماکت بازی است که به شما بازی های انفجاری را با دوستان یا بازیکنان خود در 4 گوشه سیاره قول می دهد.

موجود در Android و iOS

چیزی را ترسیم کنید

روح یک هنرمند ? نوع قرعه کشی برنده است, این بازی چند نفره آنلاین Cross-Platform به شما امکان می دهد خلاقیت خود را آزاد کنید. بنابراین دیگر صبر نکنید و بازی در دو با دوستان یا غریبه ها از سراسر جهان.

هرچه بیشتر خواهید بود ، بخش های بیشتری در این بازی موبایل چند نفره با دوستان جمع خواهید شد. بنابراین می توانید پالت رنگی خود را گسترش دهید تا نقاشی های موفق تری ایجاد شود.

موجود در Android و iOS

تور Mario Kart – L’INSTRACTIBE DES بازی های چند نفره با دوستان رایگان

گفتن در مورد بازی های چند نفره بدون نزدیک شدن به بازی معروف Kart از Plumber Mustachioed دشوار است. در واقع تور ماریو کارت, در سال 2019 از طریق تلفن هوشمند منتشر شد ، جنون خالص است.

بازی در ابتدا در کنسول نینتندو با موفقیت حمل و نقل خود را انجام داد این نسخه موبایل یک قتل واقعی است.

بسیاری از مدارها در حالت انفرادی یا حالت چندگانه در دسترس هستند. دوستان خود را با یکی از شخصیت های زیادی در بازی کنار بگذارید و با تردید در استفاده از پاداش های مختلف خود (پوسته قرمز ، سبز یا آبی ، قارچ ، موز ، در مسابقه برنده شوید, . ).

موجود در Android و iOS.

بازی های موبایل چند نفره - ماریو کارت

مسابقه مینی گلف

پس از مدتها به دنبال مینی گلف تا تلفن هوشمند من ، بالاخره پیدا کردم. همچنین مسابقه مینی گلف هست یک بازی چند نفره آنلاین که به شما امکان می دهد به دوستان خود ثابت کنید که بهترین ها را دارید.

اگر واقعاً بازی های چند نفره گلف را دوست دارید ، Golf Battle برای شما مناسب است. او یک حالت دیوانگی را ارائه می دهد که در آن شما با 5 بازیکن دیگر در یک سری از چندین سوراخ ، مقام اول را استدلال می کنید که در آن شما باید سریعترین باشید.

موجود در Android و iOS

موبایل سیار

PUBG Mobile ، جنس Genus Battle Royale ، یکی از بازی های چند نفره اساسی برای یک شب با دوستان است. این بازی در Android و iOS موجود است ، شما را به یک محیط خصمانه می اندازد با 99 بازیکن دیگر.

هدف ? آخرین بازمانده باشید. استراتژی خود را انتخاب کنید ، سلاح و تجهیزات را جمع کنید و برنامه های حمله را با دوستان خود تهیه کنید. PUBG Mobile با گرافیک چشمگیر و گیم پلی شدید خود ، Pubg Mobile را ارائه می دهد یک تجربه بازی جذاب و رقابتی, ایده آل برای دوستداران اکشن و ماجراجویی.

موجود در Android و iOS

مسابقه

خیلی خوب دیگر بازی چند نفره آنلاین با دوستان ، مسابقه را اجرا کنید بازی دیگری از مسابقه است اما بر سرعت تأکید دارد. پاسخ صحیح به سوالات بسیار خوب است ، اما به سرعت حتی بهتر است ! از 5 از 5 به این نکته اشاره شده است و یک مقدار مطمئن از بازی موبایل چند نفره با دوستان است !

روز

شاید شما Boggle را می دانستید ? روز اصل را از سر می گیرد. بسته به نامه های ارائه شده ، حداکثر کلمات را در یک دوره زمانی کوتاه بسازید.

موجود در Android و iOS

ستارگان فوتبال

باز هم ، بازی های موبایل چند نفره ستارگان فوتبال اصل یک بازی را که ممکن است بدانید ، بازپرداخت می کند. شما می خواهید در مورد این بازی عالی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، نمایش دقیق ما از ستاره های فوتبال را بخوانید.

موجود در Android و iOS

یکی

ما دیگر ارائه نمی دهیم یکی, این بازی معروف کارت. این در مورد یک است نسخه چند نفره که به شما امکان می دهد برخی از +2 یا +4 را برای دوستان خود یا یکی از بازیکنان زیادی در بازی قرار دهید.

به عنوان سرگرم کننده در IRL ، این بازی موبایل چند نفره با دوستان به شما قول می دهد لحظات خوب محرمانه.

موجود در Android و iOS

کلمه

در تلفن همراه ، که می گوید Scrabble لزوما می گوید کلمه. یکی از بازیکنانی که در بازی های دیوانه وار ثبت نام کرده اند را به چالش بکشید. ارائه دقیق از کلمه اینجا.

موجود در Android و iOS

yahtzee با دوستان

این بازی تاس بسیار جذاب نسخه چند نفره خود را برای بزرگترین لذت ما دارد. در اینجا می توانید در برابر دوستان خود بازی کنید یا بازیکنان را به طور تصادفی به چالش بکشید.

این بازی در 2 مسابقات زیادی را برای به دست آوردن پاداش های کوچک ارائه می دهد ، از جمله این موارد در طول بازی های خود ضربات اضافی به شما می دهد.

اگر طرفدار Yahtzee هستید (یا یام نام دیگر او) ، این بازی شما را معتاد می کند.

موجود در Android و iOS.

استاد مسابقه

پسندیدن آب نبات خرد یا انفجار اسباب بازی, شما باید رنگ ها را جمع کنید تا خارج از فیلم شکل بگیرید و در نتیجه بیشترین امتیاز را نشان دهید. تنها تفاوت قابل توجه در اینجا این است که می توانید از یک دوست سرپیچی کنید.

سپس در همان سینی ، دور دور بازی خواهید کرد و سعی می کنید به لطف تقویت کننده و قدرتهای خود تفاوت ایجاد کنید.

یک بازی بسیار اعتیاد آور در Android و iOS موجود است.

بلیط سوار شدن ، یکی از بهترین بازی های موبایل چند نفره

بلیط برای سوار شدن – اقتباس از ماجراجویان راه آهن در چند نفره موبایل

آخرین بازی ما در بازی های تلفنی چند نفره با دوستان “نامیده می شود”بلیط سوار شدن“”. این اقتباس از تلفن هوشمند بازی هیئت مدیره عالی ، “ماجراجویان راه آهن” است.

هدف از این بازی موبایل چند نفره ، انجام مأموریت های خود است که از آن تشکیل شده است بین دو شهر یک خط راه آهن ایجاد کنید. بدیهی است که مخالفان شما می توانند بیایند و بخشی از مسیر را برای شما بگیرند و شما را به یک مسیر دفع تبدیل کنند ، در بدترین حالت شما مانع از انجام مأموریت خود می شوید.

بسیاری از نقشه ها در دسترس هستند و همه قوانین خاصی دارند: ایالات متحده ، فرانسه ، انگلستان ، اسکاندیناوی ، آسیا. از طرف ما مورد علاقه ما سوئیس ، آلمان یا حتی هند است.

این بازی موبایل متأسفانه رایگان نیست ، برای هر بلیط چند یورو طول می کشد. اما واقعاً ارزشش را دارد.

موجود در Android و iOS.

کاملاً گفتنی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دوستان خود را در یکی از این موارد به چالش بکشید بهترین بازی های موبایل چند نفره اندروید و آیفون (و علاوه بر آن رایگان) فقط برای دیدن اینکه رئیس کیست !

اگر افراد خوب دیگری را می شناسید ، دریغ نکنید که آنها را در نظرات به اشتراک بگذارید ، متحد, ما عاشق بازی هستیم.

بنیانگذار وبلاگ و سایر رسانه های آنلاین ، یوان علاقه مندان به وب بزرگ است. بیش از 15 سال وبلاگ نویس ، او طرفدار سریال ، بازی های ویدئویی ، هنر ، ورزش یا فناوری های جدید بوده است.