5 بهترین برنامه رمزنگاری برای سرمایه گذاری و معامله گر (مقایسه) ، بهترین برنامه cryptocurrency: مقایسه 2023

برنامه cryptocurrency: مقایسه بهترین برنامه ها در سال 2023

Contents

برای چی ? از آنجا که Zengo بدون توجه به چه تجربه ای ، یک راه حل ساده و در دسترس را برای هر کسی ارائه داده است. Zengo داوری کرد که برای ارائه همه این موارد ، این سرویس باید براساس یک برنامه تلفن همراه شایسته نام باشد.

5 بهترین برنامه رمزنگاری برای سرمایه گذاری و معامله گر (مقایسه)

ارزهای رمزنگاری چند سال پیش به صحنه آمدند ، اما آنها مانند هرگز محبوب و پر سود باقی می مانند ! یک مطالعه نشان می دهد که 6.7 ٪ از فرانسوی ها قبلاً در یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. برای مقایسه ، در سال 2017 ، تنها 3 ٪ از فرانسوی ها اعلام کردند. به نظر نمی رسد که این پدیده از بخار خارج شود. اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید عملیات مالی بسیار خوبی را انجام دهید ، و این جایی است که یک برنامه رمزنگاری قابل اعتماد می تواند با دسترسی به ابزارها و اطلاعات لازم برای سرمایه گذاری یا معامله گر فعال به شما کمک کند.

این که آیا شما به سختی شروع می کنید یا یک سرمایه گذار با تجربه هستید ، ما به شما امکان می دهیم که در زیر ، مقایسه بهترین برنامه ها برای خرید ، معامله گر و فروش ارزهای رمزپایه در سال 2023.

شما در مقابل خود وقت کمی دارید ? بهترین برنامه رمزنگاری که توسط Etoro ارائه شده است. با استفاده از آن ، شما می توانید از بسیاری از ویژگی ها ، هزینه های رقابتی ، حداکثر امنیت و مهمتر از همه بهره مند شوید ، می توانید تقریباً صد دارایی دیجیتالی مختلف را خریداری و بفروشید.

کاربرد ارزهای رمزنگاری چیست ?

آنچه “برنامه cryptocurrency” نامیده می شود ? چنین برنامه ای رایگان است ?

برای پاسخ به سوال اول ، یک برنامه رمزنگاری به طور کلی به کاربران ارائه می دهد مکانی برای خرید ، فروش و تبادل ارزهای رمزپایه. این به عنوان یک بورس تحصیلی کار می کند که قیمت بازار را در زمان واقعی به روز می کند. هدف ساده است: این که شما می توانید ارزها (یورو ، دلار آمریکا و غیره) واریز کنید و مطابق با رمزنگاری مورد نظر خود معاملات انجام دهید.

چنین کاربردی رایگان است. شما برای بارگیری آن و نصب آن بر روی تلفن هوشمند خود ، تبلت خود چیزی برای پرداخت آن ندارید. با این حال ، پرداخت هزینه های انجام شده ضروری خواهد بود.

گفته می شود ، انواع دیگری از برنامه های رمزنگاری نیز وجود دارد. ما به عنوان مثال از آنهایی که به عنوان یک کیف پول ایمن یا مواردی که به شما امکان می دهد مسیر همه ارزهای دیجیتال را دنبال کنید و تجزیه و تحلیل فنی انجام دهید ، فکر می کنیم (Coingecko ، CoinmarketCap ، TradingView).

در بقیه این مقاله ، ما بهترین برنامه ها را برای خرید ، تجارت و فروش ارزهای رمزنگاری ارائه خواهیم داد. اما خواهید دید که برخی از برنامه ها ارائه می دهند کمی بیشتر از این !

1) Etoro- بهترین برنامه برای خرید ارزهای رمزنگاری شده

پس از آزمایش ده ها برنامه مختلف ، به این نتیجه رسیدیم که این پیشنهاد توسط Etoro در سال 2023 مرجع است. در چشمان ما واقعاً تعجب آور نیست زیرا این نیز برای متخصصان ما ، بهترین کارگزار آنلاین در ارزهای رمزپایه است.

برنامه تلفن همراه آن (موجود در iOS و Android) مانند وب سایت آن است. ارگونومیک ، ساده برای استفاده و پر از ویژگی ها ، متناسب با مبتدیان و همچنین برای کسانی که در حال حاضر تجربه ای در زمینه سرمایه گذاری دارند.

Etoro فرصتی برای خرید ، فروش و ذخیره نزدیک به صد ارز رمزنگاری می کند. دارایی های جدید نیز تقریباً هر هفته ظاهر می شوند تا امکانات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند.

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

این که آیا شما یک سرمایه گذار طولانی مدت هستید یا شخصی که به دنبال تجارت فعال هستید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که هزینه های شارژ شده توسط Etoro رقابتی است. اول از همه ، هیچ کمیسیون از سپرده ها گرفته نمی شود. و کاری که از طریق انتقال ، کارت بانکی یا پی پال انجام می دهید. بله شما این حق را خوانده اید ، Etoro از سپرده ها از طریق PayPal پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید با استفاده از صندوق های PayPal خود بیت کوین را به طور کامل خریداری کنید. این تنها کاربرد این مقایسه است که به شما امکان می دهد چنین کاری را انجام دهید.

برای بازگشت به هزینه ها ، با توجه به خرید و فروش ، آنها 1 ٪ از مبلغ هر معامله هستند. این قانون برای همه ارزهای رمزپایه یکسان است.

مشاوره رمزنگاری Etoro Crypto

در مورد ویژگی های ارائه شده توسط برنامه رمزنگاری Etoro چیست ? از طریق آن ، دوره های کلیه دارایی های دیجیتال را پیدا خواهید کرد ، می توانید سفارشات خرید یا فروش را قرار دهید و حتی می توانید تجارت کپی نیز انجام دهید.

این آخرین ویژگی Etoro مشهور است. این در واقع یکی از تنها کارگزاران است که آن را ارائه می دهد. اگر این مفهوم را نمی دانید ، تجارت کپی به شما امکان می دهد معاملات سرمایه گذاران حرفه ای را دنبال کنید و از این رو از دانش آنها در مورد بازارها بهره مند شوید. ایده آل است اگر نمی خواهید خودتان نمونه کارها را مدیریت کنید. اکنون همیشه به این یکی توجه کنید ، حتی اگر یک حرفه ای مشهور را دنبال کنید.

اگر در نظر بگیریم که Etoro بهترین برنامه را برای خرید ارزهای رمزنگاری ارائه می دهد ، به این دلیل است که کارگزار دارای تأیید PSAN است. اعطا شده توسط AMF (مرجع بازارهای مالی) ، این یک اثبات واقعی از جدی بودن اتورو است. به عبارت ساده ، این بدان معنی است که Etoro خدمات خود را در فرانسه به روشی کاملاً قانونی و تحت نظارت ارائه می دهد. بنابراین این یک ضمانت کیفیت است زیرا مشخصات لازم برای به دست آوردن چنین ضبط قابل توجه است.

اگرچه این موضوع در اینجا نیست ، از طریق برنامه Etoro ، شما همچنین می توانید اقدامات شرکت ها ، ETF ها یا حتی معامله گر مواد اولیه را خریداری کنید. همه از طریق یک حساب واحد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید ، از خواندن آزمون ما از پلت فرم Etoro دریغ نکنید.

2) Zengo – دلپذیر ترین برنامه برای استفاده

Zengo به وضوح محبوب ترین برنامه برای خرید ارزهای رمزپایه نیست. با این حال ، تشخیص بسیاری از دارایی های آن غیرممکن است. این برای ما است ، یک ارزش واقعی در این زمینه. Zengo تنها در چند سال موفق شد نزدیک به یک میلیون سرمایه گذار را به خود جلب کند.

بر خلاف سایر کارگزاران ارائه شده در این مقایسه ، Zengo فقط خدمات خود را از طریق کاربرد خود ارائه می دهد. هیچ رابط وب به شما امکان می دهد از آنچه ارائه می دهد استفاده کنید.

برای چی ? از آنجا که Zengo بدون توجه به چه تجربه ای ، یک راه حل ساده و در دسترس را برای هر کسی ارائه داده است. Zengo داوری کرد که برای ارائه همه این موارد ، این سرویس باید براساس یک برنامه تلفن همراه شایسته نام باشد.

همانطور که با آزمایش Zengo مشاهده کردیم ، کاربرد آن به عنوان یک راه حل همه در یک عمل می کند. با او قادر خواهید بود:

  • خرید ، مبادله و فروش ارزهای رمزنگاری شده (بیش از 120 دارایی برای خرید در دسترس است)
  • دارایی های دیجیتالی خود را ذخیره کنید
  • تعامل با پروتکل های مالی غیر متمرکز یا سیستم عامل های NFT

جنبه ایمنی در اینجا بسیار مهم است. در واقع ، با عبور از برنامه Zengo ، شما واقعاً صاحب ارزهای رمزنگاری خود خواهید بود. این برای گفتن است ? اگرچه رمزنگاری های شما در کاربرد آن ذخیره می شوند ، شما تنها و تنها دارنده کلیدهای خصوصی این موارد هستید. این یک مزیت واقعی به گفته ما است.

به خصوص که برنامه Zengo بسیار ایمن است. رمزگذاری قوی ، احراز هویت سه گانه ، پشتیبان گیری منظم در ذخیره ابری مورد نظر شما ، همه چیز انجام می شود تا ارزهای رمزنگاری شده شما بی خطر باشد.

برنامه تلفن همراه Zengo

برای بازگشت به این ویژگی ها ، ما واقعاً از اینکه از Zengo استفاده می کنیم برای تعامل مستقیم با پروتکل های مستقر در blockchains (OpenSea ، Uniswap ، Aave ، Ens و غیره) قدردانی کردیم. این کار از طریق WalletConnect ، یک کیف پول دیجیتالی مشهور در این زمینه انجام می شود.

همه اینها شما را متقاعد کرد که این برنامه خرید عالی Cryptos را انتخاب کنید ? بدانید که در حال حاضر امکان خرید ارز رمزنگاری بدون پرداخت هزینه وجود دارد.

3) binance – به معامله گر و از هزینه های پایین

Binance یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده است. ما در این مورد شک نداریم. باید گفت که این مبادله بخش بزرگی از موفقیت خود را با هزینه های بسیار کم مدیون است که برای معامله گران ایده آل است.

با این حال ، خوب است که توجه داشته باشید که در صورت انجام کارت بانکی ، هزینه های قابل توجهی برای سپرده های شما اعمال می شود.

برنامه Binance Mobile فاقد ویژگی است. هنگامی که شما قادر به ایجاد یک حساب کاربری هستید ، می توانید ارزهای رمزنگاری شده به صورت فعال معامله گر ، تبادل آنها ، دسترسی به بازار Binance NFT یا حتی از سرمایه گذاری های خود استفاده کنید.

خواه در Android یا iOS باشید ، شرایط کیف پول خود را در زمان واقعی پیدا خواهید کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، گزارشی با توزیع سرمایه گذاری های شما توسط دارایی ارائه شده است.

رابط موبایل Binance

این واقعیت که برنامه Binance پر از ویژگی ها است ، استفاده از آن را کمی پیچیده می کند. با عبور از وب سایت خود به همان اندازه جالب نیست اما ما هنوز از سادگی ارائه شده توسط Etoro و Zengo فاصله داریم.

بنابراین ، این بستری نیست که ما برای کسانی که می خواهند با سهولت شروع کنند ، توصیه می کنیم. اگر در حال حاضر دانش در این زمینه داشته باشید یا نمی ترسید برای مدتی احساس غرق شدن کنید ، برنامه binance برای ما مناسب تر به نظر می رسد.

برای بازگشت به موضوع ارزهای رمزپایه که امکان خرید آن وجود دارد ، چند صد گوشه خواه از طریق برنامه وی یا سایت وی پیدا خواهید کرد.

چه چیز دیگری باید در مورد Binance شناخته شود ? این مبادله ، اگرچه در تلاش برای بهبود است ، پشتیبانی مشتری با کیفیت ارائه نمی دهد. شما اغلب قبل از دریافت پاسخ رضایت بخش ، چند روز در انتظار خود خواهید بود.

برای پایان دادن به یک نکته مثبت تر ، ما می خواهیم مشخص کنیم که Binance ، دقیقاً مانند Etoro ، با AMF تأیید PSAN دارد. این خبر بسیار خوبی برای همه سرمایه گذاران فرانسوی است.

4) Coinhouse – برنامه 100 ٪ رمزنگاری فرانسوی

اگر به دنبال بهترین برنامه رمزنگاری “ساخته شده در فرانسه” هستید ، Coinhouse ممکن است شما را مورد علاقه قرار دهد. این تنها کارگزار در این رتبه 2023 است که در فرانسه مستقر است.

Coinhouse که قبلاً تحت نام “La Maison du Bitcoin” شناخته شده است ، از آن زمان به منظور سازگاری با عادات مشتریان خود تکامل یافته است. این شرکت از سال 2014 وجود داشته است ، بیش از 500000 مشتری (متخصص و افراد) دارد و اولین کسی بود که ضبط PSAN (ارائه دهنده خدمات در دارایی های دیجیتال) در فرانسه را بدست آورد.

ما همه اینها را ذکر می کنیم زیرا این اثبات غیرقابل انکار از جدی بودن شرکت و خدمتی است که وی ارائه می دهد.

برای بازگشت به این مقاله ، برنامه Coinhouse بدون شک در iOS و Android در دسترس است. باید اعتراف کنیم که او بسیار خوب است. در طول آزمایشات خود ، ما استفاده از آن را به خوبی تفکر و دلپذیر پیدا کردیم.

با انتخاب Coinhouse ، شما به وضوح بزرگترین انتخاب ارزهای رمزپایه را ندارید. با این حال ، شما هیچ مشکلی برای سرمایه گذاری در محبوب ترین دارایی ها نخواهید داشت: بیت کوین ، اتر ، کاردانو ، کیهان ، بهمن و غیره.

برنامه تلفن همراه Coinhouse

جنبه جالب دیگر برنامه موبایل Coinhouse این است که می توانید رمزنگاری های خود را روی جزوات قرار دهید. دومی اجازه بازده سالانه تا 6 ٪ را می دهد. با این حال ، قبل از انجام چنین سرمایه گذاری ، حتماً در مورد خطرات ناشی از آن اطلاعاتی کسب کنید (وجوه شما در سیستم عامل های مالی غیرمتمرکز – Defi یا مالی متمرکز – CEFI قرار می گیرد). خلاصه ای در مورد این موضوع در وب سایت پلتفرم موجود است.

اگر نظر ما را می خواهید ، Coinhouse برای مخاطبان مبتدی مناسب است و به دنبال سرمایه گذاری در دراز مدت است. اگر به دنبال فعالانه به Cryptocur ارز Trader هستید ، به سمت Etoro یا Binance بروید. در واقع ، کارگزار فرانسوی هزینه های نسبتاً بالایی را انجام می دهد.

در مقایسه با سایر برنامه های ذکر شده تاکنون ، ما همچنین باید به شما اشاره کنیم که تعداد ویژگی های ارائه شده نسبتاً ناامید کننده است. شما قادر به انجام کارهای زیادی جز خرید ، فروش و ذخیره ارزهای رمزنگاری نخواهید بود. بنابراین نیازهای خود را قبل از باز کردن حساب تعریف کنید. و اگر 5 دقیقه فرصت دارید ، وقت خود را برای خواندن بررسی کامل ما در Coinhouse اختصاص دهید.

5) Coinbase – یک برنامه دوستانه

آخرین کاربرد رتبه ما این است که توسط Coinbase ارائه شده است. مبادله آمریکا یکی از پیشگامان این زمینه است. اکنون باید تشخیص داد که با گذشت سالها ، او کمی از شکوه خود را از دست داده است. باید گفت که رقابت سخت است.

برنامه تلفن همراه Coinbase برای استفاده بسیار دوستانه است. اگر او چنین یادداشت های خوبی را در فروشگاه App یا فروشگاه Google Play دریافت کند ، این یک اتفاق است.

نسبتاً تصفیه شده ، این برنامه رمزنگاری به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را خریداری ، بفروشید و تبادل کنید. کمترین چیزی را برای پیروی از تکامل کیف پول خود نخواهید داشت.

اگر در سرمایه گذاری رمزنگاری شروع کنید ، به گفته ما یک برنامه خوب است. حالا همه گلگون نیست. در این صورت ، Coinbase در 5 برتر ما بسیار بیشتر خواهد بود.

برنامه تلفن همراه Coinbase

ما از این واقعیت پشیمان هستیم که هزینه های پرداخت شده توسط این سکو افزایش یافته است. با خرید و فروش ارزهای رمزپایه (از برنامه یا سایت) ، باید حداقل 1.49 ٪ از مبلغ معامله خود را به عنوان هزینه بپردازید. از این بدتر ، اگر معاملات کمتر از 10 یورو انجام دهید ، Coinbase 0.99 یورو در کمیسیون ثابت خواهد بود. بین 10 تا 25 یورو ، لازم است 1.49 یورو کمیسیون بپردازید. این خیلی زیاد است و این کارگزار را به یکی از گرانترین ها در این زمینه تبدیل می کند.

و اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده را مبادله کنید (به عنوان مثال بیت کوین در برابر اتر) ، Coinbase 2 ٪ کمیسیون را طی می کند.

پشیمانی دیگر که ما داریم این است که Coinbase نسبتاً “کند” است که می توان ارزهای رمزنگاری جدید را لیست کرد. بنابراین ، اگر می خواهید در ملزومات سرمایه گذاری کنید ، کاربرد آن برای ما مناسب به نظر می رسد ، اما مطمئناً سرمایه گذاری در پروژه های جدید نیست. شما اغلب فرصت های عالی را از دست خواهید داد.

با خواندن نظر Coinbase ما جزئیات بیشتری در مورد این پلتفرم پیدا کنید.

چگونه بهترین برنامه های رمزنگاری را انتخاب کردیم ?

به منظور توصیه بهترین برنامه های cryptocurrency ، ما در تجزیه و تحلیل خود عوامل مختلفی را در نظر گرفته ایم. در اینجا برخی از جنبه هایی که می تواند در تحقیقات خود به شما کمک کند:

  • امنیت : پروتکل های ایمنی جامد هنگام انتخاب بهترین کاربرد برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، اتریوم و دیگران ضروری هستند. اطلاعات شخصی و دارایی های دیجیتالی شما هنگام استفاده از سرویس باید ایمن باشد.
  • مجوز : این اجباری نیست اما ما بر این عقیده هستیم که خوب است که یک برنامه خرید رمزنگاری را انتخاب کنیم که دارای مجوز در کشوری باشد که شما در آن زندگی می کنید. این امر در مورد قابلیت اطمینان آن به شما تضمین های بیشتری می دهد و مهمتر از همه ، این امکان را به شما می دهد که در صورت بروز مشکل به یک نهاد مراجعه کنید. اگر برنامه ای را که توسط یک مبادله رمزنگاری ناشناخته ارائه شده است ، انجام دهید ، هیچ فایده ای نخواهد داشت. در فرانسه ، شما باید اطمینان حاصل کنید که کارگزار تأیید PSAN دارد. در میان اعضای رتبه ما ، Etoro ، Binance و Coinhouse این تأیید را دارند.
  • Crypto-Monnaies پیشنهاد کرد: دنیای ارزهای رمزپایه فقط بیت کوین و اتریوم است. چندین هزار دارایی دیجیتالی با پروژه های بسیار متفاوت وجود دارد. اگر می خواهید در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید که امیدوار کننده یا به سادگی متنوع بودن آن را می دانید ، خوب است که اطمینان حاصل کنید که انتخاب رمزنگاری برنامه ای که قرار است از آنها استفاده کنید مناسب است.
  • هزینه ها: شما قادر به فرار از آن نخواهید بود. حتی بهترین برنامه های خرید و تجارت ارزهای رمزنگاری تعدادی از هزینه ها را تحمیل می کند. این مربوط به هر عملیات خرید/فروش است بلکه سپرده ها و برداشت ها را نیز شامل می شود. مستقیماً در سایت کارگزار پیدا کنید که شما را وسوسه می کند تا شبکه قیمت و کمیسیون ها را پیدا کنید.
  • روش های سپرده: برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری کنید ، ابتدا باید حساب خود را تأمین کنید. با این حال ، برخی از روش های سپرده ممکن است توسط برنامه مورد علاقه شما پشتیبانی نشود. بنابراین ما توصیه می کنیم قبل از ارتکاب در جایی ، چه نوع روش هایی را که می خواهید پیدا کنید تعیین کنید. توجه داشته باشید که تنها کاربرد رمزنگاری طبقه بندی ما که به شما امکان می دهد از طریق یک حساب پی پال واریز کنید Etoro است. هیچ کس دیگری از این روش سپرده پشتیبانی نمی کند.

سوالات متداول (متداول)

برای نتیجه گیری این مقایسه ، اگرچه بهتر از پاسخ دادن به سؤالاتی است که به طور مرتب در مورد برنامه های خرید رمزنگاری پرسیده می شود. اگر سؤالات دیگری دارید که پس از خواندن سؤالات متداول در زیر باقی می مانند ، دریغ نکنید که به ما اطلاع دهید.

بهترین برنامه رمزنگاری برای مبتدیان چیست ?

اگر شروع می کنید و هرگز فرصتی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه نداشته اید ، ما بر این عقیده هستیم که باید بدون اینکه به ویژگی های خاصی دسترسی پیدا کنیم ، یک برنامه نسبتاً ساده را انتخاب کنیم. در این ثبت نام ، به نظر می رسد Etoro بهترین انتخاب در سال 2022 است.

کاربرد آن بسیار ساده است و شما در هر زمان از دست رفته احساس نخواهید کرد. با وجود این سادگی ، کمبود ویژگی ها وجود ندارد ، به همان روشی که تعداد ارزهای رمزنگاری شده امکان خرید آن وجود دارد.

که بهترین برنامه تجارت رمزنگاری را ارائه می دهد ?

چه از طریق برنامه Android یا iOS ، Etoro ویژگی های زیادی را در رابطه با تجارت ارائه می دهد (کپی معاملات ، ربات معاملاتی ، اثر اهرم ، از دست دادن توقف و غیره). هزینه های شارژ شده نسبتاً کم است ، که باعث می شود تجارت مکرر تجارت شود. برنامه دیگری که می توانیم به شما در تجارت Cryptos توصیه کنیم ، Binance است. اگرچه پیچیده تر از Etoro است ، اما این مزیت را دارد که حتی هزینه های کمتری و تعداد بیشتری از ارزهای رمزنگاری نیز ارائه می دهد.

آیا برنامه های cryptocurrency مطمئن هستند ?

پاسخ این سوال به برنامه ای که شما انتخاب خواهید کرد بستگی دارد. یک چیز مسلم است ، با برنامه های تبادل cryptocurrency که در مقایسه ما ارائه شده است ، سرمایه گذاری های شما بی خطر خواهد بود. این حتی در صورت انتخاب یکی از خدماتی که تصویب شده توسط مقامات که بازارهای مالی در کشور شما را تنظیم می کند ، تصمیم می گیرید (AMF در فرانسه). تصویب صادر شده توسط AMF به شرح زیر است: PSAN (ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال).

چه برنامه Crypto فعال ترین را ارائه می دهد ?

اگر به دنبال انتخاب قابل توجهی از ارزهای رمزپایه هستید ، به Binance روی آورید. این مبادله ای است که به شما امکان می دهد بیشترین تعداد گوشه را خریداری و معامله گر خریداری کنید. او به سادگی هیچ رقیبی در این سطح ندارد. همانطور که این خطوط را می نویسیم ، بیش از 600 ارز رمزنگاری خواهید یافت. این شامل موارد ضروری (بیت کوین ، اتریوم ، سولانا ، کاردانو) اما همچنین گوشه های “عجیب و غریب” بسیار بیشتری است. با این حال ، هوشیار باشید زیرا با اینها می توانید بزرگ برنده شوید. مثل از دست دادن بزرگ. آگاه بودن.

این محتوا توسط تیمی مستقل از کارمندان سرمقاله 01NET به شما ارائه می شود. کارمندان تحریریه در تولید این راهنما در مورد ارزهای رمزپایه شرکت نکردند. 01NET احتمالاً هنگام خرید از طریق لینک های یکپارچه پاداش دریافت می کند.

برنامه cryptocurrency: مقایسه بهترین برنامه ها در سال 2023

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه پدیده ای است که سال به سال رشد می کند. سرمایه گذاران بیشتر و بیشتر به دنبال خرید و رمزنگاری معامله گر از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود هستند. با شروع از این مشاهدات ، ما تصمیم گرفتیم راه حل های موجود را آزمایش و مقایسه کنیم تا رتبه بندی بهترین برنامه رمزنگاری در سال 2023.

خوب است توجه داشته باشید که تمام برنامه هایی که می خواهیم به شما ارائه دهیم به عنوان فروشگاه Google Play نیز در فروشگاه Apple در دسترس هستند. بنابراین شما می توانید آنها را بارگیری و نصب کنید که آیا شما یک آیفون ، iPad یا دستگاه Android هستید (تلفن هوشمند و رایانه لوحی).

طبقه بندی بهترین برنامه های رمزنگاری 2023:

شما تعجب نمی کنید که چرا استفاده از یک برنامه به منظور خرید / معامله گر ، یا حتی دنبال کردن دوره ارزهای رمزنگاری جالب است ? خوب جواب عمدتا در سوال است.

ارباب

سکو تنظیم شده (cysec) + psan

رابط های بصری و ساده

ایده آل مبتدی (حساب نسخه ی نمایشی)

فعال: رمزنگاری ، اقدامات و غیره.

Zengo

بیت کوین / اتر را به راحتی بخرید

یک برنامه تلفن همراه ساده و بصری

یک حساب در 19 ثانیه

کیف پول رمزنگاری فوق العاده

سکو جهان n ° 1

آموزش برای مبتدی ها

هزینه سپرده صفر (انتقال)

انتخاب گسترده تر رمز رمز

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

با انتخاب استفاده از یک برنامه ، شما قادر خواهید بود هرگونه اقدامی را از طریق دستگاه تلفن همراه خود انجام دهید. و این مهم نیست که کجا هستید. کافی است که بگوییم همیشه می توانید در صورت بروز تنوع زیاد در بازار ، به سرمایه گذاری های خود توجه کنید و در اسرع وقت واکنش نشان دهید. در حال حاضر هیچ عملی دیگری وجود ندارد.

در بقیه مقایسه ما از بهترین برنامه های رمزنگاری که آنها نیز از این مزیت استفاده می کنند آسان برای استفاده هستند. اگر همه آنها را آزمایش کرده ایم ، بدانید که برنامه های معاملاتی Crypto در زیر نیز در فروشگاه App و فروشگاه Google Play بسیار مثبت است. شما می توانید با یادداشت ها برای خودتان مشورت کنید ، همه آنها بیش از 4/5 هستند.

بهترین برنامه های رمزنگاری (iOS ، Android)

هدف شما این است که ارزهای رمزپایه معامله گر یا فعالانه را بخرید ? در این حالت ، ما اکیداً به شما توصیه می کنیم که 4 مورد برتر را بخوانید. شما خواهید فهمید که کدام خدمات بهترین برنامه های رمزنگاری را برای سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال ارائه می دهند.

اگر به دنبال برنامه ای برای پیروی از دوره Cryptos هستید ، در این مقاله یک مقایسه کامل پایین تر خواهید یافت. آنچه ما بالاتر از همه به دنبال آن هستیم یک رابط کاربری مؤثر ، تنوع در ارزهای رمزنگاری در دسترس ، هزینه های پایین و اطلاعات در زمان واقعی در دوره ها است.

1. Etoro ، بهترین برنامه تجارت در Cryptos

پلتفرم رمزنگاری بهترین تجارت Etoro

Etoro خدماتی است که بهترین برنامه Cryptocurrency را در سال 2023 ارائه می دهد. Etoro موفق شده است همه این نوع سرمایه گذاری ها را برای همه در دسترس قرار دهد.

با او ، شما قادر خواهید بود تقریباً صد ارز رمزنگاری مختلف را خریداری کنید. شما هر دو ملزومات (بیت کوین ، اتریوم ، سولانا ، کاردانو ، BNB) و همچنین ارزهای رمزنگاری شده ناشناخته اما گاهی اوقات بسیار امیدوار را پیدا خواهید کرد.

Etoro با داشتن بیش از 20 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان ، یکی از سنگین وزن در این صنعت است. وی با افتتاح آن برای عموم مردم ، تا حد زیادی در توسعه صنعت رمزنگاری نقش داشته است.

اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید و شروع کنید ، Etoro به وضوح متحد است که می خواهید در کنار خود داشته باشید. این امر همچنین در صورتی که شما یک سرمایه گذار یا معامله گر باتجربه تر باشید که به دنبال ویژگی های پیشرفته هستید ، صدق می کند.

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

ویژگی های در دسترس مفید و کاربردی است. با انتخاب برنامه رمزنگاری Etoro ، می توانید در بیش از سی فعال (و ده ها جفت در دسترس است) سرمایه گذاری کنید ، تجارت و تجارت اجتماعی را کپی کنید. این دو ابزار آخر به ویژه برای مبتدیان مفید هستند: آنها به شما امکان می دهند بهترین معامله گران این سیستم عامل را برای استفاده از تجربه خود کپی کنید. حتی اگر نمی دانید چگونه سرمایه گذاری کنید ، آنها به شما نشانه هایی می دهند.

سطح تازه شما نیز خراب خواهید شد. هیچ هزینه ای پنهان وجود ندارد و آنها نسبتاً کم هستند (1 ٪). با توجه به امنیت ، شما نیازی به ساختن آن نخواهید داشت. Etoro آنچه را برای تضمین ایمنی مبادلات و اقداماتی که شما قادر خواهید بود از طریق برنامه رمزنگاری آن انجام دهید ، انجام می دهد. توجه داشته باشید Q’etoro همچنین تنها کارگزار فعال در Cryptos است که در اروپا تنظیم می شود.

علاوه بر این که Etoro بهترین کاربرد را برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری ارائه می دهد ، همچنین این مزیت را دارد که سرمایه گذاری در اقدامات ، ETF ها ، مواد اولیه از همان رابط را ارائه دهد. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدیریت آنها از طریق چندین برنامه (یا وب سایت) ، سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید. باز هم ، این مزیتی است که او فقط در این رتبه مقایسه ارائه می دهد.

شما می خواهید بیشتر بدانید ? ما را کاوش کنید نظر در مورد Etoro برای یافتن این نتیجه گیری که ما توانستیم پس از بسیاری از تست ها و استفاده شدید از خدمات آن ، ترسیم کنیم.

ارباب

سکو تنظیم شده (cysec) + psan

رابط های بصری و ساده

ایده آل مبتدی (حساب نسخه ی نمایشی)

فعال: رمزنگاری ، اقدامات و غیره.

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

2. Zengo ، ساده ترین برنامه رمزنگاری برای استفاده

برنامه کیف پول Zengo

شما به دنبال ساده ترین برنامه ممکن هستیدخرید رمزنگاری فعال مانند بیت کوین ، اتر ، سکه Binance ، Dogecoin یا Luna ? بنابراین Zengo برای شما ساخته شده است.

پس از جمع آوری بیش از 20 میلیون دلار از زمان راه اندازی آن ، این یکی از محبوب ترین برنامه های رمزنگاری لحظه ای است. اگر بیش از 900000 کاربر در سراسر جهان داشته باشد ، این چیزی نیست.

وعده برنامه Zengo به شرح زیر است: ترکیب سادگی ، سرعت استفاده و همچنین ایمنی. ویژگی کوچک Zengo این است که منحصراً در تلفن همراه در دسترس است: شما به نسخه رایانه ای دسترسی نخواهید داشت. این یک نکته مهم برای برنامه است ، بنابراین Zengo کاملاً در بهینه سازی این رابط متمرکز است. نتایج برای خودشان صحبت می کنند: 4.6/5 در فروشگاه برنامه 4.4/5 در فروشگاه Google Play.

بعد از اینکه قادر به آزمایش Zengo هستیم ، می توانیم به شما بگوییم که همه این وعده ها برگزار می شود. کاملاً چشمگیر ، شما فقط به حدود بیست ثانیه (19 برای دقیق بودن) نیاز خواهید داشت تا حساب خود را باز کنید و سرمایه گذاری در رمزنگاری مورد نظر خود را شروع کنید. برنامه Crypto Zengo در iOS و Android در دسترس است.

مزیت دیگری که ما توانسته ایم به آن توجه داشته باشیم این است که لازم نیست حساب خود را بررسی کنید (KYC) تا زمانی که بیش از 150 € برای ارزهای رمزپایه در هر ماه سرمایه گذاری نکنید. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به اثبات هویت ، رمزنگاری را به سرعت خریداری کنید. اگر عجله دارید دستان خود را روی اولین بیت کوین خود بگیرید, این سریعترین برنامه است.

بر خلاف سایر برنامه های ارائه شده در این مقایسه ، Zengo تنها کسی است که شما به طور رسمی متعلق به ارزهای رمزپایه خود هستید.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد به لطف گرافیک های روشن ، به راحتی از تکامل سرمایه گذاری های خود پیروی کنید. این کار شما را از نصب یک برنامه شخص ثالث جلوگیری می کند تا دریابید که سرمایه گذاری های شما چگونه انجام می شود.

سرانجام ، از طرف امنیتی به لطف شناخت صورت ، امکان دسترسی به نمونه کارها Zengo خود را خواهید داشت. دیگر نیازی به اذیت کردن یک رمز عبور پیچیده یا یک جمله mnemonic نیست (عبارت بذر – یک سری از کلمات تولید شده به طور تصادفی).

به طور خلاصه ، اگر به دنبال سادگی ، سرعت و همچنین ایمنی هستید ، Zengo بهترین برنامه رمزنگاری است.

توجه داشته باشید که استفاده از Zengo به طور مستقیم برای اتصال به پروتکل هایی مانند Uniswap ، OpenSea ، Aave امکان پذیر است … این به لطف ادغام WalletConnect امکان پذیر است. بنابراین دیگر نیازی به اذیت کردن شما برای پیکربندی کیف پول در Metamask نیست ، به عنوان مثال.

Zengo

بیت کوین / اتر را به راحتی بخرید

یک برنامه تلفن همراه ساده و بصری

یک حساب در 19 ثانیه

کیف پول رمزنگاری فوق العاده

3. binance ، انتخاب کمیت

Binance بهترین رمزنگاری تبادل

یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای خرید ، فروش یا ارزهای رمزپایه معامله گر Binance است. اگر در ما ذکر شود ، این یک اتفاق است طبقه بندی Crypto مبادله می کند. Binance در واقع یکی از موارد ضروری به منظور سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال است. این بسیار محبوب در بین حرفه ای ها است ، که به آن اجازه می دهد تا عنوان “بزرگترین رمزنگاری” را در سطح حجم خوشحال کند.

برای شروع ، کاربرد آن هم در iOS و هم در اندروید در دسترس است. همچنین از نظرات و یادداشت های عالی بهره می برد – اثبات این که Binance یکی از بهترین برنامه های رمزنگاری را ارائه می دهد. از برنامه ، می توانید از طریق گزینه های مختلف Stuking ارائه شده با درسها ، خرید ، معامله گر ، فروش یا حتی پس انداز کنید. مزیت این است که کاربرد آن آسانتر از پلتفرم وب آن است.

Binance همچنین این مزیت را دارد که مقدار چشمگیر ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهد. اگر به دنبال خرید altcoins هستید ، از پیشنهاد آن قدردانی خواهید کرد. چند صد ماده فعال مختلف در دسترس هستند و به طور مرتب جدید اضافه می شوند. در مقایسه با سایر برنامه های تجارت رمزنگاری این راهنمای مقایسه ، هیچکدام به خوبی انجام نمی دهند.

اگر آکادمی Binance به طور مستقیم در برنامه در دسترس نباشد ، در صورت شروع تجارت ، دومی یک منبع بسیار گرانبها است. مسلماً ، خدمات Binance بسیار پیشرفته است (و برای افرادی که بیشتر به Cryptos آغاز شده اند در نظر گرفته شده اند ، اما پیشنهاد جهانی جالب است. همانطور که در تصاویر فوق مشاهده می کنید ، رابط های آن بسیار پر است.

توجه داشته باشید که بدیهی است که می توانید با تکامل واقعی کیف پول رمزنگاری خود مشورت کنید. دیدن روندهای فعلی در بازار عملی است … و چرا مواضع آن را اصلاح نمی کند.

برنامه Binance همچنین به شما امکان دسترسی به عملکرد “کسب” را می دهد. با تشکر از دومی ، می توان ارزهای رمزنگاری خود را به منظور ایجاد علایق ذخیره کرد. به عبارت ساده ، این اصل پس انداز به لطف مکانیسمی به نام Staking امکان پذیر است. بسته به پارامترهای مختلف (cryptocurrency ، مدت زمان استوکینگ و غیره) می توانید علاقه های 2 ٪ تا 15 ٪ در سال را لمس کنید.

4. رمز.com ، برنامه رمزنگاری همه در یک

crypto.com- برنامه

آخرین برنامه اختصاص داده شده به ارزهای رمزپایه که می خواهیم به عنوان بخشی از این رتبه 2023 به شما ارائه دهیم ، از Crypto است.کم. رمز.com یک است تبادل بسیار تلقی می شود که در زمینه خرید ، تجارت و cryptocurrency استوکینگ است. باید گفت که او اکنون چندین میلیون مشتری و بازخورد مثبت دارد.

مثل اتورو ، رمزنگاری.com به مبتدیان اجازه می دهد تا ابزارها و گزینه های سرمایه گذاری خود را اندازه بگیرند. رمز.com به لطف رابط های ارگونومیک ، درک ساده ای از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری ارائه می دهد. فقط در چند اقدام ، می توانید خرید ، معامله گر ، فروش یا استیک رمزنگاری را خریداری کنید.

رمز.COM همچنین امکان ردیابی به راحتی تکامل نمونه کارها خود را فراهم می کند. مزیت دیگری که این برنامه را در اختیار دارد این است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری زیادی بخرید. در کل این فرصت را خواهید داشت که بیش از صد دارایی دیجیتالی مختلف سرمایه گذاری کنید.

این همه از زمان رمزنگاری نیست.com کارت ویزا را به کاربران خود ارائه می دهد. شما می توانید آن را با چند کلیک سفارش دهید تا بتوانید با ارزهای رمزپایه خود بپردازید ، بلکه از تخفیف های اختصاصی و بازپرداخت های نقدی نیز استفاده کنید.

برای بازگشت به مفهوم استوکینگ که در بالا ذکر شد ، بدانید که این یک قابلیت برنامه است که به شما امکان می دهد سرمایه گذاری های خود را ذخیره کنید و در نتیجه علاقه را شناسایی کنید.

تنها اشکال کوچک این سرویس (به همان روشی که از کارت بانکی استفاده می شود) این است که لازم است که بسیاری از نشانه های CRO را در اختیار داشته باشید (نشانه مخصوص سکوی رمزنگاری.com). بدون آن ، مزایای ارائه شده بلافاصله کمتر جالب خواهد بود.

چگونه Crypto Trader در یک برنامه ?

بعد از اینکه قادر به کشف بهترین برنامه های رمزنگاری هستید ، احتمالاً می خواهید بدانید که چگونه این نوع دارایی را بخرید یا معامله گر خریداری کنید. ما یک آموزش سریع اما کامل را برای شما ارائه خواهیم داد که به این سوال پاسخ می دهد.

از آنجا که ما در مقایسه 2023 توانسته ایم بالاتر پیشنهاد کنیم ، Etoro بهترین برنامه را برای سرمایه گذاری یا ارزهای رمزنگاری معامله گر ارائه می دهد.

در زیر ، ما قصد داریم یک آموزش کوچک به شما کمک کنیم تا اولین قدم های خود را در برنامه انجام دهید. در عرض چند دقیقه ، شما قادر خواهید بود با Etoro در وضعیت خوبی قرار بگیرید (که از شما اطلاعات را درخواست می کند زیرا تنظیم شده است).

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

چند مرحله ذکر شده بدون در نظر گرفتن سکویی که می خواهید انتخاب کنید یکسان خواهد بود (Binance یا Crypto.به عنوان مثال com).

فقط استثناء کوچک: Zengo. مورد دوم به شما امکان می دهد بدون نیاز به تهیه سند هویت (یا اثبات آدرس) 150 یورو رمزنگاری در هر ماه تجارت کنید. این به شما امکان می دهد تا در فضای چند ثانیه یک حساب کاربری باز کنید و مستقیماً بیت کوین یا دیگری بخرید.

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

برنامه برای دنبال کردن دوره ارزهای رمزپایه

این فقط برنامه هایی نیست که به شما امکان خرید ارز یا معامله گر را می دهد. شما فقط می خواهید از وضعیت بازار و دوره های فعلی پیروی کنید ? یا سپس تجزیه و تحلیل های فنی را برای تجارت در قوانین هنر انجام دهید ? در این حالت ، ما از شما دعوت می کنیم تا سه بهترین برنامه کاربردی را کشف کنید تا دوره های همه بازارهای رمزنگاری را طی کنید.

اگر می خواهید هر دو را با هم ترکیب کنید ، فقط می توانید توصیه کنید که یکی از سه برنامه تجارت رمزنگاری را که در بالا ذکر شد انتخاب کنید: Etoro و Zengo دارای رابط های بسیار بصری و قابل خواندن هستند. Binance فنی تر است و به شما امکان می دهد که دوره ها را دقیقاً طی کنید. گفته می شود ، در یک تلفن همراه ، شما قادر به انجام یک تحلیل فنی عمیق نخواهید بود. بنابراین ممکن است شما به گرافیک های قابل خواندن بروید.

1. TradingView (نسخه پرداخت شده)

TradingView بهترین برنامه ردیاب رمزنگاری

TradingView یکی از خدمات معامله گران مورد علاقه است که مایل به انجام تجزیه و تحلیل فنی است اما همچنین آن را با سایر اعضای به اشتراک می گذارد.

این همچنین یک راه عالی برای گذراندن مسیر هر رمزنگاری است (بلکه بورس تحصیلی ، ارز ، مواد اولیه …). کاربرد آن برای ما بهترین است در این سطح. شما به سرعت به آن عادت خواهید کرد و به خصوص تمام ویژگی های ارائه شده در نسخه وب سرویس را پیدا خواهید کرد. بیش از 12 میلیون کاربر از برنامه TradingView در سراسر جهان استفاده می کنند. همچنین دارای ارزیابی متوسط ​​4.8/5 در فهرست برنامه های Android و Apple است.

اگرچه TradingView به شما امکان می دهد قیمت ارزهای رمزپایه را به صورت رایگان دنبال کنید ، اما انتخاب یکی از برنامه های پرداخت شده آن برای ما مناسب تر است. شما مجبور به انجام میخانه ها نخواهید بود ، می توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل بیشتر ، مدل ها ، شاخص ها یا اجرای هشدارهای شخصی در تعداد استفاده کنید.

با اتصال یکی از پیشنهادات پرداخت شده در TradingView با Etoro ، برای تجارت مانند یک حرفه ای واقعی ، در اختیار خود خواهید بود. هر دو سرویس مانند رایانه در موبایل در دسترس هستند. بنابراین می توانید از همه ابزارها برای انجام تجزیه و تحلیل فنی بیشترین استفاده را کنید. توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید از یک جامعه بزرگ در TradingView با برخی از کاربران که از این سرویس به عنوان وبلاگ استفاده می کنند لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات ، توجه داشته باشید که می توان 30 روز آزمایش TradingView برنامه های 30 روز را پرداخت کرد. TradingView 3 پیشنهاد (Pro ، Pro+و Premium) را از 12.95 دلار در ماه ارائه می دهد. با پرداخت سال به جای یک ماه ، شما همچنین می توانید در ضمن استفاده از بهترین تجارت و نظارت بر تجزیه و تحلیل cryptocurrency و نظارت بر برنامه برنامه کاربردی ، پس انداز قابل توجهی را پس انداز کنید.

2. کنگرم مارکت

دوره های برنامه کاربردی CoinmarketCap دوره های رمزنگاری

CoinmarketCap یک راه حل بسیار ساده تر از TradingView ارائه می دهد. سکو که خاصیت Binance Giant (از سال 2021) تنها هدف این است که به شما امکان می دهد دوره های ارزهای رمزپایه را طی کرده و تکامل نمونه کارها را ردیابی کنید. کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است که کاربرد آن بلکه نسخه وب آن (موبایل و رایانه) کاملاً این توابع را برآورده می کند.

در CoinmarketCap به هزاران رمزنگاری ، با حجم مبادله ، به پیشنهاد در گردش برای هر نشانه دسترسی خواهید داشت ، می توان دارایی ها را بر اساس طبقه بندی و غیره مرتب کرد. شما واقعاً تمام اطلاعات مهم در مورد هر رمزنگاری ممکن و قابل تصور را خواهید داشت. این که آیا شما یک کاربر iOS یا Android هستید ، خوب است که می دانید برنامه Crypto برنامه CoinmarketCap به صورت رایگان قابل بارگیری است.

اگر می توانیم مشاوره ای داشته باشیم ، به یاد داشته باشید که یک حساب کاربری روی این سیستم عامل ایجاد کنید تا بتوانیم از طریق برنامه خود ، هشدارهای قیمت را به صورت زنده پیکربندی کنیم یا از آخرین اخبار مطلع شوید. از زمان دستیابی به آن توسط Binance ، CoinmarketCap با این حال محبوبیت و عینیت را از دست داده است. Binance از برجسته کردن پیوندها به پلت فرم خود دریغ نمی کند تا خوانندگان را به سمت سرویس خود هدایت کند.

3. کوشش

برنامه Coingecko نظارت رمزنگاری

شما قبلاً CoinmarketCap را آزمایش کرده اید و با استفاده از آن اجازه نظارت بر نظارت بر ارزهای رمزنگاری شده را قانع نکرده اید ? یا شما فقط می خواهید راه حل دیگری را در نظر بگیرید زیرا رابط CoinmarketCap به دلخواه شما نیست ?

در هر دو مورد ، Coingecko به نظر می رسد یک جایگزین عالی است. هنگامی که CoinmarketCap توسط Binance خریداری شد ، او یک تقویت بسیار بزرگ را تجربه کرد. امروز ، رسانه ها وقتی به دنبال اطلاعات قابل اعتماد در مورد دوره رمزنگاری هستند ، از آن به عنوان مرجع استفاده می کنند. چه در برنامه و چه در وب سایت آن ، دوره نزدیک به 10،000 ارز رمزنگاری را پیدا خواهید کرد.

ویژگی های ارائه شده تقریباً مشابه در CoinmarketCap است. این امکان وجود دارد که دارایی های دیجیتالی را با تکامل دوره ، حجم مبادله ، سرمایه گذاری در بازار یا مشورت با گرافیک طی چند ساعت یا حتی سالها مرتب کنید.

با استفاده از برنامه Coingecko ، شما همچنین می توانید در صورت بروز تکامل بالا در قیمت یک رمزنگاری که تصمیم به سرمایه گذاری دارید ، پیگیری نمونه کارها خود را تنظیم کنید یا حتی هشدارهایی ایجاد کنید. این یک برنامه بسیار مؤثر و کامل است ، ما فقط می توانیم آن را به شما توصیه کنیم. توجه داشته باشید که بیشتر این کارکردها در Etoro یا Zengo نیز موجود هستند که در صدر برنامه های معاملاتی رمزنگاری ما قرار دارند.

نتیجه گیری: کدام یک را انتخاب کنید ?

ما امیدواریم که از طریق مقایسه ها و رتبه بندی های مختلف ما ، برنامه رمزنگاری را پیدا کنید که به بهترین وجه انتظارات شما را برآورده کند.

توصیه شماره یک در تیم ما استفاده از Etoro است. اگر شروع به سرمایه گذاری کنید ، این حتی صادق تر است. در واقع هیچ کاربردی در دسترس و کامل تر از این وجود ندارد. شما می توانید از تمام ویژگی های پلت فرم Cryptocurrency از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود لذت ببرید. یا از طریق برنامه موبایل یا از طریق نسخه بهینه شده در موبایل.

ما در سادگی Etoro ، تنظیم (CYSEC) یا تنوع کلاس های دارایی (که فراتر از رمزنگاری است) قدردانی می کنیم. اگر به دنبال برنامه ای برای خرید رمزنگاری در چند ثانیه هستید ، Zengo نیز انتخاب بسیار خوبی است. دومی به شما در 19 ثانیه اجازه می دهد تا یک حساب کاربری باز کنید و رمزنگاری خود را خریداری کنید حتی بدون نیاز به توجیه هویت آن (برای مبلغ مطمئناً محدودتر).

سرمایه گذاری و ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده توسط Etoro (اروپا) با مسئولیت محدود به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال (PSAN) ثبت شده در AMF ارائه شده است. سرمایه گذاری های فعال رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند و سرمایه شما در معرض خطر است. مالیات سود ممکن است اعمال شود.

و شما نظر شما چیست ? چه کاربردی برای خرید ، فروش یا گرفتن درس های رمزنگاری بهترین برنامه است ? از به اشتراک گذاشتن تجربه خود در نظرات دریغ نکنید.

سوالات متداول

شما هنوز در سوالات تعلیق دارید ? در سطوح زیر ، پاسخ های ما در مورد برخی از سؤالات مطرح شده آنلاین را کشف کنید. به امید اینکه کل بتواند به شما کمک کند تا واضح تر ببینید.

�� که بهترین برنامه رمزنگاری را برای مبتدیان ارائه می دهد ?

ما می دانیم که Etoro و Zengo هر دو برنامه عالی برای شروع ارائه می دهند. در هر دو مورد ، برای سرمایه گذاری یا معامله گر بهترین شرایط را در اختیار شما قرار می دهد. و حتی اگر کمترین تجربه در این زمینه را ندارید.

با استفاده از این برنامه ها ، شما به هزینه های صحیح ، بسیاری از ارزهای رمزپایه و رابط های بسیار ساده برای درک دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این ، بسیاری از منابع و پشتیبانی مشتری از پیازهای کوچک برای کمک به شما در صورت شک یا مشکل در آنجا خواهند بود.

�� چه برنامه ای بیشترین ارز را ارائه می دهد ?

در این سطح شکی نیست. اگر به دنبال دسترسی به بیشترین تعداد ارزهای رمزپایه هستید ، باید به Binance روی آورید. این مبادله رمزنگاری است که به بیشترین تنوع (بیش از 350 ارز رمزنگاری) دسترسی پیدا می کند. و البته ، خرید ، فروش و تبادل مستقیم از برنامه تلفن همراه آن امکان پذیر است.