اسکوتر برقی سریع: 5 سرعت برتر | E-Watts ، 3 سریعترین اسکوتر برقی موجود در بازار چیست؟ ?

3 اسکوتر برقی سریع در بازار چیست؟ 

Contents

علاوه بر این ، امنیت یک عنصر مهم یک طرح الکترونیکی سریع است و توجه زیادی در آنجا مورد توجه قرار گرفته است. در واقع ، به لطف ترمزها دیسک هیدرولیکی, شما در مواقعی در مواقع اضطراری عملیاتی نخواهید شد. بنابراین لازم نیست وقتی سریع دویدید نگران آن باشید.

اسکوتر سریع برقی: 5 سرعت برتر

یک اسکوتر برقی سریع اغلب برای سواران که به دنبال عملکرد و آدرنالین هستند مناسب است. چگونه آن را انتخاب کنیم ، مزایا و مضرات چیست و بهترین مدل ها چیست؟ ? در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا انتخاب صحیح را با وضوح بیشتری ببینید.

اسکوترهای برقی سریع وجود دارند که به سرعت می روند که هنوز 3 یا 4 سال پیش غیرقابل تصور هستند. اتومبیل های مسابقه واقعی Survitamin با بیش از 100 کیلومتر در ساعت از حداکثر سرعت. در این مقاله ، چارچوب قانونی را مشاهده خواهیم کرد که در آن می توان از آنها ، مزایا و مضرات یک اسکوتر برقی سریع ، 5 اسکوتر سریع برتر و سپس نحوه تجهیز خود را به این نوع اسکوتر برقی با خیال راحت مجهز کرد.

با چه سرعتی می توانیم با یک اسکوتر برقی سریع رانندگی کنیم ?

برای شروع ، هر اسکوتر برقی در فرانسه با توجه به قانون 25 کیلومتر در ساعت به شما فروخته می شود. این که آیا اسکوتر شما سریع است یا نه روی کاغذ به این معنی نیست که می توانید با سرعت کامل از مقوا و حتی کمتر در بزرگراه عمومی رانندگی کنید.

این قانون ساده است ، در بزرگراه عمومی اسکوتر سریع شما باید در 25 کیلومتر در ساعت مهار شود و از این طریق یک بستن سخت افزار و غیر نرم افزاری را درک می کند. به عبارت ساده ، اگر می توانید با رانندگی اسکوتر برقی خود را از بین ببرید ، این قانون مطابق با قانون نیست. بنابراین از LCD یا جعبه های قفل شده معروف که به وضوح ممنوع است ، خروج کنید.

برای استفاده از تمام توان اسکوتر برقی خود ، لازم است این کار را فقط در زمین خصوصی انجام دهید.

با این حال ، یک اسکوتر برقی سریع نه تنها از مزیت خود در حداکثر سرعت خود برخوردار است ، بلکه می تواند در حالی که در قانونی بودن باقی مانده است ، در بزرگراه عمومی نیز مفید باشد ، که اکنون خواهیم دید.

مزایای اسکوتر برقی سریع

یک اسکوتر برقی چندین مزیت دارد. بدیهی است که اولین سرعت آن است ، اما نه.

برای سریع رفتن ، این نوع اسکوتر دارای یک شاسی مناسب است ، با ارگونومی زیبا به خصوص در سطح عرشه برای نصب پاها. همچنین تعلیق های با کیفیت وجود دارد ، با این حال ، در نظر گرفته می شود که تعلیق های یک مدل سریع به طور کلی به اندازه کافی سفت و سخت هستند تا جاده را به خوبی نگه دارند.

چه کسی می گوید سرعت نیز می گوید موتورهای قدرتمند. بنابراین یک اسکوتر برقی سریع همچنین از گشتاور بزرگی که بیش از 10000 وات موتور برای برخی از آنها است بهره می برد. یک زوج بزرگ منجر به شتاب شدید می شود ، که در شهر ناچیز نیست.

برای داشتن این قدرت بسیار ، این نوع اسکوتر با یک باتری با کیفیت ، دارای ظرفیت تخلیه بزرگ ، سیم کشی بزرگ و BMS با کیفیت ساخته شده است. باتری مهمترین عنصر یک اسکوتر برقی است ، همیشه داشتن یک مدل با کیفیت و کارآمد خوب است.

با توجه به استقلال ، گفتن این که این نوع باتری اجازه می دهد تا استقلال عالی تا حدودی نادرست باشد. در واقع در 25 کیلومتر در ساعت استقلال یک اسکوتر برقی سریع بزرگ خواهد بود ، اما با استفاده از آن در ظرفیت کامل خود به سرعت خواهید دید که استقلال به عنوان برف در آفتاب ذوب می شود.

آخرین مزیت در چنگال است ، زیرا بله ، با یک اسکوتر که می تواند به 100 کیلومتر در ساعت یا بیشتر برسد ، هنوز هم ترجیح می دهد شاسی که جاده را نگه می دارد. تولید کنندگان از این امر آگاه هستند ، شاسی به طور کلی دارای یک مرکز ثقل نسبتاً کم ، با تعلیق محکم و لاستیک های 11 ″ است.

معایب یک اسکوتر سریع

یک اسکوتر برقی سریع نیز دارای چندین اشکال است. اول از همه ، قیمت ، زیرا بله اغلب در تصمیم شما بازی خواهد کرد. یک مدل سریع از یک باتری بزرگ و موتورهای بالا همانطور که دیدیم تشکیل شده است ، که قلب اسکوتر است اما همچنین گرانترین در دومی است. واضح است که یک اسکوتر برقی سریع چیزی نیست که می توان آن را مقرون به صرفه نامید و قیمت ها به طور کلی بین 4000 تا 7000 € است.

استقلال دومین نقطه ضعف یک اسکوتر سریع است. بنابراین بله ، اگر یاد بگیرید که مراحل شتاب خود را مدیریت کنید ، و همیشه استقلال خوب نخواهید بود. با این حال ، با یک اسکوتر برقی سریع ، به طور کلی سرگرمی و چرخش سریع است که استقلال زیادی را مصرف می کند و به طرز چشمگیری چین و چروک های چین و چروک را کاهش می دهد.

راحتی در بعضی از مدل ها کاملاً باستانی است. و به خودی خود کاملاً طبیعی است ، بر روی اسکوتر که به این نوع سرعت می رود ، از داشتن سیستم تعلیق نرم که می تواند گرگ یا ریباند با سرعت بالا ایجاد کند ، خودداری می کنیم. فکر کوچک F1 سال 2022 با نگرانی های بسیار دلپذیر آنها :).

آخرین اشکال کسی نیست جز وزن. یک باتری بزرگ و موتورهای بزرگ و همچنین یک شاسی مناسب ، این وزن زیادی وزن زیادی دارد ، به طور کلی برای یک مدل اسکوتر سریع ، ما به سرعت خود را بالاتر از 40 کیلوگرم پیدا می کنیم ، که اگر در یک آپارتمان بدون آسانسور زندگی کنید مشکل ساز می شود.

5 اسکوتر برقی سریع برتر

حال بیایید ببینیم بهترین اسکوتر برقی سریع چیست. انتخاب های ما روی سریعترین مدل ها سقوط کرد ، اما این ویژگی های مهم خاصی مانند شاسی متعادل ، لاستیک های مناسب ، باتری با کیفیت نیز دارند ..

اسکوتر برقی SS-T Weped

SS-T

Weped یک برند کره ای است که سبک خاص خود را دارد. ما دوست داریم یا دوست نداریم اما به طور کلی این اسکوتر کسی را بی تفاوت نمی گذارد. Weped SS-T مجهز به باتری 72V45AH است که 150 کیلومتر استقلال را با سرعت کاهش می دهد. این اسکوتر برقی سریع با موتور 10000W خود سرعت حداکثر 110 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد.

مزیت این اسکوتر علاوه بر قدرت خود در شاسی بسیار کم و لاستیک های 11 ″ 130 میلی متر آن است که یک سطح تماس عظیم با زمین ارائه می دهد و بنابراین امکان ثبات عالی را فراهم می آورد.

با این حال از نظر اشکالاتی ، SS-T Weped وزن 52 کیلوگرم دارد که برای یک اسکوتر برقی نسبتاً سنگین است.

Weped SS-T با نرخ 5،290 یورو ارائه می شود.

اسکوتر برقی Nami Burn-E

اسکوتر برقی NAMI BURN-E

Nami Burn-E اولین بار از مارک جدید اسکوتر برقی است که متعلق به یک کارمند سابق از Kaabo است. همچنین این اولین مدلی است که با یک شاسی توبولار به مدت 3 سال تضمین می شود و استحکام همه وقایع را ارائه می دهد. NAMI Burn-E مجهز به باتری 72v35Ah است که بر روی کاغذ یک استقلال 130 کیلومتری ارائه می دهد. با دو موتور 3000W La Nami خود سرعت حداکثر 105 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد.

مزیت NAMI مبتنی بر شاسی و تعلیق آن است. با وجود ارتفاع آن ، این یک اسکوتر برقی سریع است ، اما ترخیص زمین و تعلیق قابل تنظیم آن نیز امکان استفاده از آن را در تمام زمین ها فراهم می کند ، که جالب است که از آن در هر نوع زمین استفاده کنید. علاوه بر این ، می توان لاستیک هایی را که می خواهید هنگام خرید انتخاب کنید و در بین لاستیک هایی که PMT معروف ساخته شده در لاستیک های ایتالیا را ارائه می دهند که مرجع چین و چروک در جاده است ، وجود دارد.

علاوه بر خلاف بسیاری از اسکوتر های برقی ، NAMI Burn-E یک درجه آب بندی IPX5 را ارائه می دهد.

این اسکوتر سریع وزن 47 کیلوگرم را نشان می دهد. با قیمت 4،490 یورو ارائه می شود.

اسکوتر برنکو vnom برقی

اسکوتر برنکو vnom برقی

Bronco vnom دومین اسکوتر برقی شاسی برقی است. درست همانطور که نامی مزیت بزرگ آن در توانایی استفاده در انواع زمین نهفته است. با این حال ، Bronco VNOM دارای کنترل کننده های قدرتمندتر 65A است و شتاب بیشتری را با حداکثر سرعت در حدود 120 کیلومتر در ساعت ارائه می دهد.

علاوه بر این ، VNOM Bronco با باتری 72V32AH یا 72V50AH ارائه می شود. با دومی ، Bronco VNOM حداکثر استقلال بیش از 150 کیلومتر روی کاغذ را ارائه می دهد.

از طرف دیگر از نظر وزن ، Bronco VNOM قرار نیست با 54 کیلوگرم در مقیاس نمایش داده شود ، که آن را به یک اسکوتر برقی سنگین تبدیل می کند.

Bronco VNOM اولین اسکوتر برقی سریع است که با چنین استقلال بالا و امکان استفاده از آن در هر نوع زمین ، حداکثر سرعت را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، این اسکوتر سریع برای نسخه 72V32AH و 3،999 یورو برای نسخه 72V50AH خود 3،390 یورو ارائه می شود ، که این امر بهترین ارزش را برای این رتبه بندی می کند.

اسکوتر برقی Rion Re80

اسکوتر برقی Rion Re80

Rion یک برند آمریکایی است که اسکوتر برقی سریع را ارائه می دهد. Rion Re80 با یک شاسی کاملاً کربن ، لاستیک های PMT SLCK و ترمزهای هیدرولیک Magura ساخته شده است. بالای تجهیزات برای وزن فقط 25 کیلوگرم.

Rion Re80 تمام آنچه انتظار می رود یک اسکوتر برقی سریع با 125 کیلومتر در ساعت خود در حداکثر سرعت ، شاسی آن با مرکز ثقل بسیار کم ، وزن شدید آن از لاستیک های 25 کیلوگرم و لاستیک برای گرفتن فوق العاده است.

با این حال ، این اسکوتر برقی سریع فقط یک باتری کوچک 80v18ah دارد که حداکثر 30 کیلومتر استقلال را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این اسکوتر منحصراً برای استفاده از جاده با شاسی خود محفوظ است.

خاطرنشان می شود که اسکوتر های ریون در مقادیر بسیار کمی تولید می شوند ، غیر معمول نیست که بیش از یک سال پس از سفارش یک RION صبر کنید.

علاوه بر این ، قیمت مربوط به مواد مورد استفاده است ، برای به دست آوردن آن حدود 8000 € حساب کنید.

اسکوتر برقی Dualtron X2

اسکوتر برقی Dualtron X2

Dualtron X2 که توسط Minimotors با نام تجاری معروف کره ای ساخته شده است ، یک اسکوتر تحمیل کننده با چرخ های بزرگ 13 لوله ای است. مزیت بزرگ آن در راحتی آن نهفته است ، به خصوص به لطف دو کمک فنر قابل تنظیم آن ، اما همچنین به لطف عرشه فوق العاده آن. علاوه بر این ، Dualtron X2 با چراغ ها ، طرفین ، روی ستون فرمان پوشیده شده و با یک فانوس دریایی LED بیش از حد قدرتمند که همه توسط یک باتری 60v3ah در ستون تغذیه می شوند ، مجهز شده است.

با توجه به سرعت ، Dualtron X2 یک VMAX 110 کیلومتر در ساعت را نشان می دهد ، علاوه بر این باتری 72V42AH آن به استقلال تا 200 کیلومتر اجازه می دهد. بنابراین راحت ترین اسکوتر برقی سریع و داشتن بیشترین استقلال این رده بندی است.

با این حال ، این همچنین عواقب دارد ، اول از همه در وزن ، در 66 کیلوگرم نمایش داده می شود ، و لزوماً بر عملکرد تأثیر می گذارد ، نه آنقدر در حداکثر سرعت بلکه به ویژه در شتاب که لزوماً مانند سایر مدلهای ارائه شده در این طبقه بندی بسیار سرزنده خواهد بود.

Dualtron X2 با قیمت 6،290 یورو ارائه می شود

محافظت در هنگام استفاده از اسکوتر برقی سریع توصیه می شود

سرانجام ، بیایید در مورد کمی آگاهی نتیجه بگیریم. اسکوتر سریع لزوماً خطرناک است ، به خصوص با سرعت بیش از 100 کیلومتر در ساعت. به یاد داشته باشید که این یک موتور سیکلت نیست ، مرکز ثقل شما بسیار بالاتر است و چرخ ها بسیار کوچکتر است. دو نکته مهم که منبع بسیاری از آسیب های صورت است. ما به شما توصیه می کنیم که خود را به کلاه ایمنی تجهیز کنید ، اگر قبلاً انجام نداده اید می توانید مورد ما را در کلاه ایمنی اسکوتر برقی بخوانید ، مطمئناً به شما کمک می کند تا انتخاب صحیحی انجام دهید.

علاوه بر کلاه ایمنی ، تجهیزات نوع موتور سیکلت به شدت توصیه می شود ، اول از همه دستکش های گلوله ای ، که در طی پاییز از دستان شما محافظت می کند. ما معمولاً سر اول را با اسکوتر می بینیم و رفلکس داریم تا از دست خود محافظت کنیم تا از آنها نیز محافظت کنیم

من شخصاً از ستون فقرات با محافظت از شانه و آرنج استفاده می کنم ، کاملاً شخصی است اما محافظت از پشت شما و اتصالات حیاتی به ندرت ایده بدی است.

آخرین مشاوره محافظت من استفاده از محافظ زانو است که از تیبیا نیز محافظت می کنند. در طول پاییز ، زانوها به طور کلی تحت تأثیر قرار می گیرند ، که در صورت بروز یک آسیب جدی می تواند بسیار ناتوان کننده شود.

در اینجا ما با پیشگیری به پایان رسیده ایم ، به امید اینکه این مقاله به شما کمک کند تا در اسکوتر های برقی سریع و واضح تر ببینید.

3 اسکوتر برقی سریع در بازار چیست؟ ?

به لطف پیشرفت فنی ، بسیاری از تولید کنندگان توانسته اند سفرهای برقی را راه اندازی کنند که بیشتر و بیشتر مد روز شده است. اسکوتر برقی یک مثال عالی است. باتری و استقلال یک اسکوتر برقی بسته به مدل متفاوت است. بدین ترتیب مدلهای ضد آب ، آنهایی که برای شهر طراحی شده اند و مدل های همه چیز را پیدا خواهید کرد.

برخلاف آنچه ممکن است فکر کند, احتمالات رسیدن به سرعت بسیار بالا با اسکوتر برقی ناچیز نیست. با این حال ، سرعت به مدل و زمینی که اسکوتر خود را در آن رانندگی می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال ، در خطوط بزرگ ترافیک ، باید به تعیین سرعت احترام بگذارید. در این راهنما چندین اطلاعات مربوط به اسکوتر برقی را پیدا خواهید کرد. این موارد شامل میانگین سرعت یک اسکوتر برقی ، اسکوتر برقی بهتر تا سرعت زیاد ، مزایا و مضرات چنین دستگاه هایی ، اقدامات ایمنی و بسیاری دیگر است.

میانگین سرعت یک اسکوتر برقی چقدر است ?

اسکوتر برقی با سرعت اساسی خود ساخته می شود. در حین رانندگی ، دومی ممکن است بسته به معیارهای مختلفی متفاوت باشد. به عنوان مثال ، شما وزن اسکوتر ، وزن راننده ، استقلال دستگاه و جاده ای را که رانندگی می کنید دارید. با این حال ، بهترین مدل های فروش در فروشگاه ها و نقاط فروش سرعت متفاوت از 25 کیلومتر در ساعت تا 35 کیلومتر در ساعت است.

از طرف دیگر ، سایر اسکوتر های برقی می توانند به 85 کیلومتر در ساعت برسند. با این حال ، میانگین سرعت یک اسکوتر برقی برابر با آن است که توسط قانون فرانسه تعیین شده است. این 25 کیلومتر در ساعت است ، سرعت نسبتاً حداقل برای دوستداران احساسات قوی. بنابراین ، برای شما طبیعی است که بخواهید یک اسکوتر برقی سریع دریافت کنید. با این حال ، این خواسته چندین مزیت و معایب قابل توجه دارد.

مزایا و مضرات یک اسکوتر برقی سریع

رانندگی یک اسکوتر برقی سریع دارای چندین مزیت است ، یعنی احساس سرعت ، سرعت ، اقتصاد و بسیاری دیگر. با این حال ، ما نباید اشکالاتی را که می توانند پشت سرعت قابل توجهی رانندگی پنهان کنند فراموش کنیم. اینها تصادفات ، تخریب موتور ، کندی زمان شارژ و غیره است. در زیر مزایا و همچنین مضرات مالکیت و رانندگی سریعترین اسکوتر را کشف کنید.

مزایای یک اسکوتر برقی سریع

احساس سرعت اولین مزیت یک اسکوتر برقی سریع است. در واقع ، افزایش آدرنالین ناشی از سرعت زیاد در چنین دستگاه کوچک می تواند شما را به سرعت اعتیاد کند. این احساس سرعت به خودی خود شر نیست ، زیرا علاوه بر سرعت ، اسکوتر برقی وسیله ای تمیز برای جابجایی است که محیط را آلوده نمی کند. همچنین لازم به ذکر است که طراحی مدل های جدید سریع مرتب و جذاب است.

علاوه بر راحتی که توسط یک اسکوتر برقی به طور کلی ارائه شده است ، مدل های سریع نیز به شما امکان می دهند در وقت و انرژی صرفه جویی کنید. مکانهایی که وسایل نقلیه ، موتور سیکلت یا اسکوتر از آن عبور نمی کنند ، اسکوتر برقی بدون مشکل در آنجا گردش می کند. با یک مدل سریع ، شما هیچ تغییری در انجام کار ندارید ، که منجر به تجربه بهتر رانندگی می شود. علاوه بر این ، فناوری باتری بسیار پیشرفته است ، که باعث صرفه جویی در انرژی شدید می شود. یک اسکوتر برقی سریع همچنین به شما کمک می کند تا از موقعیت هایی مانند ترافیک ، سوراخ کردن لاستیک یا حتی مشکلات فنی که ناگهان بر روی وسایل نقلیه بوجود می آیند ، جلوگیری کنید.

همچنین توجه داشته باشید که برای بازدیدهای فنی یا مصاحبه نیازی به رفتن منظم به یک گاراژ ندارید. شما به راحتی می توانید اسکوتر برقی خود را حفظ کنید. با این حال ، داشتن یکی از سریعترین مدل های موجود در بازار نیز پر از چندین اشکال است.

مضرات یک اسکوتر برقی سریع

رول با سرعت بالا راننده را در معرض خطر تصادف قرار می دهد. در واقع ، یک اسکوتر برقی سریع بسیار ساکت است ، به این معنی که سایر رانندگان یا رهگذران -با نمی شنوند که شما می آیند. به راحتی می توانید به یک عابر پیاده ضربه بزنید که باعث تصادف شود.

از طرف دیگر ، سرعت منظم می تواند باتری شما را از بین ببرد ، که با گذشت زمان منجر به کاهش استقلال اسکوتر شما می شود. علاوه بر این ، یک مدل برقی سریع به یک باتری قدرتمند و بنابراین یک مدل نسبتاً گران قیمت نیاز دارد. این همچنین شما را وادار می کند تا زمان زیادی را برای شارژ مجدد اسکوتر برقی خود اختصاص دهید.

3 اسکوتر برقی برتر

هر مدل اسکوتر برقی با سرعت خاص خود طراحی شده است. برای این منظور ، در زیر ، سه مدل برقی سریع در بازار ارائه می دهیم: Dualtron X2 ، Ultra II و Dualtron Storm.

1. اسکوتر برقی Dualtron X2

Dualtron X2 قدرتمندترین اسکوتر برقی است. این دستگاه عملکرد بسیار بالایی را تضمین می کند. در واقع ، این اسکوتر می تواند قدرت حداکثر 8،300 وات را فراهم کند. این قدرت به شما کمک می کند تا به راحتی از دامنه ها صعود کنید. همچنین دارای دو موتور است که به آن اجازه می دهد به 110 کیلومتر در ساعت برسد. باتری آن دارای ظرفیت 72 و 42 AH با دامنه 200 کیلومتر است. با توجه به ترمز ، این دستگاه دارای ترمزهای دیسک تهویه شده و هیدرولیک است. این به شما امکان می دهد در صورت لزوم سریع ترمز کنید.

سریعترین اسکوتر Dualtron X2 وزن 66 کیلوگرم دارد. او نمی تواند بیش از 150 کیلوگرم بار تحمل کند. سرانجام ، مطابق قوانین موجود در اسکوتر برقی ، Dualtron X2 با سرعت 25 کیلومتر در ساعت مهار می شود. واضح است که این هیولا برای شجاع ترین کسانی که به دنبال هیجان هستند در نظر گرفته شده است.

2. اسکوتر برقی Dualtron Ultra II

Ultra II متعلق به دامنه Dualtron است. به نظر می رسد قابل اعتماد و کاملاً متنوع است. این مدل می تواند قدرت 6،640 W را مستقر کند. با این قدرت ، این اسکوتر برقی ملکه All-Terrain در نظر گرفته می شود. باتری آن در لیتیوم 72 V 35 AH است. این برای شارژ کامل باتری به 11 ساعت نیاز دارد. با این حال ، استقلال آن می تواند با حداکثر سرعت 100 کیلومتر در ساعت به 120 کیلومتر برسد. در سطح ترمز ، یک سیستم هیدرولیک NUTT را در 160 میلی متر پیدا خواهید کرد.

علاوه بر این ، این اسکوتر در 45 سطح تعلیق قابل تنظیم دارد. زیبایی شناسی بهبود یافته و برای اغوا کردن طرفداران دامنه طراحی شده است. بنابراین ، یک صفحه نمایش LCD در دسته های نگهدارنده وجود دارد و پایه ها در پشت اسکوتر وجود دارد. نوارهای LED نیز روی گال ها و طرفین سینی قرار می گیرند. این اسکوتر وزن 40 کیلوگرم دارد و نمی تواند بارهای بیش از 150 کیلوگرم را تحمل کند.

3. اسکوتر برقی Dualtron Storm

طوفان Dualtron پیشرفته ترین نسخه از دامنه Dualtron است. طوفان Dualtron در سال 2021 راه اندازی شد. او کاملاً مرتب ، ورزشی و مدرن است. به گفته طراحان این مدل ، هدف از ایجاد آن ارائه قدرت باورنکردنی به کاربران است. به همین دلیل این اسکوتر می تواند قدرت 6640 W را فراهم کند. این اجازه می دهد تا این مدل گزینه ایده آل برای پیاده روی و سفرهای طولانی باشد. در این مدل از اسکوتر برقی ، یک کمک فنر فرمان ، یک سینک گرما و همچنین یک شارژر سریع پیدا خواهید کرد.

در واقع ، این مدل طوفان پیشرفته دارای باتری 72 ولت LG و 31.5 AH است. دوستداران سرعت می توانند با برد 100 کیلومتر در اسکوتر برقی Dualtron Storm به 100 کیلومتر در ساعت برسند. دومی دارای یک شارژر سریع است و به این ترتیب زمان شارژ شما را به 6 صبح کاهش می دهد (در مقایسه با 9 بعد از ظهر قبل از آن). علاوه بر این ، چندین گزینه با این مدل از اسکوتر برقی همراه است. به عنوان مثال ، شما اثر انگشت دارید که اجازه می دهد تا در برابر سرقت ها مبارزه کنید. با این نوع امنیت ، قبل از شروع دستگاه به اثر انگشت خود نیاز دارید. این اسکوتر نیز به یک تایر ضد هک مجهز شده است.

سرانجام ، طوفان Dualtron دارای وزن 46 کیلوگرم است و نمی تواند بیش از 150 کیلوگرم بار تحمل کند. برای ترمز ایمن ، این مدل دارای سیستم Nutt هیدرولیک است. باید درک کرد که اسکوتر برقی Dualtron Storm مدرن ترین در این لیست است.

با رانندگی روی یک اسکوتر سریع چه امنیتی را باید انجام دهید ?

با اسکوتر برقی می توانید به سرعت بسیار بالایی برسید. پس از آن برای شما لازم است که برخی از اقدامات ایمنی را رعایت کنید. دومی از حفاظت شما ، بلکه سایر کاربران جاده را تضمین می کند. ابتدا باید مدل اسکوتر خود را بدانید. این شامل تسلط بر عملکرد و ویژگی های اسکوتر شما است. بنابراین می دانید هنگام شارژ باتری خود یا چه زمانی شما را در گردش کامل ترک می کند.

همچنین لازم است به محدودیت سرعت مجاز برای اسکوتر احترام بگذارید. بندر کلاه ایمنی نیز ضروری است ، هر چه سرزمینی که در آن هستید. اگر می خواهید یک تجربه با سرعت بالا داشته باشید ، باید به سرزمین مناسب بروید. بنابراین ، بسته به زمینی که با اسکوتر خود می چرخید ، ممکن است اقدامات ایمنی متفاوت باشد. به عنوان مثال ، شن و ماسه های لغزنده زمینه هایی هستند که می توانند به راحتی شما را رها کنند. در این حالت ، بندر کلاه ایمنی ، دستکش و ترکیب کافی بسیار توصیه می شود.

علاوه بر این ، قبل از رفتن به جاده ، باید لاستیک های خود را بررسی کنید. داشتن فشار هوای خوب مهم است. این سفر شما را دلپذیر می کند. شما همچنین باید سطح باتری خود را کنترل کنید. بهترین ها همیشه قبل از برخورد به جاده ، باتری کامل دارند. ترمزهای اسکوتر شما نیز باید در شرایط خوبی باشد.

سرانجام ، هنگامی که در گردش هستید ، احترام به قوانین رفتار خوب مهم است. این امر ضروری است زیرا آنها خطر تصادفات را تا حد امکان محدود می کنند. در بعضی از شهرها محدودیت سنی برای رانندگی اسکوتر وجود دارد. در بعضی موارد ، دستگاه شما باید بیمه و ثبت نام داشته باشد. شما باید هنگام مسافرت همه اینها را در نظر بگیرید. وقت خود را برای شناخت و تسلط بر قوانین محلی در مورد اسکوتر برقی بگذرانید.

کجا می توان خیلی سریع سوار شد ?

دامنه های خصوصی مناسب ترین برای رانندگی با یک اسکوتر برقی سریع است. اینها مکانهایی با بار کمتری هستند. این آهنگ ها به شما امکان می دهد بدون خطر ایجاد تصادفات با سایر کاربران به سطح سرعت بسیار بالایی برسید. با این حال مهم است که در هنگام خرید در این سفرها از خود محافظت کنید.

از طرف دیگر ، مسیرهای چرخه و جاده ها نیز آهنگ هایی هستند که اسکوتر می تواند رول کند. اما به یاد داشته باشید که این قانون سرعت اسکوترهای برقی را به 25 کیلومتر در ساعت در شهر محدود می کند. مناطق عابر پیاده نیز مجاز است ، اما محدود به 6 کیلومتر در ساعت است.

چه چیزی را به خاطر بسپار ?

داشتن یک مدل سریع اسکوتر برقی دارای چندین مزیت و معایب است. برای استفاده بهتر از آن ، باید به مکان های مناسب برای سرعت زیاد بروید. سرعت یک اسکوتر نیز به مدل شما بستگی دارد.

در نتیجه ، سه مدل سریع بازار در بازار Dualtron X2 ، Ultra II و Dualtron Storm است. سرانجام ، مهم است که شما به اقدامات ایمنی لازم احترام بگذارید بدون اینکه فراموش کنید سرعت متوسط ​​یک اسکوتر برقی 25 کیلومتر در ساعت است. اسکوترهای قدرتمند دیگری مانند Rion یا Dualtron Thunder نیز وجود دارد. آنها برای پول ارزش خوبی دارند و چرخ های آن به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانند در همه جا گردش کنند. همچنین Trottinodromes وجود دارد به طوری که اسکوتر های قدرتمند می توانند با سرعت کامل روی مدارهای بزرگ بچرخند. این می تواند هدیه ای باشد که می توانید به پیروان اسکوتر برقی ارائه دهید.

ما همچنین مطالب زیر را توصیه می کنیم:

سریعترین اسکوتر برقی در سال 2023: 8 برتر

SNELSTE ELEKTRISCHE مرحله در سال 2021: Top 8

به عنوان مثال ، اسکوتر برقی برای اولین بار در بازار به عنوان یک ابزار عملی در یک اردوگاه ظاهر شد ، یا یک اسباب بازی در نظر گرفته شد. با این حال ، این دوره از زمان ما بسیار عقب مانده است اسکوترهای برقی بسیار سریع در حال توسعه هستند. وردن هادیکلد.

امروزه ، فناوری اسکوتر برقی به طور قابل توجهی بهبود یافته است. بنابراین این در اجراهایی که در آن منعکس شده است حداکثر سرعت و استقلال بیشتر است..

در بعضی موارد ، حداکثر سرعت و استقلال حتی آنقدر زیاد است که اسکوتر برقی را می توان در گروه “افراطی” طبقه بندی کرد. اما آنچه در حال حاضر سریعترین اسکوتر برقی و حداکثر سرعت آن چیست ? ما در این صفحه بیشتر به شما خواهیم گفت. در زیر سریعترین اسکوتر برقی لحظه کشف کنید:

چقدر سریع می توانیم یک اسکوتر برقی رانندگی کنیم ??

اگر به قوانین مربوط به اسکوتر برقی در هلند و بلژیک نگاه کنیم ، می بینیم که ، از نظر قانونی ، فقط می توانیم رانندگی کنیم 25 کیلومتر در ساعت با اسکوتر برقی. برای سرعت بیشتر از 25 کیلومتر در ساعت ، پوشیدن کلاه ایمنی اجباری است ، حداقل در بلژیک. اسکوتر برقی با زین مجاز به چرخش است 45 کیلومتر در ساعت در اینجا ، اما آنها باید باشند بیمه شده و راننده باید نگه دارد من گواهینامه رانندگی هستم.

در هلند ، اسکوتر های برقی همه مجاز به گردش نیستند. در واقع ، اسکوتر باید باشد تأیید شده توسط RDW, که الزامات امنیتی خاصی را بررسی می کند. پس از تصویب ، اسکوتر برقی در گروه قرار می گیرد “موتور سیکلت ویژه” یا “موتور سیکلت برقی“”. بنابراین ، بیشتر اسکوتر های برقی ، که می توانید در هلند خریداری کنید ، به سرعت بین 25 تا 30 کیلومتر در ساعت محدود می شوند.

اول ایمنی

این که آیا شما یک اسکوتر برقی بسیار سریع یا یک اسکوتر اسکوتر برقی رانندگی می کنید که حداکثر سرعت آن 25 کیلومتر در ساعت است ، در هر دو مورد ، باید خود را تصویب کنید اول امنیت. وقتی در ترافیک شرکت می کنید ، امنیت برای خود و دیگران همیشه اولویت است.

حتی اگر پوشیدن کلاه ایمنی برای اسکوتر برقی روی اسکوتر برقی که از 25 کیلومتر در ساعت تجاوز نمی کند اجباری نیست ، ممکن است انجام این کار عاقلانه باشد. عمدتا به این دلیل که در یک وسیله نقلیه شکننده هستید و به درستی محافظت نمی شوید.

حال ، وقتی می خواهید به یک اسکوتر برقی شدید نگاهی بیندازید ، همیشه باید به روش انجام این کار تا حد امکان فکر کنید. امروزه اسکوتر برقی وجود دارد که به سرعت می رسند نقطه بیش از 100 کیلومتر در ساعت. در این حالت ، بنابراین شما باید یک کلاه ایمنی بسیار خوب و احتمالاً سایر لباس های محافظ خریداری کنید تا از ایمنی خود اطمینان حاصل کنید.

8 سریعترین اسکوتر برقی لحظه

ما ملاقات کردیم انواع مختلف اسکوتر برقی در زمینه ما. این شامل انواع خاصی است. این اسکوتر های برقی سریع به سرعت های بی سابقه ای می رسند و استقلال خوبی دارند.

از آنجا که برخی از اسکوتر های اسکوتر برقی به سرعت های شدید می رسند ، آنها نیز باید باشند ساخت و ساز قوی. نیازی به نگرانی در مورد آن نیست ، زیرا اسکوتر های برقی انتخاب شده در لیست ما انتخاب شده اند مجهز به کلیه الزامات امنیتی. بنابراین بقیه را بخوانید تا دریابید که کدام مدل می تواند سریعترین اسکوتر برقی باشد.

سریعترین اسکوتر برقی 2021

1. ER-11 Pro (FLJ SK3 Pro)

ER-11 Pro (FLJ SK3 Pro) را می توان به طور رسمی فراخوانی کرد سریعترین اسکوتر برقی لحظه. با سرعت موضعی بی سابقه (نامحدود) 120 کیلومتر در ساعت, شما از همه و همه عبور می کنید. علاوه بر این ، می توانید به 120 کیلومتر با یک باتری کامل ، به این معنی که شما می توانید از لحاظ نظری با سرعت کامل به مدت یک ساعت سوار شوید.

به لطف قدرتی که استفاده می کنید تصمیم بگیرید حالت های مختلف رانندگی. اسکوتر برقی مجهز به دو موتور با قدرت 3500 وات, رانندگی در حالت تک موتور یا دوقلو امکان پذیر است. شما می خواهید صرفه جویی در انرژی ? بنابراین در حالت تک موتور سوار شوید و از سفر خود طولانی تر لذت ببرید.

با وجود حداکثر سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت ، لازم نیست نگران ایمنی باشید. در واقع ، این مدل مجهز است ترمزهای تعلیق هیدرولیکی و الف فضای بزرگ و جامد برای پا. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی کلاه ایمنی قرار داده و ترافیک را کنترل کنید.

سریع ترین

2. ER-11 (FLJ SK3-2)

ER-11 (FLJ SK3-2) برادر کوچک نوع فوق الذکر “Pro” است و همچنین می تواند خود را به عنوان ارائه دهد سریعترین اسکوتر برقی از لحظه. بنابراین ، دو مدل فقط در اسباب بازی ها و لوازم جانبی اضافه شده متفاوت هستند ، اما دقیقاً همان عملکرد را ارائه می دهند.

با تشکر از دو موتور 3500 وات, یک قدرت ترکیبی از 7000 وات تولید می شود. این به شما امکان می دهد تا به حداکثر سرعت بیش از 120 کیلومتر در ساعت. شما همچنین می توانید به 120 کیلومتر با یک باتری کامل با این مدل ، که به شما امکان می دهد از طولانی مدت اسکوتر استفاده کنید.

بنابراین ، آیا باید غذای بزرگتر از وسایل و لوازم جانبی را پیدا کنید ? بنابراین این مدل مناسب شما است. بنابراین شما کمی کمتر پرداخت می کنید, اما شما مجهز به تمام عناصر اساسی مانند قدرت ، استقلال وت اقدامات ایمنی.

سریعترین تست اسکوتر برقی

3. صفر Z11x افراطی

اگر یک اسکوتر برقی سریع تمام چیزی است که به دنبال آن هستید و به وسایل و لوازم جانبی اهمیتی نمی دهید ، صفر Z11x افراطی نامزد مناسبی برای شماست. با مدل های ER-11 ، این مدل مقام اول را برای سریعترین اسکوتر برقی در بازار به اشتراک می گذارد.

بنابراین ، حداکثر سرعت شدید این است 120 کیلومتر در U با دو موتور توپی ارائه یک قدرت ترکیبی از 3200 وات ارائه. اگرچه این یک قدرت خروجی بسیار بالا نیست ، اما وزن نسبتاً کم هنوز هم می توان به سرعت شدید رسید.

بنابراین ، صفر Z11x Extreme نیز هست مجهز به اقدامات امنیتی لازم. این شامل کمک فنرهای قدرتمند جلو و عقب, ترمزهای دیسک هیدرولیک, وت لاستیک های جامد 11 اینچی. آنچه را که باید خودتان انجام دهید این است که مطمئن شوید که کلاه ایمنی را می پوشید و با خیال راحت کنترل می کنید !

سریعترین اسکوتر کمتر

4. ER-14 (FLJ E2)

منER-14 (FLJ E2) شاید سریعترین اسکوتر برقی موجود در بازار نباشد ، اما این همان کسی است که طراحی آن قوی ترین است. با تشکر از استحکام آن, هنگام رسیدن به حداکثر سرعت ، نیازی به نگرانی در مورد ایمنی خود نخواهید داشت. در واقع ، اسکوتر برقی با وزن بیش از آن در زمین پایدار است 72 کیلوگرم.

با تشکر از قدرت ترکیبی 8000 وات, تولید شده توسط دو موتور 4000W, شما می توانید به حداکثر سرعت کمتر از 100 کیلومتر در ساعت. مزیت دیگر ER-14 این است که می توانید به آن سفر کنید 250 کیلومتر با یک باتری کامل. وقتی باتری خالی است ، می توانید آن را به طور کامل شارژ کنید در 8 ساعت.

علاوه بر طراحی و وزن ، اقدامات امنیت اضافی برای اطمینان از امنیت شما گرفته شده است. به عنوان مثال ، E-Step مجهز است ترمز داشتن دیسک هیدرولیکی, سیستم تعلیق هیدرولیکی در جلو و عقب و لاستیک های همه زرهی 14 اینچ برای بهتر در زمینه های مختلف چنگ بزنید.

سریعترین اسکوتر برقی

5. ER-13 (FLJ E2)

یک اسکوتر برقی سریع لزوماً خطرناک نیست و ER-13 (FLJ E2) فقط آن را خیلی خوب ثابت می کند. با طراحی آن فشرده – جمع و جور, اما مهمتر از همه قوی ، شما به راحتی در جاده ها سوار خواهید شد. در اینجا ، لاستیک های جاده ای 13 اینچ همراه با سیستم تعلیق هیدرولیک جلو و عقب اطمینان از رسیدگی خوب.

استفاده از اسکوتر برقی بسیار مهم است زیرا می توانید به حداکثر سرعت بیشتر از آن برسید 100 کیلومتر در ساعت. این به هر دو است موتورهای 4000W که با هم قدرت 8000 وات تولید می کنند. به آن اضافه شده ، باتری 60 ولت ، 80ah پیشنهادات کمتر از 200 کیلومتر.

علاوه بر این ، امنیت یک عنصر مهم یک طرح الکترونیکی سریع است و توجه زیادی در آنجا مورد توجه قرار گرفته است. در واقع ، به لطف ترمزها دیسک هیدرولیکی, شما در مواقعی در مواقع اضطراری عملیاتی نخواهید شد. بنابراین لازم نیست وقتی سریع دویدید نگران آن باشید.

بررسی Snelste E-Step

6. Kaabo Wolf King

در Kaabo Wolf King مدتهاست که سریعترین اسکوتر برقی در بازار بوده است ، اما متأسفانه مجبور شد جای خود را کنار بگذارد. با این حال ، این بدان معنی نیست که خصوصیات آن رو به وخامت گذاشته است. به عنوان مثال ، این مدل همیشه به حداکثر سرعت بالایی نمی رسد 100 کیلومتر در ساعت با تشکر از قدرت ترکیبی آن 6720 وات.

علاوه بر قدرت بالا ، توجه زیادی به استقلال E-Step نیز شده است. بنابراین می توان سفر کرد تا 150 کیلومتر با یک باتری. آیا می خواهید از کل دامنه استفاده کنید ? بنابراین رانندگی در حالت تک موتور مهم است. سپس می توانید کندتر را تسریع کرده و کندتر رانندگی کنید ، اما از آن لذت ببرید.

زیرا پادشاه گرگ Kaabo می تواند به سرعت بسیار بالایی برسد ، امنیت از خلبان البته در نظر گرفته شد. با ترمزهای کاملاً دیسک تعلیق مروارید هیدرولیک و شوک, شما به راحتی و با خیال راحت حرکت می کنید. هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند !

Snelste E-Step 2021

7. صفر 10 برابر

شما به دنبال یک اسکوتر برقی راحت و سریع ? سپس صفر 10 برابر می تواند یک مدل مناسب برای شما باشد. در واقع ، 10X نه تنها برای سرعت آن ، بلکه به ویژه برای راحتی آن ساخته شده است. بنابراین توجه زیادی به راحتی و در ثبات.

با وجود او طراحی فشرده و گرفتن آن دست, شما به حداکثر سرعت بیش از 60 کیلومتر در ساعت. خود را برای نسخه 60 ولت ? سپس می توانید حداکثر سرعت بیش از 75 کیلومتر در ساعت. به همین دلیل ، این مدل سزاوار مکانی در 8 مورد برتر سریعترین اسکوتر برقی است.

صفر 10 برابر است در 3 نوع موجود است چه کسی متفاوت است دامنه آنها وت سرعت آنها. بنابراین برای خودتان کشف کنید که در انتخاب یک اسکوتر برقی چه چیزی را مهم می دانید و مدلی را که مناسب شما است تعیین کنید.

Snelste Elektrische Step Kopen

8. Kaabo Wolf Warrior X Pro+

در Kaabo Wolf Warrior X Pro+ ممکن است اسکوتر برقی نباشد سریعتر ، اما مطمئناً از نظر ارزش برای پول یکی از بهترین هاست. با یک قدرت ترکیبی 2200 وات, شما به حداکثر سرعت بیش از 60 کیلومتر در ساعت

برای یک اسکوتر برقی ، 60 کیلومتر در ساعت در حال حاضر بسیار سریع است ، به همین دلیل نیرومندی و راحتی اسکوتر همچنین مورد توجه قرار گرفته است. طراحی قوی ، اما جمع و جور Wolf Warrior X Pro+ حمل و نقل راحت. در اینجا ، لاستیک های قوی همه زمینی 10 اینچ به آنچه می توانید هر کجا که می خواهید بپیوندید.

علاوه بر این ، این مدل دارای حل کمک فنرها و ترمزهای دیسک هیدرولیک برای یک کنترل بی سابقه. در واقع ، در مواقع اضطراری ، بدون در نظر گرفتن سرعتی که در آن رانندگی می کنید ، در چند ثانیه برای شما بی حرکت خواهید شد.

نتیجه

همانطور که خوانده اید ، وجود دارد چندین مدل از E-SPES بخشی از اسکوتر برقی است سریعترین در حال حاضر موجود است. اسکوترهای برقی سریع دیگری نیز وجود دارند که به سرعت معقول نیز می رسند. متأسفانه ، این مدل ها نتوانستند بخشی از لیست باشند.

اما اکنون می دانید چه بالای بالا در دنیای اسکوترهای برقی. آیا باید هنوز به دنبال یک اسکوتر برقی شدید باشیم؟ ? دریغ نکنید که از 8 مورد برتر خود استفاده کنید یا مدل های موجود در فروشگاه آنلاین ما را کشف کنید. اگر سؤالی دارید ، همیشه می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا از آنها کمک و مشاوره دیگری دریافت کنید. این است سرویس NR1TROTTTE-Electrique.خط !

سلام ، نام من هنری وورایک است. صاحب NR1Trottinete-electrique.خط. من اشتیاق واقعی به اسکوتر برقی دارم و به مشتریان کمک می کنم تا بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

من دوست دارم راه های جدیدی برای آسانتر کردن زندگی برای مشتریان خود پیدا کنم. این است که آیا ارائه خدمات عالی مشتری یا بررسی محصولات جدید است ، من همیشه سعی می کنم مشتری را منتقل کنم.

Henri Verbeek – مالک Nr1trottinete -electrique