مستثنی – ما قبلاً به آینده رنو 5 برقی نزدیک شده ایم ، برقی جدید R5 که در حال حاضر جاده های اروپا را متلاشی می کند

برقی جدید R5 در حال عبور از جاده های اروپا است

بنابراین در اواسط تست های زمستانی برای آینده 100 ٪ برقی R5 ، رنو تصمیم گرفت ما را برای کشف یک بازی دعوت کند و حتی یک بازی را امتحان کند قاطر توسعه. در اوایل این ماه ، ما به Arvidsjaur ، در لاپلند سوئد رفتیم تا ستاره آینده در الماس را از نزدیک و حتی پانزده ماهه ببینیم.

مستثنی – ما قبلاً به آینده Renault 5 Electric نزدیک شده ایم

بنابراین در اواسط تست های زمستانی برای آینده 100 ٪ برقی R5 ، رنو تصمیم گرفت ما را برای کشف یک بازی دعوت کند و حتی یک بازی را امتحان کند قاطر توسعه. در اوایل این ماه ، ما به Arvidsjaur ، در لاپلند سوئد رفتیم تا ستاره آینده در الماس را از نزدیک و حتی پانزده ماهه ببینیم.

این یکی از پیش بینی شده ترین اتومبیل ها در سالهای اخیر است و رنو در صدر آن قرار دارد. در واقع ، نماد این برند برای چندین دهه ، R5 در نسخه الکتریکی 100 ٪ با ظاهری نئو روترو متولد می شود. به همان اندازه که بلافاصله تعلیق را بشکنیم: ما هنوز نمی دانیم که نسخه سریال چگونه به نظر می رسد ، اما ما یقین داریم که تا آنجا که ممکن است وفادار به این مفهوم باشد که همه ما همه می شناسیم. “وقتی لوکا (از Meo) چیزی را دوست دارد ، او آن را می خواهد ، و او رها نمی کند. و در آنجا او از ابتدا مفهوم را دوست داشت “, یکی از اعضای تیم توسعه موجود در سایت در سوئد را مشخص می کند. کافی است بگوییم که او باید همانطور که ما خواب می بینیم ، و این خوب است ، زیرا ساخت جعبه ای با چنین ماشین دشوار خواهد بود. از طرف دیگر ، به محض ورود به Arvidsjaur ، در امکانات قاره ای که برخی از عناصر R5 را توسعه می دهد ، ما اطلاعات جدیدی را در مورد آینده رنو 5 آموختیم.

Gilles Godinot ، مدیر پلتفرم ، سه سال پیش شروع به کار روی آن کرد. اما فقط امروزه آزمایش های زمستانی روی آن آغاز می شود ، فقط 100 کیلومتری دایره قطب شمال. اولین نتایج از قبل شروع به دیدن یکدیگر می کنند زیرا دو قاطر موجود در سایت در همان مرحله توسعه نیستند: یکی قبلاً اصلاحاتی از نقشه برداری و ترمز را به ویژه دریافت کرده است ، در حالی که دیگری هنوز در همان وضعیتی است که در آن قرار دارد. ورود به لاپلند ، با “نقشه تابستانی” ، همانطور که مهندسان در سایت نشان می دهند.

نمونه اولیه رنو 5 (2024)

قاطر ، چیست ?

بنابراین در مورد قاطر یا نمونه اولیه به ما گفته می شود. در مورد R5 آینده ، بنابراین ما از قبل این سکو را داریم ، زیرا این مدل برای مدل سریال (هنوز هم با چند بهینه سازی توسعه) خواهد بود ، اما با یک بدنه شناخته شده شناخته شده. برای پوشاندن این سکو ، یک پوسته Clio 5 است ، با برخی تفاوت ها یکسان است. در حال حاضر ، یک دریچه شارژ در جلو وجود دارد ، اما همچنین بزرگان بال. این مسئله تنظیم نیست ، بلکه فقط کمی بیشتر بدن برای پوشاندن لاستیک ها از آنجا که آهنگ های R5 گسترده تر از CLIO خواهند بود. از طرف دیگر ، پایه چرخ کوچکتر است و می توان آن را در قسمت عقب مشاهده کرد که تایر بسیار نزدیک به گذرگاه چرخ است ، اما بسیار دور از سپر عقب است.

در داخل ، با کمال تعجب ، صفحه های اضافی با برخی اطلاعات برای مهندسان ، جعبه های برقی و دکمه های توقف اضطراری در همه جا وجود دارد. به طور خلاصه ، بدون شک: این یک نمونه اولیه است. ما همچنین فرمان رنو استرالیا جدید را پیدا می کنیم ، یک سنج که نشان دهنده سطح بار باتری در بلوک ابزار دقیق و برخی از شاخص ها مانند سطح روغن یا فشار تایر است ، زیرا این سنسورها به هم وصل نمی شوند … هیچ چیز !

نمونه اولیه رنو 5 (2024)

اولین اطلاعات

ما هنوز در مورد این رنو 5 بسیار کمی می دانیم که انتشار آن در نیمه اول سال 2024 برنامه ریزی شده است ، اما پلت فرم CMF-B EV آن در حال حاضر به خوبی پیشرفته است. اگرچه از 70 ٪ از اجزای CMF-B کلاسیک (Renault Clio و Captur) استفاده می کند ، اما 35 کیلوگرم سبک تر از Zoé است. صرفه جویی در وزن که در حال حاضر به دلیل باتری است (اکنون در 4 ماژول بزرگ به جای 12 در Zoé) ، اما همچنین به لطف کارهای زیادی روی موتور. در حقیقت ، این یکی برای ادغام در پلت فرم مدولار CMF-B EV فشرده تر است ، و به تنهایی 20 کیلوگرم سود را ارائه می دهد.

بدیهی است ، ما اطلاعات دیگری را در مورد این رنو طولانی مدت آموخته آموخته ایم. روزنامه نگار ما Etienne Bruet در مورد توربو در روز یکشنبه 2 آوریل در M6 به شما می گوید. در روزهای آینده در ارتباط باشید ، ما قادر خواهیم بود اولین برداشت های رانندگی را که در پشت فرمان این نمونه های اولیه در طول “تست ها” داشتیم به شما ارائه دهیم سرمای شدید »در لاپلند.

برقی جدید R5 در حال عبور از جاده های اروپا است

اولین رنو 5 برقی در Technocentre مونتاژ شده است ، مکان بالایی از مهندسی گروه رنو. و انتشار R5 Zero کوچک در حال حاضر سوار شده است !

ارسال شده در 11 ژوئیه 2023 در 3:00 بعد از ظهر

نمونه اولیه برقی رنو 5

  • رنو برقی کوچک در حال حاضر می چرخد !
  • اولین نمونه های اولیه از رنو Technocentre در پاریس بیرون آمدند
  • بازاریابی هنوز برای سال 2024 برنامه ریزی شده است

در سال 2021 ، به عنوان بخشی از پروژه RenaUlution ، سازنده فرانسوی حجاب را بر روی یک R5 برقی کوچک به خصوص جذاب برداشت. برای جشن گرفتن پنجاهمین سالگرد این خودروی تاریخی شهر (و برای جایگزینی رنو زو) ، این رنو برقی کوچک 5 باید در سال 2024 به امتیازات برسد. امروز ، رنو توسعه نمونه های مختلف مختلف را تأیید می کند ، که از نظر طراحی با وفاداری با مدل سری آینده مطابقت دارد.

Renault 5 Electric: اولین نمونه های اولیه از قبل رول می کنند !

نمونه های اولیه توسعه یافته توسط رنو بدیهی است که برای دستیابی به آخرین مدل ها ، تحت استتار جاده های اروپایی ، تحت استتار سفر می کنند. بازی ها و طغیان ماژول های جعبه و قطعات از تأمین کنندگان ، دقیقاً مانند نرم افزار ، اتصال و قسمت الکترونیکی ، نیز آزمایش می شوند.

نمونه اولیه برقی R5

به همین مناسبت ، سازنده الماس از تصاویر جدیدی از نمونه اولیه خود رونمایی کرده است ، که به نظر می رسد به ویژه به ماشین مفهومی که دو سال پیش به نمایش گذاشته شده است ، وفادار است. برخی خوشحال خواهند شد که در اینجا مشخصه ناراحتی خاصی از R5 کوچک زمان ، از جمله یک الگوی بسیار جمع و جور ، که باید کمتر از 4 متر باشد ، پیدا کنند.

این رئیس رنو به شخصه ، لوکا دو میو ، که یک نشریه را در شبکه LinkedIn تقسیم کرد ، توضیح داد که او این شانس را دارد که R5 برقی کوچک را روی مدار هدایت کند ، در کنار نرماندی. این قول می دهد “یک کار عالی ، یک زوج قدرتمند معمولی برای وسایل نقلیه برقی و فضای داخلی “ماشین واقعی برای زندگی” ، راحت و بسیار تکنولوژیکی “. او اضافه می کند : “این همان چیزی است که ما برای شما آماده می کنیم ، با چند شگفتی اضافی.»

نمونه اولیه برقی R5

بگذارید یادآوری کنیم که اگر نمونه های اولیه این R5 Electric آینده در Renault Technocentre مونتاژ شوند ، در منطقه پاریس ، نسخه سریال در کارخانه دوای تهیه می شود. لازم است قبل از دانستن همه چیز در مورد این ستاره آینده بازار الکتریکی ، به ویژه موتورهای آن و طیف وسیعی از باتری ها ، بلکه قیمت آن ، که باید حدود 25،000 € باشد ، کمی بیشتر صبر کنید.

اخیراً ، رنو با یک SUV rafale ، یک مدل کاملاً جدید را رسمیت داده است ، که مایل به تجسم استنفس جدیدی بر روی برند فرانسوی“” “. از طرف الکتریکی R5 ، مانند بقیه کاتالوگ انتشار صفر ، وسیله نقلیه باید از یک طراحی صدا امضا شده منحصر به فرد بهره مند شود … ژان میشل جارر. بله بله !