5 نفر برتر از SUV های برش مورد علاقه ما., 15 نفر برتر از بهترین SUV های بریده شده از سال 2023 – Hopauto

انتخاب بهترین SUV های برش برای سال 2023

Contents

چه کوپه لوکس برای خرید در سال 2023 ?

5 نفر برتر از SUV های برش مورد علاقه ما

این به طور غیرقابل انکار شبح شیک است. اکنون SUV هایی با استرن زودگذر برای همه سلیقه ها وجود دارد. اما بنابراین چگونه انتخاب کنیم ? در اینجا برش های مورد علاقه ما به کارمندان سرمقاله ، طبقه بندی شده بر اساس نوع موتور سازی است.

1. SUV کوپه ترکیبی: Honda Hr-V E: HEV

برای زندگی جدید خود ، جمع و جور ترین SUV در کاتالوگ هوندا ، خود را به سبک کاریزماتیک تر ارائه داده است. با یک مشبک نقاشی شده اما همچنین یک استرن زودگذر. چه چیزی به آن ظاهری جذاب تر SUV می بخشد ، اما بدون ریختن در “bling-bling”. و مهمتر از همه ، بدون آسیب رساندن به خصوصیات عملی آن.

این در واقع همان چیزی است که ما با HR-V دوست داریم: “صندلی های جادویی” منحصر به فرد آن در قسمت پشتی (امکان بالا بردن پایه ها برای به راحتی درج اشیاء بالا) و توجه کمی دلپذیر آن (مانند هواکش های آن که هوا را در اطراف سرنشینان پخش می کنند و نه دمیدن مستقیم آنها در صورتشان).

و سپس موتوریزاسیون هیبریدی آن نیز وجود دارد: HEV. حداقل تا زمانی که یک رانندگی انعطاف پذیر را حفظ کنید ، مؤثر و دلپذیر است.

2. پلاگین -در Sudo Hybrid: Mercedes GLC Coupé

اگر ما فقط یکی از لیست های خود را نگه داشتیم ، این یکی خواهد بود. برای چی ? از آنجا که با موتورهای هیبریدی قابل شارژ عالی خود (هم در بنزین و هم در دیزل موجود است) ، کوپه GLC می تواند تقریباً در همه دسته ها بدرخشد: هیبریدی ، الکتریکی و حرارتی ! برای زندگی جدید خود ، کوپه GLC در واقع مجهز به باتری غول پیکر 31.2 کیلووات ساعت است ! برای مقایسه ، بیش از دو برابر ظرفیت ذخیره سازی رقبای آلمانی است که کمتر از 15 کیلووات ساعت را ذخیره می کنند.

در عمل ، این باتری یک استقلال برقی را مجاز می کند که می تواند تا 130 کیلومتر افزایش یابد ! در طول هفته از یک وسیله نقلیه الکتریکی چه چیزی لذت ببرید. علاوه بر این ، مرسدس برش های هیبریدی GLC Plug -in خود را با شارژ سریع (حداکثر 60 کیلو وات) تیم می کند ، هنوز هم توجه نادر به هیبریدها. ما می توانیم حتی در سفرهای طولانی ، رانندگی برقی را به حداکثر برسانیم. ما همچنین در طول گزارش خود متوجه آن شدیم که بیش از 3 را پوشش می داد.000 کیلومتر با برادرش در GLC Stern معمولی.

و پس از آن ، فراتر از آن ، کوپه GLC ، SUV همه کاره است: فوق العاده راحت (به لطف میرایی پنوماتیک آن به طور خاص) ، ورزش بر روی تقاضا (به لطف چهار چرخ فرمان آن) و مجهز به تجهیزات تکنولوژیکی.

3. SUV برش برقی: Volvo C40 Cherarge و Audi Q8 E-Tron Sportback

برای گروه SUV برقی ، بیایید شووین باشیم و دو نماینده جنس “ساخته شده در بلژیک” را در اولین مرحله از تریبون مجازی خود قرار دهیم. در واقع می توانیم افتخار کنیم که دو برش برقی در کشور کوچک خود به جهان ساخته شده است !

علاوه بر این ، با توجه به سبک های انتخابی نسبتاً انتخاب و خدمات آنها ، قدردانی از آنها دشوار خواهد بود.

به عنوان یک یادآوری ، SUV برقی Volvo به تازگی از یک تغییر شکل فنی بهره مند شده است (که به ویژه نسخه موتور کشش تک تنش خود را منتقل می کند ، که این نشان دهنده بازگشت پیشرانه ولوو پس از بیش از 25 سال غیبت است !). در نسخه های خود مجهز به بزرگترین باتری ، شارژ C40 نیز 500 کیلومتر نوار استقلال را پشت سر می گذارد.

در مورد SUV بزرگ کوپه که در جنگل ساخته شده و توسط چهار حلقه زده شده است ، وی همچنین در ابتدای سال از طراحی مجدد استفاده کرد. علاوه بر تغییر نام (او خود را به نام مستعار “Q8” در کنار E-Tron Sportback ارائه داد) و سبک ، او از پیشرفت های فنی استفاده کرد. چه چیزی به آن اجازه می دهد تا 600 کیلومتر نوار استقلال را هدف قرار دهد.

4. SUV Thermal Coupe: Porsche Cayenne Coupé S

انتخاب در بین SUV های برش حرارتی بسیار زیاد است. اما اگر به هزینه نگاه نکنیم ، می توانیم توسط Cayenne Coupes Vintage 2023 وسوسه شویم. باید گفت که اصلاحاتی که پورشه برای “چهره” SUV بزرگ خود بیشتر از توسعه آرایشی و بهداشتی انجام می دهد: داشبورد جدید (با یک صفحه خاص برای سرگرمی مسافر). پیوندهای جدید زمین و موتورهای جدید.

اگر اکنون لازم است بدون نسخه انفجاری توربو GT (که فقط برای بازارهای خارج از اروپایی محفوظ است) انجام دهیم ، ما خود را با یادگیری اینکه Cayenne Coupe S V6 قبلی خود را در برابر V8 در این پرنعمت جدید لرزاند ، تسلی خواهیم داد. به اندازه کافی برای افزایش قدرت خود با 34 اسب بخار (474 ​​اسب بخار) و گشتاور آن با 50 نانومتر (600 نانومتر) ، همه با کنترل بهتر انتشار CO2 و مصرف آن. اگر ، مهندس سایت در طول تست بین المللی تأیید کرد که این تغییر بلوک نتیجه گیری از شکار برای انتشار گازهای گلخانه ای در اروپا است ، V8 4.0 L Biturbo با عرض جغرافیایی بیشتری برای به دست آوردن قدرت ضمن کاهش انتشار نسبت به V6 قبلی ارائه می دهد. بیا ، تمام امید از بین نمی رود !

5. کوپه SUV “Hyper”: Lotus elter

سرانجام ، ما لیست خرید کوچک خود را با “SUV Hyper” با یک استرن زودگذر به پایان می رسانیم. ما مطمئناً دوست داشتیم Purosangue Ferrari را در صدر این گروه قرار دهیم. اما از یک طرف ، پوروسانگو یک “متقاطع” است ، SUV برای یک فراری بیش از حد مبتذل است. اما مهمتر از همه ، ما اعتراف می کنیم که هنوز نتوانسته ایم این مدل را در کارمندان سرمقاله بدست آوریم. بنابراین ما نظر خود را رزرو می کنیم. از طرف دیگر ، ما به تازگی لوتوس امضا شده Hyper-SUV ، Elertre را کشف کرده ایم. و اگر مطمئناً با مدل های ارائه شده توسط Lotus تاکنون بسیار متفاوت است ، باید تشخیص داد که در همه زمینه ها عالی است. به خصوص در عملکرد با نامطبوع ترین نوع “R” که در مجموع 675 کیلو وات (905 اسب بخار) و 985 نانومتر گشتاور ایجاد می کند ! کافی است در کمتر از سه ثانیه از توقف تا 100 کیلومتر در ساعت منجنیق شوید. برای یک “جانور” بیش از 5 متر طول که به خانواده خود نیز اجازه می دهد ، بسیار صحیح است ..

شما می خواهید از آخرین اخبار خودرو مطلع شوید ?

شما این مقاله را دوست داشتید و می خواهید آخرین اخبار خودرو را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید ? هم اکنون به صورت رایگان مشترک شوید ، درست مثل بیش از 300.000 عاشق ماشین قبل از شما:

انتخاب بهترین SUV های برش برای سال 2023

روند واقعی در بازار ماشین استفاده شده , SUV قطعاً فتح شده است ? پرفروش ترین برای چندین سال در حال حاضر ، این نوع بدن دیگر یک واحد نیست تعریف SUV , اما اکنون چندین. آخرین ، SUV ها. این SUV های مدرن جدید ، بسیار مرسوم ، مد روز و جایگزین SUV های سنتی در محدوده تولید کنندگان. اما کدام یک را انتخاب کنید ? بعد از خواندن این مقاله بالاخره می دانید کدام یک برای شما ساخته شده است !

SUV برش: ماشین پدیده

همانطور که می دانیم ، امروز وسایل نقلیه SUV خود را به عنوان رایج ترین نوع ماشین در جهان تحمیل کرده اند. از این پدیده از ظهور یک وسیله نقلیه خاص که هم راحتی SUV و هم زیبایی شناسی یک کوپه را ترکیب می کند ، پیروی می کند: SUV کوپه.

SUV در مقابل SUV کوپه

بنابراین مدل های SUV برش به دلیل اهمیت زیادی که در طراحی آنها به طراحی آنها داده می شود با بزرگان خود در تضاد است. در واقع ، SUV های بریده شده SUV های مد روز هستند که به هر دو اجازه لذت رانندگی و لذت بصری کاربران را می دهند. خطوط دلپذیر آنها نیز در همان زمان اجازه می دهد که آیرودینامیک بهتری از وسیله نقلیه این کار از طرف دیگر با هزینه تنه انجام شود که کمی از حجم آن را از دست می دهد.

چرا یک برش SUV را در سال 2023 انتخاب کنید ?

امروزه انتخاب یک SUV برای رانندگان فرانسوی بسیار جذاب است و به دلایل خوبی ، این وسایل نقلیه دارای مزایای زیادی هستند.

SUV پویا کوپه

اول از همه ، شما باید بدانید که SUV های برش در برابر شوک ها بسیار مقاوم هستند ، بنابراین فضای داخلی آنها هم ایمن و هم راحت است. سپس آنها همچنین وسایل نقلیه ای هستند که پویایی و سرعت غیرقابل مقایسه دارند ، همه بدون نیاز به صرف بودجه گران قیمت.

لیست ما از بهترین SUV های موجود در بازار

بنابراین ، در سال 2023 ، SUV کوپه ، مرسوم ، مد روز و محبوب ترین وسیله نقلیه در بازار خودرو است که فروش را منفجر می کند.

رشد ، خودکار

با این حال ، با توجه به تنوع زیاد مدل های موجود ، تولید کنندگان برای حفظ این اثر مد واقعی ، در ابتکار عمل مضاعف هستند ، می تواند به سرعت حرکت کند.

بنابراین بدون تأخیر بیشتر 15 SUV بهترین برش برتر ما یا در سال 2023 پیدا کنید !

پژو 408 ، کوپه فرانسوی

آخرین از مارک تا شیر ، پژو 408 (کوپه SUV) با زیبایی شناسی سدان استاندارد 408 برای به دست آوردن ظاهری جدید ، اسپرت تر و باریک تر می شکند.

پژو 408 ، سدان 5 دره

با این مدل ، تولید کننده فرانسوی جاه طلبی خود را برای تسویه حساب دائمی در کنار سایر تولید کنندگان اتومبیل SUV تأیید می کند.

Peugeot 408 Restyled (پایان جذابیت)

قیمت آن 37،350 € برای یک مدل بنزین (Allure Finish) تعیین شده است و برای کاهش هیبریدی آن تا 51،400 یورو (GT Finish).

Peugeot 408 GT

رنو آرکانا ، موفقیت آمیز موفقیت

در ابتدا اولین بازی خود را در روسیه در سال 2018 انجام داد ، رنو آرکانا در فرانسه و در مورد بقیه اروپا در سال 2022 در نسخه SUV کوپه خود راه اندازی شد.

رنو آرکانا روسی ، وسیله نقلیه 5 -دستگاه

با این رنو آرکانا جدید ، هدف تولید کننده فرانسوی ساده است و با عبور از SUV برش بالا در بازار عمومی عبور می کند. لازم به ذکر است که نسخه جدیدی از Renault Arkana طراحی شده باید در سال 2023 منتشر شود.

Renaukt Arkana European ، در پشت بام مشرف به شهر

برای دستیابی به این کسب ، حداقل 32.500 یورو پرداخت می شود با دانستن اینکه قیمت ها می توانند به نسخه 39،130 یورو (خط هیبریدی E-Tech) نسخه) بروند).

Renaukt Arkana RS Line E-Tech

تویوتا C-HR ، سبک ژاپنی

مدل جدید در ماشین از ماشین قطع شده است تویوتا CH-R خیلی زود انتظار می رود. این در دو پایان در دسترس خواهد بود: نهایی نهایی و طراحی نهایی.

اولین تجهیزات طیف گسترده ای از تجهیزات را ارائه می دهد (برف پاک کن های ردیاب باران ، کلید ، سیستم راه اندازی GPS و غیره. ) به اندازه کافی برای نوید آسایش قابل توجه.

Toyota CH-R Dynamic نهایی

دوم ، به نوبه خود ، بیشتر بر ظاهر آن تأکید می کند. اصالت آن: یک رنگ دو رنگ و پنجره های عقب سبوس دار. همچنین برای گرفتن بهتر در جاده ها به رینگ های بزرگتر مجهز شده است.

طراحی تویوتا CH-R نهایی

نکته قابل توجه ، همه مدل ها می توانند مجهز به موتورهای هیبریدی قابل انتخاب باشند. یک اتحاد زیبا بین بهره برداری از موتور ترکیبی و یک طراحی مدرن و مرسوم ، مد روز ، به آن اجازه می دهد تا یکی از پرفروش ترین ها در گروه خود باشد.

موتور هیبریدی قابل شارژ

Toyota CH-R در محدوده قیمت بین 32،750 یورو (پایان نهایی پویا) و 41،700 یورو (GR Sport Finish) است

Toyota CH-R Gr Sport ، نمای عقب

فولکس واگن تاگو ، کوپه محبوب

وی برای اولین بار در سال 2020 در برزیل با نام Nivus قبل از تغییر نام به Taigo در هنگام ورود به بازار اروپا منتشر شد.

فولکس واگن

بنابراین مدل SUV کوپه آلمانی امیدوار است که جای خود را در کنار SUV های دیگر این برند مانند این مارک ایجاد کند فلفلندی و T-Cross.

دنده های Volksagen T-Cross ، T-Roc و Taigo

در کنار طراحی آن ، Taigo با میله های سقفی تهیه شده است که در نسخه آن با یک آفتابگردان ناپدید می شوند.

سانروف از تاگو ، از

قیمت آن بین 25،750 € (پایان زندگی) و 34.825 یورو (پایان سبک) متفاوت است.

پایان سبک فولکس واگن تاگو

Volkswagen Id 5 ، کوپه ای که در خط شناسه گم شده بود

Volkswagen ID 5 نسخه SUV Volkswagen ID 4 است.

Volksagen ID 4

بنابراین Volkswagen ID 5 در همان راهنما ادامه می یابد ، یعنی قرار دادن سازنده آلمانی در همان رتبه هموطنان خود در بخش کوپه برقی بالا.

Volkswagen ID 5 در شارژ ، نمای عقب

موتور نوید قدرت حداکثر 220 کیلو وات را می دهد و یک استقلال قابل توجه 520 کیلومتر را به نمایش می گذارد.

Volkswagen ID 5 Pro

برای به دست آوردن این ماشین لازم است مبلغ کمتر از 57.550 یورو (Pro Finish) را بپردازید که می تواند به 64.900 یورو افزایش یابد (GTX پایان)

Volkswagen ID 5 GTX ، در یک خط مستقیم می چرخد

مرسدس GLC/GLE کوپه ، از مبدل به SUV

این شرکت آلمانی همچنین در حال حاضر به دلیل مدل های بریده شده خود مانند کابریولت های برجسته مانند مرسدس CLK 230 Kompressor مشهور است ، هم اکنون اتومبیل های SUV خود را با برش اجساد ارائه می دهد.

مرسدس CLK قابل تبدیل

از سال 2019 مرسدس GLC و GLE در نسخه SUV کوپه موجود است . در سال 2023 ، این دو SUV High -end یک گذرگاه از طریق جعبه استراحت تجربه می کنند.

مرسدس GLC

مرسدس گل

کوپه GLE و GLC کوپه از یک فضای داخلی کاملاً بازسازی شده بهره مند می شوند و موتور هیبریدی قابل شارژ اکنون استقلال بیشتری را ارائه می دهد. تولید کننده آلمانی بار دیگر میزان دانستن آن را نشان می دهد.

Mercedes GLE و GLC داخلی مجدد

این مدل های برش جدید در سال 2023 با قیمت 68.900 یورو برای مرسدس GLC کوپه و 91،350 یورو برای GLE Coupé در دسترس خواهد بود.

مرسدس GLC کوپه

مرسدس Gle Coupé

Volvo C40 ، Nordic Electric

تقاضای زیاد در SUV کوپه از تولید کننده خودرو سوئد فرار نکرده است که برای بیرون کشیدن از بازی ، با مدل C40 خود یک SUV 100 ٪ Coupe Coupe را ارائه می دهد.

ماشین سوئدی در ابتدا مجهز به دو موتور است اما از سال 2022 نسخه ای با یک موتور واحد نیز به بازار عرضه می شود.

Volvo C40 مسئول

SUV Volvo Coupé اکنون با قیمت 54،050 یورو (شروع کار) تا 61.900 یورو برای فروش در دسترس است (پایان نهایی).

چرخش Volvo C40 در یک خط مستقیم

کوپه پورشه کاین ، پرستیژ آلمانی

ما دیگر نمادین ارائه نمی دهیم SUV لوکس آلمانی هنوز هم امروز بسیار محبوب است. بنابراین جای تعجب است که کوپه پورشه کاین در سال 2019 ظاهر شد تا با SUV های موفق جدید مانند BMW X6 یا مرسدس GLC رقابت کند.

پورشه کاین ، نمای تنه

نسخه جدیدی از پورشه کاین کوپه باید در سال 2024 بیرون برود.

کوپه پورشه کاین

برای به دست آوردن مقاله جدید از نام تجاری آلمانی در فرانسه ، باید قیمت های کمتر از 92،057 € (نسخه اصلی) را تا 208.815 € پرداخت کنید (نسخه توربو GT).

پورشه کاین کوپه توربو GT

BMW X6/X4/X2 ، پیشگام کوپه SUV

BMW X6 اولین مدل برش SUV است که نور روز را دیده است. از سال 2008 به بازار عرضه شده ، جانباز Cuté SUV نسخه های بسیاری را پشت سر گذاشته است تا همیشه در صفحه بمانند.

BMW X6 2008

آلمانی در آزمایش خود نیست و آخرین مدل BMW X6 باید در سال 2023 با یک هدف واضح منتشر شود: برای تأیید مجدد وضعیت اساسی آن.

دو مدل SUV برش جمع و جور دیگر سپس ظهور کردند: BMW X4 در سال 2014 و X2 در سال 2018.

سمت چپ: BMW X2 ، سمت راست: BMW X4

این مشتقات BMW X6 با فرمت کوچکتر بر اساس مدل ها ساخته شده اند BMW X3 و X1 به ترتیب برای BMW X4 و BMW X2.

سمت چپ: BMW X3 ، سمت راست: BMW X1

قیمت BMW X2 بین 36،350 یورو و 60،800 یورو تعیین شده است ، BMW X4 با قیمتی بین 61.850 یورو و 119.200 یورو نمایش داده می شود و در نهایت برای به دست آوردن BMW X6 ، لازم است که بین 96،650 € و 163،300 € پرداخت شود.

BMW X6 2023

Skoda Enyaq Coupé RS IV ، کوپه ورزشی از شرق

برند چک نیز از این امر پیشی نمی گیرد زیرا از SUV Coupé خود با Skoda Enyaq Coupé IV که از سال 2022 فروخته می شود ، سود می برد.

Skoda Enyaq Coupé IV

این مدل حاصل از Enyaq IV یک است وسیله نقلیه الکتریکی و بنابراین یکی از اولین SUV برقی و تمایل تولید کننده چک برای پیروی از روند وسایل نقلیه SUV برش را نشان می دهد.

Skoda Enyaq IV مسئول

نسخه RS Enyaq Coupé ظاهری اسپرت دارد ، عملکرد بهتری نسبت به نسخه استاندارد نشان می دهد و در یک رنگ اضافی جدید در دسترس است.

Skoda Enyaq Coupé RS IV

برای به دست آوردن Skoda Enyaq Coupé RS IV ، باید مبلغ متوسط ​​61،130 یورو را بپردازید.

Aiways U6 ، تعجب چینی ها

ورود مستقیم از چین SUV Aiways U6 نشانگر ورود مارک های چینی به بازار فرانسه و اروپا است.

AIWays U6 هود باز

با استفاده از U6 خود ، استارت آپ چینی 100 ٪ برقی را انتخاب کرده است ، این خودرو از سال 2022 در دسترس است و به راحتی دامنه 410 کیلومتر را به نمایش می گذارد.

aiways u6

بنابراین Aiways U6 برای خرید قیمت تعیین شده با قیمت 46.990 یورو در دسترس است.

Audi Q3 Sportback ، فرصتی برای اختراع خود

این آخرین مدل برش و بالا استآئودی Q3. اگر جلوی خودرو با مدل استاندارد یکسان باشد ، عقب آن کاملاً اصلاح شده است تا ظاهری اسپرت تر به آن ببخشد.

استاندارد Audi Q3

SUV Audi Q3 Sportback Audi Q3 از سال 2019 با موتور بنزینی یا هیبریدی در دسترس است و همچنین در سال 2023 طراحی خواهد شد.

Audi Q3 Sportback

برای به دست آوردن کوپه آلمانی ، باید بودجه ای بین 40،085 یورو (پایه پایه) و 51،355 یورو (خط پایان S) تهیه کنید.

Audi e-tron Sportback ، هنگامی که برقی و پرستیژ از جفت می روند

Audi E-Tron Sportback پاسخ تولید کننده خودروهای آلمانی در مواجهه با افزایش 100 ٪ تقاضای SUV برقی است.

Audi e-tron Sportback

در ابتدا در سال 2020 طراحی آن در سال 2022 دوباره کار شد. سپس انتخابی برای تغییر نام Audi E-Tron Sportback تحت نام “Audi Q8 E-Tron Sportback” انجام شد. بنابراین اکنون به عنوان مدل برش Audi Q8 e-tron قرار گرفته است.

Audi Q8 e-tron

برای به دست آوردن این کوپه سطح بالا ، بین 89،300 یورو (S-Line Finish) و 107،300 یورو (Avus Finish) است که شما باید از جیب خود خارج شوید.

Audi Q8 E-Tron Sportback

آئودی Q8 ، جوهر SUV آلمانی

با تکمیل دامنه وسایل نقلیه SUV که از سازنده قطع شده است ، Audi Q8 مانند هموطنان خود مرسدس Gle Coupé و کوپه پورشه کاین ، نماینده ارزشمند آنچه در این زمینه بهترین است ، است.

آئودی Q8

از سال 2018 در بازار خودرو حضور داشته است و همچنین از سال 2023 به سبک جدیدی ورزش کرده است و حس جزئیات تولید کننده را برجسته می کند.

Audi Q8 2023 ، Avus را به پایان برسانید

مقاله پرچمدار این شرکت در حلقه ها در محدوده قیمت بین 95.850 یورو (پایان خط S) و 11840 یورو (Avus Extened Finish) واقع شده است.

برای آمدن (بخش به طور مرتب به روز شده)

بنابراین بخش SUV کوپه هنوز در حال شکوفایی است ، با تقاضا همیشه قوی و یک پیشنهاد ماشین در حال گسترش. فروش از نظر خوبی است و ما مدل های بعدی مشتاقانه منتظر هستند.

نمایش موتور ، بسیاری از افراد در سایت

این یک شرط امن است که تولید کنندگان هنوز هم تلاش های خود را به منظور ایستادگی و ارائه سطح تجربه ای که هنوز در بازار عمومی و چه در مورد لوکس منتشر نشده است ، مضاعف می کنند.

کوپه مفهوم SUV

بنابراین این بخش به طور مرتب در طول سال به روز می شود.

Cupra Tavascan ، Challenger اسپانیایی

کوپه برقی 100 ٪ بعدی تولید کننده اسپانیایی مشتاقانه در انتظار است. برادر کوچک از کوپرا به طور رسمی تاکنون فقط در حالت مفهوم دیده شده است زیرا اما ما می دانیم که انتشار آن در مدل سری نزدیک است.

مفهوم Cupra Tavascan Cupra در سال 2019 ارائه شده است

با استفاده از Tavascan ، شرکت اسپانیایی امیدوار است که خود را به اندازه کافی بالا در لیست انتخابی بهترین کوپه های برقی لوکس قرار دهد.

cupra tavascan به گونه ای که

با همان شاسی مانند برخی از این پیشینیان برجسته (Volkswagen ID 5 ، Audi Q4 E-Tron) این یک شوق بزرگ را برانگیخته است زیرا همه چیز را برای خوشحال کردن دارد.

Audi Q4 e-tron

قیمت آن باید منطقی حدود 50،000 یورو باشد.

سؤالات متداول:

چه SUV برای خرید در سال 2023 ?

در سال 2023 ، SUV که بهترین فروش را فروخته بود ، بدون شک رنو آرکانا بود ، دسترسی آن و قابلیت اطمینان آن برای رقابت مناسب بود. با این حال ، انتخاب SUV نیز مطابق نیاز روزانه شما است. به عنوان مثال انتخاب ماشین خانوادگی قادر به تمرکز روی a خواهد بود ماشین 7 -ماشین. در Hopauto ، ما دوست داریم به شما در انتخاب وسیله نقلیه خود کمک کنیم ، مقاله مفصل ما را کشف کنید تا پیدا کنید بهترین ماشین خانوادگی استفاده شده.

تولید کنندگان بیشتر و بیشتر SUV های خود را از بین می برند موتورهای ترکیبی . هنگامی که بیشتر است SUV Renault , Arcana سلطه خود را تحمیل می کند اما گزینه های جالب دیگری مانند Toyota CH-R جدید یا Volkswagen Taigo وجود دارد.

چه کوپه لوکس برای خرید در سال 2023 ?

در دسته اتومبیل های لوکس ، برش های BMW (x2 ، x4 ، x6) و کوپه پورشه کاین است که تحمیل می کند که کوپه مرسدس GLE نیز گزینه ای بسیار جذاب است.