5 SUV که در سال 2023 سر شما را می چرخانند ، SUV های آینده شهری: 15 مدل جدید که در سال 2023 انتظار می رود

SUV های شهری آینده: 15 مدل جدید که در سال 2023 انتظار می رود

کمی بلندپروازانه ، استراحت آن برای مرور سپر و امضاهای نور راضی است ، اما متأسفانه نگاه شکنجه شده آن نیست.

5 SUV که باعث می شود سر شما در سال 2023 اجرا شود

 • 1/13در میان SUV های آینده که در سال 2023 انتظار می رود ، پنج مدل از هم برجسته هستند: Dacia Duster 3 ، Ferrari Purosangue ، Jeep Avenger ، Peugeot 3008
 • 2/13نسل سوم Dacia ducia ducia در سال 2023 ارائه می شود
 • 3/13Dacia Duster 3 دارای طول طولانی 4.40 متر است و تا 5 مسافر در آن قرار دارد
 • 4/13Dacia Duster که در سال 2017 مدرن شده است ، در سال 2024 جذاب تر خواهد بود ، امیدوارم که خدمات جاده ای آن حتی از مدل فعلی قانع کننده تر باشد
 • 5/13برای اولین SUV خود ، فراری در دستور العمل سنتی پرداخت نمی کند
 • 6/13در پروفایل ، Purosangue Ferrari بیشتر به عنوان یک واگن ایستگاه پر پیچ و خم ظاهر می شود
 • 7/13عرض دستگاه بسیار چشمگیر است
 • 8/13Purosangue Ferrari کاملاً مدل با چهار درب معمولی نیست
 • 9/13Jeep Avenger یک مدل الکتریکی 100 ٪ در اروپا است
 • 10/13Jeep Avenger بر روی سکوی فنی CMP پژو 2008 قرار دارد. اما با فرمت 4.08 متر (در برابر 4.30 متر برای پژو) کوچکتر است
 • 11/13این مفهوم به این دلیل است که Jeep Avenger 4xe نسخه های 4x4 Avenger را اعلام می کند
 • 12/13نسخه سوم SUV Peugeot 3008 سبکی بسیار قوی خواهد داشت
 • 13/13Peugeot 3008 MK3 در یک نسخه الکتریکی 100 ٪ منطقی به نام Peugeot E-3008 در دسترس خواهد بود

SUV های شهری آینده: 15 مدل جدید که در سال 2023 انتظار می رود

یکی از دسته بندی های پرچمدار بازار خودروهای معاصر در حال استقبال از بازیکنان جدید است. خودکار-موتو آنها را مرور می کند.

Zapping Auto Moto Moto Essay Alpine A110 MP-RC: یک ماشین مسابقه واقعی با قیمت های خوب ?

مشبک جدید اما مهمتر از همه داشبورد جدید برای رومانیایی: +اطلاعات.

تعمیرات اساسی ظریف برای انتظار تا تجدید کامل آن ، فعلی 2024.

کمی بلندپروازانه ، استراحت آن برای مرور سپر و امضاهای نور راضی است ، اما متأسفانه نگاه شکنجه شده آن نیست.

این اولین مدل از Galaxy Stellantis است که بلوک الکتریکی 156 اسب بخار MU را با یک باتری جدید که 400 کیلومتر استقلال را تضمین می کند ، معرفی می کند.

100 ٪ برقی ، خود را به عنوان کوچکترین SUV در این بخش با تکامل طول 4 متر ادعا می کند.

عیب یابی دامنه باید تقویت یک هیبریداسیون سبک به 48 ولت را برای بهبود تخلیه های CO2 خود دریافت کند.تصویر © Julien Jodry

بسیار طولانی تر از قدیمی ، برای آموزش دسته بالایی 15 سانتی متر (4.35 متر طول) درآمد دارد.

مانند NIRO ، باید از یک پیشنهاد قابل توجه چند انرژی (ترکیبی ، شارژ مجدد و برقی) بهره مند شود

همچنین در سکوی Stellantis DS 3 و Peugeot 2008 استراحت می کند ، یک حرکت 100 ٪ برقی را افتتاح می کند.

این باید ارزش ظاهری حتی بیشتر کوله پشتی را داشته باشد ، مانند نمایشگاه نمایش داده شده در جام جهانی.

در زیر کشور کشور واقع شده است ، جزو کوچکترین SUV های این گروه (طول حدود 4 متر) خواهد بود.

حالت پیشرانه آن کاملاً به لطف پری برق خواهد بود.

هیچ چیز اصلی برای این کلون رنو Captur که برای آموزش مشبک محتوا است.

از فرانسوی ، او بلوک های ترکیبی کلاسیک و قابل شارژ را به ارث می برد.

خداحافظی Mokka-E ، به Mokka Electric خوش آمدید ، یک نام واضح تر برای عموم مردم. به هر حال ، او بلوک 136 اسب بخار خود را در برابر 156 اسب بخار تعویض می کند و استقلال خود را به بیش از 400 کیلومتر می بیند.

SUV شهری از همان تحولات مشاهده شده در 208 بهره مند می شود.تصویر © Julien Jodry

این به روزرسانی فقط چند ماه پس از خواهر کوچکش باید انجام شود.تصویر © Julien Jodry

تازه روی کمان مدل الماس که از برادر بزرگ جنوبی الهام گرفته خواهد شد.تصویر © Julien Jodry

نوع هیبریدی قابل شارژ آن باید 100 ٪ استقلال برقی خود را بهینه کند.تصویر © Julien Jodry

این سدان عجیب و غریب بر اساس Captur می تواند به زودی وارد بازار ما شود.تصویر © Julien Jodry

این یک جایگزین اقتصادی تر برای Citroën C4 X و Peugeot 408 ارائه می دهد.تصویر © Julien Jodry

SUV شهری کمی سبک خود را توسعه می دهد ، و نتوانسته است در موتورهای خود انقلابی کند ، به میانه حامل رسید.

Volvo Ex90 (5 متر طول) به زودی یک برادر کوچک خواهد داشت ، بسیار جمع و جور تر از او.تصویر © Julien Jodry

او آتش سوزی های روز خود را به دو قسمت ، در پشت ، همانطور که توسط این تیزر مشهود است ، تقسیم می کند.

ما در کنار SUV های شهری بیکار نیستیم که به طور فزاینده ای در مقابل اتومبیل های کلاسیک شهری Clio و 208 تحت فشار قرار می گیرند. موفقیت روزافزون آنها تولید کنندگان را به سمت تجدید یا توسعه دام ها بیشتر و بیشتر می کند. بنابراین ، 2023 هنوز به عنوان یک کرو بزرگ به نظر می رسد.

Dacia Duster Restyled

عزیز بازار کم هزینه توسط والدینش که به آن اعطا می کنند ، مورد توجه قرار می گیرد. باید گفت که Dacia تصمیم گرفته است در همان زمان تقویم های کل دامنه خود را مرور کند ، به طوری که از نماد جدید این برند استقبال می کند. اما Duster تنها کسی است که می بیند این مولت با یک داشبورد جدید همراه است که با معرفی تجهیزات منتشر نشده همراه است. ما رفتیم تا آن را در بیابان مراکش امتحان کنیم:

DS 3 Restyled

متهم کردن فروش در Brownflowers ، DS Little Little مستحق تر شدن جسورانه تر بود. متأسفانه ، طراحان آن فقط یک سرویس حداقل برای توسعه سبک خود انجام دادند. مشتریان با ارزیابی مجدد نوع الکتریکی 100 ٪ آن ، با 20 اسب بخار (156 اسب بخار) قوی تر و قادر به جمع آوری بیش از 400 کیلومتر هستند:

فیات 600

اگر مشخص نباشد که SUV جدید Transalpine به این روش تعمید می یابد ، ما می دانیم که بسیار جمع و جور تر از Fiat 500 x خواهد بود. طول حدود 4 متر ، باید حتی از جیپ انتقام جوکسی ، کوچکترین کهکشان استلانتیس ، به سختی طولانی تر از یک پژو 208 باشد. این فیات 600 به طور انحصاری در برقی راه اندازی می شود ، ابتدا:

فورد پوما خیابان هیبرید

تنها نماینده ژانر ورزشی در این گروه ، تلاش برای جریان با توجه به مجازاتی است که وی به مشتریان خود تحمیل می کند. به همین دلیل است که وی باید در ماه های آینده ، یک هیبریداسیون سبک را در 48 ولت تحمل کند تا بتواند تخلیه CO2 خود را کاهش دهد.

هیوندای کونا

پیش از این در قلب بخش ، با طول 4.20 متر ، Kona در فصل 2 به حد بخش فوقانی باز می گردد. با 4.35 متر الگوی ، به طرز خطرناکی نزدیک به صندلی Ateca و Skoda Karoq است که از جمله جمع و جور ترین گروه های مورد اعتماد Peugeot 3008 و VW Tiguan هستند. SUV جدید کره ای قول می دهد پیشنهاد چند انرژی خود را که توسط چندین سطح هیبریداسیون و همچنین یک حالت 100 ٪ پیشرانه الکتریکی مشخص می شود ، تجدید کند:

Jeep Avenger 4xe

به زودی در دو چرخ موتور 100 ٪ برقی به بازار عرضه می شود ، خواهرزاده کوچک عمو سام نیز به یک سرنوشت حرارتی ، از طریق میکرو هیبریداسیون ، ثانیاً قول داده می شود. اما مهمتر از همه این سؤال خواهد بود که Avenger بتواند از سلاح های خود با یک حرکت همه چرخ ، احترام بگذارد ، اما فقط به لطف پری برق:

مینی آدمک

او نیز جزء ظریف ترین بخش ها خواهد بود. با طول حدود 4.05 متر ، این یک جایگزین به مراتب جمع و جور تر برای Countryman ارائه می دهد ، و متأسفانه باید معاملات خود را به درهای 5 Hatch 5 آینده کاهش دهد. اما ، برخلاف دومی ، Aceman فقط قصد دارد از برق برای حرکت استفاده کند:

میتسوبیشی ASX

یک رنو Captur را بگیرید ، مشبک خود را به سمت GO تغییر دهید و الماس های آن را با الماس میتسوبیشی مخفی کنید و ASX جدید را دریافت خواهید کرد. جبران خسارت که فکر می کردیم چرخیده است اما ما را از اواسط دهه 90 به زمان پر زرق و برق آن باز می گرداند. هیچ کس اشتباه نخواهد کرد اما میتسوبیشی حداقل می تواند بر اساس فنی سالم حساب کند ، و نتوانست از کودک جدید خود از انتقال 4×4 بهره ببرد ، که باعث خاصیت مدل قدیمی می شود. حداقل امیدواریم که ژاپنی ها طعم خوبی برای نمایش قیمت های جذاب تر از همتای Tricolor خود داشته باشند:

Opel Mokka Electric

بدون استفاده از برنامه برای آلمانی که به سادگی پیشنهاد الکتریکی خود را برای جلوگیری از استانداردهای جدید گروه Stellantis که متعلق به آن است ، تمدید می کند. بنابراین او 20 اسب بخار در 156 اسب بخار به اوج خود می رسد و استقلال خود را بیش از 400 کیلومتر می بیند. برای اینکه پیام از عموم مردم بهتر شود ، نام تعمید آن را نیز ساده می کند ، ظاهراً Mokka-E قانع کننده نیست. در فصل به سبک ، اگر رینگ های جدیدی وجود داشته باشد ، ما تعجب می کنیم که آنها مستقیماً از بانکداری اندامها آمده اند. Citroën C4:

Peugeot 2008 Restyled

مسئله عظیم به عنوان بازگرداندن SUV شیر که 4 سال خود را در سال 2023 جشن می گیرد. مشبک جدید ، نماد جدید ، امضاهای نور جدید آن را از زمان حال متمایز می کند ، و همچنین با ورود میکرو هیبریداسیون 48 ولت برای نیازهای یک بلوک جدید بنزین 136 اسب بخار. همان سطح قدرت تاکنون در 100 ٪ برقی مأموریت دارد ، اما به نفع بلوک جدید 156 اسب بخار ذخیره می شود و باتری تضمین می کند تا به بیش از 400 کیلومتر برسد ، Synergies Stellantis تعهد می کند:

Renault Captur Restyled

بدترین کابوس پژو 2008 نسخه آن را تقریباً در همان زمان بررسی می کند. بزرگ شدن Caplend ، ساده سازی نقاشی اپتیک و هوای کوچک جنوبی انتظار می رود سبک شود. اما مهمتر از همه ، یک سوال از تحولات با هدف بهینه سازی سطوح مختلف هیبریداسیون ، کلاسیک و قابل شارژ خواهد بود. ما همچنین منتظر معرفی یک نوع روح آلپ به جای برچسب RS Line هستیم.

Renault Taliant X

این UFO مطمئن نیست که خاک فرانسه را برطرف کند ، اما قول می دهد در ترکیه ، بازار مورد علاقه خود جمع شود. برای لحظه ای در قالب یک Clio با یک صندوق عقب که بر روی یک سکوی از Dacia Logan استراحت می کند ، با کوله پشتی آراسته می شود تا آنها را به اولین سدان بلند شده خود ، در حرکت Citroën C4 X و Peugeot 408 ارائه دهد. اما در یک ثبت بسیار اقتصادی تر:

Skoda Kamiq مجدداً

او نیز به اواسط حامل ، فعلی 2023 می رسد. اما منتظر سهم آن از تحولات اساسی نیست ، گروه فولکس واگن در این بخش هیبریداسیون نکرد. بهتر ، او دوباره به نقاشی رخ داده است و فضای داخلی خود را مدرن خواهد کرد.

Volvo EX30

ولوو که دارایی چینی Geely است ، که تا حد زیادی هوشمندانه در حال حاضر است ، اولین SUV شهری تولید کننده سوئدی بر اساس فنی شماره 1 هوشمند اخیر قرار خواهد گرفت. بنابراین 100 ٪ برقی خواهد بود ، اما موتورهایی را به احتمال زیاد از 400 اسب بخار در بالای محدوده ارائه می دهند:
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
اتومبیل های برقی 2022: مدل ها ، قیمت ، استقلال ، شارژ مجدد ، باتری
شارژ مجدد اتومبیل های هیبریدی و هیبریدی 2022: مدل ها ، قیمت ، استقلال
تست جدید Dacia Duster 4 × 4: نظر ما در چرخ SUV کم هزینه