کد تبلیغی کانال: 50 یورو که در سپتامبر 2023 ارائه شده است ، پیشنهادات کانال: فرمول های کانال ، کانال Ciné Séries ، کانال ورزشی با جزئیات |

پیشنهادات کانال: فرمول های کانال ، کانال Ciné Séries ، کانال ورزشی با جزئیات

Contents

برای سالها (20 سال) در کانال + مشترک شده ، من در آگوست 2020 قرارداد خود را فسخ کردم (دلایل مالی و برنامه های جالب کمتری).
در ماه سپتامبر ، من یک پیشنهاد توانبخشی شخصی با قیمت ترجیحی دریافت کردم. من به سرویس مربوطه زنگ زدم تا ببینم من از این قیمت امتناع کردم و موضوع یک پیشنهاد گرانتر باشم.
این روش ، از طرف کانال +، من را به شدت ناراضی کرد و من در اشتراک مشترک نبودم.
من با آرزوی پاسخی که همیشه انتظار دارم ، یک ایمیل از نارضایتی ارسال کردم.

کد تبلیغی کانال+

13 کد کاهش کانال+ معتبر در پیشنهادات و اشتراک ها در سپتامبر 2023

کدها و پیشنهادات به روز شده در 24 سپتامبر 2023

در سال 1984 ایجاد شده ، کانال+ اولین کانال خصوصی پرداخت شده در فرانسه است. اگر مدتهاست که روی ورزش و سینما متمرکز شده است ، در حال حاضر طیف گسترده ای از دسته های تلویزیونی و کانال های موضوعی را ارائه می دهد: کانال کلاسیک+ پیشنهاد و همچنین پیشنهادات ورزشی و سینما. این فروشگاه به طور مرتب تخفیف هایی در مورد اشتراک ها با تعهد ارائه می دهد: برنامه Canal Plus Sport ، Canal Plus Bouquet Family ، Ciné Plus Club ، Canal VOD ، Bein Connect ، Panorama و غیره. با تشکر از یک کانال کد تبلیغی به علاوه 2023 معتبر و تأیید شده ، می توانید با کاهش قیمت در اشتراک خود مشترک شوید و پس انداز کنید. علاوه بر این ، به عنوان یک مشتری جدید ، می توانید از تخفیف در اولین اشتراک خود استفاده کنید. صفحه کوپن های تبلیغاتی جهان بهترین معاملات خوب و کوپن تخفیف را برای شما برای کانال جمع آوری می کند+. [جزئیات ]

کانال شما+ پیشنهاد بدون تعهد از 13.99 یورو در ماه

شما زیر 26 ساله هستید ? اشتراک یک کانال جدید+ اشتراک بدون تعهد و استفاده از بهترین های سینما ، ورزش و محتوا برای جوانان. قیمت ها از 13.99 یورو در هر ماه شروع می شود.

جزئیات 130 استفاده

از پیشنهاد ویژه کانال+ اسپرت فقط با 25.99 یورو در ماه در هر سال 1 استفاده کنید

با پیشنهاد ویژه کانال+ ورزش ، هیچ رویداد ورزشی بزرگ را از دست ندهید: فرمول 1 ، لیگ قهرمانان اروپا ، MotoGP و غیره. جزئیات بیشتر در صفحه پیشنهاد.

شرایط دیگر 25.99 یورو در ماه در طول سال اول و سپس 39.99 یورو در ماه

Canal+ & Disney+ پیشنهاد از 25.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال ، سپس 35.99 یورو

به لطف این پیشنهاد کانال به علاوه از بهترین برنامه های سرگرمی دیزنی+ استفاده کنید. قیمت اشتراک با تعهد 25.99 یورو در ماه برای 12 ماه اول ، سپس 35.99 یورو در ماه.

شرایط دیگر با تعهد

کانال ویژه+ پیشنهاد دوستان و خانواده: Netflix Standard گنجانده شده است

مارک ها و دامنه های ویژه کانال+ دوستان و خانواده

50 ٪ تخفیف در کانال پلاس برای کسانی که زیر 26 سال دارند

با پیشنهادات کانال بیش از 26 سال ، تقریباً در تمام اشتراک ها از 50 ٪ تخفیف لذت ببرید: کانال+، سری CINE ، ورزش و غیره. کوپن کاهش لازم نیست.

از 25.99 یورو در ماه در پیشنهاد پانوراما مشترک شوید

مارک های پانوراما و محدوده شرایط دیگر 25.99 یورو در ماه برای 12 ماه اول و سپس 29 یورو در ماه با 24 ماه یا اشتراک 29 یورو به مدت 12 ماه با 12 ماه اشتراک

پیشنهاد موش+ اسپرت از 19.99 یورو در هر ماه

اگر زیر 26 سال سن دارید ، از پیشنهاد RAT+ Sport فقط با 19.99 یورو در ماه استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه تبلیغات بروید.

مشتریان جوان زیر 26 سال

کانال ویژه + پیشنهاد دوستان و خانواده از 49.99 یورو + 1 ماه ارائه شده

از کانال+ دوستان و خانواده استفاده کنید و محتوای اختصاصی را پیدا کنید: Netflix ، Disney+ ، Starzplay و غیره. با انتخاب فرمول با تعهد 24 ماهه ، فقط 49.99 یورو در ماه پرداخت می کنید و از یک ماه آزمایشی ماه رایگان لذت می برید.

مارک ها و دامنه های کانال+ دوستان و خانواده شرایط تعهد دیگر 24 ماه

برنامه خوب: کانال+ سری CINE از 34.99 یورو در ماه و سپس 45.99 یورو در ماه بعد از 1 سال

این پیشنهاد با نامزدی به شما امکان می دهد به تمام برنامه های کانال+، Netflix ، Disney+، Starzplay و OCS دسترسی پیدا کنید. 34.99 یورو در هر ماه برای 12 ماه اول ، سپس 45.99 یورو.

شرایط دیگر با تعهد

از 34.99 یورو در ماه از پیشنهاد کانال+ ورزش استفاده کنید

با این پیشنهاد ، هیچ رویداد ورزشی بزرگ را از دست ندهید: لیگ قهرمانان یوفا ، فرمول 1 جایزه بزرگ ، لیگگ 1 ، مسابقات فوتبالیست های اروپایی ، 14 تیم برتر و غیره. اشتراک مشترک با 34.99 یورو در ماه.

گزینه تلویزیون به علاوه 10 یورو در ماه

مارک ها و دامنه ها به علاوه

برنامه خوب: لیگ طرفدار سعودی در کانال زندگی می کند+

نقشه خوب ؛ Apple TV+ رایگان برای مشترکان کانال به علاوه

مارک ها و دامنه های Apple TV+

پرسش

چگونه می توان کد ارتقاء کانال رایگان خود را به علاوه ?

کدهای کاهش کانال به علاوه به طور کلی نادر هستند. گاهی اوقات می توانید آن را در صفحه ما پیدا کنید. در غیر این صورت ، برای دریافت آن در صورت موجود بودن در خبرنامه مشترک شوید.

آیا پیشنهادات کانال غیر اتصال دهنده دیگری وجود دارد ?

بله ، می توان یک اشتراک غیرقانونی مانند یک پیشنهاد کانال به علاوه اسپرت بدون تعهد ، سری Ciné یا کانال را بیرون کشید+. وقتی این فرمول را انتخاب می کنید ، می توانید اشتراک خود را خاتمه داده و در صورت تمایل دوباره فعال کنید. همچنین می توانید 1 تا 3 کاربر را به برنامه MyCanal (گزینه پرداخت شده) اضافه کنید.

در حال حاضر کانال بیشتر: برنامه های آینده چیست

 • در بزرگترین کانال صفحه: Man of Steel ، Kung Fu Panda ، Wall Street Wolf و موارد دیگر !
 • یکشنبه 30 آوریل: جایزه بزرگ آذربایجان
 • چهارشنبه 18 آوریل ساعت 9 بعد از ظهر: مسابقه چلسی / رئال مادرید در کانال پلاس

هنگامی که کانال جمعه سیاه در سال 2023 برگزار می شود ?

مانند هر سال ، کانال+ جمعه سیاه را جشن می گیرد تا تخفیف های اضافی را برای مشتریان خدمات ارائه دهد. به این صفحه از برنامه های خوب Le Monde در جمعه 24 نوامبر 2023 بروید تا تمام کدهای موجود برای جمعه سیاه را پیدا کنید !

کانال پلاس او برای جمعه سیاه 2023 قیمت می دهد ?

اگر بیش از 26 سال سن دارید و نمی توانید از پیشنهاد دانشجویی با 50 ٪ استفاده کنید ، پیشنهادات جمعه سیاه را از دست ندهید: در روز جمعه 24 نوامبر تخفیف فوری در درصد پیشنهادات با یا بدون تعهد دریافت کنید !

نحوه اشتراک با کد تبلیغی کانال رایگان در سال 2023 ?

استفاده از یک کوپن کاهش برای اشتراک کانال به علاوه بهترین گزینه برای ذخیره در پیشنهادات کانال تلویزیونی است: کانال+ دسته گل ، کانال اسپرت ، برنامه سینمایی کانال به علاوه ، خانواده Plus Plus ، Canal+ و Disney ، Canal Netflix ، Canal Plus و Bein Sports .. بشر
بنابراین چگونه می توان اشتراک کانال ارزان تر را با یک کوپن کاهش تأیید کرد و پس انداز کرد ? ساده است ! به فروشگاه آنلاین بروید و پیشنهادی را که مناسب شما باشد انتخاب کنید. سپس کوپن تخفیف خود را در درج “من یک کد دارم” وارد کنید و اشتراک خود را تأیید کنید.
علاوه بر این ، برای اعمال کد تبلیغاتی VOD CanalPlus 2023 ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. به منطقه مشتری “حساب من” خود در سایت یا برنامه متصل شوید یا یک حساب جدید ایجاد کنید.
 2. کوپن کاهش خود را بیاورید و به صفحه Video در صفحه تقاضا دسترسی پیدا کنید.
 3. فیلمی واجد شرایط برای کد امتیاز را انتخاب کنید.
 4. بسته به روش پیشنهاد ، گزینه “خرید” یا “اجاره” را انتخاب کنید.
 5. کد کاهش خود را در قسمت اختصاصی اضافه کنید. تخفیف بلافاصله در این مرحله فعال می شود.
 6. برای یک کد تبلیغاتی رایگان فیلم ، شما فقط باید روش پرداخت خود را انتخاب کنید و روی “پرداخت سفارش من” یا “دریافت محتوای من” کلیک کنید.

توجه داشته باشید که کدهای تبلیغاتی تجمعی نیستند. از طرف دیگر ، گاهی اوقات استفاده از یک کوپن تخفیف با فروش خصوصی ، یک پیشنهاد کریسمس یا ارتقاء کانال جمعه سیاه به علاوه 2023 امکان پذیر است. اگر احتمالاً ، یک کد کاهش کار نمی کند ، اطمینان حاصل کنید که معتبر است و به درستی توقیف شده است. در غیر این صورت ، با خدمات مشتری تماس بگیرید.

بهترین پیشنهادات کانال برای ذخیره در اشتراک شما چیست ?

با کد حمایت مالی Canal Plus 50 € دریافت کنید !

با حمایت مالی از دوستان ، هر بار که یک Godson در یک کانال به علاوه اشتراک با تعهد 24 ماه مشترک است ، 50 یورو دریافت می کنید. داشتن آن از پرداخت ماهانه بعدی شما کسر می شود. خدای شما نیز برای همان مبلغ چک دریافت می کند. برای لذت بردن از این برنامه خوب ، بسیار ساده است:

 1. کد حمایت مالی خود را در سایت ایجاد کرده و آن را با عزیزان و دوستان خود به اشتراک بگذارید.
 2. هنگامی که یک اشتراک جدید در اشتراک با کد تولید شده ، شما و خدای خود ایجاد می شود ، از یک جایزه 50 یورو لذت می برید.

توجه داشته باشید که یک حمایت مالی خوب بدون اشتراک کانال تعهد ، کانال+ دوستان و خانواده و همچنین در مورد پیشنهادات تبلیغاتی معتبر نیست. این جایزه فقط در مورد اعتبار و فعال سازی قرارداد اشتراک اعمال می شود. در صورت خاتمه در ماه اول آزمایش رایگان ، پاداش لغو می شود.

از 50 ٪ تخفیف با نرخ دانشجویی کانال به علاوه بهره مند شوید

اگر دانش آموز هستید ، پس پیشنهاد “کانال جوان کمتر از 26 سال” را از دست ندهید و در ارزان ترین اشتراک خود مشترک شوید. این پیشنهادات غیر تعهد فقط در سرزمین اصلی فرانسه معتبر است و منحصراً برای جوانان 18 تا 25 ساله در نظر گرفته شده است. آنها حق کاهش 50 درصدی در اشتراک های کانال+، کانال به علاوه سین سین و تلویزیون به علاوه برنامه های تلویزیونی را می دهند. با این حال ، آنها در مورد دسته گل کانال بیشتر خانواده و کانال ضروری تر بدون تعهد اعمال نمی شوند.

با عضویت در یک پیشنهاد جدید زیر 26 سال ، از دسترسی به برنامه های سینما ، خلاقیت های اصلی ، مجموعه تلویزیونی ، ورزش و کانال+ عجیب و غریب بهره می برید. شما می توانید تمام برنامه های زنده و جریان مورد علاقه خود را از طریق برنامه MyCanal در رایانه شخصی ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، MAC ، Apple TV ، Airplay ، Android TV ، Chromecast ، Console و غیره مشاهده کنید.
در اینجا نحوه مشترک شدن در یک پیشنهاد جوان زیر 26 سال آمده است:

 1. به سایت Canal Plus Mobile یا برنامه تلفن همراه بروید.
 2. روی برگه “-26 ساله” کلیک کنید.
 3. اشتراک را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد ، سپس روی دکمه “Take the Moinh Producted” کلیک کنید.
 4. برای تأیید سن خود تصویری از سند هویت خود (کارت هویت ، گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا مجوز اقامت) را بارگیری کنید.
 5. اشتراک خود را تأیید کنید.

از آنجا که این پیشنهادات بدون تعهد است ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان خاتمه دهید. در صورت تمایل ، می توانید اشتراک خود را دوباره فعال کنید تا زمانی که شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنید. از 26 سالگرد شما ، با نرخ استاندارد صورتحساب می شوید.

مزایای پیشنهاد وفاداری Canalplus چیست ?

سرویس وفاداری کانال به علاوه “کانال+ باشگاه” فقط برای مشترکان بیش از 12 ماه ارشد محفوظ است. او با توجه به فرمول اشتراک و سن و سال شما ، تمام سال را به شما ارائه می دهد:

  • دسترسی به برنامه های خاص در پیش نمایش.
  • مکان هایی که به کنسرت یا مسابقات فوتبال ارائه می شود.
  • بازدید از زمینه های فیلمبرداری مؤسسات کانال+.
  • تخفیف های اختصاصی در اشتراک مجلات ، پیشنهادات اقامت تعطیلات ، مربع سینما و غیره.

  برای استفاده از کانال به علاوه مزایای وفاداری ، به سایت LECLUB متصل شوید.کانال.FR با شناسه های MyCanal شما. سپس اطلاعات مورد نیاز را در فرم ثبت نام مرتبط با رویداد انتخاب شده برای شرکت در قرعه کشی وارد کنید. اگر برنده شوید ، از طریق تلفن یا مینا یک اعلان دریافت خواهید کرد.

  در کدام کانال به علاوه می توانم در سال 2023 ذخیره کنم ?

  شما یک پیشنهاد کانال+ پیدا کرده اید و می خواهید در اشتراک با یا بدون تعهد صرفه جویی کنید ? از انتخاب زیادی از اشتراک های ارزان استفاده کنید یا هنگام سفارش از یک کوپن کاهش استفاده کنید:

  • کانال+: کانال عمومی (سریال سینما ، تلویزیون و ورزش).
  • سریال کانال+ CINé: کانال+ ، 500 فیلم ، 350 فیلم جدید در سال ، بهترین سریال تلویزیونی,
  • کانال+ دوستان و خانواده: کارتون ها ، برنامه های سرگرمی ، دسترسی کامل به دیزنی+ و نتفلیکس ، کانال به علاوه خانواده Essential ، Netflix ، Starzplay ، Disney+ و OCS.
  • کانال+ ورزش: مسابقات فوتبال ، لیگ قهرمانان یوفا ، 1 لیگ Ubereats ، Eurosport ، فرمول 1 (F1) ، راگبی…

  علاوه بر این ، اگر نمی توانید یک کد تبلیغاتی قدیمی+ مشترک مشترک را پیدا کنید و دانشجوی هستید یا زیر 26 سال کانال هستید+ 50 ٪ قیمت کاهش را در بسیاری از پیشنهادات به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، در هنگام اشتراک یک گودسون ، درخواست تخفیف 50 یورو را برای تخفیف 50 یورو فراموش نکنید و به اشتراک بگذارید.

  پیشنهادات کانال: کانال+ فرمولها ، کانال+ سینمای Séries ، کانال+ ورزش با جزئیات

  کانال های کانال

  پس از ناپدید شدن Canalsat به نفع کانال در نوامبر 2016 ، گروه کانال+ پیشنهادات جدیدی را به مشترکان خود ارائه داد.

  در سپتامبر 2021 ، کانال+ تعمیرات اساسی از پیشنهادات و شبکه قیمت گذاری آن را اداره کرد. این گروه اکنون سه فرمول را با یا بدون تعهد ، با کیفیت 4K ارائه می دهد: کانال+ ، سریال کانال+ CINé و کانال+ ورزش. او همچنین پیشنهاد دیگری را به نام راه اندازی کرد کانال+ دوستان و خانواده.

  زیر 26s از تخفیف در تمام پیشنهادات غیر اتصال ، جدا از کانال+ دوستان و خانواده بهره مند می شود.

  پیشنهادات کانال+

  کانال 3 فرمول ارائه می دهد: کانال+ ، سریال کانال+ CINé و کانال+ ورزش. این گروه همچنین یک پیشنهاد چهارم را ارائه می دهد که سه مورد اول را گرد هم آورده است: کانال+ دوستان و خانواده.

  کانال+ پیشنهادات بدون تعهد یا با تعهد 24 ماهه در دسترس است. اگر در اشتراک با تعهد مشترک هستید ، از آن بهره مند می شوید گزینه تلویزیون+ به مدت دو ماه رایگان. به بیش از 60 کانال اضافی دسترسی می دهد.

  • کانال+ : کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، اپل تلویزیون+.
  • کانال+ سوریس : کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سری+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، کانال+ سری ، کانال+ سینما (ها) ، کانال+ گیشه ، Ciné+ ، دیزنی+ ، نتفلیکس ، OCS ، پارامونت+ ، اپل تلویزیون تلویزیون+.
  • کانال+ ورزش : کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، کانال+ ورزش ، کانال+ پا ، ورزش باین ، یوروسپورت ، چندپاتورت ، اپل تی وی+.
  • کانال+ دوستان و خانواده : تمام سه پیشنهاد فوق (کانال+ ، کانال+ Séries ، کانال+ اسپرت) ، Apple TV+.

  کانال+ پیشنهادات ، سری Canal+ Ciné و Canal+ Sport 2 صفحه نمایش همزمان ، در حالی که Canal+ Friends & Family شامل 4 صفحه است.

  قیمت و تبلیغات کانال+

  پیشنهاد بدون درگیری تعهد 24 ماهه پیشنهاد را ببینید
  کانال+
  2 صفحه
  27.99 یورو 27.99 یورو
  22.99 یورو
  دیدن “
  کانال+ سوریس
  2 صفحه
  45.99 یورو 38.99 یورو
  34.99 یورو
  دیدن “
  کانال+ ورزش
  2 صفحه
  39.99 یورو 39.99 یورو
  25.99 یورو
  دیدن “
  کانال+ دوستان و خانواده
  4 صفحه
  79.99 یورو 79.99 یورو
  49.99 یورو
  دیدن “

  معتبر تا 11 اکتبر 2023 برای هر اشتراک جدید. قیمت کانال جدید+ پیشنهادات نشان داده شده در جدول فوق با تعهد 24 ماهه یا بدون تعهد است.

  با تعهد 24 ماهه ، Canal+ پیشنهادات برای 12 ماه اول با قیمت کاهش یافته است:

  • کانال+ در 22.99 یورو به جای 27.99 یورو
  • سریال Canal+ Cinema در است 34.99 یورو به جای 45.99 یورو
  • کانال+ ورزش در 25.99 یورو به جای 39.99 یورو
  • کانال+ دوستان و خانواده در 49.99 یورو به جای 79.99 یورو.

  علاوه بر این ، با درگیر شدن به مدت 24 ماه از یک قیمت مناسب و همچنین یک کانال+رمزگشایی ، سازگار با جعبه تلویزیون اپراتور خود (نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom ، رایگان …). اجاره رمزگذار 7 € در ماه هزینه دارد.

  خدمات شامل

  از 20 آوریل 2023, Canal+ Apple TV+ پیشنهاد در پیشنهادات خود. کانال+ نیز شامل می شود فشار دادن چه کسی جایگزین کافهین می شود و از گروه رسانه ای Prisma (Télé Loisirs ، Geo ، Voi ، زن فعلی و غیره) به چندین رسانه دسترسی می دهد.

  در پیشنهادات سریال Canal+ Ciné ، شما به لیزی و تلهراما دسترسی دارید. و برای Canal+ Sport ، شما علاوه بر Passpresse از Midi Olympique بهره مند می شوید.

  پیشنهادهای زیر 26 سال

  برای افراد زیر 26 سال ، کانال+ نرخ ترجیحی را در سه پیشنهاد غیر اتصال خود ارائه می دهد. آنها برای هر اشتراک جدید معتبر هستند. کانال+ بنابراین به هزینه است 13.99 یورو در هر ماه ، سریال کانال+ سینما هزینه دارد 22.99 یورو در هر ماه و هزینه های کانال+ ورزش 19.99 یورو هر ماه.

  برای بهره مندی از این پیشنهادات ، برای بررسی سن خود باید از سند هویت خود اسکن یا عکس بگیرید. شما باید بین 18 تا 25 سال (روز قبل از تولد 26 سالگی) باشید تا از این قیمت ها بهره مند شوید ، تا 26 سال. از آنجا کانال+ با قیمت کامل به شما صورتحساب می شود.

  ADSL
  فیبر
  18.99 یورو
  18.99 یورو
  27.99 یورو
  31.99 یورو
  دیدن “
  ADSL
  فیبر
  19.99 یورو
  19.99 یورو
  19.99 یورو
  29.99 یورو
  دیدن “
  ADSL
  فیبر
  19.99 یورو
  19.99 یورو
  44.99 یورو
  44.99 یورو
  دیدن “
  ADSL
  فیبر
  20.99 یورو
  20.99 یورو
  20.99 یورو
  30.99 یورو
  دیدن “
  ADSL
  فیبر
  20.99 یورو
  20.99 یورو
  34.99 یورو
  34.99 یورو
  دیدن “
  ADSL
  فیبر
  24.99 یورو
  24.99 یورو
  37.99 یورو
  42.99 یورو
  دیدن “

  تبلیغ و شما

  • کانال+ (پیشنهاد اصلی)
  • کانال+ سوریس
  • کانال+ ورزش
  • کانال+ دوستان و خانواده
  • کانال -26 ساله
  • مکعب S
  • پیشنهادات کانال
  • با تغییر اپراتور اینترنت (ISP) حقوق کانال خود را حفظ کنید

  تبلیغ و شما

  150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
  100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
  30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
  20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
  5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “

  مقالات بعدی ما را از دست ندهید

  هر هفته اخبار پیشنهادهای موبایل اینترنت و تلویزیون را به صورت رایگان دریافت کنید.
  (14 رای. توجه داشته باشید : 4.14/5)
  مسیحی 4 ژوئیه 2023 ساعت 5:15 بعد از ظهر

  افزایش اشتراک بدون اینکه هشدار داده شود ، همه اینها برای من غیرقانونی به نظر می رسد .
  من با خاتمه گزینه Mini Decoder شروع کردم و به طور جدی در مورد هر کانال + خاتمه کمتر و کمتر جالب و قیمت بالاتر و بالاتر فکر می کنم بدون هیچ دلیلی.
  کانال + مشترکان خود را برای گاوهای شیر می برد.
  با دسترسی به فیبر نوری Bouygues اکنون و دسترسی به کانال های دیگر ، دیگر علاقه ای به نگه داشتن کانال + به خصوص با افزایش این تکرار پیدا نمی کنم ، احتمالاً به دلیل جنگ در اوکراین من فکر می کنم ….
  کانال وداع + .

  الین 13 اکتبر 2022 ساعت 5:13 بعد از ظهر

  من مشترکین ساعت اول (1984) هستم و تا به امروز می خواهم اشتراک 24 ماهه خود را در تاریخ 31 ژانویه 2023 دسته های خاصی به پایان برسانم و فقط بسته ورزشی را با کانال اسپرت ، کانال 360 ، کانال فوت ، یوروسپورت نگه دارم ، ورزش و غیره ، و سینما را نگه دارید و به 2 یا 3 تلویزیون یا دستور دهنده دسترسی داشته باشید و از MyCanal برخوردار باشید ، 1 فوریه به 119 یورو می رود در حالی که من 89euro را پرداخت کردم ، بنابراین بازنشسته شدم ، من نمی توانم مبلغی را پرداخت کنم زیرا قدیمی است. مشترکین بیشتر دوست ندارند مشترکان جدید

  فرانتس 10 آگوست 2022 در ساعت 2:04 بعد از ظهر

  سلام ، در این ماه اوت 2022 ، اشتراک من از 43 ، 19 یورو به 52.19 یورو بدون دلیل و اطلاعات خاص پرداخت. مهلت تجدید من در سپتامبر 2023 تعیین شده است. آیا می توانم دلیل آن را بدانم ، لطفا ?
  خالصانه

  سیسکو 1 اکتبر 2021 ساعت 5:29 بعد از ظهر

  پس از 29 سال سن و سال ، بدون تخفیف ، امتناع از من باعث می شود من از پیشنهادات با حداقل نرخ آن مربوط به مشترکان جدید بهره مند شوم. اگر به چیزی احتیاج ندارید ، در تماس با خدمات مشتری دریغ نکنید. علاوه بر این ، استقبال بسیار بد از مشاوران خاص از طریق تلفن ، آنها فقط برای فروش بسته ها در آنجا هستند ، هیچ چیز بیشتر و به شما می گویند بله بله ما می فهمیم اما شما نمی توانید از این قیمت بهره مند شوید. آنها به بقیه اهمیتی نمی دهند.
  کانال + وفاداری C من. او هرگز پاداش نمی گیرد.

  ویرجینیا 28 ژوئیه 2021 در 2:00 بعد از ظهر

  سلام ، من به یکی از پیشنهادات ظریف کانال+ علاقه مندم اما صریحاً با خواندن تمام نظرات من به سرعت به خودم کمک کردم ! در واقع کانال ذکر می کند که آنها قصد داشتند قیمت های خود را به سمت بالا مرور کنند ! و این تنها کسانی هستند که این کار را انجام می دهند! همه اپراتورهای دیگر ، دقیقاً ، برای بررسی قیمت های خود در حال کاهش و با توجه به بحران که جهان در حال گذر است ، تلاش می کنند ، این یک اقدام تجاری بسیار خوب برای حفظ و جذب مشتری است ! بنابراین می بینید که رهبر جدید شما دندانهای بسیار طولانی دارد و او را به یک کوسه کثیف و بزرگ تبدیل می کند که معتقد است می تواند جیب های خود را بر روی FOS همه مشتریان خود قرار دهد ! او حتی از داشتن صورت خود مانند الاغ شرمنده نیست ، بی پروا ! خوب بدون من خواهد بود و به حساب من گواهی نمی دهد . کلاهبرداری همه شما در تجارت هستید . من در برابر همه این سیستم های wobbly خیلی عصبانی هستم

  فراته 9 ژوئن 2021 در 18:52

  من اشتراک Nollywood را می خواهم

  برنارد 8 مارس 2021 در 14:25

  صبح بخیر,
  در حال حاضر من 45.90 یورو در هر ماه پرداخت می کنم .حالا من آن کانال+ ورزش و سینما را نگاه می کنم.آیا اشتراک وجود دارد
  که شامل کانال های کانال اسپرت و سینما است.و قیمت چیست.
  با تشکر.خالصانه

  جوزف 2 دسامبر 2020 در 19:36

  برای سالها (20 سال) در کانال + مشترک شده ، من در آگوست 2020 قرارداد خود را فسخ کردم (دلایل مالی و برنامه های جالب کمتری).
  در ماه سپتامبر ، من یک پیشنهاد توانبخشی شخصی با قیمت ترجیحی دریافت کردم. من به سرویس مربوطه زنگ زدم تا ببینم من از این قیمت امتناع کردم و موضوع یک پیشنهاد گرانتر باشم.
  این روش ، از طرف کانال +، من را به شدت ناراضی کرد و من در اشتراک مشترک نبودم.
  من با آرزوی پاسخی که همیشه انتظار دارم ، یک ایمیل از نارضایتی ارسال کردم.

  پاسکال 25 نوامبر 2020 در 3:22 بعد از ظهر

  من از سال 1988 با کانال + بوده ام و کانال به خوبی تغییر کرده است زیرا متأسفانه هواپیماهای رایگان ما در آن زمان فرمول 1 ، چند کانال که به سرعت توسط کانال رها شده اند ، پیشنهادات دیگر جذاب نیست ، فکر می کنم در سالگرد ، قرارداد من را فسخ کرد : به جای افزایش قیمت های خود در تلاش برای حفظ مشتریان .

  والری 30 اکتبر 2020 در ساعت 1:16 بعد از ظهر

  سلام ، من با همراه خود زندگی می کنم و دوست دارم در کانال+مشترک شوم اما اشتراک به نام من نیست ، چگونه باید انجام دهم ، یا فقط اشتراک را به نام او می گیرم و من هستم که می پردازم … متشکرم

  کانتین 23 اوت 2020 ساعت 10:53 صبح

  صبح بخیر.من چندین سال است که در کانال مشترک شده ام .من گزینه Sport Behin را گرفتم که ورزش زیادی به من داد. سرانجام فوتبال انگلیس را منتشر کردید و اکنون لیگ 1 و ملی لیگ 2.قیمت آن زمان 11 یورو و اکنون 15 یورو بود.و شما از کانال های ورزشی دور شده اید.این یک رسوایی واقعی است.پرواز مجاز.وقتی بروید و قیمت اشتراک را به ما پایین بیاورید.شما ما را برای احمق ها می گیرید . مانند همه اپراتورهایی که سعی می کنید ما را پرواز کنید.

  کریستوف 19 فوریه 2020 ساعت 2:45 بعد از ظهر

  خیلی خوب براوو

  خوی 26 ژانویه 2020 در ساعت 2:50 بعد از ظهر

  صبح بخیر.
  ما در برنامه مجله Télé مشترک هستیم. چرا برخی از کانال ها با کانال های برنامه مطابقت ندارند?
  مثال: RMC Discovery ، برنامه 98 بنابراین کانال 126 است. و بیشتر دیگران.
  یافتن آن آسان نیست.

  گودال 1 سپتامبر 2019 ساعت 10:36 بعد از ظهر

  من در سال 2010 در پیشنهاد کامل کانال+ مشترک شدم ، ورزش های Bein را دریافت نمی کنم ، در حالی که در پیشنهاد فعلی ما آن را منتشر می کنیم ، من نمی فهمم

  پاتریک لجستیک نارنجی 22 فوریه 2019 ساعت 8:55 بعد از ظهر

  Jean Marie:
  سلام ، در اینجا یک انجمن نارنجی غیررسمی است و این موضوع در مورد کانال صحبت می کند .
  بنابراین اینجا نیست ، که شما قادر خواهید بود اشتراک یا فرمول دسته گل خود را تغییر دهید .
  شما باید با شماره 0892 39 39 10 با شماره مشترک Cunal و نقشه رمزگذار نارنجی تماس بگیرید.

  ژان ماری 22 فوریه 2019 ساعت 10:04 صبح

  صبح بخیر,
  من می خواهم بسته خود را برای کانال های ورزشی تغییر دهم ، من به سرعت منتظر پیشنهادات شما هستم.
  خالصانه.

  متاهل 18 فوریه 2019 ساعت 2:37 بعد از ظهر

  صبح بخیر
  من در ابتدای سال بیانیه بانکی خود را دریافت کردم و شما 5 یورو به من تعلق گرفتید و می خواهم بدانم چرا.
  از آنجا که من برای شروع سال گزینه ای را فسخ کرده بودم ، بنابراین مجبور شدم کمتر بپردازم .
  من نمی توانم به پرداخت گزینه هایی که نپرسیدم ادامه دهم
  لطفاً بسته من را در اسرع وقت مرور کنید.
  من باید یک نمونه از 45 داشته باشم.90 اما بیشتر.
  اگر این کار ادامه یابد ، من باید به خدمات شما آسیب برسانم.

  گودال 23 ژانویه 2019 در 4:20 بعد از ظهر

  من از ماه اکتبر مشترک شده ام و فهمیدم که 2 بار در ماه 1 بار 13 یورو و یک بار 2 19.9o گرفته شده ام که می خواهم بدانم که چرا و در صورت لزوم بازپرداخت می کنم

  برنارد 16 ژانویه 2019 ساعت 1:45 بعد از ظهر

  من در کانال Sat Sport مشترک هستم ؛ موتور سیکلت GP در Eurosport چه مورد علاقه من است. این کانال بیشتر است که امسال مجدداً ارسال شده است . اطلاعات کانال: گالی ………

  مارپیچ 21 دسامبر 2018 ساعت 6:48 بعد از ظهر

  مشترکین سالها با یک بسته 39.90 یورو ، 2 بار است که من به گزینه های اضافی که هرگز درخواست نکرده ام ، پایان می دهم و بدیهی است که به طور خودکار پرداخت می شود …44.90 یورو اکنون . علیرغم نامه های من از طریق نامه ثبت شده ، و درخواست های من برای بازپرداخت مبالغ جمع آوری شده ، خدمات مشتری به طور کامل به همه چیزهایی که می توان گفت ، اهمیت نمی دهد ، طول می کشد و این همه است . بنابراین می توانم بگویم که کانال شرکتی است که مستقیماً به حساب بانکی شما پمپ می کند ، زیرا ما نمونه ها را پرداخت می کنیم و با وجود همه نامه های نارضایتی که در این زمینه خوانده ام ، مجازات به ترتیب است ، اما با این حال ، به نظر من این نوع فرایند به سادگی به سرقت جذب می شود . من خاتمه خواهم داد ، زیرا گرفتار شدن صریح برای یک لاله ، مرا به بالاترین نقطه ناراضی می کند . چه زمانی جلیقه های زرد برای کانال است .

  دومینیک 19 دسامبر 2018 ساعت 4:16 بعد از ظهر

  چگونه است که ما از زمان سابق 4 یورو در ماه گرفته شده است در حالی که من در Canalsat یا Canal +مشترک نیستم و در روند دیجیتال مجبور شدم یک جعبه 99 € بخرم و کارتی دارم که پرداخت کردم 15 € که باید 10 سال معتبر باشد.

  مربوط به مناجات 8 دسامبر 2018 ساعت 3:48 بعد از ظهر

  من چیزی نمی فهمم . این کانال + سایت غیرقابل تحمل است . ما نمی توانیم اطلاعات روشنی در مورد یک پیشنهاد روشن داشته باشیم . من می خواهم پیشنهاد خود را تغییر دهم ، اما نمی دانم این پیشنهاد در 24.90 چیست . اپراتورهای موجود در تلفن به همه چیز و هر چیز دیگری پاسخ می دهند ، نکته اصلی این است که شما را مشترک کنید . علاوه بر این دسترسی به منطقه مشتری من غیرممکن است . این آشفتگی بزرگ در کانال نشسته است . این باعث می شود شما بخواهید به طور مربعی اشتراک کنید و به یک اپراتور اینترنتی بروید ….

  ژان ماری 6 دسامبر 2018 ساعت 2:56 بعد از ظهر

  صبح بخیر
  مشتری در xxxxxx
  در اختلاف با یک قرارداد اصلاح شده یک جانبه توسط خدمات شما ، به خودم اجازه می دهم از شما بخواهم لیست کانال هایی را که در حال حاضر برای من قابل دسترسی است برای من ارسال کنید ، من به دنبال آن بوده ام و هیچ چیز مطابقت ندارد.
  مشتری سابق با گزینه اصلی ، بانوی تلفن ، فوق العاده تجاری پیشنهادی را به من پیشنهاد داد که هنوز توسط من پذیرفته نشده است. به نظر می رسد که این ، تبلیغاتی ، علاوه بر پیشنهاد اساسی ، کانال+، خانواده کانال و مینیسپورت ، با قیمت 30.90 یورو در هر ماه ، گیرنده اجاره ای Sat Le Cube به مدت 2 سال شامل می شود.
  من می خواهم بدانم که آیا این پیشنهاد به کانال هایی که قبلاً دریافت شده اضافه شده است ، یعنی می گویند ترکیبی از آنچه در حال حاضر دریافت می کنم
  من این سؤال را می پرسم به این معنی ، دسترسی به حساب کانال من بسته می شود ، به خصوص که قبلاً هیچ کس به درخواست های من پاسخ نداد ، گفتگو پاناسه کانال نیست .
  ممنون که سریع به من پاسخ دادید

  جک. شرح 26 نوامبر 2018 ساعت 3:38 بعد از ظهر

  صبح بخیر,
  من از دهه 80 مشترک مشترک Canal+/Canalsat بوده ام و فرمول قدیمی Canal+Ecrans را با قیمت 39.90 یورو به عنوان سری Canalsat دارم
  سینما با قیمت 19.9 یورو برای کل 59.80 یورو.
  آیا این درست است که اکنون این فرمول نامیده می شود: پیشنهاد “ضروری” با سری سینما با قیمت 29 یورو در هر ماه برای یک اشتراک 2 ساله?
  اگر چنین است ، چگونه می توانیم به این پیشنهاد بپردازیم که سودمندتر است.
  پیشاپیش از پاسخ شما قدردانم.
  خالصانه,

  الین 15 نوامبر 2018 ساعت 8:50 صبح

  ممکن است این پیشنهاد 69 باشد.90 رمزگذار با این قیمت گنجانده شده است

  فرانسیس 5 نوامبر 2018 ساعت 10:40

  کانال پیچیده+ اکنون ، من مشکلی را حل کرده ام که قرارداد خود را حل می کنم. در لیگ قهرمانان اروپا بیشتر ، در سال 2020 لیگ 1 آن را از دست می دهد ، اما در مقابل گلف (واقعاً جالب) وجود دارد. مشترکین کانال+ برای چندین سال ، به من پیشنهاد می شود قیمت اشتراک خود را افزایش دهم. کافی است که برای یک گوگو گرفته شود و سپس خداحافظی کنید.

  thierry81 3 اکتبر 2018 در 4:31

  صبح بخیر. من بیش از 15 سال است که در کانال+ و Canalt SAT مشترک شده ام. اشتراک من در 2 ماه به پایان رسید. به مدت 2 سال برای همه کانال های بدون کانال بزرگسالان 59.90 پیشنهاد داده ام.سپس من می دانم که اشتراک من چه قیمتی را خرج می کند? اگر این یک اشتراک باشد ، من مجبور می شوم که مرا تحت فشار قرار دهم.-زنجیرها و کانال های بیشتر و بیشتر .
  به من بگویید برای یک درگیری 2 ساله ، قیمت همه کانال ها بدون کانال های بزرگسالان همچنین کانال های غیر کانال + ورزشی و کانال های سینما چیست. با تشکر از شما و در صورت امکان در اسرع وقت زیرا من نیز مجبور نخواهم شد در پایان من خاتمه دهم

  دومینیک 29 سپتامبر 2018 ساعت 11:20 صبح

  صبح بخیر,
  پیشنهاد کامل من منقضی شده است (59.90) من اولین تماس با کانال داشتم که به جای 119 یا 109.90 به من 99.90 پیشنهاد می دهد ، سپس یک پیشنهاد دوم با قیمت 79.90 یورو اولین مداخله در 119 یورو از من گفت که این یک سال است تعهد هنگامی که من 32 سال مشترک کانال سابق هستم ، باید دلبستگی من به این گروه را نشان می داد و بیش از 2 سال قیمت را به من پیشنهاد می داد تا در 1 سال ، J ‘من به زنجیره ای اطلاع دادم که نمی توانم چنین افزایش قوی را بپذیرم ، به خصوص از آنجا که پیشنهادهای ارائه شده به مشترکین جدید بسیار سودمندتر بود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که اشتراک خود را به اشتراک بگذاریم ، به خصوص که گروه A از دست رفته است ، و این که ما قدردانی کرده ایم ، من کانال را توسط RAR آگاه کردمدر همان زمان من در را برای تجدید در ایالت یا مذاکره باز کردم ، ایمیلی دریافت کردم که به من گفت که درخواست من برای خاتمه در نظر گرفته شده است. پس از 32 سال ، این زنجیره مشتریان قدیمی خود را حفظ نمی کند و ترجیح می دهد دادگاه جدید . خسارت .
  خالصانه

  ژان برای سرویس اشتراک کانال + 20 سپتامبر 2018 ساعت 7:11 بعد از ظهر

  صبح بخیر,
  مشتری سالهاست که بازنشسته شده ام و قدرت خرید من به حدی کاهش یافته است که دیگر نمی توانم در همه کانال ها مشترک شوم ، از این گذشته ، که من برخی را تأیید نکرده ام. بنابراین من فقط با استفاده از حداقل ، فرمول ها را کاهش می دهم ، ورزش (مکانیکی + تنیس) موجود در بسته Offbeat است که علاوه بر این و در این مورد چقدر در این مورد است ? مگر اینکه بتوانم از جعبه های SFR خود عبور کنم.لطفا از طریق ایمیل به من پاسخ دهید

  با تشکر از شما با توجه به یک مشتری وفادار با بازنشستگی کوچک

  ژان کلود 22 اوت 2018 در 3:16 بعد از ظهر

  راه اندازی مجدد توسط یک فروشنده خوب
  من بازنشسته شده ام که بسیار نزدیک به دادگاه Cassation هستم
  در حضور شخص دیگری از من خواسته ام که بدانم SAT من+ تغییر نمی کند ، هزینه کانال 55 E را اضافه می کنم
  من تأیید می کنم که دیگر SAT+ در یکپارچگی ندارم
  یک دروغ دیگر
  چه بدبختی.

  پاتریس 23 ژانویه 2018 ساعت 8:47 بعد از ظهر

  صبح بخیر
  من از سال 1991 مشترک شده ام و از آنجا که نمی توانم بگویم کانال + به من هدیه داد ، امروز 23/01/2018 با من با یک پیشنهاد 2 ساله رایگان برای هر ورزش یا ورزش در تمام سینما با من تماس گرفتم .باید بگویم که این روش کاملاً سریع است ، من پیگیری نکردم.با یک مشترک طولانی مدت با این روش تماس گرفته شده است ?

  لورنس 10 نوامبر 2017 در 12:29

  صبح بخیر,
  من مدرک شده ام ، توسط Canalsat خاتمه می یابم ، و سه شنبه 7 نوامبر ، کانال+ با من تماس بگیرید تا سهام خود را بگیرم و به من کانال+ ضروری را با کانال های سری Ciné برای 19 ارائه دهید.90 در هر ماه (به جای 24.90 برای مشترکان جدید) به دلیل وفاداری.
  من پیشنهاد را می پذیرم ، مشاور به من می گوید که من قرارداد را از طریق پست دریافت می کنم. امروز هنوز هیچ چیز با آنها تماس می گیرم ، و در آنجا … به من گفته می شود که این پیشنهاد معتبر نیست و من برای … 29.90 پیشنهاد می شود. گرانتر از مشترکان جدید.
  مشترکین جدید این پیشنهاد را برای 24.90 دارند .
  شرم آور است..

  ژیل 15 اکتبر 2017 ساعت 2:14 بعد از ظهر

  سلام ، من علاوه بر اشتراک کانال خود مشترک شده ام: Mini Sport و Essential ؛ من امضای الکترونیکی را فعال کردم اما به مدت 48 ساعت ، هیچ کانال اضافی جدید ظاهر نشده است .چه دستکاری باید انجام شود . از پاسخ شما متشکرم .

  فرانسیس 12 اکتبر 2017 ساعت 11:24

  سلام ، من به تازگی با یک کانال+ مشاور تماس گرفته شده است که از من دعوت می کند 2 سال از کانال+ Essential به علاوه یک کانال ورزشی به صورت رایگان علاوه بر اشتراک فعلی Canalsat من نیز به من کمک کند. او شماره عضو من و شماره شماره 0805801805 را برای من فراهم کرد که بلافاصله با آن تماس می گیرم. در آنجا به من گفته شده است که برای کانال+ ضروری به علاوه کانال ورزشی 24.90 هزینه دارد و من در مورد Canalsat چیزی به من گفته نشده است ، من رها کردم زیرا این پیشنهاد مشخص نیست ، علاوه بر این اگر به من گفته شده است که Canalsat نامیده می شود کانال کاملاً از بین می رود. که در ESG واقعاً از این پیشنهاد است?

  ژان پل 21 سپتامبر 2017 ساعت 6:38 بعد از ظهر

  من با کارت در Canalsat مشترک شدم. رمزگشگر من به خوبی سازگار است و بسیار خوب کار کرد. من فرمول خانوادگی اساسی ، سری مینی سین و مینی ورزش را گرفتم.
  اما من. نحوه دریافت برنامه برای این فرمول? من به یک رمزگذار جدید احتیاج دارم ? یک کارت جدید ?
  با تشکر .

  سیلوین 22 سپتامبر 2017 ساعت 4:06 بعد از ظهر

  با خدمات مشتری با مشتری تماس بگیرید

  بچه 5 آگوست 2017 ساعت 2:34 بعد از ظهر

  با تشکر از پاسخ ها.

  من در واقع سعی خواهم کرد با کانال مذاکره کنم. من ده سال مشتری بودم ، پس از آن ، محتوای (به نظر من) به طور قابل توجهی ، سه سال پیش اشتراک گذاری کردم.
  اما ، با شناسه مشترک (خانواده) ، هر از گاهی می توانستم عصر خوبی داشته باشم (به ندرت …).

  این بدان معنی است که ، حتی رایگان ، کانال+ اشتیاق را برانگیخته است !
  پیش از این ، C+ فیلم ها ، ورزش را ارائه می داد (چارلز بیتی ، تعالی!). یک فیلم: فتنه ، توسعه ، نتیجه گیری و عصر در صدر بود.
  در حال حاضر ، سریال می خواهید ، در اینجا شما هستید ، ما هر دوشنبه ، سه شنبه … از هفته ، این سریال ها ، مجبور به دیدن و بررسی همان سرها هستیم و خسته کننده است: من برنامه های هفتگی را باز می کنم ، صفحات را می چرخانم. و من نمی دانم به چه چیزی نگاه کنم. (جدا از ورزشی که دوباره شروع می شود).

  بنابراین کانال + برای لذت او به ما بسیار گران است . حتی Gratos ، آن را بمکد ، اما اگر عاشق فوتبال ، راگبی ، اتلیسم باشیم ، گروگان های آنها هستیم …
  اگر شجاعت بیشتری داشتم ، به ماهیگیری می رفتم !

  پاتریک لجستیک نارنجی 5 آگوست 2017 در 9:32

  @ elisabeth:
  25 سال کانال . در حال حاضر ، ما باید به شما هشدار می دادیم ، در پایان سال 2016 ، پیشنهادات جدید از طریق پست … زیرا آنچه در حال حاضر پرداخت می کنید ، مسلم است که شما حق ارائه پیشنهاد جذاب تر و ارزان تر را دارید ، مطمئناً از جمله کانال+ و Uen Canalsat (( اکنون کانال) شامل … این همان کاری است که من انجام دادم .
  اما بهترین چیز برای شما این است که با تماس با آنها سعی در مذاکره کنید …

  بچه 4 آگوست 2017 ساعت 4:09 بعد از ظهر

  من می خواهم بدانم که آیا پیشنهاد کامل C+ به شما امکان می دهد با اولین رمزگشایی ارائه شده توسط ADSL دریافت کنید,

  و اگر رمزگذار دوم موجود در پیشنهاد ، می تواند توسط SAT دریافت کند. (که باعث می شود به عنوان مثال در یک خانه دوم یا تعطیلات برنده شوید.
  از پاسخ شما متشکرم.

  سیلوین 4 آگوست 2017 ساعت 7:54 بعد از ظهر

  بله ، می توانید در رمزگذار اول و یک رمزگذار WiFi مکعب S در رمزگشایی دوم درخواست رمزگذار SAT کنید. توجه داشته باشید که در حال حاضر این پیشنهاد اجازه می دهد تا از نسخه دوم که به مدت 6 ماه استفاده می شود.

  الیزابت 11 ژوئیه 2017 ساعت 6:59 بعد از ظهر

  صبح بخیر,
  ما در کانال+ که قبلاً به آن کانال+ “Le Bouquet گفته می شد ، مشترک هستیم. آیا می توانیم به کانال های بیشتری با همان قیمت در پیشنهادات جدید امیدوار باشیم. اطلاعات بسیار گیج شده است ، حرکت آسان نیست. از اینکه اگر کسی بشنود به من پاسخ دادید متشکرم.

  سیلوین 11 ژوئیه 2017 ساعت 7:01 بعد از ظهر

  شما باید با یک مشاور فروش کانال تماس بگیرید تا با انتقال پیشنهادات جدید چه چیزی را به شما ارائه دهند.

  اسکندر 13 دسامبر 2016 ساعت 9:30 بعد از ظهر

  و برای SFR Sport در دسته کانال ، هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد ?

  اسکندر 13 دسامبر 2016 در 2:36

  من قبل از اینکه کانال + برای 39 داشته باشم به کانال زنگ زدم.90 یورو و کانال پانوراما برای 65 یورو Don Bein Sport و 2 رمزگذار 6 یورو که اکنون 12 یورو است ، من کانال کامل دارم.
  این بدان معناست که کانال کامل کانال + را می گیرد و کانال Sat J تمام کانال ها را دارد و من کانال های X و 2 رمزگشایی را برای 2 سال به عنوان اصلاحیه 60 یورو در هر ماه دوست دارد
  این رحمت او جلوتر است

  اسکندر 13 دسامبر 2016 در 2:31

  من قبل از اینکه کانال + برای 39 داشته باشم به کانال زنگ زدم.90 یورو و کانال پانوراما برای 65 یورو Don Bein Sport و 2 رمزگذار 6 یورو که اکنون 12 یورو است ، من کانال کامل دارم.
  این بدان معنی است که کانال کامل کانال + و کانال را به خود اختصاص می دهد من تمام کانال ها را دارم و کانال های X را با 60 یورو در ماه دوست دارم
  این رحمت او جلوتر است

  نادیا 11 دسامبر 2016 ساعت 10:33 صبح

  صبح بخیر
  من در حال حاضر در کانال ماهواره Grand Panorama مشترک هستم ، در بسته ها کمی گم شده ام.
  چه چیزی را باید به عنوان یک بسته بگیرم تا آنچه را که داشتم پیدا کنم? و یک سؤال دیگر اگر دو سال مشترک شوم ، من حق دارم بعد از یک سال فسخ کنم همانطور که دیروز برای من همکار کانال را برای من تأیید کرد
  پیشاپیش متشکرم

  سیلوین 11 دسامبر 2016 ساعت 10:37 صبح

  Grand Panorama با تعهد 2 ساله به پیشنهاد کانال به طور کامل با 59.99 یورو نزدیکتر می شود.

  فقط یک مشاور کانال می تواند یک پاسخ رسمی به شما بدهد ، اما طبق شهادت های قبلی ، اگر در یک پیشنهاد کانال جدید با حضور مجدد 2 سال مشترک شوید ، می توانید از نامزدی پانوراما خارج شوید.

  جکی 10 دسامبر 2016 ساعت 6:49 بعد از ظهر

  من 26 سال است که مشترک شده ام. من در مورد سن و سال من پیشنهادی دریافت نکردم و به شما می گویم که اشتراک کانال من در ژانویه به پایان می رسد و کانال/SAT در مارس. چه چیزی را ارائه می دهید ? شلخته

  پاتریک لجستیک نارنجی 3 دسامبر 2016 ساعت 11:33

  سلام به همه:
  @ ژاک
  من قبلاً با توجه به فرمول انتگرال در مورد آن صحبت کردم .
  من کانال فرمول انتگرال+/کانال دارم
  بله ، همه چیز وجود دارد …همه گزینه ها (سینما ، ورزش ، مضامین ، کانال های X) + همه کانال های ورزشی و حداکثر….و پا +، راگبی +، و گلف +…
  علاوه بر این ، کسانی که در Canalsat مشترک هستند (نه توسط رمزگذار نارنجی) ، آنها حق دارند یک رمزگذار رایگان دوم (مکعب S یا WiFi Cube G5) . یعنی: برای دو رمزگذار ، اجاره ارائه می شود (به جز سپرده امنیتی 75 یورو)
  همه با 59.90 یورو ، به مدت دو سال .

  تیبود 2 دسامبر 2016 ساعت 8:49 صبح

  سلام فلورانس از یک کد برای داشتن بسته ورزشی در 24.90 صحبت کرد
  این کد چیست?
  آیا هنوز هم معتبر است?
  پیشاپیش متشکرم

  جرمی 30 نوامبر 2016 ساعت 4:32 بعد از ظهر

  یعنی اینکه تا 18 ژانویه 2017 امکان دسترسی به هزینه های دسترسی را دارید و ماه اول مسئولیت خود را برای واریز دو رمزگشایی یا 100 یورو پس از سفارش و 50 یورو در هر ماه اول بر عهده دارید ، بنابراین اساساً ماه اول ما فقط سپرده آرام را پرداخت کنید البته هرگونه تعهدی در گرفتن یک یا دو رمزگشایی و مثل معمول و نصب و نصب ارائه شده است

  جرمی 30 نوامبر 2016 ساعت 4:11 بعد از ظهر

  بنابراین من شخصاً نگران شدم و ناگهان حق این را دارم که دو سال رمزگشایی اجاره ای را به PDT ارائه دهند 2 سال قیمت شما در 59 یورو باقی می ماند و برای این بودن این integle تمام کانال ها را بدون استثنا درک می کند! MM Eurosport 360 ° TT یکسان است

  سیلوین 30 نوامبر 2016 ساعت 4:25 بعد از ظهر

  با تشکر از جرمی برای دقت

  ژاکت 30 نوامبر 2016 ساعت 2:10 بعد از ظهر

  به اندازه کافی فرمول انتگرال شما نیست ، به عنوان مثال کانال های ورزشی خوب اما حداکثر beinsport ?
  در نرخ 59.90 یورو ، اجاره رمزگذار درک می شود ?

  سیلوین 30 نوامبر 2016 ساعت 3:11 بعد از ظهر
  هانری 26 نوامبر 2016 ساعت 6:45 بعد از ظهر

  من امروز صبح ، در نارنجی و نه یک حق رای دادن نارنجی ، به نظر می رسد که پیشنهادات یکسان نیستند.نارنجی فقط در صورتی که از یک کانال یا قرارداد کانال کمتر از 6 ماه باشد که حق رای دادن می تواند از ما بهره مند شود.بنابراین قدیمی ترین ، بدون تبلیغ .راه حل را می توان به 2 روش حل کرد ؛ یا قرارداد نارنجی را خاتمه دهید و با تغییر نام آن ، شریک زندگی خود یا تغییر اپراتور ، آن را دوباره تنظیم کنید.در مورد من ، نارنجی یا حق رای دادن ، پیشنهادات بسیار نزدیک به یکی از آنهاست. دیگری که من هیچ علاقه ای به آن پیدا نمی کنم.من فکر می کنم من به یک اپراتور دیگر ، احتمالاً به سمت رایگان روی می آورم ، و اگر می توانید به من بگویید که درباره این اپراتور چه فکر کرده اید .رضایت شما یا ناامیدی شما .سلام به همه.PS/من همیشه منتظر پیشنهاد کانال شخصی هستم و قرارداد من در تاریخ 01/28/2017 به پایان می رسد

  جرمی 24 نوامبر 2016 ساعت 6:30 بعد از ظهر

  Hummm CO زیبا است … من می خواستم در آن زمان برای پانورامای بزرگ که گروه های سری ، سینما ، سرگرمی های ورزشی را با هم گروه بندی می کنند ، مشترک شوم. “خانواده ضروری بدون پرداخت عمده کانال ورزشی دوباره و دوباره دوباره + کانال های کانال + به من علاقه ندارند

  فلورانس 24 نوامبر 2016 ساعت 11:50 صبح

  من به خوبی کد تبلیغاتی را که هنوز یکشنبه فعال بود برگشتم و در حال حاضر هنوز هم بالاست اما فقط با کانال های ورزشی با 24.9 یورو به من توصیه شده است که مرا با OCS از بین ببرم ? حتی اگر مشاور به من اطلاع داد که می توانم در اشتراک قیمت ذکر شده تا 31 دسامبر مشترک شوم. من پریشان هستم

  سیلوین 24 نوامبر 2016 در 12:24

  از طریق سایت کانال امتحان کنید در غیر این صورت نمی توانم به شما کمک کنم متاسفم.

  فلورانس 23 نوامبر 2016 ساعت 9:35 بعد از ظهر

  من می خواستم در سریال Cinema Product Essential (20 یورو) مشترک شوم: Canal+ Cinema ، Canal+ Series ، Ciné+ ، Sundance TV ، Action ، OCS ، سینمای دیزنی ، سینمای TCM ، کانال Paramount ، اما در نارنجی من آن را پیدا نمی کنم از 29.90 یورو مانند کانال +. سپس من یک کد تبلیغاتی دریافت کردم که این پیشنهاد را جمعه گذشته به 24.9 یورو آورد. بنابراین من با فروشندگان از کانال تماس گرفتم که همان پیشنهاد را پیدا نمی کنند. من دیگر چیزی نفهمیدم. آیا کسی می تواند به من کمک کند ?
  پیشاپیش متشکرم,

  سیلوین 24 نوامبر 2016 ساعت 11:44

  سری پیشنهادی + سینما با 29.99 یورو با تعهد 2 ساله در سایت کانال و در تلویزیون نارنجی به خوبی ارائه می شود ، بنابراین هیچ خطایی وجود ندارد.

  20 € که در مقاله ذکر شده است با قیمت عادی (به استثنای تبلیغی) سریال دسته گل Cinea به تنهایی ، بدون بخش اجباری “اساسی” مطابقت دارد. در سطح کد تبلیغی ، حتی با عضویت از طریق TV Orange می توانید یک کد تبلیغاتی را وارد کنید ، آیا امتحان کرده اید ?

  هری 23 نوامبر 2016 ساعت 11:42

  با تشکر از سیلوین ، من سرانجام پاسخی از کانال داشتم ، که به من اطمینان داد که مواد نارنجی سازگار و کارآمد است ، سپس به لطف خدا ، همانطور که می گوییم.برای پلوگ من می توانم روی آن بنشینم.من به سمت تبلیغات کانال کامل حرکت می کنم و امیدوارم که مجبور به پشیمانی آن نباشم.به هر حال ، من در حال حاضر در نارنجی 50 یورو گزینه های خود را از 24.90th Canalsat = 74 صرفه جویی می کنم.از طرف دیگر 90 € قرارداد نارنجی من بدون تعهد است ، امیدوارم که بتوانم قیمت خوبی داشته باشم.سلام و تشکر از شما

  لورنت 23 نوامبر 2016 در 7:36

  سلام من فقط در پیشنهاد اصلی خانواده مشترک شدم .اما او همیشه پیشنهاد Crescendo را با 12 یورو به من متهم می کند. اگر آن را حذف کنم کانال های خود را از دست می دهم ? او به من گفت که می توانم آن را حذف کنم اما دوست دارم بدانم.
  خالصانه

  ساندرمین 23 نوامبر 2016 ساعت 10:51 صبح

  بله برای من منطقی به نظر می رسد: کانال های Crescendo در خانواده ضروری نیستند ، بنابراین اگر گزینه را حذف کنید ، فصول ، حیوانات ، سفر ، ورزش شدید ، موتورهای تلویزیونی ، ملودی ، Mezzo و Mezzo Live را از دست خواهید داد.

  گودین هنری 22 نوامبر 2016 ساعت 12:10 بعد از ظهر
  سیلوین 22 نوامبر 2016 در 12:12

  صبح بخیر. برای این نوع سوال ، من از شما دعوت می کنم سوال خود را در انجمن اطلاعات نارنجی بپرسید. مشترکانی که کانال را توسط Orange دریافت می کنند قادر به مشاوره بهتر به شما خواهند بود.

  لودو 22 نوامبر 2016 در 1:21

  سلام sylvain la من به مدت 2 سال 59 یورو به مدت 2 سال با 6 یورویی که از رمزگذار به جای 99 90 € ارائه شده است ، پرداخت می کنم که بعد از 2 سال من 6 یورو رمزگشایی یا باقیمانده آن در 99 90 یورو است. 6 در پیشنهاد کامل کانال گنجانده شده یا خیر

  ساندرمین 22 نوامبر 2016 ساعت 10:29 صبح

  در سایت کانال ، پیشنهاد تبلیغی کامل شامل اجاره رمزگذار 1 نیست ، اما یک رمزگذار دوم 6 ماه ارائه می شود. کانال مطمئناً پیشنهاد ویژه ای را به شما ارائه داده است.

  به طور معمول این پیشنهاد 99 یورو 6 یورو در SAT است. بنابراین لازم است قبل از مهلت مهلت مجدداً مجدداً با کانال تماس بگیرید.

  لیدی 21 نوامبر 2016 ساعت 11:54 بعد از ظهر

  من کانال+ و کانال SAT را مشترک می کنم. دومی در 12/31/2016 و پایان ژوئیه 2017 برای کانال به پایان می رسد+. از آنجا که اشتراک های من به خوبی تعریف شده بود ، من باید در صورت عدم ارائه پیشنهاد جدید که توسط کانال ارائه شده است ، برای من مطابقت داشته باشم یا می توانم اشتراک های خود را قبل از تاریخ خاتمه دهم ?
  من هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ام ، فکر می کنم در هفته تماس خواهم گرفت.

  ساندرمین 22 نوامبر 2016 ساعت 10:21 بعد از ظهر

  اگر نمی خواهید دوباره به پیشنهادات جدید بپردازید ، باید در پایان تعهد خود در هر دو قرارداد بروید.

  دنیس 21 نوامبر 2016 ساعت 10:23 بعد از ظهر

  چه قیمتی برای خانواده های ضروری + کانال های ورزشی ?
  با قیمت اعلام شده باید اجاره رمزگشایی را اضافه کنیم?

  سیلوین 21 نوامبر 2016 ساعت 10:54 بعد از ظهر

  برای اولین سوال ، مقاله را بخوانید. برای رمزگشایی:
  – شنبه: 75 یورو سپرده امنیتی و 6 یورو در ماه برای اجاره کانال رمزگشایی +LE Cube (5 یورو در ماه برای ماه جاری)
  – TNT/اینترنت: 50 یورو برای ضمانت برای رمزگشایی Le Cube S (بدون اجاره ماهانه)

  نیکولاس 21 نوامبر 2016 ساعت 9:22 بعد از ظهر

  من به پیشنهاد کانال Essential Cannel Cine با OCS علاقه مند خواهم شد. یک فروشنده کانال با من تماس گرفت و با تعهد دو ساله به 24.9 یورو پیشنهاد می دهد. این برای دو سال کمی درگیر من است اما قیمت جالب است. فروشنده نتوانست به من بگوید که آیا من هنوز هم می توانم OCS بروم (پخش مجدد). بنابراین من در بازجویی کامل هستم. آیا کسی می تواند به من اطلاع دهد ? سرانجام ، من باید در کانال مشترک شوم و نه نارنجی ?

  سیلوین 21 نوامبر 2016 ساعت 9:31 بعد از ظهر

  بله OCS GO در صورت داشتن کانال گنجانده شده است. می توانید از طریق کانال یا نارنجی مشترک شوید.

  پاتریک لجستیک نارنجی 19 نوامبر 2016 ساعت 2:51 بعد از ظهر

  هکتار ، من فراموش کردم ، بله سیلوین ، رمزگشگر در واقع یک Wifi Cube 5 است ، مانند چیزی که من قبلاً دارم !!
  شما می توانید یک مکعب داشته باشید ، اما در خانه جریان ADSL 2 مگا است ، وحشتناک نیست. من در آغاز راه اندازی مکعب سعی کرده بودم ، اما این برش و موزائیک روی تصاویر است .
  همچنین توجه داشته باشید ، شما همچنین باید یک سر “دوقلوی” برای دو رمزگذار کانال داشته باشید تا به درستی همه کانال ها را دریافت کنید ..
  من جای نگرانی ندارم ، من یک سر در Astra Twin 4 HD و یک HD Twin 2 در Hordbird (برای ایتالیا و Tivusat HD) دارم.
  آخر هفته خوبی داشته باشی.

  پاتریک لجستیک نارنجی 19 نوامبر 2016 ساعت 2:36 بعد از ظهر

  به من گفته شد که لازم است که در واقع یک اشتراک دیگر داشته باشم … یک هارد دوم داشته باشیم (در آنجا ، ما برای مصرف فشار می آوریم … LOL)
  بله ، به مدت 24 ماه … اما ارزش آن را برای دو سال برای پرداخت این مبلغ برای کل هر کانال دارد:
  این واقعیت این نیست که همیشه در مقابل تلویزیون قرار دارد ، اما این انتخاب است که با قیمتی بی نظیر انتخاب کنید ..
  بعد از 24 ماه ، شما 6 یورو رمزگذار را پرداخت می کنید ، و “انتگرال” 109 € ..
  بنابراین ، ما در 2 سال و در ضمن خواهیم دید … من از آن استفاده می کنم .

  پاتریک لجستیک نارنجی 19 نوامبر 2016 ساعت 2:01 بعد از ظهر

  @ Sylvain:
  بله ، همان قیمت مشترک جدید … همانطور که دختر دلسوز به من می گوید ، در اینجا من مشترک “قدیمی” هستم ، با همان شماره مشترک … LOL
  من امروز صبح دومین رمزگذار رایگان خود را دریافت کردم ، همه چیز خوب است: من دسته کامل را دریافت می کنم . بنابراین من فرمول Orange Multitv را متوقف می کنم ، و دومین رمزگذار نارنجی را درست می کنم (زیرا من برای یک رمزگذار دوم برای تلویزیون چندتایی پرداخت کردم ، در حالی که با کانال رایگان است) ..
  تنها چیز این است که در مکعب دوم 5 رمزگذار WiFi ، هارد دیسک وجود ندارد … اما من مهم نیستم

  سیلوین 19 نوامبر 2016 در 2:11 بعد از ظهر

  به نظر می رسد این پیشنهاد گسترده برای مشتریان قدیمی است: قادر به دریافت پیشنهادات جدید با استفاده مجدد از 24 ماه به عنوان مشتری جدید. پیشنهاد کانال جالب است و به نظر می رسد کسانی را که حداکثر کانال می خواهند برآورده کند. برای رمزگشگر این مکعب است نه نه ? به نظر من می توان یک هارد اختیاری را مصرف کرد.

  پاتریک لجستیک نارنجی 19 نوامبر 2016 ساعت 1:52 بعد از ظهر

  @ doudou62:
  کانال های ضروری + و ورزشی:
  17 کانال بزرگ 39.90 یورو 2 سال از جمله:
  کانال+ -canal+ عجیب و غریب -Canal+ Sport -Bein Sports 1 ، 2 و 3
  Eurosport 1 & 2 -infosport- AB Motors TV-Extreme Sport -MTV-OLTV-Girondin TV-onzeo-Equidia Life & Equidia Live-
  100 ٪ از بزرگترین مسابقات برای زندگی زنده و به طور کامل:
  multisports_: گلف +/پا +/راگبی +گنجانده شده در بسته کانال ورزشی

  doudou62 19 نوامبر 2016 در 7:42

  esque beinsportmax در بسته ورزشی است?

  سیلوین 19 نوامبر 2016 در 1:43 بعد از ظهر
  پاتریک لجستیک نارنجی 18 نوامبر 2016 ساعت 8:15 صبح

  اصلاح: 59.90 یورو در کل….اما برای من ، خودم را آنجا می یابم .

  پاتریک لجستیک نارنجی 18 نوامبر 2016 ساعت 8:14 صبح

  به کانال زنگ زدم.
  من با کل 58.90 یورو ، با یک رمزگذار مکعب G5 دوم (در دو رمزگذار ، من هیچ اجاره ای پرداخت نمی کنم).
  من برنده هستم ، زیرا من بیش از 100 € با Bein Sport را به عنوان گزینه پرداخت کردم … در حالی که امروز ، با فرمول کل ، خودم را نه تنها با تمام گزینه ها می بینم ، بلکه علاوه بر این ، ورزش های Bein ، Foot +، Rugby +، در فرمول …
  آنچه بیشتر پرسید .

  سیلوین 18 نوامبر 2016 در 12:16

  جالب ، با مهار مجدد 24 ماهه ? این همان قیمت مشتری جدید است.

  پاتریک 17 نوامبر 2016 ساعت 10:58 صبح

  من اغلب به Canalsat mezzo نگاه می کنم ، زندگی می کنند ، همه داستان .. ? کانال های ورزشی یا جوانان به هیچ وجه مورد علاقه من نیستند. سیستم جدید مانند یک کارخانه گاز به نظر می رسد که مثل همیشه ، گروه کانال در تبلیغات بدون هیچ گونه تلاش شفافیت غرق می شود. من امیدوار بودم که اصلاحات در انتخاب مشترکان گسترش یابد. در واقع ، ما فقط “فرمول” به همان اندازه محدود کننده را اصلاح می کنیم. برای لحظه ای ، اشتراک فعلی خود را حفظ می کنم. اگر به ضرر من تغییر یابد ، من آن را خاتمه می دهم.

  سیلوین 17 نوامبر 2016 در 11:16

  در پیشنهادات جدید ، کانال های Mezzo با قیمت 4.50 یورو در ماه اختیاری هستند ، کل داستان در بسته اصلی خانواده است.

  ماریس 16 نوامبر 2016 ساعت 8:38 بعد از ظهر

  اشتراک کانال من برای بلوغ موعد در تاریخ 31/13/2016 ، کانال به معنای 2 بار بود که تاریخ نکته برای خاتمه قرارداد 30/11 بود اگر به طور خودکار تمدید نشود (بلوغ کانال + 01/31/2017)
  من پاسخ دادم که من منتظر پیشنهادی از آنها هستم تا بتوانم تصمیم بگیرم ، چگونه تصمیم بگیرم چه موقع پیشنهادی مشخص ندارید? و هنوز هیچ تماسی از طرف آنها وجود ندارد. اطلاعات مشترکین سابق چه زمانی است?

  یونی 16 نوامبر 2016 ساعت 8:31 بعد از ظهر

  مشترک C+/CSAT از فوریه گذشته هنوز با آنها تماس نگرفته است

  یاقوت 16 نوامبر 2016 ساعت 2:39 بعد از ظهر

  این پیشنهادات عالی است … اما به صورت رایگان ?! کانال های جدید پانورامای کانال توسط پانورامای کانال در تلویزیون قرار نگرفته و پیشنهادات کانال+ کانال ها تغییر نکرده اند ! ماهها پیش من از این پیشنهادات خوشحال شدم … به طور خلاصه ، امیدوارم که کمی برای مشترکان رایگان تغییر کند !

  هانری 13 نوامبر 2016 ساعت 10:02 صبح

  به نظر من در حال حاضر همه چیز مبهم به نظر می رسد ، و امیدوارم که در تاریخ 15/11 واضح تر باشد.به ویژه با توجه به کانال ها و TNT هایی که کانال های رایگان هستند.از طرف دیگر نیاز به تغییر قرارداد جدید با تأمین کننده فعلی خود دارد? و هنگامی که این انتخاب کانال ها است ، از نظر من ، کارتون ها به من علاقه ندارند و من مانند قیمت های بسیار بالایی به اشتراک می گذارم.

  افسار 7 نوامبر 2016 در 7:26

  سلام ، نحوه انتخاب … بدون برنامه ورزشی یا کودکان. مشترک از ابتدا ، فکر می کنم بیشتر و گرانتر می شود

  پاتریک لجستیک نارنجی 6 نوامبر 2016 ساعت 4:19 بعد از ظهر

  دسته گل ضروری خانوادگی همان نام قدیمی ، پانوراما Canalsat است ، یا قبلاً کانال های خبری وجود داشت.
  من نمی بینم که چرا ، او دیگر در خانواده ضروری نخواهد بود .

  سنگ 6 نوامبر 2016 ساعت 2:58 بعد از ظهر

  کانال های خبری که در آن دسته گل قرار خواهد گرفت?

  ساندرمین 6 نوامبر 2016 ساعت 3:25 بعد از ظهر

  کانال برای لحظه ای که باید منتظر راه اندازی پیشنهادات جدید باشیم ، در این زمینه ارتباط برقرار نکرده است.

  پاتریک لجستیک نارنجی 4 نوامبر 2016 ساعت 7:13 بعد از ظهر

  برای کسانی که به دنبال دسته ضروری هستند ، این ترکیب را ببینید:

  تصویر در طول ارائه:

  پاتریک لجستیک نارنجی 4 نوامبر 2016 ساعت 6:43 بعد از ظهر

  فرمول انتگرال 99 € مناسب من است:
  در واقع ، در حال حاضر ، من حدود 120 یورو با Bein Sports و اجاره رمزگذار و کانال کامل + پرداخت می کنم .
  به خصوص که در فرمول کامل با 99 € ، همه گزینه ها وجود دارد و علاوه بر این: Bein Sports ، Rugby + ، Foot + و Canal + Full ، من کمتر از آنچه در حال حاضر پرداخت می کنم پرداخت می کنم .
  و علاوه بر این ما یک رمزگذار رایگان دوم به ما ارائه می شود …. و یک خط تلفن Prenium .
  دیگه چی ?

  شلوار جین 4 نوامبر 2016 در 12:24

  مشتری از 04/22/1986 من می خواهم از طریق پست یا از طریق ایمیل بدانم که اگر فرمول ضروری را با قیمت 19.90 یورو با گزینه 1 بسته در 15 € انتخاب کنم ، کدام کانال ها را دریافت می کنم.
  من می خواهم روشن کنم که من گزینه “multi” را برای دو تلویزیون دارم.
  منتظر هستم,
  خالصانه,
  j.سعادت.

  لوئیس 2 نوامبر 2016 ساعت 7:01 بعد از ظهر

  سریال ضروری خانواده + CINE در ماهواره قرار خواهد گرفت? لوئیس

  ساندرمین 2 نوامبر 2016 ساعت 7:04 بعد از ظهر

  بله ، این همه وسایل دریافت را به جز پیشنهاد بدون تعهد مربوط می کند.

  کلود بوننفانت 1 نوامبر 2016 در 10:31

  مشتریان عددی SFR قادر خواهند بود در پیشنهادات جدید 15 نوامبر 2016 مشترک شوند

  ساندرمین 1 نوامبر 2016 ساعت 10:35 صبح

  در حال حاضر ، فقط کانال+ به صورت عددی توزیع می شود ، دو گروه تغییری را اعلام نکرده اند. برای دریافت Canalsat در Numericable با مقاله ما مشورت کنید.

  رونی 28 اکتبر 2016 ساعت 4:12 بعد از ظهر

  من در حال حاضر اشتراک Canalsat دارم: Panorama Canalsat ، و تعهد من 08/31/2017 است. اگر فرمول جدید به من علاقه نداشته باشد ، می توان قبل از آن خاتمه داد? ممنون که به من پاسخ دادید.

  سیلوین 28 اکتبر 2016 ساعت 6:53 بعد از ظهر

  ما باید منتظر راه اندازی پیشنهادات جدید با مشتریان باشیم

  میشل 26 اکتبر 2016 ساعت 8:25 بعد از ظهر

  سوال بونال از نظم حقوقی:

  تا آنجا که مشترکان فعلی + مشترکین برای یک سرویس به خوبی تعریف شده و برای آنها مرتکب شده اند ، اگر پیشنهاد جدید پیشنهادی کانال برای آنها مناسب نباشد یا ممکن است آنها اشتراک خود را بدون خسارت خاتمه دهند ?

  میشل 25 اکتبر 2016 در 12:17

  طبق محاسبات من همیشه 94.99 یورو است زیرا به نظر نمی رسد هنگام گرفتن خانواده اصلی کانال ، کانال ضروری را بگیرید.

  اریک 25 اکتبر 2016 ساعت 11:47

  صبح بخیر,
  و جایی که کانال های TNT یافت می شود: در “ضروری” یا در “خانواده ضروری” گنجانده شده است ?
  این تفاوت ایجاد می کند زیرا Canalsat فقط 24.90 یورو در ماه است..
  پیشاپیش متشکرم

  ساندرمین 25 اکتبر 2016 ساعت 11:57 صبح

  همه پیشنهادات شامل کانال های TNT ، حتی پیشنهاد غیر اتصال از MyCanal تا 19.99 یورو است

  وابسته به 21 اکتبر 2016 ساعت 11:46

  در اینجا لیست کانال های ورزشی بر اساس برنامه خدمات کانال وجود دارد:
  ,
  Eurosport 1 ، Eurosport 2 ، Infosport+، Sport 365 ، Equidia Life ، Equidia Live ، Motors TV ، OM TV ، OL TV ، Onzeo ، تلویزیون Girondins
  کانال دریایی ، در ورزش باشید و در ورزش 2 باشید ، در ورزش 3 ، گلف+، موتورهای AB باشید

  نسخه های تخریب شده از کانال ورزشی من و کانال ورزشی شدید من (به دلایل حقوق) قبل از SFR Sport 1 و SFR Sport 2 سرانجام چند روز پیش گرفته شد. اما شما هنوز هم باید منتظر SFR Sport 3 ، SFR Sport 4 و SFR Sport 5 باشید. راه اندازی آنها باید قبل از پایان سال انجام شود اما برای لحظه ای خبری نیست. من نمی دانم تنیس MCS (تنها زنجیره ای از گروه SFR که در تمام ISP های ما وجود دارد) و BFM Sport یک روز در کانال ادغام خواهد شد ، ما باید در مورد آنها دریابیم.

  شما این کانال های ورزشی را به صورت رایگان و کانال (البته) پیدا خواهید کرد اما در نارنجی نیست. مذاکرات برای ادغام Bouygues و SFR در حال انجام است. نارنجی آن را نمی خواهد و واقعاً شرم آور است.

  doudou6213 20 اکتبر 2016 ساعت 5:38 بعد از ظهر

  لیست کانال های دسته گل ورزشی چیست؟
  ESQUE EUROSPORT2- SFR2-SFR3 و غیره در دسته ورزشی قرار خواهد گرفت

  وابسته به 19 اکتبر 2016 در 12:36

  من محاسبه شما را بازسازی کردم ، شما خوب کاشته اید.
  مبلغ تمام پیشنهادات کانال 115 یورو است (برای ذکر هزینه های اضافی: حق دسترسی و اجاره رمزگذار) ، در حالی که فرمول کامل مبلغ 100 یا 15 ٪ ارزان تر را ارائه می دهد. همیشه قبل از صحبت در مورد آن ، محاسبات خود را بررسی کنید.
  به هر حال ، همیشه بسیار گران است در حالی که ISP پیشنهاد معادل 50 یورو یا کمتر را ارائه می دهد. کانال باید بیشتر قیمت های خود را کاهش دهد و به خصوص فقط در صورت تمایل به بازپرداخت مشترکان ، حقوق غیرقانونی و رها کردن را از دست می دهد.

  برخی از ISP ها ، آنها باید به همه مشترکین خود کانال ارائه دهند و نه تنها برای تعداد معدودی. در جای دیگر اروپا این اتفاق می افتد ، کشور ما قطارهای دیررس زیادی دارد ..

  youpla72 17 اکتبر 2016 ساعت 8:38 بعد از ظهر

  بعد از یک آخر هفته خوب ، پیشنهادات کانال جدید را کشف کردم + .

  لبخند و پشیمانی ….

  بهترین کانال

  بهترین پیشنهادات برای کانال های عمومی در TNT است.

  بهترین پیشنهاد VOD در “Netflix” است. به ما برنامه هایی با توجه به آنچه دوست داریم ارائه می شود ، نه یک انتخاب دیکته.
  بهترین کانال های ورزشی “ورزش بودن” هستند ، بدون تعهد خوشبختانه آنها هستند.

  پشیمانی: بسته ورزشی یک پیشنهاد ورزشی قدرتمند که از تعهد به گرفتن یکی از بسته های اساسی خراب شده است.
  ارتفاعاتی که می خواهند سینما اما هیچ ورزشی بدون نیاز به پرداخت هزینه آنچه که به آنها نگاه نمی کنند ، پیشنهاد ارزان تری ندارند.
  من بی صبرانه منتظر پیشنهادات جدید کانال +بودم ، ناامید شدم …. کمبود جسارت یا ترس … من آماده بودم تا 30 یورو در ماه در پیشنهاد ورزشی شما مشترک شوم اما در وضعیت فعلی ، نه متشکرم.

  سرانجام کمی قدم به عقب ، بهترین تصمیم “C S A” برای من امسال 2016 رد توافق “کانال+” “ورزش” است.

  درست است ، دیگر یک اسب شاخدار وجود ندارد.

  وابسته به 17 اکتبر 2016 ساعت 10:59 صبح

  35 ساعت احمق. هانونا ، از این مرد که احترام نمی گذارد اما برنامه های او نیست ، در C8 بود. این کانال متعلق به گروه کانال است اما از آنچه زنجیرهای دیگر M ارائه می دهد بسیار دور است. پر شده. کانال ، C8 ، CNEWS و CSTAR را گیج نکنید. آنها اهداف بسیار متفاوتی دارند ، بنابراین از آنجا که شما در آن مشترک شده اید ، چرا یکی از تغییرات کانال را انتخاب نکردید (5 من به شما یادآوری می کنم ، این یک انتخاب را به شما می دهد) شما می توانستید چیزی متفاوت از آنچه C8 ارائه می داد دو روز گذشته. اما اگر در کانال مشترک هستید و فقط به CSTAR ، C8 یا CNEWS نگاه می کنید ، توصیه من این است که این اشتراک را پایان دهید (این باعث می شود شما را نجات دهد !) و برای تبدیل به TNT یا به مجری دیگر کانال های تلویزیونی. حداقل شما چیزهای دیگری را نسبت به برخی از احمق های “بولوریایی” خواهید داشت و می توانید بیشتر اوقات از C8 جلوگیری کنید.

  ما هنوز در آنجا موضوع نیستیم ، بنابراین بیایید به ملزومات برگردیم: کانال جدید ارائه می دهد. و اجازه دهید عصبانیت ما نسبت به C8 نسبت به موضوعات دیگر.

  دست زدن 17 اکتبر 2016 ساعت 9:43 صبح

  دوباره سلام,
  من نمی فهمم که چرا پیام من حذف شد ?
  من لیست 57 کانال را ارائه دادم و در ارتباط با منبعی که نمی تواند جدی تر باشد ، زیرا Satellifax تمام اطلاعات دقیق کنفرانس را برای ارائه پیشنهاد توسط گروه کانال ارائه داد.
  اگر پیام های من برای شما مناسب نیست ، به سادگی آن را بگویید ، من این سایت را از موارد دلخواه خود حذف می کنم.
  روز خوب.

  سیلوین 17 اکتبر 2016 ساعت 12:15 بعد از ظهر

  نظرات با یک خلفی ، بدون حذف ، تأیید می شوند ، از مکمل اطلاعات متشکرم.

  دست زدن 17 اکتبر 2016 ساعت 8:28 صبح

  صبح بخیر,
  برای لیست 57 کانال بسته کانال اصلی خانواده ، در اینجا لیست است:
  http: // www.ZUPIMAGES.net/up/16/41/zev8.jpg
  این تصویر از ارائه پیشنهاد توسط گروه کانال در تاریخ 13 اکتبر آمده است.
  تمام اطلاعات دقیق در حساب توییتر Satellifax قابل دسترسی است:
  https: // توییتر.com/satellifax
  روز خوب.

  ماریس 16 اکتبر 2016 ساعت 9:50 بعد از ظهر

  فوق العاده ، برای داشتن اطلاعات در مورد کانال (57 کانال در میان دیگران) ، به نارنجی بروید .
  در غیر این صورت صبر کنید به زودی می دانید چه چیزی نخواهید داشت.
  ما شما را اصلاح می کنیم و هنوز هیچ چیز آماده نیست. نباید اغراق کند.
  اما اگر ، قیمت ها به خوبی برنامه ریزی شده اند.
  منتظر تماس هستم .

  سیلوین 16 اکتبر 2016 ساعت 7:56 بعد از ظهر

  – برای جزئیات 57 کانال: ما برای لحظه ای آن را نداریم ، در خبرنامه یا اعلان ها مشترک شوید تا وقتی می دانیم اطلاعات بیشتری کسب کنیم. از نظر منطقی ، محتوا باید به دسته گل خانواده توسط کانال ارائه شده به مشتریان فیبر نارنجی نزدیکتر باشد.
  – برای مشتریان قدیمی: صبر کنید تا با کانال تماس بگیرید ، پیشنهادات جدید در تاریخ 15 نوامبر وارد می شود ، تا آن زمان ، هیچ پیشنهاد جدیدی وجود ندارد.

  افسار 16 اکتبر 2016 ساعت 5:42 بعد از ظهر

  سلام ، برای من ، بسیار ساده است ، من منتظر آرزوهای خوب سرمایه داران مانند آقای بولور نبودم. ..من در این ماه همه چیز را فسخ کردم.این فقط کانال روی زمین نیست.

  دنیس 16 اکتبر 2016 ساعت 9:56 صبح

  من از زمان ایجاد کانال مشترک شده ام.
  من کمتر و کمتر راضی هستم.
  اگر تخفیف می خواهیم ، تقریباً باید التماس کنید یا مذاکره کنید زیرا جوایز جدید.
  در حال حاضر من Canal+، Canal Sat Panorama ، Bein دارم .
  من به فوتبال علاقه مندم.
  چه چیزی برای اشتراک ارائه می شود که مطابق با مشخصات من و قیمت من باشد?

  دومینیک 16 اکتبر 2016 ساعت 8:00 A.M

  همانطور که ماریس گفت ممکن است بدانید که آنها 57 کانال در خانواده ضروری هستند

  دومینیک 15 اکتبر 2016 ساعت 11:00 A.M

  در حال حاضر من یک اشتراک دارم که شامل Canal+، Canal+Sport و Canal+Cinema A 39 است.9 یورو

  من حداقل 30 سال در کانال+ مشترک شده ام و هیچ مزیتی ندارد ، آنچه می خواهم این است که از نظر قیمت اشتراک کمتری داشته باشم

  حوضچه ای برای پرداخت هزینه های متقاضیان ، هنگامی که پیشنهادات جدید یک کارخانه گاز است

  در غیر این صورت خداحافظی ، با ابراز پشیمانی

  ماریس 14 اکتبر 2016 ساعت 10:58 بعد از ظهر

  اشتراک SAT کانال من در 31 دسامبر و کانال+ در تاریخ 31 ژانویه به پایان می رسد.
  هنگامی که اشتراک جدید انجام می شود?
  من اخیراً نامه ای دریافت کردم که به من یادآوری مهلت کانال SAT را یادآوری می کند اما هیچ اشاره ای به این تغییر نمی کند.

  ماریس 14 اکتبر 2016 ساعت 10:54 بعد از ظهر

  در خانواده ضروری ، 57 کانال چیست؟?

  ماریس 14 اکتبر 2016 ساعت 10:49 بعد از ظهر

  در حال حاضر من Canal+، Canal Sat Panorama و Bein Sports دارم (زیرا من به زنجیرهای ورزشی ، تاریخ ، گزارش ها ، سیاره ها ، سفرها نگاه می کنم …)
  چه چیزی را باید مصرف کنم و چه هزینه ای?

  ژاکت 14 اکتبر 2016 ساعت 6:10 بعد از ظهر

  عصر بخیر
  اشتراک فعلی من در Canalsat:
  پانوراما Canalsat در 24.90 در ماه
  Multisports (راگبی +گلف) در 8.00
  اجاره رمزگشایی در 6.00 کل 38.90 یورو
  من با همان خدمات به کانال می روم که چگونه 2 سال پرداخت می کنم
  ممنون از پاسخ سریعتان
  jm

  سر و صدا 14 اکتبر 2016 ساعت 12:31

  پیشنهاد اساسی شامل 6 کانال کانال است ?

  ساندرمین 14 اکتبر 2016 ساعت 12:32

  نه ، فقط کانال های ذکر شده در مقاله

  سر و صدا 14 اکتبر 2016 در 12:29

  هیچ چیز را نمی فهمد ، ارتباطات لینک کانال ضعیف است.
  بنابراین شما به احتمال زیاد یک مشترک طولانی مدت را از دست خواهید داد.

  باجدوویکن 14 اکتبر 2016 ساعت 6:45 صبح

  از آنچه که من می خوانم و درک می کنم پیشنهاد خانواده ضروری 29.99 یورو در ماه برای اشتراک 24 ماه و 24.90 یورو در ماه به مدت 12 ماه هزینه دارد. عجیب است. هیچ ?

  سیلوین 14 اکتبر 2016 ساعت 7:55 صبح

  نه ، 24.90 یورو برای 12 ماه درگیری این پایگاه اساسی است و خانواده ضروری نیست.

  باجدوویکن 14 اکتبر 2016 ساعت 6:40

  Bein Sport در پیشنهاد ورزشی قرار خواهد گرفت ? من از این سؤال می کنم زیرا ما در مورد پیشنهاد عکس می بینیم اما با جزئیات در عکس نیست.

  سیلوین 14 اکتبر 2016 ساعت 7:54 صبح
  میشل 13 اکتبر 2016 ساعت 9:43 بعد از ظهر

  چه گیاه گاز.

  و علاوه بر این ، پیشنهاد کامل با 99 یورو گرانتر از افزودن بسته های اساسی خانوادگی (29.99 یورو) + کانال + (15 یورو) + ورزش (30 یورو) + سینمای Séries (20 €) = 94 ، 99 €. شما به من خواهید گفت که آنها یک سرویس برتر ارائه می دهند (کانال ردیف اول . ) ، تمام گزینه ها (چیست . ) و یک رمزگذار دوم (اگر یک تبلت با تلویزیون اپل و یک کرومکست دارید بی فایده است). از نظر منطقی وقتی یک پیشنهاد جدایی ناپذیر وجود دارد ، اپراتور قیمت سودمندتری را نمی دهد .

  من به کانال یادآوری می کنم که پیشنهاد Netflix از 7.99 یورو (11.99 یورو در حق بیمه) شروع می شود ، OCS 12 یورو است و Beinsports 14 یورو و سه بدون تعهد = 37.99 یورو است

  من می خواهم هزینه بیشتری برای حق بیمه به روش کانال بپردازم اما این پیشنهادات جدید همیشه بسیار گران است ..

  اگر آنها بخواهند مرا به عنوان مشتری نگه دارند ، همانطور که مقاله مشخص می کند ، باید من را به یک پیشنهاد منحصر به فرد و شخصی تبدیل کنند.

  و من قصد دارم خودم را تکرار کنم تا همانطور که شروع کردم ، چه گیاه گاز .

  paul87 13 اکتبر 2016 ساعت 8:45 بعد از ظهر

  مسخره این پیشنهادات جدید مانند کانال FE FE از زمان ورود بولور در حال حاضر هانونا 35 ساعت غیر توقف .

  j.میشل 13 اکتبر 2016 ساعت 3:41 بعد از ظهر

  صبح بخیر
  به دنبال تبلیغات خود ، من می خواهم در صورت امکان اطلاعات بیشتری و از طریق پست داشته باشم .برای پیشنهاد جعبه Canalsat در خانه: قیمت ها ، کانال هایی که می توانند ضبط شوند ، ضبط و پخش مجدد.
  خالصانه.

  ساندرمین 13 اکتبر 2016 ساعت 3:47 بعد از ظهر

  پیشنهادات جدید از 15 نوامبر به بازار عرضه می شود ، اگر شما کانال مشتری+ / Canalsat باشید ، در مورد پیشنهادات جدید با شما تماس می گیرید.

  اشتراک کانال به علاوه: قیمت ، مزایا ، کانال ها و دسته های تلویزیونی | همه چیز در مورد پیشنهاد

  کلیه اطلاعات مربوط به اشتراک های کانال به علاوه

  شما به دنبال یک سرویس پخش کامل برای سرگرم کردن کل خانواده هستید ، اما نمی دانید به کدام پلتفرم به سمت خود روی می آورید ? بنابراین این صفحه مطمئناً برای شما ساخته شده است. کارشناسان مزابو قصد دارند شما را معرفی کنند پیشنهاد کانال+. در سال 1984 راه اندازی شد ، این کانال تلویزیونی ، که در ابتدا روی سینما و ورزش متمرکز شده است ، امروز به یکی از این موارد تبدیل شده است مهمترین سیستم عامل های اشتراک. کانال+ خود را به عنوان ادعا می کند رهبر جریان به عنوان یک رقیب نتفلیکس. با این حال ، چرا کانال+ علاقه زیادی به مشترکان می دهد ? این همان چیزی است که Mezabo درست بعد از آن برای شما توضیح خواهد داد !

  مشترک شدن در کانال پلاس: بازپرداخت کارکرد کمی

  عملکرد کانال+ تا حدودی تغییر کرده است. در واقع ، پیش از. یعنی مانند یک رستوران در رستوران, انتخاب دسته های تلویزیونی که به ما علاقه مند بودند امکان پذیر بود و فقط آنها. قیمت آن با توجه به تعداد دسته های انتخاب شده و قیمت آنها متفاوت بود.

  امروزه ، Canal+ Platform انتخاب کرده است که ارائه دهد 5 دسته اصلی موضوعی به مشترکان آینده. این دسته های تلویزیونی به شرح زیر است:

  • کانال+,
  • کانال+ سوریس,
  • کانال+ ورزش,
  • 100 ٪ کانال لیگ قهرمانان یوفا+ ورزش,
  • کانال+ دوستان و خانواده.

  این پنج دسته تلویزیونی انتخاب گسترده ای از امکانات را در برنامه های تلویزیونی ارائه می دهند و مهمتر از همه این انتخاب را برای مشترکان دسته گل که ترجیح می دهند ، می گذارند. این بدان معناست که اگر شخصی ترجیح دهد به برنامه های ورزشی دسترسی داشته باشد ، آنها به کانال+ دسته گل ورزشی یا به کانال 100 ٪ لیگ قهرمانان یوفا+ Bein Sports Bouquet روی می آورند. با وجود همه چیز ، دسته گل کانال+ Séries دسته ای است که بیشترین گزینه را دارد از نظر برنامه نویسی.

  با این حال ، پیشنهادات کانال دیگری در خارج از این پیشنهادات اصلی در دسترس است.

  جزئیات پیشنهادهای پیشنهادی برای مشترک شدن در کانال های بیشتر پیشنهادات

  برای اینکه بیشتر به جزئیات بپردازید ، Mezabo در جدول زیر به شما ارائه می دهد تا جزئیات محتوا, در قیمت و فرمول های اشتراک از هر دسته از کانال تلویزیونی+.

  جزئیات کانال Plus برای پیدا کردن کدام یک را انتخاب می کند؟

  فرمول هایی با نامزدی 12 ماه

  علاوه بر دسته های اصلی کانال ، می توان در یکی از سه دسته ، کانال+ ، کانال+ Séries و کانال+ ورزش فقط به مدت 12 ماه به جای 24 ماه مشترک شد. به عنوان مشتریان آینده ، می توانید از آن لذت ببرید تمام محتوای کانال, و این ، با یک دوره تعهد کاهش یافته. به نظر می رسد برای افرادی که نمی خواهند بیش از دو سال با یک سکوی جریان درگیر شوند بسیار جالب است. تنها نکته منفی این است که قیمت ها به ترتیب در 27 سال بالاتر هستند.99 € و 45.99 €. علاوه بر این ، گزینه Apple TV+ در دسته ها گنجانده نشده است ، با دو ماه ارائه شده 10 یورو در هر ماه پرداخت می شود. این گزینه در هر زمان که دو ماه را سپری می کند خاتمه می یابد ، که به شما امکان می دهد مشترک شوید و تست کنیدگزینه برای مدت زمان محدود.

  فرمول های غیر اتصال

  اگر فرمول هایی با نامزدی مناسب شما نیستند و شما می خواهید بدون نیاز به درگیر شدن با سکو ، از دسته های کانال استفاده کنید ، کاملاً ممکن است. در واقع, کانال+ دسته های خود را نیز بدون تعهد ارائه می دهد علاوه بر نسخه های 12 و 24 ماهه. این دسته ها با اشتراک ماهانه با تنها تفاوت قیمت ها یکسان هستند.

  دسته گل کانال+ حاوی کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، Apple TV+ با قیمت ماهانه است 27.99 € ، در هر زمان خاتمه می یابد.

  کانال دسته گل+ سوریس, حاوی کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، اپل تلویزیون+ ، دیزنی+ ، نتفلیکس ، پارامونت+ ، OCS ، کانال+ سینما ، سینما+ با قیمت ماهانه است 45.99 € ، در هر زمان خاتمه می یابد.

  کانال+ دسته گل حاوی کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سری+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، اپل تلویزیون+ ، کانال+ پا ، کانال های چند منظوره ، ورزش Bein ، Eurosport با قیمت ماهانه است 45.99 € در هر زمان قابل انعطاف است.

  کانال+ دوستان و دسته خانواده یا بیشتر اوقات بسته خانواده نیز بدون تعهد برای قیمت 79 قابل دسترسی است.99 €. این شامل کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ Sport 360 ، Canal+ Series ، Canal+ Docs ، Canal+ Kids ، Disney+ ، Netflix ، Paramount+ ، OCS ، Canal+ Cinema ، Ciné+ ، Canal+ Foot ، Canal+ Sport و Bein Sports است. با این اشتراک کانال برای حذف گزینه سری Ciné و پرداخت ماهانه امکان پذیر است 27.99 €.

  RAT + پیشنهاد: برای کودکان زیر 26 سال رزرو شده ، پیشنهاد کانال RAT + به شما امکان می دهد تقریباً از تمام خدمات پخش VOD با پرداخت هزینه واحد کمتر از 20 یورو در ماه لذت ببرید.

  پیشنهاد موش + ورزشی : یک دسته از ورزش همه شامل کانال های ورزشی در کانال گروهی ، Beinsport و بسیاری دیگر برای مبلغ متوسط ​​19.99 یورو در ماه. این پیشنهاد برای کمتر از 26s محفوظ است.

  اینها پیشنهادات طراحی می تواند برای افرادی که طرفداران دوره تعهد نیستند بسیار مفید باشد. علاوه بر این ، یک پیشنهاد کانال غیر اتصال به شما امکان می دهد بدون اینکه برای یک دوره ثابت در آن مشترک شوید ، ایده ای از این سکو را بدست آورید.

  اشتراک خاص برای افراد زیر 26 سال

  پیشنهاد کانال به علاوه - 26 ساله

  یک پیشنهاد واقعاً جالب توسط کانال+ارائه شده است جوانان زیر 26 سال. از آنجا که ما می دانیم که جوان بودن در هنگام هزینه ها می تواند پیچیده باشد ، کانال+ برای فکر کردن به همه چیز با ارائه این موضوع دسته گل در -50 ٪. برای این پیشنهاد نیز سه گزینه با سه قیمت و گزینه های مختلف در دسترس است که متفاوت است. با این حال ، صرف نظر از پیشنهاد انتخاب شده ، شما همیشه دو صفحه به طور همزمان خواهید داشت. اولین پیشنهاد به هزینه است 13.99 €. این شامل کانال+ ، کانال+ صفحه بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سری+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها و Apple TV است+. پیشنهاد دوم با هزینه است 22.99 € و دسترسی به کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سری+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، اپل تلویزیون+ ، دیزنی+ ، نتفلیکس ، پارامونت+ ، OCS ، کانال+ سینما و سینما+. سرانجام ، آخرین پیشنهاد نیز به هزینه است 22.99 € و دسته های تلویزیونی را ارائه می دهد: کانال+ ، کانال+ صفحه نمایش بزرگ ، کانال+ اسپرت 360 ، سریال کانال+ ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، Apple TV+ ، کانال+ پا ، Multisport ، Bein Sports و Eurosport.

  بنابراین متوجه شده اید, پیشنهادات -26 سال با پیشنهادات اصلی یکسان است پیشنهاد مشترک شدن در کانال+ اما فقط با کاهش قیمت ، به اندازه کافی برای جوانان این امکان را می دهد تا بدون شکستن بیش از حد بانک از یک پلتفرم جریان لذت ببرند. علاوه بر این ، با این سه دسته ، جوانان نیز می توانند ترجیح خود را انتخاب کرده و یا به برنامه های سینما یا ورزش تبدیل شوند. کانال+ فقط یک پیشنهاد ارائه نمی دهد ، که می تواند جوانان را محدود کند. اطلاعات بسیار مهم دیگری که باید بدانید ، این فرمول بدون تعهد است ، به اندازه کافی برای جوانان اجازه می دهد تا در هر زمان پیشنهاد کانال خود را فسخ کنند.

  کمی بیشتر برای جوانانی که طرفداران ورزش هستند ، کانال+ فراهم می کند پیشنهاد Sport Bein Sports Connect ، همچنین برای کمتر از 50 ٪ برای افراد زیر 26 سال. با این پیشنهاد ورزشی ، طرفداران رقابت بدون در نظر گرفتن نظم و انضباط ، بدون محدودیت و همه چیز برای مبلغ متوسط ​​، به همه رویدادهای ورزشی دسترسی خواهند داشت 7.50 یورو در هر ماه.

  پیشنهاد پانوراما: چه تفاوت هایی با سایر کانال ها ارائه می دهد ?

  پیشنهاد کانال پانوراما تنها پیشنهادی است که از پیشنهادات کانال جدا می شود. در واقع ، این پیشنهاد کانال دسته ای از کانال های خانوادگی است. این تنها دسته ای است که انتظارات همه اعضای خانواده را برآورده می کند. کوچک یا بزرگ ، عاشق ورزش ، موسیقی ، سرگرمی ، همه در آنجا هستند. پیشنهاد پانوراما کانال تمام دسته های موجود در کانال را خلاصه می کند+. با این حال ، این شامل گزینه های سینما و سری نیست و همچنین به خدمات نتفلیکس و دیزنی دسترسی نمی دهد+. هدف واقعاً ارائه پیشنهادی است که به طور کلی برای برآورده کردن بیشترین تعداد باقی مانده است.

  این پیشنهاد کانال تحت دو فرمول تعهد موجود است: 12 و 24 ماه. به مدت 12 ماه درگیری ، قیمت هر ماه خواهد بود 29 یورو در هر ماه. از طرف دیگر ، قیمت 24 ماه درگیری این است 25.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه و سپس قیمت به 29 یورو در هر ماه می رود. این پیشنهاد کانال 24 ماهه ، از گزینه “ماه اول” برای امتحان کردن بهره مند می شود ، این بدان معنی است که می توانید پیشنهاد خود را با تعهد در ماه اول اشتراک خاتمه دهید. از طرف دیگر ، این ماه رایگان نیست ، شما هنوز هم باید صورتحساب ماهانه خود را بپردازید ، حتی اگر اشتراک را در آن انعطاف پذیر کنید.

  اشتراک کانال خود را به علاوه با گزینه ها شخصی کنید

  علاوه بر دسته های مختلف ارائه شده توسط پلت فرم جریان کانال Plus ، به عنوان مشتری ، شما نیز این امکان را دارید اشتراک خود را شخصی سازی کنید, خواه بدون تعهد باشد یا نه. در واقع ، از طریق منطقه مشتری خود ، شما مستقیماً به تمام اطلاعات مربوط به حساب خود و به خصوص گزینه دسترسی دارید “پیشنهاد من را مدیریت کنید”. از طریق این دستکاری ، می توانید تمام دسته هایی را که می توانید علاوه بر اشتراک اولیه کانال خود ، مشترک شوید ، پیدا کنید.

  برای انجام این کار ، به سادگی از طریق وب سایت کانال وارد منطقه مشتری خود شوید+. مراقب باشید که از طریق برنامه MyCanal نگذارید زیرا به صفحه مدیریت حساب دسترسی نخواهید داشت. یک بار روی خود صفحه اشتراک, سپس می توانید پیشنهاد خود را تغییر دهید یا به سادگی آن را مدیریت کنید ، یعنی گزینه اضافه کردن گزینه ها. اینها دسته های انفرادی مانند فیلم ، سری یا Sport Pack هستند که به دسته اصلی خود اضافه می کنند. بسته به دسته های انتخاب شده و پیشنهاد کانال اصلی شما, دوره تعهد ممکن است متفاوت باشد.

  سرانجام ، برای شخصی سازی اشتراک خود ، می توانید از طریق ایمیل ، تلفن یا نامه به کانال+ خدمات مشتری نیز برسید.

  برنامه MyCanal

  برنامه MyCanal

  MyCanal یک است برنامه در سال 2013 راه اندازی شد ، سپس در سال 2020 عود کرد, و به طور مستقیم از طریق اینترنت قابل دسترسی یا قابل بارگیری در هر رسانه دیجیتال است. این پلتفرم به مشترک اجازه می دهد تا به لطف اشتراک کانال خود ، تمام برنامه هایی را که به او دسترسی دارد ، پیدا کند+.

  علاوه بر داشتن دسترسی به دسته های کانال, شما همچنین می توانید داشته باشید دسترسی به برنامه های کانال TNT, از مستقیم یا بازپخش. سیستم عامل های دیگر نیز در برگه “کانال ها و برنامه ها” در MyCanal موجود است. فقط Netflix و Disney+ وجود دارد که محتوای آنها به طور مستقیم در برنامه MyCanal قابل دسترسی نیست. اگر این سیستم عامل ها در پیشنهاد شما گنجانده شده باشند ، پس از آن باید از طریق برنامه های اختصاصی یا مستقیم از طریق اینترنت انجام شود. این برنامه به شما امکان می دهد تا برنامه های خود را در هر متوسط ​​، به عنوان مثال تلفن هوشمند یا رایانه دنبال کنید.

  شما همچنین می توانید خیلی خوب شروع به تماشای اپیزوداز سری مورد علاقه خود در تلویزیون خود و سپس بدون نیاز به شروع دوباره آن را در تلفن هوشمند خود به پایان برسانید از آغاز. پشتیبان گیری به طور خودکار انجام می شود از آنجا که همان حساب است.

  این سکو همچنین امکان این امکان را فراهم می کند برای تماشای آنها به صورت آفلاین ، محتوا را بارگیری کنید. این راهی برای پیش بینی نظرات شما است اگر می دانید که نمی خواهید ارتباطی داشته باشید یا به سادگی اگر می خواهید در گیگای بسته موبایل خود ذخیره کنید.

  از طریق کدام تجهیزات به اشتراک گذاری کانال خود به علاوه اشتراک ?

  داشتن اشتراک کانال خوب است ، اما شما هنوز هم باید بتوانید برنامه های آن را در پشتیبانی های مناسب تماشا کنید. Mezabo از شما دعوت می کند تا به جزئیات پشتیبانی های مختلفی که در آن امکان اتصال حساب کانال شما وجود دارد.

  تلویزیون با رمزگشایی

  در ضبط کننده تلویزیون کلاسیک ترین روش برای تماشای برنامه های کانال به علاوه شما باقی مانده است. دو راه حل وجود دارد. در هر صورت ، شما از طریق رمزگشایی اپراتور خود می روید ، اما در این حالت ، شما باید از طریق اپراتور خود در کانال+ مشترک شوید ، یا از رمزگشایی+ رمزگشایی ارائه شده توسط این سیستم عامل در هنگام عضویت انتخاب کنید.

  در رمز+ بسته به آنچه شما ترجیح می دهید ، از طریق اینترنت یا ماهواره به Ultra HD دسترسی پیدا می کند. استفاده از رمزگذار تلویزیون با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد گزینه بسیار خوبی است:

  • تجربه سریع, با تشکر از پردازنده هسته دوگانه آن,
  • دسترسی به خدمات تعاملی از طریق اینترنت,
  • کنترل صدا برای تسهیل استفاده از آن,
  • تابع “چند زنده” که به شما امکان می دهد همزمان به چهار برنامه ورزشی نگاه کنید,
  • روش “خواندن از سرگیری” چه کسی شما را مجبور نمی کند اگر اتاق خود را تغییر دهید ، از ابتدا دوباره شروع کنید.

  با این حال مراقب باشید ، تا بتوانید پیشنهاد کانال خود را به تلویزیون خود وصل کنید ، با تعهد به یک پیشنهاد نیاز دارید. در واقع ، پیشنهاد کانال غیر اتصال اجازه استفاده از کانال های کانال را با رمزگذار تلویزیون نمی دهد.

  تلویزیون هوشمند

  داشتن یک تلویزیون هوشمند روشی بسیار مؤثر برای تماشای کانال پلاس است. در واقع ، در تلویزیون هوشمند سامسونگ ، برنامه کانال من از قبل گنجانده شده است. فقط روی آرم برنامه کلیک کنید و شناسه های شخصی خود را وارد کنید تا حساب خود را وصل کنید.

  از آنجا ، شما می توانید از تمام برنامه های خود در ارتباط با کانال پلاس استفاده کنید ، بدون اینکه دستکاری بیشتری انجام دهید.

  تلفن هوشمند ، رایانه لوحی

  اگر می خواهید برنامه های کانال به علاوه خود را از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود تماشا کنید, به سادگی لازم است برنامه MyCanal را بارگیری کنید. این برنامه هم در Android و هم در اپل قابل دسترسی است ، به شما امکان می دهد از گزینه چند صفحه ای در هر اشتراک کانال استفاده کنید. مانند تلویزیون هوشمند ، فقط باید شناسه های خود را وارد کنید تا حساب شخصی خود را در دستگاه جدید خود فعال کنید.