بهترین بسته تلفن همراه با 50 گیگابایت داده ، بسته 50 گیگابایتی: بهترین بسته 4G چیست? بسته کاپیتان

بسته 50 گیگابایتی: بهترین بسته 4G چیست

امروز غیرقابل قبول ، مرور وب از تلفن همراه شما نیاز به اشتراک مشترک دارد. چه برنامه های بارگیری ، پخش آنلاین یا تماشای فیلم ، مصرف کننده باید یک پاکت داده داشته باشد ، مگر اینکه بتواند به طور دائم به Wi-Fi متصل شود.پس از استفاده از این یکی ، کاربر باید هزینه اضافی را بپردازد یا فقط از یک جریان به شدت آهسته مزایا استفاده کند.

بسته 50 گیگابایتی به چه کسی است ?

تماشای تلویزیون یا پخش فیلم های موجود در تلفن هوشمند خود یک عمل گسترده است … و این داده های موبایل زیادی را مصرف می کند ! به همین دلیل است که امروزه بیشتر اپراتورهای تلفن اشتراک هایی را با یک پاکت داده قابل توجهی ارائه می دهند: بسته 50 گیگابایتی.

مقاله به روز شده در 27 سپتامبر 2022

در کدام موارد برای انتخاب بسته 50 گیگابایتی ?

امروز غیرقابل قبول ، مرور وب از تلفن همراه شما نیاز به اشتراک مشترک دارد. چه برنامه های بارگیری ، پخش آنلاین یا تماشای فیلم ، مصرف کننده باید یک پاکت داده داشته باشد ، مگر اینکه بتواند به طور دائم به Wi-Fi متصل شود.پس از استفاده از این یکی ، کاربر باید هزینه اضافی را بپردازد یا فقط از یک جریان به شدت آهسته مزایا استفاده کند.

برای برآورده کردن مصرف کنندگان بزرگ از داده های تلفن همراه ، برخی از اپراتورهای تلفن یک پیشنهاد سودمند ارائه می دهند: بسته 50 گیگابایتی. این خصوصاً مورد نارنجی ، موبایل رایگان ، SFR یا Cdiscount Mobile است.ایده آل برای کسانی که زمان زیادی را در سایت های پخش ، برای فیلم یا موسیقی می گذرانند. از داده های تلفن همراه می توان در فرانسه و در برخی موارد در کشورهای خارجی استفاده کرد.

از طرف مصرف کننده ، که اجازه می دهد بسته 50 گیگابایتی ? در اینجا چند نمونه از مصرف داده ها آورده شده است:

 • به مدت 1 ساعت از پیام رسانی اینترنتی خود استفاده کنید: 2 مگابایت ؛
 • فیلم های HD را در YouTube پخش کنید: 20 مگابایت در دقیقه یا 900 مگابایت در ساعت
 • تماشای یک فیلم با کیفیت استاندارد در جریان: 450 مگابایت ؛
 • بارگیری یک برنامه: 20 مگابایت.

بسته 50 گیگابایتی

مزایا و مضرات این نوع بسته

در بسته موبایل 50 گیگابایتی بنابراین مهمتر از همه برای مصرف کنندگان بزرگ داده های اینترنتی ، که فیلم های پخش زیادی را تماشا می کنند یا به ساعات زیادی از موسیقی در سایت های تخصصی گوش می دهند.

برای فهمیدن اینکه آیا فرد به آن احتیاج دارد ، می تواند مصرف داده های خود را دنبال کند:

 • در زمان واقعی در تلفن همراه خود ؛
 • با مشورت بیانیه ماهانه خود که در صورتحساب تلفنی وی ظاهر می شود

در بسته 50 گیگابایتی مزایایی مانند:

 • ارائه حجم قابل توجهی از داده های تلفن همراه با بهترین هزینه ؛
 • پس از مصرف پاکت ، امکان عضویت در داده های اضافی با قیمت های ترجیحی
 • با تعهد یا بدون تعهد و گاهی با نرخ تبلیغاتی در طی یک دوره ثابت ارائه شود.

بلکه اشکالاتی مانند:

 • کاهش سرعت جریان پس از مصرف پاکت داده یا صورتحساب با قیمت بالای GO اضافی
 • لزوماً اجازه رومینگ در سراسر جهان یا اروپا را نمی دهد.

بسته 50 گیگابایتی: بهترین بسته 4G چیست ?

بسته 50 گیگابایتی

بسته 50 گیگابایتی چیست ? چه کاری اجازه می دهد روزانه انجام شود ? آیا مطابق با نیازهای من است ? همیشه انتخاب پاکت مناسب داده های تلفن همراه برای بسته 4G آن آسان نیست. انتخابی که نباید به آرامی در نظر گرفته شود ، زیرا این حجم از شرایط داده برای بسیاری از قیمت های اشتراک.

بهترین بسته 50 گیگابایتی چیست ?

که در بازار بسته 50 گیگابایتی قرار دارد ? در اینجا رتبه بندی است که ما توانستیم از داده های جمع آوری شده تعیین کنیم. ما 100 بسته بندی 100 گیگابایت در آنجا یکپارچه کرده ایم ، فقط هنگامی که آنها اجازه می دهند داده های بیشتری با قیمت بهتر از پیشنهادات رقابتی بدست آورند.

پست موبایل در صدر رتبه بندی

آنچه ما به عنوان اولویت برای مصرف کنندگان توصیه می کنیم این است که از بسته غیر اتصال با 50 گیگابایت یا بیشتر استفاده کنید. در صورت عدم رضایت از این سرویس ، مشترک می تواند در هر زمان و بدون هزینه خاتمه ، او را قطع کند.

آنجا پالم بهترین بسته 50 گیگابایتی بدون سوال پست موبایل. اپراتور ارائه می دهد پاکت داده 60 گیگابایتی برای کمتر از 20 € در ماه. یک ارزش عالی برای پول برای افرادی که مایل به صرفه جویی در هزینه بدون تسلیم 4G هستند.

قرمز توسط SFR: حداکثر داده با بهترین قیمت

در موقعیت دوم ، ما بسته قرمز را می یابیم ، همیشه در منطق “که بیشتر می تواند” باشد. برای 20 €/ماه, بدون تعهد ، مصرف کننده از یک پاکت 100 گیگابایتی ، همراه با یک بسته نامحدود (تماس ، پیام کوتاه ، MMS) بهره می برد. در حال حاضر ارزانترین بسته 100 گیگابایتی در بازار. برای مصرف کنندگان بزرگ که هنوز هم می خواهند پس انداز کنند ، این مناسب ترین راه حل است.

همچنین اجازه می دهد ، برای کسانی که می ترسند از 50 گیگابایت خود تجاوز کنند ، کمی گسترده تر باشند و مجبور نباشند بیش از حد از نزدیک مصرف خود را کنترل کنند.

خوب است بدانید : قرمز توسط SFR در همان شبکه کار می کند SFR. Arcep ، سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی ، کلاس پشت آن نارنجی ، اما شانه به شانه با Bouygues Telecom و قبل از آن رایگان (اطلاعات بیشتر در سایت www.وابسته به.FR).

رایگان در مقام سوم می رسد

رایگان اشتراک کاملاً شبیه به قرمز را ارائه می دهد. در شبکه تلفن همراه رایگان کمی کارآمدتر از SFR است, ما آن را در این مقایسه کننده بسته بندی موبایل 50 گیگابایتی در رده سوم قرار دادیم.

با این حال ، پیشنهادات رایگان مزایای بین المللی باید تأکید شود. تماس ها از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه ، بلکه از ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، اسرائیل و نیوزیلند نامحدود است. این اشتراک همچنین حاوی یک پاکت 25 گیگابایتی است که از آن زمان در رومینگ موجود است 65 مقصد. برای مسافران معمولی ، این ایده آل است.

خوب است بدانید : به عنوان بخشی از یک سری محدود ، یک بسته رایگان 50 گیگابایتی به احتمال زیاد ظاهر می شود (>> پیشنهاد رایگان را ببینید).

SOSH و B & You Are Elbow

تصمیم گیری بین بسته SOSH 50 گیگابایتی از B&Y دشوار است. این دو اشتراک بسیار مشابه هستند و اگر با پیشنهادات پست موبایل ، قرمز یا رایگان مقایسه شوند ، کمی گران هستند.

از نظر ما ، Sosh از کیفیت شبکه تلفن همراه خود که از نارنجی است (>> به پیشنهادات مراجعه کنید) برجسته است. همچنین پاکت نامه های اینترنتی را ارائه می دهد که می تواند از اتحادیه اروپا و DOM کاملاً قابل استفاده باشد ، که در B&Y شما اینگونه نیست.

بسته 50 گیگابایتی با موبایل

رتبه فوق یک مقایسه بسته موبایل بدون تلفن همراه است. با این حال ، می توان هنگام خرید تلفن هوشمند در یک بسته 50 گیگابایتی مشترک شد. شما فقط باید این را در ذهن داشته باشید این می تواند یک تعهد طولانی تر از آنچه در مقایسه ما نشان داده شده است شامل شود (24 ماه) و ، گاهی اوقات ، کمی قیمت بالاتر این قیمت ها فقط از جمله سیم کارت.

در میان بسته های ارائه شده, همه مشترکین را برای به دست آوردن تلفن هوشمند ترک می کنند علاوه بر بسته 50 گیگابایتی. با این حال ، بسته های غیر اتصال دهنده امکان دستیابی به کاهش و تسهیلات پرداخت را امکان پذیر نمی کند. برای بهره مندی از این نوع خدمات ، شما باید به سمت یک اپراتور سنتی با تعهد 24 ماهه مانند بسته 50 گیگابایت قدرت SFR که با تخفیف های جالب در تلفن های مختلف همراه است.

یک بسته 50 گیگابایتی: برای چه کاری باید انجام شود ?

یک بسته 50 گیگابایتی اغلب از یک بسته 20 گیگابایتی یا 1 گیگابایتی گران تر خواهد بود ، این یک واقعیت است. پاکت داده تأثیر قابل توجهی در قیمت اشتراک دارد. پاکت داده چیست ? این مقدار داده هایی است که می تواند توسط مشترکین در فضای یک ماه بارگیری شود. بنابراین برای پایین آمدن صورتحساب تلفن همراه خود ، ایده آل استمصرف اینترنت خود را تا حد امکان تخمین بزنید تا بسته ای متناسب با نیازهای آن پیدا کنید.

به چه تعداد داده نیاز دارم ?

50 گیگابایت چیست ? ما باید بتوانیم دقیقاً قبل از عضویت در یک بسته ، به این سوال پاسخ دهیم. این شرم آور خواهد بود که یک بسته داده را انتخاب کنید و فقط نیمی از پاکت موجود در هر ماه مصرف کنید.

در اینجا ایده ای از مقادیر داده های مصرف شده توسط فعالیت ها وجود دارد:

 • ناوبری اینترنتی: 1H = 12 مگابایت
 • تلویزیون را در تلفن هوشمند خود تماشا کنید: 1H = 250 مگابایت
 • گوش دادن به پخش موسیقی: 1 ساعت = 50 مگابایت اینترنت
 • فیلم های Streamming را تماشا کنید: 1H = 450 مگابایت (900 مگابایت اگر محتوا در کیفیت بالا باشد)
 • با VoIP تماس بگیرید: 1H = 30 مگابایت
 • بارگیری یک برنامه: حدود 20 مگابایت (بستگی به محتوای برنامه دارد)

بسته 50 گیگابایتی: برای چیست ?

برای مثال, 50 گیگابایت می تواند در فضای یک ماه اجازه دهد از :

 • در اینترنت 4 ساعت در روز حرکت کنید
 • به مدت 3 ساعت در روز به موسیقی گوش دهید
 • فیلم ها را به مدت 2 ساعت در روز تماشا کنید
 • تماس بگیرید (voip) 3h/day
 • بارگیری برای 15 گیگابایت پرونده (اسناد ، تصاویر ، فیلم ها ، برنامه ها و غیره)

بسته 50 گیگابایتی

کافی است که بگوییم بسته 50 گیگابایتی به شما امکان می دهد بدون شمارش زیاد از تلفن هوشمند خود استفاده کنید. با این مثال ، ما در مصرف فشرده. اکثر فرانسوی ها از داده های بسیار کمتری نسبت به آن استفاده می کنند.

برای افرادی که نمونه ای را در زیر بالاتر از مصرف ماهانه خود پیدا می کنند, بهتر برای یک بسته پایین تر انتخاب کنید, به عنوان مثال در 30 یا 20 گیگابایت اینترنت.

کسانی که خود را از نظر شیوه ها می شناسند ممکن است یک بسته 50 گیگابایتی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این یک است نمونه مصرف. حرف اوست تا به مصرف کننده ایده ای از “پتانسیل” بسته 50 گیگابایتی بدهد. تنظیم این برآورد با عادات خود کاملاً امکان پذیر است.

بالاخره ، برای مصرف کنندگان داده بزرگ که هنگام خواندن این مثال می ترسند از دست ندهند ، شاید لازم باشد یک بسته 100 گیگابایتی انتخاب کنید.

4 پاسخ به “بسته 50 گیگابایتی: بهترین بسته 4G چیست ?»

صبح بخیر
چگونه می توان مصرف خود را در GO دانست ?

سلام ، با اپراتور فعلی خود ، به طور معمول امکان اتصال به منطقه مشتری خود وجود دارد تا بتوانید مصرف خود را در زمان واقعی یا ماهانه بدانید. این اطلاعات همچنین در صورتحساب تلفنی شما در دسترس است. صادقانه ، zineb از بسته کاپیتان.

خوزه ریبیرو گفت:
سطح کاپیتان برتر
خوزه ریبیرو

سلام آقای Ribeiro ، از نظر شما متشکرم. صادقانه ، zineb از بسته کاپیتان.