تلویزیون جدید سامسونگ 55 اینچ سامسونگ در روزهای فرانسه تقریباً 700 یورو از دست می دهد ، سامسونگ قاب TQ55LS03B 2023 – TV QLED 4K UHD HDR – 138 سانتی متر – تلویزیون سامسونگ در

سامسونگ قاب TQ55LS03B 2023 – TV QLED 4K UHD HDR – 138 سانتی متر

با تشکر از قدرت محاسبات و الگوریتم های آن ، به شما امکان می دهد تمام محتوا را بهینه کنید تا به آنها نزدیکترین به وضوح UHD نزدیک شود. وضوح UHD 4 برابر دقیق تر از Full HD (1080p) است.

سامسونگ جدید تلویزیون 55 اینچی سامسونگ در روزهای فرانسه تقریباً 700 یورو از دست می دهد

سامسونگ با داشتن طیف وسیعی از تلویزیون در این قاب ، با ارائه صفحه نمایش هایی که احتمالاً برای مدیران اشتباه گرفته می شود ، در بازار ایستاده است و این امر می تواند هنگام آماده به کار ، یک اثر هنری را به نمایش بگذارد. تولید کننده کره جنوبی به لطف روزهای فرانسوی ، قیمت آن 899 یورو به جای 1589 یورو در اوبالدی ، پیشرفت هایی را در این تلویزیون ها و آخرین نسخه 55 اینچی و تبلیغات هر ساله به ارمغان می آورد.

متأسفانه این پیشنهاد اکنون به پایان رسیده است. وحشت نکنید ، می توانید بهترین نکاتی را که در حال حاضر در Frandroid یا در معاملات خوب توییتر ما موجود است پیدا کنید

روزهای فرانسوی ، اکنون این اتفاق می افتد و بنابراین زمان آن رسیده است که از تبلیغات بسیاری از محصولات پیشرفته از بازرگانان مورد علاقه خود استفاده کنید. شما تا 9 ماه مه باید داشته باشید ، بنابراین اگر می خواهید به خودتان یک تلویزیون جدید ارائه دهید ، قبل از تصمیم گیری خیلی وقت نگذارید. این شرم آور خواهد بود که فرصتی خوب مانند این تخفیف تقریبا 700 یورو در سامسونگ قاب 55 اینچ از دست بدهد.

سامسونگ TQ55LS03B چیست ?

 • یک صفحه 55 اینچی QLED 4K
 • یک روکش جدید مت برای استفاده بیشتر از صفحه نمایش یا جدول خود
 • حالت هنری قابل تنظیم
 • برای بازی کاملاً برش خورده است

به جای 1،589 یورو معمولاً ، سامسونگ 55 اینچی این قاب (2023) اکنون با قیمت 899 یورو در اوبالدی به لطف کاهش 600 یورو و کد تبلیغی 10 روز 1823 که از 90 یورو اضافی کسر می شود ، در دسترس است.

دامنه تلویزیون این قاب هنوز در حال تحول است

ارائه شده در CES 2023 ، TV Samsung the Frame پیشرفتی را ارائه می دهد که برای راحتی بصری شما مهم نیست. به منظور تقویت تأثیر حضور در مقابل بوم مستر ، تولید کننده کره جنوبی یک پوشش تشک جدید را اعمال کرده است ، و نتیجه نهایی است: هیچ بازتاب دیگری وجود ندارد. سپس می توانید صفحه را در حالت آماده به کار با یکی از 2100 آثار هنری هنر هنر یا حتی عکسهای شخصی خود سفارشی کنید. به لطف سنسور حرکتی خود ، این قاب فقط وقتی شخصی در جلو است ، فقط برای صرفه جویی در مصرف انرژی روشن می شود.

صفحه 55 اینچی (مورب 139 سانتی متر) در مقایسه با نسخه های قبلی خیلی تغییر نکرده است. یک دال QLED در تعریف 4K (3840 x 2160 پیکسل) در 100 هرتز تازه شده است. پردازنده پردازنده کوانتومی آن 4K Upscale تمام جریان های ویدیویی 4K ، صرف نظر از منبع آنها و این دال از بسیاری از درمان ها مانند HDR10+ و HDR HLG بهره می برد. صدا نباید با بلندگوهای خود که در اطراف صفحه نمایش قرار گرفته است ، از فناوری OTS که “حرکت اشیاء” و مدیریت Dolby Atmos را “دنبال می کند ، پیشی بگیرد.

بسیاری از ویژگی ها

با ورودی های HDMI 2.1 ، قاب سامسونگ کاملاً برای بازی بریده شده است و به شما امکان می دهد با پلی استیشن 5 یا سری Xbox Xbox خود در 4K 120 فریم در ثانیه بازی کنید. همچنین دارای Freesync Premium Pro است که نمایش کارت گرافیک شما از کنسول شما را همگام می کند تا مشکلی از آن داشته باشید اشکی یا مبهم. فناوری ALLM همچنین تأخیر را به حداقل سختگیرانه محدود می کند تا تلویزیون تا حد ممکن واکنشی نسبت به سفارشات شما باشد.

برای صفحه تلویزیون هوشمند ، این نسخه از قاب با Tizen 7 تبدیل می شود.0 که در مقایسه با Tizen 6 ویژگی های بسیار کمی را به ارمغان می آورد.5. استخوان موجود در تمام تلویزیون های سامسونگ یک رابط بصری به شما ارائه می دهد که می توانید به راحتی حرکت کنید ، به سکوهای SVOD مورد علاقه خود بروید مانند سلام با کنترل از راه دور یا حتی صدای شما. در واقع ، سامسونگ قاب همچنین با دستیاران صوتی الکسا ، گوگل و بیکسبی سازگار است.

همه چیز در مورد روزهای فرانسه بهار 2023

نسخه بهاری برای روزهای فرانسه از چهارشنبه 3 مه 2023 در فرانسه به طور رسمی آغاز شده و سه شنبه آینده به پایان می رسد. از این پس ، چندین بازرگان قبلاً بهترین تبلیغات خود را انجام داده اند. در اینجا پیشنهادهایی که در Frandroid توصیه می کنیم وجود دارد.

 • بهترین پیشنهادات تلفن هوشمند از روزهای فرانسه
 • بهترین پیشنهادات از روزهای فرانسه در آمازون
 • بهترین پیشنهادات از روزهای فرانسه در Cdiscount
 • بهترین پیشنهادات از روزهای فرانسه در FNAC و دارت
 • بهترین پیشنهادات از روزهای فرانسوی در بولانگر

برای از دست دادن هیچ برنامه خوب این رویداد ، در اینجا برخی از رفلکس ها برای اتخاذ اکنون وجود دارد تا چیزی از پیشنهادهایی را که توصیه می کنیم از دست ندهید:

 • ما را در حساب توییتر ما دنبال کنید Frandroidpromos فقط به معاملات خوب اختصاص داده شده است (به یاد داشته باشید که زنگ را فعال کنید تا اعلان ها را در زمان واقعی دریافت کنید)
 • برنامه Fandroid ما (موجود در iOS و Android) را بارگیری کنید تا اعلان ها را در گروه “معاملات خوب” فعال کنید و در نتیجه مقالات جدید مربوط به روزهای فرانسه را در زمان واقعی دریافت کنید
 • برای اطمینان از دریافت پیشنهادات در پیش نمایش ، در خبرنامه ما مشترک شوید (بیش از یک ایمیل در روز ، در 1 کلیک ، بدون توزیع به اشخاص ثالث ، باز نیست):

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

آخرین معاملات خوب

سامسونگ قاب TQ55LS03B 2023 – TV QLED 4K UHD HDR – 138 سانتی متر

تلویزیون هوشمند ، تلویزیون Qled ، 55 “(138 سانتی متر) ، وضوح 3840 x 2160 ، Bixby ، HDMI 2.1

سامسونگ

تلویزیون سامسونگ قاب TQ55LS03B 2023 - TV QLED 4K UHD HDR - 138 سانتی متر

عکس غیر پیمانکاری

ترمیم

شاخص قابلیت تعمیر محصول:

مقیاس که امکان تعمیر یک محصول را فراهم می کند. هرچه نت بالاتر باشد ، می توان محصول را راحت تر تعمیر کرد. بیشتر بدانید

بهترین تصویر را با QLED Samsung the Frame TQ55LS03B 2023 TV کشف کنید. تلویزیون های Qled Uhd 4K با ادغام حالت محیط ، بیکسبی ، گوگل هوم و دستیاران الکسا ، هوای تازه ای در اتاق نشیمن خود به همراه دارند. فناوری QLED مرتبط با پردازنده 4K پردازنده کوانتومی ، تصاویر باشکوهی را در همه شرایط ، همه در یک دال 138 سانتی متر (55 اینچ) فراهم می کند. سامسونگ قاب TQ55LS03B دارای یک جعبه قابل جابجایی فوق العاده باریک و قابل جابجایی است که تمام اتصال شما را برای یک ترتیب ساده تر از فضای داخلی شما جمع می کند.

اندازه صفحه (6):

وب موجود: + 15 روز
وب موجود: + 15 روز
وب موجود: + 15 روز

انتخاب بیشتر

اندازه صفحه (6):

وب موجود: + 15 روز
وب موجود: + 15 روز
وب موجود: + 15 روز
از جمله شرکت سازگار با محیط زیست 12 € 00

یا پرداخت کنید 422 € 06

از کدام 27 € اتهامات

از افت قیمت مطلع شوید

پرداخت توسط کارت بانکی

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

وب موجود: + 15 روز
از در دسترس بودن هشدار داده شود
حداقل مقدار مجاز 1 حداکثر مقدار مجاز 100 است

ما این محصولات اضافی را توصیه می کنیم

Paraftour Multiprise Belkin - 6 طول می کشد

بلوک محافظ ، 6 بخش x

Startech.com HDMI با سرعت بالا HDMI Ultra HD 4K - CL3 - 3M

HD3mm3mw ، کابل ، 3m ، سفید ، 1 x HDMI نر ، 1 x HDMI

آداپتور کواکسیال نر / نوع F زن

کلن چند صفحه ای AF

تمیز کردن بخار کننده انواع صفحه نمایش و پارچه میکرو فیبر بزرگ شکل

APC Surgearrest 8 + TV + TEL

دستگاه های علیه رعد و برق ، چند -اد ، 8 صید ، RJ11

hdelite classichd (7.5m)

کابل HDMI 1.4 3D/4K سازگار تقویت شده

کابل HDMI با سرعت بالا NEDIS با اترنت سیاه (5 متر)

کابل مسطح HDMI با سرعت بالا با اترنت سیاه – 5 متر

کابل HDMI 2.0 با سرعت بالا با اترنت - 2 متر

4K سازگار ، طلای طلا ، 1 x HDMI نر – 1 x HDMI نر ، 2 متر

کابل HDMI با سرعت بالا با اترنت سیاه (1 متر)

کابل HDMI با سرعت بالا با اترنت سیاه – 1 متر

کابل HDMI با سرعت بالا NEDIS با اترنت (0.5 متر)

کابل HDMI با سرعت بالا با اترنت سیاه – 0.5 متر
قاب LS03B توسط سامسونگ

بهترین تخصص تصویر سامسونگ

سامسونگ قاب TQ55LS03B 2023 یک تلویزیون 55 اینچی متصل یا قطر 138 سانتی متر با a است صفحه 100 هرتز qled uhd 4k. این Samsung the Frame Smart TV به طور خاص طراحی شده است که به عنوان یک میز روی دیوار نصب شده است و دارای پشتیبانی فوق العاده آن است که شامل یا روی پاهای قابل تنظیم آن در ارتفاع عرضه شده است. روز و شب ، از بازتاب های ناخوشایند ناراحت نشوید.او فیلتر ضد تأمل MAT صفحه را به یک جدول واقعی تبدیل می کند. این سامسونگ تلویزیون قاب TQ55LS03B می تواند آثار هنری یا عکسهای مورد علاقه شما را به نمایش بگذارد.

در حسگر حرکتی حضور شما را تشخیص می دهد و به طور خودکار صفحه را روشن می کند. وقتی از اتاق خارج می شوید ، بیرون می رود. با تشکر از حالت Eyecomfort بی نظیر در سامسونگ ، تلویزیون شما قاب TQ55LS03B روشنایی را با توجه به زمان مشاهده تطبیق می دهد. با استفاده از پردازنده هوشمند ، روشنایی نمایش داده شده بر روی صفحه شما برای راحتی چشم شما تنظیم می شود و باعث کاهش خستگی بینایی می شود.

فناوری کوانتومی نقطه

فن آوری نقطه کوانتومی 100 ٪ پالت رنگ را برای تصاویر واقع بینانه تر از همیشه بازتولید کرد. نقاط کوانتومی نانوذرات هستند که در بیش از یک میلیارد تفاوت نور و رنگ ها را تغییر می دهند.

از سیاهپوستان عمیق و سفیدهای بسیار روشن تر با فناوری لذت ببرید کوانتومی HDR ، HLG/HDR10+ که هر تصویر را بهینه می کند. سرانجام ، تمام ظرافت های برنامه های ساخته شده در HDR 10 را کشف کنید+.

جعبه تبعید شده “One Connect”

در جعبه تبعید شده “One Connect” فوق العاده باریک و قابل جابجایی تمام اتصال شما را برای یک ترتیب ساده تر از فضای داخلی شما (تعمیر روی دیوار ، جمع می کند. ).

تلویزیون هوشمند Tizen 6

با سرویس به بسیاری از مطالب آنلاین دسترسی پیدا کنید تلویزیون هوشمند Tizen 6 یکپارچه. به برنامه های جریان نگاه کنید با خدمات مختلف یکپارچه هرگز ساده تر نبوده است (Netflix ، Video Prime ، Molotov TV ، YouTube . ). به عنوان مثال می توانید به موسیقی از Deezer یا Spotify گوش دهید.

با تشکر از برنامه های اپراتور در تلویزیون هوشمند شما یکپارچه شده است, یک تجربه ساده بدون جعبه تلویزیون و کابل ها زندگی کنید. زنده یا پخش مجدد ، مستقیماً به محتوای مورد علاقه خود در یک یا چند صفحه دسترسی پیدا کنید.

دستیار سامسونگ بیکسبی

تلویزیون قاب TQ55LS03B سامسونگ یکپارچه سامسونگ بیکسبی, این دستیار هوشمند به شما امکان می دهد حجم را تنظیم کنید یا محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنید. کنترل تلویزیون شما ساده و بصری می شود.

سازگار با دستیاران گوگل و الکسا

دامنه اکنون با دستیار سازگار است گوگل و الکسا. زنجیره را به صدا تغییر دهید ، حجم را تنظیم کنید یا محتوای خود را مدیریت کنید ساده تر و سریعتر است.

پردازنده هوشمند

TV Samsung The Frame TQ55LS03B یک “پردازنده” سامسونگ را شامل می شود پردازنده کوانتومی 4K »برای یک تجربه غیرقابل مقایسه. این پردازنده از الگوریتم خاص خود برای بهینه سازی تصاویر استفاده می کند ، روشنایی را مطابق با اتاق و صحنه تطبیق می دهد.

با تشکر از قدرت محاسبات و الگوریتم های آن ، به شما امکان می دهد تمام محتوا را بهینه کنید تا به آنها نزدیکترین به وضوح UHD نزدیک شود. وضوح UHD 4 برابر دقیق تر از Full HD (1080p) است.

دامنه سامسونگ QLED با طراحی و فناوری در اتاق نشیمن شما با سادگی همیشه بیشتر می شود.

شخصی سازی

تلویزیون متصل به سامسونگ قاب TQ55LS03B با انتخاب گسترده ای از لوازم جانبی برای سازگاری با فضای داخلی شما شخصی سازی شده است. فریم های قابل تنظیم ، پا استودیو یا قلاب دیواری دوار اختیاری هستند.

برنامه SmartHings

برنامه Smartthings سامسونگ شما راه اتوماسیون خانگی را باز می کنید. تجهیزات سازگار ، روشنایی و تمام اشیاء متصل خود را بررسی کنید. محتویات جاروبرقی Smamsung خود را بررسی کنید.

مد محیط

خداحافظی از صفحه سیاه با حالت محیط که در سری QLED ادغام شده است. در مد محیط از سری “قاب” می آید. محتوای تزئینی ، عکس های خود را نمایش دهید یا الگوهای دیوار خود را برای یک همجوشی کامل بین دیوار و تلویزیون خود بازتولید کنید.

محتویات آیفون خود را با AirPlay 2 توزیع کنید

فن آوری AirPlay 2 اپل اکنون با این طیف وسیعی از تلویزیون های سامسونگ سازگار است. شما قادر خواهید بود به راحتی محتوا را از iPhone یا iPad خود به اشتراک بگذارید. فیلم های خود را راه اندازی کنید ، عکس های خود را به سادگی از دستگاه Apple خود در تلویزیون برای بیشترین لذت خود تماشا کنید.

اطلاعات تحویل

این محصول فقط در مکان های زیر موجود است: فرانسه (متروپولیتن) ، بلژیک ، سوئیس ، لوکزامبورگ ، موناکو.

 • کنترل از راه دور خورشیدی
 • یک جعبه تبعید شده
 • قلاب
 • کابل بی نظیر
 • کابل برق
 • راهنمای کاربری