حداکثر 581 کیلومتر: یک استقلال بیشتر برای شارژ Volvo C40 و شارژ XC40 – Volvo Car Switzerland AG ، Volvo C40 Recharge 2023 – تست ها ، اخبار ، عکس ها و گالری های فیلم – راهنمای خودکار

Volvo C40 برقی

ظرفیت باتری

حداکثر 581 کیلومتر: یک استقلال بیشتر برای شارژ Volvo C40 و شارژ XC40

زوریخ. در طول صدور گواهینامه مطابق با چرخه رانندگی WLTP ، مدل های 100 ٪ الکتریکی ولوو در سری 40 مقادیر استقلال بسیار خوبی را نشان می دهند. شارژ مجدد Volvo C40 می تواند تا 581 کیلومتر حرکت کند و Volvo XC40 شارژ می شود تا 573 کیلومتر.

با معرفی موتورهای الکتریکی جدید برای سال مدل 2024 ، Volvo Cars باعث بهبود استقلال (WLTP) شده و زمان شارژ شارژ Volvo XC40 و شارژ C40 را در مقایسه با مدل قبلی مدل قبلی کاهش می دهد.

مقادیر جدید با توجه به چرخه رانندگی WLTP

در طول صدور گواهینامه طبق چرخه رانندگی WLTP ، استقلال های برنامه ریزی شده در مقایسه با اولین تخمین ها به طور قابل توجهی بهبود یافته اند. به این ترتیب نسخه های دامنه گسترده به جای حداکثر 533 کیلومتر ، به بیش از 580 کیلومتر به استقلال رسیده اند ، همانطور که قبلاً تخمین زده می شود. استقلال به روز شده توسط مدل در جدول زیر ذکر شده است:

ظرفیت باتری

شارژ Volvo C40

Volvo C40 Repacher 2023

برای سال 2023 ، ولوو نسخه های اصلی و موارد دیگر را به محدوده شارژ C40 اضافه می کند. در عین حال ، قیمت ها کاهش می یابد و این SUV برقی لوکس را ایجاد می کند که به نظر می رسد یک کوپه واجد شرایط برای کمک های مالی دولت است. دو موتور الکتریکی برای آزاد کردن 402 اسب بخار متحد می شوند و باتری 78 کیلووات ساعت یک استقلال در حدود 360 کیلومتر را فراهم می کند. برای یافتن همان ویژگی ها یا تقریباً در قالب SUV کلاسیک تر ، همیشه شارژ XC40 وجود دارد.

آزمایش و پرونده ها

François می پرسد که متخصص ما آنتوان ژوبرت بین یک Genesis GV60 Advanced و Volvo C40 با توجه به اینکه این دو وسیله نقلیه تقریباً با همان قیمت فروخته می شوند ، انتخاب می کند? به عنوان یک نشانه ، Genesis GV60 مبتنی بر پلت فرم E-GMP است ، که همچنین به عنوان پایه ای برای Hyundai Ioniq 5…

در 25 سال گذشته ، ولوو روی وسایل نقلیه با درایو جلو و چهار چرخ محرک متمرکز شده است. در واقع ، شما باید به سال 1998 برگردید تا آخرین ماشین را با یک پیشراننده پیشرانه پیدا کنید: S90 ، یک سدان لوکس. برای سال 2024 ، ولوو با…

این هفته ، راهنمای اتومبیل برای شرکت در یک رویداد ولوو به گوتنبرگ در سوئد پرواز می کند . در طی این پرتاب بین المللی ، ما به ویژه فرصتی برای هدایت Volvo XC40 و C40 2024 خواهیم داشت . هر دو مدل برای سال مدل آینده پیشرفت های مختلفی دریافت می کنند. در طی این ..

این بهار ، من می خواستم اولین وسیله نقلیه الکتریکی خود را بخرم. Volvo C40 بسیار زیاد من را شارژ می کند ، اما من از آنجا که واجد شرایط یارانه نبود ، مدل دیگری را انتخاب کردم. با این حال ، من فقط آموخته ام که اوضاع تغییر کرده است. چگونه آن را به طور ناگهانی واجد شرایط می کند? ————————- سلام پاتریک ، به ..

به عنوان بخشی از نمایش Le Guide de l’Uto در رادیو Qub ، آنتوان ژوبرت و ژرمن گویر برداشت های خود را در مورد شارژ Volvo C40 2022 و مرسدس-AMG GT53 2022 به تازگی تست کردند. از طرف خودش ، ژرمن فهمید که ولوو استراتژی بازاریابی خود را تغییر داده است ..

بسیاری از تولید کنندگان وسایل نقلیه خود را در کشور مبدا برند مونتاژ و تولید می کنند. با این حال ، دلایل مختلف تولید کنندگان را به استفاده از مناطق دیگر کره زمین برای انجام همان کارها سوق می دهد. این عمدتا یک سوال از هزینه ها ، تدارکات یا توافق نامه های قراردادی بین تولید کنندگان است ..

راهنمای اتومبیل برای رفتن به کوههای سان برناردینو با نام تجاری 100 ٪ الکتریکی با نام تجاری Volvo ، C40 Repacher 2022 به کالیفرنیا نقل مکان کرده است . C40 همچنین اولین مدل کاملاً برقی برند است. XC40 ، اگرچه دارای ..

اخبار

پس از فورد ، جنرال موتورز و ریوریان ، ولوو به نوبه خود توافق با تسلا را اعلام کرد تا وسایل نقلیه برقی آن به بیش از 12،000 سوپر شارژ سریع در ایالات متحده ، کانادا و مکزیک دسترسی داشته باشد. این اولین بار برای تولید کننده اتومبیل خارجی – اروپایی یا دیگر است.

برای سال 2023 ، ولوو استراتژی بازاریابی خود را با شارژ C40 خود تغییر داد . در حالی که مدل الکتریکی 100 ٪ سازنده سوئد واجد شرایط یارانه های استانی و فدرال در سال 2022 نبود ، برای سال آینده خواهد بود. بهار گذشته در بازار آمریکای شمالی به زمین نشست ،

نمایشگاه وسیله نقلیه الکتریکی مونترال (SVEM) از 22 تا 24 آوریل 2022 در ورزشگاه المپیک درهای خود را برای چاپ پنجم باز خواهد کرد. این رویداد که به تحرک برقی اختصاص داده شده است ، زیر یک سقف یک مدل جدید از مدل های جدید جمع می شود که برخی از آنها برای اولین بار در ..

به دنبال نمونه ای از شرکت جوان Polestar ، تولید کننده سوئدی ولوو قول می دهد که دیگر از مواد چرمی یا منبع حیوانی در وسایل نقلیه برقی خود استفاده نکند ، با شروع نام تجاری جدید C40 Rephrage 2022 . همانطور که در فوریه گذشته اعلام شد ، مینی مارک دیگری از اتومبیل است ..