نرم افزار برنامه خانه: بهترین ابزارهای رایگان ، نرم افزار طراحی خانه سه بعدی | طراحی خانه آنلاین به صورت رایگان – برنامه ریز 5D

خانه رویاهای خود را ایجاد کنید

Contents

رنگ ها ، الگوها و مواد را برای ایجاد مبلمان ، دیوارها ، کف و سایر موارد متناسب با شما شخصی کنید. اندازه عناصر را تنظیم کنید تا یک مجموعه عالی پیدا کنید.

نرم افزار برنامه خانه: بهترین ابزارهای رایگان

شما یک پروژه ساخت و ساز یا طراحی داخلی دارید ? برای مشاهده آن در رایانه از یک ابزار تخصصی سه بعدی استفاده کنید. نرم افزار و خدمات آنلاین رایگان به شما کمک می کند تا جاه طلب ترین ایده های خود را مشخص کنید.

به شیطان کاغذ میلی متر ، گزارشگر و مداد ! اگر این یک چیز است که توسعه دیجیتال تا حد زیادی تسهیل کرده است ، مفهوم سازی برنامه های 2D و 3D ، چه در مورد ساختمان و چه در مورد اتصالات داخلی است. امروز تحت سلطه برخی از مجوزهای گران قیمت ، بخش نرم افزار معماری و مدل سازی می تواند روی برخی از راه حل های رایگان ، قابل اعتماد ، کامل و در دسترس با کمترین ذهنیت خلاقیت حساب کند.

اگرچه تمام ابزارهای ارائه شده در این انتخاب آزادانه در دسترس هستند ، اما سیستم عامل های خاصی مانند Homebyme و RoomSketcher فرمول های پرداخت شده از جمله کارکردهای بیشتر را ارائه می دهند. با این وجود ، نسخه های رایگان و/یا تظاهرات ذکر شده در اینجا بیش از حد کافی برای تأمین نیازهای توسعه و مفهوم سازی بی تکلف است.

Homebyme: راه حل کلید در دست برای پروژه های دقیق

ما باید خانه در Dassault Systèmes ، ناشر متخصص در توسعه ابزارهای طراحی و مدل سازی دیجیتال سه بعدی. این به شدت از نرم افزار صحبت نمی کند بلکه یک پلتفرم وب است. مزیت بزرگ: امکان همگام سازی پروژه های آنلاین شما و پیدا کردن آنها در هر دستگاه ، ثابت یا موبایل ، به شرط اتصال به اینترنت و ایجاد یک حساب کاربری.

Homebyme برای برآورده کردن الزامات معماران حرفه ای (نیمه) در نظر گرفته نشده است ، بلکه برای استقرار یک راه حل طراحی 2D و سه بعدی به اندازه کافی در دسترس برای برآورده کردن مخاطبان اندک با علوم کامپیوتر است. این رابط در اطراف یک مقیاس گپ زده شده ، یک نوار منوی به وضوح قابل شناسایی و یک ماژول که تسهیل کننده لرزش بین رندرهای 2D/3D را تسهیل می کند ، سازماندهی شده است. در صورت بروز مشکلات مربوط به رسیدگی به ابزار ، منابع و کتابچه های راهنمای ارائه شده توسط ناشر در فضای کاری قرار می گیرند و به همه امکان می دهند بدون اینکه پروژه را در حال انجام باشند ، با مرکز کمک مشورت کنند.

علی رغم سادگی ظاهری ، Homebyme از دقت و اثربخشی عملکردهای پیشنهادی چشم پوشی نمی کند. کتابخانه اتاق های پیش تنظیم شده و منطقه قابل تنظیم ، توسعه برنامه های متشکل از فضا را به شکل استاندارد تسریع می کند. از تغییر موش ، دیواری برپا شده است که در دو کلیک جهت گیری ، ضخامت ، ارتفاع و طول تغییر می یابد. نمودارهای رنگی جامع نوید انتخاب گسترده ای از نقاشی ها و پوشش ها برای دیوارها و کف ها. زباله ، تجهیزات فنی و مبلمان موجود ، عمومی یا برند ، لمس نهایی خود را به طراحی داخلی ارائه می دهد. پس از اتمام پروژه ، نمای سه بعدی ، بازدید مجازی و تصاویر واقع گرا.

Homebyme یک نسخه آزمایشی رایگان برای ایجاد سه پروژه و سه تصویر واقع بینانه دارد. یک پیشنهاد کاملاً کافی برای کسانی که می خواهند اسکان خود را دوباره توسعه دهند. فراتر از آن ، لازم است یکی از فرمول های پرداخت شده توسط سرویس را انتخاب کنید.

خانه شیرین 3D: رقیب منبع باز شایسته مجوزهای اصلی

پیروان آزاد خوشبختی خود را با آنها پیدا می کنند خانه شیرین 3D. این نرم افزار به طور فعال توسعه یافته ، Multiplatform و نسبتاً سبک هم نسخه نصب و هم نسخه قابل حمل را ارائه می دهد. ترجمه: ذخیره آن در یک دستگاه خارجی و استفاده از آن در هر سیستم عامل امکان پذیر است. دارایی اصلی که همه به شما امکان می دهد پروژه های خود را در ویندوز ایجاد کرده و در صورت تغییر رایانه ، آنها را در Linux یا MacOS ویرایش کنید.

بر خلاف Homebyme ، Sweet Home 3D مجهز به رابط کاربری دشوارتر برای دستگیری است. این پروفایل های مبتدی به خود اطمینان می دهند ، با این حال: این پیچیدگی ظاهری به سرعت باعث می شود سهولت تعجب آور استفاده شود. با این وجود باید کنجکاو ، خودمختار و باهوش باشد تا عملکردهای مختلفی را که توسط برنامه ارائه شده است جستجو کند. به عنوان کمک دستی ، این نرم افزار نمونه هایی از برنامه های قابل ویرایش را که ما در اوقات فراغت اصلاح می کنیم ، می گیرد و به لطف آنها گزینه های ساخت و سازهای موجود را شناسایی می کنیم (پرونده> جدید با نسخه ی نمایشی و غیره).

با جزئیات ، خانه شیرین سه بعدی در حدود چهار ماژول اصلی می چرخد: یک برنامه 2D میلی متر 2D که از پیش نویس کار ساختاری (دیوارها ، ابعاد ، اتاقها) ، قرار دادن فریم ها و چیدمان دکوراسیون ، یک نمای سه بعدی در 360 درجه محور است. اجازه می دهد تا به درستی ارزیابی نهایی ، کتابخانه مبلمان را که از کشیدن و تخمگذار عناصر در هواپیمای 2D پشتیبانی می کند ، ارزیابی کند ، و یک موجودی که تمام مبلمان اضافه شده به محل اقامت را ضبط می کند ، همراه با ابعاد آنها (عرض ، عمق ، ارتفاع).

در عمل ، تمام عملیات مدیریت شده توسط نرم افزار به مکانیسم های بصری پاسخ می دهند که به طور مرتب روی رایانه کار می کنند. یک کلیک راست در منطقه برنامه های 2D و 3D انتخاب قابل توجهی از انواع مسیرها ، انتخاب ها ، دستکاری ها ، ارائه شده از پروژه را ارائه می دهد ، در حالی که یک کلیک بر روی یکی از عناصر ذکر شده در موجودی مبلمان قرار داده شده به سفارشی سازی مبلمان انتخاب شده اشاره دارد پنجره (موقعیت ، ابعاد ، رنگ ها ، مواد ، جهت گیری و غیره.). سرانجام ، بسیاری از میانبرهای صفحه کلید مدیریت جاه طلب ترین پروژه ها را تسریع می کنند.

اگر او از نظر انتشار کامل باشد ، خانه شیرین 3D در مورد مرحله پیش بینی نهایی با برخی از آویزها ملاقات می کند. ناوبری در حالت ویزیت مجازی بسیار پر زحمت است ، در حالی که ایجاد عکس یک اتاق تصادفی ، غیر واقعی و بسیار قابل استفاده از قطعات انتخاب شده ارائه می دهد.

Sketchup: متناسب با جاه طلب ترین پروژه ها

در سال 2000 توسط نرم افزار Last راه اندازی شد ، در سال 2006 به Google فروخته شد و در سال 2012 توسط Trimble خریداری شد, طرح اکنون یکی از ملزومات دنیای معماری 2D و 3D است. این پلتفرم که اغلب به عنوان ابزاری اختصاص داده شده به متخصصان داخلی و طراحی ارائه می شود ، نسخه ساده ای از فناوری خود را ارائه می دهد ، که در جستجوی انعطاف پذیری و خیاطی برای افراد در دسترس افراد است.

بر خلاف سایر خدمات ارائه شده در اینجا ، محیط Sketchup می تواند مبتدیان اصلی را مرعوب کند. و به دلایل خوب ، رابط تصفیه شده آن ، در نیمه راه بین نرم افزار مدل سازی و نرم افزار ترسیم ، نیاز به زمان سازگاری لازم برای درک آن دارد. در اینجا ، هیچ مدلی از پارتیشن ها: عرض ، ارتفاع و ضخامت باید با استفاده از سه محور قرمز ، سبز و آبی که به عنوان نقاط دیدنی در فضا خدمت می کنند ، دست به دست شوند. بنابراین دریغ نکنید که روی همه گزینه های موجود کلیک کنید ، یا حتی بازدید خوش آمدید ارائه شده در اولین استفاده را شروع کنید. در صورت بروز مشکلات مداوم ، دکمه راهنما دسترسی گرانبها به مستندات بسیار غنی (رسمی و انجمن ها) را ارائه می دهد.

هنگامی که اصل گنجانده شود ، Sketchup شهرت خود را نهفته است. بسیار انعطاف پذیر ، این سکو از جاه طلب ترین پروژه ها استقبال می کند. علاوه بر سطوح روی زمین ، دیوارها ، سقف ها و هر عنصر دیگری از کار ساختاری ، این ابزار امکان ترسیم خود فریم و مبلمان را ارائه می دهد. یک سیستم لایه (Outliner) امکان جدا کردن عناصری مانند مراحل ، قطعات یا سقف ، تسهیل در انتخاب و ویرایش گروه های خاص را فراهم می آورد. سرانجام ، معماران جوان با ظرفیت طراحی محدود می توانند روی انبار سه بعدی حساب کنند ، یک کتابخانه جامع از مدل های سه بعدی رایگان که نمونه هایی از سازه ها و اشیاء توسعه یافته توسط جامعه Sketchup را گرد هم آورده است ، بلکه مبلمان ، دکوراسیون و لوازم خانگی مدل شده از مواردی که توسط مارک های اصلی به بازار عرضه شده اند.

در نسخه رایگان ، SketchUp فقط به عنوان سرویس وب و برای برنامه های سه بعدی در دسترس است. مدیریت خوب آن از پوشش مرورگر به آن اجازه می دهد تا به طور خودکار از پروژه های فعلی نسخه پشتیبان تهیه کند. برای یافتن خلاقیت های خود در هر دستگاه دیگر ، لازم است یک حساب کاربری ایجاد کنید و به صورت دستی مدل های خود را در محدوده 10 گیگابایت ذخیره سازی ارائه شده در ابر ذخیره کنید.

پندار.برنامه ریز: تعادل کامل بین سادگی و اگزوز

کنترل آسانتر از Sketchup ، اما به همان اندازه کامل است, پندار.برنامه ریز برای رابط کاربری آشنا و بسیار کاربردی خود متمایز است. به طور مفصل ، گروهی از منوها که به یاد سازماندهی نرم افزار مجموعه اداری می شوند ، یک فضای کاری با هوشمندی را برطرف می کنند. یک منطقه نقاشی واحد وجود ندارد ، اما چهار ، همه دیدگاه های متفاوتی دارند. تعصب امکان بازنمایی بهتر از دیدگاه ها و ساده سازی مدیریت مسیرهای 2D و 3D.

این تلاش وضوح مورد نظر PCON.برنامه ریز همچنین در پشت بسیاری از ابزارها و مدلهایی که او در آن گنجانیده است منعکس شده است. در اینجا ، هیچ مشکلی برای ترسیم حجم خود یا عملکرد خلفی برای آنها وجود ندارد. گزینه های عنصر امکان طراحی اجزای از پیش تعریف شده (دیوارها ، سقف ها ، کفها ، سقف ها ، قاب ها ، پله ها و غیره را امکان پذیر می کند.). با کلیک بر روی این عناصر ، لیست خصوصیات آن را در یک بلوک اختصاصی که از آن ابعاد آن را تنظیم می کنیم ، حذف کنید. همچنین می توان یک لایه خاص را به منظور گروه بندی مؤلفه ها بر اساس انواع ، قطعات ، مراحل و همچنین ایجاد پیوندی که به هر سایتی برای خرید مواد و مبلمان باز می گردد ، انتخاب کرد.

مانند Sketchup ، pcon.برنامه ریز مبتنی بر جامعه ای از طراحان گرافیک سرمایه گذاری و طراحان است که خلاقیت های رایگان آنها در انبار سه بعدی ثبت شده است. در حاشیه این مجموعه های منتشر نشده ، این نرم افزار دارای تخته های مواد مختلف و همچنین کاتالوگ اشیاء است که توسط صدها مارک و تولید کنندگان به بازار عرضه می شود. فرصتی برای تقویت برنامه های خود با محصولات موجود که می توانند با چند کلیک به دست بیایند.

ما در نهایت در PCON قدردانی می کنیم.برنامه ریزی پیشنهادات پشتیبان گیری مکرر ، امکان ایجاد تصاویر بردار از برنامه های خود ، گزینه های اشتراک گذاری یکپارچه و ماژول ارائه واقعیت افزوده به لطف که ما پرونده های آن را در تلفن هوشمند سازگار صادر می کنیم تا بتوانیم پروژه های شما را در یک محیط واقعی تجسم کنیم. همه رایگان ، بدون خرید یکپارچه پنهان.

RoomSketcher: سادگی به سمت افراطی فشار می آورد

از تمام نرم افزارها و خدمات ارائه شده در اینجا, اتاقکچر مطمئناً به عنوان بصری ترین راه حل طراحی و توسعه قرار دارد. رابط کاربری آن به طور منطقی حول یک فضای کاری ، یک نوار دسترسی سریع برای توابع مهم ، منوی گزینه کامل و یک بلوک از ابزارهای گروه بندی شده توسط انواع (آثار بزرگ ، فریم ، مواد ، مبلمان) می چرخد.

اگر رسیدگی به آن بسیار آسان باشد ، به این دلیل است که RoomSketcher از ایجاد پروژه های جدید تا مبلمان نهایی ، روی ملزومات متمرکز می شود. بنابراین می توان یک برنامه کاملاً شخصی سازی شده را شروع کرد یا بلندگوهای از پیش ساخته را انتخاب کرد. به همین ترتیب ، می توانید مراحل جدید ویرجین را اضافه کنید یا به طور کامل در مدل طبقه همکف مدل شده باشید. مغناطیس اتوماتیک به ایجاد زوایای راست بین دو دیوار و موقعیت مناسب پنجره ها ، درها و مبلمان کمک می کند. تنظیم اندازه گیری ها از تغییر در موش ساخته شده است ، در حالی که ابعاد ، به نزدیکترین میلی متر ، در دو طرف پارتیشن های ردیابی شده و قاب های مطرح شده نمایش داده می شود. به طور خلاصه ، همه چیز برای ساده کردن هر عمل تا حد امکان انجام می شود و امکان تهیه برنامه ها را فقط در چند دقیقه ممکن می کند.

RoomSketcher مانند رقبای خود ، کتابخانه ای دارد که به خوبی با مواد و اشیاء تهیه شده است. با کلیک بر روی هر سطح ، پانل ویژگی های پیشرفته ای را توسعه می دهد که از آن ما یک پوشش از صدها نقاشی ، تصاویر پس زمینه ، تخته ، بتن ، کف پارکت یا حتی کاشی های موجود را انتخاب می کنیم. همان مشاهدات برای عناصر مبلمان و دکوراسیون ، جهت گیری و نسبت های آن به طور مستقیم در برنامه یا از مؤلفه گزینه های شخصی سازی تغییر می یابد.

سرانجام ، لازم به ذکر است که برای ذخیره محلی برنامه های خود ، یک حساب کاربری ایجاد می شود. علاوه بر این ، RoomSketcher فقط به زبان انگلیسی موجود است. با این حال ، وضوح نرم افزار باید به همه اجازه دهد بدون مشکل زیاد از آن خارج شوند.

خانه رویاهای خود را ایجاد کنید

یک ابزار بصری پیشرفته برای طراحی معماری در 2D/3D. به جامعه ما بپیوندید 94 545 553 طراحان آماتور !

بر اساس بررسی کاربر

پیوندها برای برنامه ها

طراحی داخلی آسان

3 مرحله ساده برای یک نتیجه عالی

برنامه و طراحی

از حالت 2D برای ایجاد برنامه های کف با مبلمان و سایر عناصر استفاده کنید یا به حالت سه بعدی بروید تا ایجاد و اصلاح خود را از هر زاویه ای تغییر دهید.

مبلمان و شخصی سازی

رنگ ها ، الگوها و مواد را برای ایجاد مبلمان ، دیوارها ، کف و سایر موارد متناسب با شما شخصی کنید. اندازه عناصر را تنظیم کنید تا یک مجموعه عالی پیدا کنید.

تجسم و به اشتراک گذاری

برای ایجاد یک تصویر واقع بینانه از پروژه خود از قابلیت های دیده شده استفاده کنید. ما سایه ها ، روشنایی و رنگهای عمیق را به آفرینش شما اضافه می کنیم تا ظاهر یک عکس واقعی داشته باشد !

پروژه خود را در هر مکانی و هر زمان ایجاد کنید.

ما همه سیستم عامل ها و هماهنگ سازی ها را بین آنها می گیریم !

ایجاد شده برای آماتورها

بدون نیاز به مهارت های حرفه ای از برنامه ریز 5D برای نیازهای طراحی داخلی خود استفاده کنید.

تجسم HD

برای ایجاد یک تصویر واقع بینانه از پروژه خود از قابلیت های دیده شده استفاده کنید. ما سایه ها ، روشنایی و رنگهای عمیق را به آفرینش شما اضافه می کنیم تا ظاهر یک عکس واقعی داشته باشد !

حالت های 2D/3D

با نمایش های 2D و 3D برای کار از زوایای مختلف تجربه کنید. سطوح و مواد شخصی شده را ترتیب ، اصلاح و اعمال کنید.

کاتالوگ بیش از 5000 مورد

گالری پروژه های ما را کاوش کرده و محتوای ما را مرور کنید. همه می توانند خوشبختی خود را در کتابخانه ما ایجاد کنند که توسط کاربران ما ایجاد شده است.

رابط کاربری بصری

رابط کاربری ساده و بصری ما به شما امکان می دهد مدلهای خود را به راحتی و بدون آموزش یا آموزش ایجاد کنید.

شخصی سازی عناصر

رنگ ها ، الگوهای و مواد شخصی شده در مبلمان ، دیوارها و کف ها را برای مطابقت با سبک دکوراسیون داخلی خود اعمال کنید.

انجمن

یک جامعه در حال گسترش را ادغام کنید. واردات و شخصی سازی پروژه ها. به لطف پروژه های کاربران دیگر الهام بگیرید.

خلاقیت های دیگر کاربران را کشف کنید

به راحتی مدل های سه بعدی حرفه ای را بدون هیچ مهارت مدل سازی سه بعدی ایجاد کنید.

استخدام دارای طراح حرفه ای از 99 دلار است

به موقع و الهام بخش? بگذارید کار را انجام دهیم!

 • تیمی از طراحان متخصص اختصاصی
 • یک اتاق یا کل خانه را انتخاب کنید
 • با یک طرح یا فقط یک ایده شروع کنید
 • پروژه های ساخت موجود یا جدید
 • اصلاحات نامحدود تا زمانی که 100 ٪ راضی باشید

به نبرد طراحی داخلی بپیوندید

طرفدار شوید

متوجه می شویم که شما انتخاب کرده اید برای استخدام موجود است

 • دسترسی کامل به
 • ابزارهای طراح طرفدار
 • 4K عکسبرداری
 • یک برنامه را بارگذاری کنید
 • بافت های سفارشی نامحدود
 • نمایه مارک سفارشی
 • لیست طراحان برتر

طرفدار شوید

ما متوجه می شویم که شما خود را یک حرفه ای می دانید

 • دسترسی کامل به
 • ابزارهای طراح طرفدار
 • 4K عکسبرداری
 • یک برنامه را بارگذاری کنید
 • بافت های سفارشی نامحدود
 • نمایه مارک سفارشی
 • لیست طراحان برتر