چه چیزی برای کاربران با بسته های 5G تغییر می کند ، عملکرد تلفن های 4G در شبکه 5G

آیا تلفن های 4G در شبکه 5G کار می کنند

با این حال ، ممکن است چند سوال در مورد وجود داشته باشد بهترین تلفن های 5G و اگر تلفن های 4G که امروز از آنها استفاده می کنیم از 5G پشتیبانی می کنند یا نه. ما می دانیم که چقدر می تواند برای شما گیج کننده باشد و با ظاهر تلفن های همراه 5G که به تازگی در اینترنت راه اندازی شده است ، مردم آماده خرید این تلفن ها هستند. چالش های زیادی برای گرفتن تلفن های جدید و انتخاب بهترین ها از همه وجود خواهد داشت.

بسته های موبایل سازگار 5G

ویرایشگر مخابرات املین ریوال

مرور 06/07/2023 توسط املین ریوال
3.7/5 – 4 رای – بدون نظر

اولین بسته های سازگار 5G در فرانسه موجود است. دریابید که مزایا و مضرات آنها جدید است: قیمت ، داده ، سازگاری شبکه ها ، تاریخ بازاریابی و غیره.

بسته های 5G

بسته 5G چیست ?

بسته سازگار 5G یا 5G یک فرمول بسته بندی جدید موبایل است که توسط Orange ، SFR ، Bouygues Telecom و اپراتورهای تلفن همراه رایگان به عنوان بخشی از ورود 5G به فرانسه در پایان سال 2020 ارائه شده است. این بسته های جدید 5G برای کاربرانی که می خواهند از تلفن هوشمند خود به این فناوری جدید دسترسی پیدا کنند ، انجام می شود. دقیقاً مانند آنتن 5G واقع شده و خود را با یک تلفن سازگار با شبکه جدید تجهیز می کند ، مشترک شدن در یک بسته 5G یک شرط مهم برای دسترسی به 5G است.

بسته های 5G را مقایسه کنید

بسته های 4G و 5G متفاوت هستند ?

بسته های سازگار 5G یا 5G پیشنهادات موبایل در نسخه بهبود یافته ای است که به کاربران ارائه می شود. آنها به همان روش بسته 4G (با تعهد ، بدون تعهد ، داده های اینترنتی ، تماس های نامحدود و پیامک و غیره) کار می کنند و همچنین با شبکه های 3G و 4G سازگار هستند. با این وجود ، بسته های 5G ویژگی های جدید خاصی را از نظر استفاده ارائه می دهند. آنها به شما امکان می دهند از جریان های فوق العاده سریع ، مشابه فیبر نوری (1 گیگابایت در ثانیه) استفاده کنید. بسته های 5G همچنین دارای یک پاکت داده بزرگتر از بسته های 4G موبایل هستند. یک بسته داده به طور متوسط ​​بین 50 گیگابایت و 150 گیگابایت ارائه می دهد (به نامحدود Mobile Mobile مراجعه کنید ، در حالی که به طور متوسط ​​، یک برنامه 4G موبایل بین 50 مگابایت تا 100 گیگابایت داده ارائه می دهد.

آیا باید بسته را برای دسترسی به 5G تغییر دهید ?

به همان روشی که تلفن های هوشمند سازگار 5G سازگار است ، مشترک شدن در یک بسته سازگار با 5G یا 5G برای استفاده از شبکه جدید ضروری است. برخی از اپراتورها اولین بسته های 5G خود را راه اندازی کردند. برای کشف آنها ، با مقایسه کننده بسته 5G ما مشورت کنید. در حالی که منتظر افتتاح تجاری آن در دسامبر 2020 هستید ، می توانید در بسته جدید 5G خود به شبکه 4G متصل شوید.

بسته های 5G گران تر از بسته های فعلی هستند ?

در حالی که برخی از اپراتورهای تلفن همراه مانند Bouygues Telecom و Orange قبلاً اولین بسته های 5G خود را اعلام کرده اند ، برخی دیگر مانند Free Mobile و SFR تصمیم گرفته اند تا پایان سال 2020 آنها را راه اندازی کنند. واضح است که برخی از بسته های 5G موجود در بازار در فرانسه با قیمت های بالاتر از برنامه های فعلی 4G ارائه می شود. به طور کلی در هر ماه پنج یورو بیشتر است. این به ویژه با دسترسی به شبکه جدید 5G به معنای استفاده از عملکرد بهتر (جریان بالاتر ، کاهش تأخیر و غیره است.) در مقایسه با موارد ارائه شده توسط شبکه 4G.

تحت نظارت ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) ، اپراتورها آزاد هستند که قیمت خود را تعیین کنند ، هر آنچه که پیشنهادات آنها است. با این حال ، برخی از اپراتورها تصمیم گرفته اند قیمت بسته های 4G خود را که تا پایان سال 2020 سازگار هستند ، افزایش ندهند.

آیا برای استفاده از 5G باید سیم کارت را تغییر دهید ?

برای دسترسی به شبکه 5G ، لازم نیست سیم کارت را تغییر دهید تا زمانی که یک اپراتور تلفن همراه را تغییر ندهید. با این حال ، اگر می خواهید از ورود 5G برای تغییر اپراتور استفاده کنید ، باید سیم کارت را تغییر دهید ، همانطور که برای خاتمه موبایل معمولی. به لطف پرونده اختصاصی ما ، چگونه می توانید بسته بندی موبایل را به راحتی تغییر دهید.

آیا تلفن های 4G در شبکه 5G کار می کنند ?

هدر هدیه

شما به دنبال بهترین تلفن های 5G هستید ? صبر کنید ، قبل از رها کردن تلفن 4G خود ، چیزی که باید در شبکه 5G بدانید وجود دارد.

دانلود رایگان
دانلود رایگان

موبایل

موبایل

موبایل موبایل موبایل

5G یکی از فناوری های مورد انتظار جهان است. با توجه به همه گیر ناگهانی ، کل طرح به تأخیر افتاده است ، اما همه به زودی قادر خواهند بود تا دست خود را در شبکه 5G بگیرند. همانطور که همه ما می دانیم ، 5G پنجمین نسل اینترنت است که به شما امکان می دهد سریعتر حرکت کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. ما می دانیم که برای همه افراد در اینترنت چقدر مفید خواهد بود.

سعادت

با این حال ، ممکن است چند سوال در مورد وجود داشته باشد بهترین تلفن های 5G و اگر تلفن های 4G که امروز از آنها استفاده می کنیم از 5G پشتیبانی می کنند یا نه. ما می دانیم که چقدر می تواند برای شما گیج کننده باشد و با ظاهر تلفن های همراه 5G که به تازگی در اینترنت راه اندازی شده است ، مردم آماده خرید این تلفن ها هستند. چالش های زیادی برای گرفتن تلفن های جدید و انتخاب بهترین ها از همه وجود خواهد داشت.

برخی از ایالت ها و کشورها 5G را راه اندازی کرده اند و کره جنوبی اولین کسی بود که شبکه 5G را راه اندازی کرد و ساکنان خود را در اختیار آن قرار داد. خوب ، در این مقاله ، ما در مورد 5G و ارزانترین تلفن 5G موجود در بازار اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

قسمت 1: تلفن های 4G در شبکه 5G کار می کنند ?

تلفن های 4G به طور گسترده ای برای همه و در همه فروشگاه ها در دسترس است. رفتن به شبکه 5G برای افراد دشوار می شود زیرا تلفن های 4G از 5G پشتیبانی نمی کنند زیرا پیکربندی متفاوتی از سیم کارت دارد. برای حل این مشکل ، باید آن را با یک تلفن 5G جایگزین کنید و بسیاری از آنها در اینترنت موجود است. شما می توانید دست خود را با همان قیمت به این تلفن ها برسانید اما تنها چیزی که ما را در شک و تردید در مورد استفاده از شبکه های 5G دارد.

دلایل زیادی وجود دارد و شما همچنین ممکن است دوره 4G و راه اندازی آن را به خاطر بسپارید در حالی که 3G در جهان به طور گسترده ای در دسترس بود. همه شروع به رفتن به شبکه 4G کردند و اینگونه اتفاق می افتد. این کار به آرامی انجام شد اما جهان مجبور شد با تغییر تلفن و بسیاری موارد دیگر رنج ببرد.

از طرف دیگر ، اگر نمی دانید بین انتخاب دستگاهی 5 گرم و استفاده از سیم 4G قدیمی خود تا زمان راه اندازی آن در کشور خود چه کاری باید انجام دهید ، می توانید آن را به طور کامل انجام دهید. اگر تلفنی را در نظر دارید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد ، می توانید آن را سفارش داده و استفاده از Sim 4G خود را روی آن شروع کنید.

آیا تلفن های 4G روی 5G کار می کنند؟

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نظرات را در همان تلفن هوشمند پیدا کنید و در مورد آن سؤال کنید. ببینید مردم چگونه به آن واکنش نشان می دهند و اگر ارزیابی به اندازه کافی خوب است ، می توانید آن را سفارش دهید. ما ترجیح می دهیم منتظر راه اندازی 5G باشیم اما اگر مردم قبلاً استفاده از آن را شروع کرده اند ، تست های زیادی و چیزهای جدید را مشاهده خواهید کرد که به بهبود شبکه کمک می کند. بنابراین ، هنگامی که همه چیز با شبکه 5G در مسیر مناسب قرار دارد ، باید یک تلفن 5G بخرید تا از اینترنت با سرعت بسیار بالا لذت ببرید.

قسمت 2: آیا باید 5G جدید بخرید یا تلفن نباشید ?

5G مدتها قبل در سال 2019 راه اندازی شد ، اما حتی پس از 2 سال از انتشار آن ، آنها هنوز هم بداهه نوازی هستند و تعداد بسیار کمی از افراد وجود دارند که از آنها استفاده می کنند بهترین تلفن های 5G در افق. بیشتر مردم نمی دانند که چگونه کار می کند و واقعاً چقدر است. شرکت های زیادی وجود دارند که شبکه 5G را به برخی از کاربران خود ارائه می دهند تا آنها را آزمایش کنند و برخی از آنها به طور رسمی آن را راه اندازی کرده اند.

اما نظر شما چیست ? آیا زمان خوبی برای خرید یک تلفن جدید است یا باید منتظر 5G کامل کار باشید؟. خوب ، جواب گیج شده است ، اما فکر می کنیم برای هر دو دو داستان وجود دارد. ما هر دو پاسخ مثبت و منفی به این سوال داریم و به شما امکان می دهیم بهترین ها را برای شما تصمیم بگیریم. در اینجا جنبه هایی که باید در هنگام بیرون رفتن از آن برای خرید یک تلفن 5G جدید در سال 2021 در نظر داشته باشید وجود دارد –

تلفن های فعلی اجازه پوشش گسترده تری را نمی دهند

این شبکه یک بازی بازی نیست و به همین دلیل تمام شرکت هایی که وجود دارند ، با شبکه جدید خطرات خود را متوقف کرده اند. 5G در بیشتر شهرها و حتی در صورت وجود نقاط مهم در دسترس نیست ، مردم از تلفن های 4G استفاده می کنند که به نوبه خود عملکرد یک شبکه 4G را ارائه می دهند. در حال حاضر ، همه چیز با شبکه 5G برمی گردد و شرکت هایی مانند AT&T و Verizon با مراجعه به افراد و از متخصصان خواستار کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه 5G در ایالات متحده هستند.

سامسونگ با نام تجاری جدید Galaxy S11 خود را راه اندازی می کند که می تواند به عنوان تلفن همراه شبکه 5G نتایج بهتری را برای شما فراهم کند. نکته اصلی در اینجا این است که ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که شما با تلفن های 5G همان عملکرد شبکه را دریافت خواهید کرد و همچنین شک در اینجا در سازگاری تلفن های 5G با شبکه های 4G است. برای برخی از شرکت های دارای شبکه کوتاه ممکن است با این تلفن های همراه در دسترس نباشد و به همین دلیل ما ترجیح می دهیم از تلفن های فعلی برای آن استفاده نکنیم.

هنوز با LTE فرق ندارد

وقتی در مورد LTE صحبت می کنیم ، ما در واقع در مورد شبکه 4G صحبت می کنیم که در آن LTE به شما امکان می دهد تماس های با کیفیت بالا و FaceTime را با عزیزان خود برقرار کنید. ویژگی اصلی 5G در شبکه موبایل Sprint این است که 5G به گونه ای کار نمی کند که گویی توسط. علاوه بر این ، 5G واقعاً جادویی نیست و همیشه مشخصات خاصی وجود دارد که باعث می شود نسخه بهتری از 4G به نظر برسد.

نسخه 4G؟

در واقع ، پهنای باند موجود در 4G در مقایسه با 5G خیلی کم است ، که به سرعت بهتر و اتصال به اینترنت بهتر امکان می دهد. این تنها دلیلی است که مردم از 4G به 5G می روند و همانطور که با 3G و 4G اتفاق افتاد ، با 5G یکسان خواهد بود. قرار است سرعت با تعداد زیادی از کاربران در شبکه کاهش یابد ، که باعث می شود آهسته و به راحتی قابل تکرار باشد. در طول آزمایش در کشورهای دیگر مانند کانادا و آلمان ، سرعت تلفن های 5G سازگار در سال 2019 نسبت به سرعت در سال 2021 نسبتاً سریع در نظر گرفته شد. با گذشت زمان ، تعداد کاربران افزایش یافته و بنابراین سرعت انتقال بین امواج کاهش یافته است.

صبر کن

ساکت ماندن در اینجا به این معنی نیست که ما می خواهیم شما را گیج بمانید بلکه کمی به شما توصیه می کنیم: صبر کنید و بگذارید 5G کاملاً و دائمی مستقر شود. پس از راه اندازی شبکه در شبکه های گسترده با طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند ، همیشه می توانید به یک Google Pixel 5G تلفن هر زمان. در حال حاضر ، می توانید استفاده از 4G را شروع کرده و همان سرعت روشنایی فوق العاده سریع را برای انجام ناوبری و بارگیری موارد دریافت کنید. در آمار است که تا پایان سال 2021 ، تعداد کاربران 5G از 1 میلیارد نفر فراتر خواهد رفت و ما فکر می کنیم زمان مناسب برای خرید است تلفن همراه 5G.

قبل از اینکه هنوز در یک تست باشد ، باید همچنان از همان دستگاه های معمول برای شبکه 4G خود استفاده کنید و 5G را امتحان کنید. برای امتحان کردن شبکه 5G ، می توانید به هر فروشگاه AT&T بروید تا نمایشی از سرعت و انتقال آنها را ارائه دهید. اگر همین مورد برای شما است ، به دنبال آن بروید و برای تلفن همراه جدید 5G خود سیم کارت را انتخاب کنید. بسیاری از تلفن ها امسال راه اندازی می شوند و از نظر شبکه نسبتاً مجهز هستند. چند هفته پس از راه اندازی این تلفن های همراه صبر کنید و با نظرات مشورت کنید. با فروشگاه تماس بگیرید و به تست آفلاین بروید تا نمای کلی از ویژگی ها و عملکرد این تلفن های همراه به دست بیاورید.

اگر تنها گزینه ای که در اینجا دارید آفلاین است ، پس توصیه می کنیم کارت گارانتی را بررسی کنید و همچنین باید حداقل 15 روز یک گزینه برگشت وجود داشته باشد. اگر تلفن همراه شروع به نشان دادن برخی از علائم مشکلات شبکه می کند ، به شما کمک می کند تا پول سخت خود را بازیابی کنید. یک چیز اصلی وجود دارد که با استفاده از 5G ظاهر می شود که بر سلامت بدن انسان در جنبه های مختلف تأثیر می گذارد. ما فقط می خواستیم آنها را بشناسیم تا شما قبل از استفاده از تلفن های 5G از همه چیز آگاه باشید.

قسمت 3: تلفن های سازگار با 5G در بازار چیست ?

نسخه 5G؟

با شبکه 5G که به اینترنت می رود ، بسیاری از تلفن های همراه برای خرید در دسترس هستند. ما همه این تلفن ها را با ارائه شبکه خود ذکر می کنیم و آنها فقط برای خرید در ایالات متحده در دسترس هستند.

در اینجا لیست ارزانترین تلفن های 5G در اینترنت آورده شده است.

 • Huawei Mate 40 – AT&T
 • آیفون 12 – Verizon
 • OnePlus 7 Pro 5G – Sprint
 • OnePlus 7t Pro 5G McLaren – t -mobile
 • OnePlus 8 Pro – T -Mobile ، Verizon
 • Oppo Find X2 Pro – Verizon ، Sprint ، AT&T ، T -Mobile
 • موتورولا Moto Z4 – Verizon
 • موتورولا Edge Plus – Verizon
 • LG V50 ThinQ 5G – Verizon ، Sprint
 • سامسونگ Galaxy S20 5G – T -Mobile ، AT&T
 • سامسونگ گلکسی S20+ 5G – T -Mobile ، AT&T
 • سامسونگ Galaxy S20 Ultra 5G – T -Mobile ، AT&T
 • سامسونگ گلکسی نوت 10 به علاوه 5G – T -Mobile ، Verizon ، AT&T
 • سامسونگ Galaxy S10 5G – Verizon
 • سونی Xperia 1 II – Verizon ، AT&T ، T -Mobile
 • Xiaomi Mi 10 – Verizon ، AT&T ، t -Mobile

نتیجه

ما امیدواریم که شما بهترین تلفن های 5G را انتخاب کرده اید و بهترین عملکرد را کسب کرده اید. با این حال ، همه اینها به نحوه استقرار 5G در کشور شما بستگی دارد و اگر عملکرد کاملاً روان باشد ، توصیه می کنیم برای پوشش فیلم های شگفت انگیز از اینترنت با سرعت بالا استفاده کنید. بعد از کشف اینکه کدام تلفن به 5G مجهز است ، فکر می کنید بهترین برای کاربران چیست ? دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما از اینکه تلفن های 5G را در صورتی که فراموش کرده ایم از آنها یاد کنیم ، سپاسگزاریم.

سایر موارد پیشنهادی