روتر 5G: مدل ها ، قیمت ها ، بهره برداری ، بهترین روتر 5G.

بهترین روتر 5G

Contents

روتر در فضای باز 5G NR + سحابی Pro Pack 1 ساله اشتراک

5G روتر: مدل ها ، قیمت ها ، بهره برداری

شما می خواهید اتصال اینترنتی خود را بهبود بخشید و به روترهای 5G بسیار علاقه مند هستید ? در این مقاله ، ما ویژگی های اصلی یک روتر 5G ، مزایای آن در مقایسه با روتر 4G و همچنین گسترده ترین مدل های موجود در بازار را به شما ارائه می دهیم.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید تا پوشش خوبی در 5G داشته باشد ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید (سرویس Selectra رایگان).

 • ضروری:
 • روترهای 4G/5G به شما امکان می دهد اتصال اینترنت و قدری پخش در دستگاه های مختلف شما.
 • روترهای 5G عملکردهای مشابه روترهای 4G دارند: آنها علاوه بر 4G 5G را به اشتراک می گذارند.
 • آنجا 5 گرم آخرین نسل شبکه تلفن همراه است ، جریان آن بالاتر از 4G است.
 • برای استفاده ، روترهای 5G به سیم کارت و یکی اشتراک، ابونمان در یک اپراتور.
 • برای لحظه ای وجود دارد چند مدل روتر 5G موجود در فرانسه. فقط نارنجی روتر Airbox 5G را برای افراد به بازار عرضه می کند.

روتر 5G چیست ?

5G پنجمین نسل از شبکه های بی سیم است که موفق به دستیابی به شبکه 4G می شود. این عمدتا هدف از بهبود سرعت اتصال شما و کاهش پدیده های تأخیر است.

نحوه تمایز روتر مودم ?

اگر این اصطلاحات اغلب با هم شنیده می شوند ، با این وجود باید متفاوت باشند.

آ مودم تجهیزات است که اتصالات ایجاد می کند اما این که مدیون هستیم در فضای باز, با تجهیزات هوشمند: به او دستور دهید تا به او متصل شود ، به او دستور دهید تا داده ها را ارسال کند ، به وی دستور دریافت داده ها را بدهید. دارای آنتن است که به آن اجازه می دهد تا با شبکه اپراتور شما ارتباط برقرار کند. ما نمی توانیم چندین تجهیزات متصل به مودم داشته باشیم.

در روتر در مورد او معادل a است جعبه اینترنت ADSL یا فیبر, او فقط باید تغذیه شود و او سپس ارتباط خود را به طور مستقل مدیریت می کند. این یک دستگاه است باهوش, قادر به مدیریت کلیه دستگاه ها (رایانه ها ، تبلت ها ، تلفن های هوشمند ، اشیاء متصل و غیره) که به شبکه وصل شده اند.

داشتن روتر 4G یا 5G چه علاقمند است ?

ارتباط

روترهای 4G یا 5G به شما امکان می دهد اگر در منطقه ای زندگی می کنید که هنوز استقرار فیبر نوری انجام نشده است یا در یک منطقه سفید انجام نشده است ، از یک اتصال اینترنتی کارآمد بهره مند شوید. روتر همچنین در صورت نیاز به اتصال سریعتر با سرعت بالاتر می تواند جعبه شما را تکمیل کند.

یک روتر دارای یک عملکرد دوتایی است:

 1. هر دو مودم, که به آن اجازه می دهد تا به شبکه 4G یا 5G یک اپراتور متصل شود (SFR ، Bouygues Telecom ، رایگان ، نارنجی). شما می توانید با عضویت در اشتراک در یکی از این اپراتورها که سیم کارت را به شما امکان می دهد از روتر خود استفاده کنید ، از آن استفاده کنید.
 2. از روتر نیز استفاده می شود ارتباط بین دستگاه های مختلف خود را به اشتراک بگذارید متصل به شبکه ، خواه این اتصال از طریق کابل اترنت یا در Wi-Fi به صورت سیمی ساخته شود: این یک جعبه اینترنت واقعی است (اصلی یا مکمل).

یک روتر 4G یا 5G از این مزیت برخوردار است قابل حمل, برخلاف جعبه های اینترنتی سنتی که حرکت نمی کنند. شما می توانید آن را با خود ببرید ، به شرطی که در فرانسه بمانید و خود را در منطقه ای که توسط شبکه پوشیده شده است پیدا کنید. اگر تابعی را اشغال کنید که شما را به حرکت در می آورد ، بسیار کاربردی است.

مزیت روتر 5G در مقایسه با روتر 4G چیست ?

5 گرم

یک روتر 5G به شما امکان می دهد به شبکه 5G متصل شوید و از اتصال سریعتر بهره مند شوید. در مناطقی که توسط 5G پوشانده نشده است ، شما به 4G یا 4G+ متصل می شوید که جریان های راحت و راحت شما را تضمین می کند. از طرف دیگر ، برعکس امکان پذیر نیست: اگر روتر 4G دارید ، قادر به اتصال به 5G نخواهید بود.

برای درک کامل مزایای a روتر 5G, مهم است که درک کنید 5G چیست: این است نسل پنجم شبکه تلفن همراه, فناوری جدیدی که با افزایش جریان ظرفیت شبکه ها را افزایش می دهد. به نوعی ، 5G در 4G است که فیبر نوری برای ADSL است. با جریان و قدرت زیاد ، 5G همراه است پیشرفتهای تکنولوژیکی و به شما امکان می دهد تا خود را به آینده معرفی کنید. امروز ، در اولویت قرار می گیرد مناطق شهری توسط اپراتورها ، که متراکم ترین و شلوغ ترین آنها هستند ، به منظور “انصراف از آنها” به گونه ای که شبکه ها کمتر اشباع شوند. به تدریج در قلمرو فرانسه می رسد.

5G چندین ویژگی جالب دارد:

 • او قادر به تحمل a است تعداد اتصالات تلفن همراه بسیار بیشتر از 4G. بارگیری ها هستند ده بار سریعتر با 5G که با 4G.
 • 5G اجازه می دهد جلد های بزرگتر را بارگیری کنید. همچنین این مزیت از داشتن تأخیر کم (تأخیر بین ارسال یک واقعیت و پذیرش آن) است. بنابراین ، 5G به شما امکان می دهد تا ویدئوهای ویدئویی را روان تر و با وضوح تصویر حتی بالاتر بسازید.
 • در چند سال ، توسعه ویژگی های جدید 5G اجازه می دهد ظهور کاربردهای جدید, مانند کنترل از راه دور اشیاء متصل (که می تواند مربوط به بخش های خودرو ، بهداشت و صنعت باشد). برای گیمرها ، 5G نه تنها از نظر راحتی بازی بلکه پیشرفت های تکنولوژیکی نیز علاقه ای دارد ، زیرا این امر امکان توسعه واقعیت افزوده را فراهم می کند.

توجه داشته باشید برای استفاده از 5G ، شما باید در یک منطقه تحت پوشش 5G.

پیشنهادات بسته برای تجهیز روترهای 5G/4G

اپراتورهای اصلی فرانسوی (Bouygues Télécom ، Orange ، SFR و Free) همه پیشنهاد اشتراک را به یک جعبه 4G/4G ارائه می دهند+. در حال حاضر ، Bouygues تنها اپراتوری است که یک جعبه 5G Bouygues را برای افراد ارائه می دهد. بقیه ارائه نمی دهند جعبه 5 گرم, یا حداقل فقط برای متخصصان مانند تصویر جعبه 5G SFR. اما این احتمالاً در ماه های آینده تکامل می یابد. برای عضویت در این پیشنهادات ، شما باید صلاحیت آنلاین خود را آزمایش کنید تا تأیید کنید که منطقه جغرافیایی شما خوب است تحت پوشش 4G.

از طرف دیگر ، با تمام این اپراتورها ، شما این امکان را دارید یک بسته 4G را مشترک کنید مستعد برای تجهیز یک روتر مستقل. همچنین امکان پذیر است روتر Airbox Orange Airbox 5G. در واقع ، اپراتور اولین کسی است که این پیشنهاد را ارائه می دهد.

لیست غیر اکتشافی روترهای 4G و 5G اپراتورهای فرانسوی طبقه بندی شده به ترتیب الفبایی. مراجعه به این پیشنهادات رایگان است.

بسته های نارنجی 4G/5G LAT

نارنجی بسته های مختلف 4G و 5G را ارائه می دهد بدون درگیری, که به شما امکان می دهد سیم کارت را برای تجهیز روتر 5G Airbox خود که در سال 2022 منتشر شد ، بدست آورید. این بسته ها ، نامیده می شوند بیا بریم, به شما دسترسی به مقدار مشخصی از داده ها ، از 10 گیگابایت در 80 گیگابایت, و قیمت ها بین 14.99 یورو در هر ماه و 45.99 یورو هر ماه. می توانید از بسته های خود در اروپا ، DOM و سوئیس/Andorra استفاده کنید.

همچنین می توانید انتخاب کنید جعبه هوا 5 گرم (یک روتر) با بسته خود. این شما را اضافه می کند 57.90 یورو علاوه بر بسته مورد نظر خود ، 8 € در ماه به مدت 24 ماه تنظیم شود. Airbox S به شما امکان اتصال را می دهد 32 پایانه به اشتراک گذاری اتصال WiFi ، و دارای یک استقلال ساعت 5:30 صبح (500 وقتی او در حالت آماده باش است).

پیشنهاد روتر 4G SFR با بسته نامحدود

SFR ارائه می دهد پیشنهاد بسته های 4G بدون تعهد, که در صورت تمایل به روتر 4G به شما دسترسی می دهد. این بسته برای شما صورتحساب می شود 3 یورو در روز. این امکان را به شما می دهد تا در آن حرکت کنید نامحدود در شبکه 4G و 4G+ و 3 گیگابایتی در اروپا و DOM. شما فقط در روزهایی که مصرف می کنید حل و فصل می کنید (صورتحساب از اولین استفاده ایجاد می شود) ، و مصرف شما در فاکتورهای ماهانه خلاصه می شود. اگر روتر بیشتری را انتخاب کنید ، باید اضافه کنید 79 € علاوه بر بسته خود برای به دست آوردن جعبه 4G+ (ZTE – MF92OU).

این یک روتر موبایل است ، که برای تجهیز خانه دوم شما بسیار کاربردی است یا اگر چند روز در ماه در حال حرکت هستید. این کادر به شما امکان اتصال را می دهد تا زمانی که 32 دستگاه و کار کنید تا 8 ساعت. می توانید با سرعت بالا بارگیری کنید.

یعنی همچنین می توان گزینه هایی را با این پیشنهاد انتخاب کرد: SFR Voyage ، SFR WiFi ، SFR TV … شما می توانید در یکی از آنها مشترک شوید و مستقیماً از منطقه مشتری SFR خود خاتمه دهید.

بسته های روتر Bouygues Télécom 4G

Bouygues Télécom چندین بسته برای تجهیز روتر 4G یا کلید شما ارائه می دهد و به شما دسترسی به اینترنت در همه جا در فرانسه می دهد. شما می توانید سه بسته غیر اتصال را بیرون بیاورید که قیمت آن به تعداد داده هایی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید بستگی دارد: 16.99 یورو برای 20 گیگابایت, 26.99 یورو برای 40 گیگابایت یا 42.99 یورو برای 60 گیگابایت.

همچنین می توانید بسته بندی را با آن انتخاب کنید تعهد یک ساله شامل یک روتر 4G که شما به Bouygues Télécom اجاره می دهید. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، بین دو روتر 4G انتخابی دارید:

 • در Huawei Hotspot Mobile 4G روتر – E5576-322 است 59.90 یورو با بسته 4G مورد نظر خود (از 20 گیگابایت تا 60 گیگابایت). این روتر سرعت نزولی دارد که در 4G تا 150 مگابیت در ثانیه می رود و می تواند به طور همزمان به 16 دستگاه متصل شود. این 6 ساعت استقلال دارد (350 ساعت که در حالت آماده به کار است).
 • در روتر موبایل Netgear روتر 4G Nighthawk M1 – MR1100 داشتن 349 € با بسته 4G مورد نظر خود. این یک روتر بسیار کارآمد است که می تواند به آن وصل شود 20 دستگاه WiFi در حرکت ، که به ترتیب امکان بارگیری و بارگیری زیاد را فراهم می کند ، به ترتیب به دست می آید 1 گیگابایت در ثانیه و 150 مگابیت در ثانیه.
 • در Router 4G Mobile Alcatel Hotspot – MW40 V داشتن 59.90 یورو با بسته 4G مورد نظر خود (از 20 گیگابایت تا 60 گیگابایت).

بسته 5G موبایل رایگان

موبایل رایگان بسته خاصی را برای تجهیز روتر 4G یا 5G ارائه نمی دهد. با این حال ، می توان در بسته 5G از اپراتور به 19.99 یورو در هر ماه برای تجهیز یک روتر به جای تلفن هوشمند. این بسته ، بدون تعهد ، به شما امکان می دهد از 210 گیگابایت داده 5G (در مناطقی که تحت پوشش اپراتور) یا 4G و 4G+ در همه جا در فرانسه استفاده می کنند ، استفاده کنید, در اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه. اگر Freebox را مشترک می کنید ، داده ها نامحدود هستند. شما همچنین 25 گیگابایت اینترنت در بیش از 70 مقصد در چهار گوشه جهان قابل استفاده هستید.

لذت بردن از یک بسته بندی کلید 5G نامحدود و مجهز به روتر 5G بنابراین شما باید:

 • مشترک برنامه نامحدود تلفن همراه.
 • روتر کلید 5G مورد نظر خود را خریداری کنید ، بدون اشتراک گنجانده شده.

سپس فقط اخبار خود را وارد کنید سیم کارت رایگان در مودم WiFi 5G خود. پس از آن ، می توانید از هر دستگاه تلفن همراه سازگار با 5G (یا 4G از آنجا که استاندارد سازگار است) به WiFi وصل شوید.

که بهترین روتر WiFi 5G است ?

جزئیات روترهای 5G – با ارزش در سپتامبر 2023

مدل D-Link DWR-21101 Huawei 5G CPE Pro 2 Zyxel NR5101 Netgear Nighthawk M5
جریان تا زمان 1.6 گیگابایت در ثانیه از 1.6 تا 3.6 گیگابایت در ثانیه در 4G و 5G ، و 2،976 مگابیت در ثانیه در وای فای 6 تا زمان 5 گیگ بر ثانیه با سرعت نزولی 5G 1.8 گیگ بر ثانیه
تعداد دستگاه های پشتیبانی شده حداکثر 32 حداکثر 128 حداکثر 64 حداکثر 32
استاندارد Wi-Fi wi-fi 6 wi-fi 6 wi-fi 6 wi-fi 6
در دسترس بودن در فرانسه آره آره آره آره
قیمت حدود 500 € حدود 500 € حدود 600 € از 850 یورو برای نسخه 5G

شما به دنبال پیشنهاد جعبه 4G هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید (سرویس Selectra رایگان).

روتر Huawei 5G CPE Pro 2

Huawei 5G CPE Pro2 White

روتر Huawei 5G CPE Pro 2 وسیله ای است که اتصال 4G و 5G را به یک سیگنال WiFi که توسط یک رمز عبور محافظت می شود تبدیل می کند. مطابق با Wifi 6, که آخرین استاندارد WiFi است. سرعت این روتر است 1.6 تا 3.6 گیگ بر ثانیه در 4G و 5G, و از 2،976 مگابیت در ثانیه برای WiFi 6 قسمت. می توانید تا زمانی که 128 دستگاه.

این روتر این مزیت را دارد که یک وسیله زیبایی شناسی باشد که به راحتی در دکوراسیون شما قرار می گیرد. در پایین دارای یک LED آبی است. مجهز به درگاه WAN/LAN GE و یک درگاه Lan Ge. برای کار کردن ، به سیم کارت نیاز دارید (ننو سیم) ، که در زیر دستگاه قرار می گیرد. استفاده از آن بسیار ساده است زیرا در کمتر از 30 ثانیه شروع می شود. LED های روی صفحه جلوی شما به شما می گویند که دستگاه در حال تنش است.

او دارای یک ارزش زیادی برای پول برای یک روتر 5G.

روتر Zyxel NR5101

روتر Zyxel 5G

روتر Zyxel NR5101 یک است روتر 5G موبایل لوکس عالی که البته 5G سازگار است اما همچنین Wi-Fi 6. این چشمگیرترین جریان این مقایسه را با سرعت ارائه می دهد جریان فرزندان تا 5 گیگابیت در ثانیه با آنتن 6 5G/4G LTE/3G یکپارچه شده است. این روتر وای فای می تواند به هم وصل شود حداکثر 64 دستگاه.

این روتر همچنین چندین ویژگی مانند اتصالات را ترکیب می کند WLAN AP ، LAN GATEWAY و دارای درگاه USB 2 است.0. نکته اضافی این روتر 5G نیز داشتن مجموعه ای از برنامه های رایگان برای تسهیل در استفاده از آن است. این یکی از کامل ترین اما همچنین گرانترین روترهای 5G (حدود 600 یورو) است.

روتر 5G D-Link DWR-21101

D-Link DWR-21101 5G

D-Link شرکتی است که متخصص در آن است روترهای وای فای. این مدل روتر یک نقطه دسترسی است که قادر به انتشار سیگنال های 5G در خانه شما است.

این روتر D-Link 5G به لطف آن آسان است صفحه لمسی LCD و به راحتی به شما امکان می دهد شرایط اتصال را بررسی کرده و پارامترها را تغییر دهید. جریان هایی را نشان می دهد که می توانند به آن برسند 1.6 گیگابایت در ثانیهدر 5G و حتی اجازه رسیدن به آن را می دهد 1.8 گیگ بر ثانیه با استفاده از نقطه دسترسی یکپارچه Wi-Fi 6.

این روتر D-Link 5G در دو گروه و تبلیغات آن کار می کند 14 ساعت استقلال در حال حرکت. او صاحب 1 بندر گیگابیت اترنت.

روتر 5G Netgear Nighthawk M5 روتر

5G روتر Netgear Nighthawk M5

این روتر WiFi با نام تجاری Netgear می تواند وصل شود حداکثر 32 دستگاه و او هست سازگار با استاندارد Wi-Fi 6.

قالب کوچک آن حمل و نقل با صفحه لمسی 2.4 اینچی خود را بسیار کاربردی می کند. این مدل Nighthawk M5 (MR5200) بارگیری هایی را به سرعت می بخشد که می توانند به دست بیاورند 1.8 گیگ بر ثانیه و استقلال خوبی دارد (1 بعد از ظهر). از طرف دیگر ، بسیار گران است ، قیمت آن در حدود 850 یورو نوسان می کند (نسخه 4G با این وجود در دسترس است 430 €).

همچنین می توان این روتر را با قیمت پایین تر خریداری کرد. در واقع ، قیمت روتر Netgear در 4G LTE 1GBIT/S یا 2GBIT/S بین 250 € و 350 € متفاوت است.

سوالات مکرر در مورد 5G روترها

روتر WiFi 5G چقدر است ?

در لیست روترهای 5G که ما انتخاب کرده ایم ، قیمت ها بین 400 تا 800 یورو متفاوت است. ارزان ترین روتر D-Link DWR-21101 با 400 یورو با سرعت پایین تا 1.6 گیگابایت در ثانیه است.

سرعت روترهای 5G چقدر است ?

سرعت یک روتر 5G به دستگاه انتخاب شده بستگی دارد. در مقایسه روتر 5G ما ، روتر Zyxel NR5101 یکی از بهترین سرعت ها در 5G است ، تا 5 گیگابایت در ثانیه.

چگونه می توانید به یک روتر 5G متصل شوید ?

تعداد دستگاه هایی که می توانند به یک روتر 5G متصل شوند بستگی به مدل انتخاب شده دارد. روترهای WiFi 5G از 32 دستگاه و حداکثر 128 برای مدل Huawei 5G CPE 2 شروع می شود.

به روز شده در تاریخ 08/29/2023

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.

بهترین روتر 5G

با وجود میله های موجود در چرخ های ضد تولید معمول ، 5G در فرانسه شروع می شود. Orange اولین برنامه های 5G را راه اندازی کرد (شروع شبکه در دسامبر 2020) ، یک برنامه نامحدود و این در نهایت باید سرعت واقعی را حتی در حومه شهر امکان پذیر کند. با این حال ، لازم خواهد بود که صبور باشید اگرچه استقرار نسبت به 4G کمتر تبعیض آمیز خواهد بود زیرا اپراتورها تعهداتی برای پوشش مناطق کمتر متراکم در جمعیت دارند.

من سایت Router4g را راه اندازی کردم.FR در سال 2017 به فراموشی Haut-Débit اجازه دسترسی به اینترنت با کیفیت بسیار بهتر. بنابراین من این یکی را برای کسانی که به روترهای 5G علاقه مند هستند راه اندازی می کنم. بدیهی است که 5G در شهرهای بزرگ شروع می شود اما شاید روستاهای اطراف بتوانند از آن لذت ببرند ، شما هرگز نمی دانید!

بنابراین من شروع به لیست روترهای 5G موجود در بازار می کنم و بررسی می کنم که آیا آنها با فرکانس های استفاده شده توسط اپراتورهای فرانسوی ما (نارنجی ، SFR ، Bouygues و رایگان) سازگار هستند و من شما را برای هر یک از آنها کمی لاکی می کنم.

فرکانس های 5G استفاده شده توسط اپراتورها چیست?

باید بدانید که 5 گرم در فرانسه سه نوع فرکانس استفاده می کند:

 1. فرکانس 3.5 گیگاهرتز (N78) که قلب این پیشنهاد ، با یک جریان قابل توجه و یک پوشش متوسط ​​خواهد بود.
 2. فرکانس 2100 مگاهرتز (N1), قبلاً توسط 4G استفاده می شود ، که اجازه می دهد 5G تا 3.5 مگاهرتز تأمین شود. به ویژه توسط نارنجی ، SFR و Bouygues استفاده می شود.
 3. فرکانس 700 مگاهرتز (N28), که پوشش بسیار مهمی دارد اما سرعت کم. این ماده به طور گسترده ای برای 5G خود به صورت رایگان استفاده می شود.
 4. فرکانس 26 گیگاهرتز (N256) که یک جریان عظیم اما یک پوشش سرزمین کم خواهد داشت ، برای لحظه ای که توسط اپراتورها برای عموم مردم استفاده نمی شود.

به طور خلاصه ، یک چراغ 5G وجود دارد که بیشتر از 4G فعلی (N28) ، یک 5G معمولی (N78 و N1) و یک فوق العاده 5G با جریان شدید اما احتمالاً به موارد خاص اختصاص داده شده است.

4 اپراتور (نارنجی ، رایگان ، Bouygues ، SFR) در باند 3.5 گیگاهرتز پیشنهاد می دهند. بنابراین روتر باید نوار N78 را داشته باشد. سپس نارنجی ، SFR و Bouygues از باند N1 استفاده می کنند ، رایگان با استفاده از نوار N28.

امکان اضافه کردن آنتن خارجی ، مفید یا خیر?

از آنجا که روترهای 5G نیز یک روتر 4G هستند ، ما می گوییم که اگر پورت هایی برای اتصال آنتن خارجی داشته باشد ، این یک مزیت است. خوب ، شما باید بدانید که بنادر آنتن موجود در این روترها فقط سیگنال 5G را افزایش می دهد به جز در چند روتر از جمله Zyxel FWA510. بنابراین برای تقویت سیگنال 4G به جز Zyxel و Cuddy 5G AX3000 روی آنتن های خارجی حساب نکنید

بهترین روتر 5G چیست?

بهترین روتر فعلی 5G Huawei CPE Pro 5 است (فروخته شده توسط آمازون) که دارای یک آنتن داخلی کارآمد (آنتن داخلی NR 5G) از 12 dbi است. این با تمام فرکانس های 5G فرانسوی سازگار است و همچنین یک گروه فوق العاده روتر 4G 20 است! دو درگاه RJ45 ، یکی در 2.5 گیگابایت در ثانیه ، Wi-Fi WiFi بسیار کارآمد 6 AX7200 4 × 4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac/ax. هواوی در روترهای 4G تخصص زیادی دارد و این روتر 5G جدید بهترین است. با این حال هیچ بندر آنتن که شرم آور است ، اما آنتن یکپارچه بسیار خوب است. او یک برادر کوچک Huawei 155-381 دارد که بندر 2.5 گیگابایت در ثانیه و یک آنتن داخلی کمی کارآمد است.

ذکر ویژه برای یکی از ارزان ترین ، ZTE MC801A ، که به شما امکان می دهد یک آنتن خارجی اضافه کنید و یکی از اعضای انجمن Router4G.قدردانی. علاوه بر این ارزان ترین است! فقط ترمز ، چند فرکانس وجود ندارد که احتمالاً در 5 گرم بعد از آن عبور می کند. اما قیمت آن عالی است. توجه داشته باشید که جانشین وی در آمازون در دسترس است.FR ، ZTE MC888. بازگشت به نظرات آمازون به جز اینکه چه کسی داشته است یک نسخه آسیایی که CPE PRO 2 را به جز در 4G منفجر کرد زیرا هیچ فرکانس B7 وجود ندارد. یکی در آمازون دارای فرکانس های فرانسوی است.

Zyxel NR5101 که دارای تمام فرکانس های 5G فرانسوی است (حتی آن 4G که بعد از آن 5 گرم مهاجرت می کنند) و تمام فرکانس های 4G فرانسوی همه چیز را برای خوشحال کردن روی کاغذ دارد. آخرین WiFi نسل ، 2 درگاه آنتن خارجی ، اصلاً خوب است. با این حال ، برخی از یادداشت های متوسط ​​در آمازون در رده بندی خود روند نزولی قرار داده است.

Huawei CPE Pro2 ، که اکنون با CPE Pro 3 جایگزین شده است اما هیچ مکانی برای آنتن خارجی ندارد که بتواند مواردی را که از آنتن 5G خود دور است ترمز کند.

شیائومی به تازگی 5G CPE Pro را منتشر کرده است که روتر 4G Cat 19 و WiFi 6 را نیز ساخته است. قیمت کمتر از 300 یورو رقابتی است.

سرانجام ، OPPO 5G CPE T1A همه چیز را برای خوشحال کردن دارد. علاوه بر این ، یک کاربر آمازون آن را در 4G و 5G با نتایج عالی آزمایش کرد.

با توجه به روترهای 5G موبایل ، Netgear Nighthawk M6 Pro در صدر جدول است اما شما باید تقریباً 1000 یورو بپردازید. Wifi 6e ، آخرین پردازنده 5G Snapdragon ، این در صدر لحظه در یک روتر موبایل است.

لطفاً در زیر مجموعه ای از جعبه های با کیفیت 5G را پیدا کنید:

روتر 5G

نصب فعلی خود را توسعه دهید یا با مرور ما ، اتصال بی سیم نسل جدید را انتخاب کنید گروه 5G روترها. این نوع روتر بی سیم به شما امکان می دهد از تمام پتانسیل های ارائه شده توسط شبکه های نسل پنجم استفاده کنید. با سرعت انتقال نفس گیر ، حداقل تأخیر و ثبات بی نظیر ، روترهای 5G موجود در LDLC.کم درهای عملکرد بی سیم XXL را باز کنید. برای جلسات بازی آینده خود ، کار روزانه یا برای ایجاد جریان با کیفیت بالا ، روترهای 5G ما محدودیت های تجربیات آنلاین شما را تحت فشار قرار می دهند. اکنون کشف کنید

 • بهترین فروشندگان
 • تازگی
 • بهترین امتیاز

Netgear Nighthawk M6 Pro (MR6450)

Netgear Nighthawk M6 Pro (MR6450)

Netgear Nighthawk M6 (MR6150)

Netgear Nighthawk M6 (MR6150)

Netgear Nighthawk M5 (MR5200)

Netgear Nighthawk M5 (MR5200)

Caterpillar Cat Q10 5G

Caterpillar Cat Q10 5G

Acer Predator Connect X5

Acer Predator Connect X5

D-Link DWR-978

سحابی Zyxel NR5101

سحابی Zyxel FWA510

سحابی Zyxel Fwa710

Zyxel سحابی NR7101 (با اشتراک سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel سحابی NR7101 (با اشتراک سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel NR7101

Zyxel Nebula FWA510 (با بسته بندی سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel Nebula FWA510 (با بسته بندی سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel NR7102

13 محصول مطابقت دارد

Acer Predator Connect X5

Acer Predator Connect X5

روتر مودم/5G – Wi -Fi 6 – LAN 2.5 GBE

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Caterpillar Cat Q10 5G

Caterpillar Cat Q10 5G

5G Portable Access Point – WiFi 6 – باتری 5300 میلی آمپر ساعت – NANO SIM

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

D-Link DWR-978

D-Link DWR-978

Wi-Fi AC2600 روتر (1733 + 800) 5G

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Netgear Nighthawk M5 (MR5200)

Netgear Nighthawk M5 (MR5200)

مودم/روتر موبایل 5G Wi-Fi 6 Nighthawk M5

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Netgear Nighthawk M6 (MR6150)

Netgear Nighthawk M6 (MR6150)

مودم/روتر موبایل 5G – Wi -Fi 6 – LAN 1 GBE

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Netgear Nighthawk M6 Pro (MR6450)

Netgear Nighthawk M6 Pro (MR6450)

مودم/روتر موبایل 5G – Wi -Fi 6th – LAN 2.5 GBE

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

سحابی Zyxel FWA510

سحابی Zyxel FWA510

5G روتر NR/LTE WiFi 6 AX3600 MU-MIMO

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

سحابی Zyxel Fwa710

سحابی Zyxel Fwa710

روتر در فضای باز 5G NR

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

سحابی Zyxel NR5101

سحابی Zyxel NR5101

5G روتر NR/LTE WiFi 6 AX1800 MU-MIMO

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Zyxel سحابی NR7101 (با اشتراک سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel سحابی NR7101 (با اشتراک سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

روتر در فضای باز 5G NR + سحابی Pro Pack 1 ساله اشتراک

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Zyxel NR7101

Zyxel NR7101

روتر در فضای باز 5G NR

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Zyxel NR7102

Zyxel NR7102

روتر در فضای باز 5G NR

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

Zyxel Nebula FWA510 (با بسته بندی سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

Zyxel Nebula FWA510 (با بسته بندی سحابی Pro Pack 1 سال شامل)

5G روتر NR/LTE WIFI 6 AX3600 MU-MIMO + NEBULA PRO PACK 1 سال

در دسترس وب ::

فروشگاه منتخب: عوض شدن

مارک های مودم و روتر ما:

ایس

مودم و روتر
ایس

پیوند TP

مودم و روتر
پیوند TP

نیتگر

مودم و روتر
نیتگر

لینک

مودم و روتر
لینک

Zyxel

مودم و روتر
Zyxel

مودم و روتر
D-link

همه جا

مودم و روتر
همه جا

مودم و روتر
علم سین شناسی

مودم و روتر
qnap

مودم و روتر
عید

مودم و روتر
شخص

گربه

مودم و روتر
گربه

مودم و روتر
قصبه

مد روز

مودم و روتر
مد روز

هواوی

مودم و روتر
هواوی

مودم و روتر
startech.کم

شبه

مودم و روتر
شبه

مودم و روتر
لینک

… آینده اتصال بی سیم ! با تشکر از آنها سازگاری با شبکه های 5G, این دستگاه های انقلابی جریان داده های استثنایی را ارائه می دهند. از بارگیری فوری پرونده های بزرگ ، یک جریان 4K جریان و پیمایش بدون تأخیر استفاده کنید. از پوشش گسترده شبکه از بین بردن مناطق مرده استفاده کنید و به شما امکان می دهد در همه اتاق های خانه خود در ارتباط باشید. روتر ساده یا شبکه مودم-مجهز به 5G ، 5G روترها با قابلیت اطمینان و ویژگی های ایمنی پیشرفته طراحی شده اند. با تشکر از پروتکل های رمزگذاری داده های پیشرفته ، اطلاعات شخصی و حرفه ای شما از تهدیدهای آنلاین در امان است. این روترها همچنین مکانیسم های مدیریت ترافیک هوشمند را برای بهینه سازی توزیع پهنای باند درج می کنند ، و تضمین اتصال سیال حتی در طول استفاده همزمان از چندین دستگاه. با عملکرد بدون وقفه ، می توانید بدون نگرانی در مورد تلفات سیگنال روی وظایف خود تمرکز کنید.