شبکه موبایل رایگان 5G را کشف کنید ، 5G چیست? سیسکو

5G چیست 

برای بارگیری کارت کلیک کنید

5G رایگان

* در تعداد سایت های 5G در خدمت: 16،644 سایت 700 مگاهرتز/3.5 گیگاهرتز (شامل 4،501 سایت 3.5 گیگاهرتز) در سرزمین اصلی فرانسه در تاریخ 06/22/23. به رصدخانه استقرار 5G ARCEP از 10 ژوئیه 2023 ، موجود در ARCEP مراجعه کنید.خط.

رایگان امروز بزرگترین شبکه موبایل 5G را ارائه می دهد در فرانسه در تعداد سایت ها*، و شامل 5G در بسته رایگان آن است با همان قیمت و همیشه بدون تعهد.

5 گرم. این همان چیزی است که ?

5G نسل پنجم شبکه های تلفن همراه است.
در فرانسه ، مصرف داده های تلفن همراه در 5 سال گذشته ضرب شده است. بنابراین 5G نرخ جریان بهتری را برای پشتیبانی از افزایش کاربردهای دیجیتال به صورت روزانه (بارگیری سریع فیلم ها/سری های شما ، Visio Fluid ، کیفیت فیلم در UHD و غیره) فراهم می کند ، اما همچنین امکان رونق استفاده های جدید را فراهم می کند (متصل اشیاء ، اتومبیل های خودمختار ، سلامتی متصل و غیره).

5 مزیت 5 گرم رایگان

جریان فوق العاده سریع

حداکثر 3 برابر سریعتر از 4G **.

اتصال بیشتر

فناوری هوشمند
برای یک اتصال پایدار
حتی در مورد جمعیت.

مسئول تر

حداکثر 10 برابر انرژی کمتر مصرفی.

پوشش گسترده

در حال حاضر بیش از 90 ٪ از
جمعیت تحت پوشش 5G در فرانسه.

یک پیشنهاد 100 ٪ رایگان

5G بدون هزینه اضافی در
بسته رایگان. بدون درگیری.

5G رایگان
بزرگترین شبکه 5G در فرانسه
در تعداد سایت ها*

با بیش از 16،589 سایت 5G که در خدمت*قرار گرفته اند ، امروز رایگان بزرگترین شبکه موبایل 5G در فرانسه را ارائه می دهد.
با تشکر از سرمایه گذاری های انجام شده در شبکه خود و کسب فرکانس ها ، مشترکان خود را ارائه می دهد:

 • پوشش بزرگ و یک سیگنال خوب در داخل ساختمانها به لطف فرکانس های کم کم (700 مگاهرتز) که دارای خواص انتشار بسیار خوبی هستند
 • جریانهای فوق العاده -به لطف 70 مگاهرتز در باند فرکانس بالا (3.5 گیگاهرتز) که باعث می شود افزایش چشمگیر جریان ها ، تا سه سریعتر از 4G افزایش یابد.

در دسترس بیش از 9،788 شهرداری ، شبکه 5G رایگان در حال حاضر بیش از 90 ٪ از جمعیت در فرانسه را پوشش می دهد.

به صورت رایگان ، آنها بیش از 2000 نفر روزانه کار می کنند تا بهترین کیفیت اتصال را برای شما به ارمغان بیاورد.

چگونه از 5G رایگان استفاده کنیم ?

در 5G پوشانده شود
مجهز به تلفن هوشمند 5G باشید
یک بسته داشته باشید
موبایل رایگان 5G

پوشش شبکه رایگان را بدانید

در حال حاضر بیش از 9،788 شهرداری در 5 گرم پوشیده شده است.
دسترسی به 5G رایگان به تولوز ، لیون ، مونتپلیه ، استراسبورگ,
Aix-en-provence ، Brest ، Bourges ..
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پوشش شبکه رایگان ، اینجا است:

بسته 5G نامحدود رایگان او همه چیز را درک کرد !

برای مشترکین POP Freebox

همیشه بدون تعهد.

9.99 €/ماه برای مشترکین Freebox ، در غیر این صورت: 19.99 €/ماه و 250 گیگابایت در 5 گرم

انتخاب ما را کشف کنید گوشی های هوشمند
5G سازگار به صورت رایگان موجود است

از
بسته 5G رایگان

یک فروشگاه رایگان پیدا کنید

در مغازه های ما ، مشاوران در اختیار شما هستند تا شما را راهنمایی کنند و پیشنهادات رایگان و پیشنهادات موبایل رایگان را ارائه دهند که متناسب با شما باشد.

یک فروشگاه پیدا کنید>

تا شما را از آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، انحصاری ها ، تبلیغات ، همه به صورت رایگان مطلع کنید.

 1. * در تعداد سایت های 5G در خدمت: 16،644 سایت 700 مگاهرتز/3.5 گیگاهرتز (شامل 4،501 سایت 3.5 گیگاهرتز) در سرزمین اصلی فرانسه در تاریخ 06/22/23. به رصدخانه استقرار 5G ARCEP از 10 ژوئیه 2023 ، موجود در ARCEP مراجعه کنید.خط.
  ** حداکثر جریان نزولی نظری در مقایسه با 4G آزاد.
 2. 5 گرم : قابل دسترسی در سرزمین اصلی فرانسه و خارج از کشور در محدوده مناطقی که توسط شبکه تلفن همراه رایگان یا اپراتورهای شریک زندگی و با پیشنهاد سازگار و موبایل انجام می شود. پوشش دقیق در تلفن همراه.رایگان.خط. شبکه 5G مستقر شده است.
 3. تماس های نامحدود ، پیام کوتاه/MMS به استثنای شماره های کوتاه ، ویژه ، اضافی و پیام کوتاه/MMS.
  اینترنت موبایل در متروپولیتن فرانسه: برای مشترکان بدون جعبه: 250 گیگابایت با موبایل 5G یا 4G ، 3 گیگابایتی با موبایل 3G ؛ برای مشترکین Freebox: نامحدود 5G و 4G و 250 GB در 3G با موبایل 5G ، 4G نامحدود 4G و 250 گیگابایت در 3G با موبایل 4G ، 3GB در 3G با 3G موبایل. سرعت جریان بیش از 250 گیگابایت در 3 گیگابایت کاهش می یابد.
 4. (1) طبق مطالعه IFOP به صورت رایگان ، نمونه نماینده 401 مشترکین موبایل رایگان که از 05 تا 07/04 مصاحبه شده اند و از 12 تا 14/04/2023.
 5. (2) طبق رصدخانه رضایت مشتری – نسخه 2022 منتشر شده توسط ARCEP در تاریخ 05/11/2022. مطالعه CSA از 24/09 تا 12/13/2021 بر روی نمونه نماینده 2194 نفر (ثابت) و 564 نفر (موبایل) انجام شده است که به دنبال یک مشکل با خدمات مشتری خود تماس گرفته اند. به مطالعه کامل در وب سایت ARCEP مراجعه کنید
 1. پیشنهادات مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه با توجه به پوشش شبکه و با یک موبایل سازگار.
  پیشنهادات مربوط به مشترکان ساکن در سرزمین اصلی فرانسه یا توجیه پیوند پایدار با متروپولیتن فرانسه ، با توجه به استفاده معقول از خدمات (به بروشور قیمت در موبایل موبایل مراجعه کنید.رایگان.FR).
  SIM/ESIM: 10 €.
 2. ارتباطات (به استثنای تعداد کوتاه ، ویژه ، اضافی و پیام کوتاه/MMS) برای استفاده خصوصی بین دو فرد. ارتباطات از خارج ، در محدوده مناطقی که توسط شبکه اپراتورهای شریک رومینگ و همراه با موبایل سازگار است. ارتباطات از ایالات متحده: اپراتور شریک ما شبکه 3G خود را متوقف می کند: اطلاعات بیشتر در مورد کمک رایگان کمک می کند تا اقامت من را در ایالات متحده آماده کنید. 5G/4G/4G+: معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، مشمول پوشش موبایل و شبکه سازگار 5G/4G/4G/4G+. شبکه 5G/4G/4G+ در هنگام استقرار. 4G موجود در خارج از کشور در مناطق پوشش اپراتورهای رومینگ. وای فای رایگان : اینترنت در WiFi از طریق نقاط مهم FreeWifi در سرزمین اصلی فرانسه و با EAP-SIM سازگار با تلفن همراه.
 3. سرویس رایگان Ligue 1 : پیشنهاد در سرزمین اصلی فرانسه ، برای مشترکین بسته بندی سری رایگان و رایگان رزرو شده است. دسترسی به بهترین لحظات (به شکل عصاره) مسابقات فصل 2022/2023 فصل لیگ 1 و به برنامه های فوتبال. سرویس موجود در تلفن هوشمند سازگار (برنامه App Store یا Google Play و ایجاد یک حساب کاربری لازم را بارگیری کنید). محدود به اتصال هر دو. منوط به داشتن اتصال به اینترنت باند پهن. اتصال به اینترنت موبایل مرتبط با استفاده از این سرویس از بسته تلفن همراه صورتحساب یا کسر می شود. خدمات منتشر شده توسط SAS رایگان.
 4. نرخ مشترکان POP Freebox :: 9.99 یورو/ماه ، کاهش در 10 یورو/ماه معتبر در یک بسته رایگان ، و 15.99 یورو/ماه ، کاهش 4 یورو در ماه در محدوده سه بسته رایگان ، که برای مشترکین با اشتراک بسته POP Freebox محفوظ است ، به عنوان بخشی از پیشنهاد چند خط (حتی دنده و حتی آدرس).
 5. نرخ مشترکان Freebox (به استثنای مشترکین POP Freebox) :: 15.99 یورو/ماه ، کاهش در 4 یورو/ماه در محدوده چهار بسته رایگان ، برای هر اشتراک جدید معتبر است و برای مشترکین با اشتراک بسته بندی Freebox به عنوان بخشی از پیشنهاد چند خط (حتی دنده و همان آدرس) رزرو شده است.
 6. از دست دادن تخفیف در صورت خاتمه اشتراک بسته بندی POP/Freebox Freebox. کاهش با پیشنهاد در 0 € در ماه (بسته 2 €). در صورت برگزاری پیشنهاد در 0 € در ماه ، فقط سودمندترین کاهش اعمال می شود: کاهش (های) 10 یورو در ماه و در صورت لزوم 4 €/ماه که در بالا هدف قرار گرفته است.
 7. بسته 2 یورو : فراتر از 2 ساعت تماس در ماه: 0.05 €/دقیقه برای تماس با موبایل و ثابت از سرزمین اصلی فرانسه ، از اروپا و DOM (به سمت ثابت و موبایل متروپولیتن فرانسه ، اروپا و DOM) و صورتحساب با نرخ در حال لازم برای تماس با سایر مقاصد گنجانده شده. فراتر از 50 مگابایت در ماه: 0.05 €/ماه در سرزمین اصلی فرانسه ، از اروپا و دام. دقیقه و مو در ماه بعد قابل گزارش نیست. ارتباطات از سرزمین اصلی فرانسه به مقصدهایی که در بسته و خارج از کشور (به استثنای اروپا و DOM) موجود نیست ، فقط با گزینه های بین المللی و مسافرتی موجود است. فعال سازی اولیه گزینه ها در فضای مشترکین تلفن همراه.رایگان.FR (پرداخت پیش پرداخت 10 یورو برای هر کارت بانکی هنگام فعال کردن یکی از دو گزینه).
 8. گزینه تقویت کننده 5 گیگابایتی: فقط با بسته 2 یورو معتبر است. اگر اشتراک همزمان در بسته +10 یورو در صورت اشتراک بعدی صورتحساب داده شود 9.99 یورو. 5 گیگابایت (فراتر از 0.05 €/MB) در هر ماه در سرزمین اصلی فرانسه ، 3 گیگابایت (فراتر از 0.05 €/مگابایت) در ماه در اروپا و DOM و تماس های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و دام (به استثنای مایات).
 9. بیمه سیار: برای مشترکین موبایل رایگان برای هر سفارش جدید موبایل رزرو شده است. تعهد 12 ماهه. نرخ بیمه متغیر بسته به مارک ، مدل و ویژگی های موبایل تضمین شده. حداکثر دو ادعا در سال. محدودیت ها و شرایط موجود در دستورالعمل های اطلاعات را مشاهده کنید. بیمه گر: AXA FRANCE IARD – RCS 722 057 460. مدیر کارگزار: SPB – Orias 07 002 642
 10. پیشنهاد بازیابی معتبر برای از سرگیری تلفن هوشمند شما ، با حداقل مقدار 10 یورو (بسته به مدل و وضعیت تلفن هوشمند پس از پاسخ های ارائه شده در پرسشنامه برآورد آنلاین ، توسط Start -up تخمین زده می شود). پس از دریافت موبایل ، Rammerce انطباق وضعیت موبایل را با اعلامیه ارائه شده در پرسشنامه برآورد کنترل می کند و ارزش تخمین زده شده را تأیید می کند. انتقال ظرف 5 روز از تأیید میزان بازیابی تلفن هوشمند انجام می شود. پاک کردن داده های خود با شروع اعتبار سنجی بازیابی قبل از استفاده مجدد از تلفن خود.
 11. بازیابی جایزه معتبر برای هر سفارش جدید از یک تلفن هوشمند واجد شرایط برای بازیابی جایزه و با بسته تلفن همراه رایگان: علاوه بر میزان بازیابی حداکثر 100 یورو پاداش بازیابی پرداخت شده توسط انتقال بانکی در هر شروع -UP.
 12. پاک کردن داده های خود با شروع اعتبار سنجی بازیابی قبل از استفاده مجدد از تلفن خود.
 13. سریال رایگان: پیشنهاد با هیچ پیشنهاد تبلیغاتی همراه نیست. هیچ مهاجرت احتمالی یک بسته 2 € یا رایگان به سری رایگان.
  تماس ها ، پیامک ها ، MMS نامحدود از اروپا و DOM به ثابت و موبایل اروپا ، از DOM و کلانشهر فرانسه. اینترنت 18 گیگابایت در ماه از اروپا و DOM ؛ فراتر از آن: 0.0021 €/MB از اروپا و دام. جزئیات قیمت ارتباطات خارج از بسته قابل استفاده را در طول 12 ماه در “برگه اطلاعات استاندارد سری رایگان” در موبایل مشاهده کنید.رایگان.خط
 14. بسته رایگان: اینترنت نامحدود در 5G/4G/4G+ برای مشترکین Freebox: در صورت خاتمه اشتراک Freebox ، حجم داده به 250 گیگابایت کاهش می یابد.
  تماس ها ، پیامک ها ، MMS از اروپا و DOM به اروپا ثابت و متحرک ، DOM و Metropolitan France و از ایالات متحده ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، استرالیا ، نیوزیلند و اسرائیل به ثابت و موبایل همان کلانشهرها و فرانسه. اینترنت 35 GO/ماه در 4G از اروپا ، DOM ، سوئیس ، گورنسی ، جرسی ، ایل د من ، سنت-بارتلمی ، سنت مارتین ، ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، آرژانتین ، برزیل ، الجزایر ، تونسیا ، اسرائیل ، ترکیه ، جنوب آفریقا ، استرالیا ، نیوزیلند ، هند ، مالزی ، تایلند ، سری لانکا ، بنگلادش ، روسیه ، اوکراین ، صربستان ، مونته نگرو ، بلاروس ، مقدونیه ، ارمنستان ، جورجیا ، کازاکستان ، پاکستان ، پاکستان ، اوزبکستان ، چین (کوانگاسکاسکاسکستان ، چین (کوانگاسکاسیکا) (کوانگاسکاسکستان) (کوانگاسکاسکستان) (کوانگاسکاسکستان) (کوانگاسکاسکستان) (کوانگاسیکستان) (کوانگاسکازاسی) (کوانگاسیکستان) (کوانگاسیکستان) (کوانگاسکازاسی) (کوانگاسیکستان) (کوانگاسکستان ، اوزبکستان ، چین). ، کومروس ، امارات متحده عربی ، کلمبیا ، کاستاریکا ؛ فراتر از 35 گیگابایت در ماه: 0.0021 €/ماه از اروپا ، DOM و صورتحساب با سرعت از سایر مقصد ها.
 15. مقصد ثابت شامل (سری رایگان) : آزورس ، آفریقای جنوبی ، Åland (جزیره) ، آلاسکا ، آلمان ، آندورا ، انگلیس ، آرژانتین ، استرالیا ، اتریش ، باهاما ، بحرین ، بالره ، بلژیک ، برمودس ، برزیل ، برونئی ، بولینگیا ، کیمان (جزایر) ، کانادا ، کانری ها ( جزایر ، شیلی ، چین ، قبرس ، کلمبیا ، کره جنوبی ، کورفو ، کاستاریکا ، کریت ، کرواتی ، سیکلادها ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، ایالات متحده ، فارو (جزایر) ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، گوادلوپ ، گاموپه ، گوامپه ، گیموپه ، گوامپه ، گودلوپ ، گیموپا ، گورنسی ، فرانسوی گویان ، هاوایی ، هنگ کنگ ، مجارستان ، جزایر ویرجین آمریکایی ، هند ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، جرسی ، اردن ، اتحادیه ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکسورگ ، ماکائوئو ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مادیرا ، مجه مالزی ، مالت ، مرد (جزیره) ، ماریانن شمالی (جزایر) ، مارتینیک ، مایوت ، موناکو ، نروژ ، نیوزیلند ، پاناما ، عید پاک (جزیره) ، پاراگوئه ، Pays de Galle ، هلند ، پرو ، لهستان ، پرتغال ، Puerto Rico ، جمهوری اسلواکی،جمهوری چک ، رومانی ، روسیه ، سنت بارتلمی ، سنت مارتین ، سان مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، سنگاپور ، اسلوونی ، سوئد ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، ترینیتی و توباگو ، واتیکان و ونزوئلا.
  دوران : گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، مایوت و دیدار مجدد.
  اروپا : آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، مالت ، نروژ ، نرولند ، پولاند ، پولاند ، پولاند ، پولاند ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، پولاندز ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Polands ، Nethands ، Northlands ، Northlands ، Nonthlands ، Nonthrands ، Nonthlands Maltaania پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، انگلستان ، اسلواکی ، اسلوونی و سوئد + Saint-Pierre و Miquelon.
 16. بسته جعبه 4G+ رایگان :: پیشنهاد بدون تعهد مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، منحصراً در آدرس اشتراک مشترک ، مشمول صلاحیت فنی و جغرافیایی و پوشش 4G/4G+ (در هنگام استقرار) 250 گیگابایت در ماه اینترنت 4G/4G+ موبایل ؛ کاهش جریان فراتر از. هزینه های راه اندازی: 19 یورو. هزینه خاتمه: 29 یورو. جعبه های 4G+ اجباری و تهیه.
  حداکثر جریان نظری ، با تجهیزات سازگار.
  (2) جریان متغیر بسته به طول خط. حداکثر سرعت نزولی نظری.
  (3) در مناطقی که به ترتیب با تجمع دو یا سه باند فرکانس 4G تحت پوشش قرار می گیرند.
  (4) رضایت یا بازپرداخت: در صورت خاتمه در مدت 30 روز از فعال سازی ، بازپرداخت ماه اول اشتراک و همچنین هزینه های خدمت. معافیت از هزینه های خاتمه. هزینه های بازپرداخت بازپرداخت نمی شود.
 17. به بروشور خلاصه قراردادی و قیمت پیشنهادهای موبایل مراجعه کنید.رایگان.خط.
 18. دستهای توصیه شده -کیت رایگان
 19. جریان جذب خاص (DAS) ، قرار گرفتن در معرض کاربر در برابر امواج الکترومغناطیسی تجهیزات مربوطه را تعیین می کند. حداکثر DAS مجاز 2 W/kg برای سر و تنه و 4 W/kg برای اعضا است.
 20. دزدی دریایی به آفرینش هنری آسیب می رساند.
 21. موبایل رایگان از ILIAD78 ، تأسیس پرداخت تأیید شده توسط ACPR استفاده می کند ، به عنوان ارائه دهنده خدمات فنی عمل می کند.

5G چیست ?

5G نسل پنجم فناوری سلولی است. این طراحی برای افزایش سرعت ، کاهش تأخیر و بهبود انعطاف پذیری خدمات بی سیم طراحی شده است. فناوری 5G دارای حداکثر سرعت نظری 20 گیگ بر ثانیه است ، در حالی که حداکثر سرعت 4G فقط 1 گیگابایت در ثانیه است. 5G همچنین وعده تأخیر کمتری دارد ، که می تواند عملکرد برنامه های حرفه ای و سایر تجربیات دیجیتالی را بهبود بخشد (مانند بازی های آنلاین ، VideoConference و اتومبیل های بدون راننده).

با سیسکو تماس بگیرید

با سرویس فروش تماس بگیرید:

فناوری 5G چیست?

در حالی که نسل های قبلی فناوری سلولی (مانند 4G LTE) روی اتصال متمرکز شده اند ، 5G با ارائه تجربیات متصل به مشتریان از ابر ، نوار را حتی بیشتر قرار می دهد. شبکه های 5G توسط نرم افزار مجازی و مدیریت می شوند و آنها فناوری های Infonual را اداره می کنند. شبکه 5G به لطف ظرفیت های رومینگ باز و شفاف بین دسترسی به سلول و دسترسی به Wi-Fi ، تحرک را نیز ساده می کند. کاربران تلفن همراه می توانند هنگام مراجعه از اتصال بی سیم خارجی به یک شبکه بی سیم داخلی ، بدون هیچ گونه مداخله ای از طرف خود و یا نیاز به تجدید احراز هویت ، به اینترنت وصل شوند. استاندارد جدید فناوری بی سیم Wi-Fi 6 (همچنین به عنوان 802 شناخته می شود.11ax) به اشتراک گذاری ویژگی ها با 5G ، به ویژه از نظر بهبود عملکرد. فرکانس های Wi-Fi 6 را می توان در جایی قرار داد که کاربران برای تأمین پوشش جغرافیایی بهتر با هزینه کم به آن نیاز دارند. زمینه ساز این فرکانس های Wi-Fi 6 یک شبکه نرم افزاری با اتوماسیون پیشرفته است. فناوری 5G باید اتصال را در مناطق روستایی ضعیف و در شهرهایی که تقاضا گاهی اوقات می تواند از ظرفیت فعلی ارائه شده توسط فناوری 4G فراتر رود ، بهبود بخشد. شبکه های جدید 5G همچنین دارای معماری متراکم با دسترسی توزیع شده هستند و پردازش داده های مرزی و کاربر را نزدیکتر می کنند تا پردازش سریعتر داده ها را ارائه دهند.

چگونه فناوری 5G کار می کند?

فناوری 5G پیشرفت هایی را در معماری شبکه معرفی می کند. فرکانس جدید 5G ، استاندارد جهانی برای یک رابط رادیویی بی سیم 5G کارآمدتر ، حوزه های 4G بدون پوشش را پوشش می دهد. آنتن های جدید فناوری معروف به MIMO MASSIF (ورودی چندگانه ، خروجی چندگانه یا چندین ورودی ، خروجی های متعدد ، به زبان فرانسوی) را ادغام می کنند ، که به چندین فرستنده و گیرنده اجازه می دهد تا تعداد بیشتری از داده ها را به طور همزمان منتقل کنند. اما فناوری 5G محدود به طیف رادیویی جدید نیست. این طراحی شده است تا مسئولیت یک شبکه ناهمگن و همگرا ، ترکیب فن آوری های بی سیم تحت مجوز و بدون مجوز را بر عهده بگیرد. این عملکرد پهنای باند موجود برای کاربران را اضافه می کند. معماری 5G سیستم عامل های تعریف شده توسط نرم افزار را نشان می دهد ، که در آن عملکرد شبکه توسط نرم افزار به جای سخت افزار مدیریت می شود. پیشرفت مجازی سازی ، فن آوری های Infonuagic و اتوماسیون رایانه و فرآیندهای تجاری به معماری 5G اجازه می دهد تا چابک و انعطاف پذیر باشد ، ضمن اینکه دسترسی کاربر به هر زمان و همه مکان ها را فراهم می کند. شبکه های 5G می توانند ساخت و سازهای زیر شبکه های تعریف شده توسط نرم افزار را ایجاد کنند ، همچنین به عنوان برش شبکه شبکه شناخته می شوند. این ترانشه ها به مدیران شبکه اجازه می دهند تا عملکردهای شبکه را با توجه به کاربران و دستگاه ها مدیریت کنند. 5G همچنین به لطف اتوماسیون مبتنی بر اتوماسیون (ML) تجربیات دیجیتالی را بهبود می بخشد. درخواست زمان پاسخگویی در چند بخش دوم (مانند رانندگان بدون درایور) به شبکه های 5G نیاز دارد ، زیرا آنها به اتوماسیون اجازه می دهند تا یادگیری خودکار را بدست آورند و احتمالاً به لطف یادگیری عمق و هوش مصنوعی (AI). مدیریت خودکار و مدیریت ترافیک و خدمات پیشگیرانه باعث کاهش هزینه های زیرساخت و بهبود تجربه جهان متصل می شود.

هنگامی که 5G در دسترس است و چگونه توسعه خواهد یافت?

سرویس 5G از قبل در مناطق خاصی از کشورهای مختلف موجود است. این خدمات نسل اول 5G 5G غیر خودمختار (5G NSA) نامیده می شوند. این فناوری یک رادیو 5G است که مبتنی بر زیرساخت شبکه 4G LTE موجود است. 5G NSA سریعتر از 4G LTE خواهد بود. اما فناوری سرعت بالا و تأخیر کم 5G که صنعت بر آن تأکید می کند 5G خودمختار (5G SA) است. باید تا سال 2020 در دسترس باشد و به طور کلی تا سال 2022 در دسترس باشد.

تأثیر واقعی فناوری 5G چیست?

فناوری 5G نه تنها درهای عملکرد جدید و سرعت شبکه را باز می کند بلکه تجربیات جدید متصل را برای کاربران نیز ارائه می دهد. از نظر مراقبت های بهداشتی ، فناوری 5G و اتصال Wi-Fi 6 از طریق دستگاه های متصل که دائماً داده هایی را در مورد شاخص های اصلی سلامت ، مانند ضربان قلب و فشار خون ارائه می دهند ، نظارت می کند. در صنعت خودرو ، 5G همراه با الگوریتم های یادگیری خودکار ، به عنوان مثال اطلاعاتی در مورد ترافیک و تصادفات ارائه می دهد. وسایل نقلیه قادر خواهند بود اطلاعات را با سایر وسایل نقلیه و اشخاص در جاده ها مانند چراغ راهنمایی به اشتراک بگذارند. ما فقط دو برنامه صنعتی را ذکر می کنیم که فناوری 5G می تواند تجربیات بهتری و ایمن تری را به کاربران ارائه دهد.

سهم سیسکو در فناوری 5G چیست?

سیسکو این شبکه اتوماتیک و مشتری را ارائه می دهد ، که توسط نرم افزار برای 5G تعریف شده است. Cisco One Architecture یک معماری است که توسط نرم افزار مستقر در ابر است که استقرار شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات را به روشی شفاف پوشش می دهد. این شامل رومینگ باز بین شبکه سلولی و Wi-Fi ، از جمله Wi-Fi 6 جدید (همچنین به عنوان 802 شناخته می شود.11ax) ، که چندین ویژگی را با معماری 5G به اشتراک می گذارد.

5 گرم در فرانسه

کارت پوشش 5G ما از 4 اپراتور رایگان ، نارنجی ، SFR و Bouygues را کشف کنید.

بهترین اپراتور 5G را در خانه پیدا کنید

نقشه بارومتر فرانسه

برای بارگیری کارت کلیک کنید

کیفیت شبکه تلفن همراه در MB/s
�� کارت شبکه تلفن همراه ما: ابزاری منحصر به فرد ، دقیق و نوآورانه

نقشه شبکه های تلفن همراه ما مبتنی بر الگوریتم های انتشار سیگنال تلفن همراه از آنتن های رله است. این مبتنی بر تنظیم کننده های داده های ارتباطات از راه دور (ARCEP ، ANFR) است و توسط تیم تحقیق و توسعه ما با همکاری INRIA تهیه شده است.

برنارد ساندونو ، دانشجوی دکترا ، متخصص در شبکه های تلفن همراه

اکنون که وضعیت پوشش 5G را در خانه می دانید ، بسته های 5G را با یکدیگر مقایسه کنید.

LA Poste Mobile 60 GB
La Poste Mobile 5G 60 GB
La Poste Mobile 5G 120 GB

استقرار 5G در فرانسه کجاست ?

4،680

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

16،746

آنتن 5 گرم 700 مگاهرتز

6 283

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

10 179

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

6 142

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

5 977

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

6،445

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

203

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

در کل با 16753 سایت ، موبایل رایگان اپراتوری است که در حال حاضر بیشترین تعداد سایت های 5G در فرانسه را دارد. در مقابل ، Orange اپراتوری است که کمترین آن را دارد (6،538 سایت 5G). برای دیدن جزئیات پوشش 5G و آنتن های رله هر یک بر روی اپراتور مورد نظر خود کلیک کنید.

نقشه شاخه 5G

آیا شما واجد شرایط 5G هستید ?

نقشه بارومتر فرانسه

برای بارگیری کارت کلیک کنید

در کل ، امروز ، 56،656 شاخه 5G در فرانسه در بیش از 30،710 سایت پخش شده است.

با 23.550 آنتن ، گروه 3.5 گیگاهرتز یکی با بیشترین آنتن است. برعکس ، باند فرکانس 2.1 گیگاهرتز ، با 16359 شاخه ، یکی از آنتن های حداقل 5G است.

از کارت آنتن 5G در بالا ، جزئیات آنتن ها را توسط اپراتور (نارنجی ، SFR ، Bouygues ، رایگان) و با فرکانس پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید همه چیز را در مورد آنتن های نارنجی 5G یا آنتن های 5G رایگان بدانید.

تعداد آنتن های 5G در هر عملگر و در هر فرکانس

استقرار 5G در فرانسه ادامه دارد. بالاتر از جزئیات تعداد آنتن های رله 5G که در حال حاضر توسط اپراتور فعال هستند پیدا کنید. نارنجی 5G ، رایگان ، Bouygues ، آنتن SFR 5G ، همه اپراتورها نمایندگی می شوند. و تعداد آنتن ها را در هر فرکانس کشف کنید (700 مگاهرتز ، 2.1 گیگاهرتز یا 3.5 گیگاهرتز).

کارت چگالی آنتن 5G توسط بخش

پوشش شبکه 5G توسط بخش

روز به روز ، یک آنتن 5G یا بیشتر در فرانسه فعال می شود.

از کارت 5G در فرانسه در بالا ، تعداد کل آنتن های فعال 5G را برای هر بخش پیدا کنید. برخی از ادارات فرانسوی تعداد زیادی آنتن 5G دارند و برخی دیگر در 5G ضعیف پوشیده شده اند.

آیا بخش شما به خوبی در 5G پوشیده شده است ? شما ممکن است یکی از افراد خوش شانس باشید که به این فناوری دسترسی دارید و به لطف سرعت 5G می توانید از سرعت بسیار خوبی برخوردار شوید.

5G چیست ?

دیگر جریان

با 5G ، شما ده برابر سریعتر از 4G ، شبیه به فیبر ، از جریان بهره می برید. فیلم ، بازی یا واقعیت مجازی ، اتصال با سرعت بسیار بالا با 5G است

واکنش بیشتر

در مقایسه با 4G ، 5G زمان تأخیر تقسیم بر دو. latence با زمان پاسخ مطابقت دارد. میانگین 4G پینگ 40 میلی ثانیه در برابر 20 میلی ثانیه در 5 گرم است. استفاده های تعاملی در 5G کاملاً روان می شوند.

اتصال بیشتر

5G این امکان را فراهم می کند که با ده تعداد اشیاء متصل به همزمان به شبکه ، از جمله در مکان های بسیار مکرر که اتصال بسیار استرس دارد ، ضرب کنید.

نسل پنجم شبکه تلفن همراه ، 5G در نهایت جایگزین 4G خواهد شد ، در حالی که یک سری از مزایای اضافی را ارائه می دهد. با تشکر از 5G ، این دنیای تعامل و اشیاء متصل است که برای همه باز می شود. همه کسانی که در یک بسته 5G مشترک شده اند و تلفن دارند 5 گرم در فرانسه امروز می تواند از بهترین چیزی که این شبکه موبایل جدید ارائه می دهد بهره مند شود.

فرکانس 5 گرم و جریان آنها

5G در فرانسه در چندین باند فرکانس مستقر شد: آنهایی که توسط 3G و 4G استفاده می شوند (700 مگاهرتز و 2.1 گیگاهرتز) ؛ و دو گروه جدید که هنوز نسبت به آنها نسبت داده نشده است (3.5 گیگاهرتز و 26 گیگاهرتز).