آزمایش 5G در: یک آنتن 5G در نزدیکی خانه من?, البته نرخ سریعتر در 5G! اما سریعترین اتصال 5G را ارائه می دهد?

البته نرخ سریعتر در 5G! اما سریعترین اتصال 5G را ارائه می دهد

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

تست 5G

آیا به کار خود یا در خانه در 5G دسترسی دارید ? کدام اپراتور ? و چه 5 گرم ?

آیا 5G در اطراف من موجود است ?

test تست شبکه تلفن همراه ما: ابزاری منحصر به فرد ، دقیق و نوآورانه

آزمایش شبکه در حال حاضر بر اساس یک روش تحلیلی (مدل 3GPP) انتشار سیگنال متحرک از آنتن های 3G ، 4G ، 4G+ و 5G اپراتورها ساخته شده است. این محصول توسط بسیاری از مجموعه داده های داده باز از ANFR و ARCEP به ویژه تغذیه می شود. بیشتر بدانید.

بهترین بسته های موبایل لحظه را کشف کنید.

LA Poste Mobile 60 GB
La Poste Mobile 5G 60 GB
La Poste Mobile 5G 120 GB

5G ، شبکه فوق العاده پر سرعت اینترنت موبایل

انقلابی ، 5G اجازه می دهد تا به لطف جریان ده برابر سریعتر از 4G ، پیشرفت کاربردهای موجود و توسعه خدمات نوآورانه را بهبود بخشد.

بسته و تلفن: برای استفاده از 5G چه کاری باید انجام شود ?

5G از فرکانس های مختلف از 4G استفاده می کند. بنابراین ، مشترک شدن در یک برنامه موبایل 5G یا یک بسته 5G سازگار با 4G ضروری است. از اکتبر سال 2020 ، برخی از اپراتورها قبلاً بازاریابی بسته های جدید 5G خود را راه اندازی کرده اند. آنها را از مقایسه کننده بسته تلفن همراه ما کشف کنید. همچنین آوردن یک تلفن هوشمند سازگار با 5G برای استفاده از این فناوری جدید نیز ضروری است.

برای گذراندن دوره خود یک تست بدهی 5G انجام دهید

تست 5G ما به شما امکان می دهد اگر 5G را از خانه ضبط کنید. برای ادامه رویکرد خود ، ما یک تست تست سرعت 5G را به شما ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد سرعت اتصال واقعی 5G خود را از تلفن هوشمند خود اندازه گیری کنید.

500 بارگیری MB/s
150 MB/S بارگذاری
سرعت 5 گرم در فرانسه در سال 2022
و شما ، جریان شما چیست ? تست سرعت 5G را انجام دهید. بدهی

استقرار 5G در فرانسه

طبق ANFR (آژانس فرکانس ملی) ، در ماه مه 2023 ، 56،656 شعبه 5G توزیع شده در سراسر فرانسه ، از جمله 23.550 آنتن سازگار با فرکانس 5G 3.5 گیگاهرتز ، توسط اپراتورها در فرانسه به خدمت گرفته شد. این اطلاعات ماهانه به روز می شود.

شاخه های 5G در فرانسه

4،680

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

16،746

آنتن 5 گرم 700 مگاهرتز

6 283

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

10 179

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

6 142

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

5 977

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

6،445

5G 3 آنتن.5 گیگاهرتز

203

5G 2 آنتن.1 گیگاهرتز

اگر تست شبکه 5G ما به شما امکان می دهد تا 5G صلاحیت خود را رد کنید ، فشارسنج پوشش 5G ما امکان پیروی از استقرار آن در محل خود را توسط اپراتور (نارنجی ، Bouygues Telecom ، تلفن همراه و SFR) به شما ارائه می دهد.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش 5G در شهر شما چیست ?

موارد جدید مربوط به 5G

جریان های فوق العاده سریع ، شبیه به فیبر

5G ، نسل پنجم تلفن همراه ، قول می دهد ده برابر سریعتر (حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه) نسبت به آنچه که توسط 4G مجاز است (به طور متوسط ​​30 مگابیت در ثانیه). واجد شرایط به عنوان سرعت فوق العاده بالا از اینترنت موبایل ، 5G به کاهش چشمگیر تأخیر و در نتیجه سرعت بخشیدن به سرعت اتصال در تلفن همراه کمک می کند. با 5G ، بارگیری یک فیلم HD بسیار سریع می شود (3 دقیقه در برابر 17 دقیقه در 4G) بازی های ویدیویی آنلاین یا واقعیت مجازی بدون خطر تأخیر صورت می گیرد.

ظهور صنعت 4.0

ارائه سرعت بهتر ، ظرفیت انتقال داده بیشتر در زمان واقعی و پاسخگویی بهتر ، فناوری 5G فرصتی قابل توجه برای توسعه فناوری برای شرکت ها است. از راه دور ، ظهور اشیاء متصل (اینترنت اشیاء ، IoT) ، حمل و نقل خودمختار و غیره., شبکه 5G در دنیای صنعت و علم متحول خواهد شد.

از اشباع شبکه های 4G خودداری کنید

بیش از پسوند ساده شبکه موبایل 4G ، راه اندازی 5G همچنین با هدف جلوگیری از اشباع اشباع شبکه های تلفن همراه موجود است. با استفاده از همزمان چندین باند فرکانس (3.5 گیگاهرتز ، 26 گیگاهرتز و 700 مگاهرتز) ، شبکه 5G امکان افزایش مصرف داده ها را فراهم می کند و بنابراین ، در نتیجه ، امکان توسعه قابل توجه خدمات نوآورانه.

عملکرد تست شبکه تلفن همراه ما

یک الگوریتم انتشار سیگنال بر اساس آنتن ها

در فرانسه ، 4 شبکه تلفن همراه توسط اپراتورهای Orange ، Free ، SFR و Bouygues Telecom مستقر شده اند. در کل ، صدها هزار شعبه تلفن همراه قلمرو ما را پوشش می دهند.

تیم تحقیق و توسعه ما (یامن آلسبا و برنارد ساندونو) ، با همکاری INRIA و پشتیبانی شده توسط BPI ، آزمایشی مناسب برای هر یک از شبکه های تلفن همراه موجود ایجاد کرده است.
بنابراین کیفیت سیگنال را در هر روش قلمرو با استفاده از: تعریف کرده است:

 • ویژگی های مختلف آنتن های شبکه (فرکانس ، فناوری ، آزیموت ، ارتفاع),
 • داده های مناطقی که در آن مستقر شده اند (تراکم جمعیت ، توپوگرافی).

گودال بویجنسی

روشی که توسط داده های باز تغذیه می شود

ما تصمیم گرفتیم یک الگوریتم انتشار سیگنال از داده های عمومی ایجاد کنیم (آنتن ، توپوگرافی. ) و کالیبراسیون این مدل با داده های اندازه گیری شده به طور مستقیم در این زمینه.

داده های ما از سازمان های مختلف دولتی آمده است:

 • ANFR برای آنتن های شبکه تلفن همراه و ویژگی های خاص آنها,
 • Arcep برای داده های جریان تلفن همراه در این زمینه اندازه گیری می شود,
 • IGN برای داده های توپوگرافی (ارتفاع ، محاسبه LOS) و با در نظر گرفتن زیرساخت ها,
 • برای داده های چگالی جمعیت برای برآورد بارهای سلولهای تلفن همراه استفاده می شود.

آنتن موبایل ANFR

همه این پایگاه داده ها به طور مداوم توسط تیم های داده ما به روز می شوند. آنها مدل ما را برای محاسبه کیفیت شبکه تلفن همراه و تولید کارتهای شبکه تلفن همراه تغذیه می کنند

فناوری بهبود مداوم

آزمایش شبکه ما تکامل می یابد و دائما در حال بهبود است.

چندین نسخه قبلاً روی سیستم عامل ما منتشر شده است:

 • V1. اجرای یک مدل انتشار تحلیلی (3GPP) با کالیبراسیون پارامترها با توجه به پوشش ARCEP توسط اپراتور و فناوری (3G ، 4G). حداکثر محاسبه جریان نظری.
 • V2. (فعلی) با در نظر گرفتن بار سلولها با استفاده از تراکم جمعیت. افزودن 5G. محاسبه متوسط ​​سرعت نظری با کالیبراسیون با داده های اندازه گیری شده در این زمینه توسط ARCEP
 • V3. (در حال انجام) توپوگرافی را در نظر بگیرید. محاسبه خط دید (LOS).
 • v4. (در حال انجام) ادغام داده های زیرساختی (ساختمانها) و تأثیر آنها بر میرایی سیگنال و LOS.
  این تیم قصد دارد یک مدل تعیین کننده SO -Called را تنظیم کند که بتواند با حداکثر دقت سطح کیفیت شبکه های تلفن همراه در هر قلمرو را تشخیص دهد.

میخواهی بیشتر بدانی? شما به سادگی کنجکاو هستید? از تماس با ما برای گپ زدن با تیم هایمان و درک بهتر این فناوری جدید دریغ نکنید.

البته نرخ سریعتر در 5G ! اما سریعترین اتصال 5G را ارائه می دهد ?

5G شناخته شده است که یک اتصال فوق العاده سریع و پایدار فراهم می کند. اما کدام اپراتور بهترین سرعت اتصال را در 5G ارائه می دهد ?

شما می خواهید در یک بسته 5G مشترک شوید تا از سرعت اتصال بهتر بهره مند شوید و نمی دانید کدام اپراتور شما را به بهترین 5G تبدیل می کند ? ما به شما کمک می کنیم با مقایسه ارقام انتخاب کنید !

نارنجی ، اول در 4G/5G در ژوئیه 2023

با توجه به فشارسنج ما از نرخ جریان در 4G/5G ، نارنجی است که از نظر جریان برای اولین بار در 4G/5G است. در حالی که او سریعترین اپراتور در 4G/5G ، اپراتور بود Bouygues Telecom رهبری خود را از دست می دهد در ماه جولای. با 80 مگابایت در ثانیه در 4G/5G (-5 امتیاز در مقایسه با ماه قبل), اکنون قبل از آن نارنجی است که یک افزایش دیدنی را انجام می دهد و با جریان 101 مگابیت در ثانیه (+24 امتیاز در مقایسه با ماه قبل) از رتبه بندی دور می شود.

Loins Bearhip ، SFR و CAP رایگان با سرعت 69 مگابایت در ثانیه ، ده امتیاز کمتر از Bouygues Telecom و 30 کمتر از نارنجی. این ارقام اول قبلاً این را به ما می گویند Telecom Orange و Bouygues از دو رقیب خود کارآمدتر هستند.

آنچه اپراتورها در وب سایت خود می گویند ?

اپراتورها باید در پرونده های استاندارد خود جریان های نظری را که می توانند در 5G در اشتراک های تلفن همراه خود حاصل شوند ، نشان دهند. بیایید ببینیم که اپراتورهای مختلف چه چیزی را نمایش می دهند:

 • نارنجی نشان می دهد که آنها می توانند نرخ نظری را در 5G انجام دهند حداکثر 2.1 گیگابایت در ثانیه از نوار فرکانس 3.5 گیگاهرتز
 • در مورد Bouygues Telecom ، این نشانگر ارائه یک جریان نظری در 5 گرم از حداکثر 1.5 گیگ بر ثانیه در باند فرکانس 3.5 گیگاهرتز
 • در SFR ، ما می توانیم حداکثر سرعت نظری را پیدا کنیم 2 گیگابایت در ثانیه در باند فرکانس 3.5 گیگاهرتز
 • سرانجام ، رایگان ، با حداکثر سرعت نظری در پذیرش ارتباط برقرار می کند حداکثر 3 بار 4G جریان رایگان, بدون مشخص کردن ارقام

اگر شکل های فشارسنج جریان و همچنین جریانهای اعلام شده توسط اپراتورها را جمع کنیم ، می بینیم که نارنجی مقام اول خود را تأیید می کند. در مقابل ، SFR باید در رده بندی افزایش یابد ، هنگامی که به جریان 5G که در وب سایت خود نشان می دهد نگاه می کنید.

شما از یک بسته 5G بهره مند می شوید و شما می خواهید بدانید که سرعت اتصال موبایل شما چقدر است ? تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک تست جریان موبایل انجام دهید.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

Degrouptest محتوای خود را به طور مستقل می نویسد. محصولات و خدمات خاصی را می توان با پیوندهای وابستگی که به الگوی اقتصادی ما کمک می کند ، ارجاع شود (یافتن+).