بسته 5G SOSH: بسته غیر اتصال 5G SOSH را کشف کنید ، از یک بسته 5G SOSH با قیمت 20.99 یورو بدون تعهد استفاده کنید | سپتامبر 2023

بسته SOSH 5G: قیمت و مزایای بسته های SOSH 5G بدون تعهد | سپتامبر 2023

بسته جدید 5G کمتر از 21 یورو در ماه در SOSH SOSH 140 GB 5G بسته است 20.99 €/ماه

بسته 5G SOSH: بسته غیر اتصال 5G SOSH را کشف کنید

بسته 5G SOSH بالاخره در دسترس است ! کم هزینه برند نارنجی اکنون به مشتریان خود اجازه می دهد تا با بسته بندی جدید خود به شبکه 5G خود دسترسی پیدا کنند. با تشکر از نسل 5 ᵉ شبکه های تلفن همراه ، از سرعت کارآمدتر از 4G به طور روزانه استفاده کنید. با 5G SOSH ، شما از یک بسته 5G بدون تعهد با قیمت جذاب بهره مند می شوید.

بسته جدید 5G کمتر از 21 یورو در ماه در SOSH SOSH 140 GB 5G بسته است 20.99 €/ماه

آنجا 5 گرم از اول ژوئن در SOSH بوده است ! از 5G استفاده کنید بدون درگیری+ 25 گیگابایت داده های اینترنتی در خارج از کشور برای تعطیلات خود در اروپا !

 • ضروری
 • برای لحظه ای ، SOSH ارائه می دهد فقط یک بسته 5G ، Lبسته 5G 140 گیگابایتی فقط برای 20.99 یورو در ماه.
 • بسته 5G SOSH است یک بسته غیر اتصال : می توانید بسته خود را بدون پیشرفت تغییر دهید هزینه خاتمه.
 • SOSH مارک است کم هزینه نارنجی: با مشترک شدن یک پیشنهاد 5G SOSH, لذت ببر شبکه 5G نارنجی با قیمت کوچک.

بسته 5G SOSH در دسترس است ?

برند SOSH کم هزینه در حال حاضر یک بسته SOSH 5G را برای هر یک از آنها ارائه می دهد اشتراک جدید. پیشنهاد موبایل 5G SOSH برای قیمت ارائه شده است 20.99 یورو. در اینجا یک جدول توصیفی از پیشنهاد 5G SOSH آورده شده است.

با بسته 140 گیگابایت SOSH ، در مورد داده های تلفن همراه خود در خارج از کشور نگران نباشید و از آن استفاده کنید 25 گیگابایت اینترنت در منطقه اروپا و خارج از کشور.

علاوه بر بسته 5G SOSH ، اپراتور 4 بسته تلفن همراه 4G دیگر را با قیمت های سودمند ارائه می دهد: در واقع ، SOSH به دلیل داشتن بسته های تلفن همراه با قیمت های پایین ، در دسترس و همه بدون درگیر شدن مشهور است.

نحوه اشتراک در بسته 5G SOSH ?

برای داشتن یک بسته 5G SOSH ، ساده است ! فقط این شرایط را برآورده کنید:

 • صاحب تلفن همراه سازگار با فناوری 5G.
 • در یک منطقه تحت پوشش زندگی کنید با 5G (فعلاً ، فقط کلانشهرهای اصلی از آن بهره مند می شوند).
 • یک پیشنهاد 5G SOSH را مشترک کنید.

شما می خواهید یک بسته 5G SOSH را بیرون بیاورید ?

از SOSH به نارنجی بروید ? در حال حاضر ، نارنجی یک برنامه تلفن همراه ارائه می دهد 5G 100 گیگابایت بدون تعهد به قیمت 16.99 یورو در ماه, پیشنهادی به ارزش عالی برای پول !

مزایای فناوری 5G SOSH چیست؟ ?

5 گرم

تکامل منطقی فن آوری های 3G و 4G/4G+، 5G به دلیل بی صبرانه در انتظار بسیاری از کاربران بود جریان بالاتر به کسانی که از 4G است که امکان دستیابی به آن را دارد.

 • به عنوان مثال می توانیم عملکردی را ذکر کنیم که می تواند حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه, یا قدرت بین سه تا ده برابر سریعتر از 4G ساده.
 • 5G همچنین A را تسهیل می کند اتصال بهتر و دستگاه های چندرسانه ای بیشتر می توانند به طور همزمان وصل شوند بدون اینکه بر کیفیت اتصال تأثیر بگذارند.
 • زمان latence در مقایسه با 4G ، دقیقاً مانند بارگیری یک صفحه وب بسیار کاهش می یابد.
 • 5G سرانجام در را برای نوآوری های فن آوری مرتبط با اینترنت اشیاء (اتوماسیون خانگی ، اتومبیل های خودمختار ، ارتباطات از راه دور و غیره باز می کند.).

با کمال تعجب ، مهمتر از همه از نظر بارگیری و سرعت اتصال است که 5G پیشرفت های واقعی دارد, که بی حوصلگی مشخص شده توسط برخی از کاربران را توضیح می دهد.

خلاصه تفاوت بین 4G و 5G

شبکه های 4G/4G+ 5 گرم
سرعت دانلود 1 گیگابایت در ثانیه 20 گیگابایت در ثانیه
بارگیری یک فیلم HD ، 4 گیگابایت 180 ثانیه 10 ثانیه
تاخیر 10 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استقرار 5G نارنجی ? مقاله ما را در مورد پوشش 5G Orange بخوانید ، پوشش 5G نارنجی را کشف کنید

گزینه های موجود با بسته 5G SOSH چیست؟ ?

علاوه بر بسته 5G SOSH خود ، می توانید گزینه های اضافی اضافه کنید: در واقع ، SOSH گزینه های پرداخت شده بسیاری را برای بسته های تلفن همراه ارائه می دهد. در اینجا لیستی از گزینه های پرداخت شده توسط SOSH وجود دارد:

گزینه های پرداخت شده برای بسته های 5G SOSH ، در تاریخ 08/06/2023

گزینه ها شرح قیمت
بازی های ویدیویی 250 بازی نامحدود برای کل خانواده پس از آن به مدت 1 ماه ارائه شد 14.99 یورو در ماه
دسته تلویزیونی اساسی دسترسی به بیش از 70 کانال تلویزیونی 1 €/ماه
نوتفلیکس دسترسی به پلت فرم Netflix از جانب 8.99 یورو/ماه
حق بیمه نارنجی + دسترسی به برنامه موسیقی Deezer 1 یورو به مدت 3 ماه 10.99 یورو/ماه
خانواده نارنجی دیزر دسترسی به برنامه موسیقی Deezer برای کل خانواده (گزینه ای برای Deezer Premium + مشترکین محدود به 6 پروفایل کاربر. 8.99 یورو به مدت 6 ماه 17.99 یورو در ماه
مربی دیجیتال Xooloo برنامه کنترل والدین پس از آن به مدت 1 ماه ارائه شد 3.50 یورو در ماه
پیاده دسترسی به مجموعه ای از روزنامه ها و مجلات پس از آن به مدت 1 ماه ارائه شد 9.99 یورو/ماه
2 گیگابایت اینترنت موبایل 2 گیگابایت داده های اضافی (پیشنهاد بسته های SOSH با قیمت 4.99 یورو و 9.99 یورو) 5 €/ماه
اینترنت موبایل +2 گیگابایتی ، +5 گیگابایتی و +50 گیگابایت 2 گیگابایتی ، 5 گیگابایت یا 50 گیگابایت داده های اضافی (پیشنهاد بسته بندی شده برای بسته های موجود در اینترنت با سرعت پس از استفاده از پاکت داده استفاده می شود) 5.10 یا 25 € در ماه
اینترنت چند سیم کارت + 1 گیگابایت و تماس های چند سیم کارت و اینترنت به شما امکان می دهد به لطف یک سیم کارت دوم ، از اینترنت 1 گیگابایتی اضافی یا به اشتراک گذاری تماس و اینترنت در تجهیزات دوم استفاده کنید (پیشنهاد بسته بندی شده برای بسته های مشمول اینترنت با سرعت جریان پس از استفاده از پاکت داده) 5 €/ماه (+10 € از هزینه های راه اندازی)
جعبه هوایی وام SOSH Airbox رایگان برای دارندگان اینترنت چند سیم کارت + 1 گیگابایت 5 یورو تهیه
24 -بیمه موبایل موبایل را در صورت پرواز ، شکستگی ، اکسیداسیون یا استفاده از کلاهبرداری (قیمت متغیر بسته به ارزش لپ تاپ) تضمین می کند قیمت 2.99 یورو تا 29.99 یورو در ماه
بیمه چند محصول 24 ساعته در صورت سرقت ، شکستگی ، اکسیداسیون یا استفاده از کلاهبرداری ، موبایل ، لوح ها و اشیاء متصل را تضمین می کند 24.99 یورو در ماه

بسته 5G Sosh با رقبای خود روبرو شد

SOSH شناخته شده است که یک اپراتور ارائه دهنده پیشنهادات است قیمت های بسیار سودمند, اما می تواند روشنگری باشد مقایسه کردن به سایر بسته های 5G در فروشگاه.

در اینجا یک است جدول مقایسه ای بسته های 5G لحظه ای:

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل 5G هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید (سرویس Selectra رایگان).

اطلاعات – اشتراک در 09 87 67 37 78 اعلامیه – Sosh Selectra Selectra Service

به روز شده در 07/26/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.

بسته SOSH 5G: قیمت و مزایای بسته های SOSH 5G بدون تعهد | سپتامبر 2023

شما به دنبال یک بسته 5G SOSH هستید ? در واقع ، هزینه کم برند نارنجی یک بسته 5G SOSH را با قیمت 20.99 یورو در ماه بدون تعهد ارائه می دهد. با این بسته جدید ، به شبکه 5G نارنجی بروید و از سرعت فوق العاده عملکرد لذت ببرید. در این مقاله ، هر آنچه را که باید در مورد پیشنهاد موبایل 5G در SOSH بدانید کشف کنید.

شما می خواهید یک بسته 5G SOSH را بیرون بیاورید ?

 • ضروری:
 • پیشنهادات SOSH فقط یک بسته 5G در حال حاضر.
 • برخلاف 4G ، 5G Sosh’s است سه بار سریعتر.
 • در بسته SOSH 5G بدون تعهد است, شما در هر زمان بدون تغییر بسته خود آزاد هستید هیچ یک هزینه خاتمه.
 • قیمت بسته 5G آیا Sosh است 20.99 یورو در ماه.

بسته های 5G SOSH موجود است ?

برای لحظه ای ، Sosh فقط بازارها را باز می کند یک بسته 5G در SOSH, این در مورد است بسته 5G 140 گیگابایتی. این بسته با قیمت موجود است 20.99 یورو در ماه بدون تعهد, این بدان معنی است که می توانید پیشنهاد خود را تغییر دهید یا اشتراک خود را پایان دهید بدون هزینه.

اگر شما یک مشتری جدید, با عضویت در بسته 5G 140 گیگابایتی امکان دسترسی به 5G SOSH امکان پذیر است. این پیشنهاد برای افرادی که مایل به مرور اینترنت هستند ایده آل است نامحدود. علاوه بر این ، شما می توانید از این پیشنهاد استفاده کنید حتی اگر در خارج از کشور باشید: در واقع, پیشنهاد 5G 140 گیگابایتی به شما امکان می دهد 25 گیگابایت از داده ها در اروپا و مناطق خارج از کشور با رومینگ.

علاوه بر پیشنهاد 5G ، SOSH همچنین برنامه های تلفن همراه دیگری را با قیمت های سودمند ارائه می دهد ، قیمت برنامه های مختلف بین 5.99 یورو/ماه و 20.99 یورو در ماه.

نحوه اشتراک در یک بسته 5G SOSH ?

من تحت پوشش 5G SOSH نیستم ? اگر تو نیستی واجد شرایط نیست در 5G SOSH ، نگران نباشید ، SOSH بسته های موبایل 4G/4G+ را در دسترس ارائه می دهد 5.99 یورو/ماه.

چرا یک بسته 5G را بدون تعهد در SOSH بیرون بیاورید ?

شبکه 5G

SOSH یک شرکت تابعه نارنجی است. این بدان معنی است که اپراتور زیرساخت و آنتن های موبایل خود را ندارد و از شبکه اپراتور تاریخی برای بسته های 4G/4G خود استفاده می کند+. همان برای SOSH 5G ارائه می دهد, دومی ، همه بدون تعهد ، از این رو نیز در شبکه نارنجی مستقر خواهد شد. برای فهمیدن چه چیزی در مورد شبکه Sosh 5G, بنابراین فقط به شبکه 5G نارنجی.

برخلاف 4G, 5G سرعت از Sosh هستند کارآمدتر از 4G : در واقع ، با حداکثر نرخ نظری اتصال با پذیرش حداکثر 2.1 گیگابایت در ثانیه در مناطق تحت پوشش 3.5 گیگاهرتز, این فناوری جدید به کاربران خود اجازه می دهد تا داشته باشند اتصال بهتر اینترنت, با یک شبکه 5G قدرتمند که به چندین اجازه می دهد دستگاه های همزمان بدون از دست دادن کیفیت.

علاوه بر این ، نارنجی ، در او استقرار 5G, مهمترین قسمت را در باند فرکانس 3.5 گیگاهرتز, “قلب” 5G ، که عملکرد بهینه را به ویژه در مناطق متراکم امکان پذیر می کند. بنابراین ، با عضویت در یک بسته 5G از SOSH ، تأخیر شما خواهد بود کاهش, که به شما امکان می دهد روان و سریع ناوبری داشته باشید.

جدول تطبیقی ​​تفاوت بین 4G و 5G SOSH

شبکه های 4G/4G+ 5 گرم
سرعت دانلود 1 گیگابایت در ثانیه 20 گیگابایت در ثانیه
بارگیری یک فیلم HD ، 4 گیگابایت 180 ثانیه 10 ثانیه
تاخیر 10 میلی ثانیه 1 میلی ثانیه

اطلاعات ARCEP طبق یک مطالعه اخیر ARCEP ، Orange بهترین سرعت 5G در مقایسه با سایر اپراتورها با جریان 142 مگابیت در ثانیه به طور متوسط ​​در سراسر قلمرو. یک دلیل دیگر برای پیشنهاد 5G SOSH را مشترک کنید, شرکت تابعه نارنجی.

قیمت بسته 5G SOSH در مقایسه با سایر پیشنهادات 5G در بازار ?

اگر در جستجوی بسته 5G با بهترین قیمت و اینکه می خواهید بسته 5G SOSH را با سایر پیشنهادات 5G در بازار مقایسه کنید. در اینجا یک جدول مقایسه ای وجود دارد که تمام پیشنهادات 5G را به شما ارائه می دهد.

ما می بینیم که بسته 5G در SOSH فقط رقابتی باقی مانده است 20.99 یورو در ماه بدون تعهد, شما به شبکه 5G نارنجی, که از آن زمان توسط کاربران تحسین شده است 9 سال. علاوه بر این ، بسته 5G 140 گیگابایتی به شما امکان می دهد یک پاکت داده از 25 گیگابایت قابل استفاده در اروپا.

بسته نارنجی 5G بدون تعهد در حال حاضر ، نارنجی تبلیغی را در بسته موبایل 5G 100 گیگابایتی بدون تعهد در دسترس با قیمت 16.99 یورو در ماه ارائه می دهد.

برنامه موبایل 5G SOSH بالاخره وجود دارد ، اما حتی ارزان تر است

SOSH سرانجام با بسته های 5G با قیمت پایین با داده های زیادی وارد مسابقه می شود ، اما B & You یک پیشنهاد به همان اندازه جذاب ارائه می دهد. هنوز هم دیده می شود که برای شما ساخته شده است. ما از طریق این مقایسه به شما در انتخاب خود کمک خواهیم کرد.

اگر بسته های 4G هنوز لژیون باشند ، آنهایی که 5G دارند بیشتر و بیشتر مستقر می شوند. علاوه بر این ، پیشنهاد جدید اپراتور SOSH در مورد آن صحبت شده است. کم هزینه MVNO از Orange به تازگی بسته جدید 5G را بدون هیچ تعهد سخاوتمندانه ای در داده ها راه اندازی کرده است ، اما با B&Y با آن روبرو است ، جالب است ? ما سعی خواهیم کرد با مقایسه بسته ارائه شده توسط B&Y و SOSH پاسخ دهیم.

بسته های تبلیغاتی

شبکه: از راه دور نارنجی یا Bouygues ?

B & You یک اپراتور مجازی است که به آنتن های شبکه متکی است از راه دور Bouygues, طبق آخرین نظرسنجی های ARCEP به عنوان دومین شبکه برتر در کلانشهر فرانسه شناخته شده است. این بسته ، مانند بسیاری از پیشنهادات غیر اتصال به لحظه ، تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS از سرزمین اصلی فرانسه ، و همچنین از اروپا و DOM گرفته تا یک مسئله فرانسوی را شامل می شود.

از طرف SOSH ، می توانید با تمام مخاطبین خود نامحدود تماس بگیرید ، اما همچنین پیام کوتاه و MMS نامحدود را برای آنها ارسال کنید. این شرایط در فرانسه معتبر است ، بلکه از اروپا و DOM نیز هست. MVNO بدیهی است که به لطف شبکه ملی خط تلفن همراه با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد نارنجی. با پوشش شبکه بیش از 99 ٪ جمعیت ، این تضمین داشتن بهترین شبکه ، هر موقعیت جغرافیایی شما در فرانسه است. با توجه به جریان ، SOSH 5G را با سرعت نظری برای بارگیری تا 2.1 گیگابایت بر ثانیه از طریق آنتن 3.5 گیگاهرتز ارائه می دهد.

بسیاری از داده ها با قیمت های سودمند

در داده های تلفن همراه ، SOSH برای بسته 5G خود هر ماه در فرانسه ، کمتر از 140 گیگابایت داده کمک می کند. با چنین مقدار ، امکانات زیادی وجود دارد: شما می توانید محتوای جریان را بلعید ، در اینترنت حرکت کنید ، تمام وقت به سرویس پخش موسیقی خود گوش دهید ، در صورت لزوم ارتباط خود را به اشتراک بگذارید و حتی برخی از بازی ها را انجام دهید پره, بدون Wi-Fi در این نزدیکی. چه چیزی آرامش خاطر دارد بدون اینکه نگران این لایحه در پایان ماه باشد. برای برقراری ارتباط از خارج ، اپراتور سخاوتمندانه تر است و 25 گیگابایت اینترنت از اروپا و DOM ارائه می دهد.

برای 5 یورو کمتر ، با بسته بندی B&Y واقعاً از دست نخواهید داد. کافی است بگوییم که با یک بسته 130 گیگابایتی از داده های تلفن همراه در 5G ، دیگر نیازی به اتصال به Wi-Fi نخواهید داشت. اگر اغلب در خارج و دور از نقطه دسترسی شخصی Wi-Fi خود هستید ، عملی است. اپراتور همچنین پاکت 30 گیگابایتی دیگر را برای شما فراهم می کند که می توانید از ادارات خارج از کشور فرانسه و کشورهای اتحادیه اروپا استفاده کنید. برای ماندن در خارج از کشور یک یا دو هفته ، برای مشاوره با نقشه ها ، ارسال پیام و عکس به عزیزان خود ، پیمایش در سایت های توریستی و ارسال برخی از داستان های سفر شما ایده آل است.

Sosh یا B & You ?

مدتی است که منتظر ورود بسته 5G از اپراتور SOSH بودیم. از طرف دیگر ، پیشنهاد آن ممکن است جالب تر به نظر برسد ، به خصوص هنگامی که بیشتر MVNO بیش از یک سال بیش از یک سال پیشنهادات فوق العاده رقابتی را در 5G ارائه می دهند.

در اینجا ، B & You ممکن است داده های کمتری را در مورد بسته 5G خود ارائه دهید ، هنوز یک پاکت زیبا 130 گیگابایتی را در خود جای می دهد. در داده های خارج از کشور (اروپا و DOM) با 30 گیگابایت در برابر 25 گیگابایت برای SOSH سخاوتمندانه تر است. بنابراین ، بله ، دومی از آنتن های شبکه نارنجی استفاده می کند ، اما قیمت آن در مقابل پیشنهاد B & You بسیار بالا است. بنابراین اگر می خواهید از یک بسته 5G با بهترین قیمت استفاده کنید ، با داده های زیادی ، بدون تعهد ، 16 یورو در ماه هزینه خواهد کرد.

اگر می خواهید از کیفیت شبکه ارائه شده توسط Orange استفاده کنید ، در این حالت ، باید در هر ماه 21 یورو بپردازید. هنوز مشخص است که آیا بورس تحصیلی شما به شما امکان می دهد.