حمل و نقل تست فولکس واگن 6.1 ABT E – ابزار عملی ، ابزار برقی فولکس واگن – Bymycar

ابزار برقی فولکس واگن

هیچ حالت استراحت وجود ندارد که گاهی اوقات برای بازسازی ترمز بیشتر پیدا شود. به هر حال ، یک تست پا کوچک نشان می دهد که ما خیلی شبیه آن هستیم. رانندگی مانند یک گیربکس اتوماتیک مدرن طبیعی است. شما فقط باید به یک رانندگی انعطاف پذیری عادت کنید. با این موتور الکتریکی که سر و صدایی ایجاد نمی کند ، بدیهی است که دیگر صداهای دیگر (تحمل ، هوا ، بدنه) را بیشتر می شنویم. بسته راحتی که در دسترس است ، عایق صوتی را بهبود می بخشد. به جای فشار سنج ، ما یک شاخص بار یا تخلیه از باتری خود داریم. در ابتدا قابل خواندن و واضح است ، کاملاً سرگرم کننده است ، اما درست است که ما بیش از حد به کیلومتر توجه زیادی به آن نمی کنیم ، اثبات این که ما به طور طبیعی با این ابزار برقی رهبری می کنیم.

حمل و نقل تست فولکس واگن 6.1

حمل و نقل آزمون Volkswagen 6.1 Abt E ، Volkswagen Essay Transporter T6 1 ABT E Electric

حمل و نقل تست فولکس واگن 6.1 abt e ، حمل و نقل برقی توسط ABT. این دیدگاه با ABT در کلیه نمایندگی های VW موجود است. جدا از موتور الکتریکی آن ، تجهیزات و بار مفید حمل و نقل را نگه می دارد.

این حمل و نقل abt e در نسخه 90 کیلومتر در ساعت برای 138 کیلومتر استقلال ارائه می شود ، این همان کاری است که امروز در آن آزمایش می کنیم. اگر می خواهیم ، می توانیم این T6 را داشته باشیم.1 برقی با حداکثر سرعت 120 کیلومتر در ساعت اختیاری که در این حالت استقلال را به 121 کیلومتر کاهش می دهد. این آزمایش در 90 کیلومتر در ساعت مهار شده است.

تجهیزات قابل مقایسه با دیزل

آنچه به محض اینکه چرخ این انتقال دهنده را می گیرید قابل توجه است ، همانطور که می توانید آن را صدا کنید این است که آن را با موتور دیزل خود روی تجهیزات از برادر خود متمایز نمی کند. اثاثه یا لوازم داخلی ، داشبورد ، تجهیزات با صفحه لمسی 6.5 اینچی ، سوکت های USB ، ذخیره سازی مختلف و متنوع ، تهویه مطبوع دستی و غیره. این فرمان چند منظوره را که ما در اینجا پیدا نمی کنیم از دست نمی دهد اما ما به وضوح در یک VW Transport 6 قرار داریم.1 به جز اینکه ما برقی است.

صفحه لمسی 6 اینچی 6 اینچی

در مورد کمک های الکترونیکی ، مشاهده تقریباً یکسان است زیرا ما تشخیص خستگی ، کمک باد جانبی ، ترمز اتوماتیک پس از استفاده و کمکهای مختلف موجود در T6 را داریم. ما همچنین بازیابی انرژی برای ترمز بر روی VUT الکتریکی خود برای حفظ استقلال داریم. راحتی ، ایمنی و سبک ، بسیاری از موارد در این حمل و نقل ABT که فقط یک نسخه الکتریکی نیست ، استاندارد یا اختیاری است. ما در حمل و نقل 6 به خوبی مورد استقبال قرار گرفته ایم.1 تجارت ون.

بدون فرمان چند منظوره در پایان ABTE

حجم و بار بارگذاری شده یا تقریبا

آنچه در این ون برقی جالب است که توسط Volkswagen با همکاری ABT ارائه می شود این است که نصب باتری ها حجم بارگذاری را تقویت نمی کنند. بسته باتری در زیر کف قرار می گیرد و طول یا ارتفاع مفید را در ابزار ما تغییر نمی دهد. ما از 2724 تا 2975 میلی متر در ون خود طول مفیدی داریم که در ابعاد L2H1 در اینجا قرار دارد ، تنها موردی که با موتور الکتریکی در دسترس است.

باز شدن جانبی 1071 میلی متر عرض و 1282 میلی متر ارتفاع

چیزی که لزوماً کمی تغییر می کند ، بار با یک ون که 2104 کیلوگرم در مقابل 2002 کیلوگرم خالی است به دلیل L2 معادل آن با موتور 110 اسب بخار TDI. علیرغم همه فولکس واگن ما از 1096 کیلوگرم بار بار در برابر 998 برای TDI معادل آن سود می برد. اختلاف صد کیلو به نفع حمل و نقل ABT. آخرین نکته ای که ناچیز نیست ، این دیدگاه الکتریکی را می توان با یک تریلر کندی تا 1500 کیلوگرم از آن استفاده کرد که در مورد همه برنامه های کاربردی با موتورهای تمیز و تمیز وجود ندارد.

طول مفید از 2724 تا 2975 میلی متر

رانندگی شهری برای این حمل و نقل VW ABT

استفاده از آن قبل از شهری است ، به همین دلیل است که اساساً 90 کیلومتر در ساعت مهار می شود که برای وام گرفتن بزرگراه های موجود در حاشیه های آگلومرها کافی است. با نمایش یک 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 17.4 ثانیه بدیهی است که ما انتظار یک ون ورزشی را نداریم. این هدف از این vul نیست. از شتاب عصبی نیست حتی اگر خالی از ساعت 95 کیلومتر در ساعت در ساعت به قله بپردازید ، اما هدف این است که استقلال اعلام شده در 138 کیلومتر با این پل سرعت حفظ شود. پس از خالی بودن باتری ، 45 دقیقه طول می کشد تا در DC 50 کیلو وات یا 5:50 AC 7.2 کیلو وات شارژ شود. بنابراین بیایید ترافیک را برای تلاش کوچک ما دنبال کنیم.

حرکتی الکتریکی زیر کاپوت

هیچ حالت استراحت وجود ندارد که گاهی اوقات برای بازسازی ترمز بیشتر پیدا شود. به هر حال ، یک تست پا کوچک نشان می دهد که ما خیلی شبیه آن هستیم. رانندگی مانند یک گیربکس اتوماتیک مدرن طبیعی است. شما فقط باید به یک رانندگی انعطاف پذیری عادت کنید. با این موتور الکتریکی که سر و صدایی ایجاد نمی کند ، بدیهی است که دیگر صداهای دیگر (تحمل ، هوا ، بدنه) را بیشتر می شنویم. بسته راحتی که در دسترس است ، عایق صوتی را بهبود می بخشد. به جای فشار سنج ، ما یک شاخص بار یا تخلیه از باتری خود داریم. در ابتدا قابل خواندن و واضح است ، کاملاً سرگرم کننده است ، اما درست است که ما بیش از حد به کیلومتر توجه زیادی به آن نمی کنیم ، اثبات این که ما به طور طبیعی با این ابزار برقی رهبری می کنیم.

بسته باتری 37 3 کیلووات ساعت زیر کف

حمل و نقل ارزیابی آزمون فولکس واگن 6.1

آنچه با حمل و نقل VW ما بسیار قابل توجه است ، حفظ حجم و ابعاد مفید T6 است.1 و حتی در مقایسه با دیزل TDI 100cv تقریباً 100 کیلوگرم بار به دست می آورید. البته با تغییر به برقی محدودیت هایی وجود دارد. استقلال ما مشکوک و زمان شارژ هستیم اما انتخاب کمتری نیز داریم زیرا فقط طول L2 در دسترس است و سطح اول پایان. قیمت حمل و نقل برقی فولکس واگن ABT تا 45590 یورو نیز بالاتر از جعبه TDI 110 L2 MECA با 31.860 یورو است. برای گیربکس اتوماتیک ، باید به قدرت 150 اسب بخار بروید. بنابراین با ماندن در 110 اسب بخار قدرت ، این شکاف 13،730 یورو است. اگر رانندگی شما نرم باشد ، از آنچه T6 ارائه می دهد تعجب نخواهید کرد.1 abt. این موتور در شهر عالی است ، انتقال اتوماتیک به این معنی است که ما از هیچ چیز مراقبت نمی کنیم و ابعاد این امر را ایجاد می کند که ما به این موضوع اهمیت نمی دهیم تا بین برقی و دیزل انتخاب کنیم. در زمانی که مرکز شهر به حرارتی تمام موها بسته است ، نگه داشتن تمام ویژگی های ون آن محدودیت کمتری خواهد بود.

ما دوست داریم

  • ابعاد مفید حفظ شده
  • تجهیزات قابل مقایسه با دیزل
  • تریلر تا 1500 کیلوگرم

ما کمتر دوست داریم

  • موتور پویا کمی در Start -up
  • بدون مد برای بازیابی انرژی
  • فقط یک طول در دسترس است

عکسهای دیگر

یک سطح از پایان برای T6 Electricصندلی راحتی برای راننده و نیمکت 2 ساعتبهبودی در طلوع آفتابUSB C برای شارژ مجدد دستگاه های خودباز شدن در 180 درجه درهای عقبچمن جانبی 6 و 2 جانبی مصرف شتابتهویه مطبوع دستیجعبه دنده اتوماتیکیک سطح از پایان برای T6 Electric

ورق فنی فولکس واگن 6.1

نام تجاری فولکس واگن
مدل حمل و نقل 6.1 Abte
بعد، ابعاد، اندازه L2H1
سال 2021
قیمت 45590 یورو
توصیه شده 09/16/2021

موتور

برق

کارایی

قدرت 83 کیلو وات
قدرت 113 Ch
زن و شوهر 200 نانومتر
0 تا 100 کیلومتر در ساعت 17.4 ثانیه
حداکثر سرعت 90 کیلومتر در ساعت
CO2 0 گرم در کیلومتر
مصرف 27.8 کیلووات ساعت / 100 کیلومتر
حداکثر مصرف 32.1 کیلووات ساعت / 100 کیلومتر
خودمانی 138 کیلومتر

انتقال

انتقال کشش
جعبه خودکار

ابزار برقی فولکس واگن

حمل و نقل 6.1 fgn l2h1 abte 113 dsg

در Bymycar ، شما این انتخاب را دارید. وسیله نقلیه خود را در سایت ما خریداری کنید یا آن را در یکی از نمایندگی های زیادی انجام دهید. در هر دو مورد ، کیفیت خدمات ما برای بیشترین لذت شما یکسان خواهد بود.

تحویل خانه همه فرانسه

در Bymycar ، سفارش ماشین بازی کودک است. تحویل ماشین بعدی خود را به خانه یا محل مورد نظر خود انتخاب ، رزرو ، سفارش و سفارش دهید. نوار نقاله ما آن را به شما تحویل می دهد انگار که شما آمده اید تا آن را در اختیار داشته باشید.

وسایل نقلیه جدید و موارد تضمینی

در Bymycar ، هر وسیله نقلیه موجود برای فروش بررسی و تضمین می شود. خرید ماشین بعدی خود از Bymycar ضمانت حرکت با اعتماد به نفس است.

انتخاب گسترده وسایل نقلیه موجود در انبار

در Bymycar ، شما لزوماً یک وسیله نقلیه سازگار با نیازهای خود را بلافاصله دارید. با بیش از 8000 وسیله نقلیه جدید و استفاده شده در انبار ، Bymycar به شما اطمینان می دهد که ماشین رویاهای خود را پشت سر بگذارید.

100 ٪ از مدل های مارک های ما به ترتیب

در Bymycar ، شما به تمام مدل های هر مارک که توزیع می کنیم دسترسی دارید. شما به دنبال یک مدل خاص و مجهز هستید ? سفارش !

خرید آنلاین راضی یا بازپرداخت

در Bymycar می توانید اشتباه کنید. مطابق با کد مصرف کننده ، شما یک دوره برداشت 14 روزه برای خرید وسیله نقلیه خود در سایت BymyCar دارید.خط. برای جزئیات بیشتر در مورد بازپرداخت خود با CGU مشورت کنید.