6 اتومبیل برتر اکولوژیکی در سال 2022 | در Vroomly ، اکولوژیکی ترین ماشین 2022: مناسب ترین موتور چیست? | اجاره نامه فرانسه

اکولوژیکی ترین ماشین در سال 2022 چیست

با قیمت جذاب تر آن ، یک وسیله نقلیه حرارتی در مقایسه با مدل های اتومبیل های برقی در دسترس تر است. ایده آل انتخاب یک نسخه در نیمه راه ، مانند یک هیبرید قابل شارژ است. این ممکن است اکولوژیکی ترین ماشین 2022 نباشد. از طرف دیگر ، شما هنوز هم ضمانت کسب یک مدل آلاینده کمتر از یک وسیله نقلیه سنتی خواهید داشت.

6 اتومبیل برتر اکولوژیکی در سال 2022

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

شما نگران حفظ محیط زیست هستید و می خواهید بیشترین خودروی موجود در بازار را انتخاب کنید ? بوم شناسی هنوز با کل برقی قافیه می کند ? برای اینکه به شما اجازه دهید به همه این سؤالات پاسخ دهید و به شما در انتخاب بهترین انتخاب کمک کنید ، ما مطابق یک مطالعه GreenerCars انتخابی از اکولوژیکی ترین اتومبیل ها را انتخاب کرده ایم.

 • 6 – بینش هوندا
 • 5 – Toyota RAV4 Prime ، Toyota Corolla Hybrid و Tesla Model 3 Range Plus Plus
 • 4 – Kia Soul Electric
 • 3 – Honda Clarity و Hyundai Kona Electric
 • 2 – نیسان برگ ، BMW i3s و Toyota Prius Prime
 • 1 – Mini Cooper Electric و Hyundai Ioniq Electric

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

6 – بینش هوندا

بینش هوندا

منتشر شده توسطشورای آمریکا برای اقتصاد با انرژی (آس) ؛ یک مطالعه از سبزهای کمترین اتومبیل های آلاینده را مطابق با آنها نشان داد یادداشت اکولوژیکی. این ارزیابی ها بر اساس بیش از 1000 مدل از وسایل نقلیه حرارتی ، آب و همچنین برقی انجام شده است.

حتی اگر از همتایان خود کارآمدتر باشد ، بینش هوندا به شما امکان می دهد در مبارزه با آلودگی ماشین, از تأثیر اکولوژیکی خود را کاهش دهید و بنابراین در مورد گرم شدن کره زمین. این یک یادداشت زیست محیطی از 63/100 و یکی از ارزان ترین هیدریدهای موجود در بازار را نشان می دهد.

5 – Toyota RAV4 Prime ، Toyota Corolla Hybrid و Tesla Model 3 Range Plus Plus

Toyota RAV4 Prime

با یک یادداشت زیست محیطی 64/100, Toyota Rav 4 Prime ، Toyota Corolla Hybrid و Tesla Model 3 Standard Plus سه مدل از وسایل نقلیه هستند که به شما امکان ترکیب می دهند راحتی و آلودگی کم.

هر یک از این خودروها دارای ویژگی هایی هستند:

 • آنجا تویوتا راو 4 : این مزیت تمام مزایای ارائه شده توسط برق را به شما می دهد. علاوه بر این ، شما می توانید انتخاب کنیدترکیبی برقی چه کسی انرژی خود را از رانندگی بیرون می کشد و بنابراین نیازی ندارد بدون شارژ یاترکیبی قابل شارژ. اگرچه این دو مدل از ماشین شاسی بلند هر دو اکولوژیکی باشید ، آخرین مورد کمترین آلاینده است.
 • آنجا تویوتا کرولا هیبرید : یکی دیگر از وسیله نقلیه آلودگی کم بدون شک نسخه ترکیبی تویوتا کرولا است. در واقع ، برای مصرف سوخت تا 4.9 لیتر/100 کیلومتر, مقدار CO2/کیلومتر ساطع شده به طور متوسط ​​تقریباً است 11 گرم.

از آنجا که شارژ مجدد لازم نیست ، امکان پذیر است در 100 ٪ برقی در 68 ٪ از زمان و مصرف سوخت خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

 • tESLA Model 3 Range Standard Plus : در سال 2021 ، تسلا به عنوان زیست محیطی ترین ماشین طبقه بندی شد. علاوه بر این ، این قدرت ، ایمنی و طراحی زیبا را به شما تضمین می کند. او دارد 614 کیلومتر استقلال و می تواند سوار شود تا 261 کیلومتر در ساعت.

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

4 – Kia Soul Electric

Kia Soul Electric

با یک یادداشت از 65/100 به لحاظ ماشین تمیز, Electric Kia Soul به شما پیشنهاد می دهد خودمانی 452 کیلومتر در یک بار. علاوه بر این ، شارژ به سرعت انجام می شود: در 42 دقیقه با یک سوکت 100 کیلو وات ساعت. اگر می خواهید به این انتخاب بروید ، بدانید که از یک بهره مند خواهید شد ضمانت 7 ساله.

3 – Honda Clarity و Hyundai Kona Electric

هیوندای کونا برقی

با وضوح هوندا, می توانید رول کنید 77 کیلومتر بدون مصرف سوخت. فقط وقتی تمام ذخیره الکتریکی خود را خسته کرده اید موتور بنزین تصاحب خواهد شد.

آنجا هیوندای کونا برقی بخشی از همان ثبت است و به دلیل آلودگی بسیار کم آن شناخته شده است. با یک بار واحد می توانید در گردش حداقل 484 کیلومتر. این SUV خانوادگی بسیار جادار است قفسه سینه که به شما امکان می دهد از یک فضای ذخیره سازی عظیم لذت ببرید.

این دو مدل اتومبیل هر دو یک نت اکولوژیکی از آن به دست آوردند 66/100 در پایان ارزیابی های انجام شده توسط Greenercars.

2 – نیسان برگ ، BMW i3s و Toyota Prius Prime

برگ

با یک یادداشت از 68/100, این سه مدل وسیله نقلیه توانسته اند از نظر احترام محیطی جای خود را ایجاد کنند.

 • آنجا برگ : این فقط یکی از تمیزترین اتومبیل ها نیست. در واقع ، برگ نیسان رد نمی کند بدون گاز آلوده. برای یک چرخه مختلط ، شما استقلال حداقل 385 کیلومتر و از 528 کیلومتر برای گردش منطقه شهری.
 • آنجا BMW i3s : این اتومبیل 100 ٪ برقی به شما امکان می دهد از یک استقلال 285 کیلومتر و شارژ مجدددر 2:45 حداکثر روی یک سوکت سریع. علاوه بر این ، شما می توانید در 6.9 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت بروید با این مدل ماشین.
 • آنجا تویوتا پریوس نخست : مجهز به موتور هیبریدی برقی ، Toyota Prius Prime سه حالت عملیاتی مجزا را به شما ارائه می دهد. اولین بار کاملاً برقی است انتشار گاز آلودگی صفر و یک خودمانی40 کیلومتر. این در مورد است حالت EV.

دوم است حالت خودکار و از برق برای جلب انرژی لازم استفاده می کند. در صورت لزوم ، موتور بنزین به دست می گیرد. حالت سوم مربوط بهترکیبی. در اینجا ، تنها موتور مورد استفاده موتور الکتریکی.

با این حال اگر شما اجرا کنید سرعت بالا, جوهر ترکیبی برای تکمیل الکتریکی با آلودگی کم و مصرف سوخت خواهد آمد. در این حالت می توانید داشته باشید تا 1035 کیلومتر استقلال.

این یک ماشین هیبریدی قابل شارژ است. برای یک بار کامل ، برنامه ریزی کنید 5:30 صبح اگر 120 ولت دارید یا 2H10 تا 240 ولت.

1 – Mini Cooper Electric و Hyundai Ioniq Electric

مینی کوپر برقی

بدون شک ، اکولوژیک ترین اتومبیل های موجود در بازار این است که مینی کوپر برقی و الکتریکی هیوندای یونیک با یک نت اکولوژیکی است 70/100 هر یک.

 • آنجا مینی کوپر برقی : عبور از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت می تواند انجام شود در 7.3 ثانیه و همه در سکوت کامل. این از یک بهره می برد استقلال 234 کیلومتر با 184 اسب بخار.
 • آنجا هیوندای یونیک برقی : با این سدان می توانید از استقلال حداقل 311 کیلومتر با یک بار. آن دارد یک باتری لیتیوم یون پلیمری38 کیلووات ساعت که موتور الکتریکی را با منبع تغذیه لازم فراهم می کند. تو می توانی در ده ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت بروید تقریباً. با این هیوندای ، لذت بردن از یک گارانتی 5 ساله در مسافت پیموده شده نامحدود و 8 سال برای باتری.

شما اکنون بر روی اکولوژیک ترین مدل های ماشین موجود در بازار ثابت شده اید. آیا به آن توجه می کنید یا نه ارزانترین اتومبیل, کاملاً ممکن است به یک وسیله نقلیه آلودگی بسیار کم روی آورید. بنابراین در انتخاب خود دریغ نکنید !

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

اکولوژیکی ترین ماشین در سال 2022 چیست ?

بهار 10C16DCD03

زمان خواندن: 6 دقیقه تحرک سبز شما از حفظ محیط زیست اضطراب دارید و برای این کار می خواهید یک قرارداد لیزینگ خودرو را برای بیشترین ماشین در بازار 2022 انجام دهید. اما ، در بحبوحه یک بازار به ویژه مهم ، پیدا کردن راه خود در بین پیشنهادات گسترده ای که توسط تولید کنندگان ارائه می شود ، دشوار است. برای انجام این کار ، ما خواهیم دید که بیشترین موتورها و مدل ها چیست – به ویژه با این سؤال که آیا همیشه با توجه به مطالعات مختلف ، رفتن به یک ماشین برقی مرتبط است.

اکنون کشف کنید که اکولوژیکی ترین ماشین در سال 2022 با LeasePlan است !

اکولوژیکی ترین ماشین 2022: مناسب ترین موتور چیست ?

اول از همه و برای به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی خود ، جالب است که به یک سؤال اساسی نگاه کنید: دانستن اینکه کدام یک از موتور مناسب ترین موتور “سبز” است.

برای مقایسه همه اینها ، ما با در نظر گرفتن پالایش سوخت ، اما همچنین تولید برق ، از انتشار گازهای گلخانه ای با وزنی ، آلاینده های هوا و همچنین سر و صدا استفاده می کنیم. با شروع از این محاسبه ، بنابراین ما از نظر منطقی شما را به ترویج یک وسیله نقلیه برقی ، با استفاده از باتری های کلاسیک مانند اتومبیل های گاز طبیعی یا هیبریدهای قابل شارژ در بنزین دعوت می کنیم. در پایین رتبه بندی ، از وسایل نقلیه بنزین و دیزل جلوگیری می شود. بیشترین ماشین در سال 2022 نباید مقادیر زیادی دی اکسید کربن ساطع کند.

آلاینده ترین موتورها برای محیط زیست چیست؟ ?

آلاینده ترین موتورهای محیط زیست و کسانی که کمترین توصیه را دارند موتورهای حرارتی هستند. در واقع ، این موتورها که روی سوخت کار می کنند ، انرژی تولید می کنند و در طی این فرآیند دی اکسید کربن را آزاد می کنند.

برای محیط زیست ، عواقب فاجعه بار است. بیشتر از همه وقتی تعداد وسایل نقلیه موتور گرما را که هر روز استفاده می شود می دانید. این انتشار گازهای گلخانه ای در گرم شدن کره زمین شرکت می کند و بنابراین باید از آن جلوگیری شود !

با این حال ، این اظهارات باید به حداقل برسد که متوجه شوید ساخت و ساز وسایل نقلیه برقی نیز برای محیط زیست خطرناک است. در واقع ، بسیاری از ذرات آلاینده در طی این فرآیند در طبیعت ریخته می شوند. بنابراین تغییرات برای یک رویکرد زیست محیطی تر ایجاد می شود.

بهار -4965455

بالای اکولوژیکی ترین اتومبیل ها

سازمان مستقل اروپا ، Green NCAP ، مسئول تجزیه و تحلیل تأثیر محیط زیست یک وسیله نقلیه در سه نقطه: انتشار آلاینده آن ، راندمان موتور آن و انرژی لازم برای تولید کارخانه های تولید سوخت یا برق تولید خودشان. سه حوزه مختلف ذکر شده و امکان ارزیابی کلی از جنبه اکولوژیکی یک وسیله نقلیه را فراهم می کند. همه موتورها مورد آزمایش قرار می گیرند: حرارتی ، هیبریدی و برقی.

در سال 2022 ، بهار داسیا نت جهانی 9.9 را بدست آورد و پس از آن مدل تسلا 3 (یادداشت کلی 9.8). Nio ET7 ، Renault Mégane E-Tech و Cupra متولد شده یادداشت های جهانی 9.6 را بدست آورده اند. Audi Q4 E-Tron و Hyundai Ioniq 5 نیز نمرات خوبی داشتند.

از سال 2020 ، برند تسلا انتقال انرژی را به ویژه با ورود مدل تسلا 3 انجام داده است. این مدل قول داده است که اکولوژیکی ترین ماشین باشد. او خود را در سال 2021 به عنوان ماشین اکولوژیکی طبقه بندی کرد ، اثبات کارایی شدید خود. نت زیست محیطی آن بسیار عالی است.

یکی دیگر از سنگین وزن های موجود در بازار ، نام تجاری Hyundai ، که از پایان سال 2016 ، 100 ٪ سدان برقی ، با 280 کیلومتر استقلال (اکولوژیکی ترین خودرو برقی) هیوندای یونیق را ارائه می دهد. در واقع ، در سال 2019 ، نسخه ای با باتری 38.3 کیلووات ساعت راه اندازی شد.

رنو Zoé ، که به یک ضرورت نیز تبدیل شده است ، از بازی خارج می شود ، از جمله باتری با ظرفیت مفید 52 کیلووات ساعت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رتبه بندی وسایل نقلیه زیست محیطی ، ما به شما توصیه می کنیم که به سایت Green NCAP ، یک برنامه ارزیابی با همکاری دولت های اروپایی بروید.

اکولوژیکی ترین ماشین سال 2022 بهار داسیا است

به گفته Green NCAP ، بهار Dacia (که به تازگی برای سال 2023 تکامل یافته است ، با یک آرم جدید و یک موتور جدید) بیشترین خودروی اکولوژیکی آزمایش شده در سال 2022 با یک یادداشت تقریبا عالی در همه دسته ها بود: تخلیه های آلاینده ، راندمان آن موتور و انرژی لازم برای تولید کارخانه های تولید سوخت یا برق تولید خودشان. سه حوزه مختلف ذکر شده و امکان ارزیابی کلی از جنبه اکولوژیکی یک وسیله نقلیه را فراهم می کند. همه موتورها مورد آزمایش قرار می گیرند: حرارتی ، هیبریدی و برقی.

بهار داسیا به وضوح مانند ماشین با کمترین تأثیر بر محیط زیست بود. بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق اتومبیل های برقی ، این مزیت وزن را دارد. ماشین کوچک شهر فرانسو-رومی فقط 970 کیلوگرم وزن دارد ، وزن پمپ در برق برق. حتی اگر ، در طول آزمایشات درپوش سبز ، تا حد زیادی از میانگین مصرف وعده داده شده در 13.9 کیلووات ساعت فراتر رفته و به 18.5 کیلووات ساعت می رسد.

بهار Dacia بهترین نتیجه NCAP سبز را در شاخص گاز گلخانه ای بدست می آورد و 9.8 هرگز در شاخص بهره وری انرژی حاصل نمی شود. به لطف پیشرانه کاملاً برقی و وزن سبک آن ، ماشین شهر یک ماشین سازگار با محیط زیست است ، نه تنها به دلیل عدم انتشار آلاینده های محلی ، بلکه به دلیل کم مصرف انرژی آن نیز.

شما خواهید فهمید ، بسیاری از اتومبیل های زیست محیطی وجود دارد و انتخاب مدل بسیار مهم خواهد بود زیرا عواقب مختلفی را به همراه می آورد. این وظیفه شماست که ماشین رویاهای خود را انتخاب کنید تا در حالی که مطابق با اعتقادات خود هستید ، چرخ را بدست آورید !

مصرف و سطح قدرت ، این مدل های اتومبیل بسیار جالب هستند. در واقع ، دومی با یک اتومبیل با موتور حرارتی قابل مقایسه است. اکنون اتومبیل های برقی در حال افزایش هستند و قول می دهند همچنان به جذب بسیاری از مصرف کنندگان ادامه دهند.

Spring-C417F831F5

اتومبیل های زیست محیطی و لیزینگ خودکار: چه بودجه ای را تأمین می کند ?

اگر مایل به حفظ محیط زیست هستید و کمتر آلوده می کنید … چگونه می توانید در هنگام بودجه ماشین کوچک به سمت محکومیت های خود بروید ? برای خرید یک ماشین برقی چه بودجه لازم است ? به دلیل مزایای بسیاری که به ارمغان می آورد ، لیزینگ خودکار می تواند یک راه حل اندازه برای به دست آوردن یک وسیله نقلیه با قیمت کاهش یافته باشد. برای انتخاب اکولوژیکی ترین ماشین در سال 2022 ، همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید کشف کنید !

چه بودجه ای برای یک ماشین الکتریکی لیزینگ ?

اگر علاقه به وسایل نقلیه برقی یا هیبریدی در بین مصرف کنندگان رو به رشد باشد ، شرکت های لیزینگ از این عقیده نیستند. در واقع ، انتخاب یک قرارداد اتومبیل برقی همچنان گران است. به عنوان مثال ، اجاره ماهانه یک پژو برقی 208 می تواند 547 یورو باشد ، جایی که در نسخه بنزینی فقط 355 یورو “355 یورو” خواهد بود.

با قیمت جذاب تر آن ، یک وسیله نقلیه حرارتی در مقایسه با مدل های اتومبیل های برقی در دسترس تر است. ایده آل انتخاب یک نسخه در نیمه راه ، مانند یک هیبرید قابل شارژ است. این ممکن است اکولوژیکی ترین ماشین 2022 نباشد. از طرف دیگر ، شما هنوز هم ضمانت کسب یک مدل آلاینده کمتر از یک وسیله نقلیه سنتی خواهید داشت.

در غیر این صورت ، جایزه اکولوژیکی شرکت ها برای تشویق خرید وسایل نقلیه برقی و آلاینده کمتر برای محیط زیست تنظیم شده است. بنابراین جذاب ترین کمک مالی برای به دست آوردن وسیله نقلیه جدید خود است !

مسئولیت محیط زیست: بهترین پیشنهادات از تولید کنندگان LOA یا LLD چیست ?

با این حال ، در سال 2022 ، بسیاری از تولید کنندگان قیمت های جذاب را برای یک قرارداد در LOA یا LLD ارائه می دهند. از این رو دانش واقعی از بازار فعلی برای تشخیص بهترین ارزش پول.

ما می توانیم در مورد مدل برقی Fiat 500 صحبت کنیم ، که می تواند با قیمت 109 یورو در ماه یا تویوتا یاریس هیبرید برای 189 یورو در هر ماه اجاره کند.

در مورد معروف Tesla Model 3 ، این اجاره را با قیمت 456 یورو در ماه ، بالاتر از خواهران خود ارائه می دهد ، اما این یکی از کارآمدترین مدل های برقی در بازار است.

شما خواهید فهمید ، بسیاری از مدل ها برای انتخاب اکولوژیکی ترین ماشین در سال 2022 در بازار وجود دارند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مدل های مختلف را مقایسه کرده و موردی را انتخاب کنید که از نظر قدرت ، استقلال ، ظرفیت و قیمت بیشتر از همه شما مناسب باشد !