عکس وابستگی – جایزه ویرایش عکس برنده جایزه ، 6 بهترین سایت ویرایش عکس آنلاین 2023

6 بهترین سایت روتوش عکس آنلاین 2023

اکنون در ویندوز یا مک برای پرداخت 74.99 یورو یا در iPad (عکس) با قیمت 19.99 یورو شروع کنید. برای بهترین ارزش برای پول ، به عنوان بخشی از مجوز جهانی Affinity V2 خریداری کنید و از مجموعه کامل خلاق ما در همه سیستم عامل ها فقط با 179.99 یورو بهره مند شوید.

ویرایشگر عکس که در خواب دیدید

فقط نرم افزار روتوش کامل عکس که در MacOS ، Windows و iPad یکپارچه شده است ، Affinity Photo انتخاب ممتاز میلیون ها سازنده حرفه ای و عکاس از سراسر جهان است. با سرعت ، قدرت و دقت باورنکردنی ، این نرم افزار برنده جایزه همه چیز را برای اصلاح و لمس کردن تصاویر ، ایجاد آهنگ های MulticalCos ، ایجاد نقاشی های با شکوه و موارد دیگر دارد.

همچنین به صدها ابزار بهره وری و یک رابط کاربری کاملاً طراحی شده مجهز شده است تا تجربه انتشار شما را از هر زمان دیگری نرم تر کند.

پیش نویس های طولانی پارچه-روس از لباس یک زن ، پرواز به بیرون از صفحه نمایش

بدون ثبت نام

نسخه Windows یا MacOS را برای پرداخت 74.99 یورو خریداری کنید یا مجموعه کامل را در تمام سیستم عامل ها فقط با 179.99 یورو با مجوز جهانی دریافت کنید. همچنین می توانید نسخه iPad را به تنهایی با 19.99 یورو خریداری کنید.

بدون هزینه ماهانه ، هر انتخاب شما.

برای یک جریان تولید حرفه ای طراحی شده است. در مونتاژ زمان واقعی ، پشتیبانی از تصاویر عظیم ، بزرگنمایی پانوراما و فوق العاده پایدار در حداکثر فرکانس تازه سازی ، تقریباً بلافاصله بارگیری پرونده های بزرگ … همه چیز فوق العاده سریع و قدرتمند است.

روتوش بی عیب و نقص. پوست را با جداسازی فرکانس صاف کنید. یک تصویر را با تراکم -، چگالی +، ابزارهای کلون ، اصلاحی و حذف نقص برگردانید. اشیاء ناخواسته را با برس ورودی واقعاً جادویی حذف کنید. برای دسترسی به ویژگی های کامل Sculpter و موارد دیگر در یک فضای کاری اختصاصی Liquify کار کنید.

عملکردهای کامل توسعه خام. با فرمت خام عکس بگیرید و از یک تجربه 32 بیتی از ابتدا تا پایان لذت ببرید. تمام جزئیات را بیرون بیاورید و این اصلاحات دقیق را کنترل کنید تا عکس مناسب به سطح بعدی منتقل شود.

از میان یک کتابخانه بزرگ برس ، از جمله برس های شخصی خود ، انتخاب کنید. موتور برس قدرتمند طبیعی ترین تجربه نقاشی موجود را ارائه می دهد و همچنین به شما امکان می دهد برس های خود را از انتخاب پیکسل های فعال ایجاد کنید ، چندین برس را در یک خط واحد ترکیب کنید و برس های برس را وارد کنید .عید.

ترکیبات نفس گیر با لایه ها و اثرات نامحدود. یک کتابخانه غنی از تنظیمات ، جلوه ها و فیلترهای پویا را کاوش کنید ، که می تواند گروه بندی ، برش ، نقاب یا ادغام شود تا امکان ایجاد آهنگ های تصاویر فوق العاده پیچیده فراهم شود.

آماده خرید ?

اکنون در ویندوز یا مک برای پرداخت 74.99 یورو یا در iPad (عکس) با قیمت 19.99 یورو شروع کنید. برای بهترین ارزش برای پول ، به عنوان بخشی از مجوز جهانی Affinity V2 خریداری کنید و از مجموعه کامل خلاق ما در همه سیستم عامل ها فقط با 179.99 یورو بهره مند شوید.

بدون هزینه ماهانه ، هر انتخاب شما.

انتخاب های بسیار دقیق را با سهولت ، تا رشته های موهای فردی ، به لطف الگوریتم ها و ابزارهای پالایش پیشرفته برای انتخاب برنامه ، به ویژه برس انتخاب ، گرگ جادویی ، ابزار طراحی ، ابزار پر و موارد دیگر انجام دهید.

ویژگی های کامل در همه سیستم عامل ها ، از جمله iPad. اولین برنامه ویرایش عکس حرفه ای با سازگاری 100 ٪ بین فرمت های فایل در ویندوز ، MAC و iPad ، که به شما امکان می دهد همان فایل را از هر دستگاه تغییر دهید.

درباره عکس برای iPad بیشتر بدانید.

و خیلی بیشتر…

برای به دست آوردن جزئیات ، مجموعه ای از ویژگی های صفحه های زیر را مرور کنید یا با صفحه مشخصات فنی ما مشورت کنید.

6 بهترین سایت ویرایش عکس آنلاین [2023]

بهترین ویرایشگرهای عکس آنلاین

 • از سایت های روتوشینگ عکس آنلاین برای لمس تصاویر آنلاین بدون نیاز به نصب نرم افزار استفاده می شود. این راه حل مناسب است اگر رایانه شما به اندازه کافی قدرتمند برای نصب نرم افزار retouching عکس باشد یا اینکه به سادگی وقت خرید آن را ندارید. با این حال ، ما باید به شما هشدار دهیم که سایت های ویرایش عکس آنلاین حتی اگر در برخی موارد خاص عملی باشد ، جوایز ناخوشایند خود نیز دارند.

  بنابراین ما تصمیم گرفته ایم علاوه بر 6 سایت بهترین ویرایش عکس آنلاین ، گزینه ای برای یک نرم افزار روتوش عکس خارج از خط را برای شما ارائه دهیم.

  • 6 سایت برتر ویرایش عکس برتر
  • جدول مقایسه بهترین سایت های مونتاژ عکس آنلاین
  • Photodirector – بهترین گزینه جایگزین خط
  • نتیجه
  • سؤال عادلانه – مونتاژ عکس آنلاین

  6 بهترین سایت ویرایش عکس آنلاین

  1. mydit بهترین ابزار همه در یک

  مارک جهانی: 9/10

  راحتی در استفاده : 10/10

  خصوصیات پیشرفته: 8/10

  ما MyEdit را به عنوان بهترین ابزار روتوش عکس آنلاین همه در یک می دانیم علاوه بر ارائه ابزارهای مونتاژ عکس مانند حذف پس زمینه یا کاهش سر و صدای یک تصویر ، می توانید انواع دیگری از دستکاری ها مانند تبدیل پرونده یا تغییر اندازه تصاویر را برای بزرگنمایی یا کوچک کردن آنها انجام دهید.

  این سایت از هوش مصنوعی برای تسریع در درمان مجامع خود استفاده می کند و حتی به مبتدیان اجازه می دهد مونتاژهای عکاسی با کیفیت را بدست آورند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید قسمت پایین یک تصویر را حذف کنید ، نیازی به انتخاب چیزی نخواهید داشت. در واقع ، هوش مصنوعی مسئولیت تجزیه و تحلیل تصویر شما را به منظور استنباط مکان پیش زمینه و به طور خودکار آن را بر عهده خواهد داشت.

  حتی بهتر ، سایت MYEDIT همچنین اگر می خواهید از تغییر صدای آنها یا بهبود کیفیت صدا ضبط های خود لذت ببرید ، ابزارهای نصب صوتی را نیز ارائه می دهد.

  • محتوای جدید به طور مرتب به سایت اضافه می شود
  • بسیار ساده برای استفاده
  • از طریق مرورگر وب در موبایل و کامپیوتر موجود است
  • بدون ابزار روتارینگ پرتره

  2. Pixlr – کامل ترین راه حل در خط

  رابط Pixlr - سایت مونتاژ عکس آنلاین

  مارک جهانی: 9/10

  راحتی در استفاده : 5/10

  خصوصیات پیشرفته: 9/10

  ویرایشگر Pixlr یک سایت ویرایش عکس آنلاین است.

  بسیار شبیه به فتوشاپ ، این سایت چندین ابزار اصلی لمسی مانند برداشت ، اضافه کردن لایه ها ، تعویض رنگ ها را به شما ارائه می دهد.

  Pixlr با محبوبیت خود توانسته است جامعه ای از وفادار را ایجاد کند که به این سایت سوگند یاد کند. بیش از بیست ابزار ویرایش در سمت چپ رابط در دسترس خواهد بود و امکان اصلاح همه جنبه های عکسهای شما را به شما ارائه می دهد.

  به اندازه کافی کامل و رضایت بخش برای تکمیل عکس های خود ، سایت واقعاً متناسب با مبتدیان نخواهد بود. در واقع ، ما این سایت را به کاربران باتجربه توصیه می کنیم که در حال حاضر برخی از پایه ها در مونتاژ عکس دارند.

  با این حال ، اگر پایدار هستید ، همیشه می توانید شانس خود را امتحان کنید و سعی کنید خود را با این سایت آشنا کنید. چندین آموزش در YouTube وجود دارد.

  این سایت به صورت رایگان در دسترس است ، اما شما همچنین می توانید برنامه حق بیمه را با قیمت 4.90 یورو در هر ماه انتخاب کنید که به شما امکان دسترسی به مطالب ، فیلترها ، جلوه ها ، برچسب ها و موارد دیگر را می دهد.

  • بسیاری از ویژگی ها
  • ابزارهای هدایت شده برای کمک به مبتدیان
  • مدیریت لایه موجود
  • تبلیغاتی که می تواند بر استفاده شما تأثیر بگذارد
  • گاهی اوقات می تواند پروژه های بزرگ را کند کند

  3. fotor – برای اضافه کردن فریم های زیبایی شناسی

  رابط FOTOR - سایت مونتاژ عکس آنلاین

  مارک جهانی: 7/10

  راحتی در استفاده : 8/10

  خصوصیات پیشرفته: 6/10

  یکی دیگر از سایتهای مهم دیگر روتوشینگ عکس ، Fotor ویژگی های اساسی را به صورت رایگان از قبیل لمس کردن رنگ ، اضافه کردن متن با قلم های مختلف و چندین اثر برای استفاده در عکس های شما ارائه می دهد.

  بعد از چندین بار استفاده از FOTOR ، ترجیح ما اضافه کردن چارچوب چارچوب است. بیش از 20 موضوع چارچوب مختلف به شما امکان می دهد این عنصر زیبایی شناسی را به ترکیبات خود اضافه کنید.

  با این وجود ، اگر می خواهید در نسخه رسانه های خود فراتر بروید ، باید نسخه پرداخت شده را از 3.33 یورو در هر ماه انتخاب کنید که به شما امکان می دهد از تمام ابزارهای نشر در دسترس برای FOTOR به علاوه دسترسی به مختلف استفاده کنید. حقوق عاری از حقوق.

  چندین آموزش نیز برای استفاده بیشتر از برنامه در دسترس شما خواهد بود.

  • رابط بصری
  • مقدار زیادی از اثرات و فیلترها
  • چندین مدیر با مضامین مختلف
  • برخی از ابزارهای جالب فقط در نسخه پرداخت شده

  4. Picmonkey – برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت های خود در شبکه های اجتماعی

  رابط Picmonkey - سایت مونتاژ عکس آنلاین

  مارک جهانی: 8/10

  راحتی در استفاده : 7/10

  خصوصیات پیشرفته: 7/10

  Picmonkey یک سرویس ویرایش عکس آنلاین برای برداشت ، روشنایی صحیح ، افزایش کنتراست ، اضافه کردن فیلترها به تصاویر شما است.

  این سایت رضایت کاملی را برای تمام مونتاژهای عکس اصلی شما ارائه می دهد و خواهد بود به لطف چندین مدل از پیش تعریف شده در دسترس برای خلاقیت در شبکه های اجتماعی به شدت توصیه می شود.

  3 برنامه خرید به شما ارائه می شود. برنامه اولیه رایگان به مدت 7 روز سپس با دسترسی به 1 گیگابایت نسخه پشتیبان از ابر ، 6 یورو در هر ماه صورتحساب می شود ، امکان بارگیری تصاویر با فرمت JPG یا PNG ، اضافه کردن و برش فیلم ، میلیون ها فیلم و حقوق عکس های رایگان. پیشنهاد حرفه ای یک فضای پشتیبان گیری از ابر نامحدود را به شما ارائه می دهد ، با تمام مزایای برنامه اصلی به علاوه خدمات مشتری اولویت دار همه با 10 یورو در هر ماه. و سرانجام پیشنهاد تجاری با قیمت 19 یورو در هر ماه ، تمام مزایای نسخه حرفه ای را بیشتر از گزینه های انتشار حتی پیشرفته تر به شما می دهد.

  • چندین مدل خلاق برای شبکه های اجتماعی
  • بسیار ساده برای استفاده
  • چندین نکته و نکته موجود در سایت
  • تعهد به ایجاد یک حساب

  5. polarr – مناسب برای تنظیم رنگ

  رابط Polarr - سایت مونتاژ عکس آنلاین

  مارک جهانی: 7/10

  راحتی در استفاده : 8/10

  خصوصیات پیشرفته: 5/10

  Polarr همچنین جایگزین مناسبی برای نرم افزار ویرایش عکس است.

  برای لمس سریع که نیازی به ویژگی های پیشرفته ندارند ، باید خوشبختی خود را پیدا کنید. استفاده از این نرم افزار ساده است و برای لمس های رنگی به ویژه مؤثر خواهد بود. بیش از یکی ده ها گزینه تنظیم مانند سایه ، دما ، روشنایی به شما امکان می دهد ظاهر تصاویر خود را اصلاح کنید.

  با این وجود ، اگر می خواهید ابزارهای چاپی پیچیده تری داشته باشید ، ما به شما توصیه می کنیم پیشنهادات پرداخت شده را انتخاب کنید که به شما امکان دسترسی به ماسک ها ، فیلترهای حق بیمه ، گزینه های لایه ای بیشتر را می دهد.

  نسخه های پرداخت شده 3.99 یورو در هر ماه برای برنامه ماهانه یا 2.49 یورو در هر ماه برای پیشنهاد سالانه.

  • تصحیح رنگ
  • مناسب مبتدیان خواهد بود
  • ابزارهای انتشار پیشرفته در نسخه ممتاز

  6. Befunky – بهترین ابزارهای روتوش صورت

  رابط Befunky - سایت مونتاژ عکس آنلاین

  مارک جهانی: 7/10

  راحتی در استفاده : 8/10

  خصوصیات پیشرفته: 6/10

  آخرین انتخاب انتخاب ما ، Befunky یک ویرایشگر عالی عکس آنلاین است که به شما کمک می کند تا به همه عکسهای خود نگاه حرفه ای کنید.

  مانند سایر سایتهای ذکر شده در این مقاله ، Befunky از این قاعده مستثنی نیست و چندین ابزار ویرایش اساسی را به شما ارائه می دهد (کشت ، کولاژ ، تغییر اندازه تصاویر و غیره).

  Befunky بهترین سایت ویرایش عکس درون خطی برای اصلاح و بهبود چندین جنبه از چهره شما خواهد بود. با رفتن به برگه “روتوش” ، می توانید 18 ابزار پیدا کنید که به عنوان مثال به شما امکان می دهد رنگ موهای خود را تغییر دهید ، چشم های قرمز درست را اصلاح کنید ، دایره های تیره را بردارید.

  برای ویژگی های دلپذیر بیشتر ، باید چند قسمت را خرج کنید. نسخه Befunky Plus (4.99 یورو در ماه در سال یا 9.99 یورو برای ماهانه) به شما ابزارهایی مانند حذف پس زمینه در یک کلیک ، فیلترهای حق بیمه و جلوه های عکس ، لایه های متن و موارد دیگر ارائه می دهد.

  • ایده آل برای مبتدیان
  • بسیاری از ابزارها برای بهبود پرتره ها
  • بسیاری از ویژگی ها فقط از نسخه پرداخت شده قابل دسترسی هستند

  جدول مقایسه بهترین سایت های مونتاژ عکس آنلاین

  نرم افزار میمون ویرایشگر پیکسل منگوله عکسبرداری جبهه عجیبی
  موجود در مرورگر اینترنت مرورگر اینترنت مرورگر اینترنت مرورگر اینترنت مرورگر اینترنت مرورگر اینترنت
  سازگار با مبتدیان آره هیچ آره آره آره آره
  ابزارهای پیشرفته ویرایش عکس آره آره هیچ آره هیچ آره
  ابزارهای تبدیل پرونده آره هیچ هیچ هیچ هیچ هیچ