اپل: 6 نکته برای افزایش عمر آیفون ، طول عمر تلفن های هوشمند: 5 نکته برای طولانی تر نگه داشتن آن

چگونه طول عمر تلفن هوشمند خود را افزایش دهیم? 5 نکته غیرقابل توقف ما

در غیر این صورت ، شما آیفون 7 بی انتها دارید. او کسی است که بهترین یادداشت را به شاخص تعمیر بدست آورد. بنابراین این ساده تر از سایر مدل ها است ، به شرط اینکه شما جرات جدا کردن همه مؤلفه ها را داشته باشید.

اپل: 6 نکته برای افزایش عمر آیفون شما

باتری ، پرونده های موقت ، دما: تمام اقدامات احتیاطی را برای افزایش دوام آیفون خود کشف کنید.

étienne caiilbotte / منتشر شده در 31 ژوئیه 2023 ساعت 9:40 صبح

حفظ تلفن هوشمند شما می تواند طول عمر آن را طولانی کند و باعث صرفه جویی در هزینه های خوبی شود ، به خصوص وقتی که قیمت هایی را که برخی از آنها می توانند انتظار داشته باشند می دانید. اپل با داشتن آیفون خود ، یک تصویر لوکس در تلفن دارد. و اگر شما به خوبی مراقبت کنید ، دستگاه های آن می توانند چندین سال با شما همراه شوند. در اینجا 6 نکته برای افزایش عمر آیفون شما آورده شده است !

1. دمای آیفون خود را تنظیم کنید

با قرار گرفتن در معرض آیفون در دمای بیش از حد یا خیلی پایین ، عملکرد آن تنظیم می شود تا پدیده را مهار کند. به عنوان مثال ، فلش دوربین می تواند به طور موقت غیرفعال یا شارژ معلق باشد.

به عنوان یک یادآوری ، چندین عمل باعث تغییر دما می شود: فیلم های با کیفیت بالا را تماشا کنید ، از برنامه هایی استفاده کنید که درخواست پردازنده یا کارت گرافیک را دارند ، یا نسخه پشتیبان قبلی را بازیابی می کنند.

اما آیا واقعاً مشکل ساز است ? بله ، طبق گفته اپل ، زیرا “استفاده از دستگاه iOS (…) در دمای بسیار بالا می تواند منجر به کاهش دائمی در عمر باتری شود”, صفحه کمک را به ما بیاموزید. برای حفظ سلامت دستگاه خود ، بنابراین توصیه می شود تا حد امکان در مکانی که دمای اتاق بین 0 تا 35 درجه است ، از آن استفاده کنید. همچنین از قرار گرفتن در معرض آن برای مدت طولانی در آفتاب یا ترک آن در وسیله نقلیه در هنگام گرم شدن خودداری کنید.

زمان آیفون

اگر دمای آیفون شما خیلی زیاد است و هشدار بر روی صفحه نمایش داده می شود (به بالا مراجعه کنید) ، در اینجا برخی از اقدامات وجود دارد که می توانند مشکل را اصلاح کنند:

 • بطور موقت,
 • آیفون را در یک مکان جالب قرار دهید,
 • فعال کردن حالت صرفه جویی در انرژی (به زیر مراجعه کنید),
 • دستگاه را خاموش کنید.

2. شارژ باتری را بهینه کنید

عملکرد در نسخه iOS 13 ، عملکرد شارژ باتری بهینه شده برای “کاهش سایش باتری و بهبود طول عمر آن با کاهش زمان آیفون شما کاملاً شارژ می شود”. در عمل ، هنگامی که آیفون شما برای مدت طولانی وصل شده و تأخیرها را بیش از 80 ٪ به وجود می آورد ، عملکرد فعال می شود.

برای پیش بینی آن ، اپل از آن استفاده می کند “یک فناوری یادگیری خودکار” که اجازه می دهد “” ارزیابی عادات شارژ روزانه شما به آیفون است “. اما فقط در مکانهایی که مرتباً مکرر می کنید ، مانند خانه یا محل کار خود. “وقتی از دستگاه خود به روشی غیرمعمول استفاده می کنید فعال نمی شود”, به شرکت هشدار می دهد.

اگر گزینه به طور پیش فرض در دستگاه شما فعال نشده باشد ، در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

TIKTOK-APPLE-OPTIMISINGE

 • ملاقات کردن تنظیمات,
 • انتخاب کنید باتری,
 • روی کلیک کنید سلامت باتری و شارژ مجدد,
 • بررسی بازنگری کردن. باتری بهینه شده است.

3. سیستم عامل را به روز کنید

اگر توصیه می شود برنامه های اتوماتیک را فعال کنید تا از آخرین ویژگی ها و اصلاحات اشکال استفاده کنید ، همین اصل در مورد سیستم عامل اعمال می شود. به یک دلیل ساده: یک نسخه تاریخ لزوماً برای جلوگیری از نقض ایمنی یا مدیریت یک اختلال مجهز نیست. در اینجا نحوه انجام آن به صورت دستی آورده شده است:

 • دستگاه خود را به منبع تغذیه وصل کنید,
 • اطمینان حاصل کنید که آیفون به Wi-Fi وصل شده است,
 • ملاقات کردن تنظیمات,
 • روی کلیک کنید عمومی,
 • فشار دهید به روز رسانی نرم افزار.

اگر رفع وجود دارد ، فقط کلیک کنید دانلود و نصب. در منو همچنین می توانید گزینه را فعال کنید بروزرسانی های خودکار.

با این حال ، قبل از بروزرسانی ، توصیه می شود داده های دستگاه خود را با iCloud یا روی رایانه ذخیره کنید.

Tiktok Recovery-Iphone-Maj

4. فضای ذخیره سازی خود را بهینه کنید

اشباع فضای ذخیره سازی ، مانند یک رایانه ، کندی یا نقص عملکرد آیفون باعث می شود. بنابراین توصیه می شود به طور مرتب با مقدار فضای باقی مانده مشورت کنید و در صورت پر بودن دستگاه اقدامات لازم را انجام دهید:

 • به برنامه بروید تنظیمات,
 • فشار دهید عمومی,
 • روی کلیک کنید انباره آیفون.

به طور پیش فرض ، اپل توصیه هایی را برای بهینه سازی فضای ذخیره سازی ، مانند حذف مکالمات قدیمی در برنامه ارائه می دهد پیام ها یا انتقال عکس به iCloud.

برای بازیابی برخی از بایت ها ، همچنین می توان پرونده های موقت را از صفحات وب در Safari ، مرورگر پیش فرض حذف کرد:

Tiktok Recovery-Apple-Safari-Cache

 • بازگشت به برنامه تنظیمات,
 • روی کلیک کنید سافاری,
 • فشار دهید تاریخچه ، داده های سایت را پاک کنید,
 • دستکاری را با کلیک بر روی تأیید کنید پاک کردن.

5. حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را فعال کنید

با غیرفعال کردن برخی از توابع آیفون مانند بارگیری خودکار ، استفاده از 5G یا عود تازه سازی برای گسترش استقلال دستگاه ، حالت صرفه جویی در مصرف انرژی نیز گسترش یافته است “طول عمر آن”, به گفته اپل. به طور پیش فرض ، آیفون از شما دعوت می کند تا به محض سقوط باتری 20 ٪ ، این گزینه را فعال کنید ، اما حالت صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می تواند قبل از بارگیری دستگاه به صورت دستی فعال شود:

 • در صفحه اصلی ، انتخاب کنید تنظیمات,
 • روی کلیک کنید باتری,
 • گزینه را بررسی کنید حالت صرفه جویی در انرژی.

6. به طور مرتب آیفون خود را تمیز کنید

اگر آیفون در معرض موادی قرار گرفته است که می تواند عملکرد آن مانند شن ، خاک یا صابون را بدتر کند ، پیروی از روش توصیه شده توسط اپل ضروری است:

 • آیفون خود را خاموش کنید,
 • اتصال را قطع کنید,
 • یک پارچه کمی مرطوب را به محصولاتی مانند سفید کننده یا آب اکسیژن داده کنید,
 • برای جلوگیری از نفوذ از سطوح باز محافظت کنید,

این شرکت به یاد می آورد که با استفاده از a امکان تمیز کردن صورت بیرونی دستگاه امکان پذیر است “Lingette با 70 ٪ الکل ایزوپروپیلیک یا 75 ٪ الکل اتیل یا یک ماده پاک کننده ضد عفونی کننده”, با استفاده از همان اقدامات احتیاطی.

چگونه طول عمر تلفن هوشمند خود را افزایش دهیم ? 5 نکته غیرقابل توقف ما

بین باتری که اجازه می دهد پس از یک سال برود ، صفحه ای که در کمترین پاییز ترک می شود و به روزرسانی هایی که غیرممکن می شود ، نگه داشتن تلفن هوشمند شما برای سالها دشوار است ! بله ، تلفن ها برای همیشه دوام نمی آورند (از منسوخ برنامه ریزی شده متشکرم). اما خوشبختانه ، راه حل هایی برای طول عمر یک تلفن هوشمند را گسترش دهید.

اینجاست 5 نکته برای ماندگاری لپ تاپ خود تا زمانی که یک نوکیا قدیمی خوب در دریچه باشد !

طول عمر یک تلفن هوشمند چیست ?

لپ تاپ که مدت زیادی طول می کشد

پیدا کردن ارقام خاص به عنوان عقاید دشوار است. ولی به طور متوسط ​​، طول عمر یک تلفن هوشمند حدود 2.5 سال است. با تلفن اندرویدی ، ما حدود 3 سال بیشتر هستیم. بعد از این 3 سال ، موبایل ممکن است فاقد قدرت باشد ، باتری که بار کمتری داشته باشد یا سیستم سقوط سیستم را در تمام مدت داشته باشد.

در کنار غول سیب, آیفون به طور متوسط ​​4 سال زنده است.

به همین دلیل است ? مطمئناً در سیستم iOS همراه با اجزای اپل ، که کیفیت آنها دیگر اثبات نمی شود.

اما مراقب باشید, این ارقام بیش از همه به نحوه استفاده از تلفن هوشمند خود بستگی دارد ! آنها باید به گونه ای دلگیر شوند تا سالم باشند.

چرا زندگی یک تلفن همراه بسیار کوتاه است ?

مدیران متعدد هستند: تردی اجزاء, منسوخ برنامه ریزی شده, مسابقه برای مصرف, اثر روش, تبلیغات جذاب ، عدم وجود قطعات یدکی… این برای هیچ چیز نیست که 88 ٪ از فرانسوی ها.اشمیه.در حالی که قدیمی هنوز کار می کند به تلفن تغییر می کند.

مقاومت در برابر وسوسه و عدم شکستن برای یک تلفن هوشمند جدید ، با طراحی جدید و حتی ویژگی های ابتکاری تر دشوار است !

نگران کننده عواقب زیست محیطی و انسانی

ساخت یک تلفن هوشمند برای سیاره چیز بی اهمیت است:

 • کاهش منابع
 • سمی به محیط زیست
 • انتشار گازهای گلخانه ای
 • استخراج مضر استخراج برای اکوسیستم ها و از نظر اخلاقی و اجتماعی مشکل ساز است

و چه کسی می گوید تلفن هوشمند جدید ، می گوید فرآیند تولید جدید (با هر آنچه در زیر می آید) ! بنابراین برای جلوگیری از این همه ، بهتر است تلفن خود را تا حد امکان دوام دهید.

در معرض خطر: پس انداز ، کاهش تأثیر دیجیتالی شما و نگرش سازگار با محیط زیست بیشتر. ��

5 نکته برای افزایش طول عمر لپ تاپ شما

اکنون وقت آن رسیده است که به نکات تلفن همراه عمل کرده و حمله کنیم. یک تلفن هوشمند ممکن است طول متوسط ​​2.5 سال داشته باشد ، هیچ چیز مانع از ماندگاری آن حتی بیشتر نمی شود ! آماده.اشمیه.برای حل این چالش ?

1 – باتری را به طور کامل تخلیه نکنید

طول عمر

ویرانگر ترین در یک تلفن هوشمند این است باتری. پس بیایید از آن مراقبت کنیم !

اگر صفحه و پردازنده مدت طولانی به طول انجامید اما باتری آب را در خود نگه نمی دارد ، ممکن است به سرعت بخواهید تلفن خود را جایگزین کنید.

برای جلوگیری از این, صبر نکنید تا باتری شما به 10 ٪ کاهش یابد تا شارژ شود. بهتر است وقتی او هنوز 40 یا 50 ٪ باتری دارد ، تلفن خود را وصل کنید.

2 – از شارژهای کوچک طرفداری کنید

همیشه باتری خود را به هم بزنید ، به یاد داشته باشید که به نحوه شارژ مجدد آن توجه کنید. حتی اگر هر شب تلفن خود را وصل کنید و آن را مسئول کل شب بگذارید وسوسه انگیز است ، بهتر است از آن جلوگیری کنید ! در واقع ، این عادت بد می تواند باعث آسیب غیر قابل برگشت باتری شود.

درعوض ، رفلکس را در نظر بگیرید تا در طول روز چندین شارژ کوچک انجام دهید. و اگر در نزدیکی آن ندارید ، باتری های خارجی می توانند به شما کمک کنند ! علاوه بر این ، مدل های خورشیدی برای سبز ماندن وجود دارد ��

همچنین می توانید نکات ما را برای افزایش عمر باتری بخوانید.

3 – برای محافظت از تلفن خود از پوسته استفاده کنید

عمر باتری تلفن های هوشمند

تلفن خود را بدون محافظت نکنید ! از آنجا که مدل ها به طور فزاینده ای خوب هستند ، ممکن است در صورت نداشتن خیلی راحت تر فرار کنید پوسته. بسته به ماده ، آنها گاهی اوقات چنگ می زنند. عملی برای دست و پا چلفتی.اشمیه.s

ایده آل ، سیلیکون باقی می ماند. شوک ها به خوبی جذب می شوند و لبه های دستگاه آسیب نمی رسانند.

و برای صفحه نمایش ، فیلم های شیشه ای محافظ بهترین متحدین شما هستند. حساسیت لمس حفظ می شود و احتمالاً صفحه نمایش در کمترین پاییز شکسته نمی شود. این واقعاً راه حل عالی است !

4 – از گرمای بیش از حد خودداری کنید

بدانید کهیک تلفن هوشمند دمای شدید را دوست ندارد. در سرد از تأمین صحیح باتری اجزای و آن جلوگیری می کند حرارت آیا برنامه های انرژی لذیذ می تواند سقوط کند.

بنابراین وقتی احساس می کنید تلفن شما شروع به گرم شدن بیش از حد (اغلب بعد از بازی یا استفاده از GPS) می کند ، یک استراحت کوتاه و استراحت انجام دهید بگذارید او استراحت کند.

5 – خرید در بازپرداخت

پیشنهاد تهویه مطبوع گوشی های هوشمند

تلفنی که مدت زیادی طول می کشد ، اینطور نیست لزوماً تلفن جدید نیست !

برعکس ، الف تلفن هوشمند بازپرداخت شده توانبخشی است و بیشتر از 56 پاسگاه بازرسی تأیید شده اند. علاوه بر این ، توصیه شده توسط برچسب recq, برچسب اول اروپایی که مربوط به اشیاء استفاده شده است و کیفیت آنها را تضمین می کند. گیلاس در تلفن هوشمند: شما دارید 40 روز برای تغییر نظر خود و محصول را برگردانید. با همه اینها ، واقعاً کمی وجود دارد که تلفن هوشمند شما را با کوچکترین جلوه رها کند ، به خصوص اگر شما یک مدل مقاوم را انتخاب کنید.

3 مدل با طولانی ترین طول عمر

شما درک کرده اید ، بهتر است تلفن هوشمند خود را به صورت بازپرداخت خریداری کنید. اما شما هنوز هم باید مدلی را انتخاب کنید که به طول انجامد !

چندین عامل در نظر گرفته می شود : شکنندگی تلفن ، باتری ، سازگاری با به روزرسانی ها و نحوه مراقبت از آن. در حالت ایده آل ، این است که به یک تلفن اخیر مراجعه کنید که به شما امکان می دهد چندین سال را نگه دارید.

شما فاقد ایده هستید ? تیم پیشنهادی این 3 مدل را به شما توصیه می کند.

1 – آیفون X یا آیفون 7

آیفون X ، تلفن هوشمند ، بازپرداخت شده

اگر به دنبال تلفنی هستید که دارای استقلال خوب ، ویژگی های عملکرد بالا ، کیفیت صفحه نمایش خوب و یک دوربین خوب باشد ، آیفون X شما را خوشحال می کند ! قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر از زمانی است که در سال 2017 منتشر شد (به خصوص بازپرداخت) و هنوز هم آینده ای روشن در پیش رو دارد.

در غیر این صورت ، شما آیفون 7 بی انتها دارید. او کسی است که بهترین یادداشت را به شاخص تعمیر بدست آورد. بنابراین این ساده تر از سایر مدل ها است ، به شرط اینکه شما جرات جدا کردن همه مؤلفه ها را داشته باشید.

2 – گلکسی S21 سامسونگ

سامسونگ گلکسی S21

در تازه های ما ، تعداد زیادی از پیروان اپل از Android وجود دارد. اما اگر بخشی از تیم Android هستید ، Galaxy S21 جدید برای شما ساخته شده است ! این ترکیب ، عملکرد و دوام را ترکیب می کند. علاوه بر این ، آن را با یک کتابچه راهنمای کامل تعمیر فروخته می شود. در صورت خرابی کوچک ، خودتان آن را ترمیم کنید.

برای یک مدل قدیمی تر اما به موقع خود را ثابت کرده است ، شما همچنین Galaxy S9 را دارید. تا به امروز ، این یکی از بهترین ارزش ها برای پول در بازار است مطیع.

3 – Huawei P30 Pro

P30 Pro Huawei

تلفنی که به موقع دوام می آورد ، اغلب با استقلال عالی وقف می شود. این مورد در مورد Huawei P30 است. بله ، او تقریباً می تواند نگه دارد 2 روز بدون شارژ ! یک شاهکار خوب برای یک تلفن هوشمند با ویژگی های جالب بسیاری: سنسور عکس سه گانه ، بزرگنمایی هیبریدی 10 برابر ، صفحه 6.1 اینچ OLED…

علاوه بر این ، آن توجه به شاخص تعمیر بسیار رضایت بخش است (5.8/10). بسیاری از مؤلفه ها مدولار هستند و فقط با یک پیچ گوشتی می توانند به صورت جداگانه جایگزین شوند. به طور خلاصه ، این یک جایگزین عالی برای آیفون سنتی یا سامسونگ است !

و شما ، چگونه از تلفن هوشمند خود مراقبت می کنید ? برای راهنمایی های بیشتر ، به یاد داشته باشید که در خبرنامه مشترک شوید !