6 سری که کاملاً در Apple TV دیده می شود ، 30 بهترین سریال برتر Apple TV برای دیدن مطلقاً در سال 2023

30 برتر برتر سریال Apple TV برای دیدن مطلقاً در سال 2023

پلت فرم جریان تقریباً هر هفته عناوین منتشر نشده خود را تجدید می کند. در اینجا موارد دلخواه ما وجود دارد.

6 سری برای دیدن مطلق در Apple TV+

پلت فرم جریان تقریباً هر هفته عناوین منتشر نشده خود را تجدید می کند. در اینجا موارد دلخواه ما وجود دارد.

19 مه 2023 ساعت 12:10 صبح 4 ماهه,

ارتباط

با توجه به جدیدترین آمار تقریباً پنجاه میلیون بیننده ، اپل تلویزیون+ به سرعت خود را به عنوان یکی از بازیگران اساسی در بازار ویدیو در صورت تقاضا قرار داد. اما تولیدات مختلف موجود در این سکو بیشتر و بیشتر می شود ، به طوری که با وجود پیشنهادات ، انتخاب انتخاب دشوار می شود.

پس از شن و ماسه کاتالوگ ، بنابراین ما وقت خود را برای انتخاب بهترین ناگت ها گرفتیم. بین سریال های خارجی و فرانسوی ، درام ها و کمدی ها ، داستان ها و مستندها ، در اینجا موارد مورد علاقه ما هستند.

1 – مبهم

مبهم سقوط باورنکردنی را حساب کنید ما کار میکنیم و بنیانگذار ستاره آن ، آدام نویمان. مدیرعامل که از سرمایه گذاران خود پس از IPO شکست خورده تشکر می کند ، این شرکت را به روشی نسبتاً بیهوده ، با تکیلا ، قارچ جادویی و رستگاری استخرهای مبهم مدیریت کرد. این سریال تا آنجا که ممکن است به واقعیت نزدیک باشد ، نشان می دهد که چگونه Prodigy جوان اسرائیلی توانست با یک سخنرانی مسحور کننده اما بر اساس چهره های بی پروا متقاعد شود.

در ریخته گری ، چیزی کمتر از جارد لتو (مرثیه ای برای یک رویا, اتاق وحشت, باشگاه خریداران دالاس) آن هاتاوی (شیطان پرادا را می پوشد, شوالیه تاریک بالا می رود, شاهزاده خانم در برابر او) در نقش های عنوان. از طرف آنها ، پوستر به ویژه توسط آمریکا فررا تکمیل می شود (چهار دختر و شلوار جین, جنگ پدران, سوپراستور) و آنتونی ادواردز (سلاح, بازمانده تعیین شده, تماس اضطراری).

2 – برون یابی

فقط بیرون, برون یابی بخشی از آینده نزدیک است که در آن گرم شدن کره به وضوح خود را ثابت کرده است – حتی اگر امروز بتوانیم عواقب جدی آن را ببینیم. بعضی اوقات این سریال به بررسی چگونگی برخورد سواحل غربی ایالات متحده با افزایش آب ها می پردازد ، گاهی اوقات حفظ گونه های محافظت شده است که سؤال می کند.

این داستان های پیش از پیشرو ، ما را به یاد می آورد که چگونه محافظت از محیط زیست به عنوان مسئله قرن ما قرار می گیرد ، با بازیگران انتخابی که طبق قسمت ها تغییر می کنند. در میان اینها ، ما می یابیم سین میلر (مصاحبه, تیرانداز, کیک لایه ای), مریل استریپ (مرگ خیلی خوب است, برگه های پنجه, زن زن), کیت هارینگتون (بازی تاج و تخت, پومپی, خاطرات جوانان) یا زن فرانسوی ماریون کوتیلارد (تاکسی, بچه, زنگ و استخوان)

3 – سیاره ماقبل تاریخ

در یک رجیستری کاملاً متفاوت ، داستان داستانی سیاره ماقبل تاریخ اتفاق می افتد ، همانطور که می توانیم در عنوان آن تصور کنیم ، مدتها قبل از دوران ما و دقیق تر چه زمانی دایناسورها هنوز هم سیاره ما را جمع کرده است. روایت شده توسط دانشمند مشهور انگلیس دیوید پانتری, قسمت ها ما را به نوبه خود برای دیدار با Tyrannosaurus ، Mosasaurs و Pterodactyls می برد.

به همه مخاطبان توصیه می شود ، این سریال به مدلهای عالی این حیواناتی که ناپدید شده اند و هم جوانترین و بزرگان ما متناسب هستند ، افتخار می کند. به طور خلاصه ، به طور خلاصه ، وقت خوبی برای گذراندن اوقات خوب با خانواده خود ندارید ، به خصوص که موسیقی که همراه با تصاویر است ، هانس زیمر امضا شده است.

4 – درب بعدی کوچک

درب بعدی کوچک, که مبتنی بر یک داستان واقعی است ، چگونه می گوید یک روان درمانی از نقاط ضعف یکی از بیمارانش برای تأثیرگذاری بر تصمیمات خود استفاده می کند و در طولانی مدت او را دستکاری می کند. این کمدی سیاه ، جایی که دکتر (پل رود) از طریق استراتژی های همه ماکیاولیایی بیشتر از سایرین از قربانی (ویل فرل) سود می برد ، به وضوح این است که در بین بهترین ها در نوع خود قرار دارد – با وجود تنها هشت قسمت کوچک.

در تولید ، البته در کنار اپل ، ما همچنین Adam Countee را که قبلاً در پشت موفقیت های آن دیده می شود ، می یابیم سیلیکون ولی, از انجمن و از پروژه مندی. در کنار او ، ایتان کوپربرگ (شفاف, پاچینکو, دوگر) و هرمان لوپز (دکتر مرگ: داستان واقعی باورنکردنی, آسیب نرسان, جو در مقابل. کارول) تیم اصلی را تکمیل کنید.

5 – ارتباط

اولین سری فرانسوی انتخاب ما ، The Thriller ارتباط در 24 فوریه در Apple TV وارد شد+. وینسنت کاسل برای نقش اصلی انتخاب شد ، پس از آنکه قبلاً ما را خوشحال کرد نفرت, یک لحظه خطا و Diptych غریزه مرگ / دشمن عمومی n ° 1 گفتن پایان سارق ژاک مسرین در دهه 1970.

که در ارتباط, کاسل و اوا سبز (پادشاهی آسمان, خانم Peregrine و کودکان خاص, کازینو) با یک نقشه با پیازهای کوچک که تروریست ها و جاسوسان ما را ادامه می دهند مخلوط کنید. اشتباهات کمی برای این تولید که در شرکت همسایگان ما در سراسر کانال انجام شده است ، با صحنه های قابل توجه در دانکرک و لندن.

6 – دیکینسون

همه اینها آناکرون است ، چه با لحن عمومی و چه موسیقی جذاب آن, دیکینسون ما را در نوزدهمین قرن مجازی که در آن مشهور است غوطه ور می کند شاعره شکنجه شده با همین نام باید با افکار سیاه خود و همچنین یک حلقه خانوادگی سمی مقابله کند. تنها پس از مرگش به خاطر استعداد خود شناخته شده است ، نویسنده خود را در اینجا تحت تعبیر شگفت آور رنگارنگ امضا می کند که Hailee Steinfled را امضا کرد.

دیکینسون متأسفانه در حال حاضر به پایان رسیده است ، اما سه فصل به وضوح ارزش انحراف و آزادی را با واقعیت گرفته است ، هرگز از تعجب بیننده متوقف نمی شود. ممکن است پشیمان نشویم که فقدان مستندات در مورد مسائل مربوط به سلامت روان ، که در طول سریال بوجود می آیند و سزاوار توجه بیشتر هستند.

8 – قیمت و در دسترس بودن

Apple TV+ برای 6.99 یورو در ماه از iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV Boxes و Mac. با خرید دستگاه اپل از این نوع ، اگر جدید باشد ، با این وجود می توان از سه ماه اشتراک ارائه شده استفاده کرد.

بسته ماهانه قرار است بین اعضای خانواده بدون هزینه اضافی به اشتراک گذاشته شود.

30 برتر برتر سریال Apple TV+ برای دیدن مطلقاً در سال 2023

اگر شما یک آیفون ، آی پد ، مک ، مک یا سایر مشتقات اپل هستید ، احتمالاً خدمات و ویژگی های بسیاری از آن را تسلط دارید. اما واقعاً از چه چیزی می دانید تلویزیون اپل+ ? در همه دستگاه های اپل موجود است ، این یک سرویس پخش است که محتوای فیلمبرداری را به مشترکان خود ارائه می دهد. این شامل فیلم ها ، سریال ها ، مستندهای و برنامه هایی برای کودکان است.

top_30_des_meilleures_séries_origineles_apple_tv+_à_vois

اما خاصیت این پلتفرم نیز همچنان باقی مانده است خلاقیت های اصلی سیب. آنها در حال حاضر در میان محبوب ترین فیلمبرداران فیلم هستند. برای عصرهای سینمای شما ، ما خود را ارائه می دهیم 30 برتر برتر سریال Apple TV+ برای دیدن مطلقاً در سال 2023.

30. واحد

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 20 قسمت

ژانرها: علمی تخیلی و درام

ایجاد کننده: دیوید اس. غارتگر

توزیع: جارد هریس ، لی پیس و لو لووبل

خلاصه داستان: برای شروع رتبه خود ، ما “بنیاد” را ارائه می دهیم ، یک سری داستان های علمی تخیلی که از “چرخه بنیاد” ایزاک آسیموف الهام گرفته شده است. این مرکز بر امپراتوری کهکشانی ، به رهبری سلسله ژنتیکی کلون های امپراتور کلون اول تمرکز دارد. یک روز ، دومی با روانشناسی هری سلدون مشورت می کند. بنابراین او فهمید که امپراتوری وی در حال فروپاشی است و به دنبال آن 30،000 سال تاریکی. پس از آن ، دومین امپراتوری کهکشانی دوباره متولد می شود.

با این حال ، Psychohistory همچنین اعلام می کند که می توان مدت زمان این دوره تاریکی را به 1000 سال کاهش داد. اما برای آن ، ما باید از قوانین خاصی پیروی کنیم. برای شروع ، امپراتور بنیادی را تنظیم می کند که نقش ترمیم امپراتوری را پس از هزاره خواهد داشت.

29. با صدای بلند

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 18 قسمت

ژانرها: درام و ورزش

ایجاد کننده: رجی راک Bythewood

توزیع: O’Eshea Jackson Jr., Isaiah R. هیل و شینل آزورو

خلاصه داستان: “Swagger” یک سریال ورزشی است که بر دنیای بسکتبال متمرکز شده است. او علاوه بر نشان دادن بازیکنان جوان بسکتبال ، زندگی مربیان و خانواده های آنها را نیز ارائه می دهد. بین رویاها و جاه طلبی ها ، فرصت طلبی و فساد ، ما از یک بدرس جوان بسکتبال پیروی می کنیم که باید راه خود را به قله برساند. اما برای رسیدن به آنجا ، او باید یاد بگیرد که بر مشکلات غلبه کرده و آزمایشات را تحمل کند.

این سریال از تجربیات NBA Kevin در طول الهام گرفته شده است ، و آن را به قسمت 29 اکتبر 2021 در Apple TV پخش کرد+. او به ویژه از نوشتن ، نقش نقش و ارزش های تولید او قدردانی شد.

28. ساحل پشه

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 17 قسمت

ژانرها: ماجراجویی ، تریلر و درام

ایجاد کننده: نیل صلیب

توزیع: جاستین تروکس ، ملیسا جورج و لوگان لهستانی

خلاصه داستان: براساس رمان به همین نام Paul Theroux ، اولین فصل این سریال در تاریخ 6 ژانویه در Apple TV منتشر شد+. او به ویژه جاستین تروکس را در نقش آلی فاکس برجسته می کند. دومی ، یک مخترع آمریکایی آرمانگرایانه ، دیگر جلال خود را از گذشته ندارد. امروز ، زندگی او فرو می رود و او خود را تحت بدهی ها فرو می برد. برای اطمینان ، او به جرم متهم شده است.

دیگر قادر به تحمل اوضاع نیست ، او همه چیز را پشت سر خود می گذارد و از ایالات متحده گریخت ، به همراه همسر و دو فرزندش. اکنون در حال اجرا ، آنها به کشورهای مختلف ، به آمریکای لاتین می روند. اما به دور از گوشه ای از بهشت ​​، این مقصد جدید حتی برای آنها یک خطر بزرگتر را به خود جلب کرده است.

27. حقیقت گفته شود

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 3 فصل ، 28 قسمت

ژانرها: درام ، قوه قضاییه و تریلر

ایجاد کننده: Nichelle Spellman Tenlet

توزیع: اکتاویا اسپنسر ، مکی فیفر و دیوید لیونز

خلاصه داستان: “حقیقت گفته می شود” اقتباسی از رمان “سم حقیقت” (آیا شما می خوابید) توسط کاتلین باربر است. داستانی که او به او می گوید از سال 2001 آغاز می شود و حول پاپی پارنل می چرخد. دومی یک روزنامه نگار متخصص در نظرسنجی ها است. چند سال قبل ، او به لطف تحقیقات خود پس از قتل استاد دانشگاه بسیار مشهور شد. سهم وی باعث شد که مقصر این امر را در زندان بگذارد.

به جز 19 سال بعد ، شواهد جدید برجسته می شود. به نظر می رسد که اینها مظنون اولیه بی گناه هستند. بنابراین او برای ملاقات با قاتل ای که به زندان فرستاده بود به زندان می رود. دومی ، از زمان حبس ابد ، همچنان به اعلام بی گناهی خود ادامه داده است. بازگشایی تحقیقات می تواند تمام موفقیت های Poppy Parnell را زیر سوال ببرد.

26. پنج روز در یادبود

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام ، تریلر و پزشکی

ایجاد کننده: کارلتون کوش

توزیع: ورا فارمیگا ، گیلاس جونز ، مولی هاجر و کرنلیوس اسمیت جونیور

خلاصه داستان: ما در سال 2005 هستیم و یک بیمارستان نیواورلئان به تازگی طوفان کاترینا را کامل کرده است. در مسیر خود ، دومی کالاهای مهم را برنده و ویران کرده است. بعد از طوفان ، سپس ظهور آب ، بریدگی برق و گرمای خفه کننده بیایید.

در بیمارستان ، مراقبان در حال مبارزه و تلاش برای نجات هرچه بیشتر بیماران هستند. خسته ، آنها هنوز هم باید تصمیمات زندگی و مرگ را برای دیگران بگیرند. “پنج روز در یادبود” اقتباسی از کتاب با همین نام شری فینک است. Miniseria در 12 آگوست 2022 در Apple TV ایجاد شد+.

25. کوچک کننده

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 10 قسمت

ژانرها: کمدی و درام

ایجاد کننده: جیسون سگل

توزیع: جیسون سگل ، هریسون فورد و جسیکا ویلیامز

خلاصه داستان: این سریال به ویژه جیسون سگل ، خالق را در نقش اصلی جیمی لیر قرار می دهد. دومی روان درمانی کالیفرنیایی است که در حال گذر از وضعیت پیچیده ای است. در واقع ، او به تازگی همسر خود را از دست داده است و او طعمه عزاداری شدید است.

با فکر اینکه این بیماری او را تسکین می دهد ، او شروع به شکستن موانع اخلاقی می کند. او به ویژه به بیمارانش فاش می کند که کاملاً فکر می کند. با این حال ، رفتار او به هیچ کدی احترام نمی گذارد ، که منجر به تغییرات گسترده در زندگی جیسون و بیماران وی خواهد شد. “Shrinking” یک سریال نمایشی است که عنوان آن بر اساس کلمه کوچک است که در زبان عامیانه آمریکایی کوچک شده است.

24. اتاق شلوغ

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 10 قسمت

ژانرها: بیوپیک ، درام و تریلر

ایجاد کننده: آکیوا گلدسمن

توزیع: تام هلند ، آماندا سیفرد و ساشا لین

خلاصه داستان: این سریال جدید در 9 ژوئن 2023 در Apple TV+راه اندازی شد ، از رمان “ذهن بیلی میلگان” توسط دانیل کیز (منتشر شده در سال 1981) الهام گرفته شده است. او در اطراف دنی سالیوان بیان شده است. وی به تازگی به دنبال درگیری در تیراندازی در نیویورک در سال 1979 دستگیر شده است.

در بقیه سریال ها ، ما به قلب سری بازجویی ها به رهبری رایا گودوین جذاب می شویم. دومی سعی خواهد کرد که این رویداد را روشن کند. “اتاق شلوغ” همچنین زندگی دنی را نشان می دهد ، زیرا عناصر مرموز گذشته و یک وحی بیش از حد در زندگی او.

23. خدمتگزار

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 4 فصل ، 40 قسمت

ژانرها: درام ، وحشت و تریلر

ایجاد کننده: تونی باسگالو

توزیع: لورن آمبروز ، توبی کبل و نل ببر رایگان

خلاصه داستان: این سریال ما را به فیلادلفیا ، درون زوج دوروتی و شان ترنر می آورد. برای نیازهای درمانی ، زن از یک عروسک استفاده می کند. به جز این که با گذشت زمان ، اوضاع بد می شود. در واقع ، دوروتی شروع به مراقبت از عروسک می کند و آن را به عنوان فرزند خودش در نظر می گیرد. او حتی با جذب یک پرستار بچه برای کودک خود حتی بیشتر می رود.

در این مرحله ، شان از سلامت روانی همسرش نگران می شود. و در حالی که او قبلاً در مورد بنده جدید شک و تردید داشت ، متوجه می شود که او همچنین شروع به توسعه همان مشکلات همسرش می کند. آیا سرانجام پرستار بچه به یک تهدید تبدیل می شود ?

22. ببینید

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 3 فصل ، 24 قسمت

ژانرها: درام و علمی تخیلی

ایجاد کننده: استیون نایت

توزیع: جیسون موموا ، سیلویا هوکس ، هرا هیلمار

خلاصه داستان: ما در 600 سال پس از دوران خود هستیم و بشریت همانطور که می دانیم مدتهاست ناپدید شده است. در واقعیت ، یک ویروس ناشناخته ، کل جمعیت جهان را ویران کرده و بازماندگان را به حالت ابتدایی بازگرداند. علاوه بر این ، او آنها را کور کرد. از این پس ، آنها در قبایل رقیب زندگی می کنند و دانشکده بصری را به عنوان هدیه خدایان می دانند. بنابراین کسی که می بیند به درجه افسانه احداث می شود.

در این زمینه ، این سریال در بابا ووس ، رئیس قبیله آلکنی ساکن است. او به تازگی از یک زن باردار با دوقلوها استقبال کرده است ، که پدر بیولوژیکی او یکی از معدود انسانها است که دوباره می بیند. بنابراین ، در بدو تولد ، کودکان نیز قادر به دیدن خواهند بود. این خبر به سرعت در اطراف قبایل خواهد بود و جاه طلبی های بیش از حد رقبای خاص را برانگیخته است.

21. ربودن

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 7 قسمت

ژانرها: تریلر و درام

ایجاد کننده: جیم فیلد اسمیت

توزیع: ادریس البا ، نیل ماسکل و حوا مایلز

خلاصه داستان: هنگامی که او به تازگی از دبی به سمت لندن پیاده شده است ، پرواز KA29 توسط دزدان دریایی هوایی منحرف می شود. وحشت را به طور منطقی افراد در هیئت مدیره را تصرف می کند. در همین حال ، در زمین ، مقامات در تلاشند تا با تروریست ها مذاکره کنند و به انحراف پایان دهند. با این حال ، به نظر می رسد که اوضاع با گذشت زمان رو به وخامت می رود.

در داخل هواپیما ، این سناریو بر سام نلسون ، یک مذاکره کننده شرکتی که در جامعه تجارت شناخته شده است ، تمرکز دارد. بدون مشورت با مقامات ، وی تصمیم گرفت از مهارت های حرفه ای خود برای جلوگیری از گروگان استفاده کند. بنابراین او با رئیس دزدان دریایی در تماس است و همه خطرات را برای نجات همه افراد در هیئت مدیره در نظر می گیرد. اما استراتژی سام (تجسم شده توسط ادریس البا) ممکن است آن را به سمت از دست دادن آن سوق دهد.

20. خواهران بد

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 10 قسمت

ژانرها: کمدی و درام

ایجاد کننده: شارون هورگان

توزیع: شارون هورگان ، کلس بنگ و ève هوسون

خلاصه داستان: پس از مرگ والدینشان ، خواهران گاروی حتی نزدیکتر شدند و قول دادند از یکدیگر محافظت کنند. بهتر ، آنها سوگند یاد کرده اند تا در تمام محاکمات و شرایط زندگی از یکدیگر حمایت کنند. سالها است که آنها به قول خود بسیار متحد و وفادار مانده اند ، و همیشه خودشان به خودشان کمک کرده اند.

با این حال ، هنگامی که خواهر و برادرشان درگذشت ، اوضاع در حال تغییر است. در واقع ، از آنجا که بیمه عمر در معرض خطر است ، شرکت بیمه تحقیقاتی را مظنون به یک عمل بدخواهانه باز می کند. از نظر منطقی ، خواهران گاروی مظنون هستند. علاوه بر این ، هر یک از آنها دلیل خوبی برای کشتن برادر زن دارند. همبستگی و وحدت خواهران را می توان بیش از هر زمان دیگری به آزمایش رساند. این سریال بر اساس سری Flemish “قبیله” مالین-سارا گوزین ساخته شده است.

19. مبهم

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام و بیوپیک

ایجاد کننده: لی آیزنبرگ

توزیع: جارد لتو ، آن هاتاوی و کایل ماروین

خلاصه داستان: Wework یکی از مهمترین راه اندازی های جهان است. او قبل از فروپاشی در هیچ زمان ، یک صعود شهاب سنگی را تجربه کرد. چگونه ?

همه اینها با سازندگان خودشیفتگی شروع می شود که تصمیم می گیرند شرکتی را برای ارائه محل و خدمات همکار راه اندازی کنند. در کمتر از 10 سال ، WeWork با ارزش بیش از 47 میلیارد دلار به یک برند جهانی تبدیل می شود. با این حال ، در کمتر از یک سال ، ارزش آن از بین رفت. این سریال بر اساس پادکست “Wecrashed: The Rise and Fall of Wework” ساخته شده است. او به کل داستان WeWork نگاه می کند ، از زمان خلقت ، پیشرفت و سقوط اجتناب ناپذیر او.

18. شنتارام

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 12 قسمت

ژانرها: تریلر و درام

ایجاد کننده: اریک وارن خواننده

توزیع: چارلی هونام ، فیسسال باززی و سوجایا داسگوپتا

خلاصه داستان: سریال های دراماتیک آمریکایی ، “Shantaram” بر اساس رمان به همین نام گرگوری دیوید رابرتز ساخته شده است. به همین ترتیب ، تاریخ آن زندگی خود رابرتز است. در این سری ، ما اساساً مسیر یک دزد بانک استرالیا را دنبال می کنیم. سفرهای او با یک شب مانند سایرین شروع می شود. به جز آن عصر ، دیل کونتی ، یک آمبولانس سابق پس از سرقت دستگیر می شود. وی سپس به دلیل سرقت مسلحانه محکوم شد.

با این حال ، تنها چند هفته پس از حبس وی ، دیل موفق به فرار از زندان پنتریج شد. او موفق شد در بمبئی (هند) فرار کند ، سپس هویت خود را تغییر می دهد. حالا او زندگی جدیدی را پشت سر می گذارد ، اما هنوز هم تحت تعقیب است. آیا او واقعاً می تواند گذشته خود را فرار کند ?

17. دختران درخشان

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام و تریلر

ایجاد کننده: سیلکا لوئیزا

توزیع: الیزابت ماس ​​، واگنر مورا و فیلیپا سو

خلاصه داستان: این سریال به ویژه الیزابت ماس ​​را در نقش کربی مازراچی ، بازیگر اصلی قرار می دهد. دومی یک بایگانی در شیکاگو Sun-Totes است. زندگی او چند سال قبل یک چرخش وحشتناک را تجربه کرد: او مورد حمله قرار گرفت و به مردگان رفت. با وجود تحقیقات ، مقصر هرگز پیدا نشد. حتی امروز ، او ننگ این آزمایش را به همراه دارد و به طرز ناامیدی سعی می کند به زندگی خود معنا دهد.

یک روز ، او قتل را کشف می کند که به طرز عجیبی شبیه حمله خودش است. کربی سپس به دن ولازکز به روزنامه نگار پیوست تا سعی کند این پرونده را روشن کند. مهمتر از همه ، او امیدوار است که همزمان مهاجم خود را پیدا کند. سرانجام ، آنها جاده یک قاتل سریال مرموز را که چند دهه در حال شایع شدن بود ، ملاقات می کنند. این سریال بر اساس رمان “دختران درخشان” ساخته لورن بوکس (منتشر شده در سال 2013) ساخته شده است.

16. آمریکا کوچک

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 16 قسمت

ژانرها: کمدی و درام

ایجاد کننده: لی آیزنبرگ

توزیع: گری پرز ، شون توب و آنجلا لین

خلاصه داستان: “آمریکای کوچک” یک سریال است که بر اساس داستانهای منتشر شده در مجله EPIC منتشر شده است. اولین فصل او از 17 ژانویه 2023 در Apple TV+ پخش شد. این یک گلچین است که اساساً بر زندگی مهاجران که به آمریکا آمده اند.

این سریال در سالهای اول مهاجرت به ایالات متحده ما را غوطه ور می کند. او سعی می کند فراتر از عناوین باشد تا داستانهای خنده دار ، عاشقانه ، صادقانه ، نمایشی و شگفت آور مهاجران را آشکار کند. در زمانی که داستانهای این مردان از همیشه مرتبط هستند خوش آمدید.

15. کلوچه

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 20 قسمت

ژانرها: کمدی و ماجراجویی

ایجاد کننده: آستین وینسبرگ

توزیع: Enrique Arrizon ، Fernando Carsa و Damián Alcázar

خلاصه داستان: این سریال آمریکایی مبتنی بر “How To Be A Lover لاتین” است (منتشر شده در سال 2017). داستانی که او می گوید از سال 1984 در مکزیک آغاز می شود. در آنجا ، ما ماکسیمو ، جوان مکزیکی را پیدا می کنیم که همیشه آرزو دارد برای محبوب ترین تفریحگاه ساحلی در آکاپولکو کار کند. یک روز ، آرزوهای او به حقیقت می پیوندد و او کار خود را خیلی دلخواه می کند.

با این حال ، پس از چند روز ، او می فهمد که کار جدید او به همان اندازه ساده نخواهد بود. در واقع ، او به سرعت با عوارض مختلفی روبرو شد. از همه بدتر ، تمام اعتقادات و اخلاق او شروع به زیر سوال می برد … تا چه مدت می تواند بدون انکار ارزش های خود دوام بیاورد ? و آیا راه برگشت وجود دارد ?

14. آخرین روزهای بطلمیوس خاکستری

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 6 قسمت

ژانرها: درام و تریلر

ایجاد کننده: والتر موسلی

توزیع: ساموئل ل. جکسون ، دومینیک فیش بک و سینتیا کای مک ویلیامز

خلاصه داستان: سریال دراماتیک آمریکایی ، “آخرین روزهای بطلمیوس گری” از رمان همان عنوان والتر موسلی الهام گرفته شده است. از 11 مارس 2022 در Apple TV+ ارسال شده است ، و این مطابق شب های سینمایی شما خواهد بود. با توجه به سناریوی خود ، او منطقی حول بطلمیوس گری ، یک ارشد 91 ساله می چرخد.

در این سن ، بطلمیوس در آستانه زوال عقل قرار دارد و به خاطر آوردن جزئیات مهم بیشتر و دشوارتر است. او به تدریج توسط خانواده ، دوستان و آشنایان خود رها می شود. اما یک روز ، او خبرهای خوبی دریافت می کند: او می تواند از یک روش معجزه آسا که قادر به بازیابی حافظه خود است بهره مند شود. بدون تردید ، او خاطرات خود را می پذیرد و به طور خلاصه می پوشاند. بطلمیوس سپس تصمیم می گیرد از آن برای حل و فصل مرگ خواهرزاده خود استفاده کند و بر مرگ غم انگیز خود روشن کند.

13. اسبهای آهسته

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 12 قسمت

ژانرها: جاسوسی ، درام و تریلر

ایجاد کننده: ویل اسمیث

توزیع: گری اولدمن ، جک لادن و کریستین اسکات توماس

خلاصه داستان: در این سری از جاسوسی ، ما River Cartwright را دنبال می کنیم ، جاسوسی ننگ که به تازگی از MI5 برکنار شده است. در واقع ، به دنبال مأموریتی که با مزایای رسانه های بزرگ اشتباه پیش آمد ، وی با سایر همکاران در کمد قرار می گیرد. از همه بدتر ، آنها به مکانی بدتر از پاکسازی فرستاده می شوند: خانه Slough. این یک گوشه خاص برای جاسوسان ناکام است ، کسانی که کار خود را از دست داده اند ، اما برکنار نشده اند.

به عنوان “اسبهای آهسته” (اسبهای آهسته) توصیف شده است ، کارمندان خانه Slough محدود به کارهای خسته کننده و خسته کننده هستند. آنها حتی بعضی اوقات قربانی سوء استفاده ذهنی هستند. اما علی رغم خودشان ، و بدون اینکه آنها واقعاً آن را برنامه ریزی کنند ، خود را درگیر نظرسنجی در مورد پروژه های بزرگ می دانند. آنها امیدوارند که فرصتی برای بازگرداندن نام خود را به دست آورند. این سریال بر اساس سری رمان های “جکسون بره” توسط میک هرون ساخته شده است.

12. خانه قبل از تاریکی

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 20 قسمت

ژانرها: درام ، خانواده و تریلر

ایجاد کننده: دانا فاکس

توزیع: جیم استورگس ، بروکلین پرنس و ابی میلر

خلاصه داستان: تولید شده برای Apple TV+، “خانه قبل از تاریکی” از زندگی روزنامه نگار جوان هیلد لیسیاک الهام گرفته شده است. او در اینجا توسط پرنس بروکلین تجسم یافته است. ما سفر او را دنبال کرده ایم ، زیرا حرکت بروکلین او. در آن زمان ، او فقط یک دختر 9 ساله بود ، و او به تازگی در شهر ساحلی کوچک مستقر شده است که پدرش او را پشت سر گذاشت.

در این گوشه کوچک بهشت ​​، او مصمم است که تمام حقیقت را در مورد یک داستان قتل کشف کند. اما همه در شهر می خواهند راز را به خوبی دفن کنند ، از جمله پدرشان. با این حال ، با عزم و اراده خود ، داستانی را به وجود می آورد که زندگی کل منطقه را ناراحت می کند.

11. دیکینسون

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 3 فصل ، 30 قسمت

ژانرها: کمدی و بیوپیک

ایجاد کننده: آلنا اسمیت

توزیع: Hailee Steinfeld ، Toby Huss و Adrian Ensco

خلاصه داستان: با لحنی کاملاً طنز ، “دیکینسون” در مورد زندگی و به ویژه جوانان شاعر آمریکایی امیلی دیکینسون به ما می گوید. او ما را ، از جمله موارد دیگر ، به روابط ممتاز با شعر ، حرفه و آثار او ، با نگاهی مدرن باز می گرداند.

این سریال آمریکایی همچنین شامل برخی از آناکرونیسم ها است و ما را در قرن نوزدهم فرو می برد. در نیو انگلستان ، امیلی دیکینسون را با ویژگی های یک شاعر جوان سرکشگر و متعهد پیدا می کنیم. ما جوانان پرخاشگر و سرریز او را کشف می کنیم ، و همچنین آنچه او را به یکی از جذاب ترین چهره های ادبی آمریکا تبدیل کرده است.

10. پاچینکو

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام و تاریخ

ایجاد کننده: سو هیو

توزیع: یوه جونگ یونس ، جین ها و ایندی جئونگ

خلاصه داستان: ما اکنون بر اساس رمان با همین نام مین جین لی ، یک سریال دراماتیک کانادا-جنوبی-کره را به شما ارائه می دهیم. شما می توانید آن را مانند سایر موارد در Apple TV+ (آنلاین در تاریخ 25 مارس 2022) پیدا کنید. در 8 قسمت خود ، او امیدها و رویاهای خانواده ای از مهاجران کره ای را ارائه می دهد. ما از زمان عزیمت آنها از کره جنوبی ، آنها را از طریق چهار نسل دنبال کرده ایم.

تلاش آنها برای بهتر شدن روز بعد ، آنها را به ژاپن و ایالات متحده سوق می دهد ، جایی که آنها برای زنده ماندن و پیشرفت می جنگند. “Pachinko” همچنین داستان یک عشق ممنوعه و یک جوانان بی گناه ، جنگ و صلح ، عشق و مرگ ، پیروزی و حقیقت است.

9. درختان

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 16 قسمت

ژانرها: درام و جاسوسی

ایجاد کننده: موشه زوندر

توزیع: Niv Sultan ، Shaun Toub ، Shervin Alenabi

خلاصه داستان: در اینجا ما سفرهای تامار رابینان ، مأمور موساد و دزدان دریایی را دنبال می کنیم. برای اولین مأموریت نفوذ خود ، او به ایران فرستاده می شود ، دقیق تر به تهران ، شهری که در آن متولد شده است. مأموریت آن شامل خنثی کردن رادار هوایی از ایران است. این امر به هواپیماهای جنگی اسرائیلی اجازه می دهد تا وارد فضای هوایی ایران شوند و یک نیروگاه هسته ای را بمباران کنند. این باید از ایران از بمب اتمی جلوگیری کند.

با این حال ، اوضاع به سرعت انحطاط خواهد شد و هدف از بین می رود. تامار در یک کشور خصمانه به خودش تحویل داده می شود و پس از آن به یک قانون غیرقانونی تبدیل می شود … این سری از جاسوسی اسرائیلی با تمرکز بر درگیری ایران-اسرائیل برای اولین بار در Apple TV+ در 25 سپتامبر 2020 پخش شد.

8. دفاع از یعقوب

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام ، قوه قضاییه و تریلر

ایجاد کننده: Bomback Mark

توزیع: کریس اوانز ، میشل داکری و جیدن مارتل

خلاصه داستان: در یک شهر کوچک در ماساچوست ، یک جرم تکان دهنده همه ساکنان را لرزاند و عادت های منطقه را نادیده می گیرد. بیش از همه ، خانواده دستیار دادستان برای همیشه مشخص می شوند. این همه با قتل یک دانش آموز در همان کلاس پسر دادستان شروع می شود. با توجه به اولین عناصر تحقیقات ، وی مظنون اصلی است.

مانند همه والدین ، ​​او سعی خواهد کرد به وظیفه پدری خود احترام بگذارد. در همین حال ، عدالت نیز سعی در اجرای قانون خواهد داشت. این سریال معضل دادستان را برجسته می کند ، که بین عشق او به پسرش و سوگند به اشتراک گذاشته شده است. اما در حالی که او سعی می کند پسر خود را بی گناه کند ، اسرار خاصی را کشف می کند که شک و تردید بیشتری دارد.

7. سیلو

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 10 قسمت

ژانرها: علمی تخیلی و درام

ایجاد کننده: گراهام یوست

توزیع: ربکا فرگوسن ، رشیدا جونز ، هریت والتر و تیم رابینز

خلاصه داستان: “Silo” بیانگر اقتباسی از اولین رمان با همین نام نویسنده آمریکایی هیو هووی (منتشر شده در سال 2012). این سریال ما را در آینده سمی دیستوپیان ، دوره ای که با ویرانی زمین مشخص شده است ، قرار می دهد. هوا سمی و غیر قابل قبول شده است و بشریت به تدریج از بین می رود. برای بازماندگان نادر ، تنها پناهگاه یک سیلوی غول پیکر زیرزمینی با 144 طبقه است.

در داخل این پناهگاه پیش ساخته ، بقیه انسان ها جامعه ای را تشکیل می دهند و قوانین جدیدی را ایجاد می کنند. برای محافظت از خود و فرصتی برای ادامه تنفس هوای خالص ، آنها باید به دستورالعمل های دقیق احترام بگذارند: پیمان. “Silo” دارای ربکا فرگوسن است که همچنین تهیه کننده اجرایی این سریال است.

6. برای همه بشریت

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 3 فصل ، 30 قسمت

ژانرها: درام و علمی تخیلی

ایجاد کننده: رونالد د. مور

توزیع: Joël Kinnaman ، Shantel Vansanten و Jodi Balfour

خلاصه داستان: در یک Uchrony ، مسابقه برای فضا ادامه دارد و اتحاد جماهیر شوروی اولین کسی است که پا را روی ماه قرار می دهد. طبق تاریخ این سریال ، الكسی لئونوف ، كیهان شناسی ، اولین مردی است كه در سال 1969 روی ماه قدم می زند. برای به دست آوردن ، ایالات متحده آماده استفاده از همه وسایل است.

به نوبه خود ، اتحاد جماهیر شوروی قصد دارند هر چیزی را رها کنند: آنها عجله می کنند که اولین زن را به مأموریت های زیر بفرستند. در مورد آمریکایی ها ، آنها همچنین شروع به آموزش زنان و حتی اقلیت های آن زمان می کنند. آنها شامل همه کسانی هستند که در سالهای اول فتح فضا مستثنی شده اند. و برای ادامه دوئل ، ایالات متحده از نظامی کردن ناسا دریغ نمی کند.

5. پرنده سیاه

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 6 قسمت

ژانرها: تریلر و پلیس

ایجاد کننده: دنیس لین

توزیع: Taron Egerton ، Paul Walter Hauser و Sepideh Moafi

خلاصه داستان: با الهام از داستان واقعی جیمز کین (که در اینجا توسط Taron Egerton تجسم یافته است) ، این مینی بارها برای اولین بار در Apple TV+ در 8 ژوئیه 2022 پخش می شود. این همچنین اقتباسی از رمان اتوبیوگرافی است ” با شیطان: یک قهرمان افتاده ، یک قاتل سریالی و یک معامله خطرناک برای رستگاری »، با همکاری جیمز کین و هیلل لوین (2010).

با توجه به تاریخ ، در بزرگسالی جیمز کین آغاز می شود. با قاچاق مواد مخدر به دنیای جرم و جنایت جذب می شود. او در نهایت دستگیر شد و خود را در زندان پیدا کرد. محکوم به 10 سال حبس بدون احتمال مشروط شدن ، او تمام امید را از دست می دهد. اما یک روز ، مقامات فدرال برای ارائه یک معامله ساده به او می آیند: وی در صورت دستیابی به اعترافات یک قاتل سریالی ادعایی ، می تواند از زندان آزاد شود. دومی حکم را در همان زندان پاک می کند.

4. قطره های خدا

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 8 قسمت

ژانرها: درام و تریلر

ایجاد کننده: Quoc Dang Tran

توزیع: Tomohisa Yamashita ، Fleur Geffrier و Tom Wozniczka

خلاصه داستان: این سریال جنبه دیگری از معده ، به دور از آشپزخانه ها و جشن های معمول را نشان می دهد. این فتنه با مرگ اسکندر لجر ، خالق راهنمای معروف شراب سبک آغاز می شود. 60 ساله ، او در خانه توکیو درگذشت و یک دختر 29 ساله ، کامیل را پشت سر گذاشت. پس از عزاداری ، زمان وراثت با خواندن وصیت نامه فرا رسید.

کامیل سپس کشف می کند که اسکندر ، چهره نگهبان از اونولوژی ، بزرگترین مجموعه شراب های جهان را در اختیار دارد. اما با خواندن آخرین آرزوهای خود ، او می آموزد که او تنها کسی نیست که میراث را ادعا می کند. او همچنین باید با یک متخصص جوان و درخشان ، Tomine Issei روبرو شود. پدر فقید او دومی را به عنوان “پسر معنوی” در خواست خود توصیف می کند ، که به اوضاع کمک نمی کند.

3. نمایش صبحگاهی

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 2 فصل ، 20 قسمت

ژانرها: درام و تریلر

ایجاد کننده: کری ایرین

توزیع: جنیفر آنیستون ، ریز ویترسپون و بیلی کراودوپ

خلاصه داستان: الکس لوی و بردلی جکسون دو مجری یک صبح تلویزیون در ایالات متحده هستند. در این سریال ، ما در پشت صحنه نمایش با آنها شیرجه می زنیم و بدترین و بدترین چهره های زنجیره را کشف می کنیم. این سناریو در ابتدا بر تولد رسوایی سوء رفتار جنسی متمرکز است. و در حالی که اوضاع بیشتر و بیشتر تنش می یابد ، نفس برخی و جاه طلبی های دیگران چیزی را مدیریت نمی کند. در این آب و هوا ، الکس و بردلی در تلاش هستند تا از بازی خارج شوند.

فصل اول این سریال با جنبش #MeToo آغاز می شود و باعث می شود که رانش های جنسی برخی از مقامات را محکوم کند. در فصل دوم ، ما در زمینه همه گیر Covid-19 ، از توقیف برخی بازیگران پیروی می کنیم.

2. تد لاسو

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 3 فصل ، 34 قسمت

ژانرها: کمدی ، درام و ورزش

ایجاد کننده: بیل لارنس

توزیع: جیسون سودیکیس ، هانا وادینگهام و جرمی سوئیفت

خلاصه داستان: در این سریال ، ما تد لاسو ، مربی فوتبال آمریکایی را دنبال می کنیم ، بدون مراجعه واقعی. و با این حال ، او به تازگی برای آموزش تیم AFC Richmond استخدام شده است. صاحب دومی ، ربکا والتون ، آن را انتخاب کرد تا از همسر سابق خود ، روپرت مانیون انتقام بگیرد.

بدون هیچ تجربه ای در این ورزش ، تد هنوز هم باید به هم باشد ، یا حداقل از ایجاد چهره ضعیف خودداری کند. به تدریج ، او سعی می کند توسط بازیکنانش پذیرفته شود و سعی در پر کردن شکاف های ورزشی خود داشته باشد. خوش بینی و عزم آن می تواند تنها متحدین آن باشد. این سریال به ویژه برای نقش بهترین بازیگر زن ، که به جیسون سودیکیس (تد لاسو) منتسب شد ، اهدا شد.

1. جدا شدن

ویدیوی یوتیوب

ترکیب بندی : 1 فصل ، 9 قسمت

ژانرها: درام و تریلر

ایجاد کننده: دن اریکسون

توزیع: آدام اسکات ، زک گیلاس و بریت پایین

خلاصه داستان: در وهله اول در رده بندی ما ، “Severance” را ارائه می دهیم ، یک سریال آمریکایی موجود در Apple TV+ از 18 فوریه 2022. تاریخچه آن حول کارمندان دفتر Lumon Industries می چرخد. برای تقویت عملکرد خود ، مقامات ایده درخشان برای جدا کردن خاطرات حرفه ای خود از خاطرات شخصی با استفاده از یک عملیات داشتند. بنابراین ، با یک تراشه که به مغز خود معرفی شده است ، آنها می توانند زندگی کاملاً متفاوت از خانه در خانه داشته باشند.

در داخل شرکت ، کارمندان “Inters” هستند و پس از 5 بعد از ظهر ، آنها به “گسترش” تبدیل می شوند. به این ترتیب ، مشکلات مربوط به زندگی شخصی آنها هیچ تاثیری در عملکرد حرفه ای آنها ندارد و برعکس. با این حال ، در عمل ، این ساده نیست.

این 5 سری که ثابت می کنند Apple TV+ اکنون بهترین پلتفرم پخش است

سه سال پس از راه اندازی رسمی خود ، Apple TV+ با فیلم ها و سریال های با کیفیت بالا شگفت زده می شود. در اینجا پنج مورد وجود دارد که باید شما را متقاعد کنند که در آن مشترک شوید.

این 5 سری که ثابت می کنند Apple TV در بهترین پلت فرم جریان در مقابل Netflix Prime Video یا OCS قرار دارد

با بیش از 40 میلیون مشترک در سراسر جهان ، Apple TV+ هنوز از دور کردن رقبای اصلی خود در بازار جریان پرداخت شده دور است. Netflix مطمئناً حدود 200 نفر را از دست داده است.000 مشترک در سال 2022 ، اولین بار برای بیش از 10 سال ، هنوز 220 میلیون نفر دارند که آماده اشتراک نیستند. دلفین آن ، ویدیوی آمازون آمازون ، بیش از 175 میلیون وفادار حساب می کند. اما ممکن است که Apple TV+ در حال پیروزی در نبرد محتوا باشد. این شرکت با تولید کمتر از Behemoths جریان ، اما با مراقبت بیشتر به تولیدات خود ، به رهبری تیم کوک به زودی می تواند به یک بستر اساسی تبدیل شود. زیرا Apple TV+ سزاوار توجه بیشتر از طرف سریال ها است, GQ تصمیم گرفتند پنج برنامه را که تحت هر شرایطی در مورد سرویس جریان از دست رفته است ، توصیه کنید (و می توانید از 20 آوریل در MyCanal کشف کنید ، بدون اینکه هزینه های اضافی را بپردازید). ممکن است سریال آینده مورد علاقه شما در این انتخاب وجود داشته باشد-این مورد ماست.

تد لاسو

در بخش مجموعه طنز, تد لاسو مطمئناً در سالهای اخیر بهترین است. این سریال که توسط جیسون سودیکیس مقاومت ناپذیر زندگی جدید یک مربی فوتبال آمریکایی ، تد لاسو را دنبال می کند ، که رهبری یک تیم فوتبال (واقعی ، فوتبال) را در انگلیس می گیرد. علی رغم شک و تردیدهایی که روی مربی وزن دارد ، از طرف مطبوعات و مدیریت باشگاه وی ، مرد خوش بینی بی پروا را به نمایش می گذارد که امکان ایجاد یک واحد در داخل مجموعه را فراهم می کند. این اعتقاد ناگسستنی در آینده و برادری است که ایجاد می کند تد لاسو چنین سریال جذاب ، در برابر جزر و مدی که تلویزیون آمریکایی در حال حاضر به ما ارائه می دهد. به خاطر گالری شخصیت های فوق العاده (شما عاشق روی کنت ، فوتبالیست Rascal که توسط برت گلدشتاین اردو زده است) و موقعیت های غیرممکن او, تد لاسو ضروری است.
3 فصل ، 34 قسمت بین 30 تا 50 دقیقه.

جدا شدن

پخش از فوریه 2022, جدا شدن یک سری از پیش بینی های حیرت انگیز و یک انتقاد acerbic از دنیای کارآفرینی است. در بخشی از بن استیلر ساخته شده است ، 9 قسمت از زندگی روزمره کارمندان یک شرکت تا حدودی ویژه ، Lumon Industries پیروی می کند. برای کارمند شدن ، همه باید به لطف یک تراشه نصب شده در مغز ، یک عمل “تفکیک” را پذیرفتند که زندگی حرفه ای آنها را از زندگی خصوصی آنها جدا می کند. هنگامی که درهای دفتر را پشت سر گذاشتند ، آنها چیزی را به یاد نمی آورند. کسانی که سعی می کنند تقلب کنند یا از مسیر درست خارج شوند مجازات می شوند یا به طرز مرموزی کنار گذاشته می شوند. پس از آن برای مخفی کردن این شرکت ? این همان چیزی است که کارکنان سعی می کنند بدون اینکه از آن استفاده نشوند ، کشف کنند. با فضای مزاحم و تأمل در مفهوم واقعیت, جدا شدن باید کسانی را که دوست دارند یک سری آنها را مختل کند و با یاتاقان های خود بازی کند. تعلیق کامل و بازیگران بی عیب و نقص (آدام اسکات در ذهن) ، این بدون شک یکی از شگفت انگیزترین سریال های این آغاز سال 2022 است.
1 فصل ، 9 50 دقیقه قسمت.