60 روز در زندان فصل 6 قسمت 1 در جریان کامل VOSTFR ، VF ، VO | ، قسمت های 60 روزه در زندان را در جریان کامل VOSTFR ، VF ، VO |

60 روز زندان

اگر عاشق سریال هستید ، می دانید که به روز ماندن در قسمت های او چقدر دشوار است. بین هفته های تعطیلات و سریال که بدون هشدار از سر گرفته می شود ، گاهی اوقات جهنم است.

باید طرفدار می ماند

یک کلانتر از هفت غیرنظامی برای نفوذ در زندان خود و جمع آوری اطلاعات در مورد مشکلاتی که در تأسیس تأثیر می گذارد استفاده می کند.

قسمت بعدی
S06E02 – جبهه کامل

قسمت ها (19)

S06E01 – باید یک طرفدار بماند

S06E02 – جبهه کامل

S06E04 – برنامه در خطرات

S06E05 – ضرب و شتم روز مادر

S06E06 – چمباتمه و سرفه

S06E08 – ساقه ها و سیگنال ها

S06E10 – آیا آن را Enhergh بود?

S06E12 – بیایید در مورد مارک صحبت کنیم

S06E13 – دختران در کنار هم

S06E14 – شامپاین روی یخ

S06E15 – به حد مجاز فشار آورد

S06E16 – لحظه حقیقت

S06E17 – پیامدهای بعدی (1)

S06E18 – پیامدهای بعدی (2)

S06E19 – 20 لحظه برتر

مطالب مربوط به اعضا

اگر عاشق سریال هستید ، می دانید که به روز ماندن در قسمت های او چقدر دشوار است. بین هفته های تعطیلات و سریال که بدون هشدار از سر گرفته می شود ، گاهی اوقات جهنم است.

با تشکر از Betaseries ، شما در نهایت می توانید سری خود را از A تا Z مدیریت کنید: از مدیریت برنامه و فیلم های خود ، از جمله کشف سری جدید. همه اینها توسط جامعه Betaseries و همچنین دوستان شما ، مستقیماً در سایت احاطه شده است !

60 روز زندان

این تلویزیون واقعیت با معرفی ، تحت پوشش ناشناس بودن ، شهروندان عادی – معلم ، مادر ، ارتش – در مراکز زندان آمریکا ، حجاب را در زندگی روزمره زندانیان بلند می کند. داوطلبان 60 روز در زندان می گذرانند تا ببینند واقعاً شرایط زندگی زندانیان چیست. برخی باید برای بیدار شدن سخت آماده شوند و همه تغییر می کنند.

فصلی

قسمت

نظرات (14)

سلام ، من SRT را به زبان انگلیسی فصل 7 برای شما ارسال کردم ، اما برگه فصل 7 هنوز ایجاد نشده است ? (و من SRT ها را از فیلم های اصلی DC استخراج کردم)

سلام ! فصل 3 در دسترس نیست ?

ouha ouha ouha. من سریال را کشف می کنم. می توان توجه داشت که دکوراسیون OITNB به خوبی انجام می شود وقتی می بینیم که واقعاً زندان در ایالات متحده آمریکا چیست. مفهوم دیوانه است ، بیشتر این است که تلویزیون واقعیت است . Pfouha.. اگر هافبک سرطان را “دوست دارید” ، واقعی ، سخت ، واقعی وجود دارد ، ما از روی صفحه نمایش احساس ترس می کنیم. این مفهوم عالی است ، من هیچ چیز دیگری را نمی دیدم که ما از یک رئیس بزرگ ناشناس دور هستیم و در مورد افراد لامبدا صحبت می کنیم که انتخاب می کنند تا در پایان وارد زندان شوند ، تاپه تشک ها برای ریشه کن کردن مواد مخدر در اصل ( نظر شخصی ، زیرا بهبود دولت یا فعالیت ها..؛ این درست نیست). جدی به دنبال آن ، دیوانه است.

16 قسمت برای فصل 2

خوب است که این سریال را به روز کنید ، فصل گذشته ، ما در قسمت 14 هستیم.

با منفی به آن در Netflix نگاه می کنم ، چرا شماره گذاری قسمت ها در اینجا متفاوت است ? من برای فصل 1 14 دارم و نه 16.

در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های برنامه در جهان است. من فصل 1 را تمام می کنم و مفهوم فقط باورنکردنی است.