از کجا می توان بازار برگشت به عقب را پیدا کرد?, انجمن 60 میلیون مصرف کننده • با موضوع مشورت کنید – فروشنده Backmarket از بازپرداخت من امتناع می ورزد

بازپرداخت بازار

Contents

این مورد ممکن است دارای ریزش های جزئی جزئی باشد ، در فاصله 20 اینچ (حدود طول بازو) یا بیشتر نامرئی است. برای محصولات دارای صفحه نمایش ، صفحه هیچ خراش ارائه نمی دهد. حالت فنی: بسیار خوب.

از کجا می توان بازار برگشت به عقب را پیدا کرد ?

? لطفاً اثبات خرید یا فاکتوری را که در فضای بازار پشتی شخصی خود ، “سفارشات من” پیدا خواهید کرد چاپ کنید و آن را در بسته بندی کنید. اگر چاپگر ندارید می توانید اطلاعات زیر را نیز در یک برگه رایگان بنویسید تا به بسته بندی بپردازید: Back Market.

نحوه ارسال بسته ای به بازار برگشت ?

نحوه تهیه و ارسال کیت/بسته من ?

 1. محصول خود را بسته بندی کنید. شما خواستار کیت ارسال بازار برگشت هستید. .
 2. چاپ Colissimo را چاپ کنید (فقط در صورت استفاده از بسته خود) یکی از 2 گزینه را برای چاپ و چسباندن Colissimo مناسب انتخاب کنید: .
 3. محصول خود را به صورت رایگان ارسال کنید.

نحوه بازگشت یک محصول ?

اگر می خواهید محصولی را برگردانید ، باید آن را به بازرگان گزارش دهید. چندین گزینه امکان پذیر است: نامه ، نمابر ، ایمیل یا تماس. با این حال ، ما این آخرین راه حل را توصیه نمی کنیم ، زیرا هیچ اثری مکتوب باقی نمی گذارد.

نحوه تماس با خدمات مشتری در بازار ?

با این حال ، در صورت بروز یک مشکل ، بازار برگشت همچنان همکار اصلی شما است. برای برقراری ارتباط با ما ، به حساب Market Back خود (اگر قبلاً این کار را نکرده اید) به حساب Back Market خود متصل شوید (اگر قبلاً نیستید) و بر روی “دریافت راهنما” علاوه بر دستور مربوطه کلیک کنید.

نحوه ارسال تلفن ?

بسته به مورد و طبق رویه های خاص برای اپراتور خود ، می توانید در اسناد قراردادی آن ، موبایل خود را برگردانید ، یا با واریز آن در یک نقطه رله ، یا با ارسال آن توسط.

آنچه شما باید قبل از خرید در Backmarket بدانید

28 سوال مرتبط یافت

بازگشت به بازار یک سایت قابل اعتماد است ?

آیا می توانیم به backmarket اعتماد کنیم ? به عبارت ساده ، بله ! Backmarket فروشندگان خود را با تحمیل مشخصات مهم برای آنها انتخاب می کند و محصولات پیشرفته ای با کیفیت جدید را با قیمت فوق العاده جذاب ارائه می دهد. بنابراین می توانید بدون تردید به آنجا بروید.

نحوه بازپرداخت تلفن در بازار برگشت ?

برای بازپرداخت ، شما باید مستقیماً از طریق فروشنده ای که محصول را بازپرداخت می کند ، بروید. برای این کار ، شما باید بعد از خدمات فروش ، به حساب خود متصل شوید ، به حساب خود وصل شوید و به برگه “دریافت کمک” بروید. سپس بر روی فرمان که مشکل شما را ایجاد می کند کلیک کنید.

نحوه ارسال پیام به بازار سیاه ?

شما می توانید از طریق نامه ای با تأیید دریافت به آدرس زیر ، نامه ای را به بازار برگردانید: 199 Rue Championnet ، 75018 پاریس (فرانسه).

نحوه ارسال ایمیل به بازار برگشت ?

بازار پس انداز از طریق ایمیل

آدرس ایمیل زیر این امکان را به شما می دهد که تمام انتقادات و پیشنهادات خود را برای حمایت از خدمات به مشتری در بازار ارائه دهید. : [ایمیل محافظت شده]. همچنین برای شما امکان پذیر است که درخواست خود را به صورت دقیق از طریق فرم تماس با بازار پشتی ارسال کنید.

چرا قیمت ها در بازار برگشت تغییر می کنند ?

چندین بازرگان همان مقاله را می فروشند.

دومی قیمت های خاص خود را برای هر مورد تعیین می کند ، بنابراین ممکن است که بازرگانان مختلف همان محصول را با قیمت متفاوت بفروشند ، زیرا آنها به طور مداوم رقابت می کنند تا بهترین قیمت ها را به شما ارائه دهند.

از کجا می توان برچسب بازگشت را پیدا کرد ?

برچسب بازگشت را از فروشگاه آنلاین فرستنده بارگیری می کنید و آن را در خانه چاپ می کنید. برخی از فرستنده های اصلی امکان چاپ برچسب بازگشت به اداره پست یا اداره پست را در جایی که بسته خود را باز می گردانید به شما می دهد.

نحوه داشتن برچسب بازگشت ?

اگر بسته شما حاوی یک کوپن برگشتی است ، نشانه های ارائه شده روی آن را دنبال کنید. در غیر این صورت ، برای درخواست برچسب بازگشت از فروشنده شریک ، به فرم تماس در دسترس او بروید. هزینه های بازپرداخت مسئولیت شما است ، مگر اینکه با فروشنده شریک زندگی دیگری بیان شده باشد.

برگشت ?

برگشت ? لغزش تحویل: این سندی است که توسط تأمین کننده تهیه شده و به مشتری داده می شود که نشان دهنده کمیت و ماهیت کالاهای دریافت شده توسط آن است. کوپن برگشتی: این سندی است که توسط مشتری تأیید شده به بازگشت به تأمین کننده کالاها ایجاد شده است.

بازیابی بازار سیاه چگونه کار می کند ?

این دسته آخر بازرگانان تمام شرکت هایی را که از افراد خریداری می کنند ، آزمایش می کنند ، آنها را آزمایش می کنند ، آنها را تعمیر می کنند و قبل از ارائه دوباره برای فروش ، چه مجازی و چه فیزیک ، آنها را تمیز می کنند.

نحوه ارسال بسته ای در خارج از پست ?

بسته ای را بدون حرکت ارسال کنید

اگر می خواهید بسته ای را بدون دور زدن آزاد کنید ، می توانید این کار را با Colissimo Online انجام دهید . برای استفاده از این سرویس از راه دور ، با پر کردن ویژگی های حمل و نقل خود شروع کنید. سپس برچسب را به این ترتیب چاپ کنید و آن را به بسته خود بچسبانید.

بسته Colissimo خود را از کجا قرار دهید ?

در یک اداره پست یا نقطه تماس پستی:

اگر حمل و نقل شما در 48 ساعت تضمین شود پس از محدودیت زمانی برای سپرده ، محاسبه دوره حمل و نقل آن روز بعد از روز سپرده آغاز می شود. مقامات مشتری ما با ذکر تاریخ واریز ، اثبات تشکیل پرونده اعزام شما را به شما ارائه می دهند.

چگونه می توان به بازپرداخت در بازار برگشت پاسخ داد ?

? اگر او بعد از 1 روز کاری به شما پاسخ ندهد ، می توانید با ارسال دوباره پیام برای او دوباره شروع به کار کنید. اگر مشکل ادامه داشته باشد ، می توانید مستقیماً از طریق این فرم یا از طریق تلفن در 01 70 77 24 93 به طور مستقیم با بازار تماس بگیرید و مشکل خود را با جزئیات توضیح دهید.

نحوه لغو خرید در بازار برگشت ?

سفارش خود را انتخاب کنید ، روی “دریافت راهنما” کلیک کنید ، سپس بر روی “اعلام یک مشکل جدید” کلیک کنید ، در آخر ، روی “من می خواهم سفارش خود را لغو کنم” کلیک کنید ، با کلیک روی “تأیید” لغو “، درخواست لغو خود را تأیید کنید.

نحوه تغییر آدرس تحویل بازار عقب ?

به حساب بازار پشت من وصل شوید. روی صفحه “دستورات من” کلیک کنید. تا زمانی که می خواهید با بازپرداخت خود تماس بگیرید و روی دکمه “درخواست کمک” کلیک کنید ، حرکت کنید و روی دکمه “درخواست کمک” کلیک کنید.

که تلفن های همراه قدیمی را خریداری می کند ?

بازیافت تلفن شما می تواند از طریق فروش مجدد شما در اینترنت انجام شود. سایت های تخصصی بازیابی و خرید مانند www. زاغ. اکو ، www.چرخه جادویی.com یا mobilorama.com این امکان را ارائه می دهد.

چگونه تلفن خود را بازیابی کنیم ?

بسیاری از سایت ها ، مغازه ها یا بعضی اوقات اپراتور شما اغلب خدمات بازیافتی ارائه می دهند. با کلید یک برچسب موبایل معتبر بازیافت شده که جمع آوری کیفیت و بازیافت را تضمین می کند. آنها همچنین می توانند گاهی اوقات تعمیر و احیا شوند تا به عنوان یک تلفن بازپرداخت فروخته شوند.

بهترین بازپرداخت بازار برگشت چیست ?

Alloccaz علامت مرجع موبایل بازپرداخت شده از کیفیت گروه Remarp ، Pioneer و رهبر اروپا در زندگی دوم موبایل است. رزومه و کارشناس بازپرداخت ، Remard Group به لطف تکنیک ها و فناوری های نوآورانه ، زندگی دوم را به موبایل می دهد.

بهترین شرایط در بازار برگشت چیست ?

این مورد ممکن است دارای ریزش های جزئی جزئی باشد ، در فاصله 20 اینچ (حدود طول بازو) یا بیشتر نامرئی است. برای محصولات دارای صفحه نمایش ، صفحه هیچ خراش ارائه نمی دهد. حالت فنی: بسیار خوب.

بازپرداخت بازار

شما در یک فروشگاه یا بصورت آنلاین خرید کرده اید و با مشکلات روبرو شده اید: مقاله هرگز تحویل داده نشده ، سرویس پس از فروش غیر قابل دستیابی ، کالاهای آسیب دیده ، جعل و غیره.شما می توانید در این انجمن شهادت دهید.

48 پیام (ها) • صفحه 1 بر 51 , 2 ، 3 ، 4 ، 5

فروشنده Backmarket از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط مهمان »25 دسامبر 2018 ، 20:32

من سعی خواهم کرد کوتاه باشم اما اختلاف نظر دارم که مخالف فروشنده پلت فرم Backmarket است.

من یک تلفن بازپرداخت خریداری کردم که بعد از یک سال برگشتم (هنوز تحت ضمانت نامه). او در آنجا بعد از چند هفته تلفن جدیدی را برای من ارسال می کند که معلوم است که معیوب است. من او را به مدت چند هفته دوباره و دوباره اخبار نمی فرستم. من مستقیماً با بستری که از بازپرداخت پشتیبانی و اعلام می کند تماس می گیرم تا از انتظار طولانی تر جلوگیری شود. آنها از من می خواهند که حساب من را رصد کنم و با آنها تماس بگیرم اگر طی چند روز هیچ چیز در حساب من ظاهر نشود. کاری که من انجام می دهم. در آن زمان است که روز بعد ایمیلی از تأمین کننده دریافت می کنم که به من می گوید تلفن من در راه است.
من او را دریافت می کنم و دوباره او معیوب است ، حتی نمی دانم که آیا آنها همان تلفن را برای من ارسال نکرده اند.
من آن را با درخواست بازپرداخت ، امکان ارائه شده در کوپن برگشتی برمی گردانم.
یک بار دیگر خبری نیست ، بنابراین من با فروشنده ای که بازپرداخت را اعلام می کند تماس می گیرم و 2 روز پس از عقب نشینی و از من درخواست آدرس خود را برای تحویل می خواهم. (من جزئیات خطای گیرنده را برای شما ذخیره می کنم. ). من با بازار برگشتم که به من می گوید که من بازپرداخت می شوم و همچنین با گفتن اینکه خلاف آیین نامه SAV است ، پس از آن عقب نشینی می کنم.

بنابراین سوال من این است: آیا آنها موظف به بازپرداخت من هستند و چگونه می توانم آنها را مجبور به انجام این کار کنم. 6 ماه است که دیگر این تلفن را ندارم.

اگر قانونی وجود دارد ، من علاقه مند هستم.

مهمان

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط پشتیبانی از بازار »16 ژانویه 2019 ، 12:45

ما متاسفیم که با سفارش شما همه این ماجراهای ناخوشایند را خوانده ایم.

آیا می توانید برای ما ایمیل بفرستید: سلام@backmarket.FR ، لطفا شماره سفارش خود را نشان دهید ?

ما قادر خواهیم بود پرونده شما را مطالعه کنیم و تمام کمک های لازم برای پرداخت مشکل را در اختیار شما قرار دهیم.

مال شما,
سالومه بازار برگشت

حرفه ای

پشت پشتیبانی حرفه ای بازار
پیام ها): 297 ثبت : 25 اکتبر 2018 ، 10:29

  سایت اینترنتی

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط وابسته به »28 اوت 2019 ، 09:36

سلام ، من هم یک تلفن بازپرداخت شده S7 Edge دریافت می کنم که بیش از یک تلفن جدید در FNAC یا Darty PYed کردم و علاوه بر این این تلفن که دیروز دریافت کردم ، دوربین کار نمی کند HS از جمله پیام رسان و WhatsApp است . من سعی کردم با Blackmarket تماس بگیرم ، هیچ پاسخی به من می گوید که امروز به طور استثنایی در تاریخ 08/28/2019 تلفن Blackmarket جواب نمی دهد . قبل از خرید آنها آنجا هستند اما پس از پرداخت دیگر هیچ کس . علاوه بر این تلفن دریافت شده نسخه ای است که برای انگلیسی در نظر گرفته شده است. صفحه کلید با Q شروع می شود و نه با a . من 24 ساعت منتظر هستم و حمایت قانونی خود را وام می دهم .

وابسته به پیام ها): 4 ثبت : 23 آوریل 2018 ، 2:15 بعد از ظهر

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط پشتیبانی از بازار »28 اوت 2019 ، 11:36 صبح

Delatourent نوشت: سلام ، من همچنین یک تلفن بازپرداخت شده S7 Edge دریافت می کنم که من بیش از یک تلفن جدید در FNAC یا Darty Pye و علاوه بر این تلفن که دیروز دریافت کردم ، به درستی کار نمی کند ، دوربین از جمله پیام رسان و WhatsApp است . من سعی کردم با Blackmarket تماس بگیرم ، هیچ پاسخی به من می گوید که امروز به طور استثنایی در تاریخ 08/28/2019 تلفن Blackmarket جواب نمی دهد . قبل از خرید آنها آنجا هستند اما پس از پرداخت دیگر هیچ کس . علاوه بر این تلفن دریافت شده نسخه ای است که برای انگلیسی در نظر گرفته شده است. صفحه کلید با Q شروع می شود و نه با a . من 24 ساعت منتظر هستم و حمایت قانونی خود را وام می دهم .

من صمیمانه متاسفم برای مشکلاتی که در سفارش خود با آنها روبرو هستید. این نشان دهنده استانداردی نیست که ما سعی می کنیم از طریق بازار پشتی منتقل کنیم. آیا می توانید شماره سفارش یا آدرس ایمیل خود را در MP برای ما ارسال کنید تا بتوانیم در اسرع وقت با نگرانی شما رفتار کنیم ?

روز خوبی داشته باشی

بازار برگشت جیمز د

حرفه ای

پشت پشتیبانی حرفه ای بازار
پیام ها): 297 ثبت : 25 اکتبر 2018 ، 10:29

  سایت اینترنتی

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط پیر 94 »04 ژانویه 2020 ، 3:56 بعد از ظهر

من در اینجا از یک تجربه بسیار ناگوار با سایت backmarket شهادت می دهم.

من یک سامسونگ A5 را در 24 اکتبر 2019 با 80 یورو در این سایت سفارش می دهم (که قیمت بسیار جذاب است). اما از ماه نوامبر مشکل اتصال شبکه بین سیم کارت و دستگاه را شناسایی می کنم (شبکه بسیار کمی ، یک نوار و به محض حرکت ، مکالمه قطع می شود). بنابراین من پیامی را برای آنها ارسال می کنم که مشکل فنی را برای آنها در دستگاه توضیح می دهد ، و اینکه سیم کارت را در تلفن دیگری قرار دادم و این خیلی خوب کار کرد.

در طی این مبادلات توسط پیام های الکترونیکی (که هنوز 3 هفته به طول انجامید. ) ، من موفق شدم یک فیلم 2 دقیقه ای را برای آنها ارسال کنم که دقیقاً این مشکل فنی را توضیح می دهد.

بنابراین آنها برای من یک برگه خوب و یک برگه برگشتی برای من ارسال می کنند تا توسط من تکمیل شود تا با جزئیات عناصر مشکل فنی خلاصه شود.

بنابراین من تلفن خود را به 15 دسامبر 2019 ارسال می کنم ، و در تاریخ 27th ، برای آنها پیام ارسال می کنم تا اخبار مربوط به روش تعمیر را در حال انجام باشد.

تعجب من وقتی جواب زیر را دریافت کردم .
“صبح بخیر. تلفن شما به تازگی از سرویس فنی برگشته است و هیچگونه ناهنجاری در دستگاه شما را تشخیص نداده است.
بنابراین من از شما دعوت می کنم تا یک بازگشت خوب برای ما ارسال کنید تا ما تلفن شما را به شما پرداخت کنیم..
مال شما “.

انگار که من آن را مجبور کردم یک تلفن کاربردی برای آنها ارسال کنم. شخصی که این پیام را برای من ارسال کرده است به وضوح با تمام تلاشهایی که من تحمل کرده ام برای یافتن راه حلی برای این مشکل تلفن معیوب می خندد.

من به شما می گویم که آنجا نخواهد ماند. من در اسرع وقت بازپرداخت می خواهم از Back Market ، که همبستگی من “تلفن حرفه ای” از “تلفن من کار می کند” امتناع می ورزد.

در غیر این صورت من این حق را دارم که دادرسی را به این شرکت آغاز کنم.

این سایت به وضوح از انفعال مشتریان خود سوء استفاده می کند. آنها به منظور سوءاستفاده از خریداران از روند اکولوژیکی فعلی توسعه پایدار استفاده می کنند . این یک رسوایی است !

پیر 94 پیام ها): 1 ثبت : 04 ژانویه 2020 ، 3:28 بعد از ظهر

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط amandine77 »07 ژانویه 2020 ، 16:38

من 2 ماه است که با Backmarket مشاجره کرده ام. من برگشتم آیفون 7 قبل از خرید 6 ماه قبل ، هنوز تحت ضمانت است زیرا باتری باد کرده و دیگر راه نمی رود (این با تشخیص اپل تأیید شده است). به من گفته می شود که تلفن من باز شده ، آسیب دیده است و آنها بدون باتری آن را دریافت کرده اند.
من یک تلفن برای تغییر ساده باتری ارسال کردم و خودم را بدون هیچ چیز و بدون هیچ راه حلی پیدا می کنم. من به طور منظم با آنها در تماس هستم اما آنها باعث می شوند که در محافل به من کمک کنند تا به من کمک کنند اما هیچ اتفاقی نمی افتد و ما همیشه به نقطه شروع برمی گردیم. من در این داستان 300 € از دست دادم وقتی که فکر کردم می توانم به این جامعه فرانسوی و دارای رتبه خوب اعتماد کنم.
رسیدن به آنها دشوار است و مبادلات را به طول می انجامند تا تصور کنم.
بنابراین من به شدت در برابر این شرکت توصیه می کنم که ویترین زیبایی دارد اما در صورت بروز مشکل از آن اطمینان نمی دهد و من به حمایت قانونی خود نزدیک می شوم.

amandine77 پیام ها): 1 ثبت : 07 ژانویه 2020 ، 16:29

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط leila97164 »13 مارس 2020 ، 16:53

من همچنین با بازار پشتی که به من تلفن داد که جذابیت نداد ، اختلاف نظر دارم
به جز اینکه آنها حتی نمی خواهند تلفن را تعمیر کنند زیرا معتقدند ضمانت نامه Quaduc است.
طبق گفته تلفن ، تلفن و پیچ را باز می کردم.
چگونه به بازپرداخت بپردازیم ، چه کسی را برگرداند?

leila97164 پیام ها): 1 ثبت : 13 مارس 2020 ، 4:46 بعد از ظهر

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط yull38 »01 مارس 2021 ، 20:34

سلام ، من به شما می آیم زیرا ما با یک برند آیفون XR که از Backmarket خریداری شده و هنوز تحت ضمانت است ، مشکلی داریم
این تلفن ناگهان شروع به گرم شدن کرد (مطمئناً باتری) ، که چارچوب را پیچانده است . قاب قاب پشت گوشی را که به عنوان شیشه شکننده است شکسته و به صفحه آسیب می رساند,
عکسهایی که فروشنده از من سؤال می کرد ، ارسال شد ، جواب این بود که به من بگوییم که با شکسته شدن عقب ، مطمئناً سقوط بود و به همین دلیل ضمانت کار نمی کرد ، بنابراین من بدون توضیح بیشتر از بازگشت خودداری می کنم.
ما به هیچ وجه توضیحات مربوط به مشتریان را در نظر نمی گیریم ، تلفن هرگز سقوط نکرده است ، همیشه توسط یک پوسته Rhinoshield محافظت نشده است که غیرقابل شکست است و من سرگرم کننده نبودم که داوطلبانه تلفنی را که به من رضایت می داد ، پیچیدم و کدام یک هزینه من تقریباً 500 یورو . تقصیر من نیست اگر مؤلفه هایی که برای بازپرداخت تلفن ها از آنها استفاده می کنند از کیفیت پایین برخوردار باشند .

شرم آور است. نحوه ارزیابی صحیح دستگاه در عکس ها ، جدی نیست .من کاملاً آگاه هستم که یک ماده یا مؤلفه می تواند نقص داشته باشد اما وقتی ادعا می کنیم شماره 1 بازپرداخت است ، ما یک سرویس واقعی پس از فروش ارائه می دهیم و مهمتر از همه توضیحات مشتریان را در نظر می گیریم و ما به سرعت و عجله نمی کنیم نتیجه گیری کنید تا از بازپرداخت یا مبادله تلفن خودداری کنید .
ما در این مورد چه می کنیم ، از لحظه ای که آنها دیگر هیچ خبری نمی دهند ، امکانات تجدید نظر ما چیست؟ ?
با تشکر.

yull38 پیام ها): 1 ثبت : 01 مارس 2021 ، 20:29

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط پشتیبانی از بازار »18 مارس 2021 ، 17:39

yull38 نوشت: سلام ، من به شما آمده ام زیرا ما با یک مارک آیفون XR که از Backmarket خریداری شده و هنوز تحت ضمانت است ، مشکلی داریم
این تلفن ناگهان شروع به گرم شدن کرد (مطمئناً باتری) ، که چارچوب را پیچانده است . قاب قاب پشت گوشی را که به عنوان شیشه شکننده است شکسته و به صفحه آسیب می رساند,
عکسهایی که فروشنده از من سؤال می کرد ، ارسال شد ، جواب این بود که به من بگوییم که با شکسته شدن عقب ، مطمئناً سقوط بود و به همین دلیل ضمانت کار نمی کرد ، بنابراین من بدون توضیح بیشتر از بازگشت خودداری می کنم.
ما به هیچ وجه توضیحات مربوط به مشتریان را در نظر نمی گیریم ، تلفن هرگز سقوط نکرده است ، همیشه توسط یک پوسته Rhinoshield محافظت نشده است که غیرقابل شکست است و من سرگرم کننده نبودم که داوطلبانه تلفنی را که به من رضایت می داد ، پیچیدم و کدام یک هزینه من تقریباً 500 یورو . تقصیر من نیست اگر مؤلفه هایی که برای بازپرداخت تلفن ها از آنها استفاده می کنند از کیفیت پایین برخوردار باشند .

شرم آور است. نحوه ارزیابی صحیح دستگاه در عکس ها ، جدی نیست .من کاملاً آگاه هستم که یک ماده یا مؤلفه می تواند نقص داشته باشد اما وقتی ادعا می کنیم شماره 1 بازپرداخت است ، ما یک سرویس واقعی پس از فروش ارائه می دهیم و مهمتر از همه توضیحات مشتریان را در نظر می گیریم و ما به سرعت و عجله نمی کنیم نتیجه گیری کنید تا از بازپرداخت یا مبادله تلفن خودداری کنید .
ما در این مورد چه می کنیم ، از لحظه ای که آنها دیگر هیچ خبری نمی دهند ، امکانات تجدید نظر ما چیست؟ ?
با تشکر.

من صمیمانه از خجالت ناشی از آن متاسفم و از طرف بازار Back Market عذرخواهی کردم.

بازپرداخت کننده از محرومیت از ضمانت یاد کرد زیرا دستگاه شما آسیب دیده است.

بنابراین ، اگر یک اختلال در محصول شما ظاهر شود اما توسط شخص ثالث شکسته/اکسیده شده/باز شده است یا اثری از تأثیرات پس از سقوط یا شوک دارد ، دیگر گارانتی اعمال نمی شود و بازپرداخت کننده لازم برای مراقبت نخواهد بود درخواست خدمات پس از فروش شما.

من می توانم به شما پیشنهاد کنم که دستگاه خود را توسط یک تعمیرکار محلی تشخیص دهید تا علت شکستگی صفحه را بدانید.
من به شماره سفارش شما احتیاج دارم که می توانید از طریق ایمیل از طریق بازخورد@آدرس backmarket برای من ارسال کنید.کم .

روز خوبی داشته باشی,

بازار برگشت جیمز د

حرفه ای

پشت پشتیبانی حرفه ای بازار
پیام ها): 297 ثبت : 25 اکتبر 2018 ، 10:29

  سایت اینترنتی

پاسخ: Backmarket فروشنده از بازپرداخت من امتناع می ورزد

توسط پشتیبانی از بازار »18 مارس 2021 ، 17:41

مارکستون نوشت: من همین مشکل را داشتم. واقعاً آزار دهنده است. از طرف دیگر ، آیفون بازنشسته ای که من در Iphonix گرفتم در شرایط عالی بود.

آیا می توانید با ارسال ایمیل به آدرس بازخورد@backmarket به من بیشتر بگویید.کم ?

روز خوبی داشته باشی,

بازار برگشت جیمز د

حرفه ای

پشت پشتیبانی حرفه ای بازار
پیام ها): 297 ثبت : 25 اکتبر 2018 ، 10:29

  سایت اینترنتی

بازار برگشت: بسته از دست رفته در هنگام تحویل

چه می شود اگر محصولی را در سایت Back Market سفارش دهید و سفارش در هنگام تحویل از بین رفت ? بسته های گمشده یا دزدیده شده ، در اینجا نحوه خواندن یا بازپرداخت به لطف روش حل اختلاف ما در مورد ما خوانده می شود.

ماده l. 221-15 کد مصرف کننده مشخص می کند که فروشنده مسئولیت پذیرش خوب بسته توسط مشتری را بر عهده دارد ، صرف نظر از این که وی مسئول تحویل است یا اینکه وی اعدام را به ارائه دهنده شخص ثالث واگذار می کند. بنابراین اگر سفارش شما در حین زایمان گم شده یا به سرقت رفته است ، باید در مقابل بازار برگشت قرار بگیرید و نه در مقابل شرکت مخابراتی.

مرحله 1: برای تحویل جدید با بازار برگشت تماس بگیرید

زنگ زدن

برای شروع ، برای باز کردن شکایتی برای بسته های گمشده ، با شماره تلفن غیرقانونی خود با شماره تلفن غیرقانونی خود تماس بگیرید. اگر همه چیز خوب است ، آنها باید تحویل یا بازپرداخت سفارش خود را به شما ارائه دهند.

ارسال نامه ثبت شده

اگر پاسخ خدمات مشتری در بازار پشت شما را راضی نمی کند ، برای نشان دادن عزم خود ، نامه ای ثبت شده را با تأیید دریافت برای آنها ارسال کنید و به آنها یادآوری کنید که Back Market به طور خودکار مسئول اجرای صحیح سفارش است. LRAR خود را به بازار بازگشت به 154 بلوار مک دونالد ، 75019 پاریس فرانسه ارسال کنید

مرحله 2: برای بازپرداخت بسته گمشده خود ، بازار را ضبط کنید

شما می توانید سعی کنید خدمات مشتری بازار را به یاد بیاورید تا درخواست بازپرداخت شود و امیدوار باشید که در این مورد صرفه جویی کنید اما فقط LRAR دارای یک ارزش قانونی است.

مطابق با ماده L. 216-2 از کد مصرف کننده ، شما یک اعلامیه رسمی به بازار ارسال کرده اید ، و یک زمان اضافی معقول را برای دینیان سفارش بسته بندی شده خود تعیین کرده اید. با وجود این ، شما هنوز اصلاح نشده اید. درخواست لغو سفارش خود را با نامه ثبت شده با اطلاعیه دریافت (ماده L. 216-2 کد مصرف کننده). این قرارداد پس از دریافت این نامه توسط Back Market حل می شود. پس از آن باید در طی 14 روز از تاریخ حل شده قرارداد ، تمام مبالغ پرداخت شده را بازپرداخت کنید (ماده L. 216-3 کد مصرف کننده).

جبران بسته های گمشده خود

اگر بازار برگشت در طی 14 روز پس از فسخ سفارش ، شما را بازپرداخت نکند ، در معرض مجازات ها قرار می گیرد:
– 10 ٪ از مبلغی که باید برای تأخیر کمتر از یا مساوی از سی روز بازپرداخت شود
– 20 ٪ از مبلغی که باید برای تأخیر از سی و یک روز تا شصت روز بازپرداخت شود
– 50 ٪ فراتر از شصت روز دیر.
اگر این اختلاف بسته از دست رفته یا عدم تحویل باعث خسارت شما شود ، بازار برگشت به شما نیاز دارد تا شما را جبران کند. با این حال ، برخلاف افزایش ارائه شده توسط قانون ، اثبات ماهیت و میزان این خسارت در اینجا به عهده شماست.

مرحله 3: با واسطه تماس بگیرید: FEVAD

Back Market دارای یک واسطه Fevad است ، سازمانی که می تواند واسطه ای رایگان به شما ارائه دهد. واسطه مداخله می کند تا راه حلی برای اختلاف بسته از دست رفته شما پیدا کند ، و از نظر ایده آل راه حلی مناسب برای شما و بازار برگشت.

میانجیگری یک فرایند داوطلبانه اختلافات دوستانه اختلافات است. شما حق دارید (و بازار پشتی هم) از پیشنهاد راه حل واسطه خودداری کنید.

شما همیشه امکان استفاده از داروهای دیگر مانند عدالت را دارید. توجه داشته باشید که دوره محدودیت هر اقدام قانونی از مراجعه به واسطه به حالت تعلیق در می آید. پردازش پرونده توسط واسطه می تواند 90 روز طول بکشد.

مرحله نهایی: وارد عدالت شوید

اولین مرحله رایگان: مصالحه ، شخصی با تجربه در حوزه حقوقی ، که نقش واسطه را ایفا می کند. او داوطلب است که توسط قاضی دادگاه منصوب شده است. یکی را در نزدیکی خود در مصالحه پیدا کنید.خط
در مرحله دوم می توانید عدالت را برای بسته های گمشده خود به دست آورید:

یک روش رایگان برای درخواست مداخله عدالت وجود دارد ، اعلامیه به رجیستری که برای اختلافات مربوط به مبلغ تعیین شده و کمتر از 4000 یورو استفاده می شود. مبلغ ادعا شده باید دقیقاً ثابت شود.

در اینجا مراحل مراجعه به دادگاه منطقه در مورد مشکل تحویل شما آورده شده است:
– مرحله 1: با یافتن آدرس آن در مورد عدالت ، به خانه خود در خانه خود بروید.گوا.خط
– مرحله 2: اعلامیه خود را با فرم CERFA N ° 11764*08 ارسال کنید.

شما می توانید از خود دفاع کنید ، اما بدانید که می توانید با کمک حقوقی یک وکیل به صورت رایگان داشته باشید

مقاله کلی ما را در مورد حل اختلاف پس از خرید آنلاین پیدا کنید

  تماس رایگان

مکاتبات بین یک عدد اضافی را با شروع 0899 ، 0892 پیدا کنید .. و شماره “GeoCodé” آن که با 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 یا 09 آغاز می شود !

صرفه جویی در وقت ! با زمان گمشده با پاسخ دهندگان اتوماتیک متوقف شوید! بیش از حد.com یک مرور کلی از منوی صوتی به شما می دهد تا قبل از برقراری تماس ، کدام کلیدها را فشار دهید.

  ما را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید

برای پیدا کردن ما به راحتی ، فراموش نکنید که با فشار دادن به موارد دلخواه یا نشانک های خود اضافه کنید:
Ctrl+D در رایانه شخصی یا CMD+D در Mac

این سایت می تواند از کوکی ها برای تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده کند

© 2011-2022 کلیه حقوق محفوظ است